Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8351) kolosanyi válasza lord.lakli (#8350) üzenetére


kolosanyi
veterán

Hát megmondom őszintén fogalmam sincs. Azaz, hogy nem tudni. Thomas (a tulaj, főnök, akármi) elég rapszodikusan áll ezekhez a dolgokhoz. Már egy ideje érvényben van és egyelőre nem fog még megszűnni. Szerintem még egy darabig biztos lehet így füleseket vásárolni.

(#8352) molnarpeter válasza rcsaszi (#8329) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Én Invisible Shieldet használok, rokon még nincs.

np

(#8353) tybsen válasza premete (#8306) üzenetére


tybsen
addikt

Kulfoldon is megy fel az ára. Legalábbis Ausztriaban eddig masszivan 199 EUR volt (en meg 269-ert vettem korabban). Most hirtelen megint dragult es mindenhol 230 EUR, a MediaMarkt-ban is egyebkent. Ugyanez van Nemetorszagban is, 230 alatt ott sem lehet hozzajutni.

(#8354) tybsen válasza sghu77 (#8279) üzenetére


tybsen
addikt

St. Pölten MediaMarkt megnyitonal 166 volt par hete :-)

(#8355) Tas


Tas
tag

Sziasztok!

Vkinek van infoja a dunakeszi keszletrol? Az ar is annyi, amit irtak a katalogusban? Sztem ma kiugranek vasarolni egyet :)

(#8356) Toobee válasza Tas (#8355) üzenetére


Toobee
veterán

Szerintem hívd fel őket.

https://barbieripnk.hu/

(#8357) orrlyuk


orrlyuk
aktív tag

Sziasztok, jó reggelt! Van itt valaki, aki a Brainmaster-féle legújabb ROMot kipróbálta? Nagyon dicsérik, állítólag működik kb. minden. A hétvégére lehet,hogy én is nekiugrok.

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#8358) RAID 2 válasza RAID 2 (#8344) üzenetére


RAID 2
aktív tag

A Nexus One lesz a befutó, pláne, ha találok megfelelő, eladó példányt... :))

[ Szerkesztve ]

(#8359) rcsaszi


rcsaszi
csendes tag

Nah megérkezett a "gyorsboltbol" a futár hozta :) viszont a futár csomagját kibontva azt vettem észre hogy a garancia a dobozban van, és a doboz meg fel van nyitva, és ugyan le volt fóliázva a telefon elöl , hátul , oldalán de a fólia illesztéseknél porszemek voltak nem kevés..

MIÉRT van arra szükség hogy felbontsák a gyári csomagban lévő készüléket ? más is így kapta meg a speedshop tól ?

(#8360) Toobee válasza rcsaszi (#8359) üzenetére


Toobee
veterán

Mindenhol kibontják, anélkül nem lehet átadni. Viszont, ha személyesen mész érte, akkor előtted bontják ki.

https://barbieripnk.hu/

(#8361) DonMedve


DonMedve
addikt

Ma Root Explorerhez jött frissítés,ha jól vettem ki kapott egy fixet,hogy menjen ICS-n.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#8362) kolosanyi válasza rcsaszi (#8359) üzenetére


kolosanyi
veterán

Megnézik, hogy benne van-e minden? Élőben legalábbis ezt csinálta nálam az eladó a boltban. Én inkább veszem úgy kézbe, hogy felbontották, mint hiányzó tartozékokkal. Persze csak akkor ha látszik, hogy minden új (lefóliázott, zacskózott stb). :)

(#8363) rcsaszi válasza kolosanyi (#8362) üzenetére


rcsaszi
csendes tag

Minden új , lefóliázott zacskózott volt.. azzal nincs probléma.. csak miért volt porszemcsés, mint kis homokszemek olyanok voltak ráragadva ahol a fólia kicsit feljött.. értem én hogy az a fólia ami rajta van vonza a porszemeket meg ragad meg statikus meg minden.. de akkor ezt miért nem csinálják tiszta helyen..

(#8364) Toobee válasza rcsaszi (#8363) üzenetére


Toobee
veterán

Karcos, koszos? Látszik rajta, hogy nyomkodták, használták? Ha nem, akkor tök feleslegesen aggódsz szerintem.

https://barbieripnk.hu/

(#8365) verser233 válasza rcsaszi (#8359) üzenetére


verser233
senior tag

Tudod a garancia a doboz telójában van benne, a doboz felnyitása nélkül elég nehezen tudnák legariztatni neked! Ennyi! Vagy jobb szerettél volna egy bontatlan példányt amiben a garancia nincs kitöltve lebélyegezve?

https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

(#8366) Grande Ale


Grande Ale
őstag

Kicsit off, de látom hogy itt már többen használták: regisztráltam a neten a Wallet-ba. először rosszul írtam be a címemet, így töröltem a kártyát, és megadtam még egyszer, így kétszer vont le 229 ft.-ot. A bankszámlámon ez a 458 ft. még mindig a zárolt összegek között van. Mikor utalják vissza, ez kb. egy hete történt? Van valakinek tapasztalata erről?

(#8367) Toobee válasza Grande Ale (#8366) üzenetére


Toobee
veterán

Nekem másik témában: Zune és MKB-s számla. 1,5-2 hét körülbelül.

https://barbieripnk.hu/

(#8368) Grande Ale válasza Toobee (#8367) üzenetére


Grande Ale
őstag

:R

(#8369) DonMedve válasza orrlyuk (#8357) üzenetére


DonMedve
addikt

Most próbálgatom!Menni megy rajta nagyjából minden.Exchange-re írja néha az FC-t,kamera megy,de elég lassan indul.Az egész rendszert kicsit nehézkesnek érzem,néha akadozik is.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#8370) premete válasza DonMedve (#8369) üzenetére


premete
veterán

Ha a sok sallang ki van szedve belőle, akkor viszont gyors.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#8371) orrlyuk válasza premete (#8370) üzenetére


orrlyuk
aktív tag

Igen, mások is írják ott, hogy telepítés előtt nem árt kiszedni belőle ezt-azt.

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#8372) DonMedve válasza premete (#8370) üzenetére


DonMedve
addikt

És mit kell kiszedni?

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#8373) verser233


verser233
senior tag

Én is gondolkoztam rajta, hogy kipróbálom azt a verziót is, de az az igazság, hogy Slukkica-féle ICS ROM-ja nekem nagyon bejön, nagyon -nagyon spórol az akksival és viszonylag gyors is :C :R

[ Szerkesztve ]

https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

(#8374) premete válasza DonMedve (#8372) üzenetére


premete
veterán

Én ezeket szedtem ki:
Calculator.apk
CarHome.apk
EmailGoogle.apk
ExchangeGoogle.apk
GenieWidget.apk
GoogleEarth.apk
GoogleFeedback.apk
GoogleQuickSearchBox.apk
Launcher2.apk
LiveWallpapers.apk
MagicSmokeWallpapers.apk
Maps.apk
Microbes.apk
QuickSearchBox.apk
Street.apk
VoiceDialer.apk
VoiceSearch.apk
Wallet.apk

És ezeket tettem bele:
barcodescanner.apk
batterycalibration-1.2.apk
solovjev.calculator.apk
callMeterNG.apk
lindamanager.apk
ROMToolbox.apk
speedtest.apk
zeam-2.8.8hu.apk

Persze, kinek a pap, kinek a paplan. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#8375) hallerlaller válasza verser233 (#8373) üzenetére


hallerlaller
addikt

ezt én is észrevettem hogy az akkuidő drasztikusan megnőtt! :Y

pedig megy livewallpaper meg minden kutyafüle folyamatosan :D

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#8376) verser233 válasza hallerlaller (#8375) üzenetére


verser233
senior tag

Nálam az ugyan nem megy, de most megy 2 napja úgy hogy valami 80% töltöttséggel indult ez a rom a telefonon, és még zenéltem is rajta nem is keveset. :C

https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

(#8377) hallerlaller válasza verser233 (#8376) üzenetére


hallerlaller
addikt

én is csak most nyomatom, így is alig akar lemerülni :DDD

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#8378) bandigyerek válasza rcsaszi (#8359) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Nekem is felbontva jött. A többiek is írták, hogy a dobozt mindenképp kibontják, akár akarod, akár nem, mert abban van a garancia papír Valamint megnézik a tartozékokat is. Nekem is rajta volt a fólia elöl, hátul, oldalt, mindenhol, és nekem is "poros" volt a nem leragadt széle, de hibátlan ujjlenyomat mentes volt. Az előlapi fóliáról letéptem a két fület, lemostam szappanos vízzel, és szépen visszaraktam addig, amíg nem kapok normális cuccot rá.

(#8379) DonMedve válasza premete (#8374) üzenetére


DonMedve
addikt

:R

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#8380) premete válasza DonMedve (#8379) üzenetére


premete
veterán

Nálam így néz ki: [link]

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#8381) hallerlaller válasza premete (#8380) üzenetére


hallerlaller
addikt

naptár neked hogy mutatja a névnapokat meg a napkelte/napnyugtát?

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#8382) premete válasza hallerlaller (#8381) üzenetére


premete
veterán

Google Calendarban benne vannak és szinkronizálásra is kijelöltem őket (PC-n).
Más: Marketről a legújabb qqplayer lejátssza a hd-s mp4-eket is, amibe a beépítettnek beletörik a bicskája. Rom toolboxból az ingyenes is tudja a rootexplorer figurákat, sőt többet.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#8383) hallerlaller válasza premete (#8382) üzenetére


hallerlaller
addikt

és hogy raktad bele?

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#8384) premete válasza hallerlaller (#8383) üzenetére


premete
veterán

[itt le van írva például]

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#8385) orrlyuk


orrlyuk
aktív tag

Volt a Barainmaster-féle ICS a telefonomon: laaaaassú. Amúgy nincs sok baja, nem lesz rossz az ICS sem, de azért az az igazság, hogy a GB is nagyon-nagyon jó. Megy is vissza recoveryből a backup.

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#8386) hallerlaller válasza premete (#8384) üzenetére


hallerlaller
addikt

na akkor itt a következő kérdésem: hogylehet beállítani opera miniben vagy bármely böngészőben hogy alapból ne a buzi mobilnézetet erőltesse? mert most nem jeleniti meg amit linkeltel, illetve teljes nézetre kattintva visszadob az origo főoldalra.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#8387) EsoxLucius


EsoxLucius
csendes tag

Szép estét mindenkinek!

Már vagy 2 hónapja kutatok új okostelefon után...és végül erre a készülékre jutottam. Tényleg ez a készülék rendelkezik most a legjobb ár/érték aránnyal szerintem a piacon.. és 90%-ban csak jót olvastam róla, hogy milyen stabil a csupasz android rendszere..meg minden jót tényleg.

Jövő hét csütörtökön el is terveztem, hogy elmegyek megvásárolni, mert jobb ennyiért függetlenül, vadi újan..nem lesz más, meg tetszik is.

DE!

Ma nyomkodtam egy 20 percet a Saturnban...és a rendszer egyszer csak úgy ahogy van megfagyott.. :( :( semmit nem csinált...hiába nyomkodtam akármit.. mivel még nem volt androidos telefonom.. nem tudom hogy kell resetelni...de ez elég szarul érintett.. :(, mert azt hittem végre megvan melyik telo lesz... ezt tényleg best buynak gondoltam.

Kérdésem az, hogy ilyet kinek csinál/csinált, és hogy ez miért lehet... ( Lehet hogy csak a kiállított modell volt már agyon nyúzva?? :S )

Jó lenne ha ez nem lenne gyakori nálatok...sőt inkább soha nem került volna elő, mert már nem akarok tovább tépelődni, hogy melyik legyen...

Köszönöm a válaszokat!

(#8388) lord.lakli válasza Grande Ale (#8366) üzenetére


lord.lakli
őstag

Rendes bankkártyát regisztráltál? Ha igen, merre?

(#8389) lord.lakli válasza EsoxLucius (#8387) üzenetére


lord.lakli
őstag

Még egyszer sem fagyott le hagyományos használat közben. Én meg vagyok vele elégedve, szerintem megéri az árát.

(#8390) toto0569 válasza Slukkica (#8314) üzenetére


toto0569
addikt

Nekem már a második ICS telepítésem van és kb 20 óra használat után minden superuser kérelem megtagadva üzenet fogad.??!!

(#8391) orrlyuk válasza EsoxLucius (#8387) üzenetére


orrlyuk
aktív tag

Egyáltalán nem fagyós, hetekig elvan újraindítás nélkül - a gyári ROMmal. Emiatt ne habozz. A saturnos sokat láthatott...

(Meg kell nézni, mennyire pörög ezen fórum mod-része a többi androidos telefonéhoz képest... :) néha felrakunk valamit, aztán megy vissza a gyári... :DDD )

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#8392) lord.lakli válasza orrlyuk (#8391) üzenetére


lord.lakli
őstag

Teljesen egyetértek veled. Nekem is mindig ment vissza a stock rom.

(#8393) Slukkica válasza toto0569 (#8390) üzenetére


Slukkica
őstag

Ez a Superuser program műve. A legfrissebb változat ezt csinálja ami a Marketen van.

Lépj bele és szomorú android figurás programok nem kapták meg a ROOT jogot. Nyomj rá és legyen mosolygósra állítva. :D

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#8394) premete válasza hallerlaller (#8386) üzenetére


premete
veterán

Nem tudom, kb. 3 éve nem használtam opera minit.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#8395) toto0569 válasza Slukkica (#8393) üzenetére


toto0569
addikt

Ez még a te verziód volt,aztán frissítettem de az sem lett jó

(#8396) Tas


Tas
tag

Jupiii! A dunakeszi madaras boltbol megvan az uj telom :)
A polcra 75e van kiteve, de szolni kell a bacsiknak, hogy ujsagban nem ennyi es maris megy a jovairas az usz pultnal. Mas kerdes, hogy birka turelem kell az ugyintezo nepekhez :(
Elozo telom egy V845 volt. A NS vmi dobbenet hozza kepest. Nem is ertem, hogy miert vartam eddig az upgraddel. Na ez mar egy masik androidos eleterzes :P

(#8397) toto0569 válasza Slukkica (#8393) üzenetére


toto0569
addikt

Már el sem indul a superuser hiba üzenet,hogy leáll...

(#8398) kolosanyi válasza hallerlaller (#8386) üzenetére


kolosanyi
veterán

A mobilet használom, nem a minit, de beállítások->haladó->user agent->desktop.

(#8399) hallerlaller válasza premete (#8394) üzenetére


hallerlaller
addikt

"vagy bármely böngészőben"?

( #8398 ) kolosanyi

oks, köszi.

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#8400) Nundee K. válasza premete (#8382) üzenetére


Nundee K.
tag

A ROM Toolbox nagyon ott van! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.