Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8401) Jannn


Jannn
senior tag

Feltettem a Slukk féle ICS v2 update-et, de sajnos a videók továbbra sem mennek (mp4) + index videók sem :( Youtube az okés, bár továbbra sem HD-s

(#8402) volvoguy


volvoguy
addikt

Üdv! Már elég jól kinyomkodtam a bubikatőket kézzel és kártyával...de ezzel nem ártok a képernyőnek? Oké hogy ott a fólia, de alatta nem karcolódik, nem sérül a nyomodástól és a kártya élétől a képernyő?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#8403) premete válasza Nundee K. (#8400) üzenetére


premete
veterán

Főleg, hogy hamarosan fog tudni magyarul is.
@Jannn: Tedd fel a marketből a legújabb qqplayert, az viszi a HD-s mp4-eket is.

[ Szerkesztve ]

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#8404) Slukkica válasza Jannn (#8401) üzenetére


Slukkica
őstag

ICS-en nincs flash

premete szavaival:
"Tedd fel a marketből a legújabb qqplayert, az viszi a HD-s mp4-eket is."

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#8405) DonMedve


DonMedve
addikt

CM9-ből van alpha 10.Azt írják,hogy csak 9020A-n tesztelték,vajon fel lehet tolni a 9023-ra is?

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#8406) keyol válasza DonMedve (#8405) üzenetére


keyol
aktív tag

én most toltam fel...a jel erősség nem valami jó ezért leszedtem.Nekem eddig a kwiboo ICS a legjobb bár ott meg nincs camcorder.

(#8407) DonMedve válasza keyol (#8406) üzenetére


DonMedve
addikt

Tessék,már alpha 11!! :DDD

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#8408) keyol válasza DonMedve (#8407) üzenetére


keyol
aktív tag

hát ezt így nem bírom követni :))

(#8409) DonMedve válasza keyol (#8408) üzenetére


DonMedve
addikt

Most toltam fel próbálgatom.Eddig no problem.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#8410) Jannn válasza premete (#8403) üzenetére


Jannn
senior tag

Koszi neked is meg Slukkicanak is, leszedtem. Az igaz h viszi, de olyan mintha diafilmet neznek... GO CARBON ;] hasitott ugyanez a video, itt meg nincs szinkronban a kep meg a hang. Mondjuk nem letszukseglet, kibirom az official ICSig

[ Szerkesztve ]

(#8411) Jannn válasza Slukkica (#8404) üzenetére


Jannn
senior tag

Ezt nem is tudtam :) Viszont az indexes videokhoz nem is kell flash, megsem megy. Wp7en I4-en siman megy, itt meg ha ramegyek a videora akkor olyan mintha elkezdene jatszani teljes kepernyon de 2mp es visszaugrik a lapra...

(#8412) keyol válasza DonMedve (#8409) üzenetére


keyol
aktív tag

majd beszámolót kérnék :R

(#8413) DonMedve válasza keyol (#8412) üzenetére


DonMedve
addikt

Megkockáztatom ez eddig a legjobb ICS port amit próbáltam.Progik mennek,szinte minden amit használok,a GPS-t még nem próbáltam.Apróbb akadás előfordul,meg még mindíg érzek egy kis nehézséget a GB-hez képest,de ez már nem vészes.Mellékesen jegyzem meg,hogy ez a ROM Toolbox tényleg marha jó.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#8414) EsoxLucius


EsoxLucius
csendes tag

Nagyon úgy néz ki, hogy csütörtöktől, én is a Nexus S használók táborát népesítem!

Ezért előjáróban, tudnátok nekem ajánlani jó olcsó tokot és kijelző védő fóliát rá? A toknál jobb lenne az ilyen hátuljára rápattintós kemény műanyag, az jobban tetszik mint a plastic. A fóliánál egyértelműek az elvárásaim: Tökéletes láthatatlan illeszkedés, sokáig bírja, nem jön le, nem levegősödik stb. :)

Köszönöm!

(#8415) bazs.android


bazs.android
csendes tag

OFF

Nézzétek meg műsorainkat: Android Gamers TV

Bocs az OFF-ért

[ Szerkesztve ]

(#8416) orrlyuk válasza DonMedve (#8413) üzenetére


orrlyuk
aktív tag

Egy kérdés: már nem emlékszem, a google appsokat egy újraindítással később flashelem, vagy mehet rögtön a ROM után, a recoveryből? Köszi!

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#8417) keyol válasza DonMedve (#8413) üzenetére


keyol
aktív tag

Köszi akkor majd én is feltolom délután :K Tényleg most akkor a videofelvétel marad 480p?

(#8418) Grande Ale válasza lord.lakli (#8388) üzenetére


Grande Ale
őstag

Wallet:

[link]

A felület is teljesen magyar.

(#8419) DonMedve válasza orrlyuk (#8416) üzenetére


DonMedve
addikt

Mehet rá azonnal a ROM flash után.Én is úgy szoktam.

keyol:Na látod azt még nem próbáltam,de mindjárt meglesem.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#8420) brendoncsopi


brendoncsopi
tag

Kérdésem a következő hozzátok: gyári rommal mennyit bír az akkuja a telónak? Tudom hogy ez használatfüggő erősen,de azért ha kihasználja az ember az okos mivoltát (nem filmnézésre,játékokra gondolok), netezés,mailek,doku kezelés,fotó esetleg, ilyesmik akkor kihúzható vele 1 teljes nap???
Az összes droidos teló megfőni látszik nálam,legutóbb a galaxy w :-D
Mert ha nem a badás wave3at veszem,akkor ez a teló szerintem jó lenne nekem,főleg a csupasz rendszer és a hamarosan érkező ICS miatt is.
Tehát akku,fotó rész kielégítő?
Már biztos volt ezerszer szó róla,de most frissen érdekelne engem.
köszi

(#8421) lord.lakli válasza Grande Ale (#8418) üzenetére


lord.lakli
őstag

Ezek szerint a marketes kártya most a wallet alatt megjelenik. Az így regisztrált kártyát tudod használni a wallet alkalmazással?

(#8422) SP!T válasza brendoncsopi (#8420) üzenetére


SP!T
addikt

Nekem 2-2,5 nap, ha nem fut a Latitude. Abból mindig kijelentkezek, mert sokat zabál a háttérben. Csak email meg ilyesmikre használom, de minden funkció be van kapcsolva.

There's a device that I've been using called a whoop.

(#8423) Grande Ale válasza lord.lakli (#8421) üzenetére


Grande Ale
őstag

Az, hogy a marketes kártya,(gondolom az ajándékra gondolsz), megjelenik-e, nem tudom. Sajnos nincs nexusom, csak érdekel a fórum, azért olvasgatom. Kíváncsiságból regeltem a Walletre, mert internetes boltokban is használható, mint a paypal. Szerintem ha beregeled a bankkártyád, akkor simán megy a Wallet a telefonról.

(#8424) DonMedve válasza keyol (#8417) üzenetére


DonMedve
addikt

Maradt igen. :K

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#8425) lord.lakli válasza Grande Ale (#8423) üzenetére


lord.lakli
őstag

Sajna nem megy. Nagyon régóta regisztrálva van a kártya. Még abból az időből amikor a google checkout volt csak. A kártyát nem lehet a walletben látni a telefonon. A google ajándék kártya meg év végén lejár.

(#8426) DonMedve válasza DonMedve (#8424) üzenetére


DonMedve
addikt

Hangerőgombok zenelejátszásnál még mindíg nem mennek lezárt képernyőnél.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#8427) Grande Ale válasza lord.lakli (#8425) üzenetére


Grande Ale
őstag

Csak a webes felületen látszik? Akkor sok értelme nincsen egyelőre...

(#8428) brendoncsopi válasza SP!T (#8422) üzenetére


brendoncsopi
tag

Ezt azért örömmel hallom. Mondjuk arra is kiváncsi lennék hogy ez az SLCD mennyit fogyaszt egy sima TFThez képest ha mondjuk olvasok rajta és folyamatosan megy.
Emellett Wifit annyira nem(csak tethering) használnám,inkább 3Gt.

(#8429) hallerlaller


hallerlaller
addikt

az új root explorerben javították a megjelenési problémát!

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#8430) EsoxLucius


EsoxLucius
csendes tag

Valaki 8414-hez?? Nektek milyen van? Tapasztalatok?

Köszi.

(#8431) molnarpeter válasza EsoxLucius (#8430) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

InvisibleShield - egy alkalommal kell 3,5k-t fizetned, utána 3$+egy levél Írországba (220ft) az új.
Olcsó tok az ebayről :P Figyelj, hogy nem mindegy, hogy i9020-hoz, vagy i9023-hoz valót veszel. ;)

mp

[ Szerkesztve ]

(#8432) EsoxLucius válasza molnarpeter (#8431) üzenetére


EsoxLucius
csendes tag

Köszi a választ, de én valami kézzelfoghatóra gondoltam...mondjuk olyan hogy bemegyek a boltba és megfogdosom megnézem és ha tetszik megveszem :D

Én ezekben bízom!

(#8433) knyitogato válasza EsoxLucius (#8432) üzenetére


knyitogato
őstag

Bugatti Unique SL bőrtok és kész. Megmarad a teló formája is és nem lesz dagi a hátlaptoktól:)

(#8434) EsoxLucius válasza knyitogato (#8433) üzenetére


EsoxLucius
csendes tag

Ahaaaa....hát megnéztem.. jól néz ki, de nekem valami fix kéne. Amiből nem kell ki be rakni, hanem a telefonnal egybeolvad. Nem számít hogy nagyobb lesz tőle, csak védje rendesen, és ha lehet, akkor ne plasztik legyen az anyaga, mert azt nem szeretem zsebbe rakni, meg öcsém ájfónján is szétmálot konkrétan :S

Speedshop-ban milyet tudnak adni nem tudjátok? És ott van jó áron kijelzővédő fólia?

(#8435) havri1 válasza EsoxLucius (#8432) üzenetére


havri1
félisten

Én ezt rendeltem, tegnap jött meg.
1 patentot kivettem belőle, mert (igaz volt a hátán plüss borítás) nyomta a kijelző alját, féltem összekarcolja.
Puha bőr, teljesen jó.
Kicsit nagyobb a telefonnál, nem az az igazi paszentos.

havri

(#8436) EsoxLucius válasza havri1 (#8435) üzenetére


EsoxLucius
csendes tag

Ez sem jó..mert ez is kivevős... :/...de azért köszi!

(#8437) RAID 2 válasza EsoxLucius (#8436) üzenetére


RAID 2
aktív tag

Ne is vegyél olyat, amiből ki kell venni.
Én az Arénámon megtanultam, hogy nem szabad. A sok ki-be rakosgatástól a belekerült por/kosz szépen összekarcolta a telefont.
Az Omniámon "fix" tok van, az nem karcolja össze a telefont.

(#8438) havri1 válasza RAID 2 (#8437) üzenetére


havri1
félisten

Én vettem hozzá másik hátlapot, azzal fogom használni (még nem jött meg), kijelzőn meg fólia van. Nagyon nem zavar, ha esetleg micronano karc lesz rajta..:)
Amúgy ennek a belsejében finom plüss bevonat van, tuti jobb a szilikon toknál, az alá is bement a por. Mondjuk engem nem zavar, használni vettem, nem vitrinbe.

[ Szerkesztve ]

havri

(#8439) EsoxLucius válasza RAID 2 (#8437) üzenetére


EsoxLucius
csendes tag

Igen igen... én is ezt gondoltam, hallottam.. ha nagyon nem tudtok mondani kemény műanyagot, akkor lehet marad a plasztic :S

(#8440) EsoxLucius válasza havri1 (#8438) üzenetére


EsoxLucius
csendes tag

Hol vettél hozzá fóliát? Mennyiért??

(#8441) havri1 válasza EsoxLucius (#8440) üzenetére


havri1
félisten

Az elsőt a speedshopban, 800 ft környéke volt. Kalap szar, első nap körömmel megkarcoltam.
Aztán 100 vagy 200 ftért jack-től. Ha jól tudom már nincs neki

havri

(#8442) EsoxLucius


EsoxLucius
csendes tag

Jack?? Ki ő? :D Mert akkor megkérdezném tőle, hogy van e még neki :)

(#8443) havri1 válasza EsoxLucius (#8442) üzenetére


havri1
félisten

jack
[link]

[ Szerkesztve ]

havri

(#8444) EsoxLucius válasza havri1 (#8443) üzenetére


EsoxLucius
csendes tag

KÖSZÖNÖM!!!!!!!!! Majd megkeresem! :) Látom van neki kemény tokja is... szóval zsír lenne, ha lenne neki még minden! :)

(#8445) lord.lakli válasza Grande Ale (#8427) üzenetére


lord.lakli
őstag

Marketes vásárlásra megfelelő.

(#8446) Cruzolka


Cruzolka
aktív tag

Üdv

Lehet hogy lámaság, de nemrég barangoltam külfüldi Nexus fórumokon és ezt a hírt találtam:
http://twitter.com/#!/SamFirmware/status/140409072951373824
:Y

Zolka

(#8447) -axxon- válasza Cruzolka (#8446) üzenetére


-axxon-
tag

jó lenne...

Mindegy, milyen nehéz volt a tegnap, ma mindent újrakezdhetsz.

(#8448) Cruzolka


Cruzolka
aktív tag

Egy egyszerü kérdésem lenne:
Mivel tom szinkronizálni a telót?
Próbáltam kiessel de nem akarja felismerni a Nesus-t!

A Galaxy-t egyből felismerte anno...

Zolka

(#8449) molnarpeter válasza Cruzolka (#8446) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Reménykedjünk... :)

mp

(#8450) Dzsuri89 válasza Cruzolka (#8448) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Wondershare MobileGo

Kies-t nem is fogja felismerni, mivel nem a Samsung saját ROM-ja van a telefonon.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.