Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6001) xnace válasza kolosanyi (#6000) üzenetére


xnace
őstag

Ha mikrofonos kell, akkor nem tudok mit javasolni. Én nem szeretem az olyanokat :N

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#6002) kolosanyi válasza xnace (#6001) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nem is nagyon van más alternatíva. Viszont, hogy kiadjak-e több, mint 20.000 forintot, egy ilyenért, amire ráadásul azt mondod, hogy nem is az igazi... nos meggondolandó. Lehet, hogy marad a sima fülhallgató. :)

(#6003) mgTerminator válasza kolosanyi (#6002) üzenetére


mgTerminator
veterán

Akkor inkább vegyél egy Sennheiser-t, tuti hogy nem bánod meg! ;)

(#6004) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

sziasztok,

inferno galaxy miért akad meg néha? nem bírja a teló?

másik: facebook mi a f***ért fut állandóan? ugyan ez van a map-al amit le se tudok állítani?

elég sok app van már fent, párat átpakoltam usb tárra, de ezzel nem javult a helyzet.

hogy tudnám kicsit felgyorsítani a rendszert?

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

(#6005) xnace válasza AXisBOLD (#6004) üzenetére


xnace
őstag

A facebook, meg a Maps ilyenek, nem tudsz vele mit kezdeni.

Gyari ROM-od van most?

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#6006) verser233


verser233
senior tag

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy ha felteszek egy Kernelt ami tartalmazza többek között a Voodoot azt én hol tudom beállítani? Vagy egyáltalán hol találom meg? :F Mert feltettem egy Kernelt ami elvileg tartalmazza de sehol nem találom.

https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

(#6007) AXisBOLD válasza xnace (#6005) üzenetére


AXisBOLD
addikt

igen

Aurea mediocritas

(#6008) xnace válasza AXisBOLD (#6007) üzenetére


xnace
őstag

Akkor egy Wipe Chache, vagy esetleg custom ROM.

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#6009) szilu7 válasza mgTerminator (#6003) üzenetére


szilu7
senior tag

Azért az alsóbb kategóriákban a Sennheiser egy csomó gyenge terméket kínál, és ez igaz a fülhallgatókra, és a fejhallgatókra is.
Szerintem érdemes itt kérdezősködni:
link
Én régebben vettem egy Xearst, és nagyon boldogan adtam el Sennheiseremet.
Egyébként Voodooval tényleg nagyon szépen szól a Nexus, hordozható lejátszók és telefonok között nálam nagyon jól szerepelt. Ráadásul még az AKG K500-amat is egész "elviselhetően" meghajtja. :)
#6006: telepítsd fel a Voodoo Control ingyenes változatát a Marketről.

[ Szerkesztve ]

(#6010) AXisBOLD válasza xnace (#6008) üzenetére


AXisBOLD
addikt

nem merek én ilyeneket.

LG GT540-nél is azt mondták hogy sima ügy a root, de aztán majdnem sikerült hazavágni a telót, pedig mindent a leírtak szerint csináltam.

Aurea mediocritas

(#6011) mgTerminator válasza AXisBOLD (#6010) üzenetére


mgTerminator
veterán

Hát azért a Nexusnak több kell... Ottvan a bootloader amit szerintem nem könnyű elbaszarintani és ha az az 1 még működik akkor simán helyreállítható a gépezet. Egyébként meg a wipe az nagyon egyszerű és nem lehet vele elrontani a telót.

Nem csecsemő, nem kell félteni a széltől is, ha félsz használni akkor add el... :U

(#6012) havri1 válasza mgTerminator (#6003) üzenetére


havri1
félisten

Igaz en nem telefonhoz, hanem a hazimozihoz vettem, ha akkor nezek filmet, ha a gyerekek alszanak, de azt kell mondjam, nagyon jo termeket gyart. Mar 4 eves a fules, de hihetetlenul szepen szol. Mely, magas.. minden. Igaz 20k volt, de megerte.

havri

(#6013) mgTerminator válasza havri1 (#6012) üzenetére


mgTerminator
veterán

Akkor csak nem beszélek hülyeséget :D

(#6014) palesz53


palesz53
senior tag

nem hagy nyugodni ez a wallet, valamikor szakítok időt újrarakni a telót a bootloader nyitás miatt...
kérdésem lenne ezzel kapcsolatban! ha megkapjuk az ics-t, akkor a frissítés a bootloader-t visszazárja majd? :F

[ Szerkesztve ]

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#6015) xnace


xnace
őstag

Az Tweaks pack kompatibilis a legujabb MIUI build-del?

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#6016) AXisBOLD válasza mgTerminator (#6011) üzenetére


AXisBOLD
addikt

kösz az infót.

De ez:

"félsz használni akkor add el..."

persze már fel is tettem apróra, meg egyébként is root, wipe nélkül használhatatlan a készülék :N

Aurea mediocritas

(#6017) xnace


xnace
őstag

SetCPU-ban mire allitsam a yscaling-et mindennapos hasznalathoz?

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#6018) mgTerminator válasza xnace (#6017) üzenetére


mgTerminator
veterán

Szerintem ondemand, vagy esetleg lazy, bár az utóbbit nem nagyon ismerem :D Talán annyit vettem észre vele kapcsolatban hogy próbálja alacsonyabb órajelen tartani, így energiát spórol meg, de a telefon sebességére ez nincs hatással.

Valaki nem tudja véletlenül hogy a matrix kernelben a "minmax" miért jó nekünk? :DD

(#6019) xnace válasza mgTerminator (#6018) üzenetére


xnace
őstag

Köszi!

Csak tudhat valamit ez a MiUI.

THX: Slukkica :R

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#6020) Viper26 válasza xnace (#6019) üzenetére


Viper26
nagyúr

Proci 2Ghz, leolvadt hátlap? :DDD

Pixel 7 | FR955

(#6021) xnace válasza Viper26 (#6020) üzenetére


xnace
őstag

Nem volt 2, csak 1,4 :D És nem olvadt le, de nem bírtam fogni XD

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#6022) mgTerminator válasza xnace (#6021) üzenetére


mgTerminator
veterán

1GHz-en is úgy melegszik hogy szó szerint nem bírja az ember fogni...

(#6023) Slukkica válasza mgTerminator (#6022) üzenetére


Slukkica
őstag

Nekem 1 GHz-en nem igazán melegszik :) 1,44-en már más a helyzet.

Most tesztelem az matrix bfc kernellel az liveOC funciót, egy új ROM-mal, így 1.46-on megy maxon. Elég igéretesnek tűnik. De mondjuk a deep sleep-et jobban várom.

Kép róla:

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#6024) hallerlaller válasza mgTerminator (#6022) üzenetére


hallerlaller
addikt

akkor használd 880MHz-en.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#6025) Slukkica válasza xnace (#6019) üzenetére


Slukkica
őstag

Pontosan mi van most fenn?

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#6026) xnace válasza Slukkica (#6025) üzenetére


xnace
őstag

MiUI 1.10.14, Tweaks Pack V7, SetCPU->1440-1440MHz, Performance Scaling.

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#6027) Slukkica válasza xnace (#6026) üzenetére


Slukkica
őstag

Örülök ha bejött :DD

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#6028) havri1 válasza xnace (#6026) üzenetére


havri1
félisten

A perfomance beállítást nem ajánlották (már nem tudom ki), mert az a lehető legtöbbet 1ghz közeli értéken hajtja a cput, akkor is, amikor nem muszáj. (illetve azon a mghzen, amit maxra beállítottál)
Hétköznapi használatra sztem az alap, azaz 100mhz-1ghz, lazy beállítás a legjobb.

Felraktam az újabb MIUI-t, de nem veszek észre változást, valaki gyakorlatban valamit?
Bár én már azt hiszem a 3. frissítést csak rátöltöttem + wipe, nem szűzien raktam. Lehet ezért nem veszek észre semmi változást?

[ Szerkesztve ]

havri

(#6029) mgTerminator válasza hallerlaller (#6024) üzenetére


mgTerminator
veterán

Ilyen nincs is :D Egyébként pontosítok, ha ezt a fórumot olvasom, akkor maxon pörög a proci folyamatosan, és egy idő után elkezd melegedni. De ez engem különösebben nem zavar, úgyis jön a hideg idő :D

Slukkica: Hogy teszteled? Csak felhúztad 1.46GHz-re és úgy használod a telót? Nekem álladndóan megfagy, max pár percet bír ki, vagy még annyit se :U Scalingnak mit állítottál be?

(#6030) toto0569 válasza Slukkica (#6027) üzenetére


toto0569
addikt

dicséret a MIUI-ért nagyon jó,egyszerű a kinézete/beállítások/. ja !! és szinte repül!!

(#6031) xnace válasza havri1 (#6028) üzenetére


xnace
őstag

Tudok róla, csak a benchmark miatt volt.

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#6032) hallerlaller válasza mgTerminator (#6029) üzenetére


hallerlaller
addikt

van egy olyan kernel h Trinity Extra UnderVolted TEUV, a derkernel.com-ról tudod letölteni, én azt használom mindennap, kíméli az akksit. performance beállítás meg àllandòan maxon járatja a procit, nemjó mert leéghet.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#6033) mgTerminator válasza hallerlaller (#6032) üzenetére


mgTerminator
veterán

Sose használtam performance módot. Azt írtam hogyha PROHARDVER! fórumot olvasok akkor az pörgeti maxon a procit, és ettől melegszik.

Egyébként én inkább húznám minthogy lejjebbvegyem :D

(#6034) xnace


xnace
őstag

NANDroid restore mindent visszaállít? Jól belaktam a MIUI-t, de adnék egy lehetőséget a CM7.1-nek is :)

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#6035) mgTerminator válasza xnace (#6034) üzenetére


mgTerminator
veterán

Teljes rendszermentés.

(#6036) hallerlaller válasza mgTerminator (#6033) üzenetére


hallerlaller
addikt

jaja, kissé átment vérpistibe a topik :DDD én csináltam már 5600+ is quadrantba 1544MHzen, de tényleg semmi értelme.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#6037) susa03


susa03
csendes tag

Végigolvastam az egész fórumot (hát bele telt egy kis időbe...:D) és az lenne a kérdésem , hogy a gyári 2.3.6 androiddal megoldódik az a probléma, hogy néha ingadozik a térerő és "gyenge" a wifi? Most készülök egy ilyen telefont venni, és nincs kedvem még az elején belepiszkálni, csak frissíteni mert az üzletbe még a 2.3.3 van rajta. Jah és aki Telenoros, neki is ugrál a térerő?

susa03

(#6038) kolosanyi válasza havri1 (#6028) üzenetére


kolosanyi
veterán

Milyen az a lazy, mert én ilyet nem látok a setCPU-ban. Viszont van olyan, hogy smartass... :D De igazándibólbén vagy ondemandon használom, vagy powersavebmódban.

( #6037) susa03
Nem fog. Ez ilyen. Egyáltalán nem használhatatlan, de gyengébb, mintbpéldául az LG Optimusom volt.

[ Szerkesztve ]

(#6039) xnace válasza susa03 (#6037) üzenetére


xnace
őstag

Sajnos a gyári 2.3.6-on is szar a WiFi. Custom ROM-okkal jobb.

Telenorral nekem nem ingadozik.

Más: Mindennapos használatra ez így milyen?: 800-1440MHz, Lazy Scaling.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#6040) kolosanyi válasza xnace (#6039) üzenetére


kolosanyi
veterán

Szerintem a 800 sok minimumnak. Nyugodtan lehet azb100-on.

(#6041) xnace válasza kolosanyi (#6040) üzenetére


xnace
őstag

Annyira nem akarom, mert akkor már laggol a lockscreen, de azért 400-ig visszavettem. Köszi! :R

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#6042) havri1 válasza xnace (#6041) üzenetére


havri1
félisten

Laggol? Nekem 100on van, és sose laggol. Sztem ott más miatt lehet a lag.

havri

(#6043) havri1 válasza kolosanyi (#6038) üzenetére


havri1
félisten

Fent van valamelyik tweak pack? Az 5östől benne van a lazy mód.

havri

(#6044) xnace válasza havri1 (#6042) üzenetére


xnace
őstag

De ha 400-ra teszem az alapot, akkor nagyon liquid.

SetCPU Stress Test-nek mennyi ideig kell futnia? 20 perce megy, de nem birom megfogni a keszuleket.

Szerk: kileptem, mert leeg a processzor :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#6045) havri1 válasza xnace (#6044) üzenetére


havri1
félisten

Sztem ne főzd meg! 10 perc felett sztam stabil. Ha nem, akkor használat közben úgyis meglátod:)
Én tényleg nem veszek észre lagot, csak közvetlen a betöltés után, ameddig feláll a rencer'.

havri

(#6046) xnace válasza havri1 (#6045) üzenetére


xnace
őstag

Stabilnak stabil volt eddig is, csak merult, mint a Titanic. De ezen az OC valszeg nem fog javitani :))

MIUi-hoz kinek mi a kedvenc lockscreenje?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#6047) Slukkica válasza havri1 (#6028) üzenetére


Slukkica
őstag

Felraktam az újabb MIUI-t, de nem veszek észre változást, valaki gyakorlatban valamit?

Mostanában nem volt olyan nagy változás, inkább hibajavítások voltak. De a hívásrögzítés kapcsolása a 14-es új, ill. a hangerőgonbra a képernyő felébredése is új. Mindkettőt a menüben lehet kapcsolni.

Attól hogy nem full wipe-al teszed fel a ROM-ot attól még mindent felteszel :)

mgTerminator:

Igen beállítom és használom + nyomok egy stressz tesztet. Eddig nem fagyott. A megfagyások szokszor men a proci freq miatt van hanem nem bírja a GPU a +10% és +20%-os húzásokat. Egy időben nagyon sok kernel készítő húzta ezen érteékeket. Szerencsére rájöttek erre és mostanában használhatóbb cuccokat csinálnak :DD

Rendszer használat közben ONDEMOND-ot szoktam nyúzni, míg Quadrant és Stressz közben PERFORMANCE-t. A LAZY-sem rossz, csak nekem, ill a szememnek kicsit lassan gyorsul vissza :))

(#6030) toto0569:Hamarosan feltöltök egy teljesen saját MIUI-t. Szerintem gyorsabb, jobb és 2.3.7-es android és MIUI 1.10.14-re épül.

(#6034) xnace:Igen vissza, viszont okosan kell használni különben többet árt mint használ :) Csak a legfontosabb programokat rakd vissza vele és rendszer adatot SOHA!

(#6038) kolosanyi:LAZY mód csak az újabb kernelekben van.

(#6044) xnace:Magától nem fog megállni, neked kell és utánna írja ki hogy mennyi error értéket kapott. De ha nem indult újra a teló, akkor nem lépted át a kritikus hőmérségletet! :D

(#6046) xnace:Kivéve ha az OC kombinálva van "Deep Idle" funcióvan. Most tesztelem. A jellegzetessége hogy gyors mint állat amikor kell, amikor meg lekapcsol a képernyő, akkor hamarabb alszik el mély álomba. Egyetlen hátránya eddig hogy egy nagyon picit várni kell amig felpörgeti a CPU-t. Mondjuk a mp tört részéig :D

[ Szerkesztve ]

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#6048) slice14


slice14
veterán

Hú de kíváncsi vagyok hogy mit mondanak az Google ICS bemutatón. Már mint hogy mikor fogjuk megkapni mi is.

Na de ez csak szerdán derül ki...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#6049) xnace válasza Slukkica (#6047) üzenetére


xnace
őstag

Kozben megcsinaltam, de azert koszi. Visszaallitottam mindent, es semmi FC. :N

Az uj ROM-odban lesz valami kulonleges? Mi lesz benne a CM7-bol, es mi a MIUI-bol? De amugy meg eleg varos. :)

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#6050) mgTerminator válasza Slukkica (#6047) üzenetére


mgTerminator
veterán

De most akkor csak 1GHz-en használod, nem 1.46-on? :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.