Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8051) Slukkica válasza premete (#8048) üzenetére


Slukkica
őstag

Miért, mi változott, a cyanogenmod lopja a miui-kerneleket és modulokat?
Én úgy tudom, hogy a cyanogenmod nyilt forrású cuccait használják a ferdeszeműek,

Ha egyszer belenézel a ROM "lelkébe", akkor majd rájössz hogy ez nem így van :K

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#8052) slice14 válasza bandigyerek (#8049) üzenetére


slice14
veterán

A gombok jól kezelhetőek, de a tokkal érezhetően vastagabb. De így stabilan megtudod fogni pl fényképezésnél és nem csúszkál. Mikor még nem volt rajta tok és fényképeztem, féltem hogy kicsúszik a kezemből.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#8053) MichaelSD válasza szucsi (#8032) üzenetére


MichaelSD
őstag

Az hogy stable volt a legrosszabb nem tűnik életszerűnek. Nem hiába stable neve, és nem unstable. Persze lehet, de furcsa. Próbáld ki a stockot, ha az meg akkor nincs ok aggodalomra.
Mivel csak a Te 2 telefonoddal van a ilyen szintű gond, vagy a installálni ment valami félre, vagy valami szoftver zavar. Talán néz körül a Cyogen forumban, hátha másnak is van ilyen gondja.

Amúgy nem, nem érthető. Te írtad: "nem szívesen töltöm az éjszakáimat új szoftverek kipróbálásával és a teljes szoftverpark újrainstallálásával. Egész nap telefonálok és melózom rajta." és " én átlag user vagyok, nem berhelésre vettem a készülékeket".
Akkor pláne nem értem, hogy miért olyan készüléket modolsz amin dolgozol, és mindezt nightlykkal. A nightlytól nem fog mindig javulni a telefonod, sőt, néha még rosszabb mint az előző napi. A nightlyk teszt buildek. Ha ez a hobbid, akkor ok, de akkor se életszerű nightlyket naponta updatelni.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#8054) hajbel válasza Andris_2 (#8040) üzenetére


hajbel
addikt

Nem véletlenül azzal volt a gond, hogy kikapcsoltad a telefont? :D Symbiannal ellentétben Android nem ébreszt kikapcsolva.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#8055) orrlyuk válasza hajbel (#8054) üzenetére


orrlyuk
aktív tag

Lehet, de sok Androidos telefon deep sleep-ben sem ébreszt megbízhatóan. (Vagyis kikapcsolt képernyőnél.) Általában be szokott válni az, hogy töltőre dugva tartod az éjjel, akkor nem megy olyan mély állapotba.

Illetve: én pl. a Gentle Alarm nevű, nagyon lelkiismeretesen és folyamatosan fejlesztett progit használom, nem kerül sokba. Még soha nem hagyott ki ébresztést - de nálam többnyire töltőn is van. És repülősmódban, a nyugalom végett!

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#8056) Jannn válasza slice14 (#8045) üzenetére


Jannn
senior tag

Elég csúnyácska, ennyi pénzt kiadni ezért meg, khhhm... horror :Y A felső karcról nem is beszélve. :U
Asszonynak 450 forintért vettem ebayről csilivili piros tokot :) (a sima fekete is ennyi)

[ Szerkesztve ]

(#8057) slice14 válasza Jannn (#8056) üzenetére


slice14
veterán

A kart az én bénázásom, nem így jött.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#8058) BoB válasza Andris_2 (#8040) üzenetére


BoB
veterán

"Az ébresztőórában ne bízzatok meg, mert nekem már háromszor nem csöngött és elaludtam."

Én már több mint 2 éve rábízom magam ( mármint Androidosra, 1.5-től kezdve) és minden reggel hibátlanul ébresztett akármelyik teló.
Akkor fordul elő ilyen gond ha pl task killerezel, rosszul van beállítva és kilövi. Akkor persze hogy nem ébreszt.

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#8059) Andris_2 válasza hajbel (#8054) üzenetére


Andris_2
aktív tag

Nem kapcsoltam ki. Ugyanúgy használom mint mindig, többnyire ébreszt is, csak nem mindig :(
Olyan is volt már, hogy a szundi után nem csörgött újra.
Szerintem valami lefagyás lehet a háttérben, mert a kijelzőn kiírja, hogy csörögnie kellett volna, pl. Hétfő 8-kor azt jelzi, hogy a következő ébresztés H 7:30, csakhát az már olyankor elmúlt.

(#8060) keyol


keyol
aktív tag

feltettem a cm7-et(7.1.0.1)egész jó,de egyszerűen nem tudom beállítani a gmailem mert mikor rányomok az ikonra egyet villan és ennyi.Van valakinek ötlete hogy mi lehet a gond?

(#8061) premete válasza keyol (#8060) üzenetére


premete
veterán

Próbáld ki, hogy felméssz a marketre, és a gmailt frissíted/újratelepíted.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#8062) DonMedve válasza Andris_2 (#8040) üzenetére


DonMedve
addikt

Én az Alarmdroidot használom,de tökéletesen ébreszt minden reggel.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#8063) Toobee


Toobee
veterán

Nem pont ide tartozik, de van valaki, aki nem frissítette a youtube app-ot? 2.3.4 nem játszik háttérben. Ha valaki lenne olyan kedves, akkor feltöltené valahova az előző verziók valamelyikét? Nemrég műtötték a szemem és nem igazán nézhetem a monitort, tehát megkeresni most nem tudom. Viszont zenehallgatáson kívül mást nem is nagyon tudok csinálni. Előre is köszi!

https://barbieripnk.hu/

(#8064) kisg


kisg
tag

Nagyon vártam a tegnapot, a Galaxy Nexus miatt, persze elhalasztották. Nem mintha már előrendelésem lenne rá, hanem ehhez kapcsoltam a ICS frissítés megjelenését (kisváratatva) a Nexus S-emre... vagyunk így páran.
De most arra jutottam, hogy a fene várja az OTA cuccot, ha kés a lelkes programozók által portolt 4.0 az i9023-ra.
És persze ez csak addig lesz használatban amíg el nem hezdődik a hivatalos OTA frissítés megjelenése, akkor menne rá vissza a gyári állapot (FONTOS!), és úgy tennék mintha most látnám először :-)
Ma péntek laza nap nekem, meg ugye itt a hétvége. Tudna valaki nekem segíteni egy how-to? leírással, hogy miként varázsoljunk 2.3.6-ból 4.0-t annélkül, hogy tégla legyen a szeretett telefonomból?

Előre is köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

Üdv, kisg

(#8065) hallerlaller válasza Toobee (#8063) üzenetére


hallerlaller
addikt

youtube 2.2.16 apk

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#8066) premete válasza kisg (#8064) üzenetére


premete
veterán

Ahol a 4.0-s romot találtad, olvasd el a telepítési útmutatót, általában szokták mellékelni. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#8067) slice14


slice14
veterán

Na mostmár az Apple elmehet a k..va anyába. Cikk :W

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#8068) bandigyerek válasza slice14 (#8067) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Ha pénzed van, bármit megtehetsz... Az Apple-nek sok van. ...úgyhogy igazán vehetne magának egy szép koporsót és eláshatná magát benne. Én ezt Lopásnak hívom, amit ez a cég művel.

(#8069) agabe válasza slice14 (#8067) üzenetére


agabe
addikt

Ez a file megosztásra vonatkozó szabadalom (ami persze szintén marhaság, hogy az apple megkapta), de semmi köze az nfc-s fizetéshez, közbe meg a link postjainál mindenki azon parázik.

(#8070) bandigyerek válasza agabe (#8069) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Szinte mindegy. Az NFC chip mit sem ér a hozzá tartozó adatátviteli szabvány nélkül. A lényeg, hogy fizessenek neki azért, hogy beleteszik a telefonba, kártyába, leolvasókba, WC.-be... És bekaszálnak visszamenőleg is, az ziher.

(#8071) slice14 válasza agabe (#8069) üzenetére


slice14
veterán

Pont én vergődök akinek 2.3.6 stock rommal nem megy az nfc.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#8072) BoB válasza agabe (#8069) üzenetére


BoB
veterán

"semmi köze az nfc-s fizetéshez, közbe meg a link postjainál mindenki azon parázik."

Nem csak azon megy a para, megjelent a 4.0-val a Beam is, ami annyit tesz hogy két telefon között adatot nyomsz át NFC-n keresztül...

http://www.youtube.com/watch?v=V4zRwkWRPWk&feature=related

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#8073) agabe válasza BoB (#8072) üzenetére


agabe
addikt

Tudom, láttam már a videot ... azt nem tudom mennyire használnám ki.
Az viszont biztos, hogy tiszta marhaság ez a szabadalom mizéria. :(((

(#8074) OberMotz


OberMotz
aktív tag

Sziasztok,

az XDA-ról lehúzott custom rom-ok mennek "gyári" (rootolt) rendszerrel is? Glados 1.6-ot próbáltam, de az merevre fagyasztotta a telefont.

(#8075) toto0569


toto0569
addikt

nagyon kihalt minden,pedig van új MIUI frissítés 1.11.18 és talán holnap már MIUI-TSM is lesz :C

(#8076) Slukkica válasza toto0569 (#8075) üzenetére


Slukkica
őstag

Ma még lesz új TSM :D
Igaz nem MIUI de stabil, gyors, és testreszabható!

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#8077) toto0569 válasza Slukkica (#8076) üzenetére


toto0569
addikt

már 1 órája lesem az oldalad, és köszi a munkád! :R :C
MIUI-TSM lesz valamikor?

[ Szerkesztve ]

(#8078) robert83


robert83
csendes tag

A következő gondom lenne:
USB-vel csatlakoztatom a számítógépemre a nexusomat, de nem ajánlja fel, hogy képek és videók, fileok importálása mint máskor szokott. Ez miért lehet?
Képet szeretem volna feltenni gépemre, de nem is találtam meg a telón, igy maradt dropbox.

(#8079) toto0569 válasza robert83 (#8078) üzenetére


toto0569
addikt

vedd ki az aksit 2 percre aztán vissza,indítás. Hátha segít

(#8080) mgTerminator válasza agabe (#8073) üzenetére


mgTerminator
veterán

Nem marhaság, csak az alma átesett a ló túloldalára… és most nagyon belejött a pereskedésbe és miegymásba… egyszerűen undorító amit művelnek…

(#8081) robert83 válasza toto0569 (#8079) üzenetére


robert83
csendes tag

Sajna nem segített, mindegy, van egy érzésem a gépemmel van a bibi nem is a telóval..
Másnak is a hátulja mikrokarcos?
Pedig az enyém tokban is van, persze por akkro is bemehet.
Nem zavaró, csak megjegyeztem, akkor veszem csak észre ha figyelem, no meg ugye azért van, hogy használjuk:)

(#8082) toto0569 válasza robert83 (#8081) üzenetére


toto0569
addikt

akkor dugd át az usb-t másik portba és várd meg míg telepíti

(#8083) Dzsuri89


Dzsuri89
őstag

Laza kis videó a Galaxy Nexus-ról.

A nyitott bootloader befigyel! :D :D

(#8084) toto0569 válasza Slukkica (#8076) üzenetére


toto0569
addikt

lááátom már :D

(#8085) robert83 válasza toto0569 (#8082) üzenetére


robert83
csendes tag

Igy se jó, de majd pár nap múlva újraindítom a gépem ,akkor kiderül segít-e az, most nem tudom ezt megtenni:)

(#8086) xnace


xnace
őstag

Hali!

Slukkica féle Stock TSM-ről kaphaténk egy leírást, illetve egy linekt? :R

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#8087) toto0569 válasza xnace (#8086) üzenetére


toto0569
addikt

privátba elküldtem,remélem ez jó
bocs,ebben nem sok minden van/néztem/

[ Szerkesztve ]

(#8088) BoB válasza robert83 (#8078) üzenetére


BoB
veterán

Nekem még sose jött ilyen elő de amúgy mint minden más fényképezőnél, a DCIM mappában vannak a képek.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#8089) janston


janston
aktív tag

Akkor most már megvásárolható a Nexus? Vagy csak bemutató van, és később kezdik forgalmazni?

(#8090) Andris_2 válasza DonMedve (#8062) üzenetére


Andris_2
aktív tag

Köszi a tippet, ki fogom próbálni.

(#8091) BoB válasza janston (#8089) üzenetére


BoB
veterán

A Galaxy Nexus Angliában már megvásárolható, de csak előfizetéssel. Jövőhéttől kártyafüggetlenül is. Amerikában meg Dec. 2-től először csak Verizon majd többi is. Ide mikor jut el az jó kérdés....

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#8092) Viper26 válasza BoB (#8091) üzenetére


Viper26
nagyúr

Jövőre kb. :DDD
Szóval a frissítésből sem lesz idén semmi szerintem, de ne legyen igazam. :U

iPhone 14 | FR955

(#8093) volvoguy


volvoguy
addikt

Üdv! Erről a tokról kinek mi a véleménye? [link]

Beszereztem egyet, nem rossz, full gumi az egész, tapintásra is elég jó, bár ilyet akartam igazából: [link]

Gondolkozom a cseréjén...Sztetek?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#8094) premete válasza volvoguy (#8093) üzenetére


premete
veterán

Én nem tudom eldönteni, hogy az elsők (főleg a rózsaszín és világoskék), vagy a második, az a fényes, szappantartó-szerű-e az undorítóbb.
Ha vennék, akkor ilyet: [link]

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#8095) volvoguy válasza premete (#8094) üzenetére


volvoguy
addikt

Igazából színre egy grafitszűrke került hozzám, és a másik tokhoz képest csak

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#8096) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

gyári 2.3.6os fw van enyémen.normális,h ha rábökök,h hivás inditása, gondolkodik v 8-10mp-t?
meg bejövőnél is kell 2-3mp.
a hivás hibátlan.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#8097) nexusking


nexusking
aktív tag

Nektek se működik a google maps?
Én tegnap akartam megnézni valamit, és se az internetes térkpet nm tölti le, se az előre tárolt térképterületeket nem jeleníti meg. Csak írja hogy betöltés, és semmi. :W :W
Valaki tudna segíteni?

(#8098) nexusking


nexusking
aktív tag

Na most nyomtam egy visszát miközben a betöltést írta már vagy 5 perce, és ez előre tároltakból be is töltött kb 1kmes sugarú kör méretű területet. Akkor lehet, hogy csak ki*aszott lassan tölti be az online és offline térképeket is?

(#8099) vamosip válasza nexusking (#8097) üzenetére


vamosip
tag

Nekem működik normálisan wifin. Gyári ROM.

Nálam viszont volt 2-3 spontán semmire sem reagálok-akksi ki-be az elmúlt pár napban. És semmi újat nem telepítettem a fennlévő progik frissítésein kívül. Remélem nem hw hiba, mert 4 hónap óta nem volt ilyen gondom.

[ Szerkesztve ]

(#8100) bajnokpityu válasza vamosip (#8099) üzenetére


bajnokpityu
félisten

nálam is hibátlan gyárival

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.