Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8751) RAID 2 válasza premete (#8750) üzenetére


RAID 2
aktív tag

Jó, én ezt találtam...

(#8752) hippo0315 válasza RAID 2 (#8751) üzenetére


hippo0315
senior tag

Köszönöm mind kettőtöknek a segítséget. :R

Eddig ZTE Blade-m volt, azt már ismertem elég alaposan, most tanulnom kell az új kütyüt, minden segítség aranyat ér. :D

(#8753) Asbee válasza premete (#8750) üzenetére


Asbee
veterán

Ennél a rootolásnál nem törlődnek a dolgok, megmarad minden? Illetve unrootot hogy lehet ennél?

(#8754) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Tudna valaki egy kis segítséget adni? A bátyám Nexusát rootoltam, azzal nem is volt gond, de a recovery flashelése valamiért nem megy. A parancssorban kiírja, hogy végzett, sikeres volt, de a telefont recovery módban indítva csak egy háromszög látszik a kijelzőn benne egy felkiáltójellel. :F

(#8755) SP!T válasza kolosanyi (#8754) üzenetére


SP!T
addikt

Flashelés végezte után restart nélkül, ha rányomsz a recovery menüre akkor sem lép be?

There's a device that I've been using called a whoop.

(#8756) slice14 válasza kolosanyi (#8754) üzenetére


slice14
veterán

Szia, az 5.0.20-al csináltad?

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#8757) hallerlaller válasza kolosanyi (#8754) üzenetére


hallerlaller
addikt

fu, volt róla szó, asszem akkor csinál ilyet ha a gyári romot fennhagyod, visszaírja a gyári recovery-t.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#8758) kolosanyi válasza SP!T (#8755) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nem. Ugyanezt a felkiáltójeles izét kapom. De az a baj, hogy ezzel a gyári recovery is eltűnt, viszont a CWM nincs fent. Nem tudom, hogy ez micsoda... Rom Manager segíthet vajon?

(#8756) slice14
Nem tudom, az a legfrisebb? Egy leírásban van benne a képfájl, amit Dzsuri89 küldött. Biztos, hogy minden jó a leírásban, mert a sajátomat azzal csináltam és minden ok volt.

Fura. Rom Managerben rányomtam a recovery flashelésére és most helyrejött. Nem tudom, hogy mi volt ez az előbb. :N

[ Szerkesztve ]

(#8759) kolosanyi válasza kolosanyi (#8758) üzenetére


kolosanyi
veterán

Na most mégse jó. Vicces.

(#8757) hallerlaller
Esetleg nem tudod, hogy ilyenkor mit kell csinálni, hogy meg is maradjon a CWM?

(#8760) hallerlaller válasza kolosanyi (#8759) üzenetére


hallerlaller
addikt

ki kell törölni valamit valahonnan :DDD de most így már nem emléxem, mert nekem ez nem fordult elő, vissza kell keresni mert volt róla szó ha ez segít :)

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#8761) premete válasza Asbee (#8753) üzenetére


premete
veterán

Az sd-hez nem nyúl ez a módszer és a bootloader is zárt marad. Unroot minek? Ha a gyári romot visszateszed, eltűnik magától.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#8762) kolosanyi válasza hallerlaller (#8760) üzenetére


kolosanyi
veterán

Hú, azon vagyok épp. Csak baromi sok a találat a recovery szóra. :D Viszont tényleg érdekes jelenség. Ha Rom Managerből flashelsz egyet, akkor vissza tudsz lépni recoverybe. Viszont rebootnál már nem. Addig nem merem telepíteni egyik romot sem, amíg a recovery helyre nem jött, úgyhogy egy ideig el fogok itt olvasgatni asszem. :D

(#8763) hallerlaller válasza kolosanyi (#8762) üzenetére


hallerlaller
addikt

slukk csinált direkt gyári romot ami rootolt és nem k@rja el a recovery-t, tedd fel azt, vagy majd jönnek a többiek és megmondják mit kell honnan kitörölni.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#8764) kolosanyi válasza hallerlaller (#8763) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ok, de recovery nélkül hogy rakom fel? Ez is sima .zip-ben van.

(#8765) Asbee válasza premete (#8761) üzenetére


Asbee
veterán

Èrtem. Ha rootolom attòl ha jön ki gyári frissìtés ugyanùgy fel tudom tenni? (nem cwmböl). Nekem csak programhoz kène root.

(#8766) hallerlaller válasza kolosanyi (#8764) üzenetére


hallerlaller
addikt

na megtaláltam: [link]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#8767) premete válasza Asbee (#8765) üzenetére


premete
veterán

Állítólag csak akkor nem megy rá az ota, ha nincs gyári recovery, rootolástól még rámegy.
Egyébként ha visszateszed a gyári romot, az is csak 2 perc gyári recoveryből, illetve ugyanonnan fel tudod tenni a gyári frissítést is.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#8768) Asbee válasza premete (#8767) üzenetére


Asbee
veterán

Ok, köszi a segítséget. Egyenlőre rootot megcsinálom azt ha már nagyon unom gyári romot akkor jöhet cwm meg custom cuccok.

(#8769) kolosanyi válasza hallerlaller (#8766) üzenetére


kolosanyi
veterán

Köszi. Viszont még mindig bénázok, nem engedi átnevezni egyik fiájlkezelő se.

(#8770) hallerlaller válasza kolosanyi (#8769) üzenetére


hallerlaller
addikt

fastbootal felraksz egy recovery-t, újraindítás nélkül rögtön belépsz a recoverybe és felraksz egy romot, így mennie kell sztem..

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#8771) SP!T


SP!T
addikt

Nekem akkor nem lépett be recoverybe, ha a CWM filenevét nem neveztem át recovery.img-re. Nem tudom ez lehet-e probléma. Próbáld meg úgy feltolni telóra.

There's a device that I've been using called a whoop.

(#8772) kolosanyi válasza hallerlaller (#8770) üzenetére


kolosanyi
veterán

Úgy csináltam, köszi sikerült. Érdekes egy dolog az biztos, én nem tapasztaltam ezt a sajátomom. :)

Köszi mindenkinek, már fent is van a MIUI a bátyám telóján is. :R Egyelőre idegen neki egy kicsit, de az első reakciója az volt, hogy "hú, ez baromi gyors"... :D

[ Szerkesztve ]

(#8773) kisg válasza kisg (#8209) üzenetére


kisg
tag

Ma megjött a neoprén tokom. Anyaga, mérete, minősége hibátlan. Aki nem szereti a szilikon vagy bőr tokokat annak ajánlom.
Én innen vettem:
[eBay]
9 nap alatt itt volt.
A robot logónak nem sok időt adok, hogy lekopjon, de így is oké minden tekintetben.

Üdv, kisg

(#8774) hallerlaller válasza kolosanyi (#8772) üzenetére


hallerlaller
addikt

én se mert nem rebootoltam miután felraktam a recovery-t, hanem rögtön beléptem és már tettem is fel egy romot, akkor ez nem jelentkezik.

Gyári ROM-ot használsz? Ha igen, akkor az a bűnös. Minden reset után vissza állítja a gyári recovery-t. Módosítani kell, hogy ne tegye többször: /system/etc/install-recovery.sh fájlt nevezd át. Majd utána ismét mehet recovery és nem lesz többet gond.

csak hogy később is megtaláljuk, kereső kulcsszavak: gyári, rom, recovery

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#8775) kolosanyi válasza hallerlaller (#8774) üzenetére


kolosanyi
veterán

Első hsz készülhetne ilyenekkel szerintem, na mindegy. :)

(#8776) hallerlaller válasza kolosanyi (#8775) üzenetére


hallerlaller
addikt

megírod? :DDD

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#8777) kolosanyi válasza hallerlaller (#8776) üzenetére


kolosanyi
veterán

Megírnám szívesen, de annyira nem vagyok hozzáértő, hogy ilyen okosságokkal teletegyem. :D

(#8778) Mogcaa válasza gilfoyle (#8723) üzenetére


Mogcaa
aktív tag

Tehát akkor 1,2 Rom azt lehet bővíteni valahogy ?

(#8779) rcsaszi


rcsaszi
csendes tag

Nem tud valaki olyan programot ami eltunteti a lock screen ablakot ? Azaz a kepernyo feloldast ? A NO Lock progi jo es ismerem, csak olyan kellene ami csak a be/ ki kapcsolo gombra reagal a hangerore nem. Zte Blade en jol mukodott a progi de itt nem ugy sajna
. Valaki , otlet ?

(#8780) hippo0315


hippo0315
senior tag

Az lenne a kérdésem, hogy zsír új Nexus S-nél normális-e hogy 4 óra töltés után is max 95%-os a töltöttsége?
Lehet ezen valahogy javítani? Ha igen mi a megoldás?

ui.: ZTE Blade után irtózatosan gyors, pattogós telefon. :D

[ Szerkesztve ]

(#8781) SP!T


SP!T
addikt

Stock romban tudtommal ki lehet kapcsolni és csak a power gombra oldja fel, zár nélkül.

hippo0315: Nálam is ilyen. Tudtommal már mások is beszéltek erről, nem tudom mi lett a végeredménye, keress rá a topicban.

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#8782) hallerlaller válasza kolosanyi (#8777) üzenetére


hallerlaller
addikt

nem is kell hozzáértőnek lenni, én se vagyok, csak leírni ami laikusként eszünkbe jut.

(#8780) hippo0315

ez egy gyári feature, nem fog tovább töltődni, de ha felteszel egy cm kernelt akkor igen.

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#8783) hippo0315


hippo0315
senior tag

(#8782) hallerlaller: köszi, igy már megnyugodtam, azt hittem vacakot fogtam ki

Másik kérdésem, milyen fóliá és tokot érdemes hozzá venni? Ha kell hozzá.

(#8784) janston


janston
aktív tag

Sziasztok!
A telefonommal egyszerűen borzalmas telefonálni!! Recseg, ropog, visszhangzik, szakadozik, felveszem és 10 másodpercig nem hallok semmit, van amikor csak minden harmadik szót hallom...Ezeket random csinálja, de bárhol, bármikor, és azóta, hogy megvettem (most jutottam el odáig, hogy nagyon zavar, mikor már hivatalos ügyben sem tudtam tárgyalni...)
Telenor-os vagyok, de nem hiszem, hogy az ő hibájuk, mert akkor már rég csődbe mentek volna...Egyébként semmi gondom nincs a teloval ezen kívül, gps, wifi teljesen jó!! A szervízen kivül tudok csinálni valamit? (teszt, beállítás akármi) egyáltalán mi lehet a baj?
(teljesen gyári minden)

[ Szerkesztve ]

(#8785) mgTerminator válasza hippo0315 (#8780) üzenetére


mgTerminator
veterán

"ZTE Blade után irtózatosan gyors, pattogós telefon"

Hát ezen nem csodálkozok... Most vettem egyet apámnak és amíg felraktam rá a cmet meg a cuccokat meg amíg beállítottam... húh, ha nekem azt kellene használni a nexus után, lehet h depis lennék, vagy inkább idegbeteg xD

(#8786) premete válasza mgTerminator (#8785) üzenetére


premete
veterán

Mivel rootoltad a blade-eket?

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#8787) rcsaszi


rcsaszi
csendes tag

A telefonhoz ugye jár egy gyári füles.. ( agybadugós ) én ki nem állhatom az ilyet ! Tudtok segíteni abban hogy ki milyet használ hozzá ? Ill. olyan kellene ami mikrofonos is.. és vezetékes.

Ez milyen lehet ? Jobb mint a gyári fülese ?!

Sennheiser MX271
[link]

[ Szerkesztve ]

(#8788) baal-amiga válasza premete (#8786) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Én az első romcsere előtt anno ezzel a z4roottal csináltam.

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#8789) premete válasza baal-amiga (#8788) üzenetére


premete
veterán

Köszi, közben végigpróbáltam négyet, a modaco-s módosított z4 lett jó, pc-n a vírusirtóm kinyírta a rageagainstthecage cuccot, így nem találta a fájlt.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#8790) kolosanyi válasza rcsaszi (#8787) üzenetére


kolosanyi
veterán

Itt érdeklődj, ők biztos tudnak segíteni. :)

(#8782) hallerlaller
Rendben, írok pár dolgot, ami eszembe jut. :D

[ Szerkesztve ]

(#8791) hallerlaller válasza kolosanyi (#8790) üzenetére


hallerlaller
addikt

azt kéne beleírni hogy: gyári rom visszarakja a reco-t, alapból csak 95%ig tölt kivéve cm kernel és egy link is hozzá, ja meghogy i9023 hány mm-el nagyobb mint a i9020 és ezért nemjó rá az olyan tok, ezek ismétlődnek leginkább.

nameg pár link xda-ra, stock romokhoz, oneclickrecoveryhez, és a step-to-step-rootinghoz. más nemjut eszembe, megírnám én csak most telóról vagyok :)

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#8792) MaCS_70 válasza Dzsuri89 (#8702) üzenetére


MaCS_70
félisten

Halihó!

wifi - 19%
Cellakészenlét - 16%
Megjelenítés - 15%
Hanghívások - 10%
Térkép - 9% (Na, ezt nem igazán értem. GPS off.)

Üdv: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#8793) MaCS_70 válasza MoRock (#8712) üzenetére


MaCS_70
félisten

Köszi, ez megnyugtató -- azért aztán nagyon tetszik, hogy ilyen keveset fogyaszt!
A HD2-m estére már igencsak a skála végét szopogatja!

Üdv: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#8794) Lalee válasza gilfoyle (#8723) üzenetére


Lalee
aktív tag

Szia! Mi van ha betelik az 1,2 GB? Navigáció, játékok mennyi helyet foglalnak? Vannak több száz megás játékok? Esetleg érdemesebb olyan telefont venni amelyik kártyás?

(#8795) RexpecT válasza Lalee (#8794) üzenetére


RexpecT
addikt

Átrakod az SD kártyára ha nincs hely, de amúgy szinte mindenre elég.

(#8796) mgTerminator válasza premete (#8786) üzenetére


mgTerminator
veterán

Újraparticionáltam, aztán recoveryből fel a legújabb cm :D

(#8797) Dzsuri89 válasza Lalee (#8794) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Én azt tapasztaltam, hogy az ilyen Gameloft, Ea Games és stb... játékok, amik több 100megások, vagy még annyik sincsenek, azok mind a belső tárhelyre települnek (13,3Gb), szóval nem foglalják a helyet az 980Mb részből.
Nekem gyári beállítás szerint, azaz AUTO módon pakolja az alkalmazásokat és csomó olyan van, amit kézzel simán átrakok az USB tárra, úgyhogy bőven elég.
Nem járnál jobban véleményem szerint egy sd kártyás telefonnal, mert maga a kártya bővíti a Nexus S esetében lévő 13,3Gb méretű USB tárat. Ha arra akarnál programokat telepíteni, akkor root, majd sd-re pakolós program használat.
Bőven elég a Nexus S által nyújtott tárhely. :)

[ Szerkesztve ]

(#8798) mgTerminator válasza Lalee (#8794) üzenetére


mgTerminator
veterán

Az az 1.2Gb csak 0.98, de szerintem nincs olyan vadállat aki ezt meg tudná tölteni :D

Én legszívesebben újraparticionálnám az egészet. Nekem a rendszer meghajtón 411mega szabad, a telefonmemóriából meg 899… Nem azt mondom hogy az összeset de ezek nagyrészét szívesen hozzácsapnám az usb tárhoz mert ott sokkal több hasznát venném ennek a sok elpazarolt helynek…

(#8799) hallerlaller válasza mgTerminator (#8798) üzenetére


hallerlaller
addikt

ebből a system particionálgatásokból lettek aztán odaát a téglák, hálisten itt ilyet nem lehet, jó ez így ahogy van. :)

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#8800) mgTerminator válasza hallerlaller (#8799) üzenetére


mgTerminator
veterán

Örülök neki hogy neked jó így ahogy van, de én szívesen kihasználnám azt a szabad helyet ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.