Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8551) premete válasza Toobee (#8550) üzenetére


premete
veterán

Az enyémek közül kb. ugyanennyit tudtak: desire, desire hd, defy.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#8552) vfeco


vfeco
aktív tag

Vki dobjon már egy wallet linket, ami elmegy Oxygen 2.3.2 ROM-on és külön telepíthető.
Köszi.

(#8553) premete válasza vfeco (#8552) üzenetére


premete
veterán

[link]

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#8554) kolosanyi válasza Toobee (#8544) üzenetére


kolosanyi
veterán

Egy hónapja van meg. De nem csodálkozom, mert nálam mindig sokkal kevesebb üzemidő jön össze, mint a tesztekben átlagosan írt. Az LG Optimusom is ugyanennyit ment el, annak is ugyanekkora kapacitású akksija volt. A tesztben meg annak is kb 2 napot írtak. Pedig a háttérben futó alkalmazásokat ki szoktam lövögetni, direkt figyelni szoktam az akksihasználatot. Mondjuk azt hozzá is tenném, hogy ez az üzemidő (reggel 8 és délután 6 között kb) kb 4,5 óra kijelzőhasználatot takar. Szóval a terhelésnek megfelelő a merülés.

szerk.: Ma például direkt hozzá se nyúltam, csak a zsebemben volt. 14 órája megy akkumlátorról és 70%-on van az akksi. Ja és véletlenül bekapcsolva hagytam a wifit is. :D Szóval nincs gond az akksival, csak nekem ilyenek a felhasználási szokásaim. Elég sokat netezek, vagy videózok, ezért merül ilyen gyorsan. (Kb napi 2 órát utazok reggel - köszi BKV - és ezalatt mindig vagy böngészek vagy filmet nézek. Böngészés közben zene is megy. :)

[ Szerkesztve ]

(#8555) DonMedve


DonMedve
addikt

Ha valaki esetleg próbálgatja az ICS-t és nem talál energia widgetet ami megy,annak mondom,hogy az Elixir2 működik.Extended Controls tuti nem megy és a Widgetsoid-ot nem próbáltam mert ahogy néztem valamikor a tavasszal volt frissítve.

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#8556) kolosanyi válasza kolosanyi (#8554) üzenetére


kolosanyi
veterán

Na ez már hihetőbb akkor. És ez tényleg megduplázza az üzemidőt. Csak nem éppen olcsó, ettől is vastagabb lesz, ráadásul csak a 4G-re van. Nem tudom, hogy ez mennyi problémát okozhat...

(#8557) Asbee


Asbee
veterán

Valaki használ rendszeresen live wallpapert? Lassítja a telefont, illetve sokkal jobban meríti az akksit?

(#8558) RAID 2 válasza Asbee (#8557) üzenetére


RAID 2
aktív tag

Használtam egy ideig, lassítani nem lassítja, ellenben jobban merül. Hogy mennyire, azt nem tudom.

(#8559) Dzsuri89


Dzsuri89
őstag

Egy kis érdekesség a mai napra.

Ilyen volt már nálatok? :D :D

Ma csak úgy kérte a PIN-t, de újra se indult a telefon, aztán beírtam a PIN-t és ugyan úgy ment tovább a rendszer. Gondolom ettől buggyant meg szegény.

[ Szerkesztve ]

(#8560) kolosanyi válasza Dzsuri89 (#8559) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ilyen PIN izé volt már. De a dupla felirat jópofa. :))

(#8561) Asbee válasza RAID 2 (#8558) üzenetére


Asbee
veterán

Ok köszi, azt majd kitapasztalom, főleg lassulás érdekelt.

(#8562) Asbee


Asbee
veterán

Lenne még egy kérdésem. :D Lehet, hogy én vagyok béna de itt nem találom hol lehet kikapcsolni a hangot ha új email jön gmailre. :D

(#8563) Dzsuri89 válasza Asbee (#8562) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Beállítások/Hang/Értesítési csengőhang és itt rakd a "Nincs"-re. :)

(#8564) Asbee válasza Dzsuri89 (#8563) üzenetére


Asbee
veterán

Attól csak az lesz néma vagy az sms is?

(#8565) DonMedve válasza Asbee (#8564) üzenetére


DonMedve
addikt

Belemész a gmail appba.Menü->beállítások->ott rányomsz az emailedre->ott már megtalálod.Ekkor csak a gmail némul el.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#8566) Asbee válasza DonMedve (#8565) üzenetére


Asbee
veterán

:R :R :DD

(#8567) Dzsuri89 válasza DonMedve (#8565) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Ott csak annyi van, hogy az értesítési sávon megjelenjen vagy sem, szóval a hangról ott nem ír.

Ha ott hallkítod le Asbee, ahol mondtam, akkor jó lesz.
Az SMS az teljesen más, mert annak a hangját az sms menüponton belüli beállítás menüben állíthatod.

(#8568) Land válasza Dzsuri89 (#8539) üzenetére


Land
veterán

Laggolgatott itt-ott pedig minden ROM-ot kipróbáltam rajta. Ilyen durva hw-n nem szabadna ilyennek lennie.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#8569) Dzsuri89 válasza Land (#8568) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Az komoly telefon akkor, mondjuk olvastam itt-ott róla, hogy igen csak el lett cseszerintve...

Reméljük, hogy jól döntesz a következő vásárláskor.

(#8570) kolosanyi válasza Land (#8568) üzenetére


kolosanyi
veterán

MIUI meg stb romok is laggoltak? Próbáltál procival játszani vagy hasonló? Egyszerűen alig bírom elhinni, hogy azzal a vassal egy jó főzött rom lassú legyen meg laggoljon. :Y

(#8571) Land válasza kolosanyi (#8570) üzenetére


Land
veterán

Lehet én voltam a béna.:) Játszottam persze. Kerneleztem is.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#8572) Asbee válasza Dzsuri89 (#8567) üzenetére


Asbee
veterán

Megvolt ott is az értesítendő címkék-en belűl.

[ Szerkesztve ]

(#8573) kolosanyi válasza Land (#8571) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nem hinném, hogy ha egy advanced user nem tud kihozni egy kétmagos csúcshardverből fluid működést, akkor az nem róható fel a gyártónak... Az a vicc, hogy itt a Nexus topikban talán arról van a legkevesebb információ, hogy laggol a cucc, meg lassú. :D

(#8574) Land válasza kolosanyi (#8573) üzenetére


Land
veterán

Hétvégén Blade-s haver kezébe vette a telefont és megnézte a menü görgetését. Kiröhögött, hogy a Bladeje is kb ennyire laggol. CM7 volt fent akkor rajta Custom Kernellel...

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#8575) havri1 válasza Land (#8574) üzenetére


havri1
félisten

Most nálam amiui is csinál 1-2x ilyet.
Eddig soha nem vettem észre laggot. Sztem telepítési hiba lehet, valami nem jó sorrend, vagy még nem jöttem rá.
Én se hinném, hogy erős hw mellett ilyen előfordulhat.

havri

(#8576) kolosanyi válasza Land (#8574) üzenetére


kolosanyi
veterán

Van fogalmam a sebességről, mert GT540-ről váltottam ide. Azért az súlyos. :D Nálam pl a MIUI akkor laggol, ha épp bebootolt, de még nem állt fel a rendszer, illetve amikor feléled deep sleep módból. :))

(#8577) Dzsuri89 válasza Asbee (#8572) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Valóban ott is megtalálható. Még nem mentem bele elég mélyen a Gmail alkalmazásba akkor úgy tűnik. :)

----------------------

A telefonnál egyedüli lagot csak a főképernyők közötti váltásnál érzékelek, de ez szerintem minden telefonnál fent áll. Ha sok widget, ikon van kirakva és sok a lap, akkor ez a vele járója tudtommal. Kevés widgetnél nem nagyon laggol.

(#8578) Asbee válasza kolosanyi (#8576) üzenetére


Asbee
veterán

Én is gt540-ről váltottam bár megtartom azt is 2-nak. Van egy "picike" különbség minden téren. :D Azt hiszem itt nem fog kelleni tuning + főzött rom nekem. :D

[ Szerkesztve ]

(#8579) kolosanyi válasza Asbee (#8578) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én egy hétig se bírtam gyári rommal. Na nem mintha rossz lenne, de hiányzott egy-két funkció. Egyébként megfogadtam, hogy nem fogok semmit se kókányolni, de felraktam a MIUI-t és beleszerettem. Azóta szinte az összeset kipróbáltam, de mindig visszatértem rá. :D Mondjuk hozzá is tenném, hogy legelőször instabil volt, azért váltogattam mindenfelé, de most Slukkica romjai nagyon jók.

[ Szerkesztve ]

(#8580) havri1 válasza kolosanyi (#8576) üzenetére


havri1
félisten

A feléledést mondom én is, na eddig ilyen nem volt lazzy módban.

havri

(#8581) DonMedve válasza Dzsuri89 (#8567) üzenetére


DonMedve
addikt

Semmi,közben látom rájöttetek! :C

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#8582) Slukkica válasza havri1 (#8580) üzenetére


Slukkica
őstag

A lazy mód csak kernel kérdése. Tegyél fel egy olyat ami neked bejött :D

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#8583) havri1 válasza Slukkica (#8582) üzenetére


havri1
félisten

Rárakhatom a tweak v7-et erre a tsm miuira is?

havri

(#8584) Slukkica válasza havri1 (#8583) üzenetére


Slukkica
őstag

Igen de legyen egy biztonsági mentésed!

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#8585) havri1 válasza Slukkica (#8584) üzenetére


havri1
félisten

Oké, köszi, kipróbálom.

havri

(#8586) BoB válasza Toobee (#8544) üzenetére


BoB
veterán

Nekem a 3300-ás akksival a 3. nap végére 34%-ra merült, másfél óra beszélgetéssel, min. egy óra böngészéssel és folyamatos push szinkronnal 3G-n. Meg persze játékokkal és nem sok GPS-el, emailezés, stb.

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#8587) havri1 válasza havri1 (#8585) üzenetére


havri1
félisten

Eddig ok:-)
Amúgy hol találok infót arról, hogy melyik beállítás pontosan mit csinál?

havri

(#8588) havri1 válasza BoB (#8586) üzenetére


havri1
félisten

Az már nen gyári méret igaz?

havri

(#8589) premete válasza havri1 (#8588) üzenetére


premete
veterán

Nekem van egy 17200 mAh-s, az is külső, az már egy hétig bírja. :)
Ami belefér, abban a 2000 mAh-s is már kamu.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#8590) Grande Ale


Grande Ale
őstag

A telefon névjegyénél mit jelent a saját telefonszám? Rányomva nem csinál semmit. Meg lehet adni valahol?

(#8591) Land


Land
veterán

Lehet, hogy végül Nexus S mellett döntök. Tegnap élőben láttam és egész szép volt elölről. Kijelzője simán jó és könnyű is a telefon. Kicsit elkapkodtam a dolgokat és vettem tegnap egy Tabletet. Akit érdekel Tablet-Nexus S csere értékegyeztetéssel, az írjon rám:)

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#8592) toto0569 válasza Land (#8591) üzenetére


toto0569
addikt

én nem csalódtam benne,mióta meg van imádom. :C

(#8593) Senhi


Senhi
aktív tag

Ma én is csatlakoztam a klubbhoz :) . Sense után azt hittem nehéz lesz az élet, de már az alap 2.3 ami rajta van is tetszik, általam legutóbb próbált alap androidhoz képest ég és föld. És akkor csak most jön az ics... csak jönne már :D

(#8594) SP!T


SP!T
addikt

Szerintem sose jön ki... Vagy mire kijön már nem is fog érdekelni, mert új telefonra leszek bezsongva... :DDD

There's a device that I've been using called a whoop.

(#8595) keyol


keyol
aktív tag

sziasztok.Akik már próbáltak egy pár ICS-t azoktól kérdezném,hogy szerintetek melyik most a legjobb?

(#8596) DonMedve válasza keyol (#8595) üzenetére


DonMedve
addikt

Az aláírásomban lévő nagyon korrekt.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#8597) keyol válasza DonMedve (#8596) üzenetére


keyol
aktív tag

most én is azt használom csak én franco kernellel.

(#8598) atosz24


atosz24
csendes tag

Sziasztok!
Akinek már van ilyen telója egy ideje, az meg tudná mondani, hogy milyen? Milyen hibái, hiányosságai vannak?Elég a beépített 13,3 Gb?Melyiket válasszam?galaxy ace/galaxy w/nexus s ?
Előre is köszi

(#8599) keyol válasza DonMedve (#8596) üzenetére


keyol
aktív tag

a Matr1x kerneled cfs vagy bfs?mert én most feltettem a cfs-t és a google felíratnál nem megy tovább pedig volt wipe is.

(#8600) RAID 2 válasza atosz24 (#8598) üzenetére


RAID 2
aktív tag

Az ace-t mindenképp felejtsd el. Samut nem ismerem, tesztjét néztem, szimpi cucc. Nexus teljesen elég és tökéletes választás. Ráadásul referencia telefon.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.