Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21001) Szmoki válasza forintuser (#20999) üzenetére


Szmoki
senior tag

köszi,csak másnaposan nem megy a gondolkodás:)

"I keep my hand on my steel because,I love my life and I always will..." -Nate Dogg

(#21002) Slukkica válasza Szmoki (#20998) üzenetére


Slukkica
őstag

Lesz még ilyen. A slim más dpi-t használ. Emiatt a play más találatokat ad.

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#21003) havri1 válasza Slukkica (#21002) üzenetére


havri1
félisten

Akkor lehet, hogy a viber is emiatt nem ment fel? Megtalálta a play, csak nem engedte telepíteni.

havri

(#21004) Szmoki válasza havri1 (#21003) üzenetére


Szmoki
senior tag

én nagyon remélem,hogy csak a 4.1.2 a baja :)

"I keep my hand on my steel because,I love my life and I always will..." -Nate Dogg

(#21005) havri1 válasza mgTerminator (#21000) üzenetére


havri1
félisten

Telefonról nem tudom megnézni, de gondolom az a szoftver, amit egyszer nekem is ajánlották. Ki lehet szedni programokat a romból. Csak nekem az volt a probléma, hogy sok program azt se tudtam mi
:-)

havri

(#21006) havri1 válasza Szmoki (#21004) üzenetére


havri1
félisten

Van viber topic, ott egy hivatalos viber személy, már írtam neki :-)

havri

(#21007) Szmoki válasza havri1 (#21006) üzenetére


Szmoki
senior tag

majd írd már le milyen okosat mondott:) köszi

"I keep my hand on my steel because,I love my life and I always will..." -Nate Dogg

(#21008) agabe válasza Szmoki (#20996) üzenetére


agabe
addikt

Viber is kitunoen mukodik nalam....azt is nezd meg megegyszer ;)
Jahh...nekem stock 4.1.2-es van :B

[ Szerkesztve ]

(#21009) Szmoki válasza agabe (#21008) üzenetére


Szmoki
senior tag

akkor slimbean a bűnös :D amúgy nekem a juice defender,advanced task manager is ugyanazokat a hibákat dobja ki mint a viber :(

"I keep my hand on my steel because,I love my life and I always will..." -Nate Dogg

(#21010) havri1 válasza agabe (#21008) üzenetére


havri1
félisten

Köszönöm az infót, írok is az embernek, hogy nem az új android a bűnös :-)

havri

(#21011) Asbee


Asbee
veterán

Na én búcsúzok a topictól. Holnap megyek az új telóért. Bootloader bezárva, stock rom vissza. Azért közbe majd benézegetek. :)

(#21012) lord.lakli válasza Asbee (#21011) üzenetére


lord.lakli
őstag

Mi lesz helyette végül?

(#21013) Asbee válasza lord.lakli (#21012) üzenetére


Asbee
veterán

Nem merem megmondani. :) 4S

[ Szerkesztve ]

(#21014) Pter_ válasza Szmoki (#20995) üzenetére


Pter_
tag

Slimbean weboldalán találtam a leírást, hátha mást is érdekel, nemcsak Szmokit:

To change the DPI on Slim Bean go to Settings/Developer options/LCD density change to your desired density and reboot. After you do this Clear Play Store data.

Device Slim and Stock DPI
Screen Resolution Slim DPI Stock DPI
720 241 320
480 182 240

[ Szerkesztve ]

(#21015) Pter_ válasza havri1 (#20984) üzenetére


Pter_
tag

Viber nálam nincs fönt, de nálam Slimbean 2.7 alatt tökéletesen megy a swiftkey3.

(#21016) slice14 válasza Asbee (#21013) üzenetére


slice14
veterán

Nem szégyen az iphone, csak nem értjük a döntést.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#21017) Asbee válasza slice14 (#21016) üzenetére


Asbee
veterán

Kicsit ráuntam az androidra nem is használom ki a lehetőségeit már, mást is ki akarok próbálni. WP nem jött be IOS igen. Ennyi a magyarázat. :)

(#21018) lord.lakli válasza Asbee (#21017) üzenetére


lord.lakli
őstag

Majd visszatérsz a világos oldalra előbb-utóbb :D

(#21019) Asbee válasza lord.lakli (#21018) üzenetére


Asbee
veterán

Simán lehet, mert imádtam a nexus s-t és az androidot is. :D De most valamiért váltanom kell.

(#21021) havri1 válasza Pter_ (#21015) üzenetére


havri1
félisten

Hm.
Nálam a play azt írta először, hogy a készülék nem támogatott. Újraindítás után már azt írja, hogy telepítés közben hiba lépett fel.
Viberre is és SwiftKey - re is.
Viszont ha a dpi - t vissza lehet állítani, akkor futok még 1 kört vele holnap, mert úgy látom gyorsabb mint a sima AOKP.

havri

(#21022) Pter_ válasza havri1 (#21021) üzenetére


Pter_
tag

Én titanium backupból telepítettem, nem playből, így megy gond nélkül.
Nálam nagyon hasít ez a rom, ráadásul az akkuidő is kellemesen alakul. Slukk JellyB- TSM 4-es romját használtam eddig, az ezt követőekkel mindig volt valami problémám, annál a SlimBean 2,7 talán gyorsabb is és kevesebbet is fogyaszt, eddig legalábbis...

(#21023) havri1 válasza Pter_ (#21022) üzenetére


havri1
félisten

És titanium backuppal hogyan telepítetted? Volt mentésed?

havri

(#21024) Pter_ válasza havri1 (#21023) üzenetére


Pter_
tag

Igen, azt mindig csinálok :)

(#21025) Szmoki


Szmoki
senior tag

sikerült a dpi change, így már megy a viber is :DD nexus s-hez 240-re állítsátok az lcd density-t

"I keep my hand on my steel because,I love my life and I always will..." -Nate Dogg

(#21026) havri1 válasza Szmoki (#21025) üzenetére


havri1
félisten

És így gyári méretű lett?

havri

(#21027) Szmoki válasza havri1 (#21026) üzenetére


Szmoki
senior tag

igen

"I keep my hand on my steel because,I love my life and I always will..." -Nate Dogg

(#21028) agabe válasza havri1 (#21026) üzenetére


agabe
addikt

Eleg csak appok letoltesekor alap density-ek lennie. Ha mar telepitve van, akkor fut ugyanugy barmilyen density mellett.

[ Szerkesztve ]

(#21029) Szmoki


Szmoki
senior tag

hogy a ...-ba tudnék saját csengőhangot berakni? már próbáltam átrakni a ringtones mappába,átnevezni .ogg-ra ,de nem ismeri fel ? :\

"I keep my hand on my steel because,I love my life and I always will..." -Nate Dogg

(#21030) agabe válasza Szmoki (#21029) üzenetére


agabe
addikt

Mikozben lejatszod a hangot (barhonnan) akkor menu gombra nem ugrik elo, hogy beallitas mint ?

(#21031) Dzsuri89 válasza Szmoki (#21029) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Minek akarod átnevezni .ogg-ra? Simán bemásolod a Ringtones mappába a .mp3 fájlt és csókolom. Meg fog jelenni a csengőhang választó menüben az adott zene.

(#21032) Szmoki


Szmoki
senior tag

átmásolni,átmásoltam de nem ismerte fel.
oh shit már reflexből fagyasztom a zene appot,mert hogy mást használok,pedig ott lehetett beállítani:)

"I keep my hand on my steel because,I love my life and I always will..." -Nate Dogg

(#21033) FőDudu válasza Dzsuri89 (#21031) üzenetére


FőDudu
addikt

Szerintem van valami gaz a mediaserver vagy mediascanning processzekkel.
TSM V6 alatt kb 1 perc mire mountolja az USB-t. Csak porog a kor es porog es porog es....

Ha letorlom a music, DCIM es egyeb media fajlokat tartalmazo mappaimat, akkor pikkpakk mountol.

Mult heten volt nalam egy galaxy mini - annal mount USB kikapcsolasa utan porgott valami mediascanning vagy hasonlo nevu processz (statusbaron mutatta a szazalekokat). Nem is lagolt kb ilyen mennyisegu mediafajl mountolasa soran.

Szerintem valami mediafajl indexeles van a hatterben ami nem fut le csak mondjuk indulaskor.
Ha ujrainditod a telefont es utana lesz csengohangod - akkor igazam van.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#21034) slice14


slice14
veterán

Lehet hülye kérdés GNex tulajként. De elkezdték már kiküldeni az ota-n a 4.1.2-t NS-re?

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#21035) mgTerminator válasza Szmoki (#21032) üzenetére


mgTerminator
veterán

Öcsém, újra is kéne indítani hogy bekerüljön a listába....

(#21036) mgTerminator válasza havri1 (#21005) üzenetére


mgTerminator
veterán

Amiről nem tudod hogy micsoda, azt általában nem is használod, de egyébként is csak azokat pipáld be amikre nincs szükséged. Ha pedig érdekel hogy mi micsoda, akkor kérdezz :D

(#21037) havri1 válasza mgTerminator (#21036) üzenetére


havri1
félisten

Jogos :-)
Na majd atnezem újra.
Koszi

havri

(#21038) hippo0315


hippo0315
senior tag

Olvasgatom, hogy milyen rom-okat próbálgattok.
Asszem Én megvárom Slukkica főzetét, valahogy az nekem nagyon bevált. :D

(#21039) havri1 válasza hippo0315 (#21038) üzenetére


havri1
félisten

Slukkica már galaxy nexusozik, nem?

havri

(#21040) mgTerminator válasza havri1 (#21039) üzenetére


mgTerminator
veterán

De, de szokott még valamit mókolni nexus s-re is :U

(#21041) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Gyerekek, már át is költöztem a GT540-re... Épp egy vanilla 2.3.7 fut rajta. Meglepően gyors a telefon, a RAM kezelés is több, mint jó, szóval azért el lehet lenni egy ilyen régi vassal is. :) Persze nem lehet összehasonlítani a Nexusszal, de nem is az a cél. Tudjátok mi a durva? Ez a kernel 1000 MHz-ig engedi húzni a jó öreg 7227-et! XD
Van rá egyébként elég sok ROM, még ICS is, de elkezdték portolni a JB-t rá. :) Szóval így állok most, a pénteki nap után. :)

(#21042) havri1 válasza mgTerminator (#21036) üzenetére


havri1
félisten

Nah, első és utolsó élményem meg is volt ezzel a telepítős pucolós programmal.
Letöltöttem, indítottam. Első hiba amivel találkoztam :
Görgetésnél kiválasztja azt az appot, amire teszem az ujjam, így sima görgetésnél kiveszi a pipát mellőle. Lehetett jojózni, hogy most vajon be volt pipálva az adott app vagy nem?
Tehát nem lenne rossz, ha úgy lenne ez az app megcsinálva, hogy a kiválasztás CSAK A JELÖLŐ NÉGYZETEN legyen aktív, ne az egész sorban.

Második probléma:

Nagyon sok olyan dolog volt benne kipipálva, amit nem is értek. ASUS programok?! ADW launcher?! Stbstb.
Köze nincs a romban ilyeneknek.
Meg pl : calculator. Nem volt kipipálva (tehát gondolom nem volt benne a romban) pedig naponta használom!

Amiket feleslegesnek találtam (asus cuccok, meg ilyen egyértelmű dolgok), kiszedtem, befejezte a műveletet, restart.
Hibaüzenetek tömkelege, és rom újratelepítés lett a vége.
(superuser nem ment, google accom eltűnt, android aosp billentyűzet leállt, launcher leállt, stb)

:(

havri

(#21043) havri1


havri1
félisten

Arra lett már megoldás, hogy ha újraindul a telefon, NE az alap android aosp billentyűzet legyen az alapértelmezett?
Swiftkey3-at használok, és már olvastam itt, hogy JB alatt ez sokaknak előjött.

havri

(#21044) fokukac válasza havri1 (#21043) üzenetére


fokukac
nagyúr

hi!
én JB alatt az anysoft keyboard-ot használom, és nincs ilyen probléma, mindig az az alapértelmezett, amit beállítottam, újraindítás után is.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#21045) havri1 válasza fokukac (#21044) üzenetére


havri1
félisten

Ha jól emlékszem, Slukkica romjainál írta valaki ezt a hibát.
Nekem AOKP van, ls itt is jelentkezik. Nem tudom, ha letiltom az android billt, mi történik :)

havri

(#21046) FőDudu válasza havri1 (#21045) üzenetére


FőDudu
addikt

Ha van mentesed nagy baj nem lehet.

FőDudu

(#21047) havri1 válasza FőDudu (#21046) üzenetére


havri1
félisten

Van persze, anélkül már nem élet az élet :)
Nem jó amúgy, letiltottam, de így meg nincs bill, engedélyezni kell a swiftkeyt.
Azt hiszem pucolok mindent, és egy teljesen szűz AOKP-t felrakok. Megvártam volna a 4.1.2 változatot belőle, de ki tudja mikor lesz :O

havri

(#21048) szponzor


szponzor
senior tag

Tudnátok segíteni abban, hogy hogy tudnám elindítani a Wallet-et? Az ajándék 10$-ból megvennék pár programot. Utána lehet rá valahogy pénzt tölteni vagy még mindig nem megoldható itthon?

(#21049) havri1


havri1
félisten

Csináltam egy szűt telepítést, de ugyanaz. 1 restart, és az alap android bill az alapértelmezett. :(

havri

(#21050) agabe


agabe
addikt

ejj... most nézem samsung oldalán, hogy nexus-s -hez csak futár rendelhető .. helyszíni javítást nem kínálja fel. Azt hittem ennél is van .. nos sebaj.
Bekapcs. gomb már csak bizonyos szögből nyomva működik, így nem bírom sokáig már használni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.