Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8701) MaCS_70 válasza rcsaszi (#8639) üzenetére


MaCS_70
félisten

Halihó!

Nálunk is ez a helyzet: teljes töltés mindig szigorúan 95% reggel, viszont estére, bekapcsolt wifi és 3G mellett is 70%-ot mond, ami nyilván irreális.

Tudtok valami nem rootos akkumérce-kalibrálót?

Üdv: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#8702) Dzsuri89 válasza MaCS_70 (#8701) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Akkumulátor használatnál mit látsz? Mi evett a legtöbbet?

(#8703) orrlyuk válasza verser233 (#8699) üzenetére


orrlyuk
aktív tag

Jól látod a kérdést. ROM-csere esetén mindig újra aktivál. A 10 hamar elfogy. Én is e-mailben kerestem meg őket, és gyorsan válaszoltak is. Azóta nincs ilyen gondom.

(Azért sincs, mert már a NeutronMP-t használom :C A Poweramp ilyen értelemben részemről kidobott pénz volt...)

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#8704) RAID 2


RAID 2
aktív tag

Háttérben futó videó lejátszó programot tudtok nekem ajánlani?

(#8705) verser233 válasza orrlyuk (#8703) üzenetére


verser233
senior tag

ahha :U De sajnálom. Mindenesetre köszi szépen!

NeutonMP-t ismerem, de annyira csúnya szegény :DDD

https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

(#8706) orrlyuk válasza verser233 (#8705) üzenetére


orrlyuk
aktív tag

Rettenetes. De hát kihozza a hardverből, amit ki lehet. Próbáld ki az alfa rockboxot, utána nem is fogod olyan csúnyának látni!!!

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#8707) Toobee


Toobee
veterán

Nektek működik a galériából Picasaba feltöltés? Nekem végigmegy 0-100%-ig, aztán kiírja, hogy Waiting to retry. Nem értem miért :( A galériát létrehozta egyébként, csak a kép nem került be.

https://barbieripnk.hu/

(#8708) rcsaszi válasza MaCS_70 (#8701) üzenetére


rcsaszi
csendes tag

Nekem a gyari 2.3.6 pontosan mutatja hogy fogy.. epp 15% on vagyok. Facebook, wifi, hir olvasas 1h kb a fenyero 75% , 1.5 h hangfelvetel. Egesz nap 2G halozat szinkron. 1-2 program telepites , par foto keszites ennyi. 1 napnal vagyis 12h nal nekem nem huz tobbet... hasznalom ugyanis :)

(#8709) Dzsuri89 válasza rcsaszi (#8708) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Ha automatára raknád a fényerő szabályozást, akkor még tovább bírná szerintem. :)

(#8710) orrlyuk


orrlyuk
aktív tag

Pure-MIUI-használóktól érdeklődöm: a Wallet telepítésére / beüzemelésére van bevált módszer? Vagy ne erőltessem? Igazából csak kíváncsi vagyok, hogy tényleg mutatja-e a checkouton regisztrált bankkártyám... Köszi!

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#8711) Hatvan9


Hatvan9
senior tag

Srácok tudtok egy appot amivel tudok Nexusról képernyőképet menteni?
Olyan kéne ami marketen is van.

Előre is kössz. :R

(#8712) MoRock válasza MaCS_70 (#8701) üzenetére


MoRock
csendes tag

Szerintem a 70% nem annyira irreális estére, ha reggel veszed le töltőről. Persze kérdés hogy mennyit használod. :DD

Nekem reggel 96-97% szokott lenni, amikor egész éjjel töltőn van, nap végére pedig olyan 60-70% az általános. WiFi, 3G bekapcsolva, telefonálás, SMS, meg néha egy kis net. Persze ha valamiért többet használom, akkor nekem is jobban fogy, de normál esetben 2 naponta töltöm.

(#8713) Asbee


Asbee
veterán

Kijelző automata fényerőn nektek is nagy többségben minimumon van? Nekem az picit sötét már. Bár lehet csak megszokás kérdése.

[ Szerkesztve ]

(#8714) Land válasza Asbee (#8713) üzenetére


Land
veterán

Sötétben minimumra rakja. Napon meg maxra. Majd nyáron figyeld meg.:D

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#8715) Asbee válasza Land (#8714) üzenetére


Asbee
veterán

Ok, majd kipróbálom valami jó fényes helyen. :D. Akksi miatt érdemes auton hagyni?

(#8716) Land válasza Asbee (#8715) üzenetére


Land
veterán

Igen, mivel ha leveszed állandó minimumra, akkor pl kültéren nappal bajok lehetnek a láthatósággal. Ha jól szabályozza, akkor nem fog zavarni a fényereje.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#8717) Dzsuri89 válasza Asbee (#8715) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Engem kimondottan zavarna, ha sötétben is 75%-os erővel égetné ki a retinámat, mert azért valljuk be elég erős, szép színekkel dicsekedhet a Nexus S. :)
Persze, hogy érdemes auto-n hagyni, mivel a nagyobb fényerő jobban eszi az aksit.

Rakd lámpa alá. :D

(#8718) Asbee válasza Dzsuri89 (#8717) üzenetére


Asbee
veterán

Annyin engem is zavarna. Nekem olyan 25%-on az igazi sötétben, de hagyom auton, aztán majd megszokom. :D

(#8719) FőDudu válasza Toobee (#8707) üzenetére


FőDudu
addikt

tedd fel a Google+ -t es abban van automatikus kep feltoltes.
Nekem minden kepem felmegy a Picasaba a My Photos tab alatti Instant upload konyvtarba.
Be lehet allitani, hogy csak wifin vagy hogy mukodjon...

FőDudu

(#8720) Dzsuri89 válasza Asbee (#8718) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Jó dolog ez az Auto fényerő.
Annyiban bug-os, hogy ha mondjuk felrakja tűző napon maxra a fényerőt, akkor nem tuti, hogy vissza is teszi normálra egy sötét helyen, de a megoldás nagyon egyszerű: lezárod a képernyőt, majd kinyitod és a jelenlegi fényviszonyokhoz igazítja magát. :)

Galaxy Ace-n nem volt auto fényerő, hát szidtam is érte. :D Szerintem nagyon hasznos.

(#8721) Mogcaa


Mogcaa
aktív tag

hali leendö nexus s tulajként pár dolgot szeretnék kérdezni:
- a 16 GB belsö memória azt jelenti, hogy szinte végtelen appet tudok rárakni tehát mintha sd-n lenne ext partíció??
- valamilyen módon negoldható az autómata szinkronizálás PC-vel wifi-n vagy kábbellel??
- a teló képét ki lehet vinni valahogy aTv-re??
-mikorra várható az ics frissítés, és megbirkózik vele? nem lesz lassú?

(#8722) Slukkica válasza orrlyuk (#8710) üzenetére


Slukkica
őstag

Pure MIUI-ra nem tudod rátenni. Nem fog menni. Tudomásom szerint csak a MIUI-TSM-en van működő Wallet. :DD

XDA-n sem találkoztam olyan miui-val amin menne a wallet.

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#8723) gilfoyle válasza Mogcaa (#8721) üzenetére


gilfoyle
őstag

- a 16 GB belsö memória azt jelenti, hogy szinte végtelen appet tudok rárakni tehát mintha sd-n lenne ext partíció??
Nem, kb. 1,2Gb-re tudsz programokat telepíteni, és kb. 13Gb tárhelyed lesz zenéknek, filmeknek, képeknek meg amit még felmásolsz...
Az ICS meg majd jön szépen sztem jövő év eleje felé. Mindenki abban reménykedik itt, hogy simán fog futni. Páran már próbáltak itt főzött ICS-t, majd leírják, hogy fut.

(#8724) kolosanyi válasza orrlyuk (#8706) üzenetére


kolosanyi
veterán

Na most direkt megnéztem, tényleg van különbség a hangminőségben a Neutron és a PowerAMP között. A közepeket és a magasakat szebben, életszerűbben adja vissza. Lehet, hogy én is megtartom majd azt? :D
Pedig először semmi különbséget nem vettem észre, de meghallgatva több zenével igenis hallható. :)

(#8721) Mogcaa

Dehogy lesz lassú az ICS, miért lenne? A vas simán bírja, még gyorsabb is a lapozás, meg a menüben bóklászás, mint eddig. De magad is megpróbálhatod majd, van egy csomó ICS már a neten. :)

[ Szerkesztve ]

(#8725) lord.lakli válasza orrlyuk (#8710) üzenetére


lord.lakli
őstag

Nem mutatja sajnos, hiába lett össze vonva a wallettel. :O

(#8726) premete válasza kolosanyi (#8724) üzenetére


premete
veterán

A mai CM9 már van olyan gyors, mint a stock 2.3.6-os, persze, akkor lesz az igazi, ha a marketes alkalmazások is frissülnek és a hivatalos megjelenik, ami állítólag közeleg.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#8727) palesz53 válasza Mogcaa (#8721) üzenetére


palesz53
senior tag

ahhoz, hogy tv-re kitegyél vmit, kell egy router, egy dlna progi a telóra, meg egy dlna kompatibilis tv, amit összekötsz a routerrel - működik, én is így használom, ha kell

[ Szerkesztve ]

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#8728) ricsi0307


ricsi0307
senior tag

Hali.Valamelyik okos mondjamár meg nekem, hogy mi az anyám kínjáért nincs net a telón wifi közben?Az a gond, hogy felcsatlakozok a wifire és elkezdek netezni-van net pár percel később már nincs.Ha fogom és elfelejtetem majd újra jelszó, akkor megint van net de szintén csak pár percig.

(#8729) kolosanyi válasza premete (#8726) üzenetére


kolosanyi
veterán

Lehet vetek majd rá egy pillantást. Bár én inkább a MIUI-t preferálom, ezért is maradtam meg annál. :)

(#8728) ricsi0307
Ilyen már nálam is volt, egy full wipe oldotta csak meg.

(#8730) orrlyuk válasza Slukkica (#8722) üzenetére


orrlyuk
aktív tag

Köszönöm! Annyira nem fontos, persze. A 10 dolcsit már elszórtam kekszre... :)

(#8725) lord.lakli: szintén köszönöm, gyanítottam.

(#8724) kolosanyi: nekem tegnap a "gyári" MIUI lejátszó is elindult véletlenül, gondolom, az alapjaiban a Gingerbread kodekjeit használja, és az sem szól rosszul - mondhatni dinamikus, dögös, és nagyon színezett. Biztosan van, akinek ez bejön. Én főleg instrumentális zenét hallgatok, ott a hangszereknek nem használ.

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#8731) ricsi0307 válasza kolosanyi (#8729) üzenetére


ricsi0307
senior tag

Lehet holnap megcsinálom bér nincs hozzá sok kedvem:)

(#8732) kolosanyi válasza orrlyuk (#8730) üzenetére


kolosanyi
veterán

Egy ideig azon hallgattam én is zenét. Nem rossz tényleg. Viszont én hülye megvettem a Winampot is, az egy fos. :D

(#8731) ricsi0307
Lehet, hogy megoldható máshogy is, nekem ez tuti bevált. :)

(#8733) slice14 válasza ricsi0307 (#8731) üzenetére


slice14
veterán

Nézd meg egy másik csatornán, hátha csak le van terhelve a freki.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#8734) premete válasza kolosanyi (#8729) üzenetére


premete
veterán

Ízlések és pofonok, nekem a kínai ájfonutánzat nem jön be, sőt az eredeti kínai ájfon sem, pedig abban nem bukkannak fel kínai karakterek. :)
Sőt, az ICS OTA sem hat meg, amint megjelenik, órákon belül fenn lesz rootolva, cwm-zipben az xda-n.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#8735) kolosanyi válasza premete (#8734) üzenetére


kolosanyi
veterán

Hm. Nekem bejön. Gyors, szép, funkciógazdag, testreszabható. De ahogy mondtad is, ízlések és pofonok. Az OTA engem sem izgat különösebben, szóval egyetértek. :)

(#8736) premete válasza kolosanyi (#8735) üzenetére


premete
veterán

Ha ki akarod próbálni a legfrissebb CM9-est: [link]
Az éjjeli 9 óra 2G standby után 98%-ot mutatott az akkukijelzés, telefon és szinkronizáció bekapcsolva volt.
CM9x telepítése
1, csomag letöltése, kicsomagolása és átmásolása a belső tárhelyre
2, Újraíndítás CWM recoverybe, "install zip from sd" menüpont választása
3, wipe all zip futtatása
4, CM9x zip futtatása
5, gapps zip futtatása
6, wipe cache+dalvik zip futtatása
7, újraindítás, bejelentkezés, marketből programok telepítése, ami kell, illetve a belső tárhelyről a linda managerrel.
A romból felesleges cullangok kiszedve, zeam launher betéve (görgethető widget változat),
lindamanager, profi számológép, 3D rózsa élő háttér beletéve, alapból a buborékos van.
gps.conf magyar beletéve, android rendszerindító bootanimáció beletéve.
Semmilyen felelősséget nem vállalok a készülékért, mindenki saját felelősségére használja.
A "wipe all" minden felhasználói programot töröl az eszközről!

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#8737) baal-amiga válasza EsoxLucius (#8629) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Mennyiért vesztegetik a madaras tescoban?

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#8738) OberMotz


OberMotz
aktív tag

Futottatok már bele olyan jelenségbe, hogy fotók eltűnnek a telefonról? Nekem gyári 2.3.6-on illetve MIUI alatt is tűntek már el képeim. Google szerint talán a Facebook app-nak van ehhez köze de én azt nem nagyon használom. Másik nyűg (szintén minden romon előjött eddig): a telefonon tárolt zenék egy idő után elvesztik az "Artist" tag-jüket és minden album/szám "Uknown artist"-ként jelenik meg. Próbáltam mindenféli kis fikszelő appokat de nem segítettek, csak a zenék újboli telefonra másolása szüntette meg a jelenséget (aztán egy hét után persze megint elszálltak). Erre esetleg valami ötlet?

(#8739) Toobee válasza OberMotz (#8738) üzenetére


Toobee
veterán

Szerintem kifogtál egy nyugdíjas darabot, ami erősen feledékeny :)) :))

https://barbieripnk.hu/

(#8740) kolosanyi válasza OberMotz (#8738) üzenetére


kolosanyi
veterán

Jesszus, ilyenről még életemben nem hallottam! :Y Nem lehet, hogy a memória hibás a készülékedben?

----------------------------------------

(#8736) premete
Megnéztem, köszi. Nem rossz, de még mindig nem tudott meggyőzni, hogy leváltsam a MIUI-t. :)

[ Szerkesztve ]

(#8741) hallerlaller válasza premete (#8736) üzenetére


hallerlaller
addikt

gapps-ra tudsz linket? mert xdaról amit leszedtem a koush félét abban még a régi a zenelejátszó :S

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#8742) premete válasza hallerlaller (#8741) üzenetére


premete
veterán

Ott a csomagban a legfrissebb gapps.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#8743) OberMotz válasza kolosanyi (#8740) üzenetére


OberMotz
aktív tag

Nem hinném, mert maguk az MP3-ak lejátszhatók maradnak, csak az "Artist" tag állítódik át valahogy. Emiatt szoftverproblémára gyanakszom és nem én vagyok az egyedüli akit érint ez, itt van pl. egy thread erről, ahol egy Google fejlesztő elismeri, hogy van egy "tricky bug", ami ilyesmit okozhat (bár itt csak a képek eltűnéséről esik szó).

(#8744) OberMotz válasza OberMotz (#8743) üzenetére


OberMotz
aktív tag

(#8745) SP!T


SP!T
addikt

Létezik hogy az Android SDK-ban nálam nincs fastboot.exe? Mindehol azt irják ott van, de nekem egyszerűen NINCS! Mit rontok el? Fent van a Java és SDK. Drivert felraktam telóhoz és a CMD-ben akarom a tools-ban megnyitni a fastboot-ot, de nincs ott azt írja...

There's a device that I've been using called a whoop.

(#8746) SP!T


SP!T
addikt

Na megoldottam úgy hogy találtam neten valami nexussroot.zip-et és abból a fastboot.exe-t átmásoltam az SDK-ba. Nem is értem... Sehol nem találtam erről infót, hogy nekem miért nincs benne...

There's a device that I've been using called a whoop.

(#8747) hippo0315


hippo0315
senior tag

Szervusztok!

Új Nexus S tulaj lévén, szeretném megtudni, hol találok a készülék root-olásához leírást, valamint főzött ROM-okat.

Előre is köszi a helpet.

(#8748) RAID 2 válasza hippo0315 (#8747) üzenetére


RAID 2
aktív tag

(#8749) hippo0315 válasza RAID 2 (#8748) üzenetére


hippo0315
senior tag

Köszönöm szépen az infót.

ROM ügyben tudna valaki segíteni?

(#8750) premete válasza hippo0315 (#8749) üzenetére


premete
veterán

Mi a kérdés, attól függ. [ Rootolásra van sokkal egyszerűbb megoldás is]

[ Szerkesztve ]

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.