Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7851) bajnokpityu válasza premete (#7850) üzenetére


bajnokpityu
félisten

:R

sztem én is beruházok...
egyetlen komoly bajom a telóval, h nicns gorilla glass.
fóliától meg irtózok.

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#7852) premete válasza bajnokpityu (#7851) üzenetére


premete
veterán

Nekem sincs fólia, se tok, mégsem karcos. Volt gorilla glass az előző telefonomon, az karcosabb volt, ugyanilyen használat mellett. Eddig a hátlap is hibátlan, pedig attól tartottam, mert eléggé samsungos, gagyi, hajlékony műanyagból van. Nekem az sd slot hiányzik belőle mondjuk, egyébként használható, amire kell.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#7853) orrlyuk válasza premete (#7848) üzenetére


orrlyuk
aktív tag

Úgy nézem, a legutolsó infó itt található, itt "hetekről" beszélt az ürge október végén, illetve az újságíró szerint "shortly after" a galaxy Nexus után. Mit mondhatnánk:
ÚGY LEGYEN. :R

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#7854) premete válasza orrlyuk (#7853) üzenetére


premete
veterán

Nekem is ez volt az utolsó információm, azért kérdeztem, honnan veszik a holnapi megjelenést és a 2 hetet. a "hetekkel" november 17.-e után az én olvasatomban a Mikulás puttonyában még nem nagyon lesz, de talán a Jézuska sem tudja a fa alá tenni, szerintem valahol a 2012 Q1 a reális elvárás. Mármint a hivatalosat... :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#7855) FőDudu válasza bajnokpityu (#7849) üzenetére


FőDudu
addikt

A GSM resz hibatlan es a GPS is eleg jo az IGO-val. Mult heten probabol elnavigaltattam magam a magyar nagykovetsegig - siman odavitt.

Szerintem olyasmi lehet a baj a wifivel, hogy valamiert a kapcsolatot megsem tartja fent - hiaba van Never-re allitva a Wifi sleep policy.

Ezt majd jol kivizsgalom - beallitom valamelyik routeremnel a DHCP lease time-ot mondjuk 10 percre, aztan ha lekapcsolt kepernyonel nem ujitja meg az IP cimet.....

Meg egy kerdes: az Gmail es e-mail alkalmazasoknal hogyan lehet beallitani az automatikus csatolmany letoltest? Eleg sok csatolmanyt kapok, jo lenne nem rajuk bokdosni.... utana meg open... Remelem ertitek mire gondolok! Jon az e-mail, benne a Word document. Szeretnem, ha az mar le lenne toltve es nem akkor kezdene el letolteni amikor az e-mailt megnyitom.

FőDudu

(#7856) orrlyuk válasza premete (#7854) üzenetére


orrlyuk
aktív tag

Nyilván rendelkezésükre áll minden elképzelhető erőforrás a fejlesztéshez, ez alapján akár holnap is kiadhatnák.
Inkább üzletpolitikai döntésen múlik: az új telefont mennyire akarják az új élménnyel összekapcsolni és ezzel turbózni az eladásokat? Ha inkább az ICS népszerűsítésére helyezik a hangsúlyt, csak akkor érdemes a Nexus S-re is hamar kidobni.

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#7857) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

ami független telefont úgy adnak el,h 1+1 év,az itt mit jelent?
a 2. év szoftvergari, v olyan gari,h a munkadijat fizetni kell?

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#7858) FőDudu válasza orrlyuk (#7856) üzenetére


FőDudu
addikt

Az apple persze meg ettol is szemetebb. Ugye kiadtak a 4s-t es a tobbin nem megy a Siri. Szerintuk. Persze a jokepessegu hackerek raraktak a regebbiekre is es kiderult, hogy megy meg a kettovel elobbi modellen is. Szoval igy generalnak igenyt az ujabb keszulekre. Na ez az igazi szemetseg...

FőDudu

(#7859) Toobee válasza bajnokpityu (#7857) üzenetére


Toobee
veterán

Általában szoftveres. De olyan is akad, hogy 1 év gyártói mellé ad a bolt is 1 évet. Bár a Samsungnál ez nem lehetséges, mivel Ők alapból 2 évet adnak.

https://barbieripnk.hu/

(#7860) premete válasza Toobee (#7859) üzenetére


premete
veterán

A Samsung is 1 év teljeskörűt + 1 év korlátozottat + 2 hónap korlátozottat ad.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#7861) knyitogato válasza bajnokpityu (#7857) üzenetére


knyitogato
őstag

igen, a második év a szoftvergari gsmboltoknál, ami gyakorlatilag annyi, h frissítik, ha akarod...

(#7862) bajnokpityu válasza knyitogato (#7861) üzenetére


bajnokpityu
félisten

ilyen mediamarkt kategóriájú boltról volna szó,nem zug-gsmről.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#7863) slice14 válasza bajnokpityu (#7862) üzenetére


slice14
veterán

Hát nemtom, szerintem a szlogenje meggyőző, "Mert hülye azért nem vagyok." hogy ne ott vásároljak. :)

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#7864) RAID 2 válasza bajnokpityu (#7862) üzenetére


RAID 2
aktív tag

Én is a médiába vettem és szerintem 2 év teljes körű gari van rá, amit 2 hónappal meghosszabbítottam.

(#7865) RAID 2 válasza slice14 (#7863) üzenetére


RAID 2
aktív tag

Szóval szerinted hülye vagyok...
És megtudhatnám, hogy miért??

(#7866) slice14 válasza RAID 2 (#7865) üzenetére


slice14
veterán

Nem ezt mondtam. Poénkodni akartam, de ha megbántottalak akkor bocsánat.
Bocsánat ha valaki mást is megbántottam. Úgy látom nem sült el jól a poén.

Különben volt egy jó pár balszerencsés vásárlásom a piros@fehér (műszaki?) üzletben.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#7867) hallerlaller


hallerlaller
addikt

Galnet miui már 4.0.1 alapú..

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#7868) premete válasza hallerlaller (#7867) üzenetére


premete
veterán

Ezt kizártnak tartom, a miui csak a CM-ből lenyúlt dolgokra tesz ájfon kinézetet, kernelhez és egyebekhez lövésük sincs. Amíg nem lesz CM9, addig ics-alapú miui sem.

[ Szerkesztve ]

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#7869) RAID 2 válasza slice14 (#7866) üzenetére


RAID 2
aktív tag

Egy idő után már nem poén.
Nem sértődtem meg, nem haragszok, csak kíváncsi lettem volna a véleményedre.
Én eddig meg vagyok velük elégedve!

(#7870) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

sziasztok,

rendelek mobil netet vodától, arra lennék kíváncsi:

1, most tiltva van minden net a telón, hogy csak wifi-vel jöjjön, miket kell bekapcsolnom? 3G gondolom és egyéb?

2, meg lehet azt csinálni, hogy ne csak mobilnetről történjen az adatforgalom, pl mikor itthon vagyok wifi-vel legyen. És ezt anélkül, hogy állandóan ki-be kellene kacsolgatni a beállításoknál valamit.

3, olyan programot keresek, ami méri az adatforgalmat, hobbit-t rendelek először, ez 100mega, úgy gondolom elég lesz, de nem akarok befürödni vele, így lemérném folyamatosan, hogy hol tartok.

Aurea mediocritas

(#7871) hallerlaller válasza premete (#7868) üzenetére


hallerlaller
addikt

jó, hát innen olvastam: [link]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#7872) premete válasza hallerlaller (#7871) üzenetére


premete
veterán

Én a linkeden sem látom, hogy android 4.01 alapú lenne.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#7873) hallerlaller válasza premete (#7872) üzenetére


hallerlaller
addikt

csinálok akkor screenshotot mindjárt:

csak az érdekel h a megnevezésen kívül miben hozott ez most változást?

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#7874) premete válasza hallerlaller (#7873) üzenetére


premete
veterán

Szerintem semmiben. :) Az "about"-ba ha kell, beleírom, hogy blueray dvdrw és 66 amperórás akku. :)
Másik tuti kínai cucc: [link] :D

[ Szerkesztve ]

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#7875) hallerlaller válasza premete (#7874) üzenetére


hallerlaller
addikt

Másik tuti kínai cucc: [link] : ez kimeríti a csalás fogalmát.

persze, build propba azt írsz amit akarsz, én is szoktam poénból beleírni :DDD

áhh, felrakom slukk gyári visszaállító romját, meguntam ezeket, egyedül a pontos 100% akksikijelzés fog hiányozni.

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#7876) csabibmx válasza slice14 (#7866) üzenetére


csabibmx
tag

Nekem tetszett. :D

Egyébként a barátnőmé is MM-ből van.De szerencsére nem volt vele gond.
Viszont volt már aki írta,hogy valahogy használt teló volt a dobozba és azóta is pereskedik az MM-el.

(#7870) AXisBOLD:Az Android eleve a wifi-re csatlakozik,ha van rá mód így nem kell semmit kapcsolgatod,persze a wifit azért hagyd bekapcsolva.
A 3G dogwatch méri a forgalmat én is azt használom és a többség ezt ajánlja.

Ericsson GA 628,Nokia 5110,3310,6220,N80,Samsung I8510,Nexus S,Note 2,Honor 7

(#7877) szkorhetz válasza premete (#7874) üzenetére


szkorhetz
őstag

Mi van, ha tényleg ennyiért adják? :D
leesett nekik egy kamionról 40 darab.. :D :P
poénból még a végén rendelek egyet.. :D

[ Szerkesztve ]

(#7878) premete válasza hallerlaller (#7875) üzenetére


premete
veterán

Olyan, hogy pontos, és 100%-os akkujelzés nem létezik: vagy 100%-ot mutat, vagy pontos értéket.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#7879) premete válasza szkorhetz (#7877) üzenetére


premete
veterán

Annyiért adják, csak a miui és az ios, az iphone és a sciphone, az adios és az adidas, stb. között van pár árnyalatnyi különbség. :)
Persze, sokan elhiszik, hogy ugyanaz a kettő, azt is elhitték, hogy Kína fogja megvenni a magyar államkötvényeket egy mély benyalás után...az sem jött be. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#7880) hallerlaller válasza premete (#7878) üzenetére


hallerlaller
addikt

na most nagyon belemerültünk, az se pontos mikor 95%-ig tölt de 0%-ig merül :DDD

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#7881) AXisBOLD válasza csabibmx (#7876) üzenetére


AXisBOLD
addikt

pont fordítva tudom, de neked legyen igazad

Aurea mediocritas

(#7882) premete válasza AXisBOLD (#7881) üzenetére


premete
veterán

Jól írta, amint tud wifire csatlakozni, bontja a mobilnet kapcsolatot. persze, azért biztosabb olyan előfizetés, ahol nincs túlszámlázás, mert én is volt, hogy kölcsönadtam nyomkodni, és szólt az illető, hogy lassan tölti be a youtube videókat, akkor vettem észre, hogy a wifit kikapcsoltam és mobilneten töltögetett egy 230 MB-os videót. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#7883) Viper26


Viper26
nagyúr

Van valami működő Sense ROM a telóra?

iPhone 14 | FR955

(#7884) Slukkica válasza hallerlaller (#7873) üzenetére


Slukkica
őstag

Félig meddig meg lehetne csinálni. Gondolok itt arra hogy a modaco által közzétett Galaxy Nexus-ból a 4-és gapps-öt kivenni, majd beletólni egy miuiba. Ekkor féligazsagot kaphatnánk.

Más Nov 17.-en fogja a Google elérhetővé tenni a android 4 forrás kódot. A legujjabb szóbeszéd szerint.

Viper26:
Működő Sense ROM van. De olyan ami mindennapi használatra alkalmas lenne olyan nincs.

[ Szerkesztve ]

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#7885) AXisBOLD válasza premete (#7882) üzenetére


AXisBOLD
addikt

lol

akkor rosszul tudtam, de ez hasznos funkció.

Aurea mediocritas

(#7886) Toobee


Toobee
veterán

Írtatok nekem páran tok ügyben. Megjöttek. 4 fehér és 4 fekete van. Pü-ben lehet érdeklődni.
Képek.

https://barbieripnk.hu/

(#7887) fjudors válasza FőDudu (#7855) üzenetére


fjudors
aktív tag

szoftveres gond..GS-nél is bejött a 2.3.6-al
bizonyos telefonok, bizonyos ROM-mal...bizonyos routereken.van, amelyiken segit a csatornák állitása, van, amelyiken a DHCP kiiktatása segit
nekem a GS szorakozott ezzel, ott több custom ROM-ot végigpróbáltam, van, amelyiknél akármit cserélgettem (wifi fájlok) dobálta a kapcsolatot..a NS-nél szerencsére én nem futottam bele..ROM probléma, gyári szoftvernél is előjön, de volt olyan custom, ahol a harmadik telepitésnél jó lett a wifi..CM-el nincs gondom, ott nem dobálja...valamit elcsesztek az update-ben, és az sem biztos, hogy nem-e a telepitést befolyásolja valami...

(#7888) nexusking


nexusking
aktív tag

Nemrég vittem szervízbe kb 7-8 pixelhibáért, és még más problémákért.
Visszaadták, tegnap észleltem rajta 3-4 hibát, persze nem ugyanott, hiszen kicerélték. :W
Érdemes újra csesztetni őket? :F

(#7889) Viper26 válasza nexusking (#7888) üzenetére


Viper26
nagyúr

Persze.

iPhone 14 | FR955

(#7890) volvoguy


volvoguy
addikt

Üdv! A következő tok tényleg nem jó az i9023-ra? [link]

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#7891) DonMedve válasza volvoguy (#7890) üzenetére


DonMedve
addikt

Nekem is ilyen van.Hát elég passzentos az elején,de aztán enged annyit,hogy jó lesz,legalábbis nekem mostmár nem mondani meg,hogy nem rá való.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#7892) havri1 válasza volvoguy (#7890) üzenetére


havri1
félisten

Tökéletes rá, én is ezt használom.
A gombokat oldalt mondjuk én kivágtam..

havri

(#7893) gilfoyle válasza nexusking (#7888) üzenetére


gilfoyle
őstag

Pixelhiba, ami minden színnél látszik, vagy alpixel, ami csak bizonyos színeknél?
Nekem van három alpixel hibám, csak feketén látszódik, de ezért tuti nem megyek szervizbe, ha valami hasonló van nálad is, szerintem nem éri meg a szervizzel járó macerát...

(#7894) slice14


slice14
veterán

Minek ennyi féle sim kártya foglalat? Hogy ne legyen kompatibilis semmi semmivel? Link

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#7895) robert83 válasza slice14 (#7894) üzenetére


robert83
csendes tag

Nincs ezzel semmi gond, de akkor álljon át erre midnenki, aki készüléket vált annak meg cseréljék ki és ennyi.
De félek forgalomba marad mind a 3 és lesz itt keveredés még ebből.

(#7896) Jannn


Jannn
senior tag

Tud valaki mondani vmi jo Flac lejatszo progit? A MIUI-ban levo alap zenelejatszo nagyon tetszett, semmi csicsa, tette a dolgat. Sajnos a GO carbonban nem az van :[ Eq nem kell, azt nem piszkalom

[ Szerkesztve ]

(#7897) orrlyuk válasza Jannn (#7896) üzenetére


orrlyuk
aktív tag

Jelenleg a Neutron MP-nek nincsen alternatívája - a hangminőség tekintetében. UI gyalázatos-közeli. (Mazochistáknak van félbehagyott rockbox beta is. Az legalább ingyenes...)
A Poweramp is viszi a flacot szinte mindig.

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#7898) bandigyerek


bandigyerek
senior tag

Hi!
Egy kérdés a "ROM"olósokhoz: Ez a nexus root már eléggé érthető -a'sszem- lassan ott tartunk, hogy tényleg egy klikkes lesz. Azonban arra lennék kíváncsi, hogy van-e olyan funkciója a telefonnak, mint a Spicának, hogy (download mode) Gyakorlatilag ott onnan lehetett feltenni az alap romot, még ha félig meddig sikerült is "téglásítani" a cuccot. Vagy itt ennek a Hanggomb fel-power gomb felel meg és a gyári recovery mód? Mert az elég gáz lenne, hogy adott egy félig döglött teló és csak a belső tárhelyről lehet újrahúzni az alap romot. (ami ugye ilyenkor elérhetetlen :F ). Mi ennek a menete?

(#7899) Slukkica válasza bandigyerek (#7898) üzenetére


Slukkica
őstag

Az Odin-ozas itt is játszik. Ugyan úgy mint Spice-nál.

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#7900) MoRock


MoRock
csendes tag
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.