Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7801) toto0569 válasza FőDudu (#7800) üzenetére


toto0569
addikt

én tegnap kíváncsiságból kivettem a SIM-et,és könnyedén kicsúszott,hogy tudott letörni neked?

(#7802) Toobee válasza toto0569 (#7801) üzenetére


Toobee
veterán

Szerintem a microSIM adapter miatt. Én ki se merem venni belőle, nehogy baj legyen.

https://barbieripnk.hu/

(#7803) slice14 válasza Toobee (#7802) üzenetére


slice14
veterán

Mért nerm kértek a szolgáltatótól egy normál simet, szerintem olcsóbb mint a kár amit okozhat a microsim adapter.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#7804) Toobee válasza slice14 (#7803) üzenetére


Toobee
veterán

Mert előtte kicsivel kértem micro simet, csak eladtam az almát.

https://barbieripnk.hu/

(#7805) robert83 válasza Toobee (#7804) üzenetére


robert83
csendes tag

Lesznek még gubancok ezekből a micro simekből, legjobb lenne átállna midnneki egyfélére és kész, mert ahogy hallom ez az adapter tényleg nem valami okés...
Szerencsére, hogy én sokáig tervezek nexus s-sel, majd ha leváltam akkor már talán csak micro sim lesz.

(#7806) sghu77 válasza robert83 (#7805) üzenetére


sghu77
tag

Egyáltalán minek kellett bevezetni a micro SIM-et? SIM different? :D

(#7807) FőDudu


FőDudu
addikt

En ezt a telefont azert vettem, hogy amikor hazautazunk Magyarorszagra legyen egy eszkoz ami megosztja a mobilnetet.

Itt kulfoldon meg van eleg internet mindenhol, igy probabol az egyik nem hasznalt ipad microsim kerult bele.
Majd amikor azt kivettem, akkor eszre sem vettem mi tortent.
Par nap mulva probaltam normal sim kartyaval es nem ment.

Mas. Nagyon megszivatott a wifi.
A szetszedes utan valamiert nem latta az itthoni tplink wlant.
Mar minden eshetosegre gondoltam, mikor vegso elkeseredesemben nyomtam az AP-n egy 13 helyett Auto csatorna beallitast. A reboot utan mar latta.

Letezik, hogy a Nexus S nem tudja hasznalni a 13. Csatornat?
ha jol remlik usakiaban csak 1-11 van igy nem lenne meglepo...

Van valakinek ezen a csatornan eszkoze?

FőDudu

(#7808) BoB válasza FőDudu (#7807) üzenetére


BoB
veterán

USA-ban WiFi csatornák 1-10-ig vannak, USA-s telefonnal nem fogod látnia a 10 feletti csatornákat.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#7809) FőDudu


FőDudu
addikt

Nem USA-s telefon, Magyarorszagi. Megsem latta a tizenharmas csatornat...

FőDudu

(#7810) FőDudu


FőDudu
addikt

Egyebkent azt kell hogy mondjam a wifi resze egy kalap szar....

2 szintes csaladi haz, az iPad siman megy, a Blackberry siman megy, asszony telefonja siman mukodik - ez meg folyton elvesziti a halozatot.

Utana megtalalja es ujra is kapcsolodik - ha kezzel ranyomok a kapcsolodasra.
A wifi sosincs kikapcsolva, a wifi sleep is ki van kapcsolva.
2.3.6. gyari rom.

Per pillanat ott tartok, hogy az Apple termekek megbizhatoban mukodnek... pedig azokat utalom mint a szart...

FőDudu

(#7811) knyitogato válasza FőDudu (#7810) üzenetére


knyitogato
őstag

A mi telónk miért működik. SGS2-vel szinte azonos erősségben látja azt itthoni routert, netezés mindkettővel álom.

(3G-n már erősebb az S2)

(#7812) OberMotz válasza knyitogato (#7811) üzenetére


OberMotz
aktív tag

Az enyémen is gyári 2.3.6 van, és a Blade-emhez képest is gyengének tűnik a wifi sajnos :(

(#7813) knyitogato válasza OberMotz (#7812) üzenetére


knyitogato
őstag

de ez a netezésben is észrevehető?

(#7814) FőDudu válasza knyitogato (#7811) üzenetére


FőDudu
addikt

Nem tudom. Ez joval szarabb mint a Blackberry Torch vagy iPad vagy barmelyik notebookunk vagy a felesegem LG GT 540-e...

Egyszeruen dobalja el a kapcsolatot, egy marketes top listat nem lehet vegig nezni vele mert leszakad a halozatrol. Ha a notim vagy az iPad ilyen lenne mar reg a falhoz vagtam volna oket...

FőDudu

(#7815) OberMotz válasza knyitogato (#7813) üzenetére


OberMotz
aktív tag

Nem szakadozik, viszont a ház azon részén, ahol a Blade még vígan szuperált, a Nexus nem hajlandó csatlakozni wifin a hálóra. Ahhoz képest hogy a Blade egy másik árkategória, ez eléggé lehangoló :U

(#7816) BoB válasza FőDudu (#7810) üzenetére


BoB
veterán

"Per pillanat ott tartok, hogy az Apple termekek megbizhatoban mukodnek... pedig azokat utalom mint a szart..."

1. Ebben a telefonbn rossz a wifi, más androidos telefonban attól még jó lehet (Nexus
One-ban pl legendásan jó)
2. Apple megbízható... már nem is emlékszel a 4-es vételi mizériára amiért áttervezett antewnnát kapott a 4S? Valamint Macbookokban tönkremenő vinyó.... ott is előfordul

Rendelj egy NFC-tlen hátlapot az segít kicsit.

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#7817) FőDudu válasza BoB (#7816) üzenetére


FőDudu
addikt

telefont nem hasznalok toluk - iPad es iPod touch van itthon. Azok megbizhatosagban lemossak a Nexust.

Sohasem szakadnak le a halozatrol - a touch-ot vezetek nelkuli zene streamelesre hasznaljuk a notirol, ugyanis a dokkolojaba van dugva az erosito bemenete es a notirol igy van air-sharing-gel az erositore tovabbitva a hang.

A Nexus S erxekenysegevel nincs baj - siman latja a 3 haztombnyire levo szomszed AP-jat is. Csak valamiert folyton eldobalja a kapcsolatot. Eloszor azt hittem a Wifi Sleep lesz a bunos - de nem javult a beallitasok korrigalasa utan sem.

FőDudu

(#7818) FőDudu válasza BoB (#7816) üzenetére


FőDudu
addikt

Tudod mit nem ertek?
A mai szetszedes eredmenyekent lattam hol vannak a wifi es 3g/gsm antennak a telefonban. meg a kozeleben sincsenek az NFC antennanak. A 3G/GSM szerintem az aljan van a bumszliban a wifi pedig az akku melletti 'szigszalaggal' letakart resz... Ranezesre.

Ezek egyike sincs az NFC antenna alatt/atfedesben.

FőDudu

(#7819) mgTerminator válasza FőDudu (#7818) üzenetére


mgTerminator
veterán

Nekem is ilyen szar, folyton szakadozik, de a poén az hogy én bőven 10 méteren belül vagyok (routerhez) és se fal, se emelet se semmi...

A samsungban a srác azt mondta hogy ez szoftveres probléma, amit elvileg az icsben javítani fognak... De ezt már a 2.3.6ban is megtehették volna.
Haverom azt mondta hogy a tabletében is ez a vevő van és neki kurvajó. A szervizben pedig nem hajlandóak megoldani a problémát :U Én már belenyugodtam, nincs pénzem egy GS2-re, pedig szívesen cserélnék. Akárki akármit mond, érezhető az a 2 mag meg 1 giga ram!

(#7820) BoB válasza mgTerminator (#7819) üzenetére


BoB
veterán

"Én már belenyugodtam, nincs pénzem egy GS2-re, pedig szívesen cserélnék. Akárki akármit mond, érezhető az a 2 mag meg 1 giga ram!"

SGII hülye TW-vel? Soha. Galaxy Nexus? Igen, jó lesz! :DD

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#7821) bradam


bradam
aktív tag

Tényleg ennyire gyászos a wifi helyzet :F Eddig is olvasgattam a fórumot, de csak most láttam a problémákat, pedig éppen egy NS-be szeretnék befektetni, most nem tudom mi tévő legyek :U

(#7822) Toobee válasza bradam (#7821) üzenetére


Toobee
veterán

Nekem semmi gondom sincs vele. Otthon, albérlet wifi. Többi helyen 2/3G.

https://barbieripnk.hu/

(#7823) premete válasza bradam (#7821) üzenetére


premete
veterán

Nekem csatlakozik mindhárom routeremhez, a kocsmákban a nyíltakhoz szintén, letöltésben 3, feltöltésben 1.5 Mbps-t tud. A jelerősség a legközelebbihez fullt, a három szinttel távolabbihoz minimálisat mutat, de tud csatlakozni, és ugyanannyi wlan kapcsolatot mutat, mint a laptop a nagy antennáival.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#7824) hallerlaller válasza mgTerminator (#7819) üzenetére


hallerlaller
addikt

azért nem mindenben jobb a sgs2 zeneileg visszalépés, amoled hajlamos beégni, ja és mi még idén kapunk 4.0-t remélhetöleg :)

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#7825) Toobee válasza mgTerminator (#7819) üzenetére


Toobee
veterán

Nekem volt S2, 2x is. Szerintem annyival nem jobb telefon, hogy majd a duplájába kerüljön. Én a helyedben nem is ácsingóznék utána. Nexusról inkább a következő generáció lesz nagy ugrás. Tegra3-as gépek.

https://barbieripnk.hu/

(#7826) mgTerminator válasza BoB (#7820) üzenetére


mgTerminator
veterán

Úgy csinálsz mintha nem lehetne launchert cserélni :D Egyébként én is szívesebben GN-re cserélnék, de az a helyzet hogy egy jó darabig biztos nem lesz csere... :U

hallerlaller: Had égjen :D lobogjon! A samu ingyen cseréli 2 évig :D A zenében miért visszalépés?

Toobee: nem ácsingózok, nincs rá keret, úgyhogy nem fájdítom a szívem :)

(#7827) premete válasza mgTerminator (#7826) üzenetére


premete
veterán

A samu nem szokott ingyen cserélni, nekem az omnia alaplapja elfüstölt, azt mondták, a gyári samsung töltővel túláramot adtam neki, és fizessek gariban 108 ezret a javításért.
havenak meg azt mondták eláztatta, pedig a telefon ki sem került a klimatizált szerverteremből.
Ice cream szendvics samura: [link]

[ Szerkesztve ]

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#7828) bradam válasza Toobee (#7822) üzenetére


bradam
aktív tag

Köszi, akkor annyira mégsem vészes a helyzet :))

premete: Neked is köszi :R

Más kérdés, OC-t valaki használ, érezhetően jobb a telefon vele, vagy csak e-penis mérőnek használható?:)

[ Szerkesztve ]

(#7830) hallerlaller válasza mgTerminator (#7826) üzenetére


hallerlaller
addikt

wolfson wm8994 DAC helyett vmi Yamaha van benne, mondjuk pont nem hallgattam, de azt mondják gyengébb.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#7831) premete válasza bradam (#7828) üzenetére


premete
veterán

1 Ghz-en is gyors, szerintem felesleges; mondjuk a laptopom az esetek 95%-ában 798 Mhz-en fut, 2660-at csak indításkor láttam rajta, amikor a rendszert betölti.
Valaki kérdezte ma, mennyi a quadrant, akkor vettem észre, hogy se a quadrant, se a speedtest nincs is feltelepítve. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#7832) bradam válasza premete (#7831) üzenetére


bradam
aktív tag

Rendben, köszi, ezt jó hallani. Annyit még szeretnék kérdezni,hogy használt NS vásárlása esetén mire figyeljek, van-e valami típushiba, vagy nincs semmi különösebb, amit meg kellene néznem :R

(#7833) mgTerminator válasza premete (#7827) üzenetére


mgTerminator
veterán

Hát ha egyszer elromlik, akkor cseréljék... Az amoledre úgyse tudnak semmit kitalálni :U

(#7834) FőDudu válasza mgTerminator (#7833) üzenetére


FőDudu
addikt

Wifire.
Muszaki emberkent meg nem sikerult rajonnom mi baja az en keszulekemnek.
Az erzekenysege jo - siman latja a par hazzal arrebb levo access pointokat is.
De az enyemrol ledobal.

Lehet, hogy bedugok egy masik AP-t, talan valami kompatibilitasi basz...
Pedig a tobbi telefon es iPad es noti hiba nelkul megy...

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#7835) Slukkica válasza premete (#7831) üzenetére


Slukkica
őstag

GLaDOS-nál úgysem reális képet mutat a quadrant :DD

1.5 ben üríti rendesen a memóriát? 1.4-ben gondom volt vele.

BFS vagy CFS-t használod?

(#7832) bradam:A pixelhibát nézd meg az sok embernek okozott fejfájást. Cserélték de vissza kell menni. Megspórolhatsz magadnak egy utat.

[ Szerkesztve ]

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#7836) toto0569 válasza Slukkica (#7835) üzenetére


toto0569
addikt

szia! az új MIUI 1.11.11 milyen frissítést,javítást tartalmaz?

(#7837) premete válasza Slukkica (#7835) üzenetére


premete
veterán

1.5, BFS, megy rendben eddig.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#7838) OberMotz válasza toto0569 (#7836) üzenetére


OberMotz
aktív tag

(#7839) BoB válasza mgTerminator (#7826) üzenetére


BoB
veterán

"Úgy csinálsz mintha nem lehetne launchert cserélni"

Attól még fut a sok Samus processz ami lassítja és kevésbé stabillá teszi a rendszert (nem beszélve a számomra szükségtelen appokról), meg hát nem jönnek az új android verziók sem. Ha jön is max egy az is fél év múlva.

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#7840) toto0569 válasza OberMotz (#7838) üzenetére


toto0569
addikt

nagyon szeretem a gugli fordítót :D

(#7841) mgTerminator válasza BoB (#7839) üzenetére


mgTerminator
veterán

Én a gyári romot is kiherélem :D (írtam egy scriptet(flashelhető zip) ami kitörli a számomra fölös romban lévő progikat, így ha frissítek CM-et akkor csak flashelni kell a zipet és kész :) )

CM-el meg ugyan úgy jönnek a frissítések :)

(#7842) tdk.112 válasza BoB (#7839) üzenetére


tdk.112
aktív tag

E hónap közepére várjuk az ICS-t.

"... és ebben hordtátok a tabletet?"

(#7843) premete válasza tdk.112 (#7842) üzenetére


premete
veterán

Még várhatod egy darabig. Addig is ma megjelent az utolsó gingerbread-oxygen rom. [link]

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#7844) tdk.112 válasza premete (#7843) üzenetére


tdk.112
aktív tag

Nyilván nem kapja meg mindenki november 15-én, de legfeljebb 1 hónapon belül szerintem mindenki számára elérhető lesz. :))

"... és ebben hordtátok a tabletet?"

(#7845) slice14 válasza tdk.112 (#7844) üzenetére


slice14
veterán

A próféta szoljon belőled...

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#7846) BoB válasza tdk.112 (#7844) üzenetére


BoB
veterán

Nem, akkor még nem kapunk, csak a Galaxy Nexus jelenik meg. Azután 1 másfél hónap múlva kapjuk meg mi, ki tudja hány hónap vagy év után mindenki más.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#7847) tdk.112 válasza slice14 (#7845) üzenetére


tdk.112
aktív tag

Nem kell prófétának lenni, Andy Rubin mondta, hogy a Galaxy Nexus piacra kerülése után 2 héttel a Nexus S-re is megérkezik az ICS.

"... és ebben hordtátok a tabletet?"

(#7848) premete válasza tdk.112 (#7847) üzenetére


premete
veterán

Belinkelhetnéd, hol mondta a "Galaxy nexus után 2 héttel"-t, bár az is december, tegnap még november 15.-re vártad. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#7849) bajnokpityu válasza FőDudu (#7817) üzenetére


bajnokpityu
félisten

nem tökéletesen kompatibilis minden router minden eszközzel szerintem.
pl a htc legendem tökéletesen kezeli az otthoni linksys gl54es routert, de pl a cégnél az Nes sokkal drágább linksyssel meg szaggat.ugyanigy eldobálja,v egyszerűen nem tölt.
de pl a gigabyte routeremet meg a régi nokia szerette, és a gl54et nem.

szóval ha "csak" ennyi a baj a telóval,akkor routercsere olcsóbb :)

gsm része mennyire stabil? gps szintén hibátlan igoékkal?

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#7850) premete válasza bajnokpityu (#7849) üzenetére


premete
veterán

GPS, ha van rálátás műholdakra, és van mobilnet, akkor mire az igo feláll, ott vannak a műholdak is. ne gondolj nagy adatforgalomra, kb. 20 kB a pozicionáló fájl, amit letölt induláskor.
Gsm gondom még nem volt, jellemzően Telenorosoknál előfordul, amíg napi szinten baxtatják a rendszert. Ami még előfordulhat, ahol nincs/akadozik a 3G, ott az akkut 3G-n drasztikusan meríti (ahogy mindegyik 3G képes cucc, lehet android, vagy ios is).
CM7-nél is zajlanak a dolgok: cm: Bump to 7.2.0-RC0 [link]

[ Szerkesztve ]

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.