Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7001) jackbacsi87 válasza asimon (#6992) üzenetére


jackbacsi87
senior tag

Sztem qva jó teló!
Van aki főzött rommal használja, van aki gyárival(én is), mert nagyon el van találva.Szépen gördülékenyen megy.Mivel referencia teló, nincs telepakolva hülyeségekkel az android, meg sokáig kapunk frissítést. Nálam wifi is, meg gps is oké.

A legegyszerűbb sztem, ha bemész egy boltba, és kipróbálod....majd meg is veszed :C :C :C

(#7002) keyol válasza asimon (#6992) üzenetére


keyol
aktív tag

szerintem is nagyon jó teló.volt már pár mobilom,de ezt szeretem a legjobban.

(#7003) asimon


asimon
tag

Köszi srácok!
Azt hiszem szerdán bemegyek a Speedshopba és magamévá teszek egyet! :C

(#7004) RAID 2 válasza keyol (#7002) üzenetére


RAID 2
aktív tag

Ezzel én is így vagyok. :)

(#7005) volvoguy


volvoguy
addikt

Üdv! Sok jűtékhoz írják, hogy Samsung Galaxy S Showcase-n fut, ami ugyebár a Galaxy S egyik amerikai variánsa, és ha minden igaz tök ugyanaz a 2.

Szóval mivel a Galaxy S és a Nexus S rokonok, így gondolom a Showcase játékok futnak Nexus S-en nem?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#7006) ewuk


ewuk
csendes tag

Hali!
Végül lecseréltem a galaxy s-em egy nexus s-re, nagyon tetszik szuperkirály meg minden, de... mindig ez a fránya de... szóval nektek is gyorsan lemerül és gyenge a wifi és a térerő? Mert nekem ez a 3 dolog nagyon határozottan fenn áll. A wifi nem sokkal rosszabb, mint a galaxyban volt úgyhogy ez annyira nem is bánt, meg amúgy is ott a 3g, a lemerülés az borzalmas, egy az hogy 100%-ot soha nem mutat, max 96%-ot, de ha lehúzom töltőről máris 95%-ról indulunk. Aztán nyomogatom kb 2 percet a wifin és máris 91%vagy mondjuk nézek egy videót 3 percig akkor van hogy már 87% elég frusztráló... a térerő viszont siralmas a sgs-hez képest, többször megszakad és bontja kapcsolatot, max térerőt nagyon ritkán mutat leginkább egy vonal max kettő, amúgy a wifi is kb ennyi, maxon szerintem még nem is láttam egyiket sem.... nektek is ilyen? Vagy én voltam szerencsétlen és vigyem vissza a speedshopba? Telenoros vagyok, de nem hiszem, hogy ez számítana, tekintve hogy ez előtt nem volt ilyen jellegű problémám. A válaszaitokat köszönöm előre is! :)

(#7007) Toobee


Toobee
veterán

Létezik olyan program, ami képes kommunikálni a Zune zenei részével? Omnia7 óta csak azt használok.

https://barbieripnk.hu/

(#7008) torois83 válasza ewuk (#7006) üzenetére


torois83
csendes tag

Én nem tapasztaltam ilyen problémákat mint Te, epdig lassan 3 hónapja használom.
3g-n ritkán használom a telóm, mikro használom akkro sincs vele gond.
Aksi meg egy napot akkro is kibírt nekem mikor 1 órákat játszottam vele, plussz neteztem is mellette és zenét is hallgattam.
Szolidan nekem elment már majdnem 3 napot is.
Én rendeltem tartalék aksikat, 2000 Ft 3 db plussz adnak hozzá töltőt is, kipróbáltam az egyiket, semmivel se rosszabb mint gyári, csak ajánlani tudom!

(#7009) verser233 válasza ewuk (#7006) üzenetére


verser233
senior tag

Szia! Másik kernellel majd fog mutatni 100%-ot is. Nekem nincs gondom se wi-fi -vel se térerővel és nekem másfél napot biztosan elketyeg úgy, hogy 2G aztán munkába mobilnet off majd hazafelé 2G, 30 perc zene, este wifi. Hozzáteszem, hogy nem gyári romot használok. Nekem is volt SGS-em, na az kevesebbet bírt.

https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

(#7010) feka007


feka007
nagyúr

Le vagyok maradva, úgyhogy láma kérdés jön: most akkor kijött már a 4.0 a telóra? És ha igen, hogy lehet frissíteni? Vagy érdemes-e stb

Danke sőn

(#7011) toto0569 válasza feka007 (#7010) üzenetére


toto0569
addikt

csak béták-olmányok

(#7012) feka007 válasza toto0569 (#7011) üzenetére


feka007
nagyúr

Ja ok. És ha kijön a nem béta, akkor majd frissíti a teló?

(#7013) toto0569 válasza feka007 (#7012) üzenetére


toto0569
addikt

majd OTA frissítésként jelentkezik,wifin letöltöd és telepíti magát

(#7014) feka007 válasza toto0569 (#7013) üzenetére


feka007
nagyúr

:R

(#7015) toto0569 válasza feka007 (#7014) üzenetére


toto0569
addikt

egyébként Slukk bármelyik romja 100* többet ér. /carbon tsm- miui tsm/

(#7016) Andris_2 válasza ewuk (#7006) üzenetére


Andris_2
aktív tag

Helló!

Nálam is ez van, a térerő össze-vissza ugrál, illetve rendszeresek a telefonhívás megszakadások, illetve a mobilnet eldobása.
Én most abban bízom, hogy esetleg a ICS-sel jobb lesz, ha nem akkor lehet, hogy viszem a szervizbe.

(#7017) janston válasza Andris_2 (#7016) üzenetére


janston
aktív tag

Nálam is voltak hívás szakadások. Még nem döntöttem el, hogy kezdeti nehézségek vagy telefon hiba, de ha ez ilyen gyakori, akkor már kezdek gyanakodni..
A térerő fullon van általában (djuice)

[ Szerkesztve ]

(#7018) premete válasza janston (#7017) üzenetére


premete
veterán

Telenoréknál ez normális. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#7019) frisco válasza premete (#7018) üzenetére


frisco
aktív tag

Megerősítem, állandóan cseszik a hálózatot a Telenornál, erről már írtam régebben.
Egyébként itt is írnak erről, plusz itt még a legújabb alma is férges lett egy kicsit. LINK

(#7020) Viper26 válasza frisco (#7019) üzenetére


Viper26
nagyúr

Várható volt... :DDD

Pixel 7 | FR955

(#7021) Borg76


Borg76
tag

Valaki tudna segíteni titanium backup használatában?Eddig szépen ment a program, de rom frissìtés óta nem müködik. Root jogok hiányára hivatkozik, pedig, már korábban engedélyezve van. 1.10.21 van fent.Suprusert sem tudom frissíteni, a fent leirt probléma miatt.

(#7028) jackbacsi87 válasza Borg76 (#7027) üzenetére


jackbacsi87
senior tag

Na, megakadt a lemez? :C
Kérdést meg passzolom, titanium backupot nem használom.

[ Szerkesztve ]

(#7030) ciceroo válasza Borg76 (#7029) üzenetére


ciceroo
tag

ennyi mindenbe nem tudunk segíteni :)

(#7031) dome.no1 válasza Borg76 (#7029) üzenetére


dome.no1
tag

Nekem ilyenkor egy reboot segíteni szokott.

[ Szerkesztve ]

(#7032) Borg76 válasza dome.no1 (#7031) üzenetére


Borg76
tag

Sajnos nem segit, probáltam.Már újra raktam a titaniumot, ez se hozott változást.

(#7033) Borg76


Borg76
tag

Anyám, most nézem mi történt.Ezer bocsánat :) Kezd a .... tele lenni az opera minivel, de ilyet még nem csinált.Legalább törölni tudnám a hozzászólásokat.

(#7034) jackbacsi87 válasza Borg76 (#7033) üzenetére


jackbacsi87
senior tag

már úton a segítség,szóltam egy modinak, kigyomlálja
Nem lehet, hogy újra kéne rootolni?

(#7035) Borg76 válasza jackbacsi87 (#7034) üzenetére


Borg76
tag

Holnap azt is kipróbálom, köszi.Bár nem tudom mitől mehetett el a root hozzáférés.Remélem segít.Slukk másik alkotását szeretném kipróbálni, de ehhez először menteni kéne.

(#7036) nexusking válasza Borg76 (#7033) üzenetére


nexusking
aktív tag

nekem is volt már ilyen, de csak egyszer ismételte. Mekem is operával de gépen. :DD

(#7037) nexusking


nexusking
aktív tag

Körülbelül mikorra várhatóak az új, ICS-es telók?
Mert bnőmnek 50k körül még mindig sajnos a galaxy ace teccik legjobban. :)

(#7038) Toobee válasza nexusking (#7037) üzenetére


Toobee
veterán

Szerintem jo kis telefon. Csajszinak jobb nem is valo a kezebe :D

https://barbieripnk.hu/

(#7039) Toobee válasza nexusking (#7037) üzenetére


Toobee
veterán

Szerintem jo kis telefon. Csajszinak jobb nem is valo a kezebe :D

https://barbieripnk.hu/

(#7040) Toobee válasza Toobee (#7039) üzenetére


Toobee
veterán

Dolphin HD...bocsi a duplaert.

https://barbieripnk.hu/

(#7041) feka007 válasza Toobee (#7039) üzenetére


feka007
nagyúr

"Csajszinak jobb nem is valo a kezebe"

Már telóból. :U ;]

(#7042) kolosanyi válasza j.bravo (#6983) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én is így voltam a múltkor, utána is jártam picit. A gyári headset tényleg hurka, nekem is fárasztó a hangzása, bár jelenleg kénytelen vagyok vele beérni. Majd nemsokára veszek egy normál fülest. Az első, hogy felteszel a Voodoo soundot, az kötelező zenére. :) Ajánlom Slukkica valamelik romját (van MIUI is), azokban benne van. Még gyári fülessel is javít a hangzáson, letszitul a hangkép, részletgazdagabb lesz az egész. A mélyeket is rendbeteszi, az az említett műanyagos hangzás sokat javul.
Elég sokan gyártanak mikrofonos fülest (IEM kialakítás), viszont a legtöbb az ájcuccokhoz van. Annyi az egész, hogy másképp van a csatlakozón a kiosztás bekötve, át kell forrasztani, vagy egy fordító adapter kell hozzá. Ez természetesen csak akkor van, ha nem csak egy felvevőgomb van rajta, hanem hangvezérlő stb. Egy gomb esetén működik, próbáltam az enyémet iPhoneon, tudtam hívásokat kezelni, szóval nem gáz. Amilyen füleseket én néztem:
Sennheiser MM50 Nokia, Sennheiser MM60 Nokia, Xears Communicate C100iP, Xears N3i (Xearsekre van kupon, amivel 30 + 8 (kiszállítási díj) eurós áron rendelhető minden darab. Érdekes még a Klipsch S4A, csak az 100$.

[ Szerkesztve ]

(#7043) rielon


rielon
csendes tag

valaki tud ajánlani egy frankó kernelt gyári 2.3.6-os rom mellé?

(#7044) Toobee válasza feka007 (#7041) üzenetére


Toobee
veterán

Muhahaha :D

https://barbieripnk.hu/

(#7045) DemonDani válasza kolosanyi (#7042) üzenetére


DemonDani
addikt

Xears ha érdekel az ár/érték. Stílusodhoz illőt pedig segítenek kiválasztani itt a füles fórumon :K

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#7046) Toobee válasza kolosanyi (#7042) üzenetére


Toobee
veterán

Gyari rommal valahogy eletre lehet kelteni ezt a Voodoo csodat? 2.3.6, szeretnek is ennel maradni. Csak kernelt is lehet cserelni? Valami trukkje van, vagy csak update.zip, mint a romcsere? Koszi a valaszokat. Egyebkent en egy Sony MDR-XD300-al hasznalom, utcan meg egy sima iphone fulessel, de tervezem egy Xears beszerzeset.

https://barbieripnk.hu/

(#7047) kolosanyi válasza DemonDani (#7045) üzenetére


kolosanyi
veterán

Köszönöm szépen a segítséget előre is, majd szerintem igénybe fogom venni. Bár mostanában azon gondolkodom, hogy fejes kéne, nem füles. Még eldöntöm, úgyis a jövő hónapban veszem valamikor. :)

(#7046) Toobee
Igen, de root mindenképp kell hozzá akkor is. Viszont akkor a fizetős alkalmazást kell letöltened, ami úgy 800 pénz. Ha nem akarsz moddolni, akkor ez a legegyszerűbb megoldás. Külön kernelt lehet cserélni, viszont én még nem csináltam, úgyhogy fogalmam sincs hogy hogyan kell. Majd egy hozzáértő fórumtárs leírja. :)

(#7048) Toobee válasza kolosanyi (#7047) üzenetére


Toobee
veterán

Root az kesz, Wallet miatt kellett, akkor ranezek erre a fizetosre.

https://barbieripnk.hu/

(#7049) Toobee


Toobee
veterán

Mukodo OTG kabelt tud hozza valaki? Ha van, akkor teras merevlemezzel megbirkozik? (Kulso tapos)

https://barbieripnk.hu/

(#7050) torois83 válasza kolosanyi (#7042) üzenetére


torois83
csendes tag

Én most rendeltem xears füleseket, egy 7 és egy 25 eurósat, majd beszámolok róla, hogy milyenek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.