Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8651) jackbacsi87 válasza premete (#8650) üzenetére


jackbacsi87
senior tag

Ez olyan, mint amikor hirdetsz valamit, és arra írnak privátot pl:
"Kellene nekem 3db. Személyes megoldható?"
Most ebből matekozd ki, pontosan melyik hirdetésről van szó, és hol gondolta a személyest?

(#8652) Toobee


Toobee
veterán

(#8653) forintuser válasza premete (#8650) üzenetére


forintuser
őstag

Hát nem látod?? :U

Arra kíváncsi, hogy hol van a program. :DDD

:R :R

Holnapkészítést vállalok.

(#8654) BoB válasza premete (#8613) üzenetére


BoB
veterán

"Nekem csak HTC Dream, Hero, Desire, Desire HD, Motorola A1200, Milestone, Defy, SE X10, X8, Z71, Pulse (lehet, hogy párat kifelejtettem) volt az androidos készülékek közül, ezekhez képest nem gyengébb sem a gps, sem a wifi, sem a térerő a GNS-en, sem gyakorlati használatban, sem kiírt -dBm értékekben, sem hátlappal, sem hátlap nélkül."

Nekem pedig gyengébb a GPS és a wifi is, mind gyakorlati használatban mind kiírt értékben. Már megbocsáss de ha jól emlékszem csak otthon használod a wifit, ahol a router a szobában van. Jóhogy nem fog neked sosem feltűnni hogy gyenge. Ha eljárnál külföldre rendszeresen, ahol amúgy is gyenge hotel-es wifikkel találkoznál, meglepődve tapasztalnád hogy más telefonok jobban fogják és nem dobálják el, különösen nfc-s hátlappal.

GPS dettó, ha autókázol néha attól nem fog feltűnni. Menj nyugodtan ki hegyes erdős terepre megtalálni egy rohadt gödröt majd akkor meglátod mennyire jó a GPS vagy nem, szintén más telókhoz képest. (segítek ebben nem az) Bírom azokat akiknek attól függ hogy mennyire jó a GPS vagy nem hogy beül az autóba és a szabad ég alatt jól leteszteli ahol még a pontosságra sem kap releváns adatot mert a navigációs progik azt nem mutatják.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#8655) csabibmx válasza premete (#8650) üzenetére


csabibmx
tag

Szerintem egy korábbi hozzászólásodba linkeltél valamit aminek a linkje már nem működik és azt szeretné megtalálni. :DD
Az,hogy melyik hozzászólásod volt és mi volt a link,fogalmam sincs mert ez ebből nem derül ki. :W Lehet próbálta bemásolni csak nem sikerült vagy csak gondolt rá,hogy bemásolja. :DD

Ericsson GA 628,Nokia 5110,3310,6220,N80,Samsung I8510,Nexus S,Note 2,Honor 7

(#8656) imitto válasza BoB (#8654) üzenetére


imitto
csendes tag

Én ma a belső Gps vevőjével mászkáltam Budapest-Gödöllő és környező falvak viszonylatban, és marhára elégedett vagyok. Eddig nyílt terepen is max. 2-3 percet bírt autóban, aztán eldobta a pozíciót és kereste a világ végéig. Ma egyszer sem állt meg, pedig Navigon/ google térképpel felváltva nyúztam. Nehezítés képpen ez a médialejátszó is az autóban, szóval Bluetooth-on zene + ment a navi hiba nélkül egész délelőtt. Tény hogy geocachingre nem ez a jó eszköz, de autós navigációra alkalmas (most már)

(#8657) premete válasza BoB (#8654) üzenetére


premete
veterán

Majdnem mindig ott van nálam a laptop is, össze tudom hasonlítani úgy a gps-t, ahogy a wifit is, gyakran van nálam tesztelésen wp7 és ios cucc is; ahol a többi talál wifit és gps- jelet, ott a GNS is. Routerem is van 3, ebből kettőt el szoktam vinni magammal, azokkal is kipróbáltam, ugyanaz a helyzet; szállodákban is, Magyar szállodákban sem jobb a wifi helyzet, sokszor csak a folyosón és a hallban működik, a szobákban nem (ezért van 3G-s modemem az egyik routerhez, és HSUPA/GPS a laptopban)..
Ládikázáshoz és rakéták célravezetésére nem próbáltam, abban igazad van. :)

@csabibmx: Közben megkérdeztem, kiderült, hogy egy fél évvel ezelőtti Defy-s hsz. volt.

[ Szerkesztve ]

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#8658) i_said


i_said
csendes tag

Sziasztok!
Találkozott már valamelyikőtök azzal a problémával, hogy exchange levelezés szinkronizációnál nem mennek át a régi mappák? imapról migráltuk exchangre, és az átmásolt mappákat(amiket még az imapos levelezéskor hoztak létre a userek) outlook látja, de a telefon nem. Ha új mappát hozok létre(Immár az exchage szerveren), akkor azt már látja. Több email apk-t is próbáltam, de mindnél ez a helyzet, és a mappa átnevezés sem segített.

Nem kimondottan nexus s-el kapcsolatos kérdés volt, ezért elnézést kérek, de gondolom az itt "jelenlévők" többsége sokat látott android fan, és valaki talán tudja a megoldást.
Egyébként én is régóta boldog tulajdonosa vagyok egy ns-nek, és imádom!

Köszönöm a válaszokat, üdv!

(#8659) csabibmx válasza BoB (#8654) üzenetére


csabibmx
tag

Én se akarlak megbántani de mi a különbség egy otthoni és egy gyenge hotel wifi között?
Ha az otthoni-t 80 méterre a rutertől még látja akkor akkor nem hiszem hogy túl nagy baj van vele.Azzal is tisztába vagyok,hogy vannak olyanok akiknek problémájuk van főleg a wifivel de nálunk is 2 van a családba és mindkettő jól működik.
Nekem semmi bajom se a wifivel se a gps-el.

premete: :C

[ Szerkesztve ]

Ericsson GA 628,Nokia 5110,3310,6220,N80,Samsung I8510,Nexus S,Note 2,Honor 7

(#8660) Asbee válasza csabibmx (#8659) üzenetére


Asbee
veterán

Azt már én is tapasztaltam gt540 után hogy a wifi jel kicsit gyengébb. Suliban ahol még éppen volt jel és eldobálta ennél pont nincs jel:D. Otthon nem igazán vettem észre különbséget. GPS-re kíváncsi leszek mert arra azért használnám. Összességében szerintem nem rossz.

[ Szerkesztve ]

(#8661) premete válasza csabibmx (#8659) üzenetére


premete
veterán

Már várom a következő kérdést, hogy a kamerája nem tud annyit, mint a Canon Eos 5D Mark II. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#8662) rcsaszi


rcsaszi
csendes tag

Csatlakozom. Atlagos a Wifi benne es a GPS is annyiszor dobta el magat mint az eddigi teloim.Se nem kiemekkedoen jo se nem kiemelkedoen rossz.

(#8663) rcsaszi válasza premete (#8661) üzenetére


rcsaszi
csendes tag

nexus.try.hu jah es jovore meglesz az 5D MK2 csinalhatok azzal is ilyen tesztet+ L es obi :)

(#8664) montyx válasza premete (#8650) üzenetére


montyx
aktív tag

Írd meg neki a következőt.

Helló,
Szívesen segítek! Az általad keresett programot megtalálod itt:

:C :P

Aláírás

(#8665) BoB válasza csabibmx (#8659) üzenetére


BoB
veterán

Én se akarlak megbántani de ha tudsz olvasni akkor tudhatod hogy a szobájában van a router és ott használja a telót. Gondolom azt meg vágod hogy hotelben nem a szobádban lesz? Nemtudom a 80 métert honnan szedted.
:C

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#8666) montyx válasza jackbacsi87 (#8624) üzenetére


montyx
aktív tag

pixeltesztet net nelkül, csak úgy ízibe...a spica-n még mentek a kódok az tuti, de most már egyik telómon se tudom elővarázsolni...ennyire hülye nem lehetek! :W

Aláírás

(#8667) montyx


montyx
aktív tag

Ja amúgy meg mióta felraktam a 2.3.6-ot, azóta magától betette a Vodás APNeket, csak nem talál az istennek sem 3G-t. Egész nap engedélyezett 3G-vel járkálok, és sehol semmi.
Valaki nem vodás véletlenül, akinek 2.3.6 van fent?

Aláírás

(#8668) SP!T válasza montyx (#8667) üzenetére


SP!T
addikt

De és nekem tökéletes.

There's a device that I've been using called a whoop.

(#8669) Asbee válasza montyx (#8667) üzenetére


Asbee
veterán

Nàlam is tökéletes arról írom.

(#8670) montyx válasza Asbee (#8669) üzenetére


montyx
aktív tag

...és mi az APN beállításotok?
Dobnátok légyszíves egy screenshotot róla?

Köszönöm előre is! :)

Ps.: télleg, a tietek rootlva van? Meg 9020A-s?

Aláírás

(#8671) SP!T válasza montyx (#8670) üzenetére


SP!T
addikt

Nincs root és 9023. De szívesen cserélek vele ha neked 9020-asod van! ;]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#8672) Asbee válasza montyx (#8670) üzenetére


Asbee
veterán

Képet nem tudok csinálni, mert nincs rootolva a teló, aztán hirtelen csak olyan progit találtam amihez kell. Amúgy nekem 9023 és VF internet , internet.vodafone.net

[ Szerkesztve ]

(#8673) hallerlaller válasza SP!T (#8671) üzenetére


hallerlaller
addikt

én nem cserélnék még ha ráfizetnének se ;]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#8674) rcsaszi válasza SP!T (#8671) üzenetére


rcsaszi
csendes tag

Nekem speciel jobban bejon a 9023 mint az amoled 9020, lett volna lehetosegem venni de nekem nem tetszett..ez mondjuk izles kerdese.

(#8675) Asbee


Asbee
veterán

Lehet a telót bootloader kinyitása nélkül rootolni? Gyári rom-ot nem cserélném csak 1-2 programhoz kéne.

(#8676) atosz24 válasza csabibmx (#8618) üzenetére


atosz24
csendes tag

köszi.és a nexussal nincs problémád?elég a beépített memória?

(#8677) montyx válasza Asbee (#8672) üzenetére


montyx
aktív tag

Nekem is u.a. van beállítva, de eddig nekem 2.3.4 alatt nem az volt az APN type alatt, hogy default, supl, hanem választható volt, hogy MMS, Internet, MMS+Internet...
Na most meg se az internet.vodafone.net-tel, sem pedig a standardnet.vodafone.net-tel nem megy.
Nektek mi az APN type beállításotok?

Aláírás

(#8678) montyx válasza SP!T (#8671) üzenetére


montyx
aktív tag

Hehe, jó az nekem! Megtartanám, ha lehet...nem hiszem, hogy egyhamar megint kijutok USA-ba, hogy vegyek egy másikat! :P

Aláírás

(#8679) montyx válasza rcsaszi (#8674) üzenetére


montyx
aktív tag

Jaja, teljesen egyetértek, de lényegileg nincs nagy különbség. Ha nincs egymás mellett a két teló, akkor elég "vájtszeműnek" kell lennie annak, aki rájön a teló forgatása nélkül szvsz, mert az S-LCD is nagyon szép. :K

Aláírás

(#8680) Asbee válasza montyx (#8677) üzenetére


Asbee
veterán

Név: VF internet
APN: internet.vodafone.net
MCC: 216
MNC: 70
Típus: default, supl
Hozáférési pont: IPv4
Nekem így van, többi nincs kitöltve

(#8681) hallerlaller válasza montyx (#8670) üzenetére


hallerlaller
addikt

i9020A: 850/1900/2100MHz, i9023: 900/1700/2100MHz
Kérdezem neked 9020A van, nincsenek térerő problémáid?

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#8682) montyx válasza Asbee (#8675) üzenetére


montyx
aktív tag

Legjobb tudomásom szerint nem, de mi a baj a bootloader kinyitással? Az a legegyszerűbb lépés a root alatt, és még hivatalos is.

Csak kell egy SDK, majd egy parancs lefuttatása, oszt meg is vagy. A teló töröl mindent magáról, (az USBről is...én ezt nagyon megcumiztam először) majd újraindul, és a kezdőképernyőn megjelenik egy nyitott lakat. Ennyi. Kell még egy recovery rá, meg egy SuperUser app.

Ha kell tudok segíteni részletesebben.

Aláírás

(#8683) montyx válasza hallerlaller (#8681) üzenetére


montyx
aktív tag

...de vannak, ugrál mint az állat, de ennek ellenére tisztán szól, és erős. Viszont úgy szedi az aksit a cellázás, hogy az csak na.

Aláírás

(#8684) hallerlaller válasza montyx (#8683) üzenetére


hallerlaller
addikt

vazzeg, i9020t verzió jobb lett volna usából, az legalább ugyanazokat használja mint az európai.

mert itt a 3G 1700/2100 frekin megy, tied meg 1900/2100, akkor vált alacsonyabbra ha a nagyobbon már nem tud kiszolgálni (ha jól tudom) XDA forrás

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#8685) Asbee válasza montyx (#8682) üzenetére


Asbee
veterán

Találtam egy root-unroot leírást itt ami nagyon jól leírja, fel is teszem android sdk-t de amikor elindul Failed to fetch URL http://dl-ssl.google.com/android/repository/addons_list.xml, reason: File not found ilyet ír ki.

Illetve a leírásban van hogy : ". Bal oldalon klikk az Avaible Packages-re, bontsd ki a Third party Add-ons, majd a Google Inc. (dl-ssl.google.com) részt..." nálam nem lehet lenyitni a third party Add-ons-t tehát ott nincs semmi.

[ Szerkesztve ]

(#8686) Asbee válasza Asbee (#8685) üzenetére


Asbee
veterán

Elvileg megoldva.

(#8687) csabibmx válasza BoB (#8665) üzenetére


csabibmx
tag

Igen olvastam de gondolom nem egésznap a szobában ül..és a lakás más részein már észlelhetné a wifi problémát.A szállodákban általában a recepció környékén jó a vétel tapasztalataim szerint.De jártam már úgy,hogy laptoppal is csak ott működött és a szobákban nem.Mellesleg szerintem hotelekbe kicsi a sávszélesség a férőhelyek számához.Így ha sokan használják nem csoda ha ledobál mert túlterhelt.Illetve gyakran direkt bontják a kapcsolatot bizonyos idő után.Szóval szerintem ilyen apropóból pont a hotel nem mérvadó.
Persze tudom van aki panaszkodott,hogy a router mellett állva sem 100% a wifi jel erő.
De erre azt tudom mondani,hogy az aksi se tölt 100%-ra mégis jónak számít.
Azt aláírom,hogy nem jól van kalibrálva a wifi jelerő kijelzése de amíg működik addig nem érdekel mennyit mutat.
A 80m tapasztalat,lemértem kíváncsiságból miután volt aki korábban a lakásától 100 méterre lévő buszmegállóba még fogott jelet amit én is kétkedve olvastam. :R

Ericsson GA 628,Nokia 5110,3310,6220,N80,Samsung I8510,Nexus S,Note 2,Honor 7

(#8688) molnarpeter válasza Asbee (#8686) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Az én leírásom? :) Ha nem sikerül, fusd át még egyszer, aztán írj, hol akadtál el :) Esetleg rendszergazdai jogosultsággal próbálkoznék...

mp

(#8689) csabibmx válasza atosz24 (#8676) üzenetére


csabibmx
tag

Nekem elég.Persze embere válogatja.2.3.6 root nélkül,átlag 170-200mb szabad ram és a 16gb rom is elég tárhely.Ha lehetne is bővíteni egyszer az is betelik,ha nem foglalkozol vele.Így nekem nem hiányzik. :R

[ Szerkesztve ]

Ericsson GA 628,Nokia 5110,3310,6220,N80,Samsung I8510,Nexus S,Note 2,Honor 7

(#8690) Asbee válasza molnarpeter (#8688) üzenetére


Asbee
veterán

Igen az, de végül sikerült feltenni SDK-ban az USB Driver Package-et, úgyhogy nincs gond :D.

[ Szerkesztve ]

(#8691) molnarpeter válasza Asbee (#8690) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Akkor jó. :)

mp

(#8692) tdk.112 válasza orrlyuk (#8637) üzenetére


tdk.112
aktív tag

És hogy lesznek-e on-screen billentyűk :DDD !

Nem lesznek.

"... és ebben hordtátok a tabletet?"

(#8693) montyx válasza hallerlaller (#8684) üzenetére


montyx
aktív tag

Ja báz, T van nekem, csak mindig keverem a kettőt... Mea culpa

Aláírás

(#8694) Drever


Drever
csendes tag

Hello srácok! Tudtok nekem abban segíteni, hogy a nexus s-n lehetséges dolog e az USB-OTG vagy usb host funkció? A One-on ugye megcsinálták programozók (na jo inkább hasonlót csináltak) de a NS -re nincs más mód?

SE K300i>Alcatel OT-S853>SE V630i>Samsung SGH-I550>Nokia 5800 Navigation Edition>Samsung Wave2>Samsung Wave>Google Nexus S>Samsung Galaxy SII>LG PRADA 3.0>Samsung Galaxy S3 LTE>Galaxy S4>Sony Xperia Z Ultra

(#8695) hallerlaller válasza montyx (#8693) üzenetére


hallerlaller
addikt

ok, akkor megnyugodtam :DDD

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#8696) jackbacsi87 válasza Drever (#8694) üzenetére


jackbacsi87
senior tag

Engem is érdekel már jó ideje a téma, deotg-nexus s ez az össz, amit találtam ezzel kapcsolatban.

(#8697) imitto válasza premete (#8661) üzenetére


imitto
csendes tag

A kamerával egy gond van csak, hogy a hátára tett telefon legalsó pontja a lencse (illetve üveg...műanyag...akármi amin kilát), így elkezd karcolódni, ami meglátszik a képeken is. Nekem egyszer pókhálósra tört, akkor tűnt fel hogy nincs süllyesztve, ráadásul nem a hátlapon van, hanem egyben a kamera modullal - 10 darab ezresembe került a csere a Pólusban a Samsung képviseleten.

(#8698) premete válasza imitto (#8697) üzenetére


premete
veterán

Az elég gáz. Most egy galaxy note van nálam, az stabilabb jóval, igaz, drágább is.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#8699) verser233


verser233
senior tag

Slukkica, felraktam a te általad készített Pure MIUI változatot, eszméletlen jó lett, köszönöm szépen én is! :R

Más: Szeretnék vásárolni egy programot, nevezetesen a PowerAmp-ot. Paypalon keresztül szeretném fizetni a program hivatalos oldalán keresztül, de egy valamit nem értek teljesen:

"On successful purchase, Full Version Unlocker will be sent to you by email with the instructions how to install and activate the application. You will be granted 10 automated activations for the Google Account you purchase this license for. You may get more activations (in case of phone changes/OS updates, etc.) via support email."

Tehát, ha meg is kapom a licence-t akkor is csak tízszer használhatom fel? :F vagy nem értem. Mi van akkor ha Rom-ot cserélek és titanium backup programmal állítom vissza a mentésem, akkor az már +1 felhasználásnak számít? :F

Legyen szíves valaki ezt elmagyarázni nekem, köszönöm szépen!

[ Szerkesztve ]

https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

(#8700) havri1 válasza verser233 (#8699) üzenetére


havri1
félisten

Szerintem ez google accounthoz regisztrálja, nem romhoz.
Ha jól értem, 10 acchoz aktivál magától.

havri

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.