Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8251) szkorhetz válasza kolosanyi (#8250) üzenetére


szkorhetz
őstag

Nálam mindkettő reagál gyári 2.3.6-nál, bárhogy is van lezárva a telefonom.

(#8252) kolosanyi válasza szkorhetz (#8251) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ok, de ez ICS. :D

(#8253) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Na megy vissza a MIUI. Jó az ICS, de ez a hangerőgomb hiba idegesít. Minden nap BKV-zok és mindig zenét szoktam hallgatni közben. Idegesít ha nem tudom állítani a hangerőt, ezenfelül az új kamera alkalmazás elég tré. Amúgy frankó az egész rendszer, a böngésző pl nagyon bejön, az új értesítési sáv is f@sza, szóval nem lesz ez rossz, de pár dolgot másképp raknék bele a 4.0-ba. Ilyenkor sajnálom, hogy nem tudok romokat gyártani. :D

(#8254) rcsaszi


rcsaszi
csendes tag

Sziasztok,

2 kérdéssel fordulnék hozzátok, mert ti biztos tapasztaltabbak vagytok. Eladtam a korábbi telefonom és most 2 készülék között variálok.. ami fontos számomra az üzemidő és a jó gps képességek. A 2 készülék:

- Google Nexus S ( I9023 , S-LCD )
- Motorola Defy +

Hol érdemes venni amúgy Nexus S-t, ha így döntenék ahol megbízható magyarországi 2 éves Samu gart is adnak hozzá?

(#8255) RAID 2 válasza rcsaszi (#8254) üzenetére


RAID 2
aktív tag

Én mindenképpen a Nexus S-t venném, nagyon meg vagyok vele elégedve. A gps-el nincs bajom. Elég sokat használom a telefont, én naponta töltöm, de sosem merül le 30-40 % alá.
Én a MM-ban vettem, ott normális, Samsung garival adják.

(#8256) csabibmx válasza rcsaszi (#8254) üzenetére


csabibmx
tag

Mi Nexus tulajok biztos elégedetten ajánljuk a Nexust.Nálam a gps is jól működik és az üzemidő is rendben.Az ilyen szintű Androidos cuccoknál jellemző 1 napos üzemidőt stabilan hozza.Persze itt custom rommal 2-3 napokat is csinálnak tulajok de nálam gyári rom van.
Ami a Nexus mellett szól az a támogatottság ami a Motorola esetében nem túl fényes bár bizakodásra ad okot,hogy a google kezébe került.
A gps jellel és pontossággal nincs bajom de pl ha több órát akarsz navigálni (külföldi út) akkor érdemes egy bika autós töltőt szerezned mert,ha folyamatosan megy a kijelző akkor annyira melegszik,hogy leold a töltés.Így pár óra alatt lemerül.Én mondjuk úgy taktikáztam,hogy ha "menj tovább 230km-t" akkor kikapcsoltam a kijelzőt és akkor tölt közbe.225-nél meg vissza.Persze nem mindenki szeret így trükközni (én sem) viszont nagyobb töltővel nem próbáltam de azt írták itt úgy működik trükkök nélkül is.
Persze lehet a Defy is ilyen azzal nincs tapasztalatom ezt a Defy fórumba kérdezd.
Illetve ajánlanám még figyelmedbe a napokban tesztelt Galaxy W-t.

[ Szerkesztve ]

Ericsson GA 628,Nokia 5110,3310,6220,N80,Samsung I8510,Nexus S,Note 2,Honor 7

(#8257) csabibmx


csabibmx
tag

Android ingyen vírusírtók teszt :DDD

[ Szerkesztve ]

Ericsson GA 628,Nokia 5110,3310,6220,N80,Samsung I8510,Nexus S,Note 2,Honor 7

(#8258) bandigyerek válasza rcsaszi (#8254) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Nem akarok a Nexus mellett beszélni, de én is azt venném, kivéve, ha igényed van a strapa mobil létre (munka, sport, ect. kifolyólag). A NS kijelzője, ha nem is sokkal, de nagyobb. Az aksi gyengébb, de mivel GPS-re kérdeztél rá gondolom úgyis szivargyújtóról fogod hajtani, így mindegy is. A Moto tele van fölös vackokkal, az NS pure Android. Ha csak nem veszel nexus prime-ot te leszel a második aki megkapja a 4.0 Android verziót, amiről mindenki csak sokáig álmodozni fog. Ha hajlandó vagy bütykölni, Slukkica alap TSM romja tartalmazza a legúljabb GPS műhold kordinátákat, így se perc alatt "éles" a rendszer. (megjegyzés: egyébként sincs vele gond)
De ez én vagyok. Gondolom rákérdeztél a Defy+ topikban is, meg a pénztálca is tud segíteni dönteni. Pl.: 16GB microSD kb.:5-6000 plusz forint. A Nexusban van szabad 13GB. Sok sikert a jó döntéshez.

[ Szerkesztve ]

(#8259) bandigyerek válasza csabibmx (#8257) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Ez mókás...

(#8260) forintuser válasza rcsaszi (#8254) üzenetére


forintuser
őstag

Én sima Defy-ről váltottam.Nekem megváltás volt.Szívem szerint ezzel kellett volna kezdeni.

Holnapkészítést vállalok.

(#8261) Toobee válasza bandigyerek (#8258) üzenetére


Toobee
veterán

Pont ma olvastam, hogy az Optimus 3D 2.3.5 frissítését ma kezdték. Vicc kategória :D Viszont a 2X szerintem még mindig a 2.2.2-vel döcög, amióta kint van. Röhej az egész, de komolyan...

https://barbieripnk.hu/

(#8262) rcsaszi válasza forintuser (#8260) üzenetére


rcsaszi
csendes tag

Mi volt a gondod ?

(#8263) rcsaszi válasza csabibmx (#8256) üzenetére


rcsaszi
csendes tag

"Illetve ajánlanám még figyelmedbe a napokban tesztelt Galaxy W-t."

Hm, szóval el akartok bizonytalanítani :) :C

Akkor most Galaxy W vagy Nexus S ? Bár gondolom az azért még drágább mert most jött ki..

[link]

(#8264) bandigyerek válasza Toobee (#8261) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Én ezért vettem ezt a típust. + Nem piszkált bele senki. Nincs saját launcher, egyén vackok, nem rondít bele a szolgáltató. Az van rajta amit én akarok, és Google bácsi gondoskodik a legfrissebb verziókról. A Spicát szénné kellett moddolni, hogy elfogadható teljesítményt nyújtson. Ezt nem. Baromi kíváncsi vagyok az ICS-re.

(#8265) forintuser válasza rcsaszi (#8262) üzenetére


forintuser
őstag

Zárt rendszer, proximity sensor gondok, frissítések hiánya. :U

Holnapkészítést vállalok.

(#8266) Dzsuri89 válasza Toobee (#8261) üzenetére


Dzsuri89
őstag

A 2x már megkapta a Ginger frissítést.

Valaki legyenszíves egy képernyõmentést csinálni Slukkica ics romjának értesítési sávjáról. Az lesz majd alap droidban is? Csak azért kérdem, mert a beta 12 volt amit próbáltam utoljára és ott üres volt, mint Ginger alatt.

----

Azért az a Galaxy W közelébe nem érhet a Nexus S-nek... A szoftver szokás szerint el lett cseszerintve. Mindenképpen a Nexus S-t vedd, vásárlás elött állô fórumtárs.

[ Szerkesztve ]

(#8267) Viper26


Viper26
nagyúr

ICS alatt hogyan oldható meg, hogy ne 2 pixel legyen egy hívókép? :F

Pixel 7 | FR955

(#8268) hallerlaller válasza rcsaszi (#8263) üzenetére


hallerlaller
addikt

drágább? gsm boltokban 75e a nexus s, galaxy w meg kártyásan 76e, előfizetéssel még olcsóbban is hozzá lehet jutni, de itt aprón már hirdetnek.

(#8267) Viper26

syncmypix nem működik?

(#8269) Toobee

de aláírtál gondolom 2évet, én meg kártyásan vettem 61,7-ért és még egy 1000 ft-os sim kártyát is kaptam, azóta a polcon hever :DDD

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#8269) Toobee válasza hallerlaller (#8268) üzenetére


Toobee
veterán

Én 51 ezerért vettem a vadi új Nexus S-t :D

https://barbieripnk.hu/

(#8270) csabibmx válasza rcsaszi (#8263) üzenetére


csabibmx
tag

Neeeem...de tényleg nem. :D
Csak nálam is felmerült a Defy (akkor még sima) mint opció.
De végül Nexus lett,főleg a natúr Android és a támogatottság miatt.
Azóta meg a többi. :C
És a napokban olvastam a W tesztet és tetszett,ha most választanék esélyes lenne.
Bár a Nexus ismeretében ennél maradnék csak hát kinek mire kell és mi fontos. :DD

Ericsson GA 628,Nokia 5110,3310,6220,N80,Samsung I8510,Nexus S,Note 2,Honor 7

(#8271) rcsaszi válasza Toobee (#8269) üzenetére


rcsaszi
csendes tag

Hol ? Nekem is kell :)

(#8272) slice14 válasza Toobee (#8269) üzenetére


slice14
veterán

Hol pocsékolják asnyiért? Zug gsm gondolom.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#8273) Toobee válasza slice14 (#8272) üzenetére


Toobee
veterán

Ausztriából való.

https://barbieripnk.hu/

(#8274) premete


premete
veterán

ICS-előzetes tapasztalatok a Koush_alpha9-en:
Nagyjából minden megy rajta, azért még 1-2 napig használom, nem akarok hülyeséget írni. :) Tehát eddig:
Akkuidő rendben van, 0.5%/óra 2g-s szinkronnal éjjel.
Megy:
-telefonálás
-net 2G/3G
-wifi/ wifi tethering
-kamera
-camcorder
-bluetooth
-gps
-szinkronizálás
-email
-skype
-igo
-zene
-video lejátszás (mp4)
-fancy widget
Nem megy
usb storage (recovery módban megy)
agenda widget (gyári naptár widget megy, scrollozható)
root explorer (rom toolbox megy, tudja ugyanazt)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#8275) gilfoyle válasza premete (#8274) üzenetére


gilfoyle
őstag

Alapból az ICS-ben sem százalékos az akku kijelzés? :F

Jééé, fanatikus tag lettem!!! :C

[ Szerkesztve ]

(#8276) hallerlaller válasza Toobee (#8273) üzenetére


hallerlaller
addikt

osztrák saturn? van még nekik? mikor vetted?

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#8277) Toobee válasza hallerlaller (#8276) üzenetére


Toobee
veterán

Azt pontosan nem tudom, hogy ott honnan van, csak tudom, hogy onnan hozták nekem. Szerintem ez egyszeri alkalom volt, valamilyen kedvezményt kihasználva. Cirka 1 hónapja.

https://barbieripnk.hu/

(#8278) MaCS_70 válasza rcsaszi (#8254) üzenetére


MaCS_70
félisten

Halihó!

Három hete vetem a Nexust a páromnak a gyorsboltban 70e-ért.
A Defy+-t nem ismerem, de a Defy nagyon nem győzött meg, és amit mások is írtak: a Nexus referenciamodell, mindig tiszta Androiddal.
Nap végén nálunk is van még 40-50% akkuidő, a készülék pedig kifejezetten kellemesen használható a gyári ROM-mal.

Üdv: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#8279) sghu77 válasza Toobee (#8277) üzenetére


sghu77
tag

Kb. egy hónapja volt a Niedermeyerben 195EUR és akkor még a Ft. is bőven 300 alatt volt. Nekem is onnét van. Viszont most már 200EUR felett van, vége az akcióknak (Niedermezer, Libro, Saturn, Ditech, mindenhol akciós volt).

(#8280) verser233 válasza sghu77 (#8279) üzenetére


verser233
senior tag

Sziasztok!

Kicsit off, de talán tudjátok a választ.

Milyen Titanium Backup verziót kellene hogy használjak, hogy amikor visszaállítást végzek és kijelölöm azokat a programokat amiket vissza szeretnék rakni a telefonra, és amikor elkezdi visszaállítani NE kérdezze meg minden egyes programnál, hogy valóban vissza akarom-e állítani és telepíteni, hanem amiket kijelöltem kérdés nélkül egymás után vissza tegye? :U

https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

(#8281) rcsaszi válasza MaCS_70 (#8278) üzenetére


rcsaszi
csendes tag

- Samsung Google Nexus S -

Sajnos a gyorsboltban már 75 körül van, és sehol nem találok olcsóbbat ami hivatalos gyári garos nem ilyen bolt adja és csak 1 év..

(#8282) toto0569 válasza Slukkica (#8231) üzenetére


toto0569
addikt

Ma a MIUI 1.11.18 olyat csinált mikor kiakartam kapcsolni a wifi-t,hogy az értesítési sávot lehúztam és nem a kapcsolók hanem egy szürke hátterű launcher jelent meg benne a programokkal amiket vertikálisan lehetett görgetni.Mondanom sem kell,hogy frissen telepített rendszer az elő írtaknak megfelelően,többször sikerült ezt előidéznem amíg próbálgattam,aztán próba képpen ráböktem egy progira de akkor hiba üzenettel leállt a launcher. :Y

(#8283) Hatvan9 válasza rcsaszi (#8281) üzenetére


Hatvan9
senior tag

Bolti garival ne vedd meg, amit adnak garit kb. kidobhatod a kukába.
E-digitálba ennyi 2 év hivatalos garral.

[ Szerkesztve ]

(#8284) bandigyerek válasza Hatvan9 (#8283) üzenetére


bandigyerek
senior tag

A "gyorsbolt" is két év hivatalos magyar garit adott nekem. Rendes Samsungos, + a 2 hónap.

[ Szerkesztve ]

(#8285) rcsaszi válasza bandigyerek (#8284) üzenetére


rcsaszi
csendes tag

Köszönöm a segítségetek , és a hozzászólásokat ! Nexus S lesz a befutó.. :K a "gyorsbolt" adja legolcsóbban a hivatalos források közül, de mi az a +2 hónap ?

:R
- milyen fóliát javasoltok és honnan rá ?
- szilikon tok ami jobban bejönne, valaki használ ilyet rá ? ( 9023-as modellem lesz )

(#8286) kolosanyi válasza toto0569 (#8282) üzenetére


kolosanyi
veterán

Megerősítve, nálam is jelentkezett 2x, de azóta nem tudtam előidézni. :D

(#8287) RAID 2 válasza rcsaszi (#8285) üzenetére


RAID 2
aktív tag

Nézd meg még a Mediába, hátha...

(#8288) agabe válasza rcsaszi (#8285) üzenetére


agabe
addikt

Van némelyik Auchan-ban 70ezerért.
Ott is hivatalos gari van hozzá.
Talán a Dunakeszi Auchan akciós újságban láttam...de lehet, hogy már csak holnap tart az akció. Nem emlékszem pontosabban.

(#8289) ktgida


ktgida
csendes tag

Sziasztok! Tegnap boldog tulajdonosa lettem egy i9023-as Nexusnak.
GPS probléma jelentkezik. Visszaolvasgatva a fórumot láttam rá megoldást, hogy az első gps bekapcsolásnál jó ha van net a közelben(nálam wifi), hogy le tudja szedni a pályaadatokat. Nos nekem valamiért így sem akar működni benne a GPS. Csak villog a piktogramja fent. Mennyi idő volt nektek míg az első GPS jelet megtalálta?

(#8290) toto0569 válasza kolosanyi (#8286) üzenetére


toto0569
addikt

én kb. 6* tudtam elő hívni 2 perc alatt

(#8291) volvoguy


volvoguy
addikt

Üdv! A fóliát hogyan kell normálisan felvarázsolni a Nexus S-re? Ahogy olvastam sokan az elsőt el is cseszik, mondhatni az a teszt verzió...

Mi a trükkje a dolognak??

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#8292) Viper26 válasza Slukkica (#8231) üzenetére


Viper26
nagyúr

"Ha meg minden facebook képből az HQ-t állítom be"

És azt hogyan? :D

Pixel 7 | FR955

(#8293) ktgida válasza ktgida (#8289) üzenetére


ktgida
csendes tag

Időközben betalálta :DD

38 perc kellett neki :/

(#8294) bandigyerek válasza rcsaszi (#8285) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Ha regisztrálod a telefon gyári számát a Samunál, kapsz 2 hónap extra garanciát, kinyomtatható megerősítéssel. A dobozban benne van minden ami kell.

(#8295) kolosanyi válasza toto0569 (#8290) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nekem azóta se jön elő. Na mindegy. :D

(#8296) Slukkica válasza toto0569 (#8290) üzenetére


Slukkica
őstag

Nyomj egy wipe cache és wipe-dalvik cache-t. Lehet alap miui gond. Többet kellene tudni.

(#8292) Viper26: Friend Caster Pro

Viszont nem mindig megy, ICS alatt. Eddig egyszer sikerült csak. :O
Meg kell várni hogy hivatalosan támogassa a soft a 4.0-at.

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#8297) toto0569 válasza Slukkica (#8296) üzenetére


toto0569
addikt

adat kapcsolat,wifi bekapcsolva,és ez akkor történt amikor lenyitottam az értesítés sávot,hogy kikapcsoljam ,az helyett több próbálkozásnál is egy launcher jött be. de csak akkor ha mindkettő be volt kapcsolva.
neked friend caster pro van telepítve? nekem az el sem indult. közben látom,hogy csak 1*

[ Szerkesztve ]

(#8298) Slukkica válasza toto0569 (#8297) üzenetére


Slukkica
őstag

Elindul mindig és azt használom folyamatosan, viszont HQ szinkronra csak egyszer tudtam rábírni.

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#8299) nexusking


nexusking
aktív tag

ICS-sel kapcsolatban mi az utolsó infó?
Már jópár napja nem olvastam, de kiváncsi volnék ha van valami új infó. :K

[ Szerkesztve ]

(#8300) keyol válasza ktgida (#8293) üzenetére


keyol
aktív tag

a képen a legfelső sorban neked valószínűleg amerika van írva,na azt írd át hu-ra és jobb lesz a gps.Az átírásról infót találsz ha használod a keresőt :K [L:/dl/upc/2011-11/23/262746_lthptej4qxhtc3mt_screenshot_2011-11-23-18-19-48.png](IMG:/dl/upc/2011-11/23/262746_lthptej4qxhtc3mt_screenshot_2011-11-23-18-19-48.thumb.png)(/IMG)[/L]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.