Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8501) kolosanyi válasza Slukkica (#8494) üzenetére


kolosanyi
veterán

Jöhet nekem is. :C

(#8502) volvoguy


volvoguy
addikt

Amikor megvettétek a telefont és kézbe vettétek, az első időszakban ti is törölgettétek, óvtátok, tisztogattátok, gyakran leellenöríztétek a beállításokat, mintha vmi nem stimmelne fejben?

Na én is ezt csináltam a Defy-nél meg ennél is, de ez persze idővel kezd megváltozni, 2 hónap után már kezdem normális telóként használni....eddig hetente kipucoltam és szétszedtem, most már csak 2 hetente :C :C

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#8503) toto0569 válasza volvoguy (#8502) üzenetére


toto0569
addikt

:W

(#8504) DonMedve válasza volvoguy (#8502) üzenetére


DonMedve
addikt

:K :DDD :C

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#8505) BoB válasza volvoguy (#8502) üzenetére


BoB
veterán

Nem. :)

Sőt semmilyen tokot vagy fóliát nem használok és még most sincs rajta karc.

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#8506) vfeco


vfeco
aktív tag

Walletet szeretném telepíteni Oxygen 2.3.2 ROM-ra. Lehetséges? Ha igen, honnan szedjem le a progit? Apk, vagy flashelni kell cwm-el?

(#8507) mgTerminator


mgTerminator
veterán

Valaki tudna ajánlani facebook chatre progit? Sajnos amiket eddig próbáltam nemigazán váltak be...

(#8508) doddencs válasza mgTerminator (#8507) üzenetére


doddencs
senior tag

Én a GoChat-et használom.

(#8509) rionpulya válasza mgTerminator (#8507) üzenetére


rionpulya
tag

trillian. MSN, Facebook, Gtalk, ICQ, IRC, stb...

(#8510) vamosip válasza mgTerminator (#8507) üzenetére


vamosip
tag

Én is sokáig keresgéltem, imo instant messenger vált be. Szinte semennyire nem szívja az akksit, nagyritkán kijelentkezik, de sipol akkor. Kb. 1 hónapja használom, stabil, bevált.

(#8511) slice14 válasza vamosip (#8510) üzenetére


slice14
veterán

Gondoltam belinkelem.

imo instant messenger

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#8512) mgTerminator válasza doddencs (#8508) üzenetére


mgTerminator
veterán

Ezt már használtam korábban, de már nem emléxek hogy miért cseréltem le, de most megint kipróbálom, köszi!

rionpulya: Most is ezt használom és sajnos soxor nem megy el amit írok, és soxor meg se kapom... :/

vamosip: Ezt is kipróbálom ;) neked is köszi!

slice14: köszi a linket! ;)

(#8513) mgTerminator


mgTerminator
veterán

Nem tudja valaki az ics fel fogja ismerni az NTFS-re formázott usb tárat? :D

(#8514) rionpulya válasza mgTerminator (#8512) üzenetére


rionpulya
tag

Tessék mégegy akkor. :) ebuddy

(#8515) havri1


havri1
félisten

Megjött ebayről az NFC nélküli hátlap, sztem full gyári, benne van a típus stb, csak nincs nfc:)
-db -re pontosan annyi a wifi vele is, mint nélküle, és a gyári hátlappal is.
Szóval ez fake sztem..

havri

(#8516) havri1 válasza Slukkica (#8499) üzenetére


havri1
félisten

Kérnék én is egy linket!
Köszi!
:R

havri

(#8517) Toobee válasza havri1 (#8515) üzenetére


Toobee
veterán

Nem lehet, hogy függ a szériáktól is? A régieknél még gond volt az NFC, az újaknál meg javítottak valamit és már nem ér semmit az NFC nélküli hátlap?

https://barbieripnk.hu/

(#8518) havri1 válasza Toobee (#8517) üzenetére


havri1
félisten

Nem tudom.
Nekem is gyenge a wifi, de htc diamondhoz képest pontosan ugyanolyan.
Csak a tapasztalatomat írtam le. Én már megbarátkoztam vele, végül is lakásban lehet használni. 1-2 pont van, ahol szétkapcsol.

havri

(#8519) premete válasza havri1 (#8515) üzenetére


premete
veterán

Ezért nem volt érdemes az ebayről venni új hátlapot: Én az enyémről levettem a hátlapot, ugyanannyi volt a -dBm, mint amikor rajta volt. Igaz, nekem nem is szokott szétkapcsolni sem otthon, sem a kocsmákban, sem hátlappal, sem nélküle.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#8520) hallerlaller válasza havri1 (#8515) üzenetére


hallerlaller
addikt

nem adod el? nekem kéne egy gyári hátlap mert az enyém kissé kopott :DDD

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#8521) havri1 válasza hallerlaller (#8520) üzenetére


havri1
félisten

Nem, pont ezért vettem, hogy ezzel használom tok nélkül, és marad a gyári gyári állapotban:)

havri

(#8522) premete válasza Toobee (#8517) üzenetére


premete
veterán

Mennyiért adod az ebayes szilikon tokot?

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#8523) Toobee válasza premete (#8522) üzenetére


Toobee
veterán

Szilikon nincsen már (az az 1 volt, amit Jacktől vettem, de Süti megvette), csak pattintós. 800 ft-ért lehet vinni őket. Ha viszel kettőt, akkor 1400/2db.

[ Szerkesztve ]

https://barbieripnk.hu/

(#8524) premete válasza Toobee (#8523) üzenetére


premete
veterán

Köszi, havernak kellett volna, de csak szilikon, akkor megyek az ebayre.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#8525) volvoguy


volvoguy
addikt

Én is próbálgattam hátlappal és hátlap nélkül a wifit, alig volt eltérés...:(

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#8526) havri1


havri1
félisten

Feltettem az új tsm miui romot.
Alapban nincs felrakva a setcpu, így nem tudtam milyen módban megy.
Laggolt. Akad bekapcsoláskor, ha a híváslitsát rakom le, észrevenni az ablakok mozgásánál, nem folyamatos.
Ez mitől lehet? Setcpu ondemandba rakta alapból, most átraktam perfomancera, így jóü, de félek állandó használatban nem tesz neki jót. Eddig lazy-t használtam, de ebben nincs..lazy tökéletes volt, semmi lag nem volt.

havri

(#8527) orrlyuk válasza volvoguy (#8525) üzenetére


orrlyuk
aktív tag

Pár éve az ment itthon-külföldön, hogy a mágneses zárral szerelt tokok szívják az akksit... aztán ez is elmúlt...

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#8528) Land


Land
veterán

Üdv!

2 kategóriában kérném a segítségeteket.

65k-ért milyen okos telefont ajánljátok, mely gyors és mindent tud, amit kell? LG Optimus 2x-emet ma adtam el és helyette kellene valami gyorsabb, stabilabb telefon. 1 mag is elég bőven.

Másik: ha nem veszek ennyiért telefont, akkor Tablet-Telefon kombó marad, így kb 12k marad telefonra. Ennyiért van okostelefon? Érintős, nyomkodós is lehet. Android vagy Symbian is.
Vagy butafonok közül a viszonylag jól fényképezős, zenehallgatásra alkalmas telefon érdekelne. Akár 3.5 jackes. Tudom az SE-nek saját csatija van. Ajánlhattok SE-t is ha a gyári fülesen elég jó hozzá.

Köszi!

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#8529) Land válasza Land (#8528) üzenetére


Land
veterán

Jajj rossz helyre ment:)

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#8530) havri1 válasza Land (#8529) üzenetére


havri1
félisten

Jó helyre ment!
Legjobb vétel : nexus s :)

havri

(#8531) premete válasza Land (#8528) üzenetére


premete
veterán

Én fordítva venném: Másfél év garis Defy független, piros lencsés 45 ezer+ ócsó tablet 20K.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#8532) Slukkica válasza havri1 (#8526) üzenetére


Slukkica
őstag

Ondemont 1000-en használom, semmi lag. Telepítés után jó néhány berc még minden háttérfolyamat befejeződik és a rendszer teljesen beáll.
SetCPU-t utólag kell telepíteni. Majd amikor mindennel megvagy akkor kell egy újraindítás.

Első indítási aranyszabáj, hogy hagyni kell hogy végezzen teljesen a telepítéssel a rendszer. Azért mert a főképernyő látszik az nem azt jelenti hogy kész.

Ez az első folyamat akár 5 perc is lehet

Saját tapasztalatom hogy ennél gyorsabb MIUI rendszerrel még nem találkoztam. Illetve ez csak félig igaz, mert elkészültem a rendszer odex-elésével is. Nem csak a /system/app-ok odexesek.

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#8533) kolosanyi válasza Land (#8528) üzenetére


kolosanyi
veterán

+1 A Nexusra. Jelenleg nem nagyon van stabilabb droidos készülék. A hardver mindenre elég, a durvább játékokat is gond nélkül viszi, másra meg nem kell a kraft. Illetve ha mindenáron 720p-s videókat akarsz felvenni, akkor nem ajánlott ez a telefon. De szerintem sok szempontból jelenleg a legjobb választás droid fronton. Komolyan nem cserélném le egyik telefonra se, még SGS2-re se. Illetve de, eladnám, vennék egy Nexust, a többit meg elinnám félretenném. :DD

---------------------------------------------------------

Más: Aki hosszabb üzemidőt akar, de nem rontaná el a külalakot egy bumfordi hátlappal, annak érdemes megnézni ezt a külső akksit. Tudom, hogy volt már valamikor, de gondoltam belinkelem, mert érdekesnek találtam. :)

(#8534) havri1 válasza Slukkica (#8532) üzenetére


havri1
félisten

Hm, ezt az első telepítéses újraindítást még nem próbáltam.
De akkor miért van, hogy perfomanceba gyors, ondemadban laggol?
Nem vágom..

havri

(#8535) Toobee válasza kolosanyi (#8533) üzenetére


Toobee
veterán

Csak én látom rosszul, vagy ez tényleg nem külső akksi?

https://barbieripnk.hu/

(#8536) knyitogato válasza Land (#8528) üzenetére


knyitogato
őstag

Ha nincs keret S2-re, vegyél Nexus S-t. Kiváló készülék, minden hibájával (minden telónak van hibája)

(#8537) kolosanyi válasza Toobee (#8535) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nemtom miért írtam külső akksit. Banyek, kell egy kávé, messze még a nap vége. :D Szóval ez egy normál akksi, ugyanaz a méret, passzol tökéletesen a gyári helyére, de cserébe jóval nagyobb kapacitású, ráadásul jó minőségű japán cucc. :)

(#8538) orrlyuk válasza kolosanyi (#8537) üzenetére


orrlyuk
aktív tag

Vagy nem. Érdemes utánaolvasni, nagy előrelépésről senki nem számol be. Ellenben van ilyen is , sokkal hihetőbb, viszont abszolút nem éri meg...

Ez is megér egy megnézést - nagyon nagy a zene, a telefon meg Darth Vader kedvence is lehetne...

[ Szerkesztve ]

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#8539) Dzsuri89 válasza Land (#8528) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Nocsak nocsak. :D
Eddig tartott az Optimus 2X? :D :D
Komoly telefon lehet, ha laza 1,5-1 hónapja vetted és már el is adtad.

Még tartom magam ahhoz, hogy gyűjtsél egy Nexus S-re.
Nexus ára alatt 10000%, hogy nem kapsz gyors, normális, szép telefont.

Elárulod, hogy miért adtad el a 2X-őt?

[ Szerkesztve ]

(#8540) kolosanyi válasza orrlyuk (#8538) üzenetére


kolosanyi
veterán

Erről is volt szó korábban már.
Viszont a zene az baromi nagy. :DD De az a hátlap nagyon ocsmány...

(#8541) Toobee válasza kolosanyi (#8537) üzenetére


Toobee
veterán

Próbáltad már, vagy csak találtad? Engem érdekelne a dolog, ha mondjuk 1,3-1,4x-es üzemidőt tudna.

https://barbieripnk.hu/

(#8542) kolosanyi válasza Toobee (#8541) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nem, sajnos még csak nézegelődök. Valami megoldást akarok, mert az, hogy egy napot se bír ki, az nem állapot. Egyébként igazad van, utána kell olvasni. A fentebb linkelt 2430-as akksiról egy kis szösszenet az XDA fórumról:

"It's not the real capacity.

Put it this way: the OEM batteries are made with almost latest Li-Ion technologies. Unless there is a breakthrough discovery which will double the amount of energy stored per volume unit (in which case you will see this all over the news) any battery that will claim more than 10-15% energy boost in the same volume is a fake.

Take as an example the Momax batteries.
They've achieved to put 1700mAh in a battery the same size as the original 1500mAh used for Galaxy S (I had one of those on my ex GalaxyS) and indeed .. it was "a little" stronger than the original. Anyway, in order to get 2700mAh, the Momax battery got double the original volume (I also had this huge battery and indeed, had the claimed capacity).

Now ... just look over the internet after the manufacturer of these wonder batteries you're asking in your post and see if they really have the reputaion for "super-batteries" ... "

[ Szerkesztve ]

(#8543) toto0569 válasza Slukkica (#8532) üzenetére


toto0569
addikt

az új rendszert elég az előzőre rá frissíteni?(a tegnapi odex -re gondolok)

[ Szerkesztve ]

(#8544) Toobee válasza kolosanyi (#8542) üzenetére


Toobee
veterán

Mióta használod? Egy napot se...az azért elég kemény. Én legutóbb elég visszafogottan használtam pár napig, direkt, hogy megnézzem mit tud. Több, mint 4 és fél napot sikerült elszaladnia, de volt benne olyan fél óra navigáció is. Egyébként meg 2 napot mindenféle körülmények között kibír nálam. Nagyon meg vagyok elégedve az üzemidejével, még nem volt ilyen jó üzemidővel rendelkező okostelefonom.

https://barbieripnk.hu/

(#8545) Slukkica válasza toto0569 (#8543) üzenetére


Slukkica
őstag

Én a full wipe-ot ajánlom. A MIUI biztonsági mentésből mindent vissza lehet állítani!

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#8546) toto0569 válasza Slukkica (#8545) üzenetére


toto0569
addikt

arra lettem volna kíváncsi,hogy a tegnapi odexre lehet e frissíteni majd az újat?

(#8547) Slukkica válasza toto0569 (#8546) üzenetére


Slukkica
őstag

Amit kaptál tegnap az fog kikerülni a szokásos helyre. Az új eljárással készült ROM még tesztelés alatt.

Félreértettem a kérdést.

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#8548) toto0569 válasza Slukkica (#8547) üzenetére


toto0569
addikt

no problem :R

(#8549) premete válasza Toobee (#8544) üzenetére


premete
veterán

Ha jól számolom, az enyém is kihúzná 5 napig, nagyon visszafogott használattal: [link]

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#8550) Toobee válasza premete (#8549) üzenetére


Toobee
veterán

Na, akkor nem csak én vagyok így. Szerintem ez több, mint korrekt. Omnia7-el, SGS-sel nem mertem ilyenekről álmodozni sem :)

https://barbieripnk.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.