Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Olvasd el a topik összefoglalót!

Google Nexus 5X

A Google 2015 szeptemberében kiadta a 2013 végén megjelent Nexus 5 utódját. Az utód már 5,2"-es fullHD IPS megjelenítőt kapott. Az LG G4-ből már ismert Qualcomm Snapdragon 808-as processzor mellett, 2GB ram és 16 vagy 32GB belső tárhely teljesít szolgálatot. A kraftott egy 2700 mAh-s akkumulátor biztosítja. A készülék, fekete, fehér és jégkék színben kapható.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6301) Skyhigh válasza slice14 (#6297) üzenetére


Skyhigh
senior tag

Mindenhol átállítottam, semmilyen alkalmazásban nincs beállítva a hangouts message...

Új próbálkozás: Letöröltem a hangouts message.ogg-t, mindenhonnan, de valahol lehet benne cache, mert csak az szól :))

A világon 3 féle ember létezik, aki tud számolni és aki nem...

(#6302) Hunter2 válasza kengyel (#6300) üzenetére


Hunter2
addikt

különösebben nem izgat hogy vastagít-e a telefonon, az S4-emen is egy bumper van mert mikor elkedtem használni állandóan el akartam dobálni mert olyan vékony. Meg a zongoralakk festése sem épp tapadós de ez már egy más kérdés.

(#6303) kengyel válasza Hunter2 (#6302) üzenetére


kengyel
nagyúr

Ne érts félre, engem nem zavar ha vastagabb, még jól is jön. Ezért is kérdeztem, hogy milyen benne a telefon, és milyen biztonságos.

kengyel

(#6304) Hunter2 válasza kengyel (#6303) üzenetére


Hunter2
addikt

Jelenleg csak a nexus 4+Ringke fusion-ról tudok nyilatkozni. Annak a toknak a széle is gumi volt így sokkal biztonságosabban lehetett használni. Ránézésre ez ugyanilyen.
Megrendeltem innen: [link] kb. 6000Ft.

[ Szerkesztve ]

(#6305) zzola válasza Hunter2 (#6304) üzenetére


zzola
félisten

Itt olcsóbb a posta is...

(#6306) Hunter2 válasza zzola (#6305) üzenetére


Hunter2
addikt

Lehet csak nincs paypal+nem volt kedvem csak emiatt accountot regisztrálni.

(#6307) niof válasza Hunter2 (#6304) üzenetére


niof
addikt

Nekem az 5X-en is Ringke van, és előtte - szintén N4-en - is az volt. Mondjuk az 5X-é sokkal jobban sikerült nekik, mert nem feszülnek a gombok.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#6308) kengyel válasza Hunter2 (#6304) üzenetére


kengyel
nagyúr

Ez így teljesen jól néz ki, és biztonságosabb mint amit most használok Spiegen tokot. Nálam előfordul a napi pörgés, és ez a telefon rovására is mehet. Ezért még pluszban, nézzek egy " biztonsági " tokot.

kengyel

(#6309) Hunter2 válasza kengyel (#6308) üzenetére


Hunter2
addikt

ha ennél biztonságibb tok kell neki akkor lehet hogy kéne neked egy strapa telefon. :D
De itt vannak fillérekért tokok: [link]

(#6310) kengyel válasza Hunter2 (#6309) üzenetére


kengyel
nagyúr

Annyira azért nem vészes a dolog, csak fő a némi biztonság. :D Most még elvagyok a Spigen tokkal, de kell egy csere tok is.
Alin bőven van választék, nem is rosszak.

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#6311) A guru


A guru
addikt

Sziasztok egy kérdésem lenne hozzátok :) LG mobiloknál elég ha az imei szám fel van tűntetve a garipapíron és lehet is vinni hivatalos szervízben vagy ennél több kell?

(#6312) kengyel válasza A guru (#6311) üzenetére


kengyel
nagyúr

A Nexus 5X esetében, elég a számlán feltüntetett IME-szám a javításhoz.

Forrás: LG Ügyfélszolgálat.

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#6313) niof


niof
addikt

Srácok!
1-2 napja folyamatosan ébren van a teló, és merül, mint a nyeletlen fejsze. Stock beta 7.0.
Mit javasoltok? Többszöri újraindítás és cache törlés már volt.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#6314) A guru válasza kengyel (#6312) üzenetére


A guru
addikt

És mondjuk egy G4-nél vagy bármi más LG-nél? Köszi a választ! :)

[ Szerkesztve ]

(#6315) tarti8 válasza niof (#6313) üzenetére


tarti8
tag

6.0.1-nél nekem az automatikus backup kikapcsolása oldotta meg az ilyen jellegű problémámat. Egy próbát megér nálad is.

(#6316) niof válasza tarti8 (#6315) üzenetére


niof
addikt

Ez alatt mit értesz pontosan?

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#6317) kengyel válasza A guru (#6314) üzenetére


kengyel
nagyúr

Sajnos azokat nem kérdeztem meg, csakis a Nexus 5x-et. Hívd fel őket biztos megmondják. :)

kengyel

(#6318) tomboy0013 válasza niof (#6316) üzenetére


tomboy0013
veterán

Kapcsold ki a biztonsági mentést.

(#6319) niof válasza tomboy0013 (#6318) üzenetére


niof
addikt

Milyen biztonsági mentést? Mit hívtok ti annak? Én nem találom... :F

[ Szerkesztve ]

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#6320) tomboy0013 válasza niof (#6319) üzenetére


tomboy0013
veterán

A Beállítások menüben van a Biztonsági mentés és visszaállítás pont. Abba belépsz és kikapcsolod. Ezt hívjuk mi meg a Google biztonsági mentésnek :D
Utána cache ürítés majd újraindítás.

[ Szerkesztve ]

(#6321) niof válasza tomboy0013 (#6320) üzenetére


niof
addikt

Na ez az egy fix, hogy ezt nem kapcsolom ki! :N Ez az egyik legjobb fícsör az egész droidban! Soha nem is volt kikapcsolva, mióta droidos telóm van. Azt hittem valami másra gondoltok, ami mélyebben el van rejtve.
Neem. Ennek más oka kell legyen! Olyan nincs, hogy mióta megvan (ez) a teló, nem produkált ilyesmit, 2 napja meg a fene megette, alig érek vele este haza. Pedig még csak új progikat sem tettem fel, csak a meglévőket frissítettem...

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#6322) bl4ze


bl4ze
veterán

Ma érkezett meg a tok, ebay vásárlás egy Szlovák Magyar srác postázta, 2 nap alatt itt volt :

Ringke Fusion Smoke Black

Iszonyú jó tok, a sarkok-oldal gumi, nem nagy tőle a telefon, és baromi jó fogni, igazán minőségi !

.:. bl4ze .:.

(#6323) niof válasza bl4ze (#6322) üzenetére


niof
addikt

Én megmondtam! :)

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#6324) tomboy0013 válasza niof (#6321) üzenetére


tomboy0013
veterán

Nem muszáj úgy hagyni. Kapcsold ki, cache törlés, újraindítás és majd holnap visszakapcsolod. A meglévő biztonsági mentést szerintem nem törli a Google fiókból.

(#6325) fatorzs válasza niof (#6321) üzenetére


fatorzs
tag

Az augusztusi security update fenn van? Nálam is jelentkezett ez a hiba, de a frissítés után megjavult.

(#6326) stewe780


stewe780
őstag

Valahogyan sikerült az egyik fényképemet a felhőbe szinkronizálnom. (Eltűnt róla az áthúzott felhőcske jel) Hogyan tudom a felhős példányt törölni anélkül, hogy a telefonról ne töröljem? Most ha a drive-on rányomok a törlésre azt mondja, hogy minden eszközömről is törölni fogja, szóval nem mertem rányomni a rendbenre, mert félek, bogy a telefonról is eltűnik. Viszont sehol sem látok olyat, hogy csak a felhőből töröljem, arra az egy képre hogyan kapcsoljam ki a felhős szinkront?

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#6327) niof válasza fatorzs (#6325) üzenetére


niof
addikt

Béta programban vagyok, arra még nem jött meg az augusztusi... Legalábbis nekem.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#6328) Skyhigh válasza stewe780 (#6326) üzenetére


Skyhigh
senior tag

Ez egy jó kérdés ,engem is érdekel a válasz, mert régen a galériában megmaradt (4.1 és 4.4 alatt)

A világon 3 féle ember létezik, aki tud számolni és aki nem...

(#6329) Hunter2


Hunter2
addikt

olvastam hogy a usb to usb-C kábelek közül nem mindegyik felel meg a szabványnak és nem is működnek rendesen.
Vannak ajánlott márkák? esetleg link?

[ Szerkesztve ]

(#6330) tomboy0013 válasza Hunter2 (#6329) üzenetére


tomboy0013
veterán

Összefoglalót át kell olvasni meg rákeresni a fórumban az "usb type c" kifejezésre és találsz kismillió lehetőséget.

(#6331) brownus válasza bl4ze (#6322) üzenetére


brownus
veterán

jól néz ki, lehet lecserélem a nilkin tokot :) de a hátoldala is merev? nem lötyög, be lehet nyomni? az zavaró lenne, idegesítene (a nilkin szépen ráfekszik a telefonra)

(#6332) Hunter2 válasza tomboy0013 (#6330) üzenetére


Hunter2
addikt

az összefoglalóban csak autóstöltők vannak. ;)
6000 hsz.-t meg nem volt kedvem végigböngészni.

(#6333) gyurkikrisz válasza Hunter2 (#6329) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Ha az értékelései normálisak, akkor simán vehető. Ugreen, blitzwolf márkák jók. Nem csak az lehet jó, ami ide is le van írva, nyugodtan lehet önállóan is vsáolgatni. Ugyanez tokok terén. Vélemények alapján a Ringke Fusion jobb mint az összefoglalóban taglalt Supcase, de valamiért mégis mindenki az utóbbit akarja venni...

brownus: itt egy elég részletes teszt róla: [link]

[ Szerkesztve ]

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#6334) zzola válasza Hunter2 (#6332) üzenetére


zzola
félisten

[link]
Ez az összefoglalóból van...

kábel

[ Szerkesztve ]

(#6335) stewe780 válasza Skyhigh (#6328) üzenetére


stewe780
őstag

Találtam valamit: [link]
Ki akarom próbálni egy most lőtt tesztképen, de hiába nyomok azon a felhőcske ikonra, kiírja, hogy 1 file feltöltés van hátra, de nem tölti fel. :W Hosszan nyomok rá, kiírja, hogy feltöltés azonnal, de nem történik semmi, nem jelenik meg a drive-on több perc múlva sem... Nem értem én ezt. :F

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#6336) niof válasza Hunter2 (#6332) üzenetére


niof
addikt

Nem, a kábeles résznél van egy link, ami egy amazon oldalra mutat, ahol meg lehet nézni az ajánlott kábeleket.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#6337) bl4ze válasza brownus (#6331) üzenetére


bl4ze
veterán

Merev, és egyáltalán nem lötyög. Nem lehet benyomni.
Atom pontos ez a tok. Iszonyúan minőségi, ezek a gumi sarkol, oldal meg valami fenomenális.
Már csak az lenne jó ha a mágneses lapocskát be tudnám tenni a telefon hátlap mögé, hogy nem látszana az autós tartóhoz.

.:. bl4ze .:.

(#6338) slice14 válasza Hunter2 (#6332) üzenetére


slice14
veterán

A Gyakori kérdések bekezdés végefele találdod, de már a többiek írták, ill. linkelték.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#6339) stewe780 válasza Skyhigh (#6328) üzenetére


stewe780
őstag

Na megvan. Tehát: beállítások/ alkalmazások/ fotók/ tárhely/ adatok törlése. Ez után a drive-ban történő törlés nem szinkronizálódik a telefonra. Majd a fotók programot elindítva újra ki kell választani a fiókot, és onnantól ismét élnek a szinkronizációk. Most teszteltem, működik.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#6340) zzola


zzola
félisten

BlitzWolf kábelekre banggood-on 10% kedvezmény van!

"Big Sale for BlitzWolf Website Visitors !
Save 10% when you purchase 1 or more this item at Banggood.com. Enter code 12blitzw at checkout."

(#6341) Madoc válasza zzola (#6340) üzenetére


Madoc
veterán

Ha ezt 20 perccel ezelőtt irtad volna.... :(

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#6342) bl4ze válasza zzola (#6340) üzenetére


bl4ze
veterán

Ohh fákk. Tegnap este vettem egy BW-MH3 autós tartót.... :Y

.:. bl4ze .:.

(#6343) zzola


zzola
félisten

Csak kábelre van és most vettem észre....

BlitzWolf® BW-MH1 akciós, 1556 HUF.

[ Szerkesztve ]

(#6344) kengyel válasza bl4ze (#6342) üzenetére


kengyel
nagyúr

Jó az a autóstartó, csak nem tudom mennyire tartja stabilan a telefont.
Én most ilyet vettem, csak kicsit drágábban.

kengyel

(#6345) zzola


zzola
félisten

A béta N-nel az a gondom, hogy nem jönnek meg az e-mail-ek... Bár ettig csak OTA frissítettem, ha végre megérkezik az a nyomorék USB kábel, akkor feltolnám a full romot...

(#6346) bl4ze válasza zzola (#6345) üzenetére


bl4ze
veterán

Nekem béta N-nel minden email megjön. (Gmail)

.:. bl4ze .:.

(#6347) Jamby18


Jamby18
senior tag

Sziasztok! Ki lehet valahogy kapcsolni hogy kijavìtsa a szavakat messengerbe?
Nyelv és bevitelnél a helyesìràs-ellenőrző ki van kapcsolva, még is javìtgatja. Van még valahol beàllìtàs? Ràadàsul rossz példàkkal, nem nagyon tanul (Nah-Màj) ilyenek :D
Köszi

[ Szerkesztve ]

(#6348) niof


niof
addikt

Szerintem rájöttem a merülés okára. Elfelejtettem, hogy a napokban mégis raktam fel egy új appot, a Steam-et. Teljesen kiment a fejemből. Most leszedtem, meglátjuk, hogy alakul a dolog! Remélem ez kavart be!

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#6349) zzola válasza bl4ze (#6346) üzenetére


zzola
félisten

Szinte mindent letiltottam a G fiókomban, nem tudom ennek van-e köze hozzá, de nem frissül a G mail app...

(#6350) dobolson válasza zzola (#6349) üzenetére


dobolson
senior tag

Hát ha letiltottad, nem fog frissülni. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.