Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Olvasd el a topik összefoglalót!

Google Nexus 5X

A Google 2015 szeptemberében kiadta a 2013 végén megjelent Nexus 5 utódját. Az utód már 5,2"-es fullHD IPS megjelenítőt kapott. Az LG G4-ből már ismert Qualcomm Snapdragon 808-as processzor mellett, 2GB ram és 16 vagy 32GB belső tárhely teljesít szolgálatot. A kraftott egy 2700 mAh-s akkumulátor biztosítja. A készülék, fekete, fehér és jégkék színben kapható.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5851) cuebler


cuebler
senior tag

hát nemt'om, nálam a nuglas a tuti. az 5x-en már vizsgázott is jelesre, a védőüveg/fólia tört, a kijelző ép maradt. vettem rá egy másikat :C

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#5852) eisento válasza QbHead (#5846) üzenetére


eisento
addikt

"Érkezik 3 héten belül"

"Érkezik 2-3 nap"

:B

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#5853) eisento


eisento
addikt

skacok, egy kerdes feligmeddig off :)

szoval aki hasznalja a google fotokat, asszony nexus 5-on (gondolom mind1 milyen telo) szoval amiket eddig csinalt fotokat kivalasztott parat es csinalt egy albumot. idaig oke benne is van az albumba, de viszont megmaradtak az alap kepek kozott. tehat az a kerdes hogy ha vmit atrakok albumba azt miert duplikalja? nem lehet ugy hogy fogom kijelolom es athelyezes mintha kivagast csinalna az ember. :F :F

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#5854) zzola válasza Skyhigh (#5821) üzenetére


zzola
félisten

S/N 510-zel kezdődik, Nextel-től 32GB-os Quartz.

(#5855) torma99


torma99
aktív tag

Nekem nagyon bejött a Supcase beépített plusz kijelzővédője. Nagyon-nagyon erős direkt napfényben lehet látni a kis fekete pontokat, amúgy minden oké vele. Eddigi telóimon vagy nem volt fólia, vagy 0.99 cent/10 darabos nonamet használtam, azokhoz képest ez Caddilac.

Supcase tokhoz (unicorn Beetle Pro). Minden irányban lehet 4 mm-t hozzáadni a telóhoz, de ez olyan kis mértékű növekmény, hogy elhanyagolható (3 napig natúrban használtam), nekem a megvastagított telefon jobban kézre is áll.

Amelyik nadrágomba belefért, abba belefér ez is, illetve az övcsat annyira bejött, hogy már csak azzal használom mindig. Egy videó review-ban láttam illesztési hibát a tok egyik sarkán, na ez nálam nem jelentkezik szerencsére full passzentos, nem röcög, nem nyeked, nem mozog benne a teló, a kemény műanyag ház stabilan tartja, fényképezésnél nem zavar be, ujjlenyomatolvasást nem hátráltatja.

(#5856) QbHead válasza eisento (#5852) üzenetére


QbHead
aktív tag

hátőőőő
3 héten belül azt is jelentheti hogy mondjuk 20p múlva :DDD :DDD
Nekem nillkin van jóféle nem csúszik ki az ember kezéből. Spigen azért ajánlottam mert az előző telefonomon olyan volt és annak is nagyon jó anyaga volt :)

"A chiliszósz nem más, mint határozott fellépésű ketchup."

(#5857) trance89


trance89
őstag

üdv újra itt, pár hónapja tettem egy kis kitérőt N5 után mert elkezdett szarakodni a bekapcs gombja ezért úgy döntöttem inkább eladom és megpróbálok más vonalon elindulni (redmi note 3), múlt héten viszont kis híján kettétörtem idegességemben, akkor el is dőlt hogy jövök vissza nexusra
255 euróért sikerült hozzájutnom egy új/bontatlan H791, 32-es fehér 511 modellhez egy itteni webshopban, asszem ennyiért még a hülyének is megéri, főleg hogy annak idején még az N4 és N5-öt is kb 400-ért vettem :D

(#5858) d.mate08 válasza trance89 (#5857) üzenetére


d.mate08
tag

Hát ennyiért meg is éri, nem hiszen, hogy találsz jobbat ilyen árban, neves gyártótól.

iPhone XS - Apple Watch SE - AirPods 2nd gen.

(#5859) zzola válasza zzola (#5810) üzenetére


zzola
félisten

SUPCASE Google Nexus 5X Unicorn Beetle Premium Hybrid Protective Case tokot rendelnénk, eddig 3 ember van, újabb jelentkezőket várunk!
Írj PM-et, ha érdekel!
Ár: £6.98-8.98 + posta OTP árfolyammal számolva!

(#5860) stewe780 válasza zzola (#5859) üzenetére


stewe780
őstag

Ha 5csillagos mikrousba-usbc kábelt rendelnél abban benne lennék.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#5861) stewe780 válasza dobolson (#5850) üzenetére


stewe780
őstag

Ugyanarról a spigenről írsz? Mert ami nekem van annak a műanyagra fel van víve valami gumis anyag, baromi jó a fogása, nagyon stabil, csúszásmentes.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#5862) zzola válasza stewe780 (#5860) üzenetére


zzola
félisten

Bármit tudok rendelni, ha összejön több ember. De szerintem a BlitzWolf BW-CB3 kábelt többen kedvelik, 2400 HUF gyors postával együtt....
De ha dobsz egy linket, meg tudom nézni, hogy a tok mellé beteszi-e a csomagba...

(#5863) tomboy0013 válasza stewe780 (#5860) üzenetére


tomboy0013
veterán

Aliexpress-en 2-3 Euro. Letöltöd az app-ot és még kedvezményt is kapsz az árakból, ráadásul paypal se kell csak simán bankkártya adatokkal tudsz rendelni.

(#5864) dobolson válasza stewe780 (#5861) üzenetére


dobolson
senior tag

Speedshopról van nekem a linkelt fajtából egy fehér, de nekem nagyon nem jön be az anyaga. Ha kicsit izzad a tenyerem, már csúszóssá válik. A másik, amit a kolléga linkelt (nillkin), ezerszer jobb fogású (szerintem).

[ Szerkesztve ]

(#5865) stewe780 válasza zzola (#5859) üzenetére


stewe780
őstag

Uraim! Amazonról rendelt valaki megbízható 5csillagos kábelt? Dobnátok egy linket? Opera minizek mobilneten, nagyon hálás lennék egy linkért. (Az aliexpress termékeinek az eredetiségében nem vagyok 100%-osan meggyőződve.)

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#5866) zzola válasza stewe780 (#5865) üzenetére


zzola
félisten

Persze, de összefoglalóban is ugyanez a link van... [link]

A BlitzWolf BW-CB3 nem gagyi, a banggood az egyik viszonteladója a cégnek....

[ Szerkesztve ]

(#5867) stewe780 válasza dobolson (#5864) üzenetére


stewe780
őstag

Ok, az ujjlenyomatot biztosan gyűjti, ezt elismerem. Azt nem tudom, ha sokasodik milyen lesz, annyira nem izzad a tenyerem, meg általában törlök rajta egyet, és olyan mint új korában.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#5868) stewe780 válasza zzola (#5866) üzenetére


stewe780
őstag

Ok, ha civilizációba érek, megprobalom ezt az aliexpressest. De ha rendelnél szúrd be ide, biztosan csatlakozom.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#5869) Seth1 válasza stewe780 (#5865) üzenetére


Seth1
tag

Nekem ez azAnker van, innen is rendeltem.

[ Szerkesztve ]

(#5870) stewe780 válasza Seth1 (#5869) üzenetére


stewe780
őstag

[Hálálkodó fej]

(Csak opera minin nem mennek az alsó fejek beszúrása.)

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#5871) zzola válasza stewe780 (#5868) üzenetére


zzola
félisten

Az nem aliexpress! Amazonon ezt be tudtam tenni a kosárba és nem változott a postadíj, szóval ha érdekel, jelezz!

A
SUPCASE Google Nexus 5X Unicorn Beetle Premium Hybrid Protective Case tok rendelés így áll eddig:

*Bazsee71-Frost/Black (6.98 font)
*lbandi777-?
*I3ence-Frost/Black (6.98 font)
*Seth1-Frost/Black (6.98 font)
*Zolar-Frost/Black (6.98 font)

Még lehet csatlakozni...

[ Szerkesztve ]

(#5872) niof válasza stewe780 (#5870) üzenetére


niof
addikt

Kettöspont nargy R ;)

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#5873) zzola


zzola
félisten

Idehaza tudtok ajánlani autós töltőt? Vagy banggood-ról rendeljem a BlitzWolf-ot?

[ Szerkesztve ]

(#5874) bl4ze válasza zzola (#5873) üzenetére


bl4ze
veterán

Én utóbbit tenném, főleg ha él még a kupon amit korábban linkeltem, az -30%

BlitzWolf® 5V 5.4A USB Type C BW-C3 Car Charger 27W for Nokia N1 tablet, Google Chromebook Pixel, Google Nexus 6P, LG Nexus 5X, or Apple Macbook 12 inch and more (1008254)

.:. bl4ze .:.

(#5875) zzola válasza bl4ze (#5874) üzenetére


zzola
félisten

Él még! Viszont USB Type C Car Charger,Tronsmart 33W Dual USB C Car Charger with Quick Charge 3.0 Technology with Built-in Type C Cable for LG G5, Nexus 6P, Nexus 5X, Other More Type C Devide and Apple, Android Devices ez egy ajánlott termék, ha úgy is rendelünk amazonról, akkor olcsóbbra jön ki, igaz fix kábeles....

Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#5876) stewe780 válasza niof (#5872) üzenetére


stewe780
őstag

:R

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#5877) slice14 válasza stewe780 (#5860) üzenetére


slice14
veterán

Én egy Tecknet 0.15 és egy 1m-et rendeltem anno. Egyiket power bank-hoz, másikat meg módolásra. Valamint most rendeltem egy Xiaomi adaptert banggood-ról. Hétvégén ettem a kefét, mert amatőr módon nem vittem magammal kábelt egy hosszabb útra (Nagyvárad) és nem találtam a környéken usb-c to usb-a kábelt vagy usb-c to micro usb adaptert.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#5878) bl4ze válasza zzola (#5875) üzenetére


bl4ze
veterán

Nekem a 11 USD olcsóbb mint a 11.99 GBP :) Mondjuk utóbbi gyorsabban itt van :)

.:. bl4ze .:.

(#5879) zzola válasza bl4ze (#5878) üzenetére


zzola
félisten

De amellé még kell egy kábel is, + az ajánlott és/vagy gyorsposta díjával ~1400-al drágább lenne...

[ Szerkesztve ]

(#5880) bl4ze válasza zzola (#5879) üzenetére


bl4ze
veterán

Dönts te, én azt vettem kuponnal 5000 Ft volt cakk-pakk + kábel.

.:. bl4ze .:.

(#5881) Skyhigh válasza trance89 (#5857) üzenetére


Skyhigh
senior tag

Merre vetted, ha nem vagyok túl indiszkrét?

A világon 3 féle ember létezik, aki tud számolni és aki nem...

(#5882) stickermajom


stickermajom
addikt

Mostanában rendszeresen előjön a bug, hogy a google services ébren tartja a telefont töltés után. Ugyan a kis trükk megoldja a dolgot, de rettenetesen zavaró.. Mikor lesz már erre valami javítás?

(#5883) troszti válasza zzola (#5871) üzenetére


troszti
aktív tag

Egy ilyen kábel szerintem engem is érdekelne, ha este írok privátot, még nem lesz késő? :)

fiokmuhely.hu ...ahol nem csak fiókok készülnek

(#5884) zzola válasza troszti (#5883) üzenetére


zzola
félisten

Hol laksz?

(#5885) kengyel


kengyel
nagyúr

A hívószámkijelzést hol tudom beállítani ?

kengyel

(#5886) slice14 válasza kengyel (#5885) üzenetére


slice14
veterán

Telefon -> Beállítások -> További beállítások

Én a hálózati alapbeállítást használom, és a szolgáltatónál van beállítva a szám küldés.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#5887) kengyel válasza slice14 (#5886) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nagyon köszönöm :R

A hívóazonosítóra nálam nem lehet rábökni, ilyen halvány fekete az opció. :F

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#5888) slice14 válasza kengyel (#5887) üzenetére


slice14
veterán

Van hálózat?

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#5889) kengyel válasza slice14 (#5888) üzenetére


kengyel
nagyúr

Van igen, azzal minden rendben.

kengyel

(#5890) cuebler válasza kengyel (#5889) üzenetére


cuebler
senior tag

nem az előfizetésnél van letiltva a hívószám? nekem régen úgy volt és volt vele torna rendesen egy-két eszközön emiatt...

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#5891) kengyel válasza cuebler (#5890) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nem, mert az előző telefonomban ez működött. Itt valamiért nem engedi állítani.

kengyel

(#5892) zzola


zzola
félisten

Nem írok egyesével mindenkinek, az amazonos tok rendelés elmarad, én nem fogom meghitelezni senkinek sem a tokok árát!

(#5893) slice14 válasza kengyel (#5889) üzenetére


slice14
veterán

Akkor nemtom.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#5894) kengyel válasza slice14 (#5893) üzenetére


kengyel
nagyúr

Én sem tudok rá megoldást, így marad. Lehet majd az N-ben változik.

kengyel

(#5895) Skyhigh válasza kengyel (#5894) üzenetére


Skyhigh
senior tag

[link]

Reddit-en is elöjött, lehet csak levan tiltva valami

Update: Ezt próbáld meg: [link]

[ Szerkesztve ]

A világon 3 féle ember létezik, aki tud számolni és aki nem...

(#5896) Skyhigh válasza kengyel (#5894) üzenetére


Skyhigh
senior tag

Nézd meg mikori a sim-ed, mert az is okozhatja, lehet cserélni kell.
Neten a vodásoknál találtam pár ilyen hibát és ott az ügyfélszolgálat oldotta meg.

A világon 3 féle ember létezik, aki tud számolni és aki nem...

(#5897) cuebler válasza Skyhigh (#5896) üzenetére


cuebler
senior tag

ebben viszont lehet valami, a nexus5-nél konkrétan ugyanez volt a problémám a vodafone-nál. a sim csere után minden happy volt, de azért átmentem a céges csomagba a magenta bandához :K

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#5898) PrometheusX


PrometheusX
aktív tag

Milyen vékony tokot használtok ti az 5X-hez? Elnézést kérek hogyha sokadjára feltett kérdés, de nem nagyon követem már a fórum bejegyzéseit. Most egy Verus High Pro van, de az kicsit vastag és szeretnék kipróbálni valami vékonyabbat. :)

Amúgy azt észrevettétek már esetleg, hogy töltés közben nehezebben oldja fel az ujjlenyomat olvasó a kijelzőt? A kijelző válaszolásával nincs semmi gond, viszont feloldani mostanság töltés közben az ujjlenyomat olvasóval a telefont eléggé pain in the ... . :)

Szerk.: azt elfelejtettem mondani, hogy a telefonra szeretnék dBrand skin-t, és úgy akarom használni a tokkal együtt. :)

[ Szerkesztve ]

(#5899) kengyel válasza Skyhigh (#5896) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nem régen cseréltettem a Sim kártyámat, még nincs 4-hónapos. A galaxy S7-ben, ez a funkció működött.

(#5895) Skyhigh

Kipróbáltam a beállítási lehetőséget, de sajnos semmi.

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#5900) Skyhigh válasza kengyel (#5899) üzenetére


Skyhigh
senior tag

Ez melyik szolgáltató?

ezeket találtam:
[link]
[link]

A világon 3 féle ember létezik, aki tud számolni és aki nem...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.