Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S20 FE topik
A topicban bárminemű termék hirdetése, árulása, kínálása TILOS!

Specifikáció:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2651) Cargo válasza justmemory (#2643) üzenetére


Cargo
tag

Profi nem vagyok, ezért nyilatkozom csak egyszerű user nevében. :)

Nem látom én se értelmét, hogy tovább nyúzzam az ügyet, szerintem ez az ügy ennyit ért. Ők kevesebbet könyvelnek az ügylet miatt, és kevesebbet kell nekik a jövőben vásárlásaim miatt is. Csak jól járnak ezzel.

Ahogy a kollegám fogalmazott "egy elégedetlen vevő 12 másikat csinál", talán történetemmel mehet ez a szám feljebb is. Hátha meg tudok még egy kis munkát spórolni ennek a kiváló "mánágernek".

nothing

(#2652) LeliM válasza Cargo (#2651) üzenetére


LeliM
kezdő

A Samsung bolt is pont ilyen, sőt rosszabb, nem csak egy MM...
Az ÁSZF meg a törvények és 90%-ban a fogyasztóvédelem és békéltető se a fogyasztó érdekét nézi, sajnos a törvények mind az eladót védik, szinte esélytelen nyerni ilyenekben.
Sokesetben nem érdekli őket a konkrét probléma, csak nem akarnak vele foglalkozni és a törvények úgyis őket védik az ember meg le van szarva, eladták nekik jó, aztán neked mi van az senkit se érdekli már, mert ott a törvény, az ÁSZF meg minden ami szépen leírja, hogy ez bizony így jó és normális cselekedet és minden rendben van ezzel.
Egyedül a 14 napos netes vásárlós elállás ami bejöhet, de tapasztalatból mondom, hogy az se mindig.. és a hatóságokat se érdekli... ilyen ez az ország törvényei.
De te leaglább egy cserét kaptál, ez azért már elég jó!
Nem jó mert nyilván pénz inkább, de azt elfelejtheti az ember.... Ilyenkor bekell nyelni, hogy pl a tárgyi telefon esetében 200k bukott vagy a hibák tudatában kell használni, ha használható...

[ Szerkesztve ]

(#2653) sly160 válasza Peter89x (#2637) üzenetére


sly160
csendes tag

Ez S10 nem túl jó fényviszonyok között. Ezt ez a telefonközel sem hozza.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#2654) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Létezik 1simes verzió is az 5g-s kiadásból? Próbálok értelmes áron előfizusat levadászni, de a leírásból nem derül ki, hogy 1 vagy 2 sim-es. (UK)

Szépek ezek a csilivili reklámok, csak épp a lényeg nem derül ki:(((.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#2655) leslien válasza t72killer (#2654) üzenetére


leslien
nagyúr

elvileg dual sim kell lennie...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#2656) barcsajani válasza t72killer (#2654) üzenetére


barcsajani
tag

Nekem 5G-s van, ez is 2 SIM-es, S20 óta tudomásom szerint az 5G-s telefonok is dual simesek.
Anno pl. Note 10 Plus 5G és S10 5G single simes volt.

S23U + M51 + Galaxy Watch 3 Titanium + Buds

(#2657) Peter89x válasza sly160 (#2653) üzenetére


Peter89x
csendes tag

Esetleg tudsz csinálni videót az s20FE-vel is? Megnézném a különbséget. Simán lehet amúgy, hogy tényleg rosszabb, nem tudom, én a szuperlassítással még nem játszottam. :(
De általánosságban elmondható, hogy ha elég fény áll rendelkezésre, az a minőségnek csak a javára kell, hogy váljon. Persze tudom, hogy nem mindig opció egy erősebb fényű zseb/fejlámpával világítani, ha az ember elé kerül egy ad-hoc szituáció, amit így szeretne rögzíteni..

(#2658) Badboys válasza LeliM (#2652) üzenetére


Badboys
őstag

Sajnos 100% ban igazat kell adjak. A fogy. védelem sem a békéltető semmire nem jó ebben az országnak nevezett nyomortanyában. Ez a saját tapasztalatom.. Van olyan ország ahol a 364. napon vissza viszem, hogy ez rossz, megkérdezik, hogy mit szeretnék pénzt vagy egy új készüléket. Ismervén a Magyar hozzá állást ez itt elképzelhetetlen és kivitelezhetetlen. :W

(#2659) t72killer válasza leslien (#2655) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

:R megkérdem még a supportjukat. A gsmarena ír 1sim-esről.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#2660) Austin F. válasza t72killer (#2654) üzenetére


Austin F.
tag

+1 eSIM is van bennük asszem.

~ ~ ~ Rólam: https://logout.hu/blog/austin_f/index.html ~ ~ ~

(#2661) t72killer válasza Austin F. (#2660) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

:R a fentebbi ügyletről lemaradtam, nemrég költöztünk albionba és ezek a bugrisok hitelvizsgálatot akarnak ha az ember előfizetést szeretne (eredmény: NaN hogyha frissen költöztél be). Ügyintéző kiscsajnak hiába magyarázom, hogyha kell leteszem 1összegben a 2évnyi előfizut:Y. Úgyhogy megcseszhetik - megtarthatják :((( .

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#2662) leslien


leslien
nagyúr

4G verzára is one UI 3.1 érkezett? februári frissítés...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#2663) Cargo válasza t72killer (#2661) üzenetére


Cargo
tag

Biztos hülye kérdés, csak nem értem: Ha le tudod tenni egyben a 2 év előfizut, akkor miért nem veszed meg a telefont egyben?

nothing

(#2664) Cargo válasza leslien (#2662) üzenetére


Cargo
tag

Az asszonyén 3.0 van még. (február 1. dátummal)

nothing

(#2665) leslien válasza Cargo (#2664) üzenetére


leslien
nagyúr

ez fura... nekem kb 1700mb jött ... és kerestem a Google feed , de sehol sem találom.. pedig 3.1 annak is jönni kéne...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#2666) samu74 válasza leslien (#2665) üzenetére


samu74
addikt

Pedig az jött ki.[link]
De itt még sehol semmi,gondolom pár nap kell még.
Nem úgy kell előhozni a Google Feed-et,mint a Samsung Daily-t? Főképernyő üres részén hosszan nyomva?

[ Szerkesztve ]

-----------

(#2667) leslien válasza samu74 (#2666) üzenetére


leslien
nagyúr

csak ez jön [kép]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#2668) kutga


kutga
nagyúr

Hölgyek/Urak!

Azt lehet tudni, hogy meddig támogatja a Samsung a készüléket?

Let the Zone take me if I am.

(#2669) FattyDove válasza kutga (#2668) üzenetére


FattyDove
őstag

Legalább 3 év

(#2670) kutga válasza FattyDove (#2669) üzenetére


kutga
nagyúr

Köszi. Van valami típushiba amire érdemes figyelni? Most megint egész jó árban van a készülék.

Let the Zone take me if I am.

(#2671) zsolez76


zsolez76
tag

https://www.sammobile.com/news/galaxy-s20-fe-one-ui-3-1-update-released/

(#2672) FattyDove válasza kutga (#2670) üzenetére


FattyDove
őstag

Kb 1 hete használom a telefont, de én nem találkoztam még semmi hibával. Az meg nem hiba, hogy gyorsabban merül, mint az előző mobilom, mert mégiscsak 120Hz meg Exynos :DDD

(#2673) justmemory válasza leslien (#2662) üzenetére


justmemory
senior tag

Nekem is marad 3.0 a februárival.

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#2674) leslien válasza justmemory (#2673) üzenetére


leslien
nagyúr

csak az 5G kapta meg egyelőre a 3.1 ....

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#2675) Aliendej válasza FattyDove (#2669) üzenetére


Aliendej
tag

Nekem a 2017-es A szériásra a múlt héten még jött frissítés, szóval 4 év után is előfordul hogy érkezik, de valóban 3 a garantált.

kutga: "Van valami típushiba amire érdemes figyelni?"
Neten rendeld meg hogy meglegyen a legalább 14 napos elállási jogod, és most már mindenki 2 év garit ad rá, szóval a hibák miatt ne aggódj. Karácsonykor a 130e körüli ár is jó volt, de ez se rossz valóban.

Fordítva ülsz a lovon és a ló is patával felfelé van

(#2676) monkyx


monkyx
tag

Üdv használ valaki type-c jack átalakítót hozzá? ha igen írna egy tipust esetleg egy elérhetőséget?

(#2677) Cargo válasza monkyx (#2676) üzenetére


Cargo
tag

Én bementem az első használt telefonos boltba, és vettem egyet kipróbálás után. "USB-C Headset Jack Adapter" a "márkája" :)

nothing

(#2678) monkyx válasza Cargo (#2677) üzenetére


monkyx
tag

Ugyanígy tettem és kiírja ,hogy nem kompatibilis usb eszköz

[ Szerkesztve ]

(#2679) patomi válasza monkyx (#2678) üzenetére


patomi
őstag

Olyan kell ami tartalmaz DAC-ot. Pl [link] ez jó. Ez [link] viszont nem.

[ Szerkesztve ]

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#2680) monkyx válasza patomi (#2679) üzenetére


monkyx
tag

Köszönöm

(#2681) Cargo válasza monkyx (#2678) üzenetére


Cargo
tag

Igen de akkor a "kipróbálást" kihagytad. Ugyan ezt írta ki nekem is azzal ami itthon volt, ezért mentem már tudatosan úgy, hogy mielőtt megveszem kipróbálom.

nothing

(#2682) monkyx válasza Cargo (#2681) üzenetére


monkyx
tag

A boltban csak az az eggyetlen tipus volt igy ott is hagytam

(#2683) Badboys


Badboys
őstag

Semmit nem állítottam ezt magától hozta össze. Ezek az adatok szerepelnek a részletekben. F1,8 1/25 s ISO 640 fehér egyens. automata. 4032x 3024.
Ez az égbolt így nagyon gáz szerintem mivel ez este 17,45 kor készült és valóságban nem így nézett ki. Borult párás volt minden. Ja és vaku nem volt. Köszönöm, ha lenne valami tipp, hogy miért lett ez ilyen.

(#2684) kutga válasza Badboys (#2683) üzenetére


kutga
nagyúr

Ha ezt automatán lőtte, akkor attól tartok csak a manuális mód lesz a megoldás, ha van ilyen.

Let the Zone take me if I am.

(#2685) LeliM válasza Badboys (#2658) üzenetére


LeliM
kezdő

igen sajnos itt minden felesleges.

A neten, reddit meg pár forumon, szóval nem oylan húde hivatalos, de a külföldiek közül sokaknál láttam hozzászólásokat, hogy ezzel a telefonnal kapcsolatos problémák miatt szó nélkül kaptak másikat vagy pénzt nem is olyan régen, akik elvileg még megjelenés körül vették a telefont, szóval nem is 14napos elállás vagy 3 napos "offline" vásárlós elállás...
Itt meg hallani se akarnak rólad és semmit se érsz a hatóságoknál, még feljelentéssel se, mert ők bevannak védve a törvényekkel.

(#2686) Dayerdroid válasza Badboys (#2683) üzenetére


Dayerdroid
tag

Kapcsold ki a jelenetoptimalizálást. Az segít. De samunál sose volt divat sötétben élethű beállítást alkalmazni. Mindig világosít rajta valamennyit.

(#2687) dionaea válasza Badboys (#2683) üzenetére


dionaea
őstag

ISO 640 miatt világos,
Sztem a lencse párás volt vagy koszos az egyik képnél ez latszik.. mivel divat az este való fotózás így az automatika túl tolja.
Jelenet optimalizálás lazán okozhat ilyet. Szerintem nem rossz a kamerája. Bár én sokszor fel automatán használom ha úgy érzem az automatan készült kép nem az igazi.

(#2688) leslien


leslien
nagyúr

még jobb lett a 5G verza 3.1 el...

pl a kamera videó felvétel piszok jó.. az üzemidő remélem maradt ...
bár visszatekerték és gyorsabb lett...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#2689) Aliendej válasza Badboys (#2683) üzenetére


Aliendej
tag

Mi a baj az égbolttal? Borús és párás, ez ilyen.
Pro módban próbáld meg kézi beállítással, de előtte nézd meg ne legyen párás vagy maszatos a lencse előtti rész.
Itt találsz segédletet a fotózáshoz, és utómunkához ha érdekel a téma.

Fordítva ülsz a lovon és a ló is patával felfelé van

(#2690) Badboys válasza Aliendej (#2689) üzenetére


Badboys
őstag

Mindenkinek köszönöm a javaslatokat igyekszem próbálgatni, miként lehet javítani. Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy nem vagyok egy fotó mániás, de sztár fotós sem. Azt hiszem nem is pályázok ilyen babérokra. Utoljára akkor fotóztam amikor az unokámat elvittem a 12 apostolhoz, hogy legyen fényképe róla. Az meg 2016 ban volt. Ezt is csak kíváncsiságból készítettem. Ez az első amióta megvan. 3. hónapja.

(#2691) samu74 válasza Badboys (#2690) üzenetére


samu74
addikt

Ha automatán fotózol, mikor ráböksz középre kb. hogy hová fókuszáljon, a kör alatt megjelenik egy csúszka amivel tudod szabályozni az ISO-t.Balra húzod sötétebb lesz, jobbra világosabb lesz a kép.Ja és a főkamera amivel érdemes fotózni sötétben a másik két kamera nem a legjobb arra.

[ Szerkesztve ]

-----------

(#2692) Badboys válasza samu74 (#2691) üzenetére


Badboys
őstag

Köszönöm mindenképpen kipróbálom. Ezt ma reggel olvastam. kíváncsi leszek mit hoz. [link]

(#2693) samu74 válasza Badboys (#2692) üzenetére


samu74
addikt

Igen ,olvastam én is.Sajna itt is a 781B verziót írja ami az 5G verziót jelenti.De csak jön a 4G verzióra is szerintem nemsokára.

-----------

(#2694) Aliendej válasza Badboys (#2690) üzenetére


Aliendej
tag

Ahhoz képest hogy minden fotós előélet nélkül készült nem olyan rossz, viszont ha szeretnél előre lépni, akkor érdemes utána olvasni. A telefon automatán ennyit tud, nincs ezzel semmi baj.

Fordítva ülsz a lovon és a ló is patával felfelé van

(#2695) Namelesske


Namelesske
addikt

Ma vásároltam egyet, ez az első lite flagshipem 10 év alatt. Nagyon kíváncsi vagyok.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#2696) piocasember


piocasember
tag

[link]
Visszavonta a Samsung a Galaxy S20 FE frissítését

[ Szerkesztve ]

(#2697) LeliM válasza piocasember (#2696) üzenetére


LeliM
kezdő

amugy ennek a Sammobile honlapnak van köze a Samsunghoz (hivatalos bármennyire is) vagy csak a nevében van és csak annyi, hogy Samsungokkal foglalkozo oldal?
Nem a hír megkérdőjelezése miatt kérdezem hanem valaki hátha többet tud róla.

(#2698) leslien válasza piocasember (#2696) üzenetére


leslien
nagyúr

nem hiszem ,h ez lenne a valós ok... ugyanis több komment (nem csak itt) igazolja nincs probléma ..pl nálam sincs...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#2699) Rinocerosz válasza LeliM (#2697) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Szerintem nincs kapcsolat. Gondolom a samsung telefonokra vannak szakosodva és ennyi. Sokszor van, hogy negatív kritikák is megjelennek és ennek nem igen örülne a Samsung.

(#2700) icemad válasza leslien (#2698) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Cyberpunk 2077-nél is pár embernél semmilyen bug nem volt. Látjuk mi lett a vége... :U

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.