Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S20 FE topik
A topicban bárminemű termék hirdetése, árulása, kínálása TILOS!

Specifikáció:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2101) samu74 válasza leslien (#2100) üzenetére


samu74
addikt

Elméletileg ezek a keretesek szélesebbek mint a sima átlátszó. Az átlátszó ha olyan széles lenne,akkor a lekerekítésnél levegős lenne ahol eláll a kijelzőtől.Viszont van amelyiken a sötétített rész beletakar a kijelzőbe. Volt olyan üvegem,böngészésnél zavaró.

-----------

(#2102) Gabor tm válasza Vyndree (#1390) üzenetére


Gabor tm
tag

A 4G és az 5G között a chipset az eltérés.

[link]

Áldás, békesség, Túró Rudi mindenkinek!

(#2103) Vyndree válasza Gabor tm (#2102) üzenetére


Vyndree
őstag

A 4G vs 5G értem, de mitől másabb az az 5G-s verzió amit Írországban vásárolsz, mint mondjuk ez?

(#2104) toronyhaz


toronyhaz
aktív tag

Üdv mindenkinek. Olvastam kb 50 kommentet így a vége felé,de a 2000 kommentet soknak találtam :U
Egy gyors összefoglalót tudna valaki írni a készülékkel kapcsolatban? Annyit tudok hogy a kijelzővel volt gond.
Esetleg van még valami ezen kívül? :R

(#2105) maaniac válasza Vyndree (#2103) üzenetére


maaniac
aktív tag

A különbség csak annyi, hogy az 5G-s verziót hivatalosan nem forgalmazzák/forgalmazták Magyarországon

(#2106) Vyndree válasza maaniac (#2105) üzenetére


Vyndree
őstag

Szürke import ezt már megbeszéltük, gari vagy van (csak 1 év) vagy nincs, de forgalmazzák/forgalmazták már decemberben is. Mindegy is, talán majd egy hónap múlva válaszol. :D

Tudja esetleg valaki, a kioldást be lehet úgy állítani, hogy 2 másodperces időzítő legyen rajta? Csillag útvonalat fotóznék (majd egyszer) és az lenne a lényeg, hogy percenként 2mp-es expóval készít képet, majd 15-30 perc után a képeket összefűzi. Huawei tud egy olyat hogy "Csillag Útvonalak", de a Samsungban nem találok ilyet. Esetleg appal meg lehet ezt oldani?

[ Szerkesztve ]

(#2107) dionaea válasza Vyndree (#2106) üzenetére


dionaea
őstag

Próbáld meg a deep sky camera béta appot. Az tud ilyet. Sajna mióta megvan a telefont azóta csillagot nem láttam,(az égen)így nem tudtam kiprobalni

(#2108) Gabor tm válasza Vyndree (#2103) üzenetére


Gabor tm
tag

Attól nem másabb, csak ugye a tesztben azt írták, hogy mo-n nem forgalmazzák az 5G-t.
A B-tel az vajon gyári garanciát ad, vagy a saját szervizük intézi?
A Samsung magyar oldalán nem szerepel az 5G verzió, így gondolom bolti gari.

Áldás, békesség, Túró Rudi mindenkinek!

(#2109) novinyul válasza Gabor tm (#2108) üzenetére


novinyul
veterán

5G verzió nincs hivatalos forgalmazásban és úgy néz ki nem is lesz.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#2110) Gabor tm válasza novinyul (#2109) üzenetére


Gabor tm
tag

Bolti garival mondjuk én biztos nem vennék telefont. Akkor már inkább a 4G vagy másik modell.

Áldás, békesség, Túró Rudi mindenkinek!

(#2111) laciba77


laciba77
tag

Erről a fülesről van valakinek tapasztalata? [link] Rendben megy a telefonunkkal?

(#2112) fdani0807 válasza laciba77 (#2111) üzenetére


fdani0807
tag

Én anno a 3.5mm-es változatot használtam és az eddigi legjobb fülesem volt, amit használtam. Időközben váltottam Galaxy Buds+ ra.
Mivel nincsen nekünk 3.5mm nagy valószínűséggel működni fog, hiszen ezt adják a többi S-szériás modellhez is, amin nincsen Jack. :)

(#2113) zAPAtyin


zAPAtyin
tag

Android 11 alatt hol lehet beállítani a "világító széleket"? :F
Android 11-re történt frissítést követően másnál is belassult a telefon? :W

(#2114) samu74 válasza laciba77 (#2111) üzenetére


samu74
addikt

Próbáltam, jól működik. Tetszett a hangja az AKG füleseknek, de ha ütős mélyeket akarsz akkor egy Sony bluetooth füles jobb.

-----------

(#2115) TODI1111 válasza zAPAtyin (#2113) üzenetére


TODI1111
addikt

Első kérdésedre válaszolva a note20 ultrán itt van, ezért gondolom ezen a készüléken is:
[link]

(#2116) laciba77 válasza samu74 (#2114) üzenetére


laciba77
tag

Köszi. Van egy jó Sony bluetooth fejhallgatóm, csak nem minden élethelyzetben tudom használni.

(#2117) ShadowLac válasza novinyul (#2109) üzenetére


ShadowLac
addikt

Érdekes, lengyel MM ban van 5G S verzió is!! ?? Ha pl innen vesz valaki min 1 évig garis itthon hivatalosan.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#2118) novinyul válasza ShadowLac (#2117) üzenetére


novinyul
veterán

1 év garancia számlával itthon is él, csak ha a Lengyeleknél lehet 5G-s verzió, akkor nálunk is lehetne :(

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#2119) samu74 válasza novinyul (#2118) üzenetére


samu74
addikt

Jött az update a XEH-re.

-----------

(#2120) novinyul válasza samu74 (#2119) üzenetére


novinyul
veterán

Feldobom ha vissza kaptam a szervizből a telefont :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#2121) TODI1111 válasza novinyul (#2118) üzenetére


TODI1111
addikt

Javítsatok ki ha tévedek, de én úgy tudom hogy ebben az esetben nálunk nem él a garancia és még fizetősben sem javítják azzal az indokkal, hogy nálunk hivatalosan nem forgalmazott és nincs hozzá alkatrészellátás. (például ha szervíz közben megsérül az alaplap és itthon nincs olyan ami snapdragon procis).

(#2122) icemad válasza TODI1111 (#2121) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Elméletileg akkor is javitaniuk kell EU-s készüléket. Az, hogy nincs alkatrész elég hülye kifogás lenne, mert ha rendelni kell, akkor is egy nap alatt ott van náluk.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#2123) TODI1111 válasza icemad (#2122) üzenetére


TODI1111
addikt

Olyan EU-s készüléket természetesen javítanak ami hivatalosan forgalomba került nálunk is. Viszont amit hivatalosan nem forgalmaznak az adott országban annál elutasíthatják a garanciális szervízelést. Tehát például egy 4G-s verziót bárhol az EU-ban megvásárolsz azt szó nélkül javítják míg az 5G-s verziót simán elutasíthatják.

(#2124) mrThomi


mrThomi
addikt

Sziasztok. Érdeklődnék hogy akinek az 5G-s snapdragon 865+ os FE-je vab, hogy alakult a SOT akku idő ?

(#2125) leslien


leslien
nagyúr

S865 "csak"... és itt van friss sot...

S20 FE 5G

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#2126) mrThomi válasza leslien (#2125) üzenetére


mrThomi
addikt

Köszi,

S20 ULRA-ról jövök, de ezekszerint akkor hasonlóan fog alakulni ?! :F

Nem + van benne ? Nagy a különbség amúgy ?

(#2127) leslien válasza mrThomi (#2126) üzenetére


leslien
nagyúr

nincs nagy különbség...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#2128) samu74 válasza leslien (#2125) üzenetére


samu74
addikt

Az LTE+ az nem az 5G igaz? Mondjuk nálad elég jó a lefedettség, de akkor is elég jó a SOT.Kicsit motyogok ilyenkor magamban hogy az exynos is muzsikálhatna így...

-----------

(#2129) mrThomi válasza leslien (#2125) üzenetére


mrThomi
addikt

Nem értem ez hogy jött ki amúgy. Nálam 1 óra -10%-ék, és 4 óra sot-tal most vagyok 60%-on. Ha ez így megy 30% min 6.5-7 óra sotnak kellene lennie. És reggel óta nyomkodom keményen

[ Szerkesztve ]

(#2130) samu74 válasza mrThomi (#2129) üzenetére


samu74
addikt

De neki már 2 napja megy lassan,nagyon is jó az a SOT.

-----------

(#2131) leslien válasza samu74 (#2128) üzenetére


leslien
nagyúr

nem... sajnos még nincs 5G ..
valóban jó a fogyasztás... hasonló az Xperia 5 II és majd teszek bele 2 sim kartyat abba is..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#2132) barcsajani


barcsajani
tag

Üdv mindenkinek, remélem méltó utódja lesz az S20 Ultranak, sajnos az Ultra, az Exynos procival nem igazán vált be számomra.

S23U + M51 + Galaxy Watch 3 Titanium + Buds

(#2133) leslien válasza barcsajani (#2132) üzenetére


leslien
nagyúr

tuti nem fogsz csalódni...MKHBD is megmondta a frankót...m :)

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#2134) mrThomi válasza samu74 (#2130) üzenetére


mrThomi
addikt

Igen boccs azt benéztem. Késöbb vettem csak eszre, így akkor oke. Nekem 5 óra sot 50%. Remekel eddig ez a snapi 865 :C

(#2135) novinyul válasza mrThomi (#2134) üzenetére


novinyul
veterán

Bár az Exynos is tudna ennyit, minden jó akkor a 4-4,5 óra SOT amit bír. MI10T Snapi865-l lazán dob rá +2 órát.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#2136) mrThomi válasza novinyul (#2135) üzenetére


mrThomi
addikt

Tudom, poco x3-al nem estem 40% alá 1 hónap használat alatt sem

(#2137) justmemory válasza novinyul (#2135) üzenetére


justmemory
senior tag

Ez azért nagyban függ a felhasználástól is (milyen appokat nyüstölsz milyen gyakran és hosszan). Nekem simán vannak 5 órás napjaim is.

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#2138) novinyul válasza justmemory (#2137) üzenetére


novinyul
veterán

Inkább az Exynos 990 adás-vételi tulajdonságai azok amik miatt nálam kihúzta a gyufát. Jóval gyengébbek ezek az adatok, pláne a Snapdragon-hoz képest főleg, de még az előző széria is jobb volt(Exynos 9825) Jól néz ki az alacsony SAR érték, de ennek ez az ára :(

[ Szerkesztve ]

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#2139) justmemory válasza novinyul (#2138) üzenetére


justmemory
senior tag

Az előző telefonom egy Samsung A5 (2015) volt, ilyen szempontból az sem remekelt. De őszintén? Nyilván van ára ennek, de nekem spec megéri. Átlagos felhasználás mellett "meg sem érzem". Nincs tökéletes készülék, csak olyan, aminek a kompromisszumait el tudjuk fogadni...

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#2140) mrThomi válasza barcsajani (#2132) üzenetére


mrThomi
addikt

Ez gyorsan ment. Találtál is ma egyet ?

(#2141) barcsajani válasza mrThomi (#2140) üzenetére


barcsajani
tag

Aha, én bontottam ki a dobozt, átszámolva 390 EU-ba jött ki. :DD

S23U + M51 + Galaxy Watch 3 Titanium + Buds

(#2142) novinyul válasza justmemory (#2139) üzenetére


novinyul
veterán

Nem lenne nekem sem bajom, de a meló helyen a térerő sajnos nem az igazi. Na itt már az Exynos szenved még a Snapdragon minden gond nélkül működik.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#2143) icemad válasza barcsajani (#2141) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Hol volt olyan olcsó? Nálunk volt egy napos akcióban media marktban, 444 euró volt. El is fogyott hamar.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#2144) mjani1172 válasza novinyul (#2142) üzenetére


mjani1172
addikt

Ennyire szar? A processzor kihat a térerőre is? Azt hittem ezt inkább csak az antennák felépítése, elhelyezése befolyásolja.

(#2145) barcsajani válasza icemad (#2143) üzenetére


barcsajani
tag

Nem üzletből van, olx-en találtam, céges bérlet mellé kapta az illető...

S23U + M51 + Galaxy Watch 3 Titanium + Buds

(#2146) icemad válasza barcsajani (#2145) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Így már értem. Köszi. :R

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#2147) Badboys válasza mjani1172 (#2144) üzenetére


Badboys
őstag

Sajnos a térerő és a wifi igencsak pocsék. Ennyire instabil jel vételi képességgel nem találkoztam. A használt árakról meg ne is beszéljünk.120 ér már van.

(#2148) novinyul válasza mjani1172 (#2144) üzenetére


novinyul
veterán

Nem tragikus, de nem az igazi a jel erősség(4G verzió esetén). Samsung szervizbe is tudnak erről, de ezt javítani úgy sem tudják. Amúgy az alaplapon van minden szükséges vezérlés, az antennák rendben vannak a telefonban. Csak hát sokan nézik a SAR értéket és az alacsony érték elég meggyőző tud lenni. De ez magával hozza a gyengébb teljesítményt, ami pl. az én esetemben is problémát okoz.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#2149) samu74 válasza Badboys (#2147) üzenetére


samu74
addikt

Hát a WiFi ereje sokban múlik a routertől is. De nekem már az S7-S9+ szériánál is feltünt hogy kevesebb a pálcika mobilhálózaton mint pl. párom Huawei P9-én.Viszont a katasztrófális hálózatkezelés az S7-en 7-es droid után sokat javult és S9+ telomnál abszolút nem volt.Szóval azért van javulás, csak lehetne jobb is.

-----------

(#2150) icemad válasza samu74 (#2149) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

De a hardvert nem tudja változtatni szoftverrel. Annyit tud csinálni szoftveresen, hogy 3 pálcika helyett négyet rak ki, és mindenki boldog. :)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.