Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S20 FE topik
A topicban bárminemű termék hirdetése, árulása, kínálása TILOS!

Specifikáció:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3651) Damage401


Damage401
senior tag

Én látom, de ez a halszem optika végett van. Szélek homályosan vannak.

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#3652) Namelesske


Namelesske
addikt

Srácok a korábbi képek nem ultraszéles meg halszem, kamerások ez a fő 12 mpx szenzor képe.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#3653) Damage401 válasza Namelesske (#3652) üzenetére


Damage401
senior tag

Jaa, akkor ott nálad valami nem korrekt

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#3654) FattyDove válasza Damage401 (#3653) üzenetére


FattyDove
őstag

Nalam is ez a helyzet

(#3655) Namelesske válasza Damage401 (#3653) üzenetére


Namelesske
addikt

Mi lenne ha megint konklúziókra ugrás helyett fognál egy vonalzót és csinálnál egy képet közelről mint én és kiraknád ide? Kicsit elkeserítő, hogy mindig nálam hiba, mindig az enyém a rossz.

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#3656) samu74 válasza Namelesske (#3655) üzenetére


samu74
addikt

Bixby vision be van kapcsolva nálad? Vagy jelenetoptimalizálás vagy mi a fene a neve.

-----------

(#3657) leslien válasza Namelesske (#3655) üzenetére


leslien
nagyúr

tessék .... [link]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#3658) bezo076


bezo076
tag

Sziasztok!Ha bedugok egy fülest akkor nem kéne valami piktogramnak jeleznie az értesítési sávon?

(#3659) Damage401 válasza Namelesske (#3655) üzenetére


Damage401
senior tag

Hidd el apjuk, én más problémával küzdök, amióta megvettem a csoda FE szériát. Engem a fényerő hdr videó alatti teljes képernyős stroboszkópozás, illetve a szürke nem homogén hanem sávos. Az kicsit kellemetlen. De a kamera jó :))

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#3660) Namelesske válasza leslien (#3657) üzenetére


Namelesske
addikt

DA 15-16 itt is homályos, mert a lencse nem olyan mint a Hasselblad a OnePlus-ban. Nem kompenzált max szoftverrel. De nem vészes...

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#3661) PowerBuldog válasza Namelesske (#3660) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Hogy milyen lencse a OnePlus-ban? :) Hozzá se nyúltak hardveresen, csak a szin kalibrációt végezte a Hasselblad

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#3662) bluemirage válasza PowerBuldog (#3661) üzenetére


bluemirage
őstag

Ez így van. Ez nem egy Leica/Huawei együttműködés. Nincs semmi eszköz hozzáadva, csak szoftveres oldalon segítette a Hasselblad a Oneplus-t, de mivel a OnePlus fotós téren eddig nem a felső ligában játszott, már ez is elég volt ahhoz, hogy belépjen oda.
Plusz szerintem a Hasselblad kapott egy csomó pénzt és cserébe engedték, hogy a nevük a OnePlus-al együtt kerüljön megemlítésre.
Úgy gondolom, hogy a Samu S szériás kamerái teljesen jók hétköznapi használatra és mindig is azok voltak. Itt is igaz, hogy a fotózás egy szakma. Csak egyetlen egy gombot nyomkodva nem lesz senkiből fotós, ha nem ért a fényképezéshez és így az eszközt sem tudja megfelelően kezelni, beállítani. :) Teljesen mindegy, hogy milyen fényképezőről beszélünk.

Természetesen véletlenül és pláne jó fényviszonyok mellett az 'egy gombos jancsik' is tudnak jó képeket csinálni. Ha mégsem, akkor szerintük nem bennük van a hiba, hanem a mesterséges inteligenciával megáldott masinájukban. :D

Nagyobb gond, hogy az exynos/SD vonalon nem feltételenül ugyanazt a kamerát rakják ugyanabba a szériába. A SOC-beli különbséget nyilvánosságra hozzák. Már abból is van elég probléma, de legalább azt előre lehet tudni. De az eltérő gyártmányú kamera modulról már nem írnak. Isocell vagy Sony van-e éppen benne. Annak utána kell olvasni, de ez életszerűtlen egy sima vásárlónál. De az is igaz, hogy egy sima vásárlónak tök mindegy.

Meliora sunt bono inimica

(#3663) Namelesske válasza PowerBuldog (#3661) üzenetére


Namelesske
addikt

"The IMX766 is paired with a freeform lens for distortion-free (down to 1%) ultra wide-angle photos and macro photography as close as 4cm from the subject." OnePlus 9 Pro

Nem a HB csinálta, de attól még freeform lencse van benne.

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#3664) Rinocerosz válasza Damage401 (#3659) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Ilyen esetekben én nem várnék 1 napnál többet és érvényesíteném a garanciát. Lényegében 1 év gyári garanciának lennie kell, akárhol is vetted.

Namelesske:
A szervízben mond meg, hogy az egyik ismerősödnek ugyan ilyen telefon van a birtokában és nála nem jelentkezik ez a hiba.

(#3665) Namelesske válasza Rinocerosz (#3664) üzenetére


Namelesske
addikt

De ez nem hiba, ilyen a lencse :D Nem is én dobtam fel a topikot, hanem #3637 FattyDove vette észre. Én tudtam róla csak még nem próbáltam reprodukálni.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#3666) Damage401 válasza Rinocerosz (#3664) üzenetére


Damage401
senior tag

Igaz a múltkor már a srácok itt nézték fórumon, de ha lesz időd megnéznéd te is. Youtubera üsd be a the world is 4k HDR Videó, majd tedd teljes képernyőre hogy szetteruljon. Neked villog e a fényerő a magasabb fényerős résznél. 1-2 jelezték hogy igen.

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#3667) kokyt válasza Damage401 (#3666) üzenetére


kokyt
senior tag

És tényleg villog :D Megállítottam, ha a kamera előtt elhúzom az újjam, vagy csak a kamerát takarva pihentetem, vagy csak ott fogom, és nem az alján, akkor villog. Szoftveres marhaság lesz, kérdés, hogy a youtube-é vagy a samsung-é.

[ Szerkesztve ]

(#3668) justmemory válasza kokyt (#3667) üzenetére


justmemory
senior tag

Valószínűleg a Samsung; a fényérzékelő lehet a ludas. Bizonyos körülmények között nekem is csinálja, de alapból szerencsére nem.

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#3669) Damage401 válasza kokyt (#3667) üzenetére


Damage401
senior tag

Nekem is ez a gyanum, látni hol fogott a toll a samsungnál..

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#3670) kutga válasza justmemory (#3668) üzenetére


kutga
nagyúr

Az nálam sem százas, fel-le mászkál három másodpercenként.

Let the Zone take me if I am.

(#3671) Badboys


Badboys
őstag

Teszt : [link]

(#3672) justmemory válasza Badboys (#3671) üzenetére


justmemory
senior tag

Ezt azért egzaktnak nem nevezném abból a szempontból, hogy 1. nem ugyanazon a kijelző frekvencián megy az összes (90, 120... akkor legyen fixen 60 az összes...), 2. ahány telefon, annyi chipset... Nem az Exynos-t/FE 4G-t akarnám védeni, csak na, ha már csináljuk, legyen már egzakt. Plusz ez egy szárazteszt, progikkal, nem a valós felhasználást tükrözi, ami továbbra is: egyénenként eltérő... Pl. én nem használom a Zoom-ot, míg az egyik fórumtárs igen, és küzd az üzemidővel. Stb.

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#3673) leslien


leslien
nagyúr

5G re is kint van az áprilisi...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#3674) FuRiONight válasza leslien (#3673) üzenetére


FuRiONight
őstag

Hali!

S20Fe 5G tudok valahol normális áron vásárolni?

Köszönöm

(#3675) leslien válasza FuRiONight (#3674) üzenetére


leslien
nagyúr

[link]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#3676) FuRiONight válasza leslien (#3675) üzenetére


FuRiONight
őstag

Ha innen veszem: [kép] akkor a garancia ugyanúgy 2ev lenne?
8/256 lenne az igazi, de az az ár nem éri meg..

Nem tudom a dex-hez elég a 6gb ram, illetve a 128gb is karcsú számomra.

[ Szerkesztve ]

(#3677) leslien válasza FuRiONight (#3676) üzenetére


leslien
nagyúr

sztem csak egy év....ha Btel vagy Smartshop nál veszed akkor a garancia jegyet majd ki kell tölteni...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#3678) FuRiONight válasza leslien (#3677) üzenetére


FuRiONight
őstag

Hivatalos Gyártói garanciát adnak a lent felsorolt cégek? 1+1év?

(#3679) leslien válasza FuRiONight (#3678) üzenetére


leslien
nagyúr

[link] .

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#3680) FuRiONight válasza leslien (#3679) üzenetére


FuRiONight
őstag

Köszönöm!
Más:
A dex-hez elég a 6gb ram?

(#3681) leslien válasza FuRiONight (#3680) üzenetére


leslien
nagyúr

nem használom.... nem hiszem,h dadogna tőle...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#3682) K82 válasza FuRiONight (#3680) üzenetére


K82
őstag

Tab S6 Lite-on 4 GB mellett is elfut a DEX, pedig ott a SoC is jóval gyengébb. Nem egy sebességbajnok, de használható. FE-n jóval gyorsabb már csak a SoC miatt is, a gond inkább a Samsung kissé agresszív memóriakezelésével van. A Pixel telóm ugyanolyan használat mellett még memóriában tart dolgokat, a Samu meg újratöltögeti.

Pixel / OnePlus Pad

(#3683) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Oneplus 8 Pro-m van, de a hajlitott kijelző és a fapados OOS nem gyere be, illetve a DEX nagyon hasznos funkció lenne számomra.

[ Szerkesztve ]

(#3684) Badboys válasza justmemory (#3672) üzenetére


Badboys
őstag

Megértelek csak azért tettem be, hogy némi viszonyítási alap legyen. Mivel én azt mondtam már ezelőtt is, hogy nem lehet konkrét ítéletet mondani. Mivel mindenki más appokat használ és más a használati mód.

(#3685) leslien


leslien
nagyúr

btw áprilisi 5G verza frissítés.... javítva a képernyő villogás yt videó nézve... 4k30 fps hdr videó is... most már csak egy dologba lehetne belekötni... miért nincs még Google Feed?!

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#3686) FattyDove válasza leslien (#3685) üzenetére


FattyDove
őstag

Az az érdekes, hogy nekem youtube vanced alatt nem jött elő ez a hiba (kövezzetek meg és doblatok a padlóla le a vanced miatt), pedig ha a sima youtube app alatt jelen van, akkor itt is kellett volna lennie.

Engem jelenleg az baszkurál, hogy simán felébred a zsebemben a telefon, ha értesítést kapok aztán meg jobbra balra megy a lockscreen, vagy épp elindul a kamera vagy a flash light. Tegnap is az tűnt fel, hogy mi a pöcsömért ilyen meleg a telefon a zsebemben, hát nem ment a lámpa meg a kamera, mert kaptam egy outlook értesítést? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3687) kutga válasza FattyDove (#3686) üzenetére


kutga
nagyúr

Dupla koppos és emelő ébresztést kapcsold ki. Nálam a zsebben hordás érzékelés is bugos.

Let the Zone take me if I am.

(#3688) Candyka


Candyka
friss újonc

Sziasztok!
Most kaptam meg az új s20FE-t. Olyan problémám van, hogy a kijelző vagy háttérvilágítást sokkal melegebb fehérnek látom, mint a régi 2019es xiaomi redme note7 telefonomon. Még a szöveg sem olyan fekete. Ne hasonlítgassam? Ez Samsung tulajdonág? vagy baja van? Azt hittem bekapcsolom a telefont és kiég a retinám... fényerő felvéve, élénkre van állítva, fehéregyensúly hidegre van húzva. Köszönöm!

(#3689) s4hu|SyD^ válasza Candyka (#3688) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Kékfény szűrő?

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#3690) Candyka válasza s4hu|SyD^ (#3689) üzenetére


Candyka
friss újonc

Az sincs bekapcsolva :(
A színhőmérséklettel van a bibi. De sok lehetőséget nem találtam, hogy tudjam állítgatni.

(#3691) justmemory válasza Candyka (#3690) üzenetére


justmemory
senior tag

A Beállítások -> Kijelzőn belül ha élénkre állítod, tudod módosítani a színhőmérsékletet; ha a Specuális beállításokat vasztod, akkor tudod a fehéregyensúlyt csatornánként állítani. Nem tudom ilyesmire gondolsz-e...

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#3692) Damage401 válasza leslien (#3685) üzenetére


Damage401
senior tag

Neked, hogy lett ekkora a frissítés. Most jött meg a 4 G-re is de max 160mb szoftver biztonsági rés csak. Érdekes Amúgy

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#3693) balazs1956


balazs1956
senior tag

Sziasztok!
Az 5g melyik android verzióval jön ki, és hány főverzióig frissítik,

Előre is köszi a válaszokat!

(#3694) samu74 válasza Damage401 (#3692) üzenetére


samu74
addikt

A márciusi neki kevesebb volt.

-----------

(#3695) Candyka válasza justmemory (#3691) üzenetére


Candyka
friss újonc

Köszi, ezt is állítgattam :) kezdem elengedni ezt a történetet. Youtubeos vidiket összehasonlítva Samunak szebb, élénkebb a képe. Túlteszem magam azon, hogy a menü nem hidegfehér. Lehet ez csak az én agymenésem :DD

(#3696) samu74 válasza Candyka (#3695) üzenetére


samu74
addikt

Hát egy IPS fehér meg egy Amoled fehér közt biztos látsz különbséget,ez ilyen.

-----------

(#3697) leslien válasza balazs1956 (#3693) üzenetére


leslien
nagyúr

[link] + 3 fő verzió

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#3698) Candyka válasza samu74 (#3696) üzenetére


Candyka
friss újonc

Így legalább tudom, hogy nem a készüléknek van baja :) köszi a segítséget!

Még azt szeretném kérdezni, hogy csak gyári tok jó a telóra? Védi a kamerát?

(#3699) justmemory válasza Candyka (#3698) üzenetére


justmemory
senior tag

Nekem ilyen Spigen van rajta, védi a kamerát is.

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#3700) zsoltti


zsoltti
senior tag

amúgy valóban képes nagyon forrósodni,
Tegnap megnyitottam a kamerát és képeket csináltam mindenféléről, kicsit úgyhagytam bekapcsolva , és nagyon felforrósodott. meg lejjebb ment egyből 10% mire észrevettem. Durva. De készenlétben nagyon nem merül a cucc, jó az akkúja, szerintem jó lenne ha a Samsung lassitana rajta kicsit, hogy ne melegedjen, emlészem régebben voltak CPU Governor-ok, amivel be lehetett lőni a max sebességet rootolás után, na ilyesmi kellene ide is

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.