Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S20 FE topik
A topicban bárminemű termék hirdetése, árulása, kínálása TILOS!

Specifikáció:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2301) Aliendej válasza LeliM (#2300) üzenetére


Aliendej
tag

A ghost touch egyes készüléken volt csak egy korábbi szoftveren, Szóval ha valóban visszaolvastál volna itt, akkor tudnád hogy már rég nincs ilyen probléma. Amúgy van rá garancia és ha online rendeled akkor megillet a 14 napos elállás, szóval nincs vesztenivalód.

Fordítva ülsz a lovon és a ló is patával felfelé van

(#2302) Impair1980


Impair1980
aktív tag

Sziasztok!

Kérdésem lenne! Sehogy sem jövök rá a megoldásra!
A csatolt képen a mappában egy sorban 4 ikon fér el. Nekem viszont csak 3. Hogy tudom beállítani, hogy nekem is 4 ikon férjen el 1 sorba?

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#2303) LeliM válasza Aliendej (#2301) üzenetére


LeliM
kezdő

Köszönöm a válaszod!

Elnézést az igaz, hogy csak január elejétől néztem erre koncentrálva, mert tudtommal akkor tájt jelent meg a 4. frissités, amire azt írták külföldiek sokan, hogy teljesen megszűnt a probléma vele.

Igen, amugy elég kapós lett most, így csak online tudom esetleg boltban átvevősen megrendelni, ami ugyan úgy 14 napos elállásos így online rendelésnek minősűl, és ez volt a másik gondolatom, hogy 14 nap alatt gondolom kiderűlhet.

(#2304) MikeWazowski válasza Impair1980 (#2302) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Én úgy tudom, hogy android 10-esen volt 4 ikon egy sorba. Android 11-en már csak három van.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#2305) Impair1980 válasza MikeWazowski (#2304) üzenetére


Impair1980
aktív tag

Köszönöm! Elmennek ezek a ..... :)

(#2306) Impair1980 válasza Impair1980 (#2305) üzenetére


Impair1980
aktív tag

Közben találtam egy bejegyzést!
Itt is panaszkodnak rá páran!
Remélem hamarosan visszaállítják! De nem az Android 11 miatt van hanem a One UI 3.0 miatt!

[ Szerkesztve ]

(#2307) Thom!


Thom!
veterán

Ahogy időm engedi csinálok kamera tesztet Pixel 4 lesz az ellenfél. Plusz rárakom a Gcam hogyan muzsikál rajta.

(#2308) leslien válasza Thom! (#2307) üzenetére


leslien
nagyúr

vettél egy 5G verzát?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#2309) Thom! válasza leslien (#2308) üzenetére


Thom!
veterán

muternak 4G

(#2310) justmemory válasza Thom! (#2307) üzenetére


justmemory
senior tag

Szia,

anno én ide töltöttem föl összehasonlító képeket, illetve azóta több fotót is (nem csak én). Azóta már megtaláltam a ZGCAM 3387-es verziót is (asztrofotózás miatt érdekes), szerintem jó :)

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#2311) dionaea válasza Thom! (#2307) üzenetére


dionaea
őstag

Várjuk 😉

(#2312) Streampunk


Streampunk
tag

Jó Reggelt Mindenkinek!
Szeretném meg kérdezni véleményetek fóliákkal kapcsolatban hogy mit ajánlanátok nagyon nem szeretem a karcokat még a fólián sem ezért olyat keresek ami ténylegesen ellenáll a karcolásoknak.Elég tiszta környezetben dolgozom és nagyon figyelek hogy meg ne karcolodjon a kifejező de már a gyári fólián is látok egy kettő nagyon apró kicsi kicsi karcolást persze csak én látom. :)

Ezt néztem egyenlőre:
https://smartdiszkont.hu/spigen-glass-fc-kijelzovedo-uvegfolia-samsung-s20-fe-fekete-13117?gclid=CjwKCAiA6aSABhApEiwA6Cbm_3pu8gGB_BG0B3vCV-KBviBAF6wox6Aa8UuW91zgqiijIWJBDZF3HRoCtOAQAvD_BwE

Köszönöm a segítséget!

(#2313) TheMiller válasza Streampunk (#2312) üzenetére


TheMiller
tag

ha tényleg azt szeretnéd kapni amit írsz, akkor inkább a gyári, nillkin, baseus (ha valaki tud még majd bővíti a listát) irányba mennék. A többi úgyis kb (nagy szórású) Ali minőség átcímkézve.

Ha van türelmed megvárni akkor ami itthon 10-15 ezer, az kint 2-4 ezer.

Nekem kínai van évek óta, eddig bőven jó. Ha karcos lett, ment a másik és mentett már telefont is. Tehát ezek sem feltétlen gagyik, csak nem teljesen azt kapod amit elvársz..
Ezért off. :)

The World is Yours

(#2314) Vyndree válasza Streampunk (#2312) üzenetére


Vyndree
őstag

Ha jó minőséget akarsz akkor ezt rakasd rá, ez nem jón le, nem hólyagzik fel és nem lesz karcos.

(#2315) balintXD


balintXD
tag

Sziasztok!

Egy kis infót szeretnék kérni ennek a telefonnak az akkumulátorával kapcsolatban.
Jelenleg egy S10e-t használok, már az S6 óta az S széria van nálam, de az akkumulátor rendszeresen csalódást okoz és elég heavy user vagyok, a játékot kivéve mindenre sokat használom.
Most az S20FE és a nagyon hasonló a Oneplus 8T illetve kevésbé, de S21 Plus is ki van szemelve, és az egyik dealbreaker az akksi lesz. Általánosságban milyen üzemidőt, mennyi képernyőidőt tapasztaltok? Illetve, ha bármi észrevétel van a telóval kapcsolatban, azt megköszönöm.

Galaxy S3 > S6 > S7 edge > S8 > S10e

(#2316) icemad válasza balintXD (#2315) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Eléggé gyenge az akksi. Nálam főleg a 11-es frissítés óta kínlódik...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#2317) samu74 válasza icemad (#2316) üzenetére


samu74
addikt

Nem olyan rossz az 2 simmel meg az egyik roumingban. 120 Hz,nagy kijelző, folyamatos szinkron több fiókkal. Ez ennyit tud ennyi pénzért. Mondjuk egy xiaomi vagy huawei(ebben az árban) lehet jobban gazdálkodik az akksival ,de ott meg a kamera vagy kijelző ami gyengébb. Az emui meg miui, hááát szerintem gagyi ehhez képest.

balintXD szerintem az S10e akksiban gyengébb mint az S20FE. Párom S10-e is jóval gyengébb SOT-ba mint az enyém. Kamerában is van bőven fejlődés ahhoz képest.

[ Szerkesztve ]

-----------

(#2318) icemad válasza samu74 (#2317) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

A többi dologgal nekem sincs semmi problémám, jó telefon ez. Tölteni meg tudom sok helyen. De, ha valaki tényleg sokat nyomkodja, annak szűkösen lehet meg az egy nap.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#2319) Austin F. válasza Streampunk (#2312) üzenetére


Austin F.
tag

Én úgy látom, hogy már eleve van a képernyőjén egy fólia, mikor kinyitottam a dobozt.
Az nem elég jó szerintetek?

~ ~ ~ Rólam: https://logout.hu/blog/austin_f/index.html ~ ~ ~

(#2320) balintXD válasza samu74 (#2317) üzenetére


balintXD
tag

A Xiaomit meg a Huaweit én is hanyagolom, pont a rendszer miatt, viszont a OnePlus OS-e jónak tűnik, és a 8T 65 wattos töltése nem semmi. Viszont ott a kamera jóval gyengébb, ezért nem könnyű eldönteni.

Galaxy S3 > S6 > S7 edge > S8 > S10e

(#2321) Austin F. válasza Impair1980 (#2305) üzenetére


Austin F.
tag

Esetleg fontold meg a Nova launcher használatát, ott testreszabható benne majdnem minden.

~ ~ ~ Rólam: https://logout.hu/blog/austin_f/index.html ~ ~ ~

(#2322) Badboys válasza balintXD (#2315) üzenetére


Badboys
őstag

Mindenképpen megvárnám az S21mit produkál. Egyébként az akkumulátor használat erősen felhasználó függő. Személyem szerint nem várok sokkal jobb teljesítményt tőle. Ez kizárólag a magán véleményem. Nem tükrözi a többség véleményét és a majdani tesztek eredményét.

[ Szerkesztve ]

(#2323) Thom!


Thom!
veterán

S20FE exynos megvagyok elégedve a kamerával.
Pixel 4 után!
Hétfőn jön S21! :DDD

(#2324) Thom!


Thom!
veterán

Jelenet optimalizálást használjátok? Pro kontra?
Élő-fokusz módban 0 levéve kicsivel több a részlet de több a zaj is.
De auto módban sem rossz, majd még tesztelgetem tényleg nem rossz a kamera Pixel 4-hez mérten!

(#2325) novinyul


novinyul
veterán

Újra belakva 1 hét használat után az akkumulátor kezd újra beállni. De szerintem ennél sokkal többet az Exynos nem fog tudni. :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#2326) samu74 válasza novinyul (#2325) üzenetére


samu74
addikt

Teljesen jó.

balintXD egyedül a Oneplus telefonjaira mondtam azt ,hogy piszok jó telefonok és bármikor elfogadnám. :) De mégis valahogy mindig a samsungnál kötöttem ki.

-----------

(#2327) zsolez76


zsolez76
tag

Most olvasom az S10-es szériára egyenlőre visszavonták az android 11 frissítést. Gondolkodtam pedig s10-en is. Hm..

(#2328) Vyndree válasza novinyul (#2325) üzenetére


Vyndree
őstag

Nekem is hasonló, egész nap nyomkodtam és be volt kapcsolva minden.

(#2329) Thom!


Thom!
veterán

Nos volna pár kérdésem.
Kamerával csináltam fotókat, de szinte minimális vagy nincs különbség:
- minden off
- hdr be
-Ai be, hdr be
Érdekes...

Néha túlélését a szoftver néha pedig zsírkréta szerűen most.
Kevés fénynél beltéren célszerű egyből éjszakai módban fotózni.

Legjobb ár érték arányúnak tartom a telefont a piacon.
Negatívumok telepítéseknel hajlamos azért melegedni illetve nincsenek pontos tapasztalataim de merül a telefon szépen...

(#2330) leslien válasza Thom! (#2329) üzenetére


leslien
nagyúr

sajnos néha nagyon kell a Gcam... Sony az meg egy vicc [link]

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#2331) Thom! válasza leslien (#2330) üzenetére


Thom!
veterán

Exynoshoz Gcam 7.4 találtam de inkább s10/s9 jó

(#2332) Thom!


Thom!
veterán

Wireless DeX hogyan működik?
Samsung Q80T téve és nem látja??

(#2333) Thom! válasza Thom! (#2332) üzenetére


Thom!
veterán

Csak összejött. De hang nem volt a tv-n csak a mobilon.

(#2334) LeliM


LeliM
kezdő

Sziasztok

Az aksival kapcsolatban látom a képeket, de nem teljesen jött le róluk, hogy azért átlagban egy napot kibír a telefon? Milyenek a tapasztalatok?

Úgy értem egy munkanapot, ahol nem feltétel munka eszköz de ha kell akkor tudjon mindent, pl gps pesten át, vagy ha elkell intézni bármit, szóval nem durva felhasználásra értem, nem egésznap facebook és játékok ami jobban merítheti, csak ha kell akkor legyen és mondjuk délután haza ér az ember akkor ugyis fixen tudja tölteni (ha éppen nem irodában van egésznap, mert ott ugyis tudja tölteni).

Mert számokat nézva a 4500mAh nem olyan kevés, igaz sok sem, papíron azt gondolnám, hogy exinos-al is bírnia kéne egy reggeltől mondjuk maximum késöbb délutánig napot olyan felhasználással amit fentebb írtam, mert ahogy néztem kb, félóra plusz a snapdragon (youtube videok által, kitudja mi az igazság).
Mert az szinte biztos, hogy ha instagram meg youtube és játékok mennek akkor tényleg sokkal többet fogyaszt mint a snapdragon.

(#2335) BogyóBP válasza novinyul (#2325) üzenetére


BogyóBP
addikt

Hát ez nem valami acélos nem? Pedig nagyobb akku van benne mint az XR emben.

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#2336) justmemory válasza Thom! (#2331) üzenetére


justmemory
senior tag

Próbáld innen a 3387-et, nekem nagyon beválik, raw-ban különösen (tudom, hogy Note-hoz írja, de simán jó még a config fájl is).

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#2337) justmemory válasza Thom! (#2332) üzenetére


justmemory
senior tag

Nekem megy; de azt hiszem nem minden TV támogatott; ennek nézz utána a neten (nekem U-s sorozat van, ezen megy).

Ja látom sikerült; nekem van hang a TV-n.

[ Szerkesztve ]

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#2338) justmemory válasza Thom! (#2329) üzenetére


justmemory
senior tag

És mi a kérdés...? :P;]

Miután szoftveresen mókol a gép is és így próbálja az adott körülmények között a legjobbat produkálni, nyilván az algoritmus is kb. hasonló eredményt fog mindig adni.
Próbáld ki a Pro módot és a raw-ban való fotózást is. Ha olyan a téma, az állvány rengeteget segít.

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#2339) justmemory válasza LeliM (#2334) üzenetére


justmemory
senior tag

Nekem simán összejön az egy nap.

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#2340) novinyul válasza BogyóBP (#2335) üzenetére


novinyul
veterán

Lehetne jobb, de 1 nap benne van simán.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#2341) Thom!


Thom!
veterán

AI módban és anélkül is vannak gondok a feheregyensullyal.
Ebben a Pixel jobb.

(#2342) samu74 válasza LeliM (#2334) üzenetére


samu74
addikt

Miről akarsz váltani erre? Ha az kibírt 1 napot ,akkor ez is ki fog.

-----------

(#2343) BogyóBP válasza samu74 (#2342) üzenetére


BogyóBP
addikt

Iphone XR

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#2344) Dayerdroid válasza Thom! (#2333) üzenetére


Dayerdroid
tag

Nekem Q60 van és tökéletesen megy

(#2345) BK87


BK87
senior tag

Sziasztok. A véleményetekre lennék kíváncsi, szerintetek érdemes a Mate 10 Pro-t lecserélni egy s20 FE-re? Előre is köszönöm a segítséget.

(#2346) novinyul válasza BK87 (#2345) üzenetére


novinyul
veterán

Arról már igen :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#2347) balazs1956


balazs1956
senior tag

Sziasztok!
A véleményetekre lennék kíváncsi Három éve használok egy Samsung S7 Galaxyt, amivel tökéletesen !!! meg vagyok elégedve. bővíthető, visszajelző led, számomra tökéletes fényképek stb.Sosem cserélném le, ha ez a fogyasztói társadalom nem hajszolna bele a frissítések/biztonság elmaradásával stb.
Szerintetek a S20 FE előrelépés lenne az S7-hez képest?
Nem játszom, viszont rengeteget fotózok, szinte jegyzetfüzetként használom a fényképeket.
Néztem a tegnapi tesztet a s21 ről, de nem csak az elriasztó ára, hanem a bővíthetőség, / visszajelző led miatt is számomra visszalépés lenne az S7-hez képest.
Ezért szemezgetek a S20FE-vel.
A segítségeteket előre is köszönöm szépen.
Vagy ha tudtok egy másik jó alternatívát azt is szívesen fogadom!

(#2348) icemad válasza balazs1956 (#2347) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

S8+ lesz jó neked. Utána már nem nagyon van visszajelző led.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#2349) -Bandi- válasza balazs1956 (#2347) üzenetére


-Bandi-
tag

A visszajelző led AoD mellett nincs már sztem semelyik gyártónál sem. Amúgy nem is nagyon hiányzik mellette.

Mivel az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak.

(#2350) samu74 válasza balazs1956 (#2347) üzenetére


samu74
addikt

S7-em volt ,ez ahhoz képest egy űrhajó. :) A ledet sose sajnáld, van AOD. 1 dolog ami viszont bosszantani fog ha az S20FE lesz a választásod...A mérete. Minden másban sokkal jobb mint az S7.

-----------

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.