Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S20 FE topik
A topicban bárminemű termék hirdetése, árulása, kínálása TILOS!

Specifikáció:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2201) atike válasza samu74 (#2193) üzenetére


atike
nagyúr

Köszönöm!

Az sms-el volt valami gond - kipróbáltuk, nem jött meg.

De lehet, hogy ott valami bénázás volt...

Jut eszembe, a tiltásnál olyanra van lehetőség, hogy a telefonkönyvben nem szereplő számok blokkolása... Ha jól emlékszem a rejtett számok (hívószám nélküli hívás) blokkolása az megoldott, emerre nem emlékszem...

(#2202) Manka76 válasza Badboys (#2198) üzenetére


Manka76
senior tag

A felirat színe elvileg olyan mint a készülék színe.

LG 55OLEDB7V, Onkyo TX-NR809, Wharfedale Modus Seven, JBL SCS178, Apple iPhone 15 Pro Max, Samsung Tab S7+. A gyógyulásomat felgyorsította a leépülésem.

(#2203) t72killer válasza mrThomi (#2200) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

+#2198-9: Köszi :R . A gariztatásra rákérdezek még. +nem esett még ki a bevásárlókosárból a p30 pro, amit hasonló eladótól, szintén leragasztott dobozban 300 fontért, 100 fonttal olcsóbban kapnék.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#2204) atike válasza atike (#2201) üzenetére


atike
nagyúr

Ezt amúgy kérdeztem/kérdezem, csak a kérdőjel lemaradt... :DDD :W

(#2205) mrThomi válasza t72killer (#2203) üzenetére


mrThomi
addikt

Akkor én viszont lehet hogy a p30 pro-t venném. Onnan csak a 120hz hiányzik de a telo rendben van. De az FE-vel se nyúlsz félre ha az 5G snapis verziós. P40 prója nincsen ? Gariról nem tudok mit mondani, én mindig helyben luxemburgban veszem, vagy itteni szolgáltatós vagy saturnos, néha amazon, de bill/receive legyen mindig. De talán anélkül is van 1 év garid, de a többiek ezt megmondják

(#2206) dionaea


dionaea
őstag

Érdekes ez a topic. Mármint van egy új készülék a piacon és a topic annyira nem pörög, vagy ha igen akkor azért nincs annyi jó vélemény a készülékről. Ok lehet nem a topic érdekes hanem a készülék. Tehát ennyire megoszto? Nem veszik az emberek, vagy, ennyire rendben van és ezért nem irkalnak a topicban?

Vagy ez ég, közepes készülék és nem must have flagship kategória?

(#2207) mrThomi válasza dionaea (#2206) üzenetére


mrThomi
addikt

Otthon nem kapható az 5G-s snapdragonos verzió ami jóval jobb akku időt biztosít ellenben nem sokkal drágább, mint az Exynoss990 sima 4G-s. Későn dobták piacra mert fél évvel az s20 széria bemutatója után a sima s20 olcsóbb mint az fe, és jobb ajánlat is ha a processzort nem nézzük. Szóval magyarba én s20 árban nek vennék 4g-s FE-t.

(#2208) t72killer válasza mrThomi (#2205) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Igen, gondolkozom rajta egy kicsit, olyan 50/50. A snapis verziót ki lehet fogni ebayen 400 font körül, ami ha tartom magam a szokásaimhoz (4év/teló, utána kuka) 100 font/év ktg-et jelent. A p30pro nem biztos, h kihúzza 4 évig, bár mivel az utsó guglis hüvej, lehet kap biztonsági frissítéseket elég sokáig. Mondjuk az se rossz stratégia, hogy 3évre veszem a telót, addigra lesz értelme az 5g-nek és beérik a technológia.

A gyakorlatban nekem a való életben tapasztalható SOT ill készenlét fontos, ebben a p30p még talán a snapis s20 fe-t is legyűri.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#2209) mrThomi válasza t72killer (#2208) üzenetére


mrThomi
addikt

Ha a sot a fontos akkor xiaomi nem jön szóba ? Nekem most a 10T 8 órás sotjai vannak

(#2210) dionaea válasza mrThomi (#2207) üzenetére


dionaea
őstag

Én itthon s20 az néztem de telenornal kellett venni, és ott elfogyott viszont az fe 164e volt így maradt ez, s8 után.
Nekem felüdülés az uzemido így engem nem is foglalkoztat,az 5 g sem mert itthon nincs telenornal. Csak kérdeztem

(#2211) Badboys válasza Manka76 (#2202) üzenetére


Badboys
őstag

Elnézést ezt nem tudtam. Gondoltam egységes színű a fölirat.

(#2212) t72killer válasza mrThomi (#2209) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nem vízálló, ami nálam alapkövetelmény.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#2213) mrThomi válasza dionaea (#2210) üzenetére


mrThomi
addikt

Simáért még azt is sokallom. Átszámolva az én 5g-m 140e volt, és full új volt tokkal vonóval. Nem éri meg telóért ennyit kiadni, főleg nem telenor, tmobile meg a társainál...de ez az én véleményem

(#2214) t72killer válasza mrThomi (#2213) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

140eFt nagyon jó ár az 5g/snapi verzióért :K . Persze kérdés, hogy mennyire szedi vissza rajtad a szolgáltató a havidíjon, mert 30+EUR/GBP-s csomagra nekem semmi szükségem. Harmadennyiből megvan a teljes mobilnet+hívásidő-szükségletem, ami afölött van egyértelműen a készülékért kirótt sarc.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#2215) mrThomi válasza t72killer (#2214) üzenetére


mrThomi
addikt

Otthon tudom, hogy parás előfizetéssel másoktól telót venni, de itt luxiba nem. Nincs telefon letiltás. Nekem van egy sima alap előfizum 4gb-tal havi tizen valahány euró... Céges tabról osztom meg magammal mindig a netet, így elég a legolcsóbb előfizu. Így másomtól szerzem be jóval olcsóbban akiknek nem tetszik, vagy valamiért tovább akarják adni. Ezek mind alig használtak, vagy egyáltalán nem, már extra fóliával vagy tokkal illetve számlával, ha valami van csak vissza kell menni az adott szolgáltatóhoz. Minden országban mások a habidíjak, telefon előfizetések stb... Látom te hosszabb távra tervezel, én van hogy hetente cserélem a telefonjaimat

(#2216) icemad válasza t72killer (#2214) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ne Magyarországból induljatok ki... Hollandiában én 38 euró havidíjat fizetek. Minden korlátlan és benne van a telefon törlesztő is. Én azt nem értem, hogy ki az aki kiad egyben ennyi pénzt egy telefonért... Mert minek?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#2217) t72killer válasza icemad (#2216) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

+#2216: nekem a német illetve mostmár a brit piac számít. Egyszer fizettem havi 10EUR-nál többet telekomért, 20EUR-t, amikor ha jól rémlik vmi 100EUR körül adták mellé az akkor vadiúj SGS2-t. Korlátlan netre semmi szükségem, 30GB-os csomag van már 10 fontért (sorry, váltottam az új piacra). Ami ennél többe kerül, az nekem felesleges kiadás.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#2218) samu74 válasza atike (#2204) üzenetére


samu74
addikt

Tárcsázó-névjegyek-3 pötty fent-beállítások-számok blokkolása-ismeretlen/privát számok

Szerintem ezt keresed.

-----------

(#2219) yuing


yuing
őstag

A ghost touch problémát sikerült szoftveresen orvosolni? Mintha lecsengett volna...

(#2220) mrThomi válasza icemad (#2216) üzenetére


mrThomi
addikt

Igen 38 euro, és mennyit kellett helyben fizetni milyen telefonért ?
Szerintem ez úgy éri meg, ha a legnagyobb előfizetéssel a legbrutálisabb telefont hozod ki. (Iphone 12 pro max, Note 20 ultra, Z fold 2 stb...)
De mindenki úgy oldja meg ahogy tudja és nyilván ahány ország, annyi előfizu

(#2221) maaniac válasza mrThomi (#2213) üzenetére


maaniac
aktív tag

Én kb 75-ért jutottam a 4G-shez, az 5G-sre várni kellet volna és nem fértem volna bele a kedvezménybe(Svájc)

(#2222) icemad válasza mrThomi (#2220) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Semennyit nem kell telefonért fizetni, csak valami 8 euró a postaköltség. S6 edge óta így hozom ki a telefonokat. S20 fe, ha az utcáról beesel, 42 euró havonta, korlátlan csomaggal.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#2223) dionaea válasza t72killer (#2214) üzenetére


dionaea
őstag

Sajna ilyen kategóriás készülék ilyen áron mozog. Én kB 3 évre veszek telefont. Már elmúlt az az idő mikor foglalkoztatott a cserelgetes.

(#2224) atike válasza samu74 (#2218) üzenetére


atike
nagyúr

:R

(#2225) t72killer válasza dionaea (#2223) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Igen, kb képben vagyok, csak kicsit körüljárom a témát, hogy a készülékktg-et tudom-e 75EUR-font-stb/év környékére leszorítanom anélkül, hogy főrészvényessé válnék valamelyik telekomcégben. A 25%-kal olcsóbb hüvej topikjában egyébként most olvasom, hogy vannak problémák a supporttal, lehet végül ezen csúszik el a dolog, mert különben 5g-re, bivalyerős SoC-ra nincs szükségem. Ha a 4g változatba nem az akksizabáló exynost raknák, akkor azt venném.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#2226) leslien


leslien
nagyúr

nálam abszolút rendben van... [Another update rolls out to improve Galaxy S20 FE 5G touchscreen stability]

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#2227) Thom! válasza leslien (#2226) üzenetére


Thom!
veterán

Hol vetted?

(#2228) leslien válasza Thom! (#2227) üzenetére


leslien
nagyúr

mit?
szerk
még a Turbado nál...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#2229) Thom! válasza leslien (#2228) üzenetére


Thom!
veterán

A telót.

(#2230) leslien válasza Thom! (#2229) üzenetére


leslien
nagyúr

és nagyon rendben van pl ezt nézd Sony Xperia 5 II vs Samu FE 5G
[link]

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#2231) Thom! válasza leslien (#2230) üzenetére


Thom!
veterán

:R

(#2232) Thom! válasza leslien (#2228) üzenetére


Thom!
veterán

Ja ott már nem kell venni... 😆

(#2233) [SiLveR]


[SiLveR]
csendes tag

Sziasztok,
Uj S20 FE vetelen gondolkozom es raparaztam az uvegeire. Meglepoen sokan irtak, hogy veletlenszeruen, behatas nelkul megreped a hatlapi kamerakat fedo uveg es enyhe behatastol is torik a kijelzo uvege.
Meg tudjatok ezeket az allitasokat erositeni vagy cafolni?
Akinek tort mar a kijelzoje, milyen arban tudta javittatni biztositas nelkul?
S7rol valtanek, ami hatalmas eseseket kibirt.
Koszi szepen! :R

(#2234) Dayerdroid


Dayerdroid
tag

Szia! Én nem tapasztaltam ilyet. Pedig már volt egy két koppanás.

(#2235) justmemory válasza [SiLveR] (#2233) üzenetére


justmemory
senior tag

Nekem is intakt a cucc, elől gyári fólia, Spigen tok körben... de igyekszem nem dobálni... :) Ilyen tapasztalatról most hallok először (ez persze semmit nem jelent).

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#2236) dionaea


dionaea
őstag

Ha behatas nélkül reped az garizhato?

(#2237) icemad válasza dionaea (#2236) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Mi? A szűzhártya? Ilyen esetben a szülőknél kell panaszt tenni... :)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#2238) dionaea válasza icemad (#2237) üzenetére


dionaea
őstag

Lehet rossz topicban kérdeztem?

(#2239) novinyul válasza dionaea (#2236) üzenetére


novinyul
veterán

Nehéz bizonyítani, ilyenkor megy az adok kapok :(

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#2240) samu74 válasza [SiLveR] (#2233) üzenetére


samu74
addikt

Ez új nekem is hogy reped az üveg csak úgy. Nettó marhaság.

-----------

(#2241) icemad válasza dionaea (#2238) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

De mit kérdeztél? Mi reped? A csempe? A járólap? A töltő kábel?
Behatás nélkül soha semmi nem fog repedni. A fizika nem így működik.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#2242) mjani1172 válasza icemad (#2241) üzenetére


mjani1172
addikt

Azért ez nagyon nem így van...
Persze nem gyakori de,:
-gyártási hiba
-összeszerelési hiba
-a keret pontatlansága,
- a keret méretváltozása miatti feszültség,
-öntési hiba
miatt simán repedhet az üveg. Viszont ez gariztatni már más kérdés.

Nekem volt úgy hogy a saját garázsomban elrepedt teljes hosszban a szélvédő.

[ Szerkesztve ]

(#2243) dionaea válasza icemad (#2241) üzenetére


dionaea
őstag

Lentebb leirtak jah és fentebb is

(#2244) Vyndree válasza dionaea (#1666) üzenetére


Vyndree
őstag

Régebben volt szó a vezeték nélküli töltőről, kipróbáltam én is egyet. 4100Ft volt a lengyeleknél, van benne egy 6700mAh akkubank, 2xUSB 5V-2.4A, Type-C: Output: 5V-2.4A
20%-ról 1 óra 20 perc alatt van 100%-on és 35% marad a töltő akkujában. Ha a hálózathoz van csatlakoztatva, akkor a telefont és a saját powerbankját is tölti egyszerre. Wireless is tud tölteni de a kábelesnél valamivel lassabban.
Ennyi pénzért szerintem jó vétel, itthon az ára kb 5000Ft körül van.

(#2245) dionaea válasza Vyndree (#2244) üzenetére


dionaea
őstag

Ez egész jónak tűnik

(#2246) samu74 válasza mjani1172 (#2242) üzenetére


samu74
addikt

Jó,de az eredeti kérdés arról szólt hogy sok panasz van a kamera meg a kijelző random repedéséről...

-----------

(#2247) Austin F. válasza mrThomi (#2152) üzenetére


Austin F.
tag

"Valakinél volt már olyan hogy random berezgett a telo ?"

Elképzelhető hogy azért, mert madárka szállott rá. 🐦

~ ~ ~ Rólam: https://logout.hu/blog/austin_f/index.html ~ ~ ~

(#2248) [SiLveR] válasza samu74 (#2246) üzenetére


[SiLveR]
csendes tag

Köszönöm a visszajelzéseiteket!
Ezek a Samsung fórumok szolgálták a kérdéseim alapját:
[camera glass]
[screen]

(#2249) Vyndree válasza [SiLveR] (#2248) üzenetére


Vyndree
őstag

A véletlenszerű, behatás nélküli megrepedés messze áll attól, hogy két méterről leesik a padlóra.
"I dropped it from about 2 feet onto a wood floor indoors and the screen is already cracked."
"I broke the camera lens on my S20 FE"
Random broken-t sehol nem találtam. Egyesek szerint törékenyebb mint az S10-es, bár nem hiszem hogy pont ugyanott, ugyanonnan, ugyanúgy ejtette volna le.

:Y :Y :Y
https://www.youtube.com/watch?v=sS5sEovn6ns
https://www.youtube.com/watch?v=AvM9IGCKsnI

(#2250) Vyndree válasza dionaea (#2245) üzenetére


Vyndree
őstag

Hozzáteszem sokat nem szabad tőle várni hisz' töltőként nem gyorsabb mint a gyári, a vezeték nélküli része rendkívül lassú. Annyi előnye van hogy egyidejűleg 3 telefont lehet vele tölteni, powerbank módban is ugyanolyan gyorsan tölt, ha le van merülve a telefon és a töltő akkuja, akkor egyszerre tölti mindkettőt. Talán az telefon akkuját a kevésbé gyors töltés is jobban kíméli, nem rövidíti le úgy az élettartamát mint ha maxon töltené.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.