Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S20 FE topik
A topicban bárminemű termék hirdetése, árulása, kínálása TILOS!

Specifikáció:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3552) Mátésum


Mátésum
aktív tag

Sziasztok. Szerintem egy kicsit félrevezető ez a fórum annak, aki tájékozódni szeretne. Mintha ez a telefon egy rakás f..s lenne és nem hiszem, hogy ez volna a lényeg. Mindenki ingyen szeretne snapdragon 100000-t, 16 csigabájt ramot, 100 napos készenlétet, tükörreflexes minőségű fotót. Aki ezt megveszi, és nem tetszik neki, az egy dolog, de nem muszáj ennyire hangolni ellene. Nem gondolom, hogy tökéletes készülék, de a felhasználók nagy része tökéletesen meg lesz elégedve vele. Én kifejezetten kedvelem, alapvetően jó képeket készít, gyors, megbízható, szép a kijelző, szerintem a telefon maga is. Ezt is tölteni kell este, mint az összes többit. Aztán kész. Viszont ár-érték arányban jelenleg nehéz jobb telefont találni. Most lehet jönni Xiaomival és társaival, de az nem mindenkinek jön szóba. Szóval, én javaslom, hogy térjünk vissza arra, hogy segítsük egymást, ha gond van, adjunk tanácsot, de ezzel a telefonnal kapcsolatban. Köszi.

(#3553) s4hu|SyD^ válasza leslien (#3546) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Arra értettem, hogy nagyon tolják neki, hogy vigyék. Bud-ot is adtak hozzá, bár én így is az 5g felé hajlom inkább. Főleg az itt leírtak alapján.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#3554) dionaea válasza Mátésum (#3552) üzenetére


dionaea
őstag

+1

(#3555) leslien válasza s4hu|SyD^ (#3553) üzenetére


leslien
nagyúr

vagy jön a 4G verza Snapdragon...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#3556) s4hu|SyD^ válasza leslien (#3555) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Hát ha jön jó áron akkor én sem hiszem, hogy 5g-set veszek, mert igazából minek. Mire oda eljut az 5g, hogy mainstream legyen megint vehetek új telefont. 3-5 évig elég lesz az a 4g biztos.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#3557) sbence4


sbence4
csendes tag

Sziasztok
Én sem vagyok elégedett a telefonnal,de más okok miatt.
Hátha tudtok segíteni.
-Térerő maximum de felhívni nem lehet,én sem tudok telefonálni azt írja ki hogynincs regisztrálva a hálózaton.
Gyakrabban a telekomnál de most telenornál is.
Újraindítás oldja csak meg.
-rich communication ablakot hogy lehet eltüntetni?
-nem sikerülnek a fotók,valamilyen fotós program a gyári helyett?
-az android auto egyre rosszabb,most már csak kihangosítóként funkcionál.

(#3558) kutga válasza sbence4 (#3557) üzenetére


kutga
nagyúr

Térerő kapcsán én inkább 3G-n használom, mert amerre én járok pocsék a beltéri 4G és arra jutottam, hogy jobb a stabil 3G mint a kérdéses 4G.

Android autó működik nálam, Google maps megy rajta főleg ha kell, másra nem nagyon használom.

Let the Zone take me if I am.

(#3559) justmemory válasza sbence4 (#3557) üzenetére


justmemory
senior tag

Nekem olyankor volt ilyen hibaüzenetem, amikor a sim valóban nem volt regisztrálva; fel kellett hívni (nyilván másik számról) egy központi telefonszámot és regisztrálták/aktiválták.

Az mit jelent, hogy nem sikerülnek a fotók...? Próbálhatod zgcam-et akár.

[ Szerkesztve ]

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#3560) zoger


zoger
tag

Sziasztok!

Dual simes használatnál lehet olyat csinálni, hogy már a kezdőképernyőn két külön telefon ikon legyen 1-1 sim kártyához?

(#3561) Namelesske válasza zoger (#3560) üzenetére


Namelesske
addikt

Csak ilyet lehet:

alt="" title=""

Mindig rákérdezzen mivel hívod.

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#3562) zoger válasza Namelesske (#3561) üzenetére


zoger
tag

Köszi!
És olyat hogy csak az egyik simet repülő módba teszem?
Az a lényeg, hogy ne legyen elérhető.

(#3563) TODI1111 válasza zoger (#3562) üzenetére


TODI1111
addikt

Ha repülőbe teszed akkor egyik sem elérhető. A sim kártya kezelőben addig kikapcsolod amíg nem kell.

[ Szerkesztve ]

(#3564) samu74 válasza sbence4 (#3557) üzenetére


samu74
addikt

Ha egy gyári visszaállítás után is gond van a hívásokkal ,marad a szerviz. Samsungnál ez visszatérő probléma. Igaz nekem az S7 óta nincs ilyen problémám, de attól még létező dolog.

-----------

(#3565) Hallosz válasza samu74 (#3564) üzenetére


Hallosz
senior tag

Telekomról van szó?

Mert lakni, muszáj.

(#3566) bezo076


bezo076
tag

Sziasztok!Az ujjlenyomat olvasó Nektek is rosszalkodik?Tízből talán háromszor old fel.Tudom, hogy a kijelző alatti lassabban érzékel... de a másik telefonhoz képest(P30pro) ez siralmas.

(#3567) kutga válasza bezo076 (#3566) üzenetére


kutga
nagyúr

Az elején csinálta, aztán megtanultam használni, most olyan 10/9.

Let the Zone take me if I am.

(#3568) bezo076 válasza kutga (#3567) üzenetére


bezo076
tag

Szia!Áruld el légyszíves a titkot!Mert a páromat megőríti, hogy ritkán old fel neki.

(#3569) kutga válasza bezo076 (#3568) üzenetére


kutga
nagyúr

Az elején úgy akartam feloldani, mint a fizikai olvasós telóimat, ujjbeggyel. Ennél nekem inkább az működik, ha az ujjam közepét teszem rá, minél nagyobb felületen.

Let the Zone take me if I am.

(#3570) samu74 válasza Hallosz (#3565) üzenetére


samu74
addikt

Aki kérdezett az telekomos meg telenoros kártyát használ.Nekem a vodás kártyával is csinálta. Igaz már évek óta nincs ilyen problémám, de ez a hálózat eldobálas akkor elég idegesítő mikor a telefonon ott virít hogy van térerő közben meg nem tudnak hívni és te se tudsz hívást indítani. Amíg nem rakod repülő módba vagy nem inditod újra,aztán mintha mi sem történt volna működik minden...

-----------

(#3571) Hallosz válasza samu74 (#3570) üzenetére


Hallosz
senior tag

Értem. Nekem a T-kommal volt hasonló, főleg beltéren és otthon.
A megoldás a Wi-fi hívások engedélyezése volt. De azon belül is át kellett állítani a mobilnetről wi-fire. Azóta patent.

Mert lakni, muszáj.

(#3572) Namelesske válasza bezo076 (#3566) üzenetére


Namelesske
addikt

Érdekes, megfigyeltem hogy amikor valaki ide bekommenteli hogy szarakodik, nekem is szarakodni szokott, reggel például kb délután 1 -ig kétszer kellett emiatt újraindítani a telefonomat. Most speciel jó. A külső napfény is hatással lehet rá. De lehet csak beképzelem.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#3573) LEON_01 válasza Mátésum (#3552) üzenetére


LEON_01
tag

+1

(#3574) sbence4 válasza samu74 (#3564) üzenetére


sbence4
csendes tag

Köszi
Megpróbálom a resetet.
Csak annyi hogy törli a fényképeket a telefonról?

(#3575) K82 válasza sbence4 (#3574) üzenetére


K82
őstag

Meg minden mást is. Factory reset után olyan mintha először kapcsolnád be a telefont, szóval egy mentés nagyon is ajánlott.

Pixel / OnePlus Pad

(#3576) bezo076 válasza Namelesske (#3572) üzenetére


bezo076
tag

Lehet, hogy minden dolog hatással van rá.De akkor sem hiszem, hogy ilyen rossz arányban kellene működnie.Samsung azért nem egy kezdő a technológiában.

(#3577) Namelesske válasza bezo076 (#3576) üzenetére


Namelesske
addikt

Ez a Samsung már nem az a Samsung amit sokan szerettek. Olyan apróságokat is képesek benézni, mint egy PIN Kód beviteli mező, bekapcsolás után folyamatosan duplán viszi be az első számjegyet, hónapok óta.

Biztosan nem lesz népszerű amit fogok mondani, de a Samsung úgy működik mint az Apple. Megnyeri a felhasználókat magának, és onnantól azt szeretné hogy márkán belül keresgélj amikor váltani szeretnél.

Ez ahhoz vezet, hogy papíron sok funkció megvan... de azt nem kötik az orrodra, hogy milyen minőségben... gyakran rosszabb alkatrészeket választanak, hogy nagyobb legyen az árrés, és legyen miből fizetni az R&D, Marketing és ki tudja még milyen osztályokat. A vevő meg annyit fizet, ha nem többet mint fizetett volna egy konkurens márkának, aki nem költ ilyesmire, de cserébe megkapod a legújabb ujjlenyomatolvasót például.

Nagyon összetett ez a téma, de nem véletlen hogy az Apple is ilyen lassan halad, sehol nagy képfrissítés, se kijelzőbe épített ujjlenyomat olvasó, punch hole camera. A Samsung ebből akar egy szeletet.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#3578) leslien válasza Namelesske (#3577) üzenetére


leslien
nagyúr

azért az alma mindenhol ua. a telót árulja... nem clonet küld az EU ba...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#3579) kokyt válasza bezo076 (#3568) üzenetére


kokyt
senior tag

Rögzítésnél a lehető legtöbb szögből próbáljátok meg, lehetőleg olyan helyzetben, ahogy egyébként is használna, pl.: egy kézben tartva, asztalon fekve, stb. Ha közben fóliát raktatok rá, akkor érdemes újra rögzíteni. Végső esetben meg a leggyakrabban használt ujjbegyet lehet kétszer is rögzíteni. Nálam így nagyon jól működik.

(#3580) Mátésum


Mátésum
aktív tag

Ujjlenyomatban szerintem a Samsung nem volt soha olyan jó, mint pl. a Huawei. Fizikai is, momdjuk A5-ben közel sem működött olyan pontossággal, mint mondjuk egy Honor 8-ban. Most meg beleteszik a kiforratlan technológiát, mert az kell a népnek. Miközben egyre többen térnek vissza a Sony által a legjobban kitalált, oldalsó gombba épített olvasóra.

(#3581) Namelesske válasza Mátésum (#3580) üzenetére


Namelesske
addikt

Volt idejük reszelni :D

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#3582) kokyt válasza Mátésum (#3580) üzenetére


kokyt
senior tag

Oldalsóról jövök, nekem nem kellene megint. Tokban kínszenvedés, mert minden kosz a kivágásban áll meg, plusz mivel vastag tokot használom, nem férsz hozzá. Kocsiban, tartóban megint csak szenvedős volt nekem. Amikor meg nem akarod, csak fogod, akkor persze felold.

(#3583) patomi válasza Mátésum (#3580) üzenetére


patomi
őstag

Szerintem meg ebben is és az A50-ben(ez előtt volt)is jól működik. Igaz 1-2 mp mire beolvas nagy kaland ám. Kiforratlan, , hagyjuk már.
Ott az arcfelismerő, ami gyorsabb.... ja tudom maszkban és ködben az is szar. :D

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#3584) Badboys


Badboys
őstag

Kérdezném, hogy valaki használ e Hydrogel kijelző fóliát? Amennyiben igen milyen minőség netán felejtős. Köszönöm

(#3585) Namelesske válasza Badboys (#3584) üzenetére


Namelesske
addikt

Párom esküszik rá, csak olyat használ mert szerinte esztétikusabb.

Én nem szeretem, túl puha, gyűjti a zsírt, hamar kilyukad, karcolódik, felhajlik a széle. Ragadós vele a görgetés ami nálam kiveri a biztosítékot.

Okosórára tökéletes, amit inkább néz az ember mintsem tapicskol ott jó hogy követi a kijelző ívét.

Ha száraz a bőröd, nem izzad a kezed akkor jó a hidrogél. Ellenkező esetben 1 hónap alatt cserésre silányul.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#3586) Badboys válasza Namelesske (#3585) üzenetére


Badboys
őstag

Köszönöm kíváncsiságból meg próbálom mert eléggé száraz a bőröm. Azért rendelek üvegfóliát is. Biztos ami biztos.

(#3587) kissati66


kissati66
tag

Sziasztok, valakinek sikerült beüzemelni az FM rádiót az 5G modellen?

Samsung Galaxy S 1, 2, 3, (LG Nexus 5), 7 EDGE, 20 FE 5G, GW 4 Classic

(#3588) leslien válasza kissati66 (#3587) üzenetére


leslien
nagyúr

nem elérhető....

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#3589) gaborm69 válasza Mátésum (#3552) üzenetére


gaborm69
aktív tag

Teljesen igazad van.És mintha ha snapdragon nélkül nem is lehetne élni.

Samsung Galaxy S20 FE

(#3590) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok !
Kellemes húsvéti ünnepeket kívánok mindenkinek !
Segítséget szeretnék kérni.
A Facebook a saját böngésző alkalmazásán belül nyitja meg a linkelt weboldalakat.
Hogy lehet ezt átirányítani Chrome-ra, vagy Samsung böngészőre ?

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#3591) K82 válasza eladogeppc (#3590) üzenetére


K82
őstag

Ha a FB app megnyitotta a weboldalt amit szerettél volna, jobb fent három pötty és onnan át tudod küldeni az alapértelmezett böngészőbe:

Pixel / OnePlus Pad

(#3592) Badboys válasza Mátésum (#3552) üzenetére


Badboys
őstag

Szia!
Már elnézésedet kérem mert nem ingyen szeretnénk snapdragonnal szerelt telefont. Ugyanis szinte azonos árban megy a két telefon, igaz nem itt. Az egy más kérdés, hogy MO n nyerészkednek a zug gsm ek és rá pakolnak még 60-70 ezer forintot a fekete importos telefonokra. Probléma esetén meg szaladgálhatsz az igazad után. A telefon megjelenésekor 1000 dollár volt nem USA. Kizárólag snapival szerelve. Ennek ellensúlyozására viszont az előfizetés drága. Annyi az előnye ennek, hogy bármikor fölmondhatod kötbér nélkül. Ami még lényeges, hogy bármikor vissza veszik tőled abban az esetben, ha másik telefont veszel. Ja az sem számít, ha sérült akkor valamennyivel kevesebbért számolják be. A gariztatás is másképpen működik viszont ilyen feltételek mellett nincs is rá szükség. Amiért ezt le írtam volt aki lehazugozott annak tudatában, hogy nem is ismer. Bízom benne, hogy többé ilyen nem fordul elő. Köszönöm

(#3593) ShadowLac


ShadowLac
addikt

Az új snapist 4 g verzió mikor fog itthon megjelenni? Tudtok valamit?

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#3594) bluemirage válasza ShadowLac (#3593) üzenetére


bluemirage
őstag

Szerintem olyan országokba szánják, ahol nincs 5G, és egy darabig nem is lesz. De majd kiderül.

Meliora sunt bono inimica

(#3595) eladogeppc válasza K82 (#3591) üzenetére


eladogeppc
veterán

Ááááá, ez úgy használhatatlan ! :(

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#3596) kutga válasza eladogeppc (#3595) üzenetére


kutga
nagyúr

A beállításai között nincs olyan mint pl a Messengerben, hogy az alapértelmezett böngészőben nyitja meg? Mondjuk én nem használom az appot.

Let the Zone take me if I am.

(#3597) leslien


leslien
nagyúr

jó eséllyel indulunk sztem... [link] SD 865+...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#3598) ShadowLac válasza leslien (#3597) üzenetére


ShadowLac
addikt

Valahol neten volt felsorolás abba benne voltunk.
Lehet kipróbálom.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#3599) leslien válasza ShadowLac (#3598) üzenetére


leslien
nagyúr

nejemnek én is veszek... pláne ,h droid 11 el jön és 3 fő verziót fog kapni...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#3600) PowerBuldog válasza leslien (#3599) üzenetére


PowerBuldog
veterán

már van magyar support oldal is hozzá

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.