Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S20 FE topik
A topicban bárminemű termék hirdetése, árulása, kínálása TILOS!

Specifikáció:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2401) djnice


djnice
veterán

Valaki feltudna tölteni 4K HDR 60 fps videó mintát amit a fő és a tele kamerával készített?
Köszi!

(#2402) samu74 válasza leslien (#2400) üzenetére


samu74
addikt

Németeknél mennyi garit adnak rá?

-----------

(#2403) leslien válasza samu74 (#2402) üzenetére


leslien
nagyúr

2 év...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#2404) leslien válasza leslien (#2403) üzenetére


leslien
nagyúr

lemaradt.. [link]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#2405) Impair1980


Impair1980
aktív tag

Sziasztok!
Üzeneteknél be lehet állítani, hogy ha törlök egy üzenetet, akkor ne a kukába rakja, hanem egyből törölje ki?
Köszönöm!

(#2406) leslien válasza djnice (#2401) üzenetére


leslien
nagyúr

erre gondolsz [kép] ? mert ezt csak 4k30fps tud....

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#2407) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Hi

8 Gigás modellt honnan érdemes beszerzni? Itthon hivatalosan kapható?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#2408) djnice válasza leslien (#2406) üzenetére


djnice
veterán

Igen, köszi akkor nem ezt a telót választom.

(#2409) BogyóBP válasza leslien (#2404) üzenetére


BogyóBP
addikt

Majdnem 50 ezer ft al több az 5G változat?? Ez disznóság sőt felháborító. Sajnos nincs német ismerősöm vagyis van de nemhiszem hogy megtudná oldani.

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#2410) leslien válasza Plazmacucci (#2407) üzenetére


leslien
nagyúr

5G verzió itthon nincs hivatalos forgalmazás,ha ebből kéne akkor csak Cseh nél van 8GB verza.... 4G pasz...

BogyóBP
számomra már az is nagyszerű ,h van az EU ban Snapdragon verza... :)

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#2411) adomok válasza Plazmacucci (#2407) üzenetére


adomok
tag

Ha a 8/256 4G modellre gondolsz, akkor a válasz igen, kapható hivatalosan itthon. Én a SES-ben vettem még BF akcióban, annyiért adták, mint a 6/128-as verziót. Most nem néztem az árakat.

(#2412) Plazmacucci válasza adomok (#2411) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Beteg árak vannak ott. Köszi.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#2413) Aliendej válasza Plazmacucci (#2407) üzenetére


Aliendej
tag

Gyári 2 év garanciával [link]

Fordítva ülsz a lovon és a ló is patával felfelé van

(#2414) Aliendej válasza djnice (#2401) üzenetére


Aliendej
tag

4k videót nem tud csak UHD-t, azt viszont 24, 30 vagy 60 FPS-sel ahogy írtad. (FullHD-t is tud 60FPS-sel)

Fordítva ülsz a lovon és a ló is patával felfelé van

(#2415) djnice válasza Aliendej (#2414) üzenetére


djnice
veterán

- Bocs másik topik, azt hittem S21-ben vagyok :D

[ Szerkesztve ]

(#2416) leslien válasza djnice (#2415) üzenetére


leslien
nagyúr

ha ennyire számít a videó ,akkor mindenképp iPhone venném...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#2417) djnice válasza leslien (#2416) üzenetére


djnice
veterán

Oké :)

(#2418) samu74 válasza Aliendej (#2414) üzenetére


samu74
addikt

4K60 fps van itt is nem?

-----------

(#2419) leslien válasza samu74 (#2418) üzenetére


leslien
nagyúr

hdr 10 az nincs...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#2420) Aliendej válasza samu74 (#2418) üzenetére


Aliendej
tag

UHD van és 60fps, a 4K-t nem tudja (szerintem az 5G sem)

Fordítva ülsz a lovon és a ló is patával felfelé van

(#2421) samu74 válasza leslien (#2419) üzenetére


samu74
addikt

Most hogy külön jelzi e a HDR10-et vagy csak simán HDR,passz. De nekem 4K videóimon ott a HDR embléma. Meg fentebb a kolléga az UHD felbontásra azt mondja hogy nincs 4K...A 3800-as felbontás az mi ?

Aliendej azért mert másik proci van benne a felbontás az ugyanaz. Félre vagy te tájékoztatva,de nagyon. :)

[ Szerkesztve ]

-----------

(#2422) leslien válasza samu74 (#2421) üzenetére


leslien
nagyúr

Kelly Bandi jut eszembe... megzavarta a sok K betű....;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#2423) Mike81 válasza barcsajani (#2362) üzenetére


Mike81
senior tag

Szia!
Igaz én még S8 Pluson vagyok de az utóbbi hideg időkben én ugyan ezt tapasztaltam. Gyari fólia van rajta de kint a hidegben nekem is ez volt. Mondjuk fiatalabb korában nem emlékszem hogy lett volna ilyen anomália de meglepődtem én is. Vacilálok hogy ezt vagy a 20 + vegyem. Igazából hirtelen nem kapni sehol gyari garival S20+ -t de valahogy ez a telefon is kecsegtető. Az S8 meg 2 hónap alatt sokat amortizálódott magától aminek annyira nem örülök mert nem volt tervben csere :(((

[ Szerkesztve ]

(#2424) Aliendej válasza samu74 (#2421) üzenetére


Aliendej
tag

Belezavarodtál a tájékozatlanságodba. :) A 4K felbontása 4096x2160 az UHD pedig 3840 x 2160 [link] (gyk már a telefon sem 4K-t ír hanem UHD-t)

Fordítva ülsz a lovon és a ló is patával felfelé van

(#2425) barcsajani válasza Mike81 (#2423) üzenetére


barcsajani
tag

Eddig még egy telefonnal se jártam így, azóta ezzel se vettem észre, mondjuk nem is sokat voltam kint vele, ha mégis akkor se nagyon volt nyomkodva. Remélem csak pillanatnyi bug volt s elmúlt.

S23U + M51 + Galaxy Watch 3 Titanium + Buds

(#2426) Vyndree válasza leslien (#2422) üzenetére


Vyndree
őstag

Meséld el nekünk, az UHD mitől 4K? :D

(#2427) barcsajani válasza Mike81 (#2423) üzenetére


barcsajani
tag

Nekem ezelőtt S20 Ultra 5G volt, viszont akkuba ez sokkal jobb. Gyorsaságba minimális különbséget veszek észre, igaz én nem is játszok. Viszont az ultra egy 20-30 percnyi folyamatos használat után elég meleg volt és a 120Hz-bő is vissza vett emiatt. Szerencsére ezzel nincs ilyen gondom, mondjuk nekem az FE 5G-s verziója van, s ugye ebbe Snapdragon a proci.

S23U + M51 + Galaxy Watch 3 Titanium + Buds

(#2428) Mike81 válasza barcsajani (#2427) üzenetére


Mike81
senior tag

Igazából ahogy becsöppentem ide es láttam a sok kommentet arra jutottam hogy nekem bőven elég az Exynos is. A kijelzős mizéria ami pánikot okozott megszűnt, azóta meg nem olvastam egetrengető hibákról. 5G meg nagyon új de előbb azt kellene megoldani inkább hogy legyen mindenhol stabil 4G. Addig ez csak parasztvakítás úgy gondolom. Főleg hogy van pár program amit használok és egyszerűen ha H+ ra vissza vált a teló akkor már k@rvára nem akar működni ,azért ez elfogadhatatlan szerintem:((( Amúgy nekem is inkább ebbe az irányba billen a mérleg mert barátibb az ára meg talán még kapható is lesz egy darabig. Nem úgy mint az S20 széria ami a 21 megjelenése után hirtelen elfogyott. De gondolom azért mert vegyék inkább az újat csak hat nem mindenki hajlandó többet fizetni kevesebb tartalomért. Meg ebben benne van minden ami nekem kell. Nem érezném úgy hogy visszalépes lenne az S8+hoz képest.

[ Szerkesztve ]

(#2429) samu74 válasza Aliendej (#2424) üzenetére


samu74
addikt

Akkor itt mindenki hülye?... :)
Bakker ez a annak cikknek egy része amihez itt írtok.
Jó amúgy elengedem mert a kolléga aki neked tronfol az is másik síkon mozog.

-----------

(#2430) samu74 válasza samu74 (#2429) üzenetére


samu74
addikt

Ja ha ez se győz meg senkit hogy szerencsétlen S20FE tud 4k videót csinálni, akkor még egy PH cikk az UHD meg a 4k témáról.

-----------

(#2431) Mátésum


Mátésum
aktív tag

Sziasztok. Próbáltam visszakeresni, de egyelőre nem találtam a választ. Az autó fényerő ugrálásra megoldás egy gyári visszaállítás, vagy egyéb trükk is kell? Előre is köszönöm a segítséget.

(#2432) leslien válasza Vyndree (#2426) üzenetére


leslien
nagyúr

majd a nagyok elmondjam neked.. ;) én nem értek hozzá...

4K resolution refers to a horizontal display resolution of approximately 4,000 pixels.[1] Digital television and digital cinematography commonly use several different 4K resolutions. In television and consumer media, 3840 × 2160 (4K UHD) is the dominant 4K standard, whereas the movie projection industry uses 4096 × 2160 (DCI 4K).

The 4K television market share increased as prices fell dramatically during 2014[2] and 2015.
[forrás]

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#2433) dionaea válasza Mátésum (#2431) üzenetére


dionaea
őstag

Vipe cache clean, vagy Hard részt oldja meg a problémát. Nekem az utóbbi kellett recoverybol

(#2434) Aliendej válasza samu74 (#2430) üzenetére


Aliendej
tag

Tegyük egy kicsit rendbe mert látom fogalom zavarban vagytok. Az UHD a FHD négyszerese, de nem azonos a fenti 4K felbontással. Szinte minden tévé vagy monitor, amelyet 4K-ként hirdetnek, valójában UHD. Ezen ne rágódj tovább, a szabványt nem én határoztam meg. Linkeket tudok én is hozni százával, még a laposföldről is meggyőzlek ha akarod.

https://en.wikipedia.org/wiki/4K_resolution

Technikailag az ultra high definition (ultranagy felbontás), azaz ultra HD a 4K digitális mozi szabványnak felel meg, abból származik. A cikkekben és a televíziós iparban a két kifejezést legtöbbször egymás szinonimájaként emlegetik. Mindazonáltal a helyi multiplex moziban a 4K szabvány 4096 x 2160 felbontást jelent, míg az új ultra HD fogyasztói formátum valamivel alacsonyabb felbontást takar, 3840 X 2160-at. Ez az oka annak, hogy bizonyos gyártók nem szeretik a 4K megjelölést használni, ezért készülékeikre az ultra HD vagy UHD felirat kerül.

Fordítva ülsz a lovon és a ló is patával felfelé van

(#2435) Vyndree válasza leslien (#2432) üzenetére


Vyndree
őstag

LOL, te nem változol.
Mikor elmondjad nagyok nekem kik érteni hozzá?
:DD :DD :DD
Megértettem: az UHD 3840, a 4K 4096

(#2436) Mátésum válasza dionaea (#2433) üzenetére


Mátésum
aktív tag

Köszi, akkor nekiállok

(#2437) Aliendej válasza leslien (#2432) üzenetére


Aliendej
tag

Így talán megértitek, bár szerintem azóta már sikerült felfognotok vagy csak nem akarjátok hogy Ti jöjjetek ki bután ebből. Tudom-tudom, a gyíkemberek, a laposföld, az 5G és már a 4K is ellenség. Azzal hogy többször leírod hogy az UHD és a 4K ugyanaz még nem lesz igaz-.

"Többen azt hiszik, hogy az UHD és a 4K ugyanazt jelenti, pedig akad közöttük különbség. A valós 4K felbontást professzionális produkciók és digitális mozik használják, a pixelek számát illetően pedig 4,096 x 2,160-ról van szó, míg az UHD esetén 3,840 x 2,160 pixelről beszélünk. Ennek ellenére a gyártók a termékleírásokban gyakran használják a 4K rövidítést, de lényegében vehetjük ezt az „átlag felhasználók 4K”-jának, ami többnyire UHD-t vagy SUHD-t jelent." [link]
:C :R

Fordítva ülsz a lovon és a ló is patával felfelé van

(#2438) BogyóBP válasza Mátésum (#2431) üzenetére


BogyóBP
addikt

Auto fényerő ugrálás? Mire gondolsz? több sebből vérzik ez a telefonszéria? Érintéskihagyás most te irod a fényerő ugrálást.. :F

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#2439) dionaea válasza BogyóBP (#2438) üzenetére


dionaea
őstag

Olvass vissza a fényerő ugrálás néhány embernél volt sw 11 után. De megoldódott.

(#2440) barcsajani válasza dionaea (#2439) üzenetére


barcsajani
tag

Nekem még mindig van!

S23U + M51 + Galaxy Watch 3 Titanium + Buds

(#2441) samu74 válasza Aliendej (#2437) üzenetére


samu74
addikt

Most komolyan, a tesztelő is 4K kamerát ír,minden specifikációs oldalon 4K 60FPS felbontást írnak,ez a Tv szabvány...160 pixelt levág marad annyi amennyi.Akkor gondolom mindenki hülye aki ma egy mobilban keresi a 4K-t...Gondolom az S20 meg S21 se tud 8K-t mert nincs meg táblázatodban pont a pixelszám.

-----------

(#2442) leslien válasza samu74 (#2441) üzenetére


leslien
nagyúr

viszem is vissza a Tv -ket .... [link] Sony minek szédít engem,h 4k Tv vettem...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#2443) samu74 válasza leslien (#2442) üzenetére


samu74
addikt

Most látom hogy a linkje egy emag blog.Az azért már komolyabb mint egy PH vagy egy GSM Aréna... :D

-----------

(#2444) mjani1172 válasza Aliendej (#2413) üzenetére


mjani1172
addikt

Természetesen nem gyártói garancia.
Már a *** is mutatja hogy terelés van.
Ha arra rákkatintasz jön a többi hülye duma.

(#2445) icemad válasza samu74 (#2443) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Azért döbbenetesek vagytok. Van valami, amit nem jól tudtok. Jön valaki, aki kijavít. Erre nekiálltok cinkelni... Az megsem fordult a fejemben, hogy esetleg megköszönitek a felvilágosítást, az ma már ciki. De, hogy tovább égetitek magatokat, az nem semmi. Le a kalappal! :C
(Nem csak neked szól természetesen, van még itt pár ember, akinek fogalma sincs a 4k és Uhd közötti különbségről.)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#2446) dionaea válasza barcsajani (#2440) üzenetére


dionaea
őstag

Hard reset után?

(#2447) leslien válasza icemad (#2445) üzenetére


leslien
nagyúr

konyha nyelven>>> margóval vagy margó nélkül...

sztem ezt a témát zárjuk le..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#2448) Aliendej válasza icemad (#2445) üzenetére


Aliendej
tag

Menet közben talán ők is rájöttek, viszont már égő lenne kimondaniuk hogy benézték, inkább tovább bizonygatják. Az UHD -> „az átlag felhasználók 4K-ja". Régebben sok helyen minden üdítőre azt mondták "kóla". Így született meg a szőke kóla (narancsos ízben fogyasztott szénsavas ital).
Náluk minden felbontás 4K ami már nem FHD. :D

Fordítva ülsz a lovon és a ló is patával felfelé van

(#2449) barcsajani válasza dionaea (#2446) üzenetére


barcsajani
tag

Nem, nem fogok gyári visszaállítást csinálni, annyira nem zavar ez a bug. Ha nem oldódik meg magától akkor így lesz amíg nálam van. Úgy is max 3-4 hónapig használok egy telefont.

S23U + M51 + Galaxy Watch 3 Titanium + Buds

(#2450) Vyndree válasza leslien (#2447) üzenetére


Vyndree
őstag

Így van, zárjuk le, legközelebb pedig olvassatok utána mielőtt beleálltok ilyen vitába.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.