Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S20 FE topik
A topicban bárminemű termék hirdetése, árulása, kínálása TILOS!

Specifikáció:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2251) Austin F.


Austin F.
tag

Sziasztok,

bumperes sarkú átlátszó szilikon tokhoz tudtok adni beszerzési forrást Budapesten? 

(Ma veszem át a telefont, a korábbi készülékeknél ez a fajta tok bevált, csak Kínából lassan ér ide. :) )
Kb így kell elképzelni, fogalmam se nincsen, h nagyarul hogyan szólítják:

~ ~ ~ Rólam: https://logout.hu/blog/austin_f/index.html ~ ~ ~

(#2252) justmemory válasza Austin F. (#2251) üzenetére


justmemory
senior tag

Szia,

nekem ilyen van rajta.

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#2253) patomi válasza justmemory (#2252) üzenetére


patomi
őstag

Nem túl vastag? Nekem van egy Samu a kihajtható támasszal, de az borzasztó szerintem. Nilkint vettem ez jó vékony, csak a szép színe nem látszik a telónak. :D

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#2254) justmemory válasza patomi (#2253) üzenetére


justmemory
senior tag

Őszintén...? Nekem nem, de ez nyilván lehet akár egyéni preferencia is. Egyéb tokokhoz képest lehet, hogy vastagabb (fogalmam sincs, nem próbáltam mást), de gyerekek mellett inkább legyen védettebb...

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#2255) Vyndree válasza justmemory (#2252) üzenetére


Vyndree
őstag

Ez olyan mint a gyári, csak egy kicsivel drágább. Azt használom amit az ebayről (1180Ft) rendeltem, szerintem jobb mint a gyári, hátránya hogy a vezeték nélküli töltés nem megy vele.

(#2256) Damage401


Damage401
senior tag

Sziasztok!

Ti mit gondoltok, hogy ennyire miért van mostohagyerekként kezelve a telefon? Se gyári fóliát nem lehet kapni, tokot meg szilikon meg egy okostok. Pár színben. Voltam a Samsung store-ban ahol azt az infot kaptam túl friss a telo.... tavaly szeptember

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#2257) cellpeti


cellpeti
veterán

Sziasztok!

Barátnőm ma rendelt az emag-ról egy ilyen telót. Érdemes valamire kiemelten odafigyelni? Mik a vélemények a telóról?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#2258) justmemory válasza Vyndree (#2255) üzenetére


justmemory
senior tag

A Spigen tokkal nekem megy... ;)

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#2259) justmemory válasza Damage401 (#2256) üzenetére


justmemory
senior tag

Nemtom... én mikor kerestem anno azért jó néhány tokot találtam hozzá; gyári is van több féle - okos is meg sima szilikon is, kitámasztós is... meg Spigen, Nillkin, stb. Az előbb linkeltem a top4mobile oldalát, én az enyémet onnan rendeltem, ott most is láttam többféle tokot.

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#2260) justmemory válasza cellpeti (#2257) üzenetére


justmemory
senior tag

Mik a vélemények a telóról?
A topic erről szól... ;]

Na, de... itt saját tapasztalat van; amúgy picit megosztó az eszköz.

@all
Egyébként tegnap felraktam a frissítést (Telekom-os a készükék); azóta mintha jobb lenne a wifi.

[ Szerkesztve ]

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#2261) Vyndree válasza Damage401 (#2256) üzenetére


Vyndree
őstag

Több százféle jó minőségű tokot lehet hozzá rendelni hazai vagy EU-s raktárból ha nem jön be a gyári, fóliából pedig ezt nagyon dicsérik.

(#2262) patomi válasza justmemory (#2254) üzenetére


patomi
őstag

Ok csak mert sok tud lenni pár mm is. A Nilkin(fekete) kb. 10,5mm, míg a Samu 13mm. Kerestem, de sajna nem találtam adatot az általad linkeltről.
Másik oldal rosszabb a kitámasztó miatt.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#2263) justmemory válasza patomi (#2262) üzenetére


justmemory
senior tag

Sok tud lenni, bár ez ugye kettős, puffanásnál is jól jöhet. De kinek mi. Nekem ekkora telefonméretnél már nem számít, zsebbe elfér, masszívan tudom fogni. Nen tudom az enyém pontosan mekkora, de ha kell lemérem majd neked tolómérővel ;]

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#2264) patomi válasza justmemory (#2263) üzenetére


patomi
őstag

Megköszönném, :R tetszik a tok amit linkeltél. Meg nekem így is épp kényelmes. A nagyobb tokkal, már fognom kell rendesen ki ne forduljon a kezemből.
....Érdekes, hogy A50 alig volt kisebb de érzem a különbséget, főleg tokkal együtt.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#2265) t72killer válasza Vyndree (#2244) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Tök jó cucc, szünetmentesnek is elmenne Raspberryhez :DD .

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#2266) justmemory válasza patomi (#2264) üzenetére


justmemory
senior tag

Nem hivatalos adatok :DDD: 12 mm vastag, 79 mm széles, 168 mm magas/hosszú.

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#2267) patomi válasza justmemory (#2266) üzenetére


patomi
őstag

Köszi szépen :R

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#2268) Vyndree válasza t72killer (#2265) üzenetére


Vyndree
őstag

Nem tudom az mennyit fogyaszt, de a S20 FE akksijánál egy kicsivel több van benne. Annyi, hogy ha elmegy az áram akkor meg kell nyomni a gombot hogy töltsön, magától nem vált át, de ha áramot kap akkor elkezdi visszatölteni a saját akkuját is.

(#2269) Thom!


Thom!
veterán

Imei vagy serial numberrel hol tudok jótállást ellenőrizni?
Ha van bontatlan új hivatalos forrásból származó telefon de nincs garijegy hogy műkődik a garancia?

(#2270) t72killer válasza Vyndree (#2268) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ja, a gombnyomás miatt bukta :( Ekkora kapufát..

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#2271) novinyul válasza Thom! (#2269) üzenetére


novinyul
veterán

Nagyjából sehogy :( Számla és garijegy kell, tőlem elkérték mindkettőt most hogy bent volt az FE. Eddig max. a garjegyet kérték el.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#2272) Thom! válasza novinyul (#2271) üzenetére


Thom!
veterán

Nem értem ezt a bürokráciát....

(#2273) tomca


tomca
csendes tag

Sziasztok,

Segítsetek kérlek kicsit számomra, hátha van valakinek tapasztalata. Az S20 FE 4G-s verziójával rendelkezek, és én játékra is használom a telefonomat. Általában a Real Racing 3 játékkal játszok, változó időintervallumon keresztül. Nyilván mivel egy energiaforrás igényes appról van szó, gyorsabban merül az akku, tapasztalat alapján óránként 15-20%-ot csökken az energiaszint. Én ezt egy új készülék esetében csöppet soknak tartom.

Aktív a készüléken a Game Plugins nevű alkalmazás, és ezen belül a Game Booster Plus be van kapcsolva, ott a Balance mód aktív. (így némileg javult a akkufelhasználás)

Valakinek van valami javaslata hogyan lehetne az akku teljesítményét kicsit javítani, mert nem vagyok vele annyira elégedett.

A válaszokat köszönöm! :)

(#2274) Vyndree válasza tomca (#2273) üzenetére


Vyndree
őstag

Egy akkubank megoldást jelenthet. Mikor játszok gyorsabban merül, de 40perc alatt (amíg ebédelsz) beletölt kb 60%-ot, úgy már estig kitart.

(#2275) maaniac


maaniac
aktív tag

Nekem ma egy ilyen jött, nem vastag, jó a forgása és a por sem fog mikrokarcokat csinálni a lencsén, remélem :C

(#2276) samu74 válasza tomca (#2273) üzenetére


samu74
addikt

Az elég sokat fogyaszt magas grafikai beállítások mellett.Hiába a ballance mód, nagy kijelző ,éhes proci...Képfrissités legyen 60hz.Tiltsd le azokat az appokat amiket nem használsz, háttérben ne csipegessen egyik se .Fényerő ne legyen nagyon felhúzva, stb. Sokkal többet nem tudsz tenni.

-----------

(#2277) novinyul válasza samu74 (#2276) üzenetére


novinyul
veterán

Vagy vesz Snapis verziót :) De sajnos sokkal többet nem lehet tenni. Most vissza raktam a kártyám az FE-be, de a MI10T után igencsak pörög lefelé az a számláló :D Ez van az Exynos 990 ennyit tud.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#2278) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Üdv!

Mivel nincs sehol s20+ és elvileg nem is lesz így gondoltam veszek egy ilyen telefont. Létezik ebből 5G-s verzió? Valamint sikerült javítani az érintős problémát? Van aki s10+-ról váltott? Nála milyen a telefon? Telekomnál venném ott gondolom TMH-s a régió kódja, lehet XEH-re állítani?

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#2279) novinyul válasza MikeWazowski (#2278) üzenetére


novinyul
veterán

5G-s verzió sajnos nem lett hivatalosan forgalmazva itthon :( A 4G verzió az Exynos procival van, ha vissza olvasól akkor láthatod a különbséget. Kijelzővel nálam nincs probléma, bár talán az elején volt itt 1-2 hibás darab.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#2280) MikeWazowski válasza novinyul (#2279) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Holnap reggel akarom venni, így bocsánat, nem olvastam vissza, de lehet este pótolom. Igazából nem tudom kell-e az 5G. Min. 2 évre akarok venni telefont.

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#2281) Vyndree válasza tomca (#2273) üzenetére


Vyndree
őstag

A teljesítmény növelésével természetes hogy megnő a fogyasztás, de ezen nem szabad spórolni. Ha elkezded lassítani (butítani) a telefonod csak hogy néhány perccel tovább bírja (amivel persze semmit nem nyersz), akkor az élmény rovására fog menni. Ne a telefonon butíts, hanem add meg neki ami kell. Nem érdemes levenni semmit ami meríti mert az élmény rovására megy, inkább add meg neki amit szeretne, egy ilyen 4000Ft-os cucc már megoldja ezt a problémát.

Gondolj bele hogy veszel egy sportautót, amit azért vásároltál hogy átéld a gyorsulást és a sebességet. Igen ám de egy ilyen erős autó sokat fogyaszt. Mi a megoldás? Adsz neki elegendő benzint és élvezed a kiváló tulajdonságait, vagy elkezdesz spórolni ezért csak cammogsz vele hogy megtakaríts pár liter üzemanyagot havonta?

(#2282) dionaea válasza maaniac (#2275) üzenetére


dionaea
őstag

Nekem hasonló van csak nem kamera védő vél. Hát 3 nap után élmény kivenni belőle a telefont és ug, megfogni. Már alig várom a dbrand foliat és elfelejtem a tokot napi használatra marad hétvégére, kirandulasra,ilyenekre.

(#2283) samu74 válasza novinyul (#2277) üzenetére


samu74
addikt

Amúgy ja,a snapi jobban bírja. De ez van,ezt kell szeretni.Szerintem 11-es droid óta javult a fogyasztás egy picit,játszom én is néha, de előtte jobban csipegetett. Mondjuk reset volt,szóval lehet az is besegített a normális müködésbe.
S9+ nem bírta így ezt a strapát mint most ez.Ez egy elégedett felhasználó kommentje volt. :)

-----------

(#2284) justmemory válasza MikeWazowski (#2280) üzenetére


justmemory
senior tag

Szia,

neked is linkelem amit saját véleményként ide írtam. Ez még az Android 11-re való frissítés előtt volt; nekem a frissítést követően sem voltak gondjaim, azóta volt még egy frissítés (januári biztonsági csomag meg egyebek), azzal nekem a wifi jel vétele is javult. Telekomos az enyém is (TMH-s).

[ Szerkesztve ]

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#2285) maaniac válasza dionaea (#2282) üzenetére


maaniac
aktív tag

Rendeltem hozzá fóliát, kijelzőre + hatlapra + kamerára de nekem munkában az kevés lenne sztem (még nem raktam fel, nem próbáltam) de ha megunomba tokot az lesz a következő

(#2286) cellpeti


cellpeti
veterán

Sziasztok! Ma megjött bnőmnek az S20fe. Nekem tetszik. Neki még szoknia kell. Szép telefon, gyors is.

Tigris, tigris, csóvafény...

(#2287) Jakesz válasza cellpeti (#2286) üzenetére


Jakesz
őstag

Ennyi pénzért azért ezt illik is nyújtania:)

(#2288) dionaea válasza maaniac (#2285) üzenetére


dionaea
őstag

Dbrand skin nagyon jó előző telefonomon 3 évig volt sőt még fent van és még sehol egykopás vagy gyurodes illetve nagyon jó forgása van nem csúszik. Sajnos tok szokott kelleni, de az örök vita hogy szép telefont tokba rakni az olyan fura már.

(#2289) fdani0807 válasza tomca (#2273) üzenetére


fdani0807
tag

Az utóbbi időben én így úgy vettem észre, mintha jobban merülne. De nem tudok panaszkodni, hiszem kibír így is egy teljes napot. Habár a kezdeti 4.5-5 SOTből lett 3-3.5 ugyanabban a napi felhasználásban. Gondolom most kezd beállni az akksi. Most lesz kb. 1 hónapos a telefon.

(#2290) fdani0807


fdani0807
tag


Valaki tapasztalt hasonlót? Állandóan kiírja, és minden egyes alkalommal megadom a telefonszámomat, de pár nap után újra előjön. :F

(#2291) cellpeti válasza Jakesz (#2287) üzenetére


cellpeti
veterán

Lehetne ronda telefon, atommaggal is :DDD :D :DD

Tigris, tigris, csóvafény...

(#2292) zsolez76


zsolez76
tag

Android 11 óta,ha szerkesztek egy képet és elmentem,akkor az eredetit törli. Ki lehet ezt kapcsolni valahol?

(#2293) barcsajani válasza zsolez76 (#2292) üzenetére


barcsajani
tag

Sajnos igen, engem is érdekelne, hogy lehet kikapcsolni.

S23U + M51 + Galaxy Watch 3 Titanium + Buds

(#2294) Aliendej válasza barcsajani (#2293) üzenetére


Aliendej
tag

Csak módosítja, úgyhogy az eredeti bármikor visszaállítható, feleleges klónozni, duplikálni a képeket.

Fordítva ülsz a lovon és a ló is patával felfelé van

(#2295) barcsajani válasza Aliendej (#2294) üzenetére


barcsajani
tag

Tudom, viszont sokszor szükségem van az eredetire és a módosítottra is, ezért mielőtt szerkesztem másolom kell, hogy meglegyen mindkettő egyszerre.

S23U + M51 + Galaxy Watch 3 Titanium + Buds

(#2296) justmemory válasza zsolez76 (#2292) üzenetére


justmemory
senior tag

Szia,

ezt nézd meg.

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#2297) zsolez76 válasza justmemory (#2296) üzenetére


zsolez76
tag

Köszi,már értem! :)

(#2298) Aliendej válasza barcsajani (#2295) üzenetére


Aliendej
tag

Készíts előtte másolatot, ha komolyabban szerkesztenél Snapseed, vagy Adobe Lightroom

Fordítva ülsz a lovon és a ló is patával felfelé van

(#2299) justmemory válasza Aliendej (#2298) üzenetére


justmemory
senior tag

Vagy Psx :)

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#2300) LeliM


LeliM
kezdő

Sziasztok!

Gondolkodok egy ilyen telefon vásárlásán (természeten a Samsung oldal szerinti partner listás boltok egyikéből), de a kijelző érzékelés miatt kicsit megtorpantam.
Lehet volt már kérdés,de visszatekerve nem láttam, illetve nem kapott választ a hozzászóló az én érdeklődésemre.

Azt szeretném megkérdezni, hogy akinek volt problémája régebben a ghost touch-os témával, a január elején frissitett one ui 3, android 11 szoftveresen megoldotta a problémát? vagy a negyedik kijelző frissités?

Mert külföldi forumokon, youtubeon akiknek ilyen volt, sokan irták, hogy teljsen megszüntek a hibák és csak egy ketten írták, hogy még peoblémás de már jelentősen ritkábban fordul elő.

Nem tudom, hogy így merjek e venni egy relative nem olcsó telefont, hogy lehet szerencsém van lehet nem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.