Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S20 FE topik
A topicban bárminemű termék hirdetése, árulása, kínálása TILOS!

Specifikáció:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3501) leslien válasza icemad (#3496) üzenetére


leslien
nagyúr

[link]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#3502) icemad válasza justmemory (#3500) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

18-19. Az alsó szinten nem nagyon fűtök, mert minek. Egyébként ostoba kérdés, mert 24 fokban sem kellene, hogy letérdeljen. Sőt, 30 fokban sem. Ezt így hogy fogod használni kocsiban navigációra?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#3503) icemad válasza leslien (#3501) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Hát ezzel sokat segítettél.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#3504) justmemory válasza icemad (#3502) üzenetére


justmemory
senior tag

És akkor valóban szerinted ezen a 6 fokon múlik, amit a kézben tartással egyébként simán kompenzálsz (már ha kézben tartod). Nen lehet, hogy valami app gond volt/van...? Nekem eddig egyszer csinált ilyet, DEX-en keresztül Viber videóhívás 40 perc után. Az még Android 10-el volt. Azóta sem, és nem is melegszik. Sokan viszont panaszkodnak erre, ez is tény.

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#3505) leslien válasza icemad (#3503) üzenetére


leslien
nagyúr

aki itthon van sirhat ,de téged nem értelek.... :U

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#3506) samu74 válasza #04441088 (#3499) üzenetére


samu74
addikt

Ha jó a jelszó amit az accountba adsz meg ,nem létezik hogy nem tudsz belépni. Ellophatják vagy elhagyhatod a telefonod, az accountba akkor is be kell juss.
Ha a galaxy eszközt választod mint hitelesítést vagy a google fiókod akkor se jó?
Ha nem bírsz vele,hívd fel a samsung supportot, segíteni fognak.

[ Szerkesztve ]

-----------

(#3507) #04441088 válasza samu74 (#3506) üzenetére


#04441088
törölt tag

Jó a jelszó és kéri az SMS-t, amit ugye nem tudok megadni, hisz fel éve nem működik az a telefonszam.
Kattintok arra, amit mondtál. Jön mail. Kér nevet, születési dátumot, imeit és sorozatszamot. Minden jól van kitoltve és mégsem fogadja el.
A hivason és mailen már túl vagyok, de semmi válasz egy hete lassan, azért írtam hátha van valami megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#3508) icemad válasza justmemory (#3504) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Tudja a halál, nem fogok rajta agyalni. Már felraktam apróra. Annyi mérget ettem már emiatt a szarrakás miatt, hogy vagy elviszik egy héten belül, vagy lesz belőle egy jó törős youtube videó. Azért durrant most el az agyam, mert ezen a teams programon kellett volna értekezleten résztvennem, ami ráadásul elég fontos is volt. De neeeem, ez már túl nagy feladat egy alsó/középkategóriás telefonnak. Milyenek lehetnek az olcsóbbak? Na mindegy, hagyom most már a francba, kell egy kis idő, amíg lenyugszom.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#3509) samu74 válasza #04441088 (#3507) üzenetére


samu74
addikt

Recovery módban nyomj neki egy hard resetet. A google fiókod jelszavát úgyis tudod.

-----------

(#3510) justmemory válasza icemad (#3508) üzenetére


justmemory
senior tag

Átérzem hidd el, nekem interjú előtt 15 perccel döntött úgy a Windows 10, hogy frissíti magát, és bizony az interjúidőből eltelt 10 perc, mire hajlandó volt felállni a rendszer (25 perc!)... Csak kicsit kaptam idegbajt, meg győztem magyarázkodni, meg telefonról (előző; az nem bírta) elérni a dolgokat...
Az a gond, hogy ha mondjuk az app is erőforrásigényes, akkor sajna melegszik minden teló, hiszen a hűtése passzív. Zömmel :) Persze a cpu-n is sok múlik, meg egyebeken. Végső soron mindegy, nem jött be, ez a lényeg. Hátha elviszik; összetörni kár, akkor inkább add oda valakinek :DDD
Sajnos ez nem egy alsó-középkategóriás telefon volt a megjelenésekor... ;]

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#3511) #04441088 válasza samu74 (#3509) üzenetére


#04441088
törölt tag

Recoverybe sem enged be, simán bekapcsol. :DDD
Vicc ez a telefon.

(#3512) doooo válasza icemad (#3496) üzenetére


doooo
veterán

Most azt akartod mondani, hogy rosszabb időben a szobában is sokkal hidegebb van? Nem szokás felétek fűteni? :U Ez applikáció hiba. Ja meg válts wifire. Akkor jobb lesz a helyzet, még az ilyen szar appok esetén is. Teams app amúgy PC-n is nagyon szar. Csak azt nem könnyű túlmelegítenie. Semmi logika abban, hogy kis használat után túlmelegedjen. Ezt nem lehet a mobilra fogni, hisz mindentől így járna.

[ Szerkesztve ]

(#3513) samu74 válasza #04441088 (#3511) üzenetére


samu74
addikt

Töltőkábelt dugd bele,dugd rá egy pc-re és úgy indítsd a recovery-t .Vagy ha van usb-c headset akkor azzal.

-----------

(#3514) zsoltti


zsoltti
senior tag

Tedd energia takarékosmódba, nem melegszik.

Tegnap jött meg nekem is, és ezek az 1napos tapaszalataim "S10+ VS S20 FE"
-Kamera képek-inkább a sötétben néztem ,zajt figyeltem, jó fényben nincs sok különbség már:
zoom: S20FE jobb minőség
szélés: S10+ jobb minőség
alap: S20FE Sokkal jobb minőség
Selfie: S10+ jobb, nappal, azt sötétbe nem néztem
-Akkú-merülés:
még nemtudom, örülök hogy elvileg nagyobb kapacitása
-Kijelző
S10+ Jobb Sokkal, (felbontás nem érdekel, legkissebben használtam eddig is)szélesebb több minden fér el állított módba és nagyobbak a képek, scollozáskor, és nyogyobb Max fényerő(kint olvashatóbb), valami miatt alabpól automata fényerőnél is nagyobb a fényereje.
-hangszóró:
S10+ fül hangszóró jobb
-120hz vs 60hz egyáltalán nem izgat, beállítottam 60ra... (energia takarékos módba nincs 120hz)
-Suly-fogás
S10+ könnyebb, valahogy nem gondoltam hogy valaha a könnyebb telefon lesz a jobb fogni, még az s20FEnek felső felében elég nagy a suly tehát könnyen ki szaltózhat hátrafele ha nem fogod erősen.
-Sebesség-melegedés:
lol kit érdekel, engergia takarékosba használom mind2-t elég gyors, azon bellül egyforma. Amúgy sem ezen netezek erre van a tab s6-om meg pc-m meg laptopom...
A melegedést Én is tapasztaltam , de csak első beállítás alatt

Melyiket tartom meg? Hát nemtudom, most gondolkozok az S20+on a kiejlzője miatt
Elsőször a kamera / lapos kijelző / nagyobb akkú miatt cseréltem le, de most már egyre jobban gondolkozok az s20+ba annak ellenére hogy nincsen ben igazi zoom lencse , csak 1.1zoomos, szóval a bokeh lehet nem olyan jó.
Ja és a képernyője lehet nem olyan széles mint az S10+é elvileg. Szóval nemtudom.

(#3515) Namelesske


Namelesske
addikt

Nem tudom mi a szánalmasabb, az hogy tegnap NAV ellenőrzés kapcsán MS Teams közben zárta be magát, hogy túlmelegedett a telefon, vagy a sok Samsung lovag aki még 3500 hozzászólás után is a usert és appokat hibáztatja és védi ezt a telefonnak nevezett taknyot.

Tegnap bazmeg fogtam mindent kijelöltem a launcherbe és töröltem. Azóta is merül, délre 60%, 1 óra SOT. Lehúztam 199 ezret a WC-n, de legalább van Áprilisi patch jupii.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#3516) Namelesske válasza zsoltti (#3514) üzenetére


Namelesske
addikt

Ott van a képen, hogy abban használta.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#3517) bluemirage válasza Namelesske (#3515) üzenetére


bluemirage
őstag

Az androidra portolt Teams a rossz. ;)
Mondjuk 100 mio+ letöltésnél jár, de nyilván mint a 100 Mio Usernél hasonló gondok van. A 3 Mio Teams vélemény is csak brahiból 4,1*. Szóval tuti nem a telefon SOC/Firmware a hibás... :U
ez most szarkazmus, vagy irónia..?

[ Szerkesztve ]

Meliora sunt bono inimica

(#3518) Namelesske válasza bluemirage (#3517) üzenetére


Namelesske
addikt

Meg a teljes Google Suite is rossz, mert ott is túlmelegedik a telefon, és leállít olyan funkciókat mint Google Photos auto backup. :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#3519) bluemirage válasza Namelesske (#3518) üzenetére


bluemirage
őstag

Ha több közismert app esetén is ez van, akkor az is lehet, hogy hibás a tied... SOC hiba, a hűtés hőelvezetése elvált.
Tudom, hogy ezt elég szívás így gariztatni, de azért ezt sem zárnám ki. Futass egy stressz tesztet és ha az már azonnal cpu throttling-ot okoz, akkor talán ezt elfogadják garinak. Vagy ha szerencséd van, akkor a telefon leadásakor is tudod produkálni a korábbi google photos/teams hibát, akkor azt is el kell fogadni. Persze csere/javítás után sem lesz acélos, de jobb lesz.

Meliora sunt bono inimica

(#3520) leslien


leslien
nagyúr

most akkor mi van?! ez a 4G Snapdragon verza... [link]

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#3521) samu74


samu74
addikt

Itt a frissítés.

-----------

(#3522) leslien válasza samu74 (#3521) üzenetére


leslien
nagyúr

kíváncsi vagyok a Google Feed benne lesz?!

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#3523) bluemirage válasza leslien (#3520) üzenetére


bluemirage
őstag

Furi kenne, ha nálunk is kapható lenne ez [link] S865-el only 4G kiadással.

[ Szerkesztve ]

Meliora sunt bono inimica

(#3524) leslien válasza bluemirage (#3523) üzenetére


leslien
nagyúr

egy újabb pofon,de egyben jó megoldás is lehetne....

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#3525) samu74 válasza leslien (#3522) üzenetére


samu74
addikt

Nincs benne,ezt a béna samsung free-t nyomatják.

-----------

(#3526) Zalcsika80 válasza Namelesske (#3515) üzenetére


Zalcsika80
kezdő

Ezt te írtad?
[link]
Itt eléggé fényezted a vasat, szó sincs arról hogy mennyire merül vagy melegszik.

(#3527) Badboys


Badboys
őstag

Lehet naiv kérdés. Egy petíciót elindítani a samu irányába esetleg a fogy. védelem felé netán a szolgáltatók irányába? Tudom, hogy az itteni fogy, védelem nem sok vizet zavar, de hátha. Nem akarom fárasztani és hergelni a célközönséget és le írni, hogy működik felénk a garanciális szolgáltatás.
Jöhet erre bármilyen frissítés akkor is egy rakás szar marad ennyi pénzér. Gyanítom egyre az eladhatatlan kategória fele sodródik.
Nekem ugyan az első samu telefonom gyanítom, hogy az utolsó is egyben. :R

[ Szerkesztve ]

(#3528) Zalcsika80 válasza Badboys (#3527) üzenetére


Zalcsika80
kezdő

Az utolsó mondatod rám is igaz.
A fogyasztóvédelem akkor jöhet szóba, ha a samsung nagyobb előfordulás esetén sem hajlandó semmit tenni. Továbbá a hibát tényszerűen alá kell támasztani úgy, hogy az szinte védhetetlen legyen.
Az nem elég hogy a te igényeidnek nem felel meg a készülék.
A hivatalos specifikáció szerinti üzemórát általában tudja. Más kérdés, hogy azt ki milyen felhasználás alapján értelmezi. Azt itt halkan megjegyezném, hogy a samsung honlapján az üzemidőre vonatkozó adatok meg lettek változtatva a közelmúltban, mert több órát írtak és nem volt belecsempészve az "akár" szócska.

(#3529) justmemory válasza Badboys (#3527) üzenetére


justmemory
senior tag

Szerintem egy rettenetesen hosszú procedúráb torkollna, amit a user-ek nem győznének kívárni, a gyártónak végül pedig... nos, vissza kéne vennie teljes áron, vagy kompenzációt fizetnie (mi van a szolgáltatói készülékekkel?), vagy... (túl azon, hogy el kellene ismernie ezzel, hogy egy nem túl acélos terméket alkotott)? Szóval jogi út lehetne a vége, persze, de kicsi esélyt látok a sikerre. Esetleg nemzetközi összefogással és nyomásra mindenféle felügyelőszervekkel karöltve...

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#3530) bluemirage


bluemirage
őstag

Egy fogyasztó orientált, teljesen más bírói gyakorlattal és jogrendszerrel működő amerikai piacon lenne csak esélye egy ilyennek... Ott elő is szoktak fordulni ilyen jellegű fogyasztói perek. Bár ott gyakran simán visszaveszi a forgalmazó, eladó... nem várják meg a pert.

Ez nemcsak magyar, hanem európai keretek között sem életszerű. Ha túl sok amcsi sztorit nézz/hall az ember, akkor hajlamos úgy érezni, hogy ez itt amerika... de nem... :N
És nemcsak azért, mert ott SD-vel van forgalmazva a telefon. Ami azért nem egy elhanyagolható dolog... :U

[ Szerkesztve ]

Meliora sunt bono inimica

(#3531) leslien válasza bluemirage (#3530) üzenetére


leslien
nagyúr

nincs értelme ugyanis már tavaly volt... [link]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#3532) FattyDove válasza Badboys (#3527) üzenetére


FattyDove
őstag

Miben is hazudott a samsung, ami miatt el lehetni indítani egy fogyasztóvédelmi mókát?

Tudtad, hogy exynos van benne? Tudtad.
Hozza, amit a specifikáció ír? Hozza.

Hihetetlen, hogy az elmúlt 5-10 évben divat lett mindenért telesírni az internetet.

[ Szerkesztve ]

(#3533) Namelesske válasza Zalcsika80 (#3526) üzenetére


Namelesske
addikt

"Az akkumulátor 1 töltéssel 4-6 órát bír, attól függ mennyire szeretnéd lemeríteni. Boldogabb lennék ha 6 óra után 30% fölött lenne. Sajnos ez ilyen, 12 óránként érdemes 80%-ra tölteni "

Én írtam, és az első héten semmilyen hibaüzenetet nem kaptam melegedéssel kapcsolatban. A51-nél már megszoktam hogy 35-40 fokos a telefon és ez sem volt annál rosszabb, úgy vettem Samsungnál ez az alap, lényegesen nagyobb teljesítményű a SOC ezért ezt tiszteletben tartottam benne.

Frankly sayin': Most mégsem írhattam le hogy ez egy rakás szar, megpróbáltam számokban kifejezni. Azóta lényegesen rosszabb lett! Most speciel 2:28 perc SOT, 4:36 perc telt el a töltés óta, és 41%-on van az akkumulátor. Nem fogja kibírni a 12 órát két töltés között.

Az eredeti cikkem erősen cenzúrázott verzióját tettem közzé, hogy ne bántsak meg vele senkit.

Azt meg érdemes tudni, hogy az ilyen gyári közösségi platformokban mint a Miui forums meg a Samsung members eléggé kemény moderáció van.

A folytatásban így írtam róla:

Az S20 FE szerintem nem nem hozza azt a prémium érzetet, amit az S20 szériának kellene, vastag, műanyag, és a fém keret sem tűnik fémesebbnek mint az A71. Snapi 865 nélkül, nem tudom kinek tudnám ajánlani ezt a telefont. Pláne nem 275 000 forintért amennyibe a 256 GB-os modell kerül. Ez egy 160 000 Ft-os tudású telefon.
Nameless
2020.02.27

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#3534) Namelesske válasza FattyDove (#3532) üzenetére


Namelesske
addikt

Ez nem igaz, nem hozza.

A specifikáció szerint max 14 órát bír internetezéssel. Nos ez egy teljes feltöltéssel bír nagyon jó napokon 7.5 órát, ami pont a fele, ráadásul WIFI-vel és nem LTE-n. Én ezek alapján választottam a telefont, és kúrvára nem azt kaptam.
Azt nem mondják ezekben a specikben például hogy milyen kondíciók között tesztelték ezt. 50% on 50% off kijelzővel14 óra? Vagy hogy?

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#3535) FattyDove válasza Namelesske (#3534) üzenetére


FattyDove
őstag

Akkor értelmezd a specifikációt.
Segítek: Maximum 14 óra, nem simán 14 óra.

"Azt nem mondják ezekben a specikben például hogy milyen kondíciók között tesztelték ezt."

Ezt soha egyik gyártó sem mondja meg.

(#3536) Zalcsika80 válasza Namelesske (#3534) üzenetére


Zalcsika80
kezdő

Ahogy korábban is említettem, azon túl hogy odaírta hogy "akár" és "maximum", a gyártó nem definiálta hogy mit jelent például az internet használati idő fogalma. Ez úgyis érthető, hogy folyamatos háttérszinkronnal használod az internetet és be sem kapcsolod a kijelzőt.

(#3537) bluemirage válasza FattyDove (#3535) üzenetére


bluemirage
őstag

Abban igazad van, hogy szerintem sem életszerű ezt magyar környezetben kijogászkodni.

Aki nem elégedett egy termékkel és már kifutott az elállás jogilag rendelkezésre álló idejéből, az max el tudja adni és nem vesz legközelebb Samu'-t vagy jobban utána olvas vásárlás előtt. Ennyit tudunk és ennyi lehet csinálni. Hja... meg lehet amerikába költözni :)

Meliora sunt bono inimica

(#3538) Namelesske válasza Zalcsika80 (#3536) üzenetére


Namelesske
addikt

Az én Fiestám akár 0 Liter / 100 km fogyasztással is képes közlekedni bizonyos üzemi körülmények között. Szerintem csak negatívan állok a témához, többet kellene motorfékezni meg a legjobb lenne sehova sem menni :D Telefon függőség is káros, jobb ha nem használom nem is merül. :D

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#3539) #95939840 válasza FattyDove (#3535) üzenetére


#95939840
törölt tag

Egyetértek teljes mértékben. Soha nem hagyatkozunk a gyártó által feltüntetett értékekre, mert azok laboratóriumi körülmények között mért adatok!

Ahogy már előttem is írták, kijön a telefon, 1 hét múlva már tele a net a tesztekkel, amik már inkább tükrözik a valóságot. Arról nem beszélve, hogy akik hisztiznek a melegedés, kisebb teljesítmény, rövidebb üzemidő miatt a 4G-s verzióban, azoknak pár másodperces keresésbe kerültek volna ezek a tesztek, és meg lehetett volna előzni a tátott szájjal való f.szerdőbe rohanást. Vásárlás előtt ezek mind ellenőrizhetők, ha tudatosan és nem birka módjára csináljuk, már bocsánat...

[ Szerkesztve ]

(#3540) leslien válasza #95939840 (#3539) üzenetére


leslien
nagyúr

hiába ha vkinek be van varrva a zsebe....

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#3541) #95939840 válasza leslien (#3540) üzenetére


#95939840
törölt tag

Akkor meg ne lepődjön meg, ha kompromisszumot kell kötnie. :O

(#3542) Namelesske válasza #95939840 (#3539) üzenetére


Namelesske
addikt

Az a baj ezzel, hogy nem látsz mögé. Lehet itt hibáztatni az áldozatot, meg mindenkinek kuss legyen mint a kommunista időkben, de nem látod át teljesen a képet. Vagy nem akarod, vagy nem tudom, de engem például bánt a dolog, és az is bánt, hogy le birkáznak csak mer anyámat hogy elhittem amit ír egy multinacionális vállalat a hivatalos oldalán. Hidd el nem voltak illúzióim, úgy vettem hogy ha a felét tudja már jó. De nem tudja a felét sem.

Miért gondolod, hogy aki Exynos-os Samsungot vett az birka?

Menjünk csak vissza egy kicsit az időben 3 hónapot, amikor még a korosodó A51 és A71 közül lehetett választani a Samsungnál vagy tavalyi, még new old stock gsm boltos S10 széria esetleg. 150-200 között keresgélünk telefont ugyebár. Meg lehetett volna csípni 180-ér a Note 10 Lite-ot esetleg... gsm boltba, hivatalosan már nem nagyon kapsz tavalyi, tavaly előtti flagshipeket. 2021 januárja van mint mondtam.

Az is tény, hogy 2 éve már bevásároltam a Samsung cuccaiba, és kell az a gyári garancia, mert sokan szívtuk már meg korábban majdnem a GSM boltokkal. (Turbado, BoltX csak hogy két utolsót említsem) Pont ezért maradunk a hivatalos úton, onnan vásároljunk ahol 100% nem lesz gond, adnak rá biztosítást pluszban stb. Ne adj isten meg is tudod nézni vásárlás előtt, mégis milyen?

Ebből következik hogy az S20 FE 5G teljességgel ki van zárva. Gyári garancia kell, a márka adott tessék választani a kevésbé rosszat, de Samsungot.

Tudtam volna venni S21-est alap verzióban, ugyanez a műanyag hátlap, Exynos 2100 processzor, Dynamic Amoled kijelző. Kompakt méret, hasonló üzemidő az FE-hez. Mennyiért is? Listaáron 330k HUF-ért. Van még S21+ 409K HUF-ért. S20-at kicsivel olcsóbban, szarabb akkuval. Akkor miért is ne venném meg az S20 FE-t ami fél évvel később jött ki, de már a 21 széria stílusjegyeit viseli magán, és pont 500mAh-val nagyobb az akku ami elméletben ellensúlyozhatja a rosszabb üzemidőt.

A71-et is tudtam volna venni, de miért vettem volna ha már közel 1 éve A51-et használtam. Pénzkidobás lett volna...

Logikusnak tűnt hát a választás legyen az FE.

Tech2Laci csinált róla 2 videót is, iPhone 12-höz méregette, tökéletes volt a marketingje is.
Külföldön és belföldön jó volt a fogadtatás, mi baj lehet?

Gyári weboldalon nagyon szép számok, minden specifikáció abszolút rendben van, és mit ad isten most akciós, 250k helyett 200-ért lehet megvásárolni. Hogy ne vennéd már meg, a fent 400k-s árakhoz viszonyítva.

Most tételezzük fel mennyire lennél csalódott, ha most vettél volna 480k-ért S21 Ultrát Exynos 2100 SOC-val, és koppra ugyanúgy merülne mint a fele annyiba kerülő FE. Csak mert van még egy "birka" a környezetembe aki így járt. Igaz ő nem sírja tele a fórumokat, már elengedte, hogy átbaszták a YouTube videósok. Én is beletajdörődtem már, de mivel ez a hobbim is, hogy kütyükkel foglalkozom minden adódó alkalommal savazni fogom ezt a szart ameddig a tulajdonomban van, és ameddig nem viselkedik úgy mint egy 70 000 forintos Xiaomi legalább.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#3543) Badboys válasza FattyDove (#3532) üzenetére


Badboys
őstag

Elnézést, légy szíves még egyszer elolvasni sehol sem írtam, hogy hazudott. Sőt, hogy tovább menjek nem is állítottam ilyesmit. Csupán fölvetettem egy kérdést ennyi. A lényeget le írtam a végén. Sajnos tudom, hogy ez a következmények nélküli Mária országa. Tudod felénk a 350. napon vissza viszem, hogy ez egy ipari hulladék meg kérdezik mit szeretnék pénzt vagy egy másik készüléket. Na ez a nem mindegy. Igaz ott csak snapdragonnal forgalmaznak tehát erről ennyit. Az egy másik történet, hogy miért itt vettem.

(#3544) #95939840 válasza Namelesske (#3542) üzenetére


#95939840
törölt tag

Nekem is a 4G verzió van.

"minden adódó alkalommal savazni fogom ezt a szart ameddig a tulajdonomban van"
Nem biztos, hogy egy használati tárgy ennyi bosszúságot, energiabefektetést megér. :D

[ Szerkesztve ]

(#3545) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

A sima Exynos 4g az úgy van akciózva hogy hihetetlen. Itt Németben legalábbis. Pont ezért nem vennék.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#3546) leslien válasza s4hu|SyD^ (#3545) üzenetére


leslien
nagyúr

tavaly S20 sziériáról szolt az összes tech hírek... mi változott volna azóta?!

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.