Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S20 FE topik
A topicban bárminemű termék hirdetése, árulása, kínálása TILOS!

Specifikáció:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2601) Aliendej válasza cellpeti (#2600) üzenetére


Aliendej
tag

Ha ez a Huawei saját alkalmazása, akkor azt a Samsungban nem fogod megtalálni. A kínai saját alkalmazásait nem ismerem, nem tudom az az app mit tudott, azt hittem fájlok megosztását szeretnéd vezeték nélkül.

Amennyiben Huaweiről költöznél Samsungra, akkor azt a Google Backup-pal vagy a Helium Backup appal meg tudod csinálni. (esetleg ezzel)

[ Szerkesztve ]

Fordítva ülsz a lovon és a ló is patával felfelé van

(#2602) kutga válasza cellpeti (#2600) üzenetére


kutga
nagyúr

Valami egyszerű smb kliens progi nem jó erre?

Let the Zone take me if I am.

(#2603) Aliendej válasza kutga (#2602) üzenetére


Aliendej
tag

Mint írtam még nem volt hüevej telefonom (se sáomi), nem tudom sajnos mi jó a költözéshez. A GB megoldás lehet, LG, Sony, Samu telefonokkal működik, a kínaiakat nem ismerem.

Fordítva ülsz a lovon és a ló is patával felfelé van

(#2604) kutga válasza Aliendej (#2603) üzenetére


kutga
nagyúr

Ő szerintem nem költözni akar, inkább hálózati meghajtóra tenni a telefon tartalmát.

Let the Zone take me if I am.

(#2605) TODI1111 válasza cellpeti (#2600) üzenetére


TODI1111
addikt

Szerintem egy jó fájlkezelőre van szükséged. [Ez] az általam favorizált. Mindenféle kapcsolatot létre tudsz vele hozni. A gépen lévő megosztott tartalmat is eléred vele illetve szervert indíthatsz amit aztán a gépről akár total commanderrel elérsz.

(#2606) Aliendej válasza kutga (#2604) üzenetére


Aliendej
tag

Nem derült ki mit akar pontosan, de ha a telefon tartalmát akarja másolni, lementeni, akkor arra rengeteg opció van.

Fordítva ülsz a lovon és a ló is patával felfelé van

(#2607) kutga válasza Aliendej (#2606) üzenetére


kutga
nagyúr

Ez így van.

Let the Zone take me if I am.

(#2608) Cargo


Cargo
tag

Sziasztok,

Tegnap vettük asszonynak az s20fe telefont, sajnos nem találtam választ a kérdéseimre a keresés funkcióval, így elnézést ha már felmerült témaként:
1. A telefon olyan ocsmány selfie-t csinál mintha a 2000es évek első olcsóbb digitális kamerája lenne. Nem vagyok egy matyóhímzés, de azért ennyire csúnya sem, mint amit ez lő. Tény, hogy nem tökéletes fényviszonyok között készült, de az asszony régi s7edge 1000x különb képeket készít, az s10e-mről nem is beszélve. Ez normális ennél a készüléknél vagy valami hiba lehet?
2. Ha kihangosítjuk a telefonhívást, ad-hoc elkezd recsegni/torzulni a hang, amit csak a kihangosítás ki-be kapcsolása old meg. Ez gyári fícsőr?

Holnapig tudom visszavinni, ha azt mondjátok hibás darabot kaptam, így nagyon izgulok, hogy mi a véleményetek.

nothing

(#2609) kisnokia


kisnokia
aktív tag

Sziasztok! Lassan leamortizálódó Samsung S7 Edge telóm utódlásán gondolkodom. Legszívesebben most is Samsungot vennék, és az S20FE-t kezdettől figyelem, (itt a fórumot is) de az érintéssel kapcsolatos problémák és az Exynos chipset rossz megítélése eléggé elkedvetlenített. Ráadásul a szolgáltatómnál a P30 120E, a P30 Pro (128) 140E Ft-ért kapható...(Az FE 178E-ért.) - Viszont úgy látom, hogy mostanában itt a fórumon sokkal kevesebb a negatív megnyilvánulás. Most már ajánlanátok a Samut a fenti vetélytársakkal szemben? (Na tessék, a megírás után olvasom a 2608-at :F )

[ Szerkesztve ]

(#2610) justmemory válasza Cargo (#2608) üzenetére


justmemory
senior tag

Szia,

1. Jómagam nem igazán szoktam szelfit készíteni, de az a néhány, ami készült, nekem megfelelt. Nem tudom mit jelent, hogy "nem vagy olyan ronda, mint az elkészült képen"; technikailag nem vagy megelégedve, vagy "átváltoztatott trollá" a kamera...? ;]
2. Viszonylag sokat beszélek kihangosítva; soha ilyen recsegős problémám nem volt, max. közeli hangerőn sem.

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#2611) Cargo válasza kisnokia (#2609) üzenetére


Cargo
tag

Remélhetőleg egyedi probléma, személy szerint tuti nem ezt választottam volna az asszonynak, mert ár-érték arányban sokkal jobb telefonok vannak, de a drágám samsung mániás, és bármi mást próbáltunk mindig samsunghoz tért vissza (egyébként neki is s7edge-et cseréltünk :) ). Az újabb samsungok közül, meg ez az egyetlen értelmezhető választás szerintem ár/érték szempontjából ebben "csúcs szegmensükben".
Számomra az s10e volt a legutolsó ár/érték arányban még éppen elfogadható telefonjuk, azt meg is vettem és elégedett vagyok vele. A feleségemnek csak azért nem ezt javasoltam, mert mindent telefonon csinál, és ahhoz meg "kicsi" a kijelzője.

nothing

(#2612) Damage401 válasza kisnokia (#2609) üzenetére


Damage401
senior tag

Én két hete használok egy Navy 128Gb/6Gb 4G verziós. 120hz használok és 1 nap 4,5 ora kijelző mindig megvan. Ajánlom bátran. Az új one ui 3.0 jót tett vele

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#2613) Cargo válasza justmemory (#2610) üzenetére


Cargo
tag

Köszönöm, hát igen, ezt nehéz megítélni, de ha neked megfelel, akkor az is jelent valamit, nincsennek nagy igényeim szóval, valami nem ok.

Szerintem akkor holnap visszamegy.

nothing

(#2614) Aliendej válasza Cargo (#2613) üzenetére


Aliendej
tag

Maga a kép minősége nem megfelelő, vagy az elkészült kép nem tetszik? Ha tennél fel ide előlapi kamerás képet szerintem itt páran megszakértik és kiderül, hogy a kamera nem jó, vagy csak neked nem tetszik amit látsz. (nem kell hogy te legyél rajta, sőt senki, bármit tartalmazhat a kép)

Nálam a kihangosításnál nincsenek ilyen problémák.

Fordítva ülsz a lovon és a ló is patával felfelé van

(#2615) Badboys válasza kisnokia (#2609) üzenetére


Badboys
őstag

Sosem voltam samu fan. Ez az első samu telefonom. Csak úgy mellékesen megkérdezem nem olvasol? Az általad megjelölt telefonok a hüvely cégcsoport tagjai. Amennyiben nem fontos a gugli és a frissítések Szeretsz és van időd mókolni vágj bele. Egyszer vettem huawei terméket soha többet még ingyen sem. A döntés joga a tiéd a pénzedet arra locsolod amire akarod. Nincs az érintéssel semmi probléma. Igen az Exinosnak vannak gyengéi a Snapdragonnal szemben, de túlélhető a dolog.

(#2616) Antonio989


Antonio989
csendes tag

Sziasztok! Péntek óta csatlakoztam én is az S20 FE 4G tulajok sorába. Szintén S7 edge--ről váltottam, ahogy elnézem sokak kitartottak mellette, én is szerettem jó teló volt de az akksija már nem az igazi sajnos.

Ghost touchot nem tapasztaltam így ez orvosolva lett sztem. A "fényérzékelő" ami ugye az első kamera Android 11 frissítése előtt még ugrált, de ezt is csak egyszer tapasztaltam, amikor félhomály volt a szobában. Frissítés után ezt se tapasztaltam. A frissítések során tapasztaltam melegedést a készülék felső részén, de 3 updatet tolt fel majdnem egymás után. Alapjáraton nem melegszik a telefon. A menü s7 edge után furcsa még egy két dolgot nem tálaltam meg elsőre, de android 9, 10 kimaradt nekem szóval ez az én bénaságom :D

Akkumulátor még tanulás alatt van, szóval erről még nincs konkrét infóm, de sógornak szinten ilyen telefonja van. Reggel leveszi a töltőről és sok esetben este 6 kor még 60% környéken van de Ő 60 Hz-en használja.

Ujjlenyomat olvasó király sztem 2x vettem fel a bal hüvelykujjam egyszer a jobbat (3-at lehet max felvenni) eddig gyorsnak érzem.

Hatalmas előre lépés S7 edge után szóval ajánlom én is a telefont. :C

(#2617) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok. Kezdőképernyőn hogy lehet beállítani, hogy a lapok körbe forogjanak? Magyarul, ha van 4 lap, akkor a negyedik után az első jöjjön, ne kelljen a másik irányba lapozni hármat. Talán érthető, hogy mit szeretnék. :D

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#2618) Fishor válasza Austin F. (#2542) üzenetére


Fishor
senior tag

Akkor bizonyára a vaku volt a gond. Vakuval videóztunk, mert kevés volt a fény.

(#2619) Fishor válasza samu74 (#2528) üzenetére


Fishor
senior tag

Szia, igen.

(#2620) Fishor válasza Austin F. (#2546) üzenetére


Fishor
senior tag

Szia, köszönöm. Valóban vakuzva volt.

(#2621) kutga válasza icemad (#2617) üzenetére


kutga
nagyúr

Az alap launcher nem tud ilyet. Novában van pl.

Let the Zone take me if I am.

(#2622) kutyek válasza icemad (#2617) üzenetére


kutyek
senior tag

A Home up modul (Good Lock) elvileg tudja.

(#2623) Fishor


Fishor
senior tag

Sziasztok!

Ezen be lehet állítani kamera gyorsindítást? Ha igen hogyan?

Üdv: Fishor

(#2624) TODI1111 válasza kutyek (#2622) üzenetére


TODI1111
addikt

Főképernyőt nem tudja csak az alkalmazásoknál lehet körbe körbe lapozni.

(#2625) icemad válasza kutga (#2621) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Kár. Sokáig nova-t használtam, de mostanra már a gyári is egész használható. Ezt az egy dolgot kivéve. Akkor marad a Nova...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#2626) samu74 válasza Fishor (#2623) üzenetére


samu74
addikt

Beállítások-Speciális funkciók-oldalsó gombok.

Más: az AOD-re jött update a galaxy storeban.

[ Szerkesztve ]

-----------

(#2627) icemad válasza Fishor (#2623) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Kétszer megnyomod a bekapcsoló gombot.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#2628) kutga válasza icemad (#2625) üzenetére


kutga
nagyúr

Kb így vagyok én is. Novában ráadásul nem működik a gesztus vezérlés ha jól tudom.

Let the Zone take me if I am.

(#2629) TODI1111 válasza kutga (#2628) üzenetére


TODI1111
addikt

Gesztus vezérlésre szerintem ez a legjobb program. Ráadásul samsung. [link]

(#2630) kutga válasza TODI1111 (#2629) üzenetére


kutga
nagyúr

Hoppá. Erről nem is hallottam mindjárt megnézem. Én az alapértelmezett beállítást használtam.

Let the Zone take me if I am.

(#2631) TODI1111 válasza kutga (#2630) üzenetére


TODI1111
addikt

Régóta használom. A végtelenségig testreszabható, jobb és balkézre egyaránt. Ráadásul szerintem sokkal kényelmesebb mert oldalról érhető el és a magasság is beállítható.

(#2632) Fishor válasza samu74 (#2626) üzenetére


Fishor
senior tag

Köszönöm!

(#2633) sly160


sly160
csendes tag

Sziasztok. A szuperlassított videók esetében ti is tapasztaltatok problémát? Ha gyenge (szobai) fényviszonyok között akarok videót csinálni, akkor kritikán aluli a minőség. Eddig nagyon úgy érzem, hogy ez a telo visszalépés az S10-hez képest. Valamint az akkuidő bőven elmarad az S10 idejétől. Ugyanannyi használat mellett.

(#2634) samu74 válasza sly160 (#2633) üzenetére


samu74
addikt

Van itthon egy S10,de semmilyen tekintetben nem látom hogy visszalépés lenne. Kamerában talán a fixfókuszos előlapi kamera az FE-ben lenne gyengébb, de mivel pont gyenge fényben teszteltük a párommal, hát az S10 egy rizsahalmazt vett fel.

-----------

(#2635) icemad válasza samu74 (#2634) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Mondjuk ez az s20 széria nem csak az s10-hez, de még az s8-hoz képest is visszalépés.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#2636) Peter89x


Peter89x
csendes tag

Sziasztok!
A tegnapi napon én is becsatlakoztam a tulajok táborába, bár amikor bementem a MM-ba, még nem tudtam, hogy i11 vagy ez lesz a vége. A két eladó sráccal beszélgetve viszont kiderült, hogy alapvetően az s20FE-vel járnék jobban, így hát erre esett a választásom. :-)

Ma még nem ez a daily driver, mivel sem a privát, sem a céges SIM nem megfelelő méretű; ez előbbit elvileg ma délután, utóbbit a héten valamelyik nap kapom meg. Tegnap délután ennek ellenére elkezdtem belakni; alkalmazások, névjegyek, üzenetek, stb. átvitelével kezdtem, amit a beállítások átnézésével, személyre szabásával folytattam. Hát mit ne mondjak, az 5.5 éves LG G4-hez képest ég-és-föld a különbség sebesség és kezelés terén..!

Mütyürkézés közben különösebb problémát nem tapasztaltam; a kijelző gond nélkül működött, a fényerő csak a konyhában ugrált le-fel kicsit, de ott vacak a fény amúgy is. Melegedni csak telepítés/frissítés közben melegedett kicsit.
A kamerát még nem volt módom igazán letesztelni, bár itt jön egy kérdés: Pro módban fényképezve melyik kamerát használja? A "normált"? Csak mert a nagyítás szorzói között nem tudom kiválasztani a 3x-et, két ujjas nagyítással tudom csak oda húzni, de nem vagyok biztos benne, hogy a "tele" kamera működik olyankor.

Egyedül egy dolog van, ami első blikkre talán kevésbé szimpatikus, az pedig a telefon mérete. Sajnos van olyan nadrágom, aminek a zsebével nem 100%-ban kompatibilis.. :D

(#2637) Peter89x válasza sly160 (#2633) üzenetére


Peter89x
csendes tag

A szobai fényviszonyok közötti vacak képminőségnek technikai okai vannak. A szuperlassításhoz egészen egyszerűen fényre van szükség!
Ilyenkor ugyanis olyan "zársebességgel" és fps-el rögzít a készülék, hogy a szenzornak sokkal-sokkal rövidebb ideje van egy-egy képkocka rögzítésére, így "nem jut elég fény a szenzorra". Ezt a telefon, feltételezem, magas ISO értékkel kompenzálja, ami valóban a képminőség rovására megy. Ez nem azt jelenti hogy rossz a telefon.
Ha megnézed a The SlowMo Guys bármelyik zárt térben készült videóját, szinte kivétel nélkül iszonyatos teljesítményű lámpával/lámpákkal világítják meg a felvétel tárgyát (sokszor még kint is..!) az 1000/2000 fps videók közben, pedig pl. a Phantom Flex 4K nem egy sz.r kamera. Sőt, ilyen fps mellett már az is számít, hogy a lámpa milyen tápegységről üzemel, mert egy 50Hz hálózati betápnál igen szépen látszódna a fényerő szinuszos váltakozása is. :))

(#2638) samu74 válasza icemad (#2635) üzenetére


samu74
addikt

Van egy rossz hírem.Nem a készülékkel van probléma. :)

-----------

(#2639) Dayerdroid válasza Peter89x (#2636) üzenetére


Dayerdroid
tag

Szia! Megcsinálod a fényképet aztán az exif adatoknál megnézed az f értéket. 2.4 tele lencse, 1.8 főkamera. De pro módban szerintem csak főkamera van. Autómatában is változik, hiába van 3x-os nagyítás beállítva ha túl közel van a téma vagy túl sötét van akkor a főkamerát használja.

(#2640) Cargo válasza Cargo (#2613) üzenetére


Cargo
tag

Frissítés:
Tegnap visszavittem a pólus MM-ba, kb negyed óra szivatás után, az okospultban is rábólintottak, hogy a recsegés/torzulás az nem normális, így tuti hibás. Szóval csere lett a vége, bár én a pénzt akartam vissza. A "MÁNÁGER" csak cserét, vagy ajándékkártyát volt hajlandó jóváhagyni, annak ellenére, hogy az ügyfélszolis azt mondta, hogy lehet pénzt visszakérni. Az ajándékkártya kifejezetten sértő miután "kifejeztem igényemet", a csere meg legyen már ugyan az Én döntésem, ha akarom. Így veszített a pólus MM egy impulzusvásárlót, aki minden szart összevásárolt már náluk. És én még majdnem ráfizettem egy Note20-ra... Tudom, hogy nekik nem tétel, de ez az "ügyfélközpontúság" halála. A telefon most már úgy tűnik rendben van, bár szerintem még mindig pocsék az első kamera, de úgy tűnik, hogy ez "gyári fícsör". Aki sokat selfie-zik annak nem ajánlom. A hátsó kamerák, egyszerű usereknek tökéletesek.

nothing

(#2641) kutga válasza Cargo (#2640) üzenetére


kutga
nagyúr

A "MÁNÁGER" csak cserét, vagy ajándékkártyát volt hajlandó jóváhagyni

Webshopos rendelésnél 14 napon belül indokolás nélkül elállhatsz a szerződéstől, nem tudom online rendeltétek-e.

Let the Zone take me if I am.

(#2642) Cargo válasza kutga (#2641) üzenetére


Cargo
tag

Sajnos "offline" vásárlás volt.

nothing

(#2643) justmemory válasza Cargo (#2640) üzenetére


justmemory
senior tag

Legalább kicserélték, noha én biztos addig nem jöttem volna el, amíg a pénzt vissza nem adják; esetleg fogyasztóvédelem...

bár szerintem még mindig pocsék az első kamera, de úgy tűnik, hogy ez "gyári fícsör"

Pont ma készítettem egy szelfit egészen kedvezőtlen körülmények között; nekem megfelel. Mondjuk innen nehéz; jó volna valamilyen összehasonlító fotó, hogy 'ilyennek kéne lennie' vs. 'ehhez képest ilyen'. Tény, hogy az elülső kamerák (szinte) egyik telefonon sem érik el a hátsók minőségét.

A hátsó kamerák, egyszerű usereknek tökéletesek.

Szerintem azért ez annyira nem rossz, hogy csak az egyszerű usernek legyen jó...

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#2644) BogyóBP válasza justmemory (#2643) üzenetére


BogyóBP
addikt

Sajnos nem így megy. Mindig előbb felajánlják az üzleten belül történő cserét vagy vásárlás lehetőségét a pénz a legutolsó mivel az plusz könyvelés herce hurca stb nehezebb leírni. Az hogy egy akkora nagy áruház ajándékutalvánnyal akarta kiszúrni a szemed gusztustalan mivel nem oriástévét akarsz érte cserébe ha telefont mentél venni. Ez a levásárlás meg a halálom. A fogyasztóvédelem meg nem sokat tud tenni. Érdemes ilyenkor egy fejest keresni email is tök jó lehet ha jó a hozzáállás és 14 napon belül vagy akkor visszautalják a pénzt. Legközelebb mindig előbb kosárba téve vásárolj meg akkor is ha ott van egy üzletben :) Én is így szoktam így sose szivoznak a pénz miatt. Lehet a protokoll más akkor ha közvetlen KP ba fizetsz és más ha online rendeltél.

Amúgy egyre jobban megy el a kedvem ettől a modelltől. Sokan sok féle gondot irtok és a kolleganőm ilyen telefonját is a kezembe véve is határozottan az volt az érzésem hogy kb egy 100.000ft os telefont fogok a kezembe. :(

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#2645) kutga válasza BogyóBP (#2644) üzenetére


kutga
nagyúr

Pedig jó kis telefon. Csak azért vettem A71-et végül, mert másra kellett a különbözet. ;]

Let the Zone take me if I am.

(#2646) BogyóBP válasza kutga (#2645) üzenetére


BogyóBP
addikt

Annál asszem nincs Qi töltés (wireless).

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#2647) kutga válasza BogyóBP (#2646) üzenetére


kutga
nagyúr

Nincs, se IP védelem, se 120Hz, sorolhatnám.

Let the Zone take me if I am.

(#2648) BogyóBP válasza kutga (#2647) üzenetére


BogyóBP
addikt

120HZ vagy mégtőbb szerintem olyan esetben jó ha pl van hozzá érintő ceruza pl note telefon vagy egy tablet. Rajzolásnál eszméletlen jó hogyha azonnal látod amit rajzolsz és nincs késés. Kollegám tabletjébe ilyen kijelző van és marha jó vele dolgozni. Telefonnál szerintem nincs értelme. Minek. Játékoknál ilyen kis képernyőnél amúgy se releváns a filmnézésnél meg ugyse lesz annyival jobb amire azt mondanád húha mivel a gyorsitás szoftveresen is elérhető. Feleslegesnek tartom mert emiatt többet is fogyaszt gyorsabban melegszik.

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#2649) justmemory válasza BogyóBP (#2644) üzenetére


justmemory
senior tag

Hát... szerintem ez úgy működik, hogy vannak szabályozások és annak mentén kell/lehet érdekeket érvényesíteni. Nem vagyok ebben jártas, de ilyen esetben biztosan utána járnék. Az biztos, hogy az ajándékutalvány az gáz...

Sajnos úgy tűnik megosztóra sikerült ez az eszköz... 100000 Ft-ért egyébként egészen jó készülékek vannak, szóval ha ez az érzet, nem biztos, hogy rossz ez... :DDD;]
Itt nyilván a nevet is és a mögöttes "szolgáltatásokat" is (DEX, stb.) megfizeted... de ez van, bő választék érthető el :)

[ Szerkesztve ]

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#2650) kutga válasza BogyóBP (#2648) üzenetére


kutga
nagyúr

A görgetés szerintem nagyon látványos 120Hz-en.

Let the Zone take me if I am.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.