Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S20 FE topik
A topicban bárminemű termék hirdetése, árulása, kínálása TILOS!

Specifikáció:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3851) kissati66 válasza Namelesske (#3831) üzenetére


kissati66
tag

"egyedül akkumulátoron látszik főleg a két SOC közötti különbség, de olvasgatva a Redditet, az 5G ugyanolyan fos mint az LTE verzió"

Én 3 hete használom az 5G verziót, folyamatosan, tehát éjjel-nappal megy a bluetooth (egy Amazfit Bip-hez kapcsolódva), wifi, nfc, gps, nem akad, nem melegszik és ilyen üzemidőt produkál:

Szerintem a fos telefon nem ilyen. ;) Én tökéletesen elégedett vagyok vele.

Samsung Galaxy S 1, 2, 3, (LG Nexus 5), 7 EDGE, 20 FE 5G, GW 4 Classic

(#3852) Namelesske válasza kissati66 (#3851) üzenetére


Namelesske
addikt

Ez lenne az alap, mindig minden körülmény között. Az Exynos 990 is tud ilyet, ha kikapcsolgatok mindent meg adaptív energiatakarék meg anyám kínja.

[Samsung Galaxy S21 Ultra Battery Life SUCKS... The Final Update]

Én még bízom benne hogy szoftverrel megoldják valahogy... de ha meglehetne akkor már megoldották volna.

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#3853) kokyt válasza Namelesske (#3849) üzenetére


kokyt
senior tag

Te mellényúltál, és ezért féli üres a pohár, ő pedig elmondása alapján teljesen más telefont használ, mégis jobban tudja. Folyamatosan sarkítasz, ő kitér és hülyének néz, és persze én vagyok a hunyó, mert bizonygatom, hogy a soc-on kívül kb azonos a két telefon, tudtam mit veszek, és hogy elégedett vagyok vele. Parádés. Elengedem, más telefon, nem tudtam mi veszek, sarokban sírok miatta.

(#3854) kutga válasza kokyt (#3853) üzenetére


kutga
nagyúr

A telefont magadnak vásároltad nem? Ha bevált akkor miért idegeskedsz mások véleménye miatt?

Let the Zone take me if I am.

(#3855) kokyt válasza kutga (#3854) üzenetére


kokyt
senior tag

Igazad van.

(#3856) Namelesske válasza kokyt (#3853) üzenetére


Namelesske
addikt

Ebben a témában meg veled értek egyet. [link]

Szerintem annyira sokat nem sarkítok, tényleg ennyire sarkosan szar az akkum :D most lőttem 5 képet, -10%

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#3857) Namelesske


Namelesske
addikt

S20 FE vs. Lumix FZ-300 teszt fotók [link]

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#3858) Antonio989 válasza leslien (#3848) üzenetére


Antonio989
csendes tag

Most tettem fel az áprilisi frissítést, és most nem ugrált a 4k videónál a fényerő sima YouTube alkalmazásnál se. Ha nem nézted mostanában, érdemes checkolni :)

Ha jól emlékszem ez volt a teszt videó: [link]

[ Szerkesztve ]

(#3859) Antonio989 válasza leslien (#3848) üzenetére


Antonio989
csendes tag

Bocsi kétszer küldte el :D

[ Szerkesztve ]

(#3860) samu74 válasza Antonio989 (#3858) üzenetére


samu74
addikt

És széthúztad teljes képernyőre?Tehát hogy kitöltse a képernyőt a kép.

-----------

(#3861) Namelesske


Namelesske
addikt

120hz semmi energiatakarékosság, semmi nem változott, úton a 6 óra felé ....

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#3862) batai15 válasza Namelesske (#3861) üzenetére


batai15
félisten

Azért ez nem rossz akku

(#3863) kokyt válasza Namelesske (#3861) üzenetére


kokyt
senior tag

A camera light sensor nálam is magas, délelőtt óta kísérletezek. Az elmélet, hogy a front kamerával mér fényt, ami zabál. Kikapcsoltam az aod dinamikus fényerejét. Eredménye a fennsík félidőtől. Igaz, nem volt ott kijelző használat, de jobbnak tűnik a készenléti fogyasztás.

(#3864) harry3 válasza kokyt (#3863) üzenetére


harry3
őstag

Érdekes, ez csak most tűnt fel, hogy ott van. Elvileg a fényérzékeléshez a kamerát használja. Most kérdés, hogy eddig is ennyit evett, csak nem volt a listában, vagy elcsesztek valamit.
Viszont nálam a YouTube villogás nem tűnt el, de más készülék és TV esetében is van rá panasz.

[ Szerkesztve ]

(#3865) kokyt válasza harry3 (#3864) üzenetére


kokyt
senior tag

Mindig ott volt nálam az elejében ha sokat volt készenlétben. Különösen a service-ekhez képest eszik sokat, pedig azok csinálnak is valamit. Úgy fest, ez az ára a minimális kávának és a kis kameralyuknak.
Youtube villogás nálam is maradt.

(#3866) LEON_01


LEON_01
tag

+1

(#3867) Damage401 válasza Antonio989 (#3858) üzenetére


Damage401
senior tag

Szia, teszteltem!! Tényleg jó lett, nem ugrál :K köszi az infot!!

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#3868) Antonio989 válasza samu74 (#3860) üzenetére


Antonio989
csendes tag

Igen, úgyis teszteltem és nem ugrál. :K

(#3869) Namelesske


Namelesske
addikt

Én próbáltam egy reflektor előtt a telefont de nem a kamerával nézi a fényt hanem tőle balra a kijelzőn keresztül. Legalábbis úgy tűnik.

Na ennyit bírt:

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#3870) tecsa74


tecsa74
tag

Sziasztok!

Messenger beszélgetés közben ( video ) gyakran kiirja hogy túlmelegedett a készülék. Eddig ez nem volt jellemző. Viberen is tapasztaltam, illetve a minap autóskameraként használtam es kb negyed óra felvételkészízés után kiírta. Ez hiba, vagy természetes jelenség?

Mindegy milyen jó ember voltál,a temetésed menetének hosszát úgyis az időjárás határozza meg:)

(#3871) justmemory válasza tecsa74 (#3870) üzenetére


justmemory
senior tag

Szia,

én ezek közül a Vibert használom; alapból nem csinál ilyet (újkorában decemberben csinált egyszer ilyet, akkor DEX-en keresztül ment a videótelefonálás; 45 perc után írta ki ezt akkor. Azóta sose) , és durván sem melegszik, tehát ha nálad ezt csinálja, biztos nem normális.

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#3872) Badboys


Badboys
őstag

Ez az igazi szopás [link]

(#3873) kutga válasza Badboys (#3872) üzenetére


kutga
nagyúr

Kíváncsi vagyok mikor lehet majd kapni nálunk.

Let the Zone take me if I am.

(#3874) Badboys válasza kutga (#3873) üzenetére


Badboys
őstag

Úgy gondolom 1-2 hónap. Viszont ez a Német ár. Itt drágább lesz a drasztikus áfa miatt. Ezzel a lépéssel elismerték, hogy semmit sem ér az exinos. Eleve hiba volt ezzel forgalmazni. Eladásnál rendesen le fogja húzni az árát. Kíváncsiságból be próbáltam egy cserét az A72 re eléggé lehangoló lett a tapasztalatom. Mondjuk nekem eddig komolyabb gondom nem volt vele, bőven elég amire használom.

(#3875) leslien válasza Badboys (#3874) üzenetére


leslien
nagyúr

ha időben megjelenik talán erre esély lehet?! [link]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#3876) kutga válasza Badboys (#3874) üzenetére


kutga
nagyúr

Az A meg az S széria valóban nem egy kutya. Az hogy semmit nem ér talán túlzás, de lehet hogy figyeltek a visszajelzésekre. Az S10 Lite is snapdragonnal jött annak idején.

Én lehet el is gondolkodnék a cserén.

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#3877) leslien válasza kutga (#3876) üzenetére


leslien
nagyúr

én gariba cseréltetném arra hivatkoznék ami köztudott... sőt már most írnék a Samsung support ra... melegedés,random reboot, ...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#3878) leslien válasza leslien (#3877) üzenetére


leslien
nagyúr

ha tényleg nem lesz elérhető a 4G Exynos verza az üzletekben csak a Snapdragonos , akkor usernek miért kellene továbbra is azt használnia?! belegondolva lehet, h veszek egyet az aprón... ;]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#3879) kutga válasza leslien (#3877) üzenetére


kutga
nagyúr

Nekem A71 van. ;] Azt még át kell gondolnom hogy megéri e nekem a felárat, az én igényeimnek ez is megfelel. Kicsit olyan érzésem van mintha az S10 Lite bakijait próbálnák helyrehozni.

Let the Zone take me if I am.

(#3880) icemad válasza Badboys (#3872) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Egyedül az árazás lehet probléma. Jelenleg olcsóbb az 5g verzió, mint a cikkben emlegetett ár.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#3881) kisnokia válasza icemad (#3880) üzenetére


kisnokia
aktív tag

A lényeg: abbahagyják a 4G gyártását, a Snapisnak meg lesz egy letiltott 5G-s változata. Ez már jó apropó az áremelésre, biztos nagyon sokba kerül a letiltó szoftver :) Bár ezt sem értem, hírek szerint augusztusban jön az S21 FE. 4 hónapra mi értelme van? Alapanyaghiány esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#3882) Namelesske válasza leslien (#3877) üzenetére


Namelesske
addikt

Sokat nem érsz el vele, a gyökér okot nem oldod meg.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#3883) leslien válasza Namelesske (#3882) üzenetére


leslien
nagyúr

miért is?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#3884) Namelesske válasza leslien (#3883) üzenetére


Namelesske
addikt

Attól hogy kicserélteted a telefont egy ugyanolyanra mi változik? Az ürültség definíciója, ugyanazt csinálni és más eredményt várni...

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#3885) leslien válasza Namelesske (#3884) üzenetére


leslien
nagyúr

látom nem érted,h miről beszélek... :) ha eljut a garancia odáig ,h csere akkor miért adnának egy ugyanolyan szart?! pláne ha már nincs is hivatalosan... csak a 780G... vagy kp t adják vissza...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#3886) Namelesske válasza leslien (#3885) üzenetére


Namelesske
addikt

Van ott még bőven raktáron Exynos 990-es S20FE hidd el nekem... Még mindig nem hivatalos hogy itt lesz-e egyáltalán Snapdragonos verzió és az sem hogy nem várják meg inkább vele az S21FE-t.

Egyrészt a telefon működik, külső alkalmazások nélkül nem fogja reprodukálni a hibát. A kijelző nincsen beégve vélhetőleg, akkumulátor és az összes hardver 99% hogy hibátlanul átmegy a Samsung RMA folyamaton. Pont az ilyen random benyögések és igények miatt szívnak azok is akiknek tényleg bajuk van, mert magyar módra kijátszottuk a random reboot kártyát...

Annak hogy ezt bármilyen Samsung boltba kicseréljék neked egy új A52-re az esélye egyenlő a nullával. De ne legyen igazam.

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#3887) leslien válasza Namelesske (#3886) üzenetére


leslien
nagyúr

biztos nem hagynám és még a.kijelzőt is beégetném... most Samsung a genyo... ha az Exynost akarnák adni akkor mondom a kpt...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#3888) Namelesske válasza leslien (#3887) üzenetére


Namelesske
addikt

Hát ez még annál is nagyobb fasság, mint hogy én vettem egy 45W/25w-os gyors töltőt, csak hogy ne idegesítsen a merülő akku, meg telesírom a fórumokat. ;]

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#3889) leslien válasza Namelesske (#3888) üzenetére


leslien
nagyúr

te gyanútlanul megvetted az Ő szarjukat, mivel itthon még választási lehetőséget sem kaptál... mindegy én szóltam... ;)

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#3890) Namelesske válasza leslien (#3889) üzenetére


Namelesske
addikt

Gyanútlanul az túlzás, de házhoz mentem lófaszér az egyszer biztos :D

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#3891) Badboys válasza leslien (#3875) üzenetére


Badboys
őstag

Kössz, de ez esélytelen mivel már csak pár nap van az eksönből. A Németeknél sem jelent meg egyenlőre. Mint írta valaki nem is biztos, hogy eljut erre. Ezt egy más országban ellehet játszani, hogy ez szar az szar kérem a cserét. Sajnos tapasztalataim azt sugalják ez itt nem játszik. Igazat megvallva két A71 et cserélt a T űgy, hogy bolti vásárlád volt nem netes 72 órában. Nekem mindenképpen jobb lenne a Snapis mert, ha végre eltudnék innen menni akkor az otthoni szolgáltató talán beszámolná. Az is lehet, hogy nem mert Eu régiós. exivel meg semmire nem mennék mert ott csak snapis verzió van S20FE ből. Ahogy néztem az S21 szériát ott is exinossal forgalmazzák.

(#3892) fdani0807


fdani0807
tag

A legutóbbi áprilisi frissítés óta mintha nem melegedne egyébként szerintem annyira és talán az akksi is jobban bírná (készenlétnél szembetűnőbb).
Az akksi engem is az elején bosszantott, hogy miért ekkora a különbség. Ha több videót nézek rajta (Twitch, YouTube, Netflix stb.) akkor általában a 4.5-5órát tudja hozni mindig, néha kicsit többet.
A50-ről jövök, ami nálam stabilan hozta az 5-6 órát minden esetben.
Ha viszont csak nyomkodom és semmi különöset nem csinálok vele (Facebook, Instagram, messenger, egyszerű böngészés stb.) akkor ez viszont nagyon változó tud lenni. Ezzel a használati szokásokkal ilyenkor 2.5-3.5 óra maximum a kijelző idő. Elég érdekes. Ettől függetlenül bízom benne, hogy ameddig támogatása lesz ennek a telefonnak, engem ki fog szolgálni :DD
Sajnos el kell fogadnunk, hogy az S-széria nem arra van kitalálva, hogy az egész napos iramot tartsa velünk minden esetben, hiába bosszant engem is a dolog.:F

(#3893) kisnokia válasza fdani0807 (#3892) üzenetére


kisnokia
aktív tag

A Snapis verzió a Notebookcheck-nél kifejezetten jó aksiidőket futott!

(#3894) Badboys válasza fdani0807 (#3892) üzenetére


Badboys
őstag

Szerintem meg nem egészen igy van. Sajnos a HTC megszűnt az utolsó onnan származó U11 em kenterbe veri ezt. Ugyanezzel a felhasználással heti 1 alkalommal töltöttem. Ezt 2 naponta etetem. Elvárható egy állítólagosan felső kategóriás 200000 x forintos telefontól, hogy normális üzemidőt adjon. Ezt egy tized sorban lévő noném telefon is tudja. Nagy kár, hogy ez nem vert akkora port mint az akkumulátoros eset, hogy vissza hívták őket. Pedig a korrekt megoldás ez lenne.

(#3895) Badboys válasza kisnokia (#3893) üzenetére


Badboys
őstag

A valós üzemidőt a felhasználók tapasztalata adja. Sajnos úgy veszem észre, hogy ezek a tesztek gyakorlatilag majdnem semmire sem jók. Amennyiben ezt a telefont veszem alapul a gyakorlat engem igazol. Azt nagyon szeretném tudni, hogy milyen háttér alku miatt nem volt választási lehetőség a snapi és a exinos közt. Amikor még a Románoknál is hivatalosan van mindkettő. Talán csak itt nem volt választási lehetőség.

(#3896) K82 válasza Badboys (#3894) üzenetére


K82
őstag

HTC U11 heti egy töltéssel? :DDD
Max. ha csak bekapcsolva van, de nem használva...

Pixel / OnePlus Pad

(#3897) fdani0807 válasza kisnokia (#3893) üzenetére


fdani0807
tag

Nekem a 4G-s Exynos verzió van.
De kíváncsi leszek a 4G-s Snapdragonra is mit fog hozni.

(#3898) justmemory válasza Badboys (#3894) üzenetére


justmemory
senior tag

De tudod... azért azt is illik figyelembe venni, hogy melyik telefonban milyen hardver van, amögött milyen OS milyen egyéb szolgáltatásokkal, stb., stb. HTC-n pl. biztosan nem fut Bixby a háttérben - csak egy nagyon kiragadott, triviális példát említsek. Nekem is van egy régi, Nokia, nyomógombos telefonom. Na azt tényleg heti 1x töltöm... Szóval alma, körte... továbbra sem akarom felmenteni a Samsungot, de akkor legyen korrekt az összehasonlítás is.

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#3899) Badboys válasza justmemory (#3898) üzenetére


Badboys
őstag

Teljesen igazad van mert ott nem fut a háttérben semmilyen bixby. Lehetne akkor törölném a francba. Akinek meg kell az letölthetne az árúházból. Na mindegy végül is azt nézzük mindenkinek van valami igaza ebben abban. Nagyjából jelenlegi használat. Telefonálás, Email, SMS, banki ügyletek, kerékpározás vagy gyaloglás ez 2 naponta töltést igényel. Gyakorlatilag erre van használva. Nekem is van egy fúl dobozos N73 gyári állapotban.

K82: Igen volt 2 darab is belőle. Kihangsúlyoztam az és használatommal. Minden telefont csutkára lehet meríteni reggeltől estig használattal.

(#3900) zsolez76


zsolez76
tag

Jött új sw update. XEH

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.