Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S20 FE topik
A topicban bárminemű termék hirdetése, árulása, kínálása TILOS!

Specifikáció:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3751) szemesi69 válasza bozsozso (#3749) üzenetére


szemesi69
addikt

Fiatal srác, persze, hogy mászkál :) A programra nem hiszem, hogy rátudom beszélni :N
Korábban páromnak volt s8, az volt hálózat eldobós, volt sim csere is, végül meguntuk, le lett cserélve s10-re, mindegyik telekomos simmel volt van használva, az én p30 pro-m toronymagasan veri mindegyiket térerőben telekomos hálózaton.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#3752) bozsozso válasza szemesi69 (#3751) üzenetére


bozsozso
őstag

Rendben köszönöm, semmi gond. Nekem a térerővel nem volt gondom, bár azt nem is szoktam figyelni ha tudom használni a telefont. :)

(#3753) szemesi69 válasza bozsozso (#3752) üzenetére


szemesi69
addikt

A lényeg, eddig mindig elérhető volt, nem mondta még, azt sem, hogy nem tudott volna telefonálni. 1 hónapja jártunk Szigliget, Badacsony környékén, végig neten lógott, szóval nem volt vele gond.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#3754) bozsozso válasza szemesi69 (#3753) üzenetére


bozsozso
őstag

Ennek örülök, köszönöm. :R

(#3755) m1lan válasza bozsozso (#3742) üzenetére


m1lan
őstag

Igen. A Note9 nálam ugyanezt produkálta két Telekomos kártyával dual 4G módban. Beállítástól függően mindig lesz valami, ami nem működik megfelelően. Egy megoldás van csak: valamelyik kártyát vissza kell butítani 3G/2G-re.

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#3756) bozsozso válasza m1lan (#3755) üzenetére


bozsozso
őstag

Próbáltam azt is egy ideig ment stabilan aztán úgy is elkezdte csinálni ezért lett szevíz a vége még garis.

(#3757) Namelesske válasza m1lan (#3755) üzenetére


Namelesske
addikt

Igen én is erre jutottam.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#3758) Rinocerosz válasza bozsozso (#3750) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Samsung a saját hülyeségeibe esik el. Gyenge SoC és ezt a térerő dolog évek óta probléma a Samsung eszközökön.

A téterő dolgot is lehetne orvosolni, de ők inkább lenyelik ezt is. Konkurencia hiányában elég nekik 2 évente újítani valamit.

(#3759) bozsozso válasza Rinocerosz (#3758) üzenetére


bozsozso
őstag

Az engem nem érdekel, hogy alacsonyabb a térerő, de az hogyha nem tudom használni az igen. Biztos vannak olyan helyek ahol már nincs térerő, de nem szoktam vagy csak ritkán olyan helyeken járni. Egyik samsung telefonommal sem volt térerő gondom.

Na mindegy nem szemetelem tovább a topicot, köszönöm a javaslatokat, tanácsokat illetve információkat.

(#3760) Namelesske


Namelesske
addikt

Nem tudom tudtátok-e de az S20 FE is tartalmaz az S21-hez hasonló dinamikus képfrissítési módot. Csak nem olyan agresszíven spórol az energiával, de ettől még ott van a rendszerben.

Ma a fejlesztői opciókban bekapcsoltam az képfrissítés számlálót, és arra lettem figyelmes hogy amikor szöveget viszek be, egy pár másodperc után visszavált a rendszer 60hz-re.

60hz marad mindaddig ameddig szöveget gépelsz be, vagy várakozol chat alkalmazásokban például válaszra. Ami nem tetszik, hogy amikor egy teljes képernyős videó van például megnyitva, akkor miért nem vált vissza magától 60hz-re ha nem érsz a panelhez x ideje... Sok energiát lehetne spórolni vele, szóval ezt a területet érdemes Bixbyvel automatizálni, a többit megoldja a rendszer kb magától.


Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#3761) leslien válasza Namelesske (#3760) üzenetére


leslien
nagyúr

nálam csak a játékok állnak át 60hz- re...lehet ezt vhol állítani?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#3762) Namelesske válasza leslien (#3761) üzenetére


Namelesske
addikt

Nekem teljesen automatán csinálja.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#3763) leslien válasza Namelesske (#3762) üzenetére


leslien
nagyúr

Sony Xperia 5 II az ebben pofán vágja ... sőt... színben is..

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#3764) s4hu|SyD^ válasza leslien (#3763) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Ezt látva meg is kérdőjelezem a Samsung-ot. :U

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#3765) doooo válasza leslien (#3763) üzenetére


doooo
veterán

Mit kell itt látni? Teljesen megegyező játékbéli feltételek vannak mindkettőnél? Megegyező időjárás, napszak, stb? Aligha. Más elfogadható magyarázat amúgy sem lenne ilyen különbségre. Milyen játék lenne az, ami szó szerint másképp néz ki különböző készülékeken?

(#3766) leslien válasza doooo (#3765) üzenetére


leslien
nagyúr

itt most a 120hz volt az érdekes... :U

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#3767) K82 válasza leslien (#3761) üzenetére


K82
őstag

Ki kell gyomlálni minden játékkal kapcsolatos hülyeséget. Én első körben majdnem elsírtam magam amikor megláttam hogyan fut (pontosabban néz ki) ezen az Ingress Prime a Pixel 4XL-hez képest, és hogy ne csak a felbontásbeli különbséget nézzük, a zasszony 4a 5G-jén is elindítottam az övét. Mintha jóval gyengébb grafikus vezérlő lenne az S20FE-ben még a 4a 5G-hez képest is, pedig ugye nem... Egész egyszerűen a szoftveres/meghajtós rész az, ami a Samsungnál lehúzza a grafikát. Az összes szoftveres "optimalizációt" letiltva már hajlandó az Ingress is futni (néha) 120 Hz-en, de a megjelenítése még mindig olyan mintha az anti-aliasing ki lenne kapcsolva...

Ezeket mind nyugodtan ki lehet irtani adb-s paranccsal, használhatóbb lesz a játékos rész:
pm disable-user --user 0 com.samsung.android.game.gamehome
pm disable-user --user 0 com.enhance.gameservice
pm disable-user --user 0 com.samsung.android.game.gametools
pm disable-user --user 0 com.samsung.android.game.gos
pm disable-user --user 0 com.samsung.android.gametuner.thin

Ugyanez igaz a tabletre is (S6 lite): első indításkor gyönyörűen nézett ki a Zen Pinball akármelyik pályája, következő indításokkor meg mintha a grafikus beállításokat minimumra rakta volna az ember a full helyett. Miután letiltottam a fenti dolgokat, már nincs ilyen.

[ Szerkesztve ]

Pixel / OnePlus Pad

(#3768) samu74 válasza K82 (#3767) üzenetére


samu74
addikt

Nálam a Game Plugin-on van úgy állítva 1-1 játék ahogy szeretném.Tehát ha max FPS kell(cod) arra,ha kiegyenlített vagy takarékos akkor arra.Ez az ADB parancssoros megoldás biztos jó, de nem veszélytelen .

-----------

(#3769) K82 válasza samu74 (#3768) üzenetére


K82
őstag

A rendszer stabilitására nincs hatással, ha ilyen jellegű veszélyre gondolsz. Másrészt meg ha esetleg mégiscsak lenne valami, ugyanúgy tudod engedélyezni is.

Pixel / OnePlus Pad

(#3770) samu74 válasza K82 (#3769) üzenetére


samu74
addikt

Anno nekem volt ilyen gondom hogy tiltottam ezt-azt ,aztán egy frissítés után lett problémám. Persze,ha képbe van az ember el lehet kerülni.

-----------

(#3771) MikeWazowski válasza leslien (#3763) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Mivel iratod ki az fps számot?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#3772) K82 válasza MikeWazowski (#3771) üzenetére


K82
őstag

Developer options -> show refresh rate

Pixel / OnePlus Pad

(#3773) kissati66 válasza leslien (#3761) üzenetére


kissati66
tag

És a kamera élőképe is, nálam. De sehol máshol (legalábbis nem vettem észre), 5G-s verzió.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S 1, 2, 3, (LG Nexus 5), 7 EDGE, 20 FE 5G, GW 4 Classic

(#3774) Namelesske válasza K82 (#3769) üzenetére


Namelesske
addikt

Ez nem teljesen igaz, ha van mukahelyi fiók felvéve a telefonra KNOX-on keresztül akkor bootloop lesz a vége.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#3775) MikeWazowski válasza K82 (#3772) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Köszönöm.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#3776) doooo válasza leslien (#3766) üzenetére


doooo
veterán

Akkor miért írtad, hogy "színben is"? :U

(#3777) leslien válasza doooo (#3776) üzenetére


leslien
nagyúr

nyilván nem erről a képről szólt a színben is...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#3778) m1lan válasza leslien (#3763) üzenetére


m1lan
őstag

Mondjuk van is 120.000 forint árkülönbség a két készülék között jelen pillanatban.

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#3779) batai15


batai15
félisten

Helló! Eljutottam oda hogy lehetségesen veszek egy ilyen készüléket . A one ui 3+verziókban már nincs benne a kamera lyuk eltüntetési opció, ebből a készülékből is ki vették ? Néztem a médiába ami készülék vannak 2.5 one ui-val azokban még ez benne van.

(#3780) Namelesske válasza batai15 (#3779) üzenetére


Namelesske
addikt

Kivették a funkciót.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#3781) batai15 válasza Namelesske (#3780) üzenetére


batai15
félisten

Köszi.

(#3782) batai15


batai15
félisten

Készülékkel ki mennyire van meg elégedve ?
Igazából fontos lenne a valamennyire kompakt méret, hosszú távra tervezek vele , és qi töltés is.
Plusz 120hz is igencsak fluiddá teszi .

(#3783) leslien válasza batai15 (#3782) üzenetére


leslien
nagyúr

ezt mindenképp várd meg..... [link]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#3784) batai15 válasza leslien (#3783) üzenetére


batai15
félisten

Hát ha árban ilyen lesz jöhet ,ha nem akkor a52 a másik kiszemelt. Ennyiért amúgy sem veszek soha telefonr.

(#3785) leslien válasza batai15 (#3784) üzenetére


leslien
nagyúr

szolgáltatónál biztos jobb áron lesz, és érdemes lesz beruházni...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#3786) batai15 válasza leslien (#3785) üzenetére


batai15
félisten

Rablanc nem kell ,amúgy is flottás vagyok .

(#3787) leslien válasza batai15 (#3786) üzenetére


leslien
nagyúr

akkor marad az A52...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#3788) batai15 válasza leslien (#3787) üzenetére


batai15
félisten

Vagy marad a sima Fe. Még mindig nem derült ki ,mi a gond vele ?

(#3789) leslien válasza batai15 (#3788) üzenetére


leslien
nagyúr

lehet,h neked nem is lenne gond... nekem személy szerint a Exynos 990... pl most miért jön ki egy 4G verza SD 865+?! hmmm :)

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#3790) batai15 válasza leslien (#3789) üzenetére


batai15
félisten

Mondjuk volt s8am ,a50 S8 gyenge volt akkuba ,a50 meg lassú .
Viszont ismerős s21e penge ,meg nyomkodtam a médiába,a52 és s20fe is nagyon bejött . Igazából a qi töltés kéne leginkább, ha már van ilyen töltő és asszony nem használja,kocsiba is jó lenne.

(#3791) leslien válasza batai15 (#3790) üzenetére


leslien
nagyúr

S21 az már masik vonal...A 52 nincs probléma ( van itthon)... S20 FE 4G vel lehet probléma...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#3792) justmemory válasza batai15 (#3788) üzenetére


justmemory
senior tag

Nekem semmi gondom nincs vele (mármint az Exynos-al). Olvasd vissza a fórumot, én is leírtam már sokszor a tapasztalataimat és a véleményemet is, illetve mások is. Akinek gondja volt, ott általában a konkrét telefonnal volt valamilyen - pl. hardveres - gond. Olyan is van, akinek cserélték, utolsó beírása szerint "eddig jó". Lehet, hogy megosztóra sikerült, de úgy látszik a nezdeti viszontagságok csitultak. A mindenféle összehasonlító teszteken az üzemidőt kifogásolják (Exynos nem bírja úgy, mint a Snapdragon); ebben lehet is/van is valami, de ezeke szintetikus tesztek. Nekem a saját használati szokásaim mellett bír annyit, mint az előző telefonom úgy, hogy jóval több szolgáltatás fut, egészen más dolgokat is használok (pl. DEX). Mindenki el tudja dönteni, hogy mi a fontos.

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#3793) Mátésum válasza batai15 (#3790) üzenetére


Mátésum
aktív tag

Szerintem korrekt készülék, én meg vagyok elégedve. A50, utána Honor 20,utána S20 Fe. Szerintem ár-érték arányban jelenleg egy jó telefon. A fényképező abszolút használható (MILC van mellette, de nem mindig kerül elő), tölteni úgyis kell naponta nagyjából mindent. Gyors, szép a kijelző. Nekem egyelőre abszolút hozza azt, amit a tesztben olvastam, és az alapján vártam tőle.

(#3794) samu74 válasza batai15 (#3790) üzenetére


samu74
addikt

S7-nél érdekesnek tartottam a qi töltést, S9-nél már annyira nem,az FE-n soha nem használom. De biztos fontos lehet neked,de ez pont az a ficsör amit szerintem lehet nélkülözni.

-----------

(#3795) batai15 válasza samu74 (#3794) üzenetére


batai15
félisten

Igazából hasznát venném több helyen is.

(#3796) kokyt válasza batai15 (#3788) üzenetére


kokyt
senior tag

Itt a legtöbb gondja a 4G-vel fura mód pont egy 5G használónak van ;], a csendes többség meg használja megelégedéssel. Nálunk a családban kettő 4G van, nincs panasz rájuk. Az akku nem akkora vész, felhasználás függő. Az 5G jobban bírja, azzal van kb. egy plusz óra sot-od, de egy hétvégi túrázást az sem él túl, úgyhogy szerintem mindegy. Nap végén mindegy, hogy 20% vagy 35%, azt is tölteni fogod. A qi nálam egyébként a gyengébb akkut simán ellensúlyozza. Sokat hurcolászom, és használom napközben, sajnálnám folyton töltőre dugdosni, de a padra vidáman rádobom, ha kell.

(#3797) samu74


samu74
addikt

Jött az update.

-----------

(#3798) Namelesske válasza samu74 (#3797) üzenetére


Namelesske
addikt

Változást nem tapasztaltam.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#3799) kissati66 válasza samu74 (#3794) üzenetére


kissati66
tag

Én az S7 EDGE-t és most az S20 FE 5G-t is szinte kizárólag töltőpadon töltöm, így sokkal praktikusabb és az USB csatlakozó is kímélve van.

Samsung Galaxy S 1, 2, 3, (LG Nexus 5), 7 EDGE, 20 FE 5G, GW 4 Classic

(#3800) samu74 válasza kissati66 (#3799) üzenetére


samu74
addikt

Az usb csatlakozó kímélése jó érv,de mivel kocsiban is van egy gyorstöltőm és otthon meg melóhelyen se sok időm van tölteni ...Plusz nyáron kocsiban a vezetéknélküli töltés szerintem jobban fűti,inkább hanyagolom.Én megértem ha szeretitek :), csak leírtam én is hogy nálam pl. ez nem szempont. Több mint 6 éve használok S szériát,szóval lett volna idő rá nekem is hogy rájöjjek hogy fontos e nekem vagy se.Pl. picit nagyobb akksi vagy egy szerényebb étvágyú proci miatt bármikor feláldoznám ezt.

-----------

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.