Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S20 FE topik
A topicban bárminemű termék hirdetése, árulása, kínálása TILOS!

Specifikáció:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11251) workin válasza embe (#11249) üzenetére


workin
senior tag

Igen, itt is találat van.

(#11252) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Nálam is megjött. Jupííí! :DDD

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#11253) Cry0 válasza s4hu|SyD^ (#11252) üzenetére


Cry0
őstag

Snapira?

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#11254) Khelben válasza embe (#11249) üzenetére


Khelben
nagyúr

Továbbra is csak 3 ujjlenyomatot lehet hozzáadni. Ezt sosem fogom megérteni.

(#11255) soslajos1987


soslajos1987
csendes tag

Gondolom akinek jelzett, az nem TMH-s régiókóddal rendelkezik, hanem XEH vagy valami külföldi :)

SM-G780G

(#11256) Eversmann


Eversmann
aktív tag

Snapis függetlenre is megjött nálam :DDD

Life is better with a Titan

(#11257) Cry0 válasza soslajos1987 (#11255) üzenetére


Cry0
őstag

XEO-n nekem se jelzett még, samfirmmel töltöm már le :C

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#11258) s4hu|SyD^ válasza Cry0 (#11253) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Snapi Németben.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#11260) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Itt összefoglalhatnánk a 13 újdonságait amúgy.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#11261) Badboys


Badboys
őstag

Rendes a gugli mindig gondol azemberekre. A lényeg, hogy valami ordas hibát találtak a samu és az LG telefonok nál. Vegyél új telefont. Ennyit az agyon ajnározott androidról.

"A Google szóvivője szerint nincs arra utaló jel, hogy a Google Play áruház is érintett ügyben, tehát valószínűleg harmadik fél alkalmazásboltjaiból letöltött alkalmazásokról lehet szó. A cég azt tanácsolja a felhasználóknak, hogy mindig az Android legfrissebb verzióját használják, ha pedig már nem frissíthető a telefon, vásároljanak egy újabb modellt."

[ Szerkesztve ]

(#11262) samu74 válasza Badboys (#11261) üzenetére


samu74
addikt

MTK procis telefonokkal volt gond,én úgy tudom. Ez nekünk nem releváns. No para. :)

-----------

(#11263) Khelben válasza s4hu|SyD^ (#11260) üzenetére


Khelben
nagyúr

Kicsit mások az ikonok az eszköztáron és máshogy rezeg gépeléskor... Mást nem vettem észre.

(#11264) embe válasza s4hu|SyD^ (#11260) üzenetére


embe
nagyúr

Tech2Laci a Oneui5-ről.

Nekem pattogósabb kicsit a rendszer, mintha jobban pörögne... De lehet placebo.

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#11265) Eversmann válasza embe (#11264) üzenetére


Eversmann
aktív tag

Nekem a Beállítások-nál jön elő, hogy ott tényleg gyorsabb.

Hiba nálam: Repülő üzemmód mindig aktiválódik, telefon bekapcsolás után

Life is better with a Titan

(#11266) csakb


csakb
őstag

Én sem vettem még észre semmi, lehengerlő különbséget, cserébe majdnem minden működik. Eddig még csak a Budapest GO app szivatott meg a frissítés után, de az nagyon. Látszólag az is működött, csak a bérletbeolvasás nem. Mindez nyilván első ajtón felszállós buszon derült ki. :W
Végül az app újratelepítése, egy reboot és az appba újra bejelentkezés, majd a bérlet migrálása új eszközre(!) oldotta meg a problémát.

(#11267) #82860288 válasza embe (#11264) üzenetére


#82860288
törölt tag

Nálam is gyorsabbnak tűnik a teló.

(#11268) Eversmann válasza Eversmann (#11265) üzenetére


Eversmann
aktív tag

Közben rutinok között megtaláltam, és töröltem. De ő rakta be magától.

Life is better with a Titan

(#11269) Khelben válasza embe (#11264) üzenetére


Khelben
nagyúr

Hozzáteszem, hogy nem oneuit használok, hanem nova launchert.

(#11270) StarKiller89 válasza Khelben (#11254) üzenetére


StarKiller89
senior tag

miért kell több? milyen élethelyzethez?

Samsung Galaxy S23

(#11271) Khelben válasza StarKiller89 (#11270) üzenetére


Khelben
nagyúr

Nekem kapásból kellene négy (két hüvelyk a kézben tartott feloldáshoz, két mutató az asztalon/autóban feloldáshoz), plusz nem ártana egy a feleségemnek, vészhelyzetben. Tehát 5 lenne a minimum, ehhez jön az, hogy ha egy ujjadat többször felviszed, akkor pontosabb lesz a felismerés. Szóval még 10 se lenne elrugaszkodott.

(#11272) szilvaspet válasza StarKiller89 (#11270) üzenetére


szilvaspet
tag

Négy azért illene a két mutató- és két hüvejkujjhoz, én is csak néztem, az S10-nél sem volt korlátozva 3-ra.

(#11273) szilvaspet válasza szilvaspet (#11272) üzenetére


szilvaspet
tag

Természetesen hüvelykujjra gondoltam :U

(#11274) icemad válasza StarKiller89 (#11270) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Kb mindenhez? Nem tudom, te, hogy csinálod, de én teljesen másként érem el, ha a telefon az asztalon van, a kezemben, vagy autós tartóban. Ez 3 helyzet, egy ujjra számolva. Két kézre már 6, de ugye jó lenne, ha a mutató ujjat és a hüvelykujjat külön fellehetne vinni. 10 lenne a minimum, amit engednie kellene. Meg miért ez a 3-as korlátozás? Nem fér el az app a memóriában vagy mi?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#11275) Forestjo


Forestjo
senior tag

Szerintem sem érthető, hogy a Samsung pont a biztonságon korlátoz be! Legalább 5 lehetőség kellene. Három az nagyon kevés.

Én speciel kikapcsoltam és húzással oldom fel, mert nem mozgok, dolgozom olyan helyen, ahol veszélyben lenne a mobil. A feleségem elől pedig nem védem. 😉

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#11276) eclipse19 válasza Khelben (#11271) üzenetére


eclipse19
senior tag

Tényleg a 4 lenne az abszolút minimum.
Még szerencse, hogy 1 virtuális ujjra 2 igazit is rá lehet vinni.
Nálam így van 1 slot-on a két mutató ujj.
Szerencsére ki lehet még egészíteni az arcfelismeréssel.

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#11277) StarKiller89 válasza icemad (#11274) üzenetére


StarKiller89
senior tag

jobb kéz mutató és hüvelykujj, harmadik hely üres, ezért kérdezem, ezért nem értettem a dolgot :) sose hiányoltam kettőnél többet, mindent megoldok így, S8 alatt 1 volt

Forestjo: szerintem pont ez a biztonság a Samsung házirendjében, minél kevesebb lenyomattal oldható a telefon, annál biztonságosabb, maybe :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23

(#11278) icemad válasza StarKiller89 (#11277) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

S8-nál még inkább az írisz leolvasót használtam. Csak az túl drága volt a Samsungnak így kukázták az egészet. Ezért sem értem, hogy miért kérnek minden évben több pénzt is egy telefonért, miközben s8 óta csak visszafelé fejlődött hardveresen...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#11279) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Amit eslőre észrevettem és kipróbáltam az a testreszabhatóság. Főleg már ott az új Good Lock modul is szóval a beállítások menü is teljesen rendezhető. A Lock Screen is, arra jó volt, hogy nagyobbra állítottam az órát. A Smart Suggestion iisjó ha valaki nem akar ikonokat kitenni. Igaz területben pl. pont annyit foglal, mint az ikonok. Ami még akarok csinálni az a widget-ek kombinálása. Azzal viszont lehet helyet spórolni a képernyőn.
Pár beállítást még megnéztem, de semmit nem láttam, ami a hétköznapi embert nagyon érdekelné.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#11280) workin


workin
senior tag

Sziasztok!

Némi technikai segítségre lenne szükségem, vagy információra, ahogy tetszik, esetleg véleményre :)

[link] https://ss7.vzw.com/is/image/verizondsc/activation-samsung-services

Visszaállítottam a telefont, ráfért már, de nem emléxem, hogy android 12 alatt ilyen volt, vagy csak nem figyeltem. Szóval, értem , hogy appok közötti kommunikáció, meg eszközök közötti continuitás, de van ezeknek valami értelme, vagy inkább tiltsam le?Köszi

(#11281) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Amióta feltettem az andoid 13-at, nem rezeg a telefon érintéses műveleteknél, pedig be van állítva, hogy tegye. Mi lehet a baj?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#11282) s4hu|SyD^ válasza Rigormortiis (#11281) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Próbáltad hogy kiveszed és beteszed az opciót? Újraindítás?

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#11283) eurolac válasza Rigormortiis (#11281) üzenetére


eurolac
senior tag

A feleségemnek vettünk ilyen telefont. Tegnap én is ráengedtem a 13-ast. Azóta nagyon merül. Az AOD úgy van beállítva, hogy csak akkor lássuk, ha valami eseményt kell látni. 12-vel jól működött, itt hiába van ez az opció megadva a telefon zárolása után nemsokkal állandón mutatja az órát (aktív AOD) pedig semmi eseményt nem kellene jeleznie.
Kiveszem beteszem, újraindítás meg volt.
Én megpróbálok egy gyári visszaállítást ma vele, mert ez így nem OK.....12vel minden is jó volt.

[ Szerkesztve ]

Eurolac

(#11284) Rigormortiis válasza eurolac (#11283) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Sokáig már nem lesz meg, mert már nálam van az utódja, csak addig várok még, amíg megjön hozzá a tok 😁

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#11285) eurolac válasza eurolac (#11283) üzenetére


eurolac
senior tag

Ha valaki hasonló módon járna: a 13as frissítés után a Viber és a telóhoz kapcsolódó óra között szakadt és újraépült random a csatlakozás, ez élesztette fel az AOD-ot, hogy állandóan kint legyen. A Viber újratelepítése és a Zepp alkalmazás frissítése úgy néz ki megoldotta a problémát. Legalább nem kell gyári visszaállítás ha minden igaz.

Eurolac

(#11286) s4hu|SyD^ válasza eurolac (#11283) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Egy cache törlést azért csinálhatnál wipe helyett. Kevésbé kéne merülnie 13-on, de lehet van tanulási időszak + mire kikapcsol mindent, ami nem kell.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#11287) kalolaci


kalolaci
senior tag

Régiókód cserélhető valahogy, a telefonon?

(#11288) eurolac válasza s4hu|SyD^ (#11286) üzenetére


eurolac
senior tag

A Viber újratelepítése óta visszaállt a rend úgy néz ki. Bízom benne, h az akkuidő is rendben lesz. Ha nem, majd egy cache törlést azért megejtek természetesen.

Eurolac

(#11289) samu74 válasza kalolaci (#11287) üzenetére


samu74
addikt

Odinnal olyan régiós romot raksz fel amilyet akarsz.

-----------

(#11290) kalolaci válasza samu74 (#11289) üzenetére


kalolaci
senior tag

Régebbit is fel lehet rakni, vagy csak újabbat a jelenleginél.

(#11291) s4hu|SyD^ válasza eurolac (#11288) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Legtöbb vagy lehet minden aksileszívós problémám alkalmazások miatt volt, most be van állítva hogy este 8 után indítsa mindig újra a telefont. Ha még mindig gyanús akkor cache törlés vagy app. Ezek kezelésében is fejlődik mindig a Droid. Watch 4-nél is sok a beakadt alkalmazás.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#11292) sasa1234567


sasa1234567
csendes tag

Sziasztok! Van egy idegesítő problémám: opera böngészőt használok és olyan hibát produkál, hogy megnyitott lapok közt váltok akkor ugrik egyet felfele! :W Ha új lapot nyitok, akkor nem, de ha visszatérek rá akkor igen. Valakinek hasonló gondja? Írtam a supportnak de csak a semmi érdemleges. Frissítve, újratelepítve... Mióta 13 van azóta észlelem.

(#11293) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Most, hogy itt a 13 mikor jön már a decemberi biztonsági frissítés? :DD

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#11294) ppancser


ppancser
csendes újonc

Sziasztok!
Nemtodom màs talàlkozott màr ezzel a problèmàval de tegnap kèszitettem nèhàny kèpet ès olyan mintha egy torzitò lencse lenne a kamera elött. Butorokat fènykèpeztem ès a kèp aljàn keskenyebb a szekrèny,komòd mint a kèp tetejèn, ott sokkal szèlesebb :o
Ez mindig is ilyen volt ès csak nekem tünt most fel?

(#11295) kelly416 válasza ppancser (#11294) üzenetére


kelly416
veterán

Nem lehet, hogy széles látóval fényképeztél véletlenül?

(#11296) ppancser válasza kelly416 (#11295) üzenetére


ppancser
csendes újonc

A közèpső 1x-es kameràval kèszültek a kèpek.
Nincs olyan mód a lusta embereknek vèletlenül hogy mindhàrom kamera egyszerre kèszitsen kèpeket? Vagy nagy hülyesèget kèrnèk

(#11297) kelly416 válasza ppancser (#11296) üzenetére


kelly416
veterán

Szerintem a proci nem lenne hálás érte, de lehet én is hülyeséget mondok most.
Tudtommal nincs ilyen mód.

(#11298) ppancser válasza kelly416 (#11297) üzenetére


ppancser
csendes újonc

Köszönöm a vàlaszt.
Nemtudom de nèha visszasìrom az S7edge-met.

(#11299) jereti válasza s4hu|SyD^ (#11291) üzenetére


jereti
tag

Ha rányomsz az alkamazásvalasztóra, három függőleges vonal bal alul, akkor bal fent kiírja a 13, hogy melyik app fut

(#11300) s4hu|SyD^ válasza ppancser (#11298) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Fénykép téren én is. Azért az S20FE nem csúcskészülék, mint anno az S7E.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.