Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S20 FE topik
A topicban bárminemű termék hirdetése, árulása, kínálása TILOS!

Specifikáció:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11601) Dilikutya válasza Obilia (#11598) üzenetére


Dilikutya
félisten

Samsung My Files alkalmazáson belül a Hálózati tároló. Nem kell külsős app.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#11602) StarKiller89 válasza ravensky13 (#11599) üzenetére


StarKiller89
senior tag

miért nem viszed be egy Samsung szervízbe? :F

Samsung Galaxy S23

(#11603) kelly416


kelly416
veterán

A NASA tok nincs meg, a többit felajánlom az első jelentkezőnek. Itt nyilvánosan, hogy ne legyen vita belőle. Csak annyi kérésem van, ne én fizessem a postát. ;)

A szilikon tokban többször is úszott a teló, a dugója miatt sosem írta ki, hogy víz ment az usb aljzatba.

(#11604) Sumptuous válasza kelly416 (#11603) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Jelentkezem! :R

(#11605) imsa


imsa
kezdő

4g verzióra is megjött a oneui 5.1. Érdemes letölteni?

(#11606) samu74 válasza imsa (#11605) üzenetére


samu74
addikt

Meg az exynos verzióra is.

-----------

(#11607) imsa válasza samu74 (#11606) üzenetére


imsa
kezdő

4g - az exynos verzió...

(#11608) Sumptuous válasza imsa (#11607) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Van snapdragonos 4G verzió is. Nekem olyan van, de én már vagy 2 hete megkaptam az 5.1-et. Volt is vele pár reszponzivitási gondom, viszont azóta csináltam egy gyári visszaállítást, és úgy tűnik hibátlan lett ez az 5.1-es oneui. Méltó "utolsó verzió" ehhez a telefonhoz. Nem találkoztam semmilyen hibával..talán annyit tudnék megemlíteni, hogy a kamera alkalmazás megnyitása után 2-3 másodpercig nagyon akadozik a kamera élőképe, de ez nekem már 5.0-án is így volt.. vagy az én készülékemben van a hiba, vagy egyszerűen ez ilyen.. Másnál van ez a jelenség?

Más: Gondolkodtam az S23 plus-ra cserélésen, de ha úgy nézzük, 5-6db(!) (használt) S20FE is kijön az árából, és a jobb akkuidőn és a kicsivel jobb kamerákon illetve egy pár százalékkal gyorsabb rendszersebességen kívűl nem tudok hatalmas ugrásról beszélni. (SD verzióhoz képest.. exynosnál már lehet nagyobb a különbség, de kizártnak tartom, hogy megérne 6x annyit..) Az 5G még mindig nagyon meríti a készüléket, illetve nincs is még sok értelme. Majd 2 év múlva már égetőbb lesz a hiánya... így én végül maradok ennél. Nem volt ezzel kapcsolatos kérdés, csak személyes vélemény, de gondoltam leírom... :K

(#11609) ravensky13 válasza StarKiller89 (#11602) üzenetére


ravensky13
tag

Factory reset nélkül nem adom le nekik, cserekészüléket gondolom nem adnak, vissza kéne költöznöm egy s8-ba, ráadásul szükségem van a dual sim-re is, ami s8-ban nem adott. Egy helyben toporgok tudom, de szerintem az lesz veszek egy s22-t utána leadom szervízbe és szöszöljönek vele, aztán ha megjavítják vagy nem, túladok rajta. Egyszerűen nem fér bele az, hogy lessem amíg a szervíz több hét alatt kitalája hogy mi van. Most ez csalódás...

(#11610) samu74 válasza imsa (#11607) üzenetére


samu74
addikt

Nem mondod... :)

-----------

(#11611) Dilikutya válasza Sumptuous (#11608) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én se fogok idén újítani, egyedül kamerában tudna többet nyújtani bármelyik újabb modell, maradt a 128GB tár, igaz hogy a RAM 8GB lett, de a 6 is bőven több, mint ami használva van, az SoC is ereje teljében van, nincs ami megakassza.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#11612) balintka válasza Sumptuous (#11608) üzenetére


balintka
addikt

Nekem 2 telefonom van, egy S20FE és most már egy S23U, ami egy S22U-t váltott. Még erről is megérte a váltás, nekem leginkább a jobb fogás és az érezhetően jobb akksi miatt. Leginkább azért jártam jól a cserével, mert majdnem vételárában eladtam a 8 hónapos, de új állapotú S22U-t.

Az S20FE modell napjai meg vannak számlálva, a 5.1 volt az utolsó nagy frissítése, még kb. 1 évig lesz biztonsági frissítés rá. A 6/128 konfig is most már lassan kevés lesz. Ezt majd S23+ra fogom cserélni az év folyamán.

[ Szerkesztve ]

(#11613) Dilikutya válasza balintka (#11612) üzenetére


Dilikutya
félisten

Miért kevés a 6/128? Max ha a Dexet is kihasználod, amúgy aligha, nekem még nem sikerült kifogynom a RAM-ból.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#11614) balintka válasza Dilikutya (#11613) üzenetére


balintka
addikt

Az 5.1 közel 6 gigát kihasznál már S23U-n. Az FE is egyre gyakrabban bezárja a programokat az utóbbi időben.

(#11615) goom válasza balintka (#11614) üzenetére


goom
senior tag

Egy év alatt sem zárt be nekem egyetlen programot sem. Az újabb és újabb frissítések meg olyan hajlobogós újításokat hoznak, hogy ihaj!
Ja, nem.
Tudod, Bálintka, sok ember három, nagyon sok pedig két teljes hónapot dolgozik egy S23U áráért. Tudod? Csak közben meg is kell élni, a mai világban... Mindezt a "jobb fogás" és "jobb akksi" kedvéért?

(#11616) kutga válasza goom (#11615) üzenetére


kutga
nagyúr

Ha 16 giga lenne benne, akkor annyit használna ki. A ram azért van, hogy használjuk.

Let the Zone take me if I am.

(#11617) balintka válasza goom (#11615) üzenetére


balintka
addikt

Szerintem ne menjünk bele a személyeskedésbe! Én is megdolgoztam a telefonomért, nem turkálok más zsebében, te se tedd!

(#11618) Dilikutya válasza goom (#11615) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nekem sem tűnt fel ilyen bezárás, igaz, én csak böngészésre, Spotify-ra, fényképezésre használom főleg, meg Facebook, Messenger, játék ritkán, ott sem találkoztam még olyannal, ami megizzasztaná a hardvert, mondjuk kevés is a grafikailag erős játék.
Felraktam a One UI 5.1-et, de nekem sem hozott semmi látványos újítást. Az lett volna a jó, ha az Expert Raw-t nem csak az Ultra kapja meg az S20 családból.

Az tényleg irreleváns, hogy ki mennyit dolgozik egy S23-ért, én is hülyeségnek tartom, hogy kettő legyen belőle, pláne ha az egyik egy ultra, de kinek mi. Már csak amiatt is, mert ezek dual simesek, a fene se cipelne magával kettőt ebből a tepsiből. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#11619) samu74 válasza kutga (#11616) üzenetére


samu74
addikt

Pontosan.Ramból sose elég.Főleg a böngésző pl. Chtome úgy bezabálja hogy ihaj.

-----------

(#11620) balintka válasza Dilikutya (#11618) üzenetére


balintka
addikt

Én olyat nem mondtam, hogy napi szinten viszem magammal mind a kettőt. Sokat utazom, az Ultrat elsősorban ekkor, fotózásra használom. Az FE a kisebb mérete, súlya miatt ideális mászkálós, sportolás telefonnak.

[ Szerkesztve ]

(#11621) StarKiller89 válasza ravensky13 (#11609) üzenetére


StarKiller89
senior tag

megértelek, de sajnos ilyen mindig is volt és lesz is, ezért létezik a garancia

Samsung Galaxy S23

(#11622) jereti válasza Sumptuous (#11608) üzenetére


jereti
tag

Én is gondolkodtam rajta, és arra jutottam, mint te. A micro sd miatt eleve 256 a tárhelyem, két napig bírja az akksi, gyors, egyszerűen felesleges pénzkidobás lenne félmilliót kiadni (kimondani is röhej) egy alig többet tudó telefonért. De egyáltalán, bármilyen telefonért. Nehéz persze "erősnek" maradni, ha az embert mindenhonnan érik az impulzusok, hogy "ez jobb, gyorsabb, szebb", meg, hogy "váltok" egy-két év után, de szerencsére elengedtem. Semmilyen ficsőr nincs benne, ami indokolná az s20fe leváltását ennyiért - szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#11623) Dilikutya válasza jereti (#11622) üzenetére


Dilikutya
félisten

A Samsung kibaszott magával az S20FE-nél, amikor lényegében kiadta a korábbi csúcstelóját jóárasítva. Az S20 most lesz 3 éves, a FE nem tudom, fél-egy évvel fiatalabb, abszolút nem érezni a hardveren az elavulást. Biztonsági frissítés még lesz hozzá talán 2 évig, a gyári szoftver frissítéseiből meg én eddig se sokat észleltem. Pusztán műszaki oka nem nagyon van a lecserélésének, de ez úgy általában igaz egy 3 éves csúcstelóra. A cégnél S7-eket cseréltem tavaly, még azok is perfekt felhasználói élményt nyújtottak hétköznapi kommunikációs használatban, meg úgy egyébként is pörgős, akadásmentes volt.
A leglátványosabb fejlődés szerintem a kamerát érinti generációnként, de arra sincs panaszom, max az S23 egy hangyányit még jobb képeket készít. Lehet, hogy a sokadik P szériás Huawei még szebbet, de az is ugyanannyiba kerül már, mint egy Samsung, és azért szoftveresen nem mernék rá fogadni, hogy van olyan jó, pláne, hogy ráadásul a kínaiak saját alkalmazásboltja elérhető csak mókolás nélkül. Úgy meg már drága is.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#11624) KaitouP válasza balintka (#11612) üzenetére


KaitouP
veterán

Az S20FE modell napjai meg vannak számlálva, a 5.1 volt az utolsó nagy frissítése, még kb. 1 évig lesz biztonsági frissítés rá. A 6/128 konfig is most már lassan kevés lesz. Ezt majd S23+ra fogom cserélni az év folyamán.

Ezek a kijelentések (az akkori hardverekkel) még érvényesek voltak úgy minimum 5 évvel ezelőtt, ha nem több.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#11625) icemad válasza KaitouP (#11624) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Apum örökölte a régi s10+ telefonom. Működik még, de az aksi már harmatos. És a rendszer sebessége sem az igazi. Használható még, de én már nem szenvednék vele. :)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#11626) kalolaci


kalolaci
senior tag

Frissítés érkezett. Biztonsági javítás szintje: 2023 március 1.

(#11627) Meridius11


Meridius11
aktív tag

Használ valaki Xiaomi 20w töltőállványt a telefonnal? Sajnos Spigen Rugged Armorral rendszeresen megszakad a töltés pár másodperc után. (tok nélkül nincs gond, S21FE és S22 is töltődik rendesen, tokkal is)

Akinél flottul működik milyen tokot használ?

[ Szerkesztve ]

(#11628) StarKiller89 válasza Meridius11 (#11627) üzenetére


StarKiller89
senior tag

Nillkin

Samsung Galaxy S23

(#11629) Sumptuous


Sumptuous
senior tag

Rosszul emlékszem, vagy tényleg működött a vezetéknélküli visszatöltés vezetékes töltő csatlakoztatása után is? Régebben ha jól rémlik töltöttem így az órámat, hogy a telefon hátulján töltődött, miközben a telefon maga vezetékesen szívta közben magába az energiát. Most próbáltam volna megint, de azt írja, nem lehet így. Most ez az 5.1-es oneui "fícsőre" vagy rosszul emlékszem én erre?

Esetleg aki nem frissített (bár nem hinném, hogy van ilyen..) kipróbálhatná, hogy lehet e egyszerre vezeték nélkül tölteni az eszközzel egy másikat, miközben az (is) töltődik. :F

Remélem érthető a kérdésem, kicsi késő van már értelmes mondatalkotáshoz.. :B

(#11630) deka10 válasza Sumptuous (#11629) üzenetére


deka10
senior tag

Nálam friss a rendszer és működik, igaz nem a gyorskapcsolóval, hanem a beállításoknál be kapcsolva.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#11631) fdani0807 válasza Sumptuous (#11629) üzenetére


fdani0807
tag

Nálam eddig akkor működött csak, ha gyorstöltéssel volt töltve a telefon.
Ha ki volt kapcsolva nem tudtam tölteni vele más eszközt.
5.1 alatt még nem volt szükségem erre, így erről a részéről nem tudok nyilatkozni. :F

(#11632) HKorn


HKorn
addikt

Nekem a legutóbbi főverzió frissítése óta a messenger üzenetek hektikusan jönnek meg, nálatok nincs ezzel gond?

Run&Ride

(#11633) BIZ0906 válasza HKorn (#11632) üzenetére


BIZ0906
aktív tag

Igen.. sajnos elég idegesítő.

(#11634) StarKiller89 válasza HKorn (#11632) üzenetére


StarKiller89
senior tag

de van, hónapok óta... nem a telefon vagy a frissítés hibája, hanem globális, egy undorító alkalmazás

Samsung Galaxy S23

(#11635) plaszy válasza HKorn (#11632) üzenetére


plaszy
őstag

Nálam is folyamat rossz...sajnos.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#11636) kutga válasza HKorn (#11632) üzenetére


kutga
nagyúr

Az alkalmazás beállításaiban próbáld kikapcsolni az akku optimalizációt.

Let the Zone take me if I am.

(#11637) HKorn válasza StarKiller89 (#11634) üzenetére


HKorn
addikt

Ja mármint a messenger lett ilyen szar? De mástól nem hallottam ilyen panaszt a családban, csak nekem jönnek hébe-hóba meg az értesítések.

Run&Ride

(#11638) HKorn válasza kutga (#11636) üzenetére


HKorn
addikt

Kösz, megnézem!

Run&Ride

(#11639) Szikravadász válasza Sumptuous (#11629) üzenetére


Szikravadász
csendes tag

Szia!
Az enyémen még 4.1 van. :DDD
Csak gyorstöltéssel vagy töltés nélkül megy. "Lassú" töltésnél azt írja, hogy vezetékes töltés közben nem lehet megosztani.

(#11640) Sumptuous válasza Szikravadász (#11639) üzenetére


Sumptuous
senior tag

& fdani0807:

Basszus tényleg a gyorstöltés.. nekem legtöbbször ki van kapcsolva, ezért nem ment. Most visszakapcsoltam és egyből megy a dolog. Ezt mondjuk jelezhetné valahol, hogy csak így működik. :F

Köszönöm a tippet! :R

(#11641) BIZ0906 válasza HKorn (#11637) üzenetére


BIZ0906
aktív tag

Én visszaálltam 5.0-ra. Majd kiderül értesít-e azonnal vagy csak észre veszem, hogy írtak.

(#11642) StarKiller89 válasza HKorn (#11637) üzenetére


StarKiller89
senior tag

igen, nézd meg a play áruházban a kommenteket, 90%-ban hónapok óta erre panaszkodik midnenki hogy nem jön értesítés a legtöbb esetben, márkától, rendszertől függetlenül

Samsung Galaxy S23

(#11643) HKorn válasza StarKiller89 (#11642) üzenetére


HKorn
addikt

Akkor megnyugodtam, hogy nem a teló szaródott el egy frissítéssel. :)

Run&Ride

(#11644) N_A_S


N_A_S
veterán

Sziasztok! Egy barátom felesége elfelejtette a screenlockot és megkértek hogy tegyek valamit az ügy érdekében. Gondoltam nyomok rajta recoveryből egy resetet, viszont oda sem hajlandó belépni. Tudnátok valamit tanácsolni?

https://tinyurl.com/phnas

(#11645) BIZ0906 válasza BIZ0906 (#11641) üzenetére


BIZ0906
aktív tag

Ugyan úgy sz@r úgyhogy mehet a frissítés.

(#11646) kutyek válasza N_A_S (#11644) üzenetére


kutyek
senior tag

Távoli feloldás mysamsung fiókból (ha annak idején megfelelően beállította a user - felteszem, hogy nem :( )

(#11647) N_A_S válasza kutyek (#11646) üzenetére


N_A_S
veterán

A feltételezés jó (sajnos) :(

https://tinyurl.com/phnas

(#11648) Gyurka81 válasza N_A_S (#11644) üzenetére


Gyurka81
tag

Szia,nekem csak úgy hajlandó belépni ha bedugom a type c fülhallgató adaptert,nem is értem miért de úgy működik csak a recoveybe való belépés.De olvastam hogy elég csatlakoztatni pc-hez mielőtt indítod.Előtte hiába nyomtam a gombokat indításkor csak simán bekapcsolt.

(#11649) kelly416 válasza N_A_S (#11644) üzenetére


kelly416
veterán

Hogy lehet elfelejteni azt, amit naponta használ? Vagy minek állítja be, ha ilyen feledékeny?
Samu fiók vagy kb. semmi. Pont erre találták ki, hogy ellopott teló esetén ne tudják használni.

(#11650) N_A_S válasza kelly416 (#11649) üzenetére


N_A_S
veterán

Kapott új telefont, ez még hónapok óta egy fiókban hevert

https://tinyurl.com/phnas

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.