Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S20 FE topik
A topicban bárminemű termék hirdetése, árulása, kínálása TILOS!

Specifikáció:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11951) Neleta


Neleta
tag

https://androidportal.hu/2023-10-31/hoppa-a-galaxy-s20-es-a-note-20-is-megkaphatja-a-one-ui-6-ot/

Samsung S20FE, Huawei Watch Fit

(#11952) Fvp99 válasza Neleta (#11951) üzenetére


Fvp99
kezdő

Reméljük így is lesz.

(#11953) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok. Valaki használ xiaomi mi Band 5-t a telefonnal? Melyik program ajánlott hozzá? Csak az lenne a fontos, hogy rezgéssel ébresszen adott időben.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#11954) Dilikutya válasza icemad (#11953) üzenetére


Dilikutya
félisten

Zepp Life. Bár az ébresztést egyszer próbáltam ki, de akkor az órán állítottam csak be.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#11955) kelly416 válasza icemad (#11953) üzenetére


kelly416
veterán

A zepp life kell neked szerintem. Néha megszakadhat a kapcsolat mert az app elmehet deepsleep-be ha nem figyelsz rá, de az ébresztésnek ez pont mindegy.

(#11957) deka10 válasza er2es (#11956) üzenetére


deka10
senior tag

És mi van a snapdragon procissal a 2022 modellel, ha jól tudom az 12-vel jött.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#11958) Monya78


Monya78
veterán

Sziasztok!

Snapis FE tulajként továbbra is néha a gyár kamera alkalmazás, de csak kint a szabadban, iszonyú random időközönként.

Valaki használ másik kamera alkalmazást? Van valami bevált?

Köszönöm!

(#11959) icemad válasza kelly416 (#11955) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

+Dilikutya: Köszönöm, megnézem. 👍

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#11960) er2es válasza deka10 (#11957) üzenetére


er2es
tag

Hát sajnos csak tippelni tudok, de sztem nem fogjuk/fogják megkapni az s20 fe-k az android 14-et

(#11961) Dilikutya válasza er2es (#11960) üzenetére


Dilikutya
félisten

Már jött a cáfolat délután.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#11962) Fvp99 válasza Dilikutya (#11961) üzenetére


Fvp99
kezdő

És most mi az állás? Hivatalos?

(#11963) samu74 válasza deka10 (#11957) üzenetére


samu74
addikt

Az 5G esetleg megkapja, de csak a oneui 6-ot. A 14 droidot már nem biztos,tehát marad a 13-on. A másik 2 verzió tuti nem(4G meg az exynos).

-----------

(#11964) Dilikutya válasza samu74 (#11963) üzenetére


Dilikutya
félisten

Van OneUI6 Android 13-ra?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#11965) StarKiller89 válasza Dilikutya (#11961) üzenetére


StarKiller89
senior tag

azaz?

Samsung Galaxy S23

(#11966) fbaloo


fbaloo
tag

Összetörtem az s20 fe-m kepernyojet es pokhalos lett de ezen felül funkcionalitasban nincs gond vele. Azt mondták több helyen is hogy 60 ropi a gyári képernyő csere, és hogy az utángyártottal nem járnék jól. Szerintetek érdemes ezen a ponton ennyit kifizetni érte vagy inkább adjam el törött kijelzővel és új teló?

(#11967) Sumptuous válasza fbaloo (#11966) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Attól függ, exy vagy sd? Én a snapisat felújítatnám ennyiért, főleg ha 5G-s.. de az exynos-os kezét elengedném, ha már így járt, és vennék használtan egy szép állapotú snapdragonost ha ragaszkodsz a modellhez/tokjaidhoz. 80ért van is fent egy..

(#11968) StarKiller89 válasza fbaloo (#11966) üzenetére


StarKiller89
senior tag

nagy összegért nem fogod tudni eladni törött kijelzővel, ha ragadszkodsz hozzá még 1-2 évig akkor csináltasd meg

Samsung Galaxy S23

(#11969) vihartigris válasza fbaloo (#11966) üzenetére


vihartigris
őstag

Én néznék egy újabb telefont, mert frissítések sokáig már nem érkeznek erre a telefonra.

bármi reciproka a semmi

(#11970) Dilikutya válasza vihartigris (#11969) üzenetére


Dilikutya
félisten

Még 1-2 év biztonsági frissítés. 60-ért biztos nem cseréltetnék kijelzőt, ha 80-ért van használtan. De annyit meg már lehet nem adnék egy kifutó támogatású telefonért, függetlenül attól, hogy a teljesítményére egy rossz szavam sincs.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#11971) icemad válasza Dilikutya (#11970) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Az a nagyobb baj, hogy új (friss) telefont, hasonló tudással nem nagyon kapsz 200k alatt. De szerintem keveset is mondtam...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#11972) fbaloo válasza icemad (#11971) üzenetére


fbaloo
tag

Igen pont ezért dilemmázok. Snapdragon alapú egyébként és 5gs.
A 3 opcióból igazából egyik sem jó:
1. használom így a telefont
2. kiköhögök 60-at egy telefonért amit használtan megkapok 80-90ért
3. Veszek egy kicsit jobb új telefont, ami tudásban és napi használatban valsz kb ugyanaz lenne, de legalább tovább lenne rá szoftver támogatás

[ Szerkesztve ]

(#11973) icemad válasza fbaloo (#11972) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Még az jutott az eszembe, hogy nekem az ilyen elektronikai eszközök is beletartoznak a lakásbiztosításba. Neked nincs ilyen opció? Mittudomén a kutya leverte töltés közben. Lehet érdemes lenne rákérdezni a biztosítónál.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#11974) StarKiller89 válasza fbaloo (#11972) üzenetére


StarKiller89
senior tag

szoftveres támogatás hiányából semmit nem fogsz érezni az biztos, manapság kb annyi egy főverzió frissítés, hogy új betűtípusok vannak és új emojik, meg egy két cicomázás... kabaré szintűek a főverzió frissítések... :(

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23

(#11975) kelly416 válasza StarKiller89 (#11974) üzenetére


kelly416
veterán

Talán mert az egész világ arra halad, hogy csak a kirakat számít?!? A csicsa és a villantás a fontos, beltartalom nem kell.

(#11976) StarKiller89 válasza kelly416 (#11975) üzenetére


StarKiller89
senior tag

igen, pont emiatt értelmetlen az 1-2 évenkénti frissítésekre izgulni :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23

(#11977) kelly416 válasza StarKiller89 (#11976) üzenetére


kelly416
veterán

Viszont a biztonsági sokaknak fontos és ez a telefon azt sem kap már sokáig...

Szerk.:
Sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#11978) samu74 válasza Dilikutya (#11964) üzenetére


samu74
addikt

Asszem sammobile-on olvastam, ha kapna akkor is csak a felület(oneui) változna de a droid nem. Ja,amúgy kicsit túl van parázva a frissítés sokunknál, néhány éve(kb.5-6) lópikula se volt sok gyártónál .Samsung becsületére legyen mondva hogy a középkategóriás telókra is figyel ilyen téren. Mondjuk ilyenkor is lehetne lobogtatni a "zöld" hozzáállást, ne keljen félretenni egy működő eszközt azért mert nincs support már rá.

-----------

(#11979) icemad válasza samu74 (#11978) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Majd kíváncsi leszek két év múlva a PC-s dolgokra. Win10 támogatás megszűnik, win11 meg rengeteg gépen nem telepíthető. Szerintem ott is nagy ívben leszarják majd a "zöld" hozzáállást. Akinek friss rendszer kell, vegyen új gépet. :(((

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#11980) samu74 válasza icemad (#11979) üzenetére


samu74
addikt

Ja,dettó ugyanaz a helyzet.Volt szerencsém nekem is olyan géphez amire a megvett win11 telepítéskor kiírta hogy erre az alaplapra most nem fog települni... A gyártóknál a megújulás mint olyan fogalom akkor létezik ha profit van belőle. Mondjuk morgok én is mikor látom a szolgáltatók meg a Rejoy "felújított" telefonokat reklámozzák...Jó lenne az ha pl. banki app meg a franc tudja még mi éppen nem azon sipítozna hogy elavult a rendszer.

-----------

(#11981) eurolac válasza Monya78 (#11958) üzenetére


eurolac
senior tag

Szia! A feleségem használt ilyen telót. Számára ez a kamera app vált be korábban akcióban (lehet ingyen) jutottunk hozzá. Ő jobban szereti ill. szebb képeket is készít mint a gyári app. Pl.: gyorsabban mozgó gyerekek esetében van sport mód rajta azzal nem mozdulnak be annyira a képeken. Stb., stb.....

Eurolac

(#11982) Monya78 válasza eurolac (#11981) üzenetére


Monya78
veterán

Köszönöm :R
Egyelőre a kistesóját a manual camera DSLR (lite)-t kipróbálom...fagyogat e vele.

(#11983) tecsa74


tecsa74
tag

Sziasztok! Esetleg valaki meg tudja mondani, hogy hogyan tudok zárolt képernyőre widgetet kitenni? Samsung healt alkalmazást szeretném kitenni zárolt képernyőre, illetve egy zenelejátszót, de nem jövök rá. Köszönöm!

Mindegy milyen jó ember voltál,a temetésed menetének hosszát úgyis az időjárás határozza meg:)

(#11984) eurolac válasza Monya78 (#11982) üzenetére


eurolac
senior tag

Jól teszed h kipróbálod hogyan viselkedik a Te telódon. Nálunk rendben teszi a dolgát. Nyilván a teljes verzió sokkal jobb képminőséget hoz majd mint a Lite ha rendben működik a mobilodon. Gyakorolni kell majd vele, megnézni a benne rejlő lehetőségeket. Fotográfus vagyok, tényleg jobb képeket készít a párom ezzel az appal mint a gyári lehetőséggel de már régóta csak ezt használja, nyilván kiismerte. Sok sikert!

Eurolac

(#11985) kelly416 válasza samu74 (#11978) üzenetére


kelly416
veterán

"Ja,amúgy kicsit túl van parázva a frissítés sokunknál, néhány éve(kb.5-6) lópikula se volt sok gyártónál .Samsung becsületére legyen mondva hogy a középkategóriás telókra is figyel ilyen téren."

Ezt úgy értetted, odafigyel rá, hogy középkategóriában se legyen jelentős frissítés? ;]

(#11986) samu74 válasza kelly416 (#11985) üzenetére


samu74
addikt

Nem pont. :) Inkább az hogy a gyártók nagyrészt nem foglalkoznak a középkategóriás telefonok supportjával. Samunál az A széria is elég sokáig van támogatva.
Én azt mondom hogy ezt a telefont is simán lehet még használni addig amíg valamelyik app nem nyavajog az elavult szoftverre, mert nem az erő lesz a szűk keresztmetszet. Feleségemnek pár hete vettem egy S23-at ,gyors meg minden ,de nem egy űrtechnika az S20FE-hez.

-----------

(#11987) StarKiller89 válasza samu74 (#11986) üzenetére


StarKiller89
senior tag

nem nagyon fog nyavajogni, anno az S8-am 2 év támogatást kapott (ehhh) de használtam összesen 5 évig minden probléma nélkül... 2-3 év még simán van ebben a telóban minimum...

Samsung Galaxy S23

(#11988) icemad válasza tecsa74 (#11983) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Zenelejátszó vezérlője nekem automatikusan megjelenik, ha zenét játszok le. Youtube musicot használok.
Samsung health jó kérdés. Talán a good lock appal lehet ilyesmit.

Szerk. : fold 3-as telefonomon most próbáltam ki, a good lock appon belül kell letölteni a lockstar appot. Ezzel szinte bármit kitudsz rakni. 3 widget van a healthez. Természetesen a widgeteket oda rakod, ahová csak akarod. Zenelejátszóhoz is van benne mindenféle widget.

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#11989) tecsa74 válasza icemad (#11988) üzenetére


tecsa74
tag

Szia! Köszönöm szépen kipróbáltam és működik.
Igaz fizetős volt, de nem volt drága.😆

Mindegy milyen jó ember voltál,a temetésed menetének hosszát úgyis az időjárás határozza meg:)

(#11990) icemad válasza tecsa74 (#11989) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

:F
Mi volt fizetős? Ez teljesen ingyenes a Galaxy storeban. Én biztos nem fizettem érte.

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#11991) kelly416 válasza samu74 (#11986) üzenetére


kelly416
veterán

Tudom, S20FE (I13) S23 vonalon vagyok, de az FE az asszonynál maradt. Nem sok eltérés van köztük mindennapi használatban. Az S20FE nagyon bitang teló.

Szerk.:
Az A szériára csak annyit, értettem amit írtál elsőre is, csak szeretek kötekedni néha.

[ Szerkesztve ]

(#11992) tecsa74 válasza icemad (#11990) üzenetére


tecsa74
tag

Én a google playből szedtem le, ott meg fizetős volt. De már leszedtem a Galaxy storyból, ott meg valóban ingyenes. Köszi, A pénzt meg visszautalják 🙂

Mindegy milyen jó ember voltál,a temetésed menetének hosszát úgyis az időjárás határozza meg:)

(#11993) samu74 válasza StarKiller89 (#11987) üzenetére


samu74
addikt

Ja,simán.Az akksicsere se annyira problémás mint egy üveg hátlapos telefonon, kis ügyességgel otthon is szerelhető. Az usb aljzat makkant meg nálam 10 hónapos korában(mondjuk minden telefonomon S7/S9+/S20FE), de azóta is bírja(3 éves).Minden másra meg ott a Mastercard. :)

-----------

(#11994) StarKiller89 válasza samu74 (#11993) üzenetére


StarKiller89
senior tag

most nemrég, a 2 éves garancia lejárta előtt vittem be kijelző problémával a Samsungba, konkrétan kibelezték a telefont és minden alkatrészből újat kapott, szóval én egy darabig biztosan elvagyok vele :K

Samsung Galaxy S23

(#11995) Phobion


Phobion
őstag

sziasztok

valaki tapasztalt olyat, hogy a wifi kapcsolatot random eldobja a telefon? routerrel nincs gond, más eszközök nem dobálják el a wifit
(snapdragon)

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#11996) kelly416 válasza Phobion (#11995) üzenetére


kelly416
veterán

Nem.

(#11997) samu74 válasza Phobion (#11995) üzenetére


samu74
addikt

Routert érdemes lenne újraindítani, lehet segít. Menüben esetleg megnézni a telefonnál, hogy az instabil wifi kapcsolatnál engedélyezve van-e az átkapcsolás mobilnetre.De valószínű hogy a routerrel van baja, nézd meg másik routerrel is ugyanazt csinálja-e.

-----------

(#11998) icemad válasza Phobion (#11995) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Valamilyen energiatakarékos módot bekapcsoltál? Esetleg Bixby rutint?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#11999) Phobion válasza icemad (#11998) üzenetére


Phobion
őstag

Semmi ilyesmi, hétvégén megnézem még egyszer a router beállításokat, újraindítás stb. :F

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#12000) icemad válasza Phobion (#11999) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Azért én a Bixby rutinokat átnézném. Viccelt már meg engem is. :B

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.