Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S20 FE topik
A topicban bárminemű termék hirdetése, árulása, kínálása TILOS!

Specifikáció:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11551) Sumptuous válasza vt500mike (#11550) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Nekem a snapragonos lte verzió van, de gyárilag nincs rajta rádió app, és apkból sem telepíthető. Többfélét is próbáltam, de nem megy. [kép]

(#11552) kutga válasza vt500mike (#11550) üzenetére


kutga
nagyúr

Szerintem csak az USA modellekben van.

Let the Zone take me if I am.

(#11553) Neleta válasza vt500mike (#11550) üzenetére


Neleta
tag

Nincs rajta jack csatlakozo, ami maga az adovevo funkciot latja el a radiohoz, ergo igy nem fog mukodni, csak az online radiot tudod neten keresztul hallgatni.
Viszont ha atalakitot veszel (usb c - jack csati, Samsung boltban tavaly 3500 Ft korul volt), akkor esetleg ugy mukodhet. Férjem a zsinoros headset hasznalatat igy oldotta meg, de radiozasra azt bem tudom, igy alkalmas lehet-e.

[ Szerkesztve ]

Samsung S20FE, Huawei Watch Fit

(#11554) vt500mike


vt500mike
csendes tag

aureeel, kutga, Neleta köszönöm a válaszokat.

(#11555) Bear


Bear
aktív tag

Német Snapi 5G-re kijött a OneUI 5.1.

(#11556) samu74 válasza Bear (#11555) üzenetére


samu74
addikt

Na ez jó hír. Remélem exynosra is jön hamar,hátha az a widget benne lesz ami a csatlakoztatott eszközök akksiját mutatja.Meg a többi apróság, de jó lesz az.

-----------

(#11557) Bear válasza samu74 (#11556) üzenetére


Bear
aktív tag

Benne van a widget, legalábbis az újdonságok között felsorolta.

(#11558) Khelben


Khelben
nagyúr

Android 14 lista. S20 FE sajnos nincs rajta. Nem mintha az utóbbi 3-4 Android verzióváltás nagy változásokat hozott volna...
Android 14 (One UI 6.0) update: List of eligible Samsung Galaxy devices - SamMobile

(#11559) hawkfoto


hawkfoto
tag

Sziasztok!
Android 13 alatt hogy lehet eltüntetni a telefon és kamera parancsikont a zárolt képernyőről?

(#11560) samu74 válasza hawkfoto (#11559) üzenetére


samu74
addikt

Beállítások-Zárolt képernyő-ott ráböksz a biztonságos zárolásnál a szerkeszt részre.

-----------

(#11561) hawkfoto válasza samu74 (#11560) üzenetére


hawkfoto
tag

Nagyon szépen köszönöm!

(#11562) racerx


racerx
őstag

Hátha valaki.. Nem tudok rájönni miért, de amióta 13-masra frissült, van pár app( Spotify,Daily Tunes, Poweamp -szóval ilyen zenei appok) , amik nem jelennek meg a lezárt képernyőn, hiába nem változott semmi a beállításokban, minden engedélyezve van az értesítéseknél az appban(felugró, záróképernyőn, stb). Lehet hogy azzal összefügg, hogy az ikonsorba se rakja ki ezeknek az ikonjait, ha fut ?? Valami tipp esetleg ?

(#11563) Badboys


Badboys
őstag

A szokásos samu frissítési politika az 5.1 ben is visszaköszön. Igaz van más megoldás, de akkor is. Komolyan miért kell ezt csinálni? Miért nem lehet egységes valami? [link]

(#11564) atosan válasza Badboys (#11563) üzenetére


atosan
addikt

Terelnek az új készülék irányába.

Maine coon

(#11565) Sumptuous válasza Badboys (#11563) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Huh, hirtelen azthittem valami fontos dolog marad ki.
De ez.. ez egy tipikus gimmick a szememben.
Hol tudnád ennek a funkciónak hasznát venni?
Vagy ha kell is ilyen kép, akkor tényleg annyira gyorsan, hogy egy szerkesztés már nem fér bele?
Mert meg lehet ezt csinálni az alap szerkesztőben is. [kép]
Biztos jópofa chatben ilyet küldözgetni, de más értelme nem igazán van szvsz.
Inkább ezeket hagyják ki, mint az optimalizálást.. :R

Nem feltétlen neked szól a "válasz", csak költői kérdések.

Ami nekem jobban hiányzik korábbi telefonokról, hogy a google lens-et be tudjam hozni a jelenlegi ablak fölé, hogy az aktuális képernyőn megjelenő információk alapján keresést végezzek. Ezt lehet valahogy samsungon előcsalni? Pixelen elég volt a futó appok alatt egy gombra böknöm. Tudom, hogy a bixby is tudja ezt a felismerést, de nem tudom azt lehet e így használni. (?) :F

Szerk: A bekapcsológomb hosszú nyomását nem szeretném erre áldozni, az jelenleg a zseblámpát kapcsolgatja.
.

[ Szerkesztve ]

(#11566) samu74 válasza racerx (#11562) üzenetére


samu74
addikt

Powerampot fentre nekem se rakja ki csak ha lehúzod az értesítő sávot.De attól függetlenül megy,AOD-n is jelzi meg a lezárt képernyőn is.Esetleg nézd meg ezt a beállítást nálad hogy néz ki.

-----------

(#11567) kutyek válasza racerx (#11562) üzenetére


kutyek
senior tag

Nekem is előfordult 1x az Android 13 frissítés után az USB Audio Player Próval. Nem tudom, mi okozta, újraindítás után elmúlt, nem fordult elő többet... :F

(#11568) StarKiller89 válasza Badboys (#11563) üzenetére


StarKiller89
senior tag

tragédiának érzem én is, hogy ez kimarad.... :U :U

Samsung Galaxy S23

(#11569) StarKiller89 válasza vt500mike (#11550) üzenetére


StarKiller89
senior tag

nem sértésből, de mi értelme egy ilyen vagy komolyabb kaliberű mai telefont mobilnet nélkül használni?

Samsung Galaxy S23

(#11570) vt500mike válasza StarKiller89 (#11569) üzenetére


vt500mike
csendes tag

kb napi 22,5 órát wifi mellet vagyok kénytelen eltölteni, CSAK a rádiót hallgatnám a kieső időben. Ha kell (nyaralás pl), akkor +adatcsomag, mivel "kártyázok" :DD. Valamint alkalmanként szeretnék fotózni (inkább eseményt rögzíteni) elfogadható minőségben, ami sajna csak ezekhez a telefonokhoz kapcsolható.

[ Szerkesztve ]

(#11571) racerx válasza samu74 (#11566) üzenetére


racerx
őstag

Minden így van, semmi beállítás se változott, és mégse. Semelyik zenei appot se teszi ki. Érthetetlen.

(#11572) StarKiller89 válasza vt500mike (#11570) üzenetére


StarKiller89
senior tag

:K

Samsung Galaxy S23

(#11573) Badboys válasza StarKiller89 (#11568) üzenetére


Badboys
őstag

Csupán arra óhajtottam rávilágítani, hogy gusztustalan amit a samu művel. Lehet téged nem érint, de veled ellentétben van akit igen. Tudod nem vagyunk egyformák. tudom téged az sem zavar, hogy benne van az 5G, de neked így is jó, hogy nem aktiválja. Semmi gond. Bocs, hogy megmertem jegyezni. Ne is válaszoljál mert tudom neked az is jó, ha sötét marad a kijelző, de samsungod van ez a lényeg.

(#11574) StarKiller89 válasza Badboys (#11573) üzenetére


StarKiller89
senior tag

idióta :)

Samsung Galaxy S23

(#11575) kutga válasza Badboys (#11573) üzenetére


kutga
nagyúr

Eddig is ezt csinálták. Valamivel el kell adni az új szériát. :)

Let the Zone take me if I am.

(#11576) er2es


er2es
tag

The last big update for the Galaxy S20 FE
[link]

(#11577) zoltan77


zoltan77
aktív tag

Snapis verzióra kint is van :C

Samsung S24 8/256-Honor Tab X9

(#11578) samu74 válasza zoltan77 (#11577) üzenetére


samu74
addikt

Exynosra csak a sima februári update jött.

-----------

(#11579) balintka válasza zoltan77 (#11577) üzenetére


balintka
addikt

Ez jó hír, meglepődtem.

(#11580) zoltan77 válasza samu74 (#11578) üzenetére


zoltan77
aktív tag

Gondolom majd idővel jön arra is,pedig az exynos hamarabb szokta kapni.

Samsung S24 8/256-Honor Tab X9

(#11581) samu74 válasza zoltan77 (#11580) üzenetére


samu74
addikt

Persze,csak gondolom a saját procira nagyobb kihívás portolni az új felületet. ;] Az S23 szériánál érdekes nem bízták a véletlenre, kidobták a francba.

-----------

(#11582) jereti válasza StarKiller89 (#11568) üzenetére


jereti
tag

A tragédia ami Törökországban történt, de valahol mégis jogos, hogy ugyanaz a szoftver ugyanazt tudja mindegyik telefonon, főleg, ha semmi elvi akadálya. Én a gyár helyében biztos hogy jobb fej lennék. És abban is biztos vagyok, hogy az s20 fe simán elfuttatná a következő androidot is, amit már nem kapunk meg. Ez van.

(#11583) Jalsh0w válasza StarKiller89 (#11544) üzenetére


Jalsh0w
csendes tag

Igen, nálam is pontosan ez a helyzet.
S20fe 5g verzió.
Ha lezárom a képernyőt, utána általában (95+% esetben) megjavul és egy ideig nem jelentkezik a probléma.

(#11584) Jalsh0w válasza ravensky13 (#11541) üzenetére


Jalsh0w
csendes tag

Szia, eddig nekem párszor felajánlotta a telefon, hogy app optimalizáció miatt indítsam újra a telefont akkor és ott. Az üzenet azt is írta, hogy ha akkor és ott ezt jóváhagyom és újraindítom, akkor a jövőben a telefon automatikusan újraindul, amikor ezt jónak látja (app optimalizáció miatt). Nem lehet, hogy ezt valamikor leokéztad?
Üdv
P.s.: ha legközelebb felugrik az üzenet, nyomok egy printscreent

(#11585) goom


goom
senior tag

Amikor itt arról olvasok, hogy jött frissítés, új verzió, stb., mindig megnézem a sajátomon. És mindig ott van nekem is (halványan még pulzál is). De soha nem figyelmeztet, hogy ott van. Ezt be tudom állítani valahol? Nem találtam meg a lehetőségét, sajnos...

(#11586) zoltan77 válasza goom (#11585) üzenetére


zoltan77
aktív tag

Nekem sem szokta jelezni, néhe rászoktam kerestetni és akkor jelzi,hogy van frissítés, álltalában hónap vége felé szokott jönni frissítés.

Samsung S24 8/256-Honor Tab X9

(#11587) Khelben válasza goom (#11585) üzenetére


Khelben
nagyúr

Ugyanez nálam is. Általában akkor keresek rá, ha itt olvasok frissítésről.

(#11588) eclipse19 válasza goom (#11585) üzenetére


eclipse19
senior tag

Egy idő után jelez is.
Nekem már volt, hogy jelzett, igaz pár nappal a megjelenés után.
Gondolom nem akarják, hogy a megjelenés után azonnal több százezer mobil közel egyszerre indítsa el a letöltést. Jobb, ha kicsit ellaposítják a járvány letöltés görbét. :D

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#11589) StarKiller89 válasza eclipse19 (#11588) üzenetére


StarKiller89
senior tag

igen, pár nap után szokott jelezni

Samsung Galaxy S23

(#11590) Dilikutya válasza Badboys (#11573) üzenetére


Dilikutya
félisten

Mi a gond az 5G-vel? 4G-s telefont vettél, tudtad, van külön 5G variáns (igaz nem nálunk). Arról többfélét is írtak itt, hogy valóban tudná-e az 5G-t a chip, amik az itthon megjelent modellekben vannak.
En is 4G-nek vettem, vállaltam hogy 4G-s lesz. 2-3 éves telefonnál nem kezdek el hőbörögni értelmetlen dolgokon. Te meg engedd el szerintem az S20FE-t végre, de lehet az egész Samsungot is, jobb lesz neked. 😊

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#11591) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Apropó, One UI 5.1: a pro raw funkció elérhető itt is? Nem találtam még a kamera alkalmazasban. Vagy ez is csak a későbbiekben van, mint az Expert Raw?

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#11592) janeszgol válasza Badboys (#11563) üzenetére


janeszgol
félisten

Erre +1. Az Apple is csinál hasonlót azért, lásd a kameraszoftvert. Amikor megjelent a 14-es széria, állandóan azt olvastam, hogy a sima 14 és 13 Pro kamerája ugyan az. Ha így van (hasonló amúgy), akkor miért van szoftveres tudáseltérés a két széria között?

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#11593) kutga válasza janeszgol (#11592) üzenetére


kutga
nagyúr

Valamivel el kell adni az új modelleket.

Let the Zone take me if I am.

(#11594) StarKiller89


StarKiller89
senior tag

(#11595) Neleta válasza Dilikutya (#11591) üzenetére


Neleta
tag

Az S21FE-ben sincs, illetve a frissítés leírásában sem szerepel. Szerintem ezek a mobilok már nem kapják meg.

Samsung S20FE, Huawei Watch Fit

(#11596) Neleta válasza StarKiller89 (#11594) üzenetére


Neleta
tag

Rögtön ott a megoldás, csak egy picit keresni kell.
Új lap bellításokra katt (fogaskerék), további beállítások kezelése, és gyors keresőknél kiveszed a pipát. Amúgy ez off téma itt a mobiloknál, nem értem, miért ide írtad...

Samsung S20FE, Huawei Watch Fit

(#11597) StarKiller89 válasza Neleta (#11596) üzenetére


StarKiller89
senior tag

több helyen megkérdztem már, senki nem válaszolt rá, ELNÉZÉST :R :R :R
amúgy hasonlót se találok amit írsz :(

Samsung Galaxy S23

(#11598) Obilia válasza Sumptuous (#11504) üzenetére


Obilia
csendes tag

Üdv!
Én február 14-én vettem és napi töltés mellett ma 4370 mAh az Ampere app szerint. Korábban csak 1-2x néztem, és nem nagyon figyeltem a max kapacitást... Egyébként jól megy. Naponta 1x töltöm.

Amit viszont nem értek pl... Ez app-pal is kapcsolatos: SuperBeam-mel küldözgettem régen a Huawei P8-amról a képeket wifin a laptopomra, minden klafa volt. Most meg szintén, de kijelölök 10-20 képet (Total Commanderben a telefonon) és laptopon a böngészőben megnyitott IP alatt nem annyi képet mutat letöltésnél, hanem kb. 2-t... ugyanazokkal a paraméterekkel, az itthoni wifin rajta hagyva stb. Így egyelőre marad a kábel vagy a microSD kártya rakosgatás az SD adapterbe... (Vagy más wifi app esetleg).
A Wi-Fi Directet még nem izzítottam be a gépre a P8-am idején se (ebben nem vagyok nagyon otthon, hogyan ill. lehet-e, pardon :U ). Windows 10-es.

(#11599) ravensky13 válasza Jalsh0w (#11584) üzenetére


ravensky13
tag

Helló! Nem emlékszem ilyesmire, de ettől még lehetséges hogy megtörtént. Az elmúlt 2 hétben 2x is nyomtam neki cache wipe-t, ami azt eredményezte, hogy pár napig rendesen működött. Viszont ez a jelenség egyre idegesítőbb... Csütörtök késő délután pl a csúcsforfalomban a piros lámpánál (ami épp meggogott) akartam neki beütni egy címet, hogy navigáljon. Ráböktem a maps-re majd az animáció kellős közepén megállt az app megnyitása, 10-15 másodpercig befagyott a kép majd elfeketedett és újraindult...De ami még ettől is durvább, az a hét elején történt, amikor hívásom volt, és közben sötét képernyő mellett fagyott ki. Eredményképp kb fél percig egyfolytában vibrált. Szintén kellett neki 2 perc mire észhez tért, majd utána külön ki kellett derítenem hogy kitől jött a hívás, mivel a kis cukorfalat nem logolt le így a hívasnaplóba sem került be.
Lehet egy factory reset segítene rajta, de egyre jobban úgy érzem hogy a napjai meg vannak számlálva. Btw a telefont 2021 novemberében vettem, azóta használom.

[ Szerkesztve ]

(#11600) kutyek válasza ravensky13 (#11599) üzenetére


kutyek
senior tag

Durva :( nekem ilyen súlyos hibám okostelefonnal kb. évtizede volt (Lumia 1020 vagy előtte E52)...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.