Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S20 FE topik
A topicban bárminemű termék hirdetése, árulása, kínálása TILOS!

Specifikáció:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11151) jereti válasza -cobra- (#11149) üzenetére


jereti
tag

Én abszolút zökkenőmentes váltásról tudok beszámolni. Pedig tegnap óta nyüstölöm rendesen, hol, mi az újdonság.

(#11152) justmemory


justmemory
senior tag

Sziasztok!
Én 1 ½ hete váltottam s22 ultrára, azon már 13-as Android van a használatba vétel napjától; nekem nem laggol, semmi gondja nincs, a novemberi frissítést is megkapta. Az s20fe még nem kapta meg a 13-ast, de Telekomos lévén mindig is később kaptam pár nappal, ugyanakkor gondom nem volt sosem. Szóval úgy látom megint nagy lesz a szórás a tök jó és a megint elsz@art valamit a frissítés között.

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#11153) STC Speed


STC Speed
őstag

Hello Mindenkinek!

Nem tudjátok milyen bug lehet az, hogy szupergyorstöltésnél nem reagál rendesen a kijelző? Még a feloldani is nehéz a képernyőt, vagy nem is tudom olyankor. Ha lehúzom, vagy sima gyorstöltésnél nincs ilyen probléma :U

(#11154) Benoe77 válasza STC Speed (#11153) üzenetére


Benoe77
őstag

Milyen töltővel töltöd? Eddig jó volt?
Próbáld meg esetleg egy másik töltővel.

[ Szerkesztve ]

(#11155) STC Speed válasza Benoe77 (#11154) üzenetére


STC Speed
őstag

Gyári samsung 25W, mióta megvettem ezt a töltőt azóta. Előtte a györstöltőssel nem volt/ nincs ilyen gond, csak ezzel a szupergyors töltéssel, dehát tök érdekes :D Köszi!

(#11156) icemad válasza STC Speed (#11155) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Másik kábelt is próbálj meg.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#11157) imsa


imsa
kezdő

Nekem az opera böngésző a lapok váltásánál ugrik egyet az új lapnál. Kicsit idegesítő... :W

(#11158) kelly416 válasza STC Speed (#11153) üzenetére


kelly416
veterán

Sógor most hétvégén mutatta, hogy Neki is brutál ghost touch effekt van a gyári Samu 25W töltővel, nálam van-e ilyen? Mondtam, hogy nincs, mert nincs 25W töltőm. ;] Kipróbáltuk, tökéletesen működött a telefonom. Na majd akkor megmutatja... és Nála is tökéletes volt. Simán gépelt bármit.
De igen, hallottam róla és másnál is előfordult, de kissé érthetetlen a dolog. Minden összetevő gyári Samu és nem működik jól.
Mondjuk ha töltés közben nem nyomkodod, ami úgysem tesz jót neki, akkor nem lesz ilyen gondod. Sóginak is ezt tudtam javasolni. Ezzel még SES-ből is elhajtanak szerintem.

(#11159) STC Speed válasza kelly416 (#11158) üzenetére


STC Speed
őstag

Köszi a tippeket, másik kábellel is kipróbálom majd!

Még érdekes tanulság, hogy sokszor laza volt az usb c dugalj, nem akart csak lassú tölteni, meg kiesett... fogpiszkálóval rengeteg szöszt kiszedtem és azóta mint az új :)

(#11160) samu74 válasza STC Speed (#11159) üzenetére


samu74
addikt

Talán az S22 topikban írták páran, hogy gyári Samsungnak mondott de zacskós kiszerelésű 25wattos töltővel nekik is produkál ilyet.

-----------

(#11161) eclipse19 válasza STC Speed (#11153) üzenetére


eclipse19
senior tag

Nem akkor csinálja ezt, amikor töltés közben nagyon felmelegszik?
Csak egy ötlet.

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#11162) Phobion


Phobion
őstag

Sziasztok

Használ itt valaki usb-c to jack átalakítót? Ha igen, milyet ajánlotok?

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#11163) balintka válasza Phobion (#11162) üzenetére


balintka
addikt

Én a gyárit vettem, amit javasoltak a fórumtársak.

(#11164) Benoe77 válasza Phobion (#11162) üzenetére


Benoe77
őstag

Itt egy hatalmas lista tesztekkel, leírással.
Én egy Avani-t rendeltem magamnak.

(#11165) kelly416 válasza samu74 (#11160) üzenetére


kelly416
veterán

Sógi SES-ből vette tudtommal, mégis kapja az ívet. Persze ez sem biztosíték semmire.

(#11166) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Na mi van nem lesz Droid 13 novemberben? Szégyenletes. :DDD

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#11167) er2es válasza s4hu|SyD^ (#11166) üzenetére


er2es
tag

Nekem megjott tegnap este, exynos-telekom

(#11168) justmemory válasza s4hu|SyD^ (#11166) üzenetére


justmemory
senior tag

Nálam is a Telekomos exynos tegnap megkapta.

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#11169) kelly416


kelly416
veterán

Most hajnalban kiabált, hogy szoftverfrissítés van, telepíthetem. Megtettem. Valami biztonsági volt, droid 12-n maradt a teló. :DDD

(#11170) zoltan77 válasza kelly416 (#11169) üzenetére


zoltan77
aktív tag

Snapdragonos úgylátszik kiesett a frissítési lázból, közben már az a71-k is lefrissültek. Többet ilyen FE modelt nem veszek mert úgylátom ezek háttérbe szorulnak az A szériás telefonokkal szemben.

Samsung S24 8/256-Honor Tab X9

(#11171) samu74 válasza zoltan77 (#11170) üzenetére


samu74
addikt

Ne bolondozz már. :) Máskor meg a snapi kapta meg hamarabb a frissítést, nem dőlt össze a világ akkor se.
kelly416 igen ,más is panaszkodott hogy gyárinak mondott 25 wattos töltővel meghülyül az érintés. Mondjuk simán lehet az hogy melegszik rendesen(kijelző ha megy pláne)és hótmindegy neki hogy original vagy nem.

-----------

(#11172) Badboys válasza zoltan77 (#11170) üzenetére


Badboys
őstag

2-3 napja olvastam valahol egy idénre vonatkozó frissítési listát ott nem szerepelt az S20FE. Tegnap meg azt írták belehúzott a samu a frissítésekbe. Ott sem volt róla szó az S20FE ről az A sorozat alja volt előnybe abból is az 5G verziók.

(#11173) kelly416 válasza samu74 (#11171) üzenetére


kelly416
veterán

Én azt sem tudom, hogy a saját töltőjével (kaptunk, ha jól emlékszem) meghülyül-e, mert vagy töltöm, vagy nyomkodom. Egyszerre nem csinálom a kettőt. Meg amúgy is QI töltöm.

(#11174) zoltan77 válasza Badboys (#11172) üzenetére


zoltan77
aktív tag

Exynos verziók már megkapták, a snapis 4g eleve később is jött ki, azért kapjuk mi utólag. Csak miért nem tudják ezt párhuzamban tolni miért szorul ez a verzió hátrányba?

Samsung S24 8/256-Honor Tab X9

(#11175) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Tegnap töltöttem a gyári wireless töltővel közben a PC-n játszottam játékkal a Link to Windows segítségével. Mióta megvan most először írta ki, hogy túlmelegszik. Tapintásra nem volt nagyon meleg pedig.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#11176) Benoe77 válasza Badboys (#11172) üzenetére


Benoe77
őstag

Ez a leghivatalosabb lista, eszerint még novemberben megkapjuk:

[link]

(#11177) zoltan77 válasza Benoe77 (#11176) üzenetére


zoltan77
aktív tag

Látom csak a snapis verzió melett van homokóra meg a galaxy tablett. Ezek szerint biztos hogy nem lesz meg ebben a hónapban :D :DD Csak azt nem értem miért teszik legvégére a 780G-t, mi okozza azt az óriási problémát hogy kiadják a frissítést. :F

Samsung S24 8/256-Honor Tab X9

(#11178) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Jó kérdés, de mindegy várunk. Legyen meg idén.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#11179) Benoe77 válasza zoltan77 (#11177) üzenetére


Benoe77
őstag

Lehet, hogy nincs is semmiféle óriási probléma, csak le kellett a nagy frissítés előtt még küldeni a novemberi biztonságit, és emiatt csúszik.
Bizzunk benne, hogy tudják mit csinálnak.

Jellemző, hogy sokan csak végletekben tudnak gondolkodni: ha korán jön, akkor az a baj, mert biztos sokmindent elront a frissíŧés, ha későn, akkor meg már adjuk el a telefont, mert már a Samsung se támogatja, ki kell dobni...

(#11180) jereti válasza Benoe77 (#11179) üzenetére


jereti
tag

Szerintem napok kérdése a snapisra is. Viszont valóban nincs jó üzenete, hogy A-s telefonok előbb kapják, mint S-esek

(#11181) kelly416 válasza jereti (#11180) üzenetére


kelly416
veterán

Oh, jajj. Komolyan ekkora baj? És az az A széria mikor került kiadásra? Mennyivel fiatalabb, mint a mi telónk? Mennyi frissítés jön még arra és mennyi a miénkre? És egyébként is, mennyit adtak el abból és mennyit ebből? Sok minden befolyásolhatja, de szerintem semmi rossz üzenete nincs. Elképesztő, mekkora hype övezi a frissítéseket. Jól működik a telód? Valami hibája van? Miért kell ennyire sürgősen a friss?

Milyen vásárlói igényeket ébresztettek a marketingesek? Mindig kell az új, ki kell dobni a régit, generáljuk a szemetet... meddig mehet így a világ? Jó, tudom, ez most szoftver, de ugyanez megy minden téren, akár fő eszköz, akár kiegészítője, mindig mindenből kell az újabb és újabb...

(#11182) zoltan77 válasza kelly416 (#11181) üzenetére


zoltan77
aktív tag

Akkor a te telefonodon letiltjuk a frissítést te nem igényled. Meg még egyszer fizess a samsungnak annyit amennyiért vetted a telefont és ezután nem kapsz támogatást, majd az olcsóbb kategóriás telefonokat támogatjuk. Hiszen akkor nincs értelme megvenni a felsőkategóriás telefont. :D

[ Szerkesztve ]

Samsung S24 8/256-Honor Tab X9

(#11183) Benoe77 válasza zoltan77 (#11182) üzenetére


Benoe77
őstag

Erről beszélek, a végletek.... :((

(#11184) jereti válasza kelly416 (#11181) üzenetére


jereti
tag

Nem azt mondtam, hogy ekkora a baj, főleg, hogy én már megkaptam a frissítést. Hanem azt, hogy én a gyár helyében a drágábbtól haladnék az olcsóbbak felé a frissítésekkel. Éppen azért, hogy az ember úgy érezze, NE VEGYEN állandóan új telefont, ha már egyszer vett egy S-sorozatot, évekig használja, mert előbb kap frissítést, mint egy olcsóbb széria. De még egyszer: nincs gondom, csak egy vélemény volt.

(#11185) s4hu|SyD^ válasza jereti (#11184) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Szintén úgy gondolom, hogy az S széria elsőbbséget élvezne. Én várom a frissítést, mert sok az újdonság, de nem roskadok magamba ha késik még.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#11186) zoltan77 válasza jereti (#11184) üzenetére


zoltan77
aktív tag

Én sem azért nyavajgok mert annyira hiányozna, de amint írtad azért vettem S szériás telefont hogy előnyben legyek, de így ennek semmi értelme. Az s10 lite figyeljétek meg hamarabb megkapja mint a snapis s20 fe. Már az a71 is megkapta ami sehol sincs a mi telefonunkhoz képest.

Samsung S24 8/256-Honor Tab X9

(#11187) kalolaci válasza zoltan77 (#11186) üzenetére


kalolaci
senior tag

Szerintem az S10e, már nem kap főverzió frissítést.

(#11188) zoltan77 válasza kalolaci (#11187) üzenetére


zoltan77
aktív tag

Én az s10 lite-t mondom SM-G770, az s20 fe előtti verzió csak még akkor lite néven futott.

Samsung S24 8/256-Honor Tab X9

(#11189) kelly416 válasza zoltan77 (#11182) üzenetére


kelly416
veterán

Rossz vonalon gondolkodsz. Csak a saját igényeidet látod. Másnak más oka volt ezt a készüléket választani.
Én akku, kamera, proci, memória miatt vettem ezt, nem azért, mert megigérte volna akárki is, hogy hamarabb kap frissítést, mint az A széria. És nem is csalódtam mindezidáig.
De ha a frissítéseket nem kapnám tovább, nem dőlnék a saját kardomba, erre mérget vehetsz.
De a még egyszer fizetést elmagyarázhatnád, honnan jött ide. Nem értem ezt a logikát. Minek fizetném ki kétszer? Egyszer már megtettem. Honnan jön ez a sületlenség? :F

És egyébként is ki mondta, hogy nem támogatják? Arról volt szó, később kapja meg mint más olcsóbb teló? És akkor mi van?

(#11190) kelly416 válasza jereti (#11184) üzenetére


kelly416
veterán

Értelek, de még egyszer akkor én is. Milyen darabszámban adták el azt az A szériát százalékosan az S20FE modelhez képest és mennyivel később került piacra?
Mert ha sokkal többet adtak el belőle, akkor először a nagyobb tömegeknek kedveznek, így az A előrébb van.
És ha később jött ki, akkor a fiatalabbnak jobban kedveznek, az öregek már rá érnek.
Egyértelmű, hogy a csúcs van előre véve, de a csúcs alatt már sok mindent mérlegelnek. És az S20FE minden, de nem csúcs.

(#11191) wanted5


wanted5
őstag

Ha valaki folyamatosan a frissítés miatt hisztizik, annak csak azt tudom mondani, hogy vegyen iPhone-t.

(#11192) StarKiller89 válasza zoltan77 (#11170) üzenetére


StarKiller89
senior tag

hát ez aztán a probléma! :D mert olyan hatalmas újdonságok jönnek főverzió frissítéskor, hogy eszméletlen, én is várom már az új színpalettákat.... :U

Samsung Galaxy S23

(#11193) jereti válasza StarKiller89 (#11192) üzenetére


jereti
tag

A színpaletta mellett fogod látni, melyik app fut a háttérben, egy mozdulattal tudsz osztott képernyőt, vagy ablakos képernyőt csinálni. Jobban személyre szabhatod a zárolt képernyőt, egyedi nagy képet állíthatsz be hívásháttérnek nevenként, a ne zavarjanak sokkal jobban személyre szabhatod, okos widgeteket rakhatsz ki, sos funkció részletesebb stb. Annyira azért nem kell lesajnálni. Nekem legalábbis bejön

(#11194) Forestjo


Forestjo
senior tag

Igen, elég jelentős változás lesz a Samu jóvoltából is.
Reméljük hogy nem csak szimplán változás, hanem minőségi változás is!

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#11195) samu74 válasza kelly416 (#11173) üzenetére


samu74
addikt

A saját töltője 15 wattos,azzal biztos hogy nem hülyül meg(Baseus 15 wattossal se). Viszont nekem is produkált a 25 wattossal olyat ha pl. játszottam és közvetlenül utána rádugtam a töltőre hogy "zavarban" volt az érintés. Valószínű hogy túlmelegedés miatt.De ez inkább a nyári hónapokra jellemző. Ilyenkor nem nagyon van probléma az Exyons procival. :D

-----------

(#11196) Dilikutya válasza jereti (#11193) üzenetére


Dilikutya
félisten

A sok testreszabás fontos. ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#11197) kutga válasza wanted5 (#11191) üzenetére


kutga
nagyúr

Igaz, az hatalmas plusz az almás oldalon. Aztán ott meg lehet hisztizni más miatt. ;]

Let the Zone take me if I am.

(#11198) Jalsh0w válasza samu74 (#11068) üzenetére


Jalsh0w
csendes tag

hello,
egyelore ugy latszik, hogy a gyari visszaallitas megoldotta a problemat- 4 napja nem volt ilyen jellegu problema (sem masmilyen :) )

(#11199) Jalsh0w válasza eclipse19 (#11069) üzenetére


Jalsh0w
csendes tag

lecsekolltam ezt is, magyarorszagi MM-ben is lehet gariztatni a nemetorszagi MM-ben vasarolt keszulekeket, amennyiben azt magyarorszagon is forgalmazzak amikor gariztatod.
ha nem forgalmazzak MO-n, akkor nem gariztathatod itthon.

(#11200) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

S20 széria most kapta meg a Samu hazájában a 13-at és ott sincs szó S20FE-ről.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.