Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S20 FE topik
A topicban bárminemű termék hirdetése, árulása, kínálása TILOS!

Specifikáció:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11651) kelly416 válasza N_A_S (#11650) üzenetére


kelly416
veterán

Jah? Ciki. Én költözés után pár nappal gyalulom a régi telót. Többek között ezért.

(#11652) icemad válasza N_A_S (#11650) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ujjlenyomatos belépés nem működik ilyenkor?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#11653) samu74


samu74
addikt

Exynosra megjött az update.

-----------

(#11654) plaszy válasza samu74 (#11653) üzenetére


plaszy
őstag

WoW, én majd holnap látom csak.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#11655) Dilikutya válasza samu74 (#11653) üzenetére


Dilikutya
félisten

Snapdragonra is.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#11656) N_A_S válasza Gyurka81 (#11648) üzenetére


N_A_S
veterán

Sikerült! Köszi az építő jellegű hozzászólásokat. PC-re dugva be tudtam lépni a bootloaderbe, majd wipe + FR után szintén kérte volna a jelkódot, de felajánlott egy előzőleg használt Google fiók belépést is amivel már ki lehetett nyitni a telefont!

:R

https://tinyurl.com/phnas

(#11657) kelly416 válasza N_A_S (#11656) üzenetére


kelly416
veterán

Hála a jó égnek. Öröm, boldogság! :R :C

(#11658) Gyurka81 válasza N_A_S (#11656) üzenetére


Gyurka81
tag

Örülök neki :C szuper

(#11659) Zoli133


Zoli133
őstag

Hali,
Próbáltam visszaolvasni/keresni de valszeg béna vagyok. Szóval mióta kijött a márc 1-jei update rohadtul merül a telefon (20FE 4g snapi), eddig nem csinálta, van erre valami gyógyír vagy tipp amit próbálhatok vele? (monjuk a hard reset-en kívül)

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#11660) browned válasza Zoli133 (#11659) üzenetére


browned
csendes tag

Esetleg egy cache wipe megérhet egy próbát.
Lehet, hogy az segít.

(#11661) Sumptuous válasza Zoli133 (#11659) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Kapcsold ki az adaptív akkumulátorkezelést.

(#11662) ravensky13 válasza Zoli133 (#11659) üzenetére


ravensky13
tag

Esetleg battery-removal simulation? Hangerő le+power kombó 10+ másodpercig?

(#11663) Zoli133


Zoli133
őstag

Köszi mindenkinek, eddig a cache wipe úgy néz ki talán bevállt, nah meg megnéztem mi eszi (yep, kezdhettem vona ezzel is....) és a raipay is gyanús letiltottam mert amúgy is egy bugos vacak.....

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#11664) bluerain


bluerain
csendes tag

Sziasztok. Factory reset előtt teljeskörű biztonsági mentést szeretnék csinálni; képek, videók, zenék, appok minden ami most van a telón. A Smart switch alkalmas rá, vagy ti mivel csináljátok?

(#11665) kutga válasza bluerain (#11664) üzenetére


kutga
nagyúr

Én azzal szoktam.

Let the Zone take me if I am.

(#11666) browned válasza bluerain (#11664) üzenetére


browned
csendes tag

Én is azt szoktam használni, eddig nem volt vele gond.

(#11667) fdani0807 válasza bluerain (#11664) üzenetére


fdani0807
tag

+1 smart switch, sose volt vele gond :)

(#11668) icemad válasza bluerain (#11664) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Miért akarsz fr-t? Mert, ha most gond van a telefonnal és azt egy app okozza, akkor adtál a szarnak egy nagy pofont. Pár óra lesz a mentés, pár perc a factory reset, utána pár óra a visszaállítás. És ugyanott leszel, ahol most, ha az alkalmazásokat is vissza állítod. Azokat nem kell, sokkal jobb, ha nulláról indulsz.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#11669) jereti válasza bluerain (#11664) üzenetére


jereti
tag

Alapból javasolnám a one drive-ra mentést a galériát illetően, ilyen esetekben akkor nem kell külön vacakolni még azzal is. Én akkor szoktam rá, amikor okostévém lett, és annak a galéria appja nem a guglival, hanem a microsofttal van összekötve.

[ Szerkesztve ]

(#11670) Badboys


Badboys
őstag

Javaslatot kérnék arra az opcióra, miként tudom megváltoztatni a Samsung Healtban az email címem? A Samsung accountban sikerült, de a healtban maradt a régi. Töröltem az appot nem hozott eredményt maradt a régi újra telepítésnél. Töröljem a Samsung accountot akkor újra regisztráció segít megoldani. Vagy gyári vissza állítás? Mivel töröltem a healt appot és nem segített lehet, hogy a gyári vissza sem opció?

(#11671) laczkaba válasza Badboys (#11670) üzenetére


laczkaba
tag

És ha kilépsz?ha van ilyen opció.Vagy itt.https://account.samsung.com/membership/contents/profile/change-email-id.

[ Szerkesztve ]

(#11672) Badboys válasza laczkaba (#11671) üzenetére


Badboys
őstag

A linkelt részben ott át tudtam írni. A Healt ban kellene és a beállításokban. ezekben nem tudom megoldani. Azt sem tudom , hol keressem a megoldást.

(#11673) balazs1956


balazs1956
senior tag

Sziasztok!
Pendrive-ra próbálok a telefonról fotókat átmásolni.
A telefon felisperi a pendrive-ot, látom is mi van rajta, de nem tidok sehogyan rámásolni semmit.
a Sansubg közönségszolgálat visszahívást ígért...(ami kb 1-2 hét szokott lenni)
Van -e erre egyáltalán mód, vagy nincs?
Tehát OTG-n keresztül próbálok a telefonról adatokat menteni pendrive-ra
A segítségeteket előre is köszönöm szépen

(#11674) kelly416 válasza balazs1956 (#11673) üzenetére


kelly416
veterán

Nekem simán működött. Engedted a pendrive gyökerét vagy x könyvtárát írni? Általában rá szokott kérdezni a rendszer, hogy engedélyezed-e? Nem lehet, hogy elutasítottad véletlenül?

(#11675) balazs1956 válasza kelly416 (#11674) üzenetére


balazs1956
senior tag

Köszönöm , végül sikerült. Nem FAT-ra volt formázva... :W
Ha már Te megpróbáltad, érdekelne, hogy pl egy 120 GB-nyi képadatot érdemes így lementegetni, vagy ez időtlen időkig tartana?
Egyáltalán mire praktikus az OTG-t használni?

(#11676) Bandit21


Bandit21
addikt

Üdv az érdekelne hogy ki lehet e teljesen kapcsolni a telefonon a frissítéseket, de annyira hogy még értesítés se jöjjön róla.

A feleségem cukorbeteg és egy rémes frissítési tempójú applikációval fut egy beépített szenzora.

Sajnos december körul felment a telefonra az Android 13 és azóta nem megy a program ami kéne neki.
Nemsoká ígérik a frissítést de nem szeretné ha újra ez történne.
Bár tudtuk hogy nem szabad frissíteni anno és mindig rá is nyontunk hogy nem kérjük valószínűleg valamelyik gyerek ezt mégis megtette
Azóta csak a biztonsági frissítésekkel tudom ezt próbálni de az értesítés nem kapcsolható ki. Így ha újra jön droid nem akarunk így járni.

Köszi.

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#11677) kelly416 válasza balazs1956 (#11675) üzenetére


kelly416
veterán

Attól függ. Én hamarabb dugom rá a külső vinyót és másolok arra. Más inkább felhőzik, a harmadik harmadikat csinál. Értelmes idő alatt át lehet másolni, de gyorsabb, ha pc-re dugod és pc-vel kezdeményezed az adatmozgást.

(#11678) balazs1956 válasza kelly416 (#11677) üzenetére


balazs1956
senior tag

Köszönöm szépen! :R

(#11679) balazs1956 válasza kelly416 (#11677) üzenetére


balazs1956
senior tag

Szia!

Ha esetleg még tudnál segíteni.

A fájlokat a rendszer MÁSOLNI nem engedi, hanem csak MEGOSZTÁSSAL tudok fájlokat átvinni a File Manager segítségével.
Mit csinálok rosszul?
Néha felugrik egy ablak, hogy a gyökérkönyvtárban állítsak be valamit, de ez már meghaladja a képességeimet :(

Tehát a kérdésem az, hogy másolni is lehet, vagy csak megosztani?

(#11680) deka10 válasza kelly416 (#11677) üzenetére


deka10
senior tag

Szia!
Engem is érdekelne, milyen beállításokat kell eszközölni. A H M 10 pro-n, 10.. androidnál a total commandert és annak pluginját használtam NTFS fájl rendszerű külső vinyo írására. Samsungon ugyanezek nem működnek, olvasni tudom de másolni, áthelyezni, írni nem tudom.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#11681) kelly416 válasza balazs1956 (#11679) üzenetére


kelly416
veterán

Egyrészt elolvasni kéne azt ami felugrik. Másrészt azt kellene engedni neki szerény véleményem szerint, de csak elolvasás és egyetértés után. Sosem használtam fájlkezelőt, totalcommander van, azzal minden jól megy.

(#11682) icemad válasza balazs1956 (#11679) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nem lenne egyszerűbb PC-re menteni a képeket, és arról pendrivera? Vagy valamelyik felhő alapú szolgáltatást használni? Pl amazon előfizetés nem annyira drága, de korlátlanul lehet fényképet tárolni. (videót nem, ott már van limit)

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#11683) balazs1956 válasza icemad (#11682) üzenetére


balazs1956
senior tag

Persze egyszerűbb, ez csak egy kihívás volt, meg azért a telefonomon közel 15000 képet tárolok, ami minél több helyre van mentve annál jobb.
Az Amazonos ötletet köszönöm, meg fogom nézni

kelly416 végül sikerült megoldanom egy másik fájlkezelővel, amivel egyszerre 50 GB-adatot tudtam átmásolni.Total Commanderem volt, de a telefonon elég nehézkes (nekem), a pc-n 15 éve azt használom..
hátha valakinek hasznos : Solid Explorer 2 ver:2.8.31, magyar , átlátható, és rögtön meg is vettem (590Ft)

(#11684) Eversmann


Eversmann
aktív tag

Kamera alkalmazásban hol lehet kikapcsolni a hangot, mikor felvételt készítesz?

Life is better with a Titan

(#11685) kutyek válasza Eversmann (#11684) üzenetére


kutyek
senior tag

Tudtommal csak a rendszerhangok némításával oldható meg.

(#11686) goom válasza Eversmann (#11684) üzenetére


goom
senior tag

Nem találtam rá megoldást, így hát írtam rá egy Bixby rutint.

(#11687) Bandit21 válasza Bandit21 (#11676) üzenetére


Bandit21
addikt

Erre valaki?

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#11688) kutyek válasza Bandit21 (#11687) üzenetére


kutyek
senior tag

tudtommal root nélkül nem lehetséges. Kb. android 7-ig lehetett apk tiltással, de 8 óta már úgy sem...

(#11689) Bandit21 válasza kutyek (#11688) üzenetére


Bandit21
addikt

Köszönöm szépen!

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#11690) eclipse19 válasza Bandit21 (#11689) üzenetére


eclipse19
senior tag

Valami értesítés kezelővel az azért megoldható, hogy ha jön is értesítés frissítésről azonnal törölve legyen, így soha nem látod majd.

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#11691) Eversmann válasza goom (#11686) üzenetére


Eversmann
aktív tag

:R Köszönöm mindkettőtöknek

Life is better with a Titan

(#11692) atillaahun


atillaahun
veterán

Üdv, jól bejáratott értesítési problémával kapcsolatban kérnék segítséget. Rákerestem, vannak válaszok, de mind kicsit másra.
Én azt szeretném ha az értesítések bekapcsolnák pár mp-re a kijelzőt, hogy olvasható legyen az értesítés előnézete (messenger, gmail, stb). Nem állandó AOD-t szeretnék. Illetve az is jó lenne, de ott csak az ikon látszódik, szöveget nem tudtam varázsolni hozzá.

Az értesítés amúgy rendben megjön, zárképernyőn szépen olvasható is, csak nem éleszti fel a képet.
Megtaláltam a konkrét erre vonatkozó beállítást is, hogy kép bekapcsolása értesítésnél (vagy mi), természetesen engedélyezve van. Vonatkozó alkalmazásokban is engedélyezve minden elképzelhető értesítés. Nincs ne zavarjanak, sem néma mód vagy egyéb bekapcsolva.

Mi az ami ennek ellenére mégis gátolhatja ezt és sötét marad a kijelző (hang is van)?

[ Szerkesztve ]

(#11693) icemad válasza atillaahun (#11692) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ehhez nem kell bekapcsolni a világító szélek-et? Mintha abban láttam volna valami ilyesmi beállítást.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#11694) Oldman2


Oldman2
veterán

Elvileg holnap kerül a kezembe egy S20 FE Snapdragon-os verzió.

Az Exynos és a Snapdragon CPU-s készülékekre ugyanaz a Frija-val letöltött firmware tehető fel, a CPU különbözősége miatt van-e külön firmware?

(#11695) fjudors válasza Oldman2 (#11694) üzenetére


fjudors
aktív tag

más a modellszám...

(#11696) samu74 válasza Oldman2 (#11694) üzenetére


samu74
addikt

Kell legyen.

-----------

(#11697) Oldman2 válasza fjudors (#11695) üzenetére


Oldman2
veterán

Ohh... ezen eddig simán átsiklottam.

Bocs, a butuska kérdés miatt.
:R

(#11698) fdani0807


fdani0807
tag

Megérkezett az áprilisi biztonsági frissítés Exynosra!

(#11699) BIZ0906 válasza fdani0807 (#11698) üzenetére


BIZ0906
aktív tag

Snapira is (G780G)

(#11700) FGyula30


FGyula30
aktív tag

Úgy néz ki megadta magát a beszédhangszóróm, lehalkult. Volt gyári visszaáĺlítás is, semmi javulás.
Tipp, h hova küldessem el? Ami megbízható. Vidéki vagyok, csak posta játszik. Akkor már akku csere is lesz szerintem.
Jöhet privátba is, ha reklámnak számít...
Köszi, ha segítesz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.