Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S20 FE topik
A topicban bárminemű termék hirdetése, árulása, kínálása TILOS!

Specifikáció:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11851) StarKiller89 válasza Balzsika47 (#11848) üzenetére


StarKiller89
senior tag

igen!

(érdekesség: én most vittem vissza a Samsung szervízbe kijelző probléma miatt még a garancia lejárta előtt... kompletten kicseréltek mindent, akksi, kijelző, alaplap, ergo lett egy új telefonom, évekig használható lesz még biztos vagyok benne)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23

(#11852) JoHn123 válasza StarKiller89 (#11851) üzenetére


JoHn123
tag

En is igy jartam, csak az alaplap maradt, lett egy tok uj telefonom. :)

(#11853) makoj30


makoj30
aktív tag

Sziasztok!

Vásároltam egy ilyen készüléket használtan Snapdragonos 865 CPU-val. (5G) és szeretnék rá XEH ROM-ot rakni Android 13-al. Valaki tud oldalt ahol letölthetem?

Szerk: Ahogy láttam Android 10 van XEH kóddal,akkor olyan ROM valaki tud ami Android 13 és van benne XEH CSC?

MINISFORUM ELITEMINI HM90+NINTENDO SWITCH V2+NINTENDO WII+TELEKOM T-PHONE PRO 5G (6/128)+NINTENDO 2DS+LG 43UJ635V+SAMSUNG SYNCMASTER C24F390

(#11854) Sgr_A válasza makoj30 (#11853) üzenetére


Sgr_A
addikt

Mi a típus száma?
G781B vagy G780G

(#11855) makoj30 válasza Sgr_A (#11854) üzenetére


makoj30
aktív tag

G781B

MINISFORUM ELITEMINI HM90+NINTENDO SWITCH V2+NINTENDO WII+TELEKOM T-PHONE PRO 5G (6/128)+NINTENDO 2DS+LG 43UJ635V+SAMSUNG SYNCMASTER C24F390

(#11856) embe


embe
nagyúr

Snapisra itt a frissítés. OneUI 5.1.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#11857) kelly416 válasza embe (#11856) üzenetére


kelly416
veterán

Jaja, nekem is most ment fel. Hatha nem tettek tönkre semmit. :D

(#11858) kalolaci


kalolaci
senior tag

Nekem is megjött, tegnap.

(#11859) Dilikutya válasza embe (#11856) üzenetére


Dilikutya
félisten

Szép méret. Van benne valami érdekesség?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#11860) embe válasza Dilikutya (#11859) üzenetére


embe
nagyúr

Szerintem az One UI frissítés viszi el a mérete. De passz! Frissítettem - használom. De nem mentem bele hogy mi a frissítés pontos tartalma.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#11861) kelly416 válasza embe (#11860) üzenetére


kelly416
veterán

Én elolvastam, de tapasztalni semmit nem tapasztaltam. Szerencsére rosszabb se lett.

(#11862) embe válasza kelly416 (#11861) üzenetére


embe
nagyúr

"Szerencsére rosszabb se lett" - igen, legalább ezt én sem tapasztaltam.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#11863) Fernet


Fernet
senior tag

Gyári samsung tokom kezd szétmenni, ezért rendeltem egy Nillkin Super Frosted-et ami most jött meg.

Viszont egy olyan gondom van vele, hogy a bekapcsoló gombot elég körülményes megnyomni rajta. A hangerőnél semmi gond, érezni a kattanást, de ennél semmit és erősen kell nyomni, hogy érzékelje. A tokon nem látszik amúgy semmi hiba és látszólag minden a helyén van, mégis...

Akinek ilyen tokja van, ott rendben van ez a gomb?

[kép] [kép] [kép]

Mondjuk azt néztem, hogy amíg a telefonon a hangerő gombok egészen a szélén megnyomva is működnek/kattannak, addig a power gomb csak középen nyomva érzékel.
Bár ez a gyári tokban nem volt probléma.

(#11864) StarKiller89 válasza Fernet (#11863) üzenetére


StarKiller89
senior tag

nekem volt ilyen tokom nem volt vele probléma, gagyi műanyagból van a 3 gombnak a helye, nekem a kikapcsoló gombnál kitört egy idő után, mehetett a kukába sajnos emiatt

Samsung Galaxy S23

(#11865) csakb válasza Fernet (#11863) üzenetére


csakb
őstag

Én is vettem nemrég egy ilyen tokot egy másik helyről, de hasonló a tapasztalatom, nehézkes megnyomni vele azt a gombot, a duplaklikk szinte reménytelen, én meg úgy szeretem használni a kamera indításához.
Szóval inkább visszatértem az eddig is használt Spigen Tough-ra. Böszme, de legalább a gombok használhatóak vele.

[ Szerkesztve ]

(#11866) Fernet


Fernet
senior tag

Akkor jó vásárt csináltam, szuper. :)

A gyári tok rendben volt, de nemrég kezdett elválni a külső borítás a belső fehér résztől, gondoltam lecserélem. Gyárit már nem kapni, ahol még van ott elég durva áron.

(#11867) kelly416 válasza Fernet (#11866) üzenetére


kelly416
veterán

Ja? A gumirozás a kemény műanyagról? Én is így jártam vele anno, ezért kukáztam is. Pontosabban meghámoztam kíváncsiságból, de nagyon gatya lett.

Vettem több fajta tokot aliról anno, volt ami hasonlóan csinált mint a Te új tokod. Viszont nem nehéz, hanem túl könnyű volt megnyomni a power gombot. Gyakorlatilag túl vastag volt az anyag a gombnál és simogatásra megnyomódott a gomb. Viszont ugyanúgy nem kattant, ugyanúgy semmi érzete nem volt a gombnak.
Pont ezek miatt kerestem már a végén olyan tokokat, amik a gombot nem is takarják, de nem sok olyan van. Viszont volt frosted vagy scrub MSVII tok, ami nagyon vékony, homok szerű a tapintása tehát egyáltalán nem csúszik és a gombokat úgy takarja, hogy csak egyik vékony oldalán van a tokhoz fogva, a másik három oldalán "lyukas", így tuti jó a gombok nyomása. Azt az 1000-1200Ft-ot megéri, hogy kipróbáld. Szerintem.

(#11868) goom


goom
senior tag

Sajnos a munkahelyemen nem telefonálhatok - viszont időnként hívnak olyankor is, ismeretlen, "külsős" emberek. Be tudok esetleg állítani egy automata válasz SMS-t számukra? Pl. most dolgozom, nem tudom fogadni a hívását, négy után visszahívom" - vagy valami hasonló...?
Vagy ezt másutt kérdezzem?

(#11869) Fernet válasza kelly416 (#11867) üzenetére


Fernet
senior tag

Ránézek köszi.
Bár most egy házibarkács megoldással sikerült javítani a dolgon, kérdés mennyire lesz tartós :)

(#11870) Eversmann válasza goom (#11868) üzenetére


Eversmann
aktív tag

Beállítások -ba belemész, keresés (jobb fent, nagyító), és beírod: Gyors válaszok

Life is better with a Titan

(#11871) goom válasza Eversmann (#11870) üzenetére


goom
senior tag

Köszönöm! A "Bixby text call" lehetőségre gondolsz? Ott csak kínai és angol verziókat látok... de amúgy sem pont ilyenre gondoltam. Azt látom, hogy "a Bixby megkérdezi a hívótól, hogy miért telefonál". Á, nem, nem!
Én azt szeretném, hogy - mivel látom, de fel nem vehetem - egy automatikus SMS válaszoljon, amikor bejött egy nem fogadott hívás.

(#11872) csakb válasza goom (#11871) üzenetére


csakb
őstag

Akkor a Gyors elutasító üzenetek lesz, amit keresel.

(#11873) kalolaci


kalolaci
senior tag

Frissítés érkezett.

(#11874) goom válasza csakb (#11872) üzenetére


goom
senior tag

Köszönöm! Jó eséllyel ez lesz az, igen! Megtaláltam, és írtam is egy megfelelőt. De hogyan tovább? Lehet ezt is automatizálni? Helyhez és/vagy időponthoz beállítani?

(#11875) embe válasza kalolaci (#11873) üzenetére


embe
nagyúr

Na ezért - is - kedvelem ezt a márkát. Most volt egy nagy frissítés nemrég, itt a következő. És 3 éves modellről beszélünk.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#11876) Gyurka81 válasza goom (#11874) üzenetére


Gyurka81
tag

Lehet hogy ezt keresed,nekem a Google kereső a barátom: autómatikus hívás elutasítás sms-sel
Tessék elvileg:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.heavenecom.smartscheduler

[ Szerkesztve ]

(#11877) Badboys


Badboys
őstag

2 napja nem tudok fizetni a googl wallettel. már töröltem az appot újra tettem és mindíg azt írja, hogy nem sikerült befejezni a regisztrálást. Mi van ilyenkor? Netán másnál is van ez a probléma. 2 Napja volt egy frissítés netán az tett be?

(#11878) deka10 válasza Badboys (#11877) üzenetére


deka10
senior tag

Én tegnap fizettem vele, semmi gondom nem volt.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#11879) embe válasza Badboys (#11877) üzenetére


embe
nagyúr

Nem a bankodnál kell a kártyát regisztrálni? Esetleg újra? Én gyakorlatilag csak azzal fizetek, ma is, és hibátlanul működik.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#11880) Badboys válasza embe (#11879) üzenetére


Badboys
őstag

Szerintem nem, de lehet, hogy ott a gond. Viszont most voltam boltban a CBA nál telefon nem, az órával viszont fizettem. Lidl ben se telefon sem óra, kártyával fizettem . CIB bank.

[ Szerkesztve ]

(#11881) embe válasza Badboys (#11880) üzenetére


embe
nagyúr

Na a Lidl-ben nekem is küszködik, de ott két üzletben - és mindig. Mondjuk nekem van egy fém lap a tokon a mágneses autóstartó miatt. De én betudom a Lidl hardverének. Máshol a hozzáérintés pillanatában már elfogadja. A Lidl-ben kicsit játszani kell vele. De elfogadja végül.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#11882) Fernet válasza embe (#11881) üzenetére


Fernet
senior tag

"nekem van egy fém lap a tokon a mágneses autóstartó miatt"

Most vettem mágneses autós tartót, de a fémlap bezavar a vezeték nélküli töltésbe. Csak a felső sarokban és egészen lent találni olyan helyet ahol nincs vele gond. Ha középre teszem a fémlapot akkor nincs töltés. Te hogy oldottad ezt meg? Vagy nem töltöd vezeték nélkül?

(#11883) embe válasza Fernet (#11882) üzenetére


embe
nagyúr

Igen. Vagyis nem. :DDD Nem használom a vezetésknélküli töltés funkcót.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#11884) goom válasza Gyurka81 (#11876) üzenetére


goom
senior tag

Akkor a barátunk közös. De velem bizony - mi tagadás - előfordul, hogy barátságos és tapasztalt fórumtársakhoz fordulok, hátha ajánlanak valamit (és nem csak a barátunkat). Mondjuk olyant, ami esetleg eleve benne rejtőzik a telefonomban... ami egyúttal a magyarul tudást is jelenti. Aztán ha ilyen nincs, csak akkor keresgélek tovább.

Az ajánlatot köszönöm, de sajnos az angol nyelv nem a barátom.

(#11885) Dilikutya válasza embe (#11881) üzenetére


Dilikutya
félisten

Lidl nekem is kínlódik, simán odaérintem, erre rezeg hogy túl gyorsan mozgatom. A Lidl hardvere a hülye, de az nem is olyan, mint a többié.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#11886) embe válasza Dilikutya (#11885) üzenetére


embe
nagyúr

Ja-ja. De igazából mindig tudok vele fizetni, nem jelent problémát.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#11887) Jannn válasza StarKiller89 (#11864) üzenetére


Jannn
senior tag

Én is pont így jártam. Úgyhogy nem ajánlott

(#11888) rwbag2012


rwbag2012
tag

Az S20 FE 2024. szeptemberig kap szoftverfrissítést? Akkor lesz négy éves a készülék, és információim szerint a Samsung jelenleg négy év frissítést vállal a készülékeire. Jól tudom ezt?

(#11889) mrszitya válasza rwbag2012 (#11888) üzenetére


mrszitya
senior tag

Samsung EOL: Samsung One UI: How long will Galaxy smartphones get Androidupdates

(S20 FE 2024. őszéig kap még biztonsági frissítést, de funkciós frissítés már nem jár neki. Android 13 alapon a One UI 5.1 volt az utolsó.)

[ Szerkesztve ]

(#11890) rwbag2012 válasza mrszitya (#11889) üzenetére


rwbag2012
tag

Köszi. Akkor jól saccoltam. A kérdés azért merült fel, mert az akku kapacitása már nem az igazi és gondolkodom, mennyire éri meg még akksit cserélni.

[ Szerkesztve ]

(#11891) icemad válasza rwbag2012 (#11890) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Olcsóbb, mint egy hasonló tudású új telefon. :)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#11892) rwbag2012 válasza icemad (#11891) üzenetére


rwbag2012
tag

Így van, ráadásul teljesen elégedett vagyok vele. Egy év múlva viszont kell cserélni telót, mert biztonsági frissítés nélkül a mai világban vakmerőség lenne használni, úgy érzem.

(#11893) Eversmann válasza rwbag2012 (#11892) üzenetére


Eversmann
aktív tag

Én megtartom, frissítések nélkül is lehet élni. Amúgy meg nem találtam utódot még, amire ráizgultam volna. S23 FE meg kérdőjeles Exynos lapkakészlettel :U Na meg 25 wattal lehet csak tölteni? Egyre megyünk lentebb? És 238 ezerről indul az ára :F

[ Szerkesztve ]

Life is better with a Titan

(#11894) Dilikutya válasza Eversmann (#11893) üzenetére


Dilikutya
félisten

238-ért az nem is lenne rossz vétel, az S21 FE kerül ennyibe, és az többért is nyitott.
Az viszont való igaz, érdemi előrelépést nem kapsz jelenleg ehhez képest egyiktől sem. Én se cserélem már idén. A több RAM nem igazán számít ennél, a gyorsabb SoC/GPU szintén nem, én legalábbis nem ütköztem még korlátokba. Kamerában is max a sokkal drágább telefonoknál van némi előny, de annyit meg egy pici optika a pici szenzorral nem ér

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#11895) samu74 válasza Eversmann (#11893) üzenetére


samu74
addikt

Simán lehet még évekig használni, esetleg a banki appok szabhatnak határt. Kamerában, tempóban meg marginális a különbség az újabb FE széria előnye. Nálam az SD hiánya bosszantó ebben a kategóriában ,darabig még marad ez miatt is.

-----------

(#11896) wanted5


wanted5
őstag

egyébként ki használja és ki nem a virtuális memóriát? (ram plus)

(#11897) Fernet válasza wanted5 (#11896) üzenetére


Fernet
senior tag

Nálam jelenleg ki van kapcsolva. Igazából nem vettem észre különbséget a ki és bekapcsolt állapot között.

(#11898) Eversmann válasza Fernet (#11897) üzenetére


Eversmann
aktív tag

A betöltött lapok böngészőben? Ott sem? Elvileg több rammal nem tölti be "újra", hanem csak váltol simán köztük :U

Life is better with a Titan

(#11899) Fernet válasza Eversmann (#11898) üzenetére


Fernet
senior tag

Most próbáltam, 12 lapot nyitottam meg edge-ben (ph, twitter, árukereső, stb.) de nem tölt újra ha váltogatok közöttük.

Viszont ha a böngésző mellett megnyitok még 3-4 alkalmazást akkor már igen.
RAM plus-al is próbáltam, úgy nem tölt újra (+6GB).

De nálam nem jellemző, hogy ennyi oldal és ennyi app menjen egyszerre, szóval nem létszükséglet.

(#11900) rwbag2012 válasza samu74 (#11895) üzenetére


rwbag2012
tag

Mi úgy gondoljuk, hogy még évekig lehet használni. Csak a Samsung nem biztos, hogy ezzel egyetért: a héten jött például az S6 Lite tabletemre egy frissítés, ami után látványosan visszaesett a teljesítménye. Akadozik, dadog, épphogy nem írja ki: "na húzzál már a webshopba, vegyél gyorsan egy új eszközt" :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.