Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S20 FE topik
A topicban bárminemű termék hirdetése, árulása, kínálása TILOS!

Specifikáció:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11401) kelly416 válasza eclipse19 (#11398) üzenetére


kelly416
veterán

Pedig csak a képen is látható menüpontot kell beírni a keresőbe: "automatikus optimalizálás".
Egyébként a beállítások-> akku- és eszközkarbantartó menüben van majdnem legalul. Ne érezd rosszul magad, magamtól én sem találtam volna meg, csak a keresővel.

(#11402) eclipse19 válasza icemad (#11400) üzenetére


eclipse19
senior tag

A Google segéd beállítások menüjében nem jelenik meg, csak a keresővel lehet megtalálni a rutinokat és nagyon nem ugyanazt tudja mint a Bixby rutinok. Azért köszi.

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#11403) icemad válasza eclipse19 (#11402) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Mi a különbség közte? Amit én észrevettem, hogy a Bixby rutinok kb semmivel sem kompatibilis, a Google meg majdnem mindennel.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#11404) jereti válasza kelly416 (#11393) üzenetére


jereti
tag

Nekem annyira bejött, hogy fizettem a reklámmentes verzióért. Már nem emlékszem, hogy plusz funkció is jött-e vele

(#11405) kelly416 válasza jereti (#11404) üzenetére


kelly416
veterán

Nincs vele plusz elméletileg, de reklám sincs benne. Legalábbis én még nem láttam.
Attól még gyanúsan én is megveszem a reklámmentességet, hogy támogassam. Annyit megérdemel, nagyon jó kis app-ot hozott össze.

(#11406) eclipse19 válasza icemad (#11403) üzenetére


eclipse19
senior tag

Ha egymás mellé teszed a triggerek listáját és a lehetséges műveleteket, meglátod mi a különbség, mivel (amennyire látom) minimális az átfedés a lehetőségek között.

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#11407) icemad válasza eclipse19 (#11406) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Hát igen, valóban. A Samsung megoldása inkább a telefonra fókuszál, a Google meg az okosotthonos rendszerre. Nekem az utóbbi fontosabb, ezért azt használom.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#11408) samu74 válasza kelly416 (#11401) üzenetére


samu74
addikt

És ez az amire én is megjegyeztem hogy a samsung jobban tálalja . :) Akárcsak a Quickshare(fájlmegosztás) 1 kattintás, vagy a tükrözés (Smartwiew) ,az alap android megoldása egy nem tech embernek kb. annyira bonyolult mint a Google segéd rutinjainak megtalálása. Nem kell turkálni sehol .

-----------

(#11409) icemad válasza samu74 (#11408) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Quickshare ha már szóba került... Nekem csak samsung telefonok között működik. Mással nem. Van ennek valami trükkje?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#11410) jereti válasza icemad (#11409) üzenetére


jereti
tag

Az csak Samsungok között megy. A közeli megosztás jó más telefonok között. Sokáig én sem értettem a különbséget

(#11411) samu74 válasza jereti (#11410) üzenetére


samu74
addikt

Ja,mondjuk a Smartview is Samsung tv-vel müködik a legjobban,gondolom nem véletlen. :)

-----------

(#11412) Forestjo


Forestjo
senior tag

Sziasztok! Kellemes ünnepeket!
Nem találom hogyan lehetne szinkronizálni a két Samsung telót, A71 és ezt, mert hogy az A71 rá van kötve a hifire kábellel és mint médiaközpont szól pl a Spotify is.

Azt vettem észre, hogy amikor az A71-en bekapcsolom a Spotify-t, akkor ezen is megjelenik ugyanaz a kezelői felület, vagyis az értesítési felületen ugyanaz a szén megy. Így bárhonnan távirányíthattam a másik, régi telót, hogy mi szóljon a hifin.

Igen ám, de az értesítési felületről kitöröltem ezt az S20 FE-én és azóta nem akarja egymást látni.

Mit kéne bekapcsolni? Az biztos hogy BT ment, mert nem volt bekapcsolva.

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#11413) Forestjo


Forestjo
senior tag

Tehát az biztos hogy NEM BT-on volt a kapcsolat...

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#11414) Forestjo


Forestjo
senior tag

Segítséggel rájöttem, hogy ha az A71-en belépek a Spotify saját alkalmazásba, nem csak a Samsung musicban nyitom meg, akkor ezen a mobilon is megjelenik az A71 és tudom használni távirányítóként. De néhány óra múlva megszakad a kapcsolat.
Van valami időkorlát valahol?

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#11415) kelly416 válasza Forestjo (#11414) üzenetére


kelly416
veterán

Vagy csak kilövi memóriából. Beállítások, alkalmazások, app megkeres, akkuhaaználati korlátozások kikapcsol, aztán alkalmazásváltón lelakatol.

(#11416) gergelyv


gergelyv
csendes tag

Frissítés óta a Bluetooth-om döglött, nem lehet bekapcsolni. Settings > Connections alatt azt látom, hogy pár mp-enként próbálja magát bekapcsolni, ugrál a bekapcs és kikapcs között magától. Valami Samsung-os fórumon panaszkodott más is ilyenre, de nem volt megoldás. 4G Snapdragon. Bármi javaslat? :)

(#11417) Forestjo válasza gergelyv (#11416) üzenetére


Forestjo
senior tag

Már készül az 5.1. 👍
Meg aztán nekem karácsony előtt jött meg egy új Dec 1-i frissítés. Lehet javítanak rajta.

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#11418) eurolac válasza gergelyv (#11416) üzenetére


eurolac
senior tag

Szia! A feleségemnek van ilyen telója. Okosórával használja nincs ilyen problémája. Nekem S21 FE van és ugyan ezt csinálja a Bluetooth mint amit leírtál. Merül is az akku rendesen. Okoskarkötővel. Érdekes módon Bluetooth JBL hangszóróval stabil a kapcsolat. Nem értem a dolgot és nem tudom mi lehet a megoldás. Talán 13-as bug majd javítják. Én beküldtem hibának....

Eurolac

(#11419) gergelyv válasza eurolac (#11418) üzenetére


gergelyv
csendes tag

Köszönöm mindkettőtöknek! Nekem Garmin órám van, de akkor is jelentkezik a probléma, ha az óra ki van kapcsolva, vagy nincs a közelben. Nem úgy tűnik, mintha bármi az órán múlna.

(#11420) deka10


deka10
senior tag

Nálam a frissítés óta vibrálni szokott a kijelző. Általában a 120 hz módban és inkább a főképernyőn, képernyő fotón nem látható próbáltam
csak másik telóval fotózva látszik. Elég ijesztő de ha megnyitok egy alkalmazást abbahagyja a vibrálást.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#11421) Forestjo válasza gergelyv (#11419) üzenetére


Forestjo
senior tag

Nálam semmi hiba. Ha a tv-t vagy a hifit kötöm össze, akkor is stabil.
Csak amit írtam, hogy néhány óra múlva hajlamos megszakadni a kapcsolat, ha BT-al távirányítom a korábbi mobilt, az A71-en futó Spotify-t, ami rá van kötve a hifire.

De azt nem tudom hogy ez a jelvesztés 12-őn is volt-e, mert mostanában kezdtem csak így használni.

[ Szerkesztve ]

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#11422) eurolac válasza gergelyv (#11419) üzenetére


eurolac
senior tag

Igazad van, leválasztottam az órát és akkor is csinálja, ki -bekapcsol a Bluetooth. Tehát nem óra függő. Viszont a hangszóróval nem volt gond, nem szakadt meg a hangátvitel. Folyamatos tudtam zenét ill online rádiót hallgatni. :F

Eurolac

(#11423) samu74 válasza deka10 (#11420) üzenetére


samu74
addikt

Szerintem inkább egy esés miatt ilyen a kijelző.

-----------

(#11424) deka10 válasza samu74 (#11423) üzenetére


deka10
senior tag

De akkor miért csak 120 hz, és miért csak a főképernyőn, és miért nem folyamatosan? Van, hogy órákat elmegy, aztán elkezdi. Mindegy úgy is leadom szervizbe, majd megmondják. Az biztos, hogy frissítés óta vibrál, korábban nem tapasztaltam.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#11425) Padree.c2


Padree.c2
tag

Sziasztok! Ahogy látom (rákeresve) másnál nem fordult elő még ez a probléma. Nekem az a gondom hogy Ford Focus MK3 gyári kihangosító az utolsó előtti telefon frissítés óta (talán 1 hete volt) csak a médiatartalmakat játssza le az autó hangrendszere, a telefonhívásokat nem (tehát nem kapcsolati hiba). Se nem csörög ki, se a mikrofon nem működik, ha a hívást felveszem, a telefon kijelzőjét megérintve, mert a kormányon lévő hívást kezelő gombok nem kezelik a hívást. Tudtok erre valami megoldást? Telefon újraindítást, újra párosítást, engedélyek megadását megpróbáltam már. Ja és előtte évekig tökéletesen működött.
Köszi szépen előre is.

Pp. ♠

(#11426) icemad válasza Padree.c2 (#11425) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ha a beállítások - kapcsolatok - Bluetooth részén kiválasztod a fejegységet ott is bekapcsoltál mindent? Erre gondoltam:

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#11427) kelly416 válasza Padree.c2 (#11425) üzenetére


kelly416
veterán

Hívásbeállításoknál megnézted, nem-e mászott el az eddigi bevált konfig? Átadja a telefon a hívást más eszköznek? Csatlakoztatott eszközök, hívás és üzenet másik eszközön. Mondjuk az pont az, hogy samu órán vagy tabon is tudj telefonálni, de valami beallítás ott esetleg van-e ami Neked fontos lehet?!
Vagy bluetooth beállítás? Más bluetooth eszközöd van, amin kipróbálhatod? Más bluetooth kihangosítja rendesen a telefonod?

(#11428) StarKiller89 válasza deka10 (#11424) üzenetére


StarKiller89
senior tag

valószínűleg valami véletlen egybeesés, ez tuti valami hardveres hiba, szervíz egyértelműen

Samsung Galaxy S23

(#11429) samu74 válasza deka10 (#11424) üzenetére


samu74
addikt

Kizárt hogy ez a frissítés miatt lenne . Lehet előtte nem vetted észre, vagy update után koppant egyet a földön(kicsúszott/meglazult szalagkábel).Ja majd a szerviz okosabb lesz.

-----------

(#11430) Bandit21


Bandit21
addikt

Üdv a feleségemnek van egy ilyen telefonja. Időről időre kiírja hogy Hiba az SD kártyával.
Alatta:
Írás/olvasási hiba történt az SD kártyával.

A telefonban nincs SD kártya. Van erre valami megoldás?

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#11431) Padree.c2 válasza kelly416 (#11427) üzenetére


Padree.c2
tag

Köszi a válaszokat neked és icemad kollégának is, minden be volt állítva a saját telefonom másik autóban hibátlanul működött. Újabb próba alkalmával másik telefont sem kezelt az autóm rendesen, ezért gyanús lett a dolog és az autónál kellett tovább keresnem a dolgot.
A beállításokat bújtam egy darabig, próbálkoztam, de az autó telefont kezelő részének teljes reset-je hozta el a kívánt megoldást.
Furcsa, hogy a telefon frissítése után jött elő a probléma (mivel napi szinten használom az autó kihangosító rendszerét, ezért tudtam ennyire jól behatárolni a változás okát), könnyen lehet, hogy annak is köze volt hozzá.
Csak azért írtam le a végleges megoldást, hátha másnál is előfordul hasonló probléma.
Szép napot és további boldog új évet minden kedves és kedvetlen 'kollégának'.

Pp. ♠

(#11432) Forestjo válasza Bandit21 (#11430) üzenetére


Forestjo
senior tag

Ha nincs, rakj bele egyet. Egyrészt meglátod hogy mit csinál, lesz-e valami hibaüzenet, másrészt nem árt ha van benne. Lehet hogy a kivétel után megjavul.

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#11433) kelly416


kelly416
veterán

Segítsetek kérlek, vak vagyok. A legutóbbi biztonsági frissítés óta az értesítések felkapcsolják a kijelzőt. Előtte direkt kikapcsoltam ezt, csak rezgett de nem ébresztette a kijelző. Most meg nem találom, hogy lehetne ezt újra kikapcsolni. (Vagy megtaláltam, de nem csinálja amit kérek tőle.)

(#11434) Ronyn válasza kelly416 (#11433) üzenetére


Ronyn
senior tag

Esetleg a "mutatás kikapcsolt képernyőnél is"?
Mondjuk nekem ilyenkor sem! kapcsolja fel(az egészet) , csak maga az értesítés jelenik meg

[ Szerkesztve ]

Ego sum... Ronyn 🧔

(#11435) s4hu|SyD^ válasza kelly416 (#11433) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Nekem sem kapcsolja fel.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#11436) kutga válasza kelly416 (#11433) üzenetére


kutga
nagyúr

Melyik alkalmazás kapcsolja? Én csak a Vibernél találkoztam ezzel, de ott az alkalmazás tudta.

Let the Zone take me if I am.

(#11437) kelly416 válasza Ronyn (#11434) üzenetére


kelly416
veterán

Azt már próbáltam sikertelenül.

Felébred a kijelző, mintha a power gombot nyomtam volna meg.

(#11438) kelly416 válasza kutga (#11436) üzenetére


kelly416
veterán

Akkor lehet itt van a kutya elásva. Viber szórakozott ma velem. Mondjuk másképp is, miband4-re nem jön át az értesítés, hiába kapcsolom be. De csak a viber. Email, messenger, hívás, minden ok. Ekkora hulladék lenne a viber? Rég nem használtam, egyetlen ismerős van aki nem hajlandó messengerezni, úgyhogy túlélem ezt a hibát, de azért elég gáz ez így.

(#11439) kutga válasza kelly416 (#11438) üzenetére


kutga
nagyúr

Ez nem hiba, kapcsold ki a funkciót a Viber beállításaiban.

Let the Zone take me if I am.

(#11440) kelly416 válasza kutga (#11439) üzenetére


kelly416
veterán

Azt értem, de az már gubanc, hogy a karkötőre nem megy ki a jelzés, miközben a karkötő app-jában be van állítva, hogy a viber üzeneteket megjelenítse.

(#11441) Dilikutya válasza kelly416 (#11438) üzenetére


Dilikutya
félisten

Messze van a tökéletestől a Viber. És 2-3 éve is ugyanilyen fapados gagyi volt.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#11442) jereti válasza kelly416 (#11440) üzenetére


jereti
tag

Szerintem ez nem a viber hibája. A vibernek addig van dolga, amíg megjön az üzenet a telefonra. Onnantól a telefon és a karkötő ügye. Leginkább a karkötő szoftverére gyanakodnék. Nekem Samsung Watch 3 van, hibátlan vele. Sőt a gboard-dal még diktálni is tudok az órán, és viszontválaszként el is küldi a viber

[ Szerkesztve ]

(#11443) kisnokia


kisnokia
aktív tag

Sziasztok! Korábban aktív fórumozó voltam, de egy nagy pofont kaptam itt, ezért évek óta nem néztem erre a topicra. Ezért elnézéseteket kérem, ha esetleg már korábban megválaszolt kérdéssel tolakszom ide! -SM-G780G készülékem néhány hónapja töltés közben nem hajlandó megjeleníteni az időt, és a" nincs kijelölt kép" hibajelzést mutatja. Ezen nem változtatott a most végrehajtott Android, illetve a Samsung frissítés sem. Tudnátok nekem segíteni? Köszönettel: kisnokia

(#11444) kelly416 válasza jereti (#11442) üzenetére


kelly416
veterán

Hát jó. Nekem 8, rá hagytam. Max. majd ha lecserélem egy samu fit2-re, újra előveszem a témát, addig nem foglalkozom vele. Unom már a xiaomi ökörségeit.

(#11445) kelly416 válasza kisnokia (#11443) üzenetére


kelly416
veterán

Esetleg gyári beállítások visszaállítását csináltál már a hiba megjelenése óta?

(#11446) etooo válasza kisnokia (#11443) üzenetére


etooo
senior tag

Szia, elvileg: Beállítások - Kijelző - Képernyővédő <- kapcsold ki.

(#11447) Ronyn válasza jereti (#11442) üzenetére


Ronyn
senior tag

Ez nem feltétlenül így van, egy értesítést többféleképpen ki lehet küldeni az értesítési sávra. Az hogy az óra szoftvere nincs felkészitve, az összes létező app hülye megoldásaira
, az nem feltétlenül a szoftver hibája.
Eleve, ha a többi (szabványos) értesítést jól kezeli, akkor nyilvánvaló hogy a viber értesítéseit, valami egyedi hülye megoldás miatt nem tudja értelmezni

Ego sum... Ronyn 🧔

(#11448) kisnokia válasza etooo (#11446) üzenetére


kisnokia
aktív tag

Köszi a válaszokat!
A képernyővédős beállítás új volt nekem, a hibaüzenetet megoldotta. Azonban továbbra sem találok arra opciót, hogy a korábbi módon, töltés közben is legyen láthtaó az óra a lezárt képernyőn, csak hozzáérésre aktivizálódik. (Az AOD állandó láthtóságúra van állítva.)

(#11449) kelly416 válasza Ronyn (#11447) üzenetére


kelly416
veterán

Nem az a baj, elméletileg a viber üzeneteire is fel van készítve, a band app-ja ismeri is. Valahol máshol van a kutya elésva, de nekem ennyit nem ér az a havi egyszeri 6-8 üzenet váltása.

(#11450) icp1970


icp1970
senior tag

Sziasztok Megérkezett a relóra a droid 13. Már 2 frissitést.meg élt a teló nálam. Mik a tapaszalatok?Érdemes egy gyári formázást.csinálni ilyenkor a telón és újra rakni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.