Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S20 FE topik
A topicban bárminemű termék hirdetése, árulása, kínálása TILOS!

Specifikáció:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11701) Guba4 válasza FGyula30 (#11700) üzenetére


Guba4
tag

Egy tisztítást érdemes megpróbálni. Ha fogkefével vagy hasonlóval kiszeded a hangszóró nyílásából a berakódott port az csodát tehet. Egészen kis szennyeződés is sokat ronthat a hangerőn.

[ Szerkesztve ]

(#11702) Bandit21 válasza Guba4 (#11701) üzenetére


Bandit21
addikt

Én eddig sose mertem ilyet mert azt hittem/láttam/ gondoltam hogy egy harisnya szerű gyári cucc védi.
De lehet az csak maga a kosz?
Fogkefevel nem lehet semmi kart okozni a hangszóró/mikrofon résekben?

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#11703) icemad válasza Bandit21 (#11702) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

A fogkefe tényleg jó, de csak óvatosan. Szerintem egy használt fogkefe jobb, mert nem annyira erős már, könnyebben hajlanak a műanyag szálak.
De vannak speciális tisztító eszközök is. Nekem egy 1 eurós van. Telefonokhoz és billentyűzethez használom. Az egyik fele plüss szerű anyag, a másik felén van egy "kapirgáló" meg egy puha sörtés fogkefe szerű rész.



Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#11704) Gyurka81 válasza Bandit21 (#11702) üzenetére


Gyurka81
tag

Szia,a hangszóró nem a legtetején van,hanem az előlapi kamera alatt,mikor aksit cseréltem akkor láttam hogy ott van,egy keskeny nyíláson kereszül jön fel a hang a tetejére.Volt ott belül annyi kosz a hangszórón meg körülötte.

(#11705) Bandit21 válasza Gyurka81 (#11704) üzenetére


Bandit21
addikt

Köszi, igazából a fiam redmi telefonjának a mikrofonja szarakodik, ide az asszony S20FE je miatt néztem vissza néha és a kettőből lett egy téma nálam. Az itt olvasott alapján takarítom a redmit.

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#11706) samu74 válasza FGyula30 (#11700) üzenetére


samu74
addikt

A feleségem uv üveget rakott fel és bele ment a hangszoróba a ragasztó(persze hogy halk lett). Megoldás az lett hogy alkohol vékonyan rákenve és folyamatosan szólt nagy hangerőn a zene belőle(a rezgés miatt nem befelé ment a kosz).Csak ez segített,azóta is jó.A keret alatt a kamera felett félcenti magasságban az a 2 centis sáv .

-----------

(#11707) köli


köli
csendes tag

Sziasztok!

Olyan problémám lenne, hogy a billentyűzetet lassan (vagy egyáltalán nem/kihagyva pár karaktert) veszi/érzékeli a leütéseket. Gboard/samsung bill. használva mindkettőnél jelen van.
Másnál is előfordul ez? Van erre valami megoldás?
Nagyon idegesítő, hogy folyamatosan javítani kell, nem lehet normálisan gépelni vele...

Köszi!

(#11708) StarKiller89 válasza köli (#11707) üzenetére


StarKiller89
senior tag

csak gépelés közben, vagy mást használva is vannak érintési problémák?

Samsung Galaxy S23

(#11709) köli válasza StarKiller89 (#11708) üzenetére


köli
csendes tag

Igazából gépelésnél veszem észre, mert ott zavaró. Más műveletnél nem tűnik fel.

(#11710) StarKiller89 válasza köli (#11709) üzenetére


StarKiller89
senior tag

gyári reset elsősorban, utána szervízt mondanék, ha továbbra is fennáll a probléma

Samsung Galaxy S23

(#11711) samu74 válasza köli (#11707) üzenetére


samu74
addikt

Üveg van a kijelzőn? Amúgy néha egy újraindítás is segít ilyesmin.

-----------

(#11712) köli válasza samu74 (#11711) üzenetére


köli
csendes tag

Igen, van rajta, de le fogom szedni és megnézem akkor mi történik.

(#11713) StarKiller89 válasza köli (#11712) üzenetére


StarKiller89
senior tag

esetleg próbáld ki az érintésérzékelés növelése beállítást előtte

Samsung Galaxy S23

(#11714) samu74 válasza köli (#11712) üzenetére


samu74
addikt

Ha túlmelegszik vagy töltöd akkor is lehet simán ilyen.Frissítéseket is tedd fel ha még régebbi verziót használsz.

-----------

(#11715) Dracula


Dracula
senior tag

Sziasztok!

Már közel 10 hónapja megvan a teló, de most kérdezem csak: volt ilyen kamera hiba, hogy nem éles a kép. Nekem ez mindig előjött, főleg betűk és dokumentumok fotózásánál... Szerintetek ez kamera hiba? A gari 1 év úgyhogy már kezdek közelíteni, de gondoltam megkérdezem. (csak addig másik telót kéne használni).

Feltöltök egy képet, amin látszi, amiről beszék. Ez még tavaly augusztusi kép, de azóta is ez van sokszor sajnos, hogy egy folt vagy sáv középen éles a többit viszont elmossa valahogy...


Köszi!

(#11716) StarKiller89 válasza Dracula (#11715) üzenetére


StarKiller89
senior tag

mindenképp szervíz, amíg van rá garancia :)

Samsung Galaxy S23

(#11717) Dracula válasza StarKiller89 (#11716) üzenetére


Dracula
senior tag

Ok, akkor az lesz... :( De amúgy 24 hónap garanciát ír... Akkor gondolom 2 év. 2022.05.30, de azért nem várom ki, inkább jobb, hamarabb.

[ Szerkesztve ]

(#11718) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Sziasztok!

Bocsi ha volt már. Hetek óta, de lehet hónapok óta ha a zsebemben van a telefon felhívja a segélyhívó számot. Ez odáig fajult, hogyma hívott is a rendőrség. Elvileg ki van kapcsolva ez az opció de mégis történik. Valami ötlet?

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#11719) Dilikutya válasza s4hu|SyD^ (#11718) üzenetére


Dilikutya
félisten

Factory reset.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#11720) s4hu|SyD^ válasza Dilikutya (#11719) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Egyelőre kivettem a dupla koppos ébresztést aztán majd látjuk.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#11721) icemad válasza s4hu|SyD^ (#11718) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem a kikapcsoló gombod ment tönkre vagy beragadt. Elméletileg, ha azt nyomvatartod, akkor alul feljön a segélyhívás lehetőség. Ezt meg valószínűleg "megnyomja" valami a zsebedben. Esetleg a kikapcsoló gombot és környékét takarítsd meg valahogy.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#11722) s4hu|SyD^ válasza icemad (#11721) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Köszi, egy próbát megér. Igen úgy tűnik kicsit bentebb van meg ferdén.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#11723) icemad válasza s4hu|SyD^ (#11722) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Akkor szervíz.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#11724) samu74 válasza Dracula (#11715) üzenetére


samu74
addikt

Ha átnézel az S23 topikba, akkor fogod tudni hogy erre a szerviz se megoldás. Válts másik lencsére nézd meg úgy.

-----------

(#11725) Dracula válasza samu74 (#11724) üzenetére


Dracula
senior tag

Tényleg? Akkor felesleges bevinnem?
A külső képek jók amúgy mind.
Megnézem akkor a topicot, kösz.

Üdv
Dr.

(#11726) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Sziasztok!

TRSS a jack kiosztás? Gyári donglet néztünk páromnak, motoros headset-hez kéne ami TRSS kiosztású de redditen sok panaszt olvastam, hogy elvileg nem használja így a mikrofont csak a telefonét... ez igaz? :U :(((

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#11727) StarKiller89


StarKiller89
senior tag

amatőr hülye kérdés.... sötétban akartam kivenni a sim tálcát... erre a mellette lévő lyukba dugtam be és nyomtam a sim tűt... mire rájöttem hogy rossz lyuk... :U :Y

mi az a másik lyuk? zajszűrő? okozhattam valami kárt benne?

Samsung Galaxy S23

(#11728) kutyek válasza Micsurin (#11726) üzenetére


kutyek
senior tag

nincs olyan, hogy TRSS. Olyan van, hogy TRRS (Tip, Ring, Ring, Sleeve), vagy TRS (egy Ringgel kevesebb). Mivel az S20 FE-n semmilyen jack aljzat nincs, irreleváns a kérdés :(
a dongle érintkező kiosztása ettől teljesen független, de nyilván az is TRRS, ha kezel mikrofont. Amelyik TRS, az biztosan nem kezel mikrofont.

(#11729) kutyek válasza StarKiller89 (#11727) üzenetére


kutyek
senior tag

igen, az egy másodlagos mikrofon. Ha elég erősen megbökted, valószínűleg kuka a mikrofon és az IP68 is...

(#11730) StarKiller89 válasza kutyek (#11729) üzenetére


StarKiller89
senior tag

köszi, egyelőre úgy tűnik nincs baj :R

Samsung Galaxy S23

(#11731) Micsurin válasza kutyek (#11728) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Misstype bocs :R
Gyárival akkor elméletileg nem lehetne gondunk nem? Redditen nem értem rákeresve akkor a panaszáradatot. :F

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#11732) wanted5 válasza kutyek (#11729) üzenetére


wanted5
őstag

Dehogy kuka, nyomhatod amennyire akarod, nincs a lyuk végén semmi, mellette van a mikrofon.

(#11733) balazs1956 válasza StarKiller89 (#11727) üzenetére


balazs1956
senior tag

Én is jártam így a vadiúj telefonnal Nyomtam, mint süket a csengőt, mire rájöttem, hogy melléböktem.
Gondolhatod, hogy leizzadtam, de tényleg semmi baja nem lett

(#11734) samu74 válasza Micsurin (#11731) üzenetére


samu74
addikt

Ha nem gyári az átalakító(usb c- Dac nélküli ), akkor lehet probléma.

-----------

(#11735) StarKiller89


StarKiller89
senior tag

:R :R

Samsung Galaxy S23

(#11736) kelly416 válasza samu74 (#11734) üzenetére


kelly416
veterán

Simán lehet utángyártott is, csak legyen benne DAC. Vettem már párat aliról. A gyári (SES vásárlás) is feladta bő fél év után.

(#11737) sajby válasza StarKiller89 (#11727) üzenetére


sajby
senior tag

Itt nem lesz baj. :C :DD

(#11738) StarKiller89 válasza sajby (#11737) üzenetére


StarKiller89
senior tag

:U :K

Samsung Galaxy S23

(#11739) kelly416 válasza sajby (#11737) üzenetére


kelly416
veterán

Miért? Máshol baj? ;]

(#11740) kutga válasza kelly416 (#11739) üzenetére


kutga
nagyúr

Félreértésre adhat okot.

;]

ON
Szerintem egyébként a gyártók gondoltak már erre, S22 szérián pl. L alakú a mikrofon alagút, más modelleknél pedig olyan szűk, hogy nem jutsz el az alkatrésszel a sim tűvel.

Let the Zone take me if I am.

(#11741) sangean


sangean
csendes tag

Más is tapasztalt olyat, hogy ha kikapcsolt képernyőnél is be van kapcsolva az ujjlenyomat olvasó funkció akkor gyakran nem működik az olvasó? Ha az AOD allandora be van kapcsolva akkor viszont mindig működik.

(#11742) kelly416 válasza sangean (#11741) üzenetére


kelly416
veterán

Nekem AOD csak érintésre volt és tökéletesen ment az ujjlenyomat olvasás. Mármint nem vétett többször, mint az oldalgombbal felébresztett telefon esetén.

(#11743) sangean válasza sangean (#11741) üzenetére


sangean
csendes tag

Nova Launcher-rel volt a gond. Nem kell használni a Nova képernyőzár gombját és akkor nincs gond a feloldással.

[ Szerkesztve ]

(#11744) batyi001 válasza s4hu|SyD^ (#11718) üzenetére


batyi001
újonc

Szia!
Megoldotta a segèlyhívós problémát,hogy kivetted a duplakoppost?
Nálam is volt ez a jelenség,de nem bekapcsológomb okozhatta,mert mióta könyvtokot használok azóta nincs gond.

(#11745) kutyek válasza wanted5 (#11732) üzenetére


kutyek
senior tag

Remek, ezt nem tudtam. Akkor IP védelem sem sérülhet? Ha jól értem, egy pici kamra ez, és a mikrofon/IP membrán nem alatta van, hanem oldalt?

(#11746) wanted5 válasza kutyek (#11745) üzenetére


wanted5
őstag

Nézz meg egy szétszedős videót bármilyen újabb telefonról és egyértelmű lesz.

(#11747) s4hu|SyD^ válasza batyi001 (#11744) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Én is pont azon gondolkodom, hogy veszek egy Flip tokot. Mert biztos, hogy nem lesz gond akkor a képernyő nyomkodással. Egyelőre kivettem a duplakoppos ébresztést és képernyővel kifelé hordom, bár roppant nem szeretem úgy.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#11748) goom válasza s4hu|SyD^ (#11747) üzenetére


goom
senior tag

Én is azzal oldottam meg - és szerintem nagyon is szerethető.

(#11749) samu74 válasza s4hu|SyD^ (#11747) üzenetére


samu74
addikt

Nekem is ki van kapcsolva a duplakoppos ébresztés(AOD folyamatos) ,de kijelzővel befelé hordom. Soha nem hívogatott semmit így.

-----------

(#11750) BIZ0906


BIZ0906
aktív tag

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.