Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) Tsebacsi válasza olajbogyo (#850) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Van valami extra újítás? Mármint a nagy "változás" óta?

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#852) olajbogyo válasza Tsebacsi (#851) üzenetére


olajbogyo
aktív tag

Szia!

Nem, csak a legutóbbi fejegység frissítés után, még nem próbáltam ki az AA-t. Gondoltam kipróbálom...erre tegnap összedugom a telóval, és állandóan rimánkodott, hogy frissítsem az AA-t a telómon. Bezzeg most nem bírom letölteni a frissebb verzsönt. Azt akartam csak meglesni, hogy hogyan muzsikál a google térkép, mert mióta nem használtam azóta már pár dolgot összemosott/áthozott ugye a waze-tól(ami már amúgy is az övé, ha jól tudom). Kíváncsi lettem volna, ennyi csak.

[ Szerkesztve ]

Soha ne félj valami újat csinálni! A bárkát is egy lelkes amatőr készítette, a Titanicot meg egy halom szakértő!

(#853) Teewine válasza olajbogyo (#852) üzenetére


Teewine
tag

Nekem probléma mentesen sikerült letölteni az apkmirror-ról laptoppal.

Emotiva

(#854) olajbogyo válasza Teewine (#853) üzenetére


olajbogyo
aktív tag

Szia!

Én is most szedtem le, az asszonykám laposával. Ne tudom az asztalim miért nem engedi, de mindegy már leszedtem, és már el is indul, nem rimánkodik frissítésért, majd meglesem estefelé, ha megyek a járgánnyal, hogy ott is oké e? Azért köszike.

Soha ne félj valami újat csinálni! A bárkát is egy lelkes amatőr készítette, a Titanicot meg egy halom szakértő!

(#855) fatal` válasza olajbogyo (#852) üzenetére


fatal`
titán

A Mapsbe valóban elég sok funkciót tettek, csak sajnos az Android Auto felülethez nem nyúltak...

(#856) olajbogyo válasza fatal` (#855) üzenetére


olajbogyo
aktív tag

Szia!

Sajnos így igaz, ahogy mondod. Semmiféle újdonság nem lett benne, olyan mint volt, most próbáltam.

Soha ne félj valami újat csinálni! A bárkát is egy lelkes amatőr készítette, a Titanicot meg egy halom szakértő!

(#857) nbukta77 válasza olajbogyo (#856) üzenetére


nbukta77
addikt

Hi. Sync 3- al megy wifin az android auto? Elore is koszi.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#858) fatal` válasza nbukta77 (#857) üzenetére


fatal`
titán

Nem.

(#859) silboy


silboy
aktív tag

Sziasztok, mit kellbeállítanom, telepítenem akár a Sync 3-ra, akár az iPhone 8-omra, hogy lássam a kocsi kijelzőjén mondjuk a Wazz-ét?

Olympus Stylus XZ-10, iPhone 13 128GB, TCL 75C805, Sony KD-60XF8305, LG 50UH635V, Xiaomi Yi Sport Cam, Longines Hydroconquest Ceramic, Tissot PRX Automatic, Citizen CB0010-88E, Bulova Accutron II 96B210, Bulova Precisionist 29B226, Orient Bambino II FAC0000CA, RHA S500, Tennmak IE800

(#860) fatal` válasza silboy (#859) üzenetére


fatal`
titán

A CarPlayt.

(#861) silboy válasza fatal` (#860) üzenetére


silboy
aktív tag

És miért nem találom az App Store-ban?

Olympus Stylus XZ-10, iPhone 13 128GB, TCL 75C805, Sony KD-60XF8305, LG 50UH635V, Xiaomi Yi Sport Cam, Longines Hydroconquest Ceramic, Tissot PRX Automatic, Citizen CB0010-88E, Bulova Accutron II 96B210, Bulova Precisionist 29B226, Orient Bambino II FAC0000CA, RHA S500, Tennmak IE800

(#862) Tsebacsi válasza silboy (#861) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Gyárilag a telefonon van a carplay, a Waze pedig app store-ban. Tuti mert tegnap láttam :)

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#863) silboy válasza Tsebacsi (#862) üzenetére


silboy
aktív tag

Köszi a segitséget, a kábel volt a hibás, a gyárival működik.

Olympus Stylus XZ-10, iPhone 13 128GB, TCL 75C805, Sony KD-60XF8305, LG 50UH635V, Xiaomi Yi Sport Cam, Longines Hydroconquest Ceramic, Tissot PRX Automatic, Citizen CB0010-88E, Bulova Accutron II 96B210, Bulova Precisionist 29B226, Orient Bambino II FAC0000CA, RHA S500, Tennmak IE800

(#864) supershape


supershape
csendes tag

Ide is bemásolom:
Sziasztok, tudna valaki segiteni? Az én problémám a következő: Még korábban, amikor megrendeltem a SYNC3-as Fordomat, letöltöttem az Android Auto appot a Play áruházból. Amikor megkaptam az autót rádugtam és azt irta ki, hogy frissiteni kell a programot, rábökve, az ön országában nem elérhető hibaüzenetet kaptam. Na mindegy a legfrissebb verziót letöltöttem az apkmirrorról, hurrá működik. De mégse. Amit nagyon szeretnék az az, hogy a Waze működjön az nem megy. Az utolsó ismert wifi pozició alapján betölti a térképet és útvonalt is tervez, de a GPS jelét nem veszi, igy használhatatlan. Érdekes a Google Térkép navigációja viszont tökéletesen működik. Mi lehet a gond? (Spotify se működik, de az nem olyan fontos.)

(#865) V.T. válasza supershape (#864) üzenetére


V.T.
aktív tag

Nekem is ez van. Az utolsó frissítés óta nem működik sem a Waze sem a Spotify. A Waze mindig azt mutatja hogy otthon vagyok. A Spotify pedig csak az után működik hogy a telefonon elindítottam.
Többször letöröltem és újra raktam de mindig ez volt.
Remélem hamar javítják.

(#866) Tsebacsi válasza V.T. (#865) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Akkor ez nem egyedi probléma, ennek örülök :) Nálam is ezt csinálja a Spotify.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#867) fatal` válasza supershape (#864) üzenetére


fatal`
titán

Waze bug volt, nekem épp nemrég oldódott meg (ha telefonálok egyet, akkor még mindig sz*r). Viszont, ha átváltasz a Google Térképre, megvárod míg pozícionál és utána visszaváltasz a Wazere akkor jó lesz. Valamiért nem inicializálja magának a GPS-t, csak a Network Locationt használja olyankor.

Spotifyt nem használok.

(#868) supershape válasza fatal` (#867) üzenetére


supershape
csendes tag

Köszi a választ (és neked is V.T.), ki fogom próbálni, ahogy írtad.

(#869) olajbogyo


olajbogyo
aktív tag

Sziasztok!

Ma biztos, ami biztos meglesem megint, de nekem megy minden a frissítés óta. Rémlik, hogy kipróbáltam mindent, Spotify, Waze, Google térkép.....és ment minden flottul. Délután megsasolom újra, nehogy téves infó legyek itten ;)
Más, skacok néztétek ezt az új béta valami "Utazásaim"menüpontot? Engedélyeztem neki, mondom kipróbálom. Elmenti az útvonalaidat, és minden lassítást gyorsítást, hirtelen fékezést, gyorsítást kitesz az elmentett út adatokra, és jelzi is térképen. Ráadásul szöveges infót ad arról, hogy ügyesen lassítottál, vagy gyorsítottál az adott ponton......nem tudom néztétek?
Két napja van bekapcsolva, és minden utat mutat...mennyi lassítás, gyorsítás, megtett km.
Mutatta, hogy egy helyen hirtelen fékeztem, és ez nem jó a fogyasztásnak.......mondom jó, akkor legközelebb belerongyolok az előttem hirtelen fékezőbe azt tuti... :D

Soha ne félj valami újat csinálni! A bárkát is egy lelkes amatőr készítette, a Titanicot meg egy halom szakértő!

(#870) fatal` válasza olajbogyo (#869) üzenetére


fatal`
titán

Ez a FordPassban, vagy hol? Nem látok ilyet, ráadásul nekem az üzemanyag jelentés se működik, nem mutat semmit (mondjuk nem meglepő, mert az mk3.5 Focuson nekem a tank állapota sem látszika FordPassban). Ez mondjuk annyira nem érdekel, mert úgyis írom a valós fogyasztást Fuelioba.

(#871) olajbogyo válasza fatal` (#870) üzenetére


olajbogyo
aktív tag

Szia!
Igen ott, alul a fogaskerék ikonra katt(fiók), majd ott látod az utazásaim béta menüpontot. Legutóbbi utak megtekintése.

[ Szerkesztve ]

Soha ne félj valami újat csinálni! A bárkát is egy lelkes amatőr készítette, a Titanicot meg egy halom szakértő!

(#872) fatal` válasza olajbogyo (#871) üzenetére


fatal`
titán

Köszi, megvan, bekapcsoltam. :)

(#873) sarkan


sarkan
aktív tag

Sziasztok!
Ti tudtok telefonálni ha az anrdoid auto fut.
Csörög a telefon, jelzi a hívót, felveszem de nem hallani sem a hívót és ő sem hall engem.

(#874) fatal` válasza sarkan (#873) üzenetére


fatal`
titán

Nekem nincs vele probléma. Annyit tapasztaltunk (ez nem AA specifikus gond), hogy VoLTE-n és VoWiFi-n, ha több hívás van folyamatban (hívásvárakoztatás) akkor előfordul ilyesmi mikor visszatér az első hívásba.

(#875) Tsebacsi válasza sarkan (#873) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nekem volt ilyen Huawei telefonnál, ott szoftver-hiba volt a ludas, általában telefon reset - csak végső esetben - vagy inkább android auto eltávolítás, autóval elfelejtetés majd újra telepítés újra párosítás szokott segíteni a dolgon. Illetve minden progiból a legfrissebb legyen fent. Ha te hívsz, gondolom akkor nincs gond. :U

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#876) olajbogyo válasza sarkan (#873) üzenetére


olajbogyo
aktív tag

Szia!
Nekem sincs gondom vele.

Soha ne félj valami újat csinálni! A bárkát is egy lelkes amatőr készítette, a Titanicot meg egy halom szakértő!

(#877) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Azzal huligánkodik most a Focus, hogy nagyon ritkán (1-2 havonta) induláskor nem érzékeli az Android auto csatlakozást. Csinálhatok akármit, másik kábel, telefon restart, semmi. Tölti a telefont, de nem indul el a progi. 1 megoldása van: Autó leállít, kiszáll, bezár, vár fél percet majd újra. Nem tudom, hogy a rendszer hülyesége ez, vagy esetleg az USB kábel kezd el halódni, és az okozza. Másik telefonnal is jelentkezett, így azt kizárnám.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#878) fatal` válasza Tsebacsi (#877) üzenetére


fatal`
titán

Nekem maga az AA okozott ilyet, valami bugos benne. Kényszerített leállítás a telón, újra rádug és utána jó. Mondjuk a kocsit nem próbáltam ilyenkor újraindítani.

(#879) Tsebacsi válasza fatal` (#878) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Megpróbálom észben tartani és esetleg ezt is kipróbálni, de eddig csak az vált be, ha az autót "indítottam újra". A telefonon volt restart, azért nem hiszek ebben annyira.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#880) fatal` válasza Tsebacsi (#879) üzenetére


fatal`
titán

Esetleg próbálj meg egy master resetet a fejegységen, ha gyakori a probléma.

(#881) Tsebacsi válasza fatal` (#880) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Egyelőre 1-2 havonta 1x van, nem nevezném égető problémának :N

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#882) fatal` válasza Tsebacsi (#881) üzenetére


fatal`
titán

Azért nem érdemes :) Esetleg frissítsd a legújabbra, ha még nem tetted, nem veszik el semmi. :) Azóta nekem mintha nem lett volna ilyen, bár még csak pár hete megy.

(#883) Tsebacsi válasza fatal` (#882) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Akartam nézni 1 hete hogy mi a legújabb verzió, de egyik Ford oldal (magyar, angol) sem akarta bevenni a WIN-t. :(

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#884) sarkan válasza olajbogyo (#871) üzenetére


sarkan
aktív tag

Szia!
Én is bekapcsoltam de nem rögzít semmit, mit kell még állítani?
Arra van lehetőség, hogy a ford pass automatikusan induljon, ha csatlakozik a telefon?
Megy bluetoothon keresztül megy vezetéken is de előbb mindig el kell indítanom a telefonon, hogy érzékelje a sync.

(#885) fatal` válasza sarkan (#884) üzenetére


fatal`
titán

Szia!

Akkor valami nem stimmel, nekem magától indul és rögzít is. Android autoval együtt is, csak ilyenkor a felülete nem érhető el.

(#886) sarkan válasza fatal` (#885) üzenetére


sarkan
aktív tag

A syncen belül mit kell beállítani vagy engedélyezni.
A telefon huawei mate 10, az autó focus 2019, sync3-mal.

(#887) fatal` válasza sarkan (#886) üzenetére


fatal`
titán

A mobile appsot kell engedélyezni, ha megvan, akkor elvileg megjelenik az autón, illetve telefonon is dob egy értesítést, amikor éppen fut. Mást én emlékeim szerint nem állítottam.

(#888) sarkan válasza fatal` (#887) üzenetére


sarkan
aktív tag

Köszi, megpróbálom.

(#889) olajbogyo válasza sarkan (#888) üzenetére


olajbogyo
aktív tag

Szia!

Igen, jól írja "hunfatal" kolléga....én sem csináltam semmi mást. Menni "kék" annak

Soha ne félj valami újat csinálni! A bárkát is egy lelkes amatőr készítette, a Titanicot meg egy halom szakértő!

(#890) sarkan válasza olajbogyo (#889) üzenetére


sarkan
aktív tag

Szia, úgy néz ki megoldódott. Töröltem a telefonról a fordpasst, telepítettem, újra engedélyeztetem a syncben és már megy is.
Csak nehogy elkiabáljam :)

(#891) V.T. válasza fatal` (#867) üzenetére


V.T.
aktív tag

Én többször próbáltam ezt. De Waze sehogy sem működik csak Google mapsel megyek de nagyon hiányzik a Waze:(

(#892) fatal` válasza V.T. (#891) üzenetére


fatal`
titán

Érdekes. Milyen teló?

Oreo alatt van még egy alap Android bug, hogy telefonálás után nem szól a zene, ezt csak a Pieban javították (illetve lehet, hogy a gyártók egyébként is, nekem Pixelem van). De ennek a hibának meg nincs köze a Wazehez.
AA+Waze combo még MIUI alatt szokott szarakodni a régebbi telókon.

(#893) sarkan válasza sarkan (#890) üzenetére


sarkan
aktív tag

Sajnos elkiabáltam :(
Ma reggel nem csatlakozott magától.
Elindítom a telefonon a ford passt és így már indult a syncben is, de útvonalat nem rögzített.
Pedig az apps ban megjelenik a ford pass icon és zárójelben ott van a (running) is.
Nektek indítás után automatikusan indul a ford pass?

(#894) V.T. válasza fatal` (#892) üzenetére


V.T.
aktív tag

Mi 9t Android 9 Miui 11.0.1
Előtte P20 Prom volt azzal jól működött.
Android auto a legfrissebb Wazeből sem jelez frissítést.

(#895) fatal` válasza V.T. (#894) üzenetére


fatal`
titán

Akkor valószínűleg MIUI probléma. :(

Nálunk a családban most Redmi Note 7 van, azon még jól működött, de előtte korábbi Noteon (annak a típusára már nem emlékszem) ugyanez volt, mint neked - nem működött a GPS.

(#896) V.T. válasza fatal` (#895) üzenetére


V.T.
aktív tag

Akkor erre nincs megoldás? Telefon csere csak?

(#897) fatal` válasza V.T. (#896) üzenetére


fatal`
titán

Ezt nem tudom, esetleg a telefon topicjában érdeklődj. :)

(#898) M-Max válasza V.T. (#891) üzenetére


M-Max
újonc

Üdv.
Nekem sem működik a waze.
Arra jöttem rá hogy ha a telefon nincs lezárva akkor működik. Amikor lezár a képernyő, egyből elveszíti a waze a pozíciót. :Y
A megoldasra még nem jöttem rá!

[ Szerkesztve ]

(#899) nfsu17 válasza M-Max (#898) üzenetére


nfsu17
veterán

nem vagytok egyedül.

[link]
[link]

első körben a waze appot adjátok hozzá, hogy ne legyen akkukímélőben

(#900) V.T. válasza nfsu17 (#899) üzenetére


V.T.
aktív tag

Köszi. Ez eszembe se jutott. Beállítottam az akkumulátor kímélőben hogy a háttérben futást ne korlátozza. holnap megnézem a kocsival jó lett e.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.