Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Hyena válasza Kharon! (#49) üzenetére


Hyena
senior tag

Sajnos nem ez okozza a kesest leven a regebbi sync rendszerek sem tudtak magyarul amennyiben fordot magyarul lattal kommunikalni ugy az a forditas utlag lett beleteve teszem azt a lengyel nyelv helyere ugyes jomunkasemberek altal.
A magyar lokalizacio hianya sajnos penzkerdes azaz nem lett megrendelve a dolog (ez penzbe kerulne es ugy tunik a magyar inportor nem szan ennyit erre a dologra) tovabbi szines kis informacio , hogy a ford infotainmentek rendszeret magyar ceg fejleszti , szoval lenne ra mod.

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#52) Teewine


Teewine
tag

Idei Ford Focus SYNC 3 rendszert ma lefrissítettem 3.0_17276_EU verzióra és sajnálattal kell közölnöm, hogy nincs benne magyar nyelv.

Magyar nyelvű navigációnak a Sygic Car Navigation-t tudom ajánlani. Az iPhone-os verzió képe már kirakható a gyári Ford kijelzőre. Internet nélkül is navigál magyarul az autó hangszóróin, csak az árát sokallom, ami 27.990.- Forint.

[ Szerkesztve ]

Emotiva

(#53) Hyena válasza Teewine (#52) üzenetére


Hyena
senior tag

Eddig sem volt benne magyar nyelv. És, hogy frissitetted le?

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#54) Teewine válasza Hyena (#53) üzenetére


Teewine
tag

Letöltöttem innen:

https://drive.google.com/file/d/1uAQHWSOIbIK8735xmTy9ZS9wuP4yindn/view

vagy innen:

https://drive.google.com/uc?id=0B_1UHJ9l3HznMDJwQV91RTdUOGs&export=download

Kicsomagoltam egy USB3-as pendrive gyökérkönyvtárába, a pendrive-ot bedugtam a könyöklő alatti USB portba és lefrissítette magát a rendszer pár perc alatt.

Megjegyzés: A pendrive nem volt üres, rajta voltak a zenéim is.

[ Szerkesztve ]

Emotiva

(#55) Kharon! válasza Teewine (#54) üzenetére


Kharon!
csendes tag

Sziasztok, valakinek sikerült regisztrálnia az owner.ford.com-ra? Úgy látom csak usa/ca/mex irányítószámokat fogad el. Nekem innen nem is lép tovább. EU-s tulajdonosok honnan tölthetik le a hivatalos frissítéseket?

(#56) Kharon! válasza Teewine (#52) üzenetére


Kharon!
csendes tag

A Sygic rendszeresen akciózza a termékét. Kéthavonta felkínálja a teljes eu+live traffic csomagot 18 €-ért.

[ Szerkesztve ]

(#57) Teewine válasza Kharon! (#55) üzenetére


Teewine
tag

Tapasztalatból tudom én is, hogy nekünk magyaroknak esélytelen regisztrálni. Így aztán csak a fórumokon van esélyünk valamihez hozzájutni.

A Sygic Car Navigationnal arra jutottam, hogy nekem úgy is jövő nyáron lesz szükségem rá, hátha addig lesz valami akció, bár annyira új a technológia, hogy nem bízom benne, hogy belátható időn belül le lesz akciózva.

Ne tévessze össze senki a sima Sygic navigációt a Car Navigationnal. Lehet, hogy a sima most is le van akciózva, de annak a képét nem lehet kitenni az autó képernyőjére, csak a Car Navigation-ét.

A Sygic Car Navigation verziók közül, gondolok itt iOS-re és Androidra, jelenleg csak az iOS verzió képe tehető ki az autó képernyőjére, az Androidé még nem.

[ Szerkesztve ]

Emotiva

(#58) Drakk válasza Teewine (#57) üzenetére


Drakk
tag

Melyik forumokon ėrdemes nėzelődni?

Amit most gondolsz, holnapi életedet formálja.

(#59) Teewine válasza Drakk (#58) üzenetére


Teewine
tag

Például:

http://www.focusst.org/forum/focus-st-electronics/117730-sync-3-version-3-0-out.html

Emotiva

(#60) dave182


dave182
senior tag

Hello, Focus mk3 sync 3 rendszerhez csatlakoztatott már valaki tolatókamerát utólag?

(#61) Teewine válasza dave182 (#60) üzenetére


Teewine
tag

Ha ilyenben gondolkodnék, én a helyedben Ford szakszervízre bíznám a dolgot. Szerintem sok kellemetlenségtől óvnád meg magad.

Utólagos beszereléskor le kell bontani a fél kárpitot a kábelezés miatt. A kárpit leszereléskor a "bolhák" óhatatlanul rongálódnak, így azokat pótolni kell. Valószínű, hogy nem is egy fajtát kellene pótolni, amiket próbálj meg magánemberként beszerezni. Továbbá ha nem ismered, hogy melyik részt hogyan kell bontani, többel is bekötheted,mint amennyit a szakszervízben fizetnél.

Ezt azért írom, mert volt egy 2008-as évjáratú MK4-es Mondeónk, amibe utólag beszereltem egy 7 colos androidos fejegységet, amihez később rendeltem egy tolató kamerát is. Hát ne tudd meg mennyi nyűggel járt a kárpitok lebontása, a bekábelezés és a kárpitok visszaszerelése. Időnként a sírás kerülgetett. Ebből kiindulva még egyszer az életben nem csinálnám meg.

Emotiva

(#62) dave182 válasza Teewine (#61) üzenetére


dave182
senior tag

A ford szakszervízzel az a gondom, hogy 80000Ft a gyári kamera, míg Emagon a rendszámtábla világítás helyére szerelendő 10000Ft. Egyértelmű, hogy minőségben ég és föld a különbség, igazából főleg csak elméletben érdekel a dolog, hogy csinálta-e már valaki. Nem fogok nekiállni egy 1 hónapos autót szétberhelni, bár én tuti hogy a padlókárpit alatt vinném előre a vezetéket... Az nem tűnik annyira húzósnak, hacsak nem kell ülést kiszedni.
Köszönöm a választ azért :) :R

(#63) Teewine válasza dave182 (#62) üzenetére


Teewine
tag

Az húzós ár. Én a tolatóradarok mellet speciel nem hiányolom a tolató kamerát.

Emotiva

(#64) dave182 válasza Teewine (#63) üzenetére


dave182
senior tag

Általában nekem sem hiányzik, de van olyan helyzet amikor jól jönne... Talán majd később :)

(#65) Kharon!


Kharon!
csendes tag

Tudja esetleg valaki, hogy a Home screen-nek mi a Voice command-ja?

(#66) Teewine


Teewine
tag

50%-os kedvezménnyel vásárolható a Sygic Car Navigation.
iOS alatt 15.8.1, míg Androidon 15.7.0 jelenleg a verzió szám.

Emotiva

(#67) Kharon!


Kharon!
csendes tag

Lehet érdemes még egy picit várni a vásárlással:
https://media.ford.com/content/fordmedia/fna/us/en/news/2018/01/10/waze-brings-community-based-traffic-and-navigation-app-to-ford-v.html

(#68) Teewine válasza Kharon! (#67) üzenetére


Teewine
tag

Én megvásároltam. Nekem szükségem van internet nélküli navigációra - amit mondjuk többe is nézek, mint az internet alapút - mivel elég sokat szoktunk külföldre utazni. Az internet alapú navigációval nem sokra megyek hegyek között, ahol nincs a telefonnak térereje, de a műholdakat látja a készülék. A WAZE-t meg tudomásom szerint nem lehet internet nélkül használni. Ha görögbe megyünk Szerbiában és Makedóniában meg heroin árat kellene fizetni a mobil internetért.

Ahogy a belinkelt cikkből látom Amerikában azt hiszik, hogy az egész világon mindenki ingyenes és korlátlan mobilnettel rendelkezik. Azért jó lenne ha az alkalmazások terén azokra is gondolnának, akik nagyon jól elvannak mobilnet nélkül is.

[ Szerkesztve ]

Emotiva

(#69) Hyena válasza Teewine (#68) üzenetére


Hyena
senior tag

Ambar a waze mar mukodik sync 3al az android auton keresztul jo ideje, de karacsnykor unalmamban megvettem a sygic car navigation gondoltam miert is ne egy lehetoseggel tobb.
A vasarlas utan azonban jott a fekete leves ugyanis kiderult ,hogy az infotainmentre kivetites jelenleg csak iphone keszulekeken mukodik az androidos verziot a ford meg nem hagyta jova, az majd csak kesobb lesz valamikor mukodokepes velemenyuk szerint a sync 3 3.0as verziojaval, nem pedig a jelenlegi 2.3assal.
Jobb hijjan kertem, hogy refundoljak a vetelarat amit meg is tettek...
Az applinkes lehetosegek sajnos ugy tunik egyelore csak iphone keszulekkel elerhetoek amit az android az android auto bevitesevel kompenzal.

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#70) Teewine válasza Hyena (#69) üzenetére


Teewine
tag

Ebben teljesen igazad van. Nem írtam oda korábban, hogy az Androidos 15.7.0 verzió képe még nem rakható ki. Előbb utóbb csak kijön egy frissítés.

Emotiva

(#71) fenoman7 válasza Teewine (#70) üzenetére


fenoman7
csendes tag

Sziasztok! Nekem még csak a 2.2 van fenn és mikor update-re keresek egyszerűen csak homokórázik.
Ti hogy frissítettetek 2.3-ra?

XO GT: Fenoman0611

(#72) Hyena válasza fenoman7 (#71) üzenetére


Hyena
senior tag

En ezzel kaptam meg...
A homokorazast viszont megoldja ha reseteled, legalabbis nekem megoldotta...azota vegigmegy az uj verzio keresese, mas kerdes az , hogy nem talal ujabb rendszert.
Egyebkent mar van 3.0 beta is.

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#73) fenoman7 válasza Hyena (#72) üzenetére


fenoman7
csendes tag

Köszönöm az infót, meg is csináltam a reset-et. A homokórázás így végig megy, de nem talál 2.2-nél újabb frissítést :S. Nálam nyoma sincs a 2.3-nak.

XO GT: Fenoman0611

(#74) Hyena válasza fenoman7 (#73) üzenetére


Hyena
senior tag

Sajnos erre nem tudom a megoldast, viszont a 2.3 (vagy akar a 3.0 beta) tobb helyrol is letoltheto es fel tudod tenni pendriverol ha van bizalmad az effele frissiteshez.

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#75) fenoman7 válasza Hyena (#74) üzenetére


fenoman7
csendes tag

Köszi az infókat!
Igen megtaláltam ezeket a verziókat, de azért felteszem ezt a kérdést a Ford szerviznek is.... a továbbiakban meg azt hiszem megvárom a hivatalos 3.0-t a Waze támogatás miatt.

XO GT: Fenoman0611

(#76) Kharon!


Kharon!
csendes tag

Nem tudom kinél hogy, de nálam a fejlettebb Spotify integráció komoly érv volt a SYNC 3 mellett. :(((
https://support.spotify.com/is/article/ford/?ref=related

[ Szerkesztve ]

(#77) Kharon!


Kharon!
csendes tag

Az utolsó működő verzió...

"Go to https://www.apkmirror.com/uploads/?q=spotify-ltd

And download 8.4.36.321 as this is the last solid download that was not a beta. It will be able to play Spotify (I haven't tested the betas so they may work)."

[ Szerkesztve ]

(#78) Kobak77


Kobak77
aktív tag

Ma reggeltől ismét akciózzák a Sygic Car Navigationt. 19900 a teljes világ örök frissítéssel, 17900 az EU+RUS. Hátha vkinek érdekes lehet.

(#79) M-Max válasza fenoman7 (#75) üzenetére


M-Max
újonc

Üdv.
A mondeósok fórumán találtam:

http://mondeo.hu/index.php?topic=11287.250

https://www.ford.co.uk/owner/resources-and-support/sync-bluetooth/update#/

Működik az EU VIN-ekkel...

Nekem a C-maxhoz dobott ki frissítést, bár még nem próbáltam. Azt mondják ez a Sync 3- 3.0

(#80) Grougon válasza M-Max (#79) üzenetére


Grougon
tag

ma töltöttem le a német oldalró, OTA updatere nem dobta még fel.

Már csak a WAZE-re kell várni hogy jöjjön a frissítés! :DD

(#81) Hyena válasza M-Max (#79) üzenetére


Hyena
senior tag

Nagyon szepen koszonom , en fel is tettem kifogastalanul mukodik kb fel orat vett igenybe a procedura.
Az eddig eszlelt ujdonsagok:

mintha gyorsabban bootolna
reszponzivabb mukodes
nehany atrajzolt ikon es animacio
uj terkep es gracenote adatbazis
zenelejatszasnal a jatszott szam alatti csuszkaval immar egyszeruen lehet tekerni
egyes helyeken megvaltozott betutipus es /vagy meret

[ Szerkesztve ]

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#82) Hyena válasza Grougon (#80) üzenetére


Hyena
senior tag

A wazera miert kell varni?
Mar van regota (android auton legalabbis)

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#83) Hyena


Hyena
senior tag

Es igy mostmar kiprobaltam es fut androiddal is (eddig a 3as verzio volt a hijja) sygic car navigation es persze tovabbra is megvan a waze android auto alatt.

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#84) M-Max válasza Hyena (#83) üzenetére


M-Max
újonc

Örülök hogy működik, holnap ha lesz időm én is felteszem a kocsira. :C
Hogyan csináltátok? 20 percig kell járatni a motort?
Ne felejtsétek el, hogy a frissítés után a pendrivera generált xml file-t vissza kell hozzájuk tölteni, hogy up to date legyenek a frissítések amit adnak. Ez a jövőben lehet fontos.

(#85) Hyena válasza M-Max (#84) üzenetére


Hyena
senior tag

Igen jarattam a motort mig updatelt es ki is kapcsoltam kozben az automata leallitast.
Es a 20 perc az inkabb tobb mint kevesebb.
Az xml-t visszatoltottem.

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#86) Grougon válasza Hyena (#82) üzenetére


Grougon
tag

Mert AppLinken keresztül még nincs, és iosen se.

(#87) ZPKing


ZPKing
tag

Sziasztok.

Sikeresen tulajdonosa lettem egy 2017 5.hóba forgalomba helyezett ford focusnak.
Sync 3 rendszer van benne navigációval.
[kép]
Sync 3 2.2 és régebbi térképek vannak rajta.
A ford oldalon alváz szám megadása után felajánl frissítést
https://www.ford.co.uk/owner/resources-and-support/sync-bluetooth/update#/
valami 2.6 GB-os fájlt szed le.
A most aktuális 2.2 verzióról lehet egyszerre frissíteni 3.0.13-ra?
vagy először 2.3-ra aztán a 3.0.3.13-ra.
Illetve hogy tudom a legfrissebb térképre frissíteni?
illetve mi a száma legfrissebb térkép csomagnak?

Köszönöm.

(#88) Teewine válasza ZPKing (#87) üzenetére


Teewine
tag

Az első kérdésedre nem tudom a választ, mert én Sync3 3.0 beta-ról frissítettem.

A második kérdésedre válaszolva, ami a Ford oldaláról letölthető, az csak a software frissítés, az nem frissíti a térkép adatbázist.

A térkép adatbázist külön kell feltenni a software frissítés után, ami 20.6 GB-t. Ki lehet számolni, ha a 2.8 GB-os software frissítéshez 20-30 perc kell, akkor a térkép adatbázis frissítéséhez mennyi idő kell.

A térképeket innen tudod leszedni:

http://mondeo-mk5.de/index.php/Thread/1832-HowTo-Sync3-Endlich-Kartenupdate-F7-f%C3%BCr-alle/?pageNo=1

JR3T-14G421-BC 3.0.18010(F7) Maps - 13.8 GB
JR3T-14G422-BC 3.0.18025 NavVoice Pack EU - 6.8 GB

Leszedtem, de nem is tudom, mikor teszem fel.

Kivárok, hátha valaki rájön, hogy a NavVoice Pack-ban az egyik nyelvet hogyan lehetne magyarrá tenni.

Emotiva

(#89) Teewine


Teewine
tag

Ha valaki korábban feltette a beta 3-as software-t, ne ijedjen meg, ha nem sikerül a Ford által kiadott frissítést feltennie. Nekem sem sikerült addig, míg utána nem olvastam.

beta 3-as software-t úgy lehet frissíteni, hogy az autoinstal.lst fájlt meg kell szerkeszteni, ki kell törölni az Item3-as és Open3-as sorokat. Ez felel ugyanis a NAV ellenőrzésért. Utána már sikerült frissítenem.

Én a Total Commanderrel szerkesztettem meg.Az Item3-as és Open3-as sorok törlését követően az alatta lévő sorokat értelemszerűen átirtam egyel kisebb sorszámúra.

Idegen nyelvű leírás:

https://www.motor-talk.de/forum/sync-3-update-auf-version-3-0-t6187421.html?page=6

Emotiva

(#90) Teewine válasza ZPKing (#87) üzenetére


Teewine
tag

Úgy tudom, hogy elrontani nem tudod. Legfeljebb 2.2-ről nem frissíti fel 3.0-ra. Minden marad a régi.

Emotiva

(#91) Hyena válasza Teewine (#88) üzenetére


Hyena
senior tag

Es, hogy kell telepiteni a terkepeket?

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#92) ZPKing válasza Teewine (#90) üzenetére


ZPKing
tag

Több fórumon túl vagyok már.
De szinte mindenhol azt olvasom, hogy nem szabad egyből 2.2-ről 3.0-ra frissíteni.
2.2-ről 2.3-ra majd 2.3-ról 3.0-ra.

Egy dolog nem áll még össze az 3.2-es verzió
Ez valami nem hivatalos még ki nem adott újabb verzió mint a 3.0-ás
Ez 3.2 melyik részeket frissíti?
Másik kérdés, minden frissítést csak járó motor mellett végezhető?
Ez a járó motor lehet akár úgy is hogy épp utazok valahova?
menet közbe lehet akár frissíteni?

Illetve az érdekelne még ha van benne wifi akkor azzal mit lehet frissíteni?

köszi.

(#93) Teewine válasza ZPKing (#92) üzenetére


Teewine
tag

Én a 3.2-es verzióval nem foglalkozok. A 3.0-ás verzióval nincs problémám. Továbbá egy nagyon jó dolognak tartom, hogy VIN kód alapján van lehetőség a hivatalos Ford oldalról hivatalos szoftvert letölteni. Amit találtam a 3.2-es verzióról az interneten, azt szűrtem le, hogy az még beta állapotú.

Én frissíteni menet közben szoktam. A háttérben elvégzi a frissítést, közben hallgatom a rádiót.

Ajánlom ezen az oldalon a 1079-es bejegyzést:

http://mondeo-mk5.de/index.php/Thread/1832-HowTo-Sync3-Endlich-Kartenupdate-F7-f%C3%BCr-alle/?pageNo=54

Azt írja, hogy minden probléma nélkül frissítette a 2.2-es rendszert 3.0-ra.

Ennek a valóságtartalmát annyiban tudom megerősíteni, hogy én a 2.2-es rendszert közvetlenül a beta 3-ra frissítettem annó,amikor elérhető volt az interneten.

A WIFI-n keresztül is elvégezhető lenne ez a frissítés, de amennyire tudom az sokkal több időt vesz igénybe, mintha letöltöd, rárakod egy pendrive-ra és menet közben frissítesz.

Amit még ezzel kapcsolatban olvastam, hogy a pendrive-ot ne gyorsformázással formázd exFAT-re, hanem lassú módon. Ki kell venni a pipát a gyorsformázás elől.

Visszatérve a fenti linkre. Azt írja, hogy hdd-ről frissítette a térképeket és a navi hangokat. A térkép frissítése 30 percet vett igénybe, míg a hangok frissítése 25 percet.

Ebből adódóan egy jó másfél óra mindent lefrissíteni.

Emotiva

(#94) Teewine válasza Hyena (#91) üzenetére


Teewine
tag

Térképek telepítése:

Térképek telepítése. Miután a térképeket feltelepítette, az autó leállítása. Itt van aki olyat ír, hogy 30 perc várakozás után az autó újraindítása, majd a NAV_VOICE Pack telepítése. Mivel még nem nem próbáltam, így nem tudom, hogy feltétlen kell-e 30 percet várni a NAV_VOICE PACK telepítése előtt.

Megjegyzés: Mivel megvásároltam a Sygic Car Navigation-t, aminek a képe kirakható a fejegységre, így nem igazán izgat ez a térkép frissítés.

A térképet innen töltöttem le: http://ivsu.binaries.ford.com/swparts/JR3T-14G421-BC.tar.gz
A NAV_VOICE Pack-ot meg innen: http://ivsu.binaries.ford.com/swparts/JR3T-14G422-BC.tar.gz

Ezeket a fájlokat a SyncMyRide mappába kell bemásolni a pendrive-on. Ha egy üres pendrive-on nincs még ilyen mappa, létre kell hozni. Kell készíteni egy autoinstall.lst fájlt, amit a pendrive-on e mellé a mappa mellé és nem bele kell másolni. Tehát a pendrive-on egy SyncMyRide mappának és egy autoinstall.lst fájlnak kell lennie.

Térkép telepítése:

A letöltött JR3T-14G421-BC.tar.gz fájlt nem csomagolod ki, hanem bemásolod a SyncMyRide mappába. A térképhez készíteni, szerkeszteni kell egy "autoinstall.lst" fájlt. Én a Total Commander F4 parancsával szoktam.

Az autoinstall.lst fájlnak ezt kell tartalmaznia:

[SYNCGen3.0_3.0.18025_PRODUCT]

Item1 = License MAPS EU (3.0.18010)
Open1 = SyncMyRide\JR3T-14G424-BC_110777.tar.gz
Item2 = Maps EU F7.1 (3.0.18010)
Open2 = SyncMyRide\JR3T-14G421-BC.tar.gz

Options = Delay,AutoInstall

Látható, hogy szükség van még a licenc fájlra is, ami a JR3T-14G424-BC_110777.tar.gz

Licenc fájl letöltésének helye: http://ivsu.binaries.ford.com/swparts/JR3T-14G424-BC_110777.tar.gz

NAV_VOICE PACK telepítése hasonlóan zajlik. Az autoinstall.lst fájlnak viszont az alábbiakat kell tartalmaznia:

[SYNCGen3.0_3.0.18025_PRODUCT]

Item1 = NAV LangPack 3.0
Open1 = SyncMyRide\JR3T-14G422-BC.tar.gz

Options = Delay,AutoInstall

Én ha telepíteném a térképeket és a NAV_VOICE PACK-ot, 2 db. pendrive-ot fognék be használatra az autoindstall.lst fájlok tartalmának eltérése miatt, így egy hosszabb úton menet közben nem kell nekiállni az autoinstall.lst fájl szerkesztésének, csak kicserélném a pendrive-ot és mehet minden a maga útján. De ez csak a saját véleményem.

Emotiva

(#95) Drakk


Drakk
tag

Sziasztok!

Holnap veszem át az új Ford Focusomat.
Ahogy visszaolvastam, a Sync-nél a 3.0 az utolsó stabil verzió, térképnél melyik a legfrisebb?
Van tapasztalat arra, hogy a szervizekben tudják frissíteni a Sync 3-at?

Amit most gondolsz, holnapi életedet formálja.

(#96) Hyena válasza Drakk (#95) üzenetére


Hyena
senior tag

Az en tapasztalatom az, hogy nem tudjak, sot fogalmuk sincs , hogy kell beszelnek ossze vissza...

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#97) vinczu válasza Drakk (#95) üzenetére


vinczu
csendes tag

Nekem nem ugy tunik, hogy a Ford Magyarorszag idoben felkeszult volna erre:
-2017 januarban kerdeztem a szervizben, azt mondtak nyaron
-nyaron kerdeztem, azt mondtak szeptemberben
-szeptemberben kerdeztem, azt mondtak nem tudjak mikor lesz
-2018 januarban még mindig nem tudtak
-februarban irtam a kozponti szerviznek, kaptam korrekt tajekoztatast, de pontos konkretumok nelkul:

Megkeresésére reagálva szeretnénk tájékoztatni Önt arról, hogy a Ford központtól kapott jelenlegi információk szerint a SYNC 3 navigáció frissítésének várható megjelenését 2018 második negyedévére prognotizálja a Ford.
A frissítés techniaki hátteréről konkrétat még nem tudok mondani az Ön részére. Értesüléseink szerint egy weboldalon történő regisztrációt követően lehet majd letölteni a frissítést egy adathordozóra, majd pedig azt csatlakoztatva az autóhoz lehet feltölteni a rendszerre (számolni kell majd a hosszadalmas feltöltési idóvel). Elméletileg a művelet végrehajtását a tulajdonos is elvégezheti majd otthon, így az díjmnetes lesz.
Természetesen a beavatkozás elvégezhető lesz Márkaszervizben is, ahol már kérhetnek összeget a beavatkozásra vonatkozólag.

...bar ez a resz a navigaciorol szol, gondolom egyben tudjak majd le a sync3-al, szoval kerdezd majd meg, hatha mar elerheto, de talan egyszerubb ha magadnak csinalod.

(#98) Teewine válasza Hyena (#96) üzenetére


Teewine
tag

A korábban linkelt hivatalos Ford oldalon nem csak a software tölthető le, hanem a leírás is a frissítés menetéről. Mivel hivatalos frissítés, így nem lehet elrontani a fejegységet. Csak 20-30 percet kell rászánni.

Speciel nekem kétszer ennyi időbe telne a legközelebbi Ford szervízbe eljutni és még fizetnem sem kellett azért, hogy lefrissítsék, amit magam is meg tudtam tenni a letölthető leírás segítségével.

Emotiva

(#99) Hyena válasza Teewine (#98) üzenetére


Hyena
senior tag

Mar megcsinaltam, de azert köszi 😂

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#100) Grougon válasza Teewine (#94) üzenetére


Grougon
tag

Sygic car navigationrol tudnál írni pár sort milyen? Útvonal tervezés, forgalmi információk, balesetek, torlódások mennyire vannak benne(pl budapest), kezelés stb?
Gondolkodom rajta.

Köszi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.