Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Teewine válasza Grougon (#100) üzenetére


Teewine
tag

Sajnos ebben nem tudok segíteni neked. Útinfo szolgáltatás van benne, de én vidéken, Berettyóújfaluban lakom. Errefelé nem nagy forgalmi információk vannak. Eddig csak internet nélkül használtam. Én szeretem. A fejegységről is könnyen használható. Az útvonalat meg úgy tervezi, ahogy beállítod, gondolok itt arra, hogy rövid, gyors, gazdaságos. Én azért át szoktam tekinteni a tervezést.

Próba képpen, amit terveztettem vele hosszabb utat Berettyóújfalu-Sarti. Mi innen Románia-Szerbia útvonalon kezdjük az utunkat, majd Belgrádot kikerülve megyünk fel az autópályára, így nekem nem felelt meg, hogy egyből Röszke felé tervezett, ezért köztes pontként hozzáadtam a Románia-Szerbia határátkelőhelyet Vrsac-ot. Vrsac-tól bevitt volna Belgrádba, ezért további köztes pontként hozzáadtam Pancevo-t. Mindez pár pillanat alatt megvolt.

Ezt csak példának írtam, hogy ha nem felel meg, ahogy magától tervez, bele lehet szólni a tervezésbe.

Amit még tapasztaltam, hogy ha a telefont a könyöklőbe dugom el, akkor hajlamos időnként a GPS jelet elveszteni, ezért érdemes a szélvédő közelében elhelyezni.

Én maximálisan elégedett vagyok vele. Bár a megvásárlás előtt futottam az interneten jó párkört, hátha találok tört verziót, de belefáradtam, így megvásároltam. Ha kell, hát kell. Gondolom, ha egyszer rájönne valaki, a magyarításra, akkor az sem kerülne kevesebbe, így legalább nem csak magyar nyelvű autós navigációm van, hanem városban, kirándulás közben gyalogos navigációm is van.

Ajánlom a Youtube-ot.

https://www.youtube.com/watch?v=i1TuF_QE_io

[ Szerkesztve ]

Emotiva

(#102) Grougon válasza Teewine (#101) üzenetére


Grougon
tag

köszi, elsősorban a forgalmi infók érdekeltek volna, offline navinak jó az is ami az autóba van nekem.

(#103) Drakk


Drakk
tag

Átvettem a Focust. A Sync verziója: 3.0 Build 17276, a Navi F6.1, Gracenote: 1.1.1.1127 (EU-0010). Ezek a legfrissebbek?
Nekem a Sygic Voucher van meg, azt "nem látja" a Sync.

Amit most gondolsz, holnapi életedet formálja.

(#104) Teewine válasza Drakk (#103) üzenetére


Teewine
tag

A legfrisebb Sync verzió a 3.0-18025-ös verzió.
A legfrissebb térkép verzió az F7-es.
A legfrissebb GraceNote verzió az 1.1.1.1127 (EU-0010).
A Sygic Voucher képe nem tehető ki a fejegységre, csak a Sygic Car Navigationé.

A 3.0 Build 17276 verzió egy nem hivatalos beta állapotú verzió. Ajánlott minél hamarabb lefrissíteni a 89-es bejegyezésem alapján. Máshogy nem fog menni a frissítés.

Számomra roppant furcsa, hogy ha azt mondod, hogy újként vetted át az autót, akkor hogyan kerül rá egy olyan nem hivatalos, beta verziójú szoftver a fejegységre, ami különböző fórumokon keringett?

[ Szerkesztve ]

Emotiva

(#105) Teewine válasza Grougon (#102) üzenetére


Teewine
tag

Tudomásom szerint a fejegység is tudja a forgalmi infókat, ha a mobilinternetet megosztod wifi-n a fejegységgel.

Emotiva

(#106) Grougon válasza Teewine (#105) üzenetére


Grougon
tag

nekem magyarországon még nem sikerült működésre bírni, Szlovákiában pl azonnal ment. Lehet hogy itthon nem működik.

(#107) Drakk válasza Teewine (#104) üzenetére


Drakk
tag

Frissítettem az angol oldalról a 18025-re. Köszönöm a segítséget.
A térkép frissítése van még hátra.
Kipróbáltam az Android Auto-t is, de ott csak a Waze az ami plusz-t ad, így erősen gondolkodom, hogy érdemes-e a gyári helyett használni.

Amit most gondolsz, holnapi életedet formálja.

(#108) Teewine válasza Drakk (#107) üzenetére


Teewine
tag

Gratulálok!

Ha feltelepítetted az F7-es térkép adatbázist és utána a NavLang csomagot, érdekel a tapasztalat, hogy mennyi időbe telik, illetve észrevehető változás van-e.

Emotiva

(#109) Teewine válasza Grougon (#102) üzenetére


Teewine
tag

Ma kipróbáltam. Nekem mutatta a Sygic Car Navigation a forgalmi infót úgy Berettyóújfaluban, mint Debrecenben. Bár ezen a szakaszon én csak az útfelbontásokat láttam. Olyan forgalmi infóval nem találkoztam ebben a régióban, mint torlódás, dugó. Errefelé nem jellemző.

Csak kíváncsiságból terveztettem vele egy útvonalat Berettyóújfaluból Budára is. Budapesten mutatja a dugót, a torlódást is.

Összehasonlítási alapom nincs, hogy más navigációhoz képest ugyanannyi forgalmi infót mutat, vagy sem.

[ Szerkesztve ]

Emotiva

(#110) Grougon válasza Teewine (#109) üzenetére


Grougon
tag

rendőr, trafi bene van?

(#111) Drakk válasza Teewine (#108) üzenetére


Drakk
tag

Sikeresen feltettem az első adagot (térkép). Verzió: F7 most.
Köszönöm a segítséget!
A felrakás kb. 50 perc lehetett. A következő hosszabb útnál jön a language pack.
Én is a Total Commanderrel írtam át a batch fájlt. Macen nem sikerült "normális" text, fájl létrehozni.
A különbségről nem igazán tudok sokat mondani, mivel most két napos a kocsim. :)
Azért elég érdekes, hogy így kell térképet frissíteni, vajon miért nem lehet a Ford oldaláról letölteni ezt is??? :F

[ Szerkesztve ]

Amit most gondolsz, holnapi életedet formálja.

(#112) ZPKing


ZPKing
tag

Sziasztok.

Sikerült a hivatalos ford frissítéssel egyből v2.2-ről V3.0-ra frissíteni.
most viszont nem találom az android aouto appot.
holnap lesz egy másfél órás utam az alatt feltolom az F7 térképet. vissza fele meg a voice packot.
remélem nem lesz gond.
Több helyen láttam hogy lehet APP-okat feltenni a sync3-ra
pl Accuweather.
Ezt hogy lehet telepíteni?
Köszi

(#113) Hyena válasza Teewine (#94) üzenetére


Hyena
senior tag

Az instrukciok alapjan (amit koszonok szepen) feltelepitettem a terkepeket (kb 40 percig tartott) majd a navigacios hangokat is.
A telepitest jaro motorral a cegunk udvaran allva csinaltam az autot magarahagyva.
Elegge meglepodtem amikor 30 perc utan az auto a motor onhatalmulag leallitotta (ekkor azt hittem megszakadt a telepites) es kesobb az update befejeztevel az infotainmentet is kikapcsolta.
Ezek ellenere a frissites sikeresen vegbement amirol a kovetkezo inditaskor kapott uzenet is biztositott illetve le is ellenoriztem a terkepadatbazis verziojat.

A hangok frissiteset hasonlokeppen csinaltam az valamivel hamarabb megtortent de annak a vege is leallitott motor es kikapcsolt kepernyo volt, majd inditas utan uzenet , hogy az update sikeresen megtortent.

A 2 frissites kozott kb egy ora szunet volt, nem feltetlenul azert mert igy terveztem, hanem mert kozben nem ertem ra ezzel foglakozni.

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#114) Kobak77 válasza Hyena (#113) üzenetére


Kobak77
aktív tag

Én anno 1-2 hete úgy raktam fel a frissítést - Sync 3, sony hangfalakkal, de navi nélkül -, hogy leálltott autónál pendrive bedug, ajtó nyit, rádió bekapcsol.... emiatt telepítő elindul. Na itt már be lehetett csukni az ajtót, el lehetett menni vásárolni, a telepítés szépen lezajlott. Mire ismét a kocsiba ültem már 3.0-val indult el.

Amúgy már a kocsi rendelésekor sygic car navigationnel terveztem, ezért is nem került bele gyári navi. A sygic pedig mutatja a védát, a dugókat, új tervezésnél szerintem figyelembe is veszi, mert gyanús, hogy azonos szakaszon nem mindig egyformát tervez. Viszont a megtervezett utat már menet közben nem módosítja.

Amúgy ha ismeritek az utat, nem muszáj köztes pontokat beszúrni. Elindulsz ahogy jónak gondolod, úgyis újratervez a pillanatnyi helyzetnek megfelelően.

Szerk.: több korábbi hozzászólásra válaszoltam, csak egyben :).

[ Szerkesztve ]

(#115) M-Max


M-Max
újonc

Lefríssítettem a Sync 3-at a 3.0-ra, de nem engedi visszatölteni az xml-t.
"Browse for log file
Sorry, error, try again later!"
Ilyenkor mi a teendő? :(((
Más. A képernyő tükrözésre van valamilyen lehetőség?

(#116) Hyena válasza Kobak77 (#114) üzenetére


Hyena
senior tag

Nem rossz a sygic a telefonos verziot meg evekkel ezelott megvettem, mondjuk azt kicsit lehuzasnak erzem, hogy csinaltak 1 kulon sygic car verziot amit ujra meg kell vennek ha szeretnem az auto kijelzojen is latni, de azert kiprobaltam.
Nem rossz , mint ahogy az eredeti sygic navigacio sem az, de csak azzal az 1 feature-*el tobb , hogy kiteszi a kepet az infotainmentre es ez inkabb lehetne egy addon semmint egy kulon program teljes aron legalabbis azoknak akiknek mar ugyis megvan a masik.
Az utvonaltervezeshez valo ragaszkodas is egy az egyben olyan mint a sygic navigationban es szerintem meg mindig le van maradva a waze-tol ami viszont ingyenes es ugye az is kiteheto az auto kepernyojere.

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#117) Teewine


Teewine
tag

Időnként fel-fel hozza valaki a WAZE navigációt.

Szeretném meg tudni, hogy mekkora adatforgalommal jár a használata?

Ha már adatforgalommal jár, akkor miért jobb mint mondjuk a Google Maps, ahol offline térképet is használhatok, amit itthon a WIFI-n keresztül letöltök és egy görög út során Szerbiában és Makedoniában is használhatok, ahol köztudottan heroin árban van a mobilnet, már ha van térerő?

Ez azért is érdekelne, mert Telekomos vagyok. Ami számomra megfizethető havonta, az egy 200MB-os csomag. A következő csomag, amire elő lehetne fizetnem, az egy havi 8.116.- Forintos csomag havonta, ami éves szinten közel 100.000.- Forint. Na az meg holtbiztos, hogy éves szinten nem fogok közel 100.000.- Forintot kiadni mobilnetre.

[ Szerkesztve ]

Emotiva

(#118) Teewine


Teewine
tag

Főleg úgy nem fogok közel 100.000.- Forintot éves szinten kiadni mobilnetre, hogy 18.000.- Forintba került a Sygic Car Navigation és soha többet nem kell rá költenem. Európán belül mindenhova elvisz, ahová akarom. Európán kívülre meg úgy sem autóval megyek.

Emotiva

(#119) Hyena válasza Teewine (#117) üzenetére


Hyena
senior tag

Eddig meg nem foglalkoztatott, hogy mennyi adatforgalmat csinal a waze mivel 12 gigas adatcsomagom van.
De amikor 2 gigas volt az is eleg volt pedig esetenkent eleg sokat megyek havonta. (elofordul , hogy tobb 1000km/ho) igaz tobbnyire az EU-hoz tartozo orszagokba.
A lenyeg az , hogy nem general jelentos adatforgalmat, ambar a 200 megas csomag (ez eleg elavult lehet) lehet ,hogy keves ha sokat mesz de figyelmetbe ajanlom a telekom weboldalat adatforgalom szempontjabol mely szerint nincs is mar 200 megas csomag hanem 500 mega a legkissebb csomag aminel a 2 giga csak 1100 ftal dragabb a kovetkezo csomag 6 giga ami tovabbi 1900 ft stb...
https://www.telekom.hu/lakossagi/szolgaltatasok/mobil/havi-dijas-mobil-dijcsomagok
Egyebkent a waze-vel is lehet offline navigalni elore letoltott terkeppel sot meg az aktualis forgalmi adatokat is letolti.

Es, hogy miert jobb mint a google maps? Azert mert tobb lehetoseg van benne, tobb vagy aktualisabb forgalmi infoval. (igaz a google maps is atveszi mar a waze forgalmi infoit , de azok elobb megiscsak a wazeban jelennek meg a hangsuly a gyorsasagon van)
Van benne spotify integracio, kuldhetsz az ismerosoknek ETA-t az utazasodrol ami jol jon ha valaki var rad ...
TTS hangok utacanev stb kimondassal (igaz nem magyarul ami egyebkent a sygic navigationban meg magyarul is megtalalhato , nincs benne viszont a sygic car navigationban)

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#120) Teewine válasza Hyena (#119) üzenetére


Teewine
tag

Köszönöm a válaszodat.

Nekem céges csomagom van, de már elgondolkodtam azon, hogy váltok civil csomagra. Röhej, hogy egy civil csomag sok téren kedvezőbb, mint egy flottás csomag.

Emotiva

(#121) Hyena válasza Teewine (#120) üzenetére


Hyena
senior tag

Flottas csomagban meg jobb arak elerhetok csak jol oldalba kell rugni a flottakezelot, hogy aktualizalja az elofizeteseit mivel maguktol ok soha nem fognak valtoztatni ezen.
Ezt onnan tudom, hogy en epp a mult heten egyeztem meg a szolgaltatoval :) .

[ Szerkesztve ]

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#122) Teewine válasza Hyena (#121) üzenetére


Teewine
tag

Ma bementem a Telekomhoz. Személyesen sokkal jobb csomagot kaptam, mint amit az interneten láttam. Megérte bemenni. Most már 2GB-os csomagom van. Kíváncsi leszek, hogy mire lesz elég akár Google Maps, akár WAZE esetében egy hónapra.

Emotiva

(#123) Hyena válasza Teewine (#122) üzenetére


Hyena
senior tag

Akkor mar megerte, hogy valaszoltam anno amivel lerohattam a tartozasom a szoftver telepitesekhez nyuktott segitsegedert :) .

[ Szerkesztve ]

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#124) Grougon válasza Teewine (#122) üzenetére


Grougon
tag

nekem 2 hónap alatt fogyaszott 40mb-ot a waze, de abban benne volt frissített hang letöltése meg ilyesmik amit indításkor szokott.

(#125) ZPKing


ZPKing
tag

Sziasztok.

Érdeklődnék hogy android telefponról milyen app-okat lehet áttolni a kijelzőre?
Waze és Sygic ok,
Ezen kívül érdekelne pl az Accuweather esetleg youtube.
Milyen alkalmazás kell hogy ki tudjam küldeni a kijelzőre.

Köszi.

(#126) forintuser válasza ZPKing (#125) üzenetére


forintuser
őstag

Én ma kaptam meg az autómat.Láttam megoldást film, You Tube, és minden egyéb nézésre is.Ha lesz időm szórakozni, és még fent van a labda, írj privátot.

[ Szerkesztve ]

Holnapkészítést vállalok.

(#127) Hyena válasza ZPKing (#125) üzenetére


Hyena
senior tag

Videot semmilyen auto kijelzojere nem lehet attenni, biztonsagi eloiras szoval a youtube felejtos. (legalisan persze)
Legfeljebb feltort infotainment eseten lehet ilyet csinalni.
A waze is jelenleg csak android auto alatt megy, szinten az alatt van meg deezer, spotify, plex google maps, pandora...

[ Szerkesztve ]

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#128) forintuser válasza Hyena (#127) üzenetére


forintuser
őstag

You Tube

A vlc a következő frissítéssel Ígéri az android auto-t. :K

Holnapkészítést vállalok.

(#129) dave182 válasza forintuser (#128) üzenetére


dave182
senior tag

Király, köszi a linket :)

(#130) Teewine válasza Hyena (#123) üzenetére


Teewine
tag

Úgy gondolom, hogy ezeknek a fórumoknak erről kellene szólnia. Segíteni másoknak. Megosztani a tapasztalatokat.

Emotiva

(#131) Teewine válasza Drakk (#111) üzenetére


Teewine
tag

Hidd el, hogy már ez is nagy szám, hogy egy gyári, zárt rendszernél otthon, önállóan frissíthetjük!

Emotiva

(#132) Teewine válasza forintuser (#128) üzenetére


Teewine
tag

Majd meglátjuk, hogy Fordék engedik-e!

Emotiva

(#133) ZPKing


ZPKing
tag

Androidra letöltöttem az Accuweather Platinumot.
de sehogy nem tudom rávenni hogy küldje a ki a kijelzőre a képet.
Valaki már tudott ilyet csinálni?
Köszi

(#134) Hyena válasza ZPKing (#133) üzenetére


Hyena
senior tag

https://www.youtube.com/watch?v=lpAKCghkuEM

de fogalmam sincs, hogy megy ez...

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#135) ZPKing válasza Hyena (#134) üzenetére


ZPKing
tag

pontosan ezt szeretném én is megcsinálni.

(#136) Gallowgater válasza Teewine (#131) üzenetére


Gallowgater
tag

Sziasztok!

Én voltam bent a márkaszervizemnél, finoman szólva nem voltak lelkesek, hogy nekik kéne esetlegesen ezt lefrissíteni. Arról nem is hallottak, hogy az angol Ford honlapról az alvázszám alapján leszedhető a V3.0. No mindegy.

Nálam így néznek ki a dolgok:
Sync 3 V2.3
Gracenote: V1.1.1.794 (EU-0010)
NavMap version F6.1

Összefoglalásként, akkor a Sync3 V3.0 verzióra történő frissítése a következőképpen nézne ki:

Böngésző
https://www.ford.co.uk/owner/resources-and-support/sync-bluetooth/update#/

- Alvázszám alapján a friss keretprogramot [SYNCGen3.0_3.0.18025] le kell tölteni (~ 2.7 GB)
- ExFAT-ra lassú formattálni egy pendrive-ot
- A letöltött fájlt kizippelni a pendrive rootjába
- Kocsi indít, pendrive bedug
- A pendrive felismeréséhez kell akár 8 perc is, majd kiírja, hogy megkezdte a frissítést
- Frissítés 25-30 perc
- Követni kell a képernyő az utasításokat, amíg a frissítés készen nem lesz
- Pendrive kivesz, kocsi leállít, ajtó bezár (várni pár percet, Sync kapcsoljon ki)
- Kocsi kinyit, indít, ééés örülünk Vincent.

Vissza az angol Ford oldalra és a pendrivera generált Sync_szériaszám_alvázszám.xlm-t betallózva feltölteni.

Keretprogram kész.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Hülye kérdés #1:
A német fórumon lévő állományok, mind kellenek, vagy csak az általatok hivatkozott három (Maps és NavVoice Pack EU + Licenszfájl)? Az Apps maga a keretprogram, az tiszta, de kell-e a SystemVoice Pack EU és a GraceNoteDB 3.0-ás verziója, vagy azt a keretprogram "hozza magával"?

Partno. Version Funktion Link
JR3T-14G381-AL 3.0.18025 Apps ivsu.binaries.ford.com/swparts/JR3T-14G381-AJ_84005.tar.gz
JR3T-14G391-AD 3.0.17137 SystemVoice Pack EU ivsu.binaries.ford.com/swparts/JR3T-14G391-AD_73876.tar.gz
JR3T-14G423-AA 3.0.17024 GraceNoteDB ivsu.binaries.ford.com/swparts/JR3T-14G423-AA_72211.tar.gz
JR3T-14G421-BC 3.0.18010(F7) Maps ivsu.binaries.ford.com/swparts/JR3T-14G421-BC.tar.gz
JR3T-14G422-BC 3.0.18025 NavVoice Pack EU ivsu.binaries.ford.com/swparts/JR3T-14G422-BC.tar.gz
JR3T-14G424-BC ./. Lizenz ivsu.binaries.ford.com/swparts/JR3T-14G424-BC_110777.tar.gz

Fogom a keretprogrammal felpimpelt pendriveot és a meglévő "SyncMyRide" mappába bemásolom először a JR3T-14G421-BC.tar.gz-t [3.0.18010(F7) Maps] és a JR3T-14G424-BC_110777.tar.gz-t [Licenszfájl], majd létrehozok egy új "autoinstall.lst" az általad írt paraméterekkel, szintén a "SyncMyRide" mappán belül:

[SYNCGen3.0_3.0.18025_PRODUCT]

Item1 = License MAPS EU (3.0.18010)
Open1 = SyncMyRide\JR3T-14G424-BC_110777.tar.gz
Item2 = Maps EU F7.1 (3.0.18010)
Open2 = SyncMyRide\JR3T-14G421-BC.tar.gz

Options = Delay,AutoInstall

Hülye kérdés #2:
A keretprogram eredeti "autoinstall.lst" nem kavar be? Azt nem kell letörölni a rootból? Vagy mivel a térképhez tartozó "autoinstall.lst" "SyncMyRide" mappán belül van, figyelmen kívül lehet hagyni?

Hülye kérdés #3:
Esetleg a legjobb egy üres pendrive, amin csak a "SyncMyRide" mappa van, és így abba menne a maphoz tartozó tar.gz, a licenszfájl tar.gz és az autoinstall.lst?

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Végezetül ugyanígy eljárni a NAV_VOICE PACK telepítésekor, figyelembe véve az általad javasoltakat, a kényelem miatt egy új pendrive (eredeti keretprogram megint kizippelve), majd mehet a JR3T-14G422-BC.tar.gz [3.0.18025 NavVoice Pack EU] a "SyncMyRide" mappába az újabb, módosított "autoinstall.lst", vagy itt is az üres pendrive lenne a legjobb opció.

[SYNCGen3.0_3.0.18025_PRODUCT]

Item1 = NAV LangPack 3.0
Open1 = SyncMyRide\JR3T-14G422-BC.tar.gz

Options = Delay,AutoInstall

Röviden ennyi, jól gondolom, esetleg kihagytam valamit?

Előre is köszi a segítséget!!!

[ Szerkesztve ]

Z68X-UD7-B3 // Core i5-2500K // Noctua NH-D14 // G.Skill RipjawsX 16GB // MSI GTX 1070 gaming X // OCZ 60GB Agility 3 // WD 750GB Caviar Black // Corsair AX850 // Corsair 600T White // Corsair SP2500 // Roccat Tyon // Isku

(#137) forintuser válasza Gallowgater (#136) üzenetére


forintuser
őstag

Szia.Én is ma frissítettem 2.3-ról 3.0-ra a SYNC 3-t. VIN szám alapján leszedtem a Ford oldaláról a frissítést. USB3-s pendrive NTFS-re formázva. Kicsomagolva gyökérbe bemásolva.Könyöklő alá bedugtam, egyből észlelte a rendszer. Kb 10 percig tartott az egész hajcihő.

Holnapkészítést vállalok.

(#138) Kobak77 válasza Hyena (#116) üzenetére


Kobak77
aktív tag

A Waze-val két baj van - azon túl, hogy nekem személy szerint nem jön be. Az egyik, hogy tudomásom szerint nem megy iphone-nal, csak androiddal. A másik, hogy ha nincs mobil térerő, akkor felejtős a használata... és nem az adatforgalom és az adatroaming lesz a legnagyobb gondja a usernek.

szerk.: a sygic ára mondjuk szerintem is picit lehúzás a normál sygichez képest. Viszont ilyenkor meg arra gondolok, hogy töredékébe került a beépítettnek, szóval a beépítetthez képest meg nagyon is jól jártam :).

[ Szerkesztve ]

(#139) Hyena válasza Kobak77 (#138) üzenetére


Hyena
senior tag

Eleg sokat jarok kulfoldon , de nem nagyon volt meg terero miatt ilyen problemam.
Bulgariaban a hegyek kozott persze elofordult de olyankor megy tovabb az elore megtervezett uton...
En szeretem nagyon sokat is hasznalom sokszor koszonhettem neki jelentos idomegtakaritast dugot , karambolt utlezarast elkerulve.
A sygicet is megvettem a mobilomon full vilag licensz fut navigacios adatokkal.
Ezert zavar egy kicsit , hogy a sygic car navigationert ujra teljes arat kellene fizetnem pedig az csak 1 featureel tobb mint a masik. (egyebkent ezt is kifizettem mar 1x, de akkor meg nem volt 3.0 a sync 3bol es nem tudtam hasznalni ezert visszateritettek az arat.

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#140) Teewine válasza Gallowgater (#136) üzenetére


Teewine
tag

Figyelmedbe ajánlom Hyena 113-as bejegyzését. Kérdezd meg őt.

Én egy külföldi oldalról portoltam át a leírást, ahol másoknak sikerült frissíteniük a térképet és NavVoice-t. Én még nem telepítettem fel ezeket. Ezeknek a frissítéseknek a telepítését majd egy hosszú útra tervezem.

Emotiva

(#141) Gallowgater válasza forintuser (#137) üzenetére


Gallowgater
tag

Szia!

Köszi a választ!

A keretprogram frissítésével nem lesz gondom, az elég szájbarágós alapból, inkább a térképfrissítés és a hangok telepítése bizonytalanít el, hogy jól gondolom-e a pendrive / fájlok előkészítését, aszerint, ahogy összeollózott összefoglalómban leírtam.

Z68X-UD7-B3 // Core i5-2500K // Noctua NH-D14 // G.Skill RipjawsX 16GB // MSI GTX 1070 gaming X // OCZ 60GB Agility 3 // WD 750GB Caviar Black // Corsair AX850 // Corsair 600T White // Corsair SP2500 // Roccat Tyon // Isku

(#142) Gallowgater válasza Hyena (#113) üzenetére


Gallowgater
tag

Szia!

Le tudnád írni, lépésről-lépésre, hogyan készítetted elő a pendrive-ot a térkép és navi hangok frissítéséhez?

Nem szeretném elszúrni, és inkább kérdezek, minthogy belefussak egy hibába.

Köszönöm szépen előre is!!

Z68X-UD7-B3 // Core i5-2500K // Noctua NH-D14 // G.Skill RipjawsX 16GB // MSI GTX 1070 gaming X // OCZ 60GB Agility 3 // WD 750GB Caviar Black // Corsair AX850 // Corsair 600T White // Corsair SP2500 // Roccat Tyon // Isku

(#143) Teewine válasza Gallowgater (#142) üzenetére


Teewine
tag

A 93-as és 94 bejegyzésemben minden szükséges információ le van írva a frissítéshez.

Ha ezek alapján a leírások alapján sem mersz hozzáfogni, tégy úgymint fodori1 fórumtárs. Eljött hozzám és megcsináltuk. Ezzel nem azt mondom, hogy gyere el hozzám, de lehet, hogy a te közeledben is lakik egy olyan fórumtárs, aki személyesen is hajlandó neked segíteni a frissítésben.

Emotiva

(#144) Hyena válasza Gallowgater (#142) üzenetére


Hyena
senior tag

Szia,

En Teewine hozzaszolasa alapjan csinaltam meg a frissitest semmi mas infora nincs szukseg :)

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#145) fodori1 válasza Teewine (#143) üzenetére


fodori1
újonc

Hálás köszi! :) :) :) :C
Nekem már csak annyi hiányzik a történetből, hogy az e-mailjeimet illetve pl. a Messengert megjelenítse a kijelzőn. :D :)) :))

FI

(#146) heitech


heitech
csendes tag

Sziasztok!

Végigolvasva a hozzászólásokat és a hivatkozott egyéb fórumbejegyzéseket jól látom, hogy ha valaki tartja magát a leírt eljáráshoz, akkor nem igazán lehet hazavágni a rendszert?

(#147) Drakk


Drakk
tag

A SYNC 3 saját navigációjában van olyan lehetőség, hogy a fix sebességmérőket mutassa a térkép?
Én nem igazán találtam ilyen opciót.

Amit most gondolsz, holnapi életedet formálja.

(#148) Drakk válasza heitech (#146) üzenetére


Drakk
tag

Elég biztonságos az upgrade folyamat. Én először véletlenül menet közben kihúztam az USB-s pendrive-ot (azt hittem nem indult el a frissítés, pedig de :) ), jelezte, hogy leállt az upgrade, majd mikor visszadugtam simán folytatta.

Amit most gondolsz, holnapi életedet formálja.

(#149) Teewine válasza fodori1 (#145) üzenetére


Teewine
tag

Örülök, hogy segíthettem.

email és messenger üzenetet egyenlőre nem tud megjeleníteni.

Az alábbi linken láthatóak azok az alkalmazások, amik jelenleg kompatibilisek a Sync3-al.

https://owner.ford.com/how-tos/sync-technology/sync-3/applink.html

A tavalyi évhez képest bővült a kínálat, bár látható, hogy Fordék az amerikai piacot favorizálják, de bízzunk benne, hogy idővel bővülni fog a kínálat, csak győzzük kivárni.

Emotiva

(#150) Teewine válasza Drakk (#147) üzenetére


Teewine
tag

Amit te szeretnél, azt jelenleg a SiriusXM tudja.Próbáltam az oldalukon regisztrálni, hogy kipróbáljam, de a regisztrációs oldal sem jön be, hibával elszáll.

Alternatív megoldás a WAZE, vagy Sygic Car Navigation.

Emotiva

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.