Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Teewine válasza Drakk (#300) üzenetére


Teewine
tag

Elnézést kérek minden kedves fórumtárstól!

Letöltés után derült ki, hogy a 18025-öt töltötte le.

Emotiva

(#302) fatal` válasza Teewine (#299) üzenetére


fatal`
titán

Nekem is feldobja. Pedig feltöltöttem a fájlt mikor frissítettem.

(#303) Kalci1001 válasza Tsebacsi (#294) üzenetére


Kalci1001
újonc

Hali!
A legújabb Sync 3 3.0 -ás verziót raktam fel és nem műkszik az autó kijelzőjén az Android Autó alkalmazás!

Ugyanazzal a telóval (S8+) ugyanazzal a kábellel, amivel a 2.3-as verziónál működött!!!

Most frissítettem az Android autót is a legfrissebbre (3.6) de továbbra sem doobja ki a kijelzőre....
A telón meg vígan megy és kiírja, hogy kapcsolódott a z autó kijelzőjére....

Mi lehet a gond?

(#304) Tsebacsi válasza Kalci1001 (#303) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Buu új frissítés új hibák... Sajnálom nem tudom. Most pontosan azt sem tudom megmondani hogy a Focusomban milyen verzió van, a telefonon (mate 10 pro) a 3.5.583024 fut. Ilyenkor el szoktam felejtetni az autóval és a telefonnal is a másikat, illetve még a cache törlés lehet segítség a telefonon. Jobb ötletem hirtelen nincs.

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#305) fatal` válasza Kalci1001 (#303) üzenetére


fatal`
titán

Reseteld a fejegységet a menüből (pár perc), töröld a telón az android auto adatait és a play servicesét is és próbáld meg utána párosítani.

(#306) Kalci1001 válasza fatal` (#305) üzenetére


Kalci1001
újonc

Első kettőt értem.....
play services-t hol-hogyan lehet törölni?

(#307) fatal` válasza Kalci1001 (#306) üzenetére


fatal`
titán

Beállítások -> Alkalmazások -> 3-pont menü -> Rendszer megjelenítése, listából kikeresed a Google Play Szolgáltatásokat és töröld a gyorsítótárat.

(#308) Kalci1001 válasza fatal` (#307) üzenetére


Kalci1001
újonc

Köszi a segítséget! :R

Sikerült újra visszavarázsolni az Android Autót az autó kijelzőjére!

Mégpedig azzal, hogy nem a telefon processzorának megfelelő arm64-v8a APK-t raktam fel a telóra, hanem az armabi-v7a-t!

Ezek szerint az előző utasításkészletű APK-t be tudja fogadni a sync3-asom, de az újabbat még nem....

(#309) fatal` válasza Kalci1001 (#308) üzenetére


fatal`
titán

Érdekes. Az arm7 apk minden arm8-as készüléken működik. Szerintem valami hiba van a jelenlegi, armv8 verzióban, mert működnie kellene, csak eltérő architektúrára fordított csomagok. Nekem még arm7-es a telefonom, ezért a 64 bitessel nincs tapasztalatom.

(#310) Bad68


Bad68
csendes újonc

Üdvözlök minden fórumtársat!
Minap tulajdonosa lettem egy ford C max nak a kereskedésben említették hogy nem fontos a navi az autóba lehet a telefonnal tükrözve használni. A harmadik telót próbálom az utasításoknak megfelelően párosítani de sajnos semmi, a blotus működik, az android autó nem. A telefonon fut az android autó, de a telefont nem látja a fej egység.
hibakódokat mutat a telefon kijelzője ami számomra sajnos kínai. Nem mondhatnám hogy ősrégiek a telefonok, a legöregebb 2 éves.
A Ford honlapján megtalálhatóak azok a telefonok amik kompatibilisek az autóval, a fentebb említett darabok közül az egyik pont benne van sm-j510fn de nem is reagál.
Mi alapján lehet telefont váltani amit biztosan fel ismer a Sync 3 navi nélküli.
Sajnos a kereskedésben sem tudnak konkrét tanácsot adni.
Van itt közületek aki jártas e témában?
Végig olvasva a hozzászólásokat nem egyértelmű a problémám megoldási lehetősége.
Előre is köszönöm.

(#311) Tsebacsi válasza Bad68 (#310) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Pontosan milyen telefonok? Gyári a kábel? Vannak YouTube on tutorial videók hogy kell párosítani. Van hogy nem mind 1 melyik eszközzel keresel a másikra.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#312) Bad68 válasza Tsebacsi (#311) üzenetére


Bad68
csendes újonc

Samsung J5 sm-j530, Samsung j5sb-510fn, Lenovo p1ma40
Igen gyári kábelt használtam, a kereskedésbe kaptam egy telepítési útmutatót,

(#313) fatal` válasza Bad68 (#310) üzenetére


fatal`
titán

Valószínűleg a kábel a probléma. Friss android autot tettél fel? Nem tükrözéssel működik egyébként, a waze és a google maps működik vele.

(#314) FreeBee válasza Bad68 (#310) üzenetére


FreeBee
csendes tag

Szia, Android Autot a fejegységen bekapcsoltad? ;-)

(#315) Bad68 válasza FreeBee (#314) üzenetére


Bad68
csendes újonc

Szia. Igen be van kapcsolva

(#316) Teewine


Teewine
tag

Mai napi tapasztalat:

Az istennek sem akarta a Sygic-nek a képét kirakni a fejegységre. Kíváncsiságból bekapcsoltam a mobilnetet. Hirtelen minden helyreállt. Aztán elgondolkodtatott, hogy ha Szerbiában és Macedóniában van szükségem rá, az nem lesz jó, hogy mobilnet kell a működéséhez, mert ezekben az országokban heroin árban van a mobilnet használat. Gondolkodóba ejtett, hogy miért kell a működéséhez mobilnet, ha offline is tud navigálni. Aztán eszembe jutott, hogy kipróbálom úgy, hogy a Sygic-en belül a Beállítások/Térkép/Közlekedési információ mellől kiszedem a pipát, tehát kikapcsolom. És láss csodát, mobilnet nélkül is kitette a fejegységre a Sygic Car Navigation képét. Tehát mobilnet nélkül is működik minden ahogy kell.

Hátha ez sok embernek segít, hogy működésre bírja a Sygic Car Navigation-t.

Emotiva

(#317) Teewine válasza Bad68 (#310) üzenetére


Teewine
tag

Valami a telefonon, illetve az Android Auto alkalmazáson belül nincs jól beállítva. Én pl. végignézném, hogy az Android Auto alkalmazáshoz milyen engedélyek vannak hozzárendelve a telefonon.

Emotiva

(#318) Hyena válasza Teewine (#316) üzenetére


Hyena
senior tag

100 mb adat szerbiaban kb 3000 ft ami azert nem heroin ar (plane ha azt vesszuk , hogy ha mar utazik az ember a sok uzemanyag es egyeb koltseg mellett ez eltorpul) bar nem is tul kedvezo viszont ennek a toredeke is eleg a navigaciohoz pl waze eseteben de gondolom a sygicnel is.
pl a vodafonenal ott a vilag napijegy is amivel az itthoni adatodat hasznalhatod egy napi dij fejeben.

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#319) Teewine válasza Hyena (#318) üzenetére


Teewine
tag

Félreértettél. Csak a tapasztalatomat akartam megosztani, hogy vannak olyan beállítások, amik miatt nem tud kapcsolódni a Sygic.

Ha már szóba hoztad Szerbiát. A nyár végén mentünk görögbe nyaralni. Útközben Szerbiában megálltunk egy éjszakára pihenni. Majd másnap indultunk tovább. Az ismerősöknek másnap jött az SMS a szolgáltatójától Szerbiában, hogy vagy befizet 25.000.- Ft-ot, vagy még telefonálni sem tud. Nem tudta megoldani a befizetést, így egész nyaralás alatt nem tudott még telefonálni sem. Amikor hazaérkeztünk, akkor derült ki, hogy amit Szerbiában mobil netezett útközben a szállásig az 64.000.- Forintjába került. Erre értem a heroin árat.

Emotiva

(#320) Hyena válasza Teewine (#319) üzenetére


Hyena
senior tag

Az en altalam emlitett arazas a vodafone tarifaja szerint van igy.
Azert kivancsi lennek, hogy melyik az a "nagyvonalu" magyar szolgaltato aki ilyen kedelyes osszeget kivant kifizettetni az elofizetojevel? (mert vagy a durva magyar arazas miatt lett ennyi)
Illetve az ismeros is tajekozott lehetett ha lezser eleganciaval letoltott kb 2 GB adatot utkozben a szallasig.. (vagy a nem keves forgalom miatt)

Erdekessegkeppen megjegyzem, hogy pl kazahsztanban tobb mint 1000 ft a percdij, hozza kepest szerbia kesz olcsosag :)

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#321) Bad68 válasza Hyena (#39) üzenetére


Bad68
csendes újonc

Melyik az a rendes telefon?

(#322) Hyena válasza Bad68 (#321) üzenetére


Hyena
senior tag

Barmelyik amin van android auto ... :)

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#323) Teewine


Teewine
tag

Android Auto elérhetősége:

https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-auto/android-auto-3-7-5840-release/

Mint látható bármelyik Androidos telefonra telepíthető, amelyiken legalább Android 5.0 oprendszer fut. Az meg nem egy mai oprendszer.

Emotiva

(#324) Bad68 válasza Teewine (#323) üzenetére


Bad68
csendes újonc

Az rendben is van szépen működik a telefonon.
Hanem a telefon amik itthon vannak nem kommunikálnak az Sync3 mal.

(#325) Hyena válasza Bad68 (#324) üzenetére


Hyena
senior tag

En eddig probaltam egy galaxy s7el , s8al, s9+-al es egy huawei mediapad m3al.
mindegyikkel mukodott rendesen.

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#326) Teewine válasza Bad68 (#324) üzenetére


Teewine
tag

Nem értek egyet veled, mert nekem van Androidos telefonom is és iPhone is. Mindegyiket Magyarországon szolgáltatótól vásároltam és mindegyik tud kapcsolódni a fejegységhez.

Fel tudom ajánlani akár a személyes segítségemet is, de ahhoz Berettyóújfalu felé kellene egyszer járnod.

Emotiva

(#327) Bad68 válasza Hyena (#325) üzenetére


Bad68
csendes újonc

Köszönöm ez már kézzel fogható segítség.

Az előzményekben említett telefonokkal nem működött, segítségemre volt a kereskedőnél egy hozzáértő
aki segít minden vásárlónak.

(#328) fatal` válasza Bad68 (#327) üzenetére


fatal`
titán

Másik kábelt/kábeleket próbáltál? Az AA nagyon érzékeny a kábelre.

(#329) Bad68 válasza fatal` (#328) üzenetére


Bad68
csendes újonc

Igen vettem jobb kábelt. Mint a gyári. Legalábbis a boltban azt mondták.

(#330) fatal`


fatal`
titán

Jött egy októberi frissítés a synchez (verziószám maradt, nem tudom mi változott).

Illetve megjelent a hivatalos térkép update, 20,5 gigabájt, kell hozzá a fenti sync frissítés telepítése és visszaigazolása az angol ford oldalon.

(#331) Hyena válasza fatal` (#330) üzenetére


Hyena
senior tag

Es , hogy jott ez az oktoberi frissites?
Online wifin?
Ugyszinten erdekelne hol talaltad a "hivatalos terkep update"et es mi a verzioszama?

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#332) fatal` válasza Hyena (#331) üzenetére


fatal`
titán

Nem wifin, hanem az angol ford owner oldalon, ahonnan a sync frissítéseket lehet letölteni. A sync verziószáma maradt, egyedül a GB5T-14G386-AB.tar.gz fájl változott, de kiírta, hogy fel kell tenni az újat az új térképhez.

A térkép pedig a korábban egy blogról letölthető volt már, de én megvártam, amíg a hivatalos oldalról elérhető lett, emlékeim szerint a verziószáma F7 vagy valami ilyesmi.

Nem raktam még fel, mert egyelőre nincs ekkora pendriveom.

Az updateket innen lehet letölteni. Telepítés után a pendrive syncmyride mappájába kerül egy XML azt kell visszatölteni az oldalon és utána lehet letölteni a térképet.

(#333) Hyena válasza fatal` (#332) üzenetére


Hyena
senior tag

Ismerem az altalad linkelt oldalt es nekem alvazszam alapjan nem talal frissitest az aprilisban ugyaninnen letoltotthoz kepest es az F7es terkepeket is meg akkor feltettem.
Azt hittem , hogy valami uj...

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#334) smallshark válasza smallshark (#262) üzenetére


smallshark
csendes újonc

Üdv! Ezt próbálta már valaki?

[link]

[ Szerkesztve ]

FordKuga 2.0 TDCI 150 LE FWD ST 2017.09.

(#335) Tsebacsi válasza smallshark (#334) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Ha van rá dedikált gombsor, kijelző, minek nyomogassam a tapin? Oké mert lehet, de szerintem felesleges mókolás a rendszerben.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#336) fatal` válasza Hyena (#333) üzenetére


fatal`
titán

Érdekes, nekem akkor azt írta nincs új térkép, ráadásul én augusztusban frissítettem és most másmilyen sync 3 zipet szedett le.

(#337) Drakk válasza fatal` (#332) üzenetére


Drakk
tag

Nekem sem dobta fel a frissítést.
Az én verzióm 18025.

Amit most gondolsz, holnapi életedet formálja.

(#338) fatal` válasza Drakk (#337) üzenetére


fatal`
titán

Nekem is az volt és az is maradt, de eltér a két zip.

Ez volt (szeptemberi letöltés): SYNC3_2746623944_Update.zip
Ez lett: SYNC3_2746623992_Update.zip

Ez tér el benne: SyncMyRide\GB5T-14G386-AB.tar.gz

Érdekes.

(#339) dave182 válasza Bad68 (#327) üzenetére


dave182
senior tag

Hello, Hévízgyörk környékén (Veresegyház-Gödöllő-Hatvan) én is tudok segíteni, S7 edge és Note 8, nem gyári kábellel hiátlanul megy a SYNC-kel..

(#340) ZPKing


ZPKing
tag

Helló
Foglalkozott már valaki ezzel a 20,6GB-os frissítés csomaggal ami most került fel?
Ez most mi valójában mert eltérő infókat találok róla a neten.
Köszi

(#341) fatal` válasza ZPKing (#340) üzenetére


fatal`
titán

Térkép. Még nem tettem fel, mert nincs ekkora pendriveom perpillanat.

(#342) Hyena válasza ZPKing (#340) üzenetére


Hyena
senior tag

Honnan lehet letolteni es mi a verzioja?

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#343) fatal` válasza Hyena (#342) üzenetére


fatal`
titán

(#344) BPuma válasza fatal` (#343) üzenetére


BPuma
csendes tag

Sziasztok! Segítsetek légyszíves! :( Telefon: Samsung S7, Android 8.0 van rajta, Android Autóból pedig a 3.7.584043. Kocsiban Sync 3.0 Build 18025. Amikor összekötöm az autót a telefonnal USB kábellel, akkor pár másodpercre megjelenik az autó képernyőjén az Android Auto, de aztán el is tűnik. Hogy tudnám működésre bírni? /Jobbra nyíl + power gombbal már reset-eltem, másik USB porttal is próbálkoztam, de nem segített./

Egy iPhonnal sikerült a kapcsolat, de elég lassú volt a kép. 😪 Kb másodpercenként frissítette a képernyőt navigálás közben. Ennek ilyennek kell lennie? Androiddal is ennyire lassú lesz?

(#345) Hyena válasza fatal` (#343) üzenetére


Hyena
senior tag

Ugy latszik mindig a hivatalos ford oldalra lyukadunk ki.
Nekem ott nem talal updatet az aprilisi allapothoz kepest.

You'll be pleased to hear your Maps software is already up-to-date

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#346) Hyena válasza BPuma (#344) üzenetére


Hyena
senior tag

A kabel amivel a telefont rakotod az infotainmentre igen sarkalatos pont.
A gyari kabellel probaltad?
Amugy egyaltalan nem lassu.

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#347) BPuma válasza Hyena (#346) üzenetére


BPuma
csendes tag

iPhonennál gyári kábel volt, és igen lassú. 😪😪 Androidnál most megpróbáltam egy másik kábellel is, és rögtön működött. 😀😀😀 S tényleg nem lassú ezzel. 😀😀😀

(#348) ZPKing válasza fatal` (#341) üzenetére


ZPKing
tag

Nekem van ekkora pendrive.
az a kérdés hogy csak ez a félj kell a pendrive-ra és az autoinstallt át kell írni erre?
vagy kell másik fálj is mellé?

(#349) fatal` válasza ZPKing (#348) üzenetére


fatal`
titán

Előbb a 2 gigás sync update kell, a másik zipet hagyd. Lefrissül, 18025 lesz a build.

Utána kell a 20 gigás térkép. Kicsomagolod a zipet és kész, nem kell az autoinstallt bántani ott van készen a zipben (ha a hivatalos oldalról töltötted).

(#345) Hyena: A most megjelent zipben nekem a F7 térkép van, gondolom neked az van, nincs újabb.

[ Szerkesztve ]

(#350) Hyena válasza fatal` (#349) üzenetére


Hyena
senior tag

igen az

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.