Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) vinczu válasza ZPKing (#200) üzenetére


vinczu
csendes tag

ott van a route settings-ben: avoid toll roads -> fizetos utak elkerulese
https://www.youtube.com/watch?v=0ExncwH82Zk&feature=youtu.be&t=1303

(#202) Drakk


Drakk
tag

Külföldi fórumokat olvasgatva kijött egy frissítés aminek a verziószáma: SYNCGen3.0_3.0.18093.
Valaki próbálta már felrakni?

Amit most gondolsz, holnapi életedet formálja.

(#203) Hyena válasza Drakk (#202) üzenetére


Hyena
senior tag

A hivatalos ford oldal nem kinalja fel ezt a verziot...

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#204) vinczu válasza Drakk (#202) üzenetére


vinczu
csendes tag

ezt az oldalt szoktam nezegetni, itt még a 'nem hivatalos' kategoriaban van
http://mondeo-mk5.de/index.php/Thread/1832-HowTo-Sync3-Endlich-Kartenupdate-F7-f%C3%BCr-alle/?pageNo=1

[ Szerkesztve ]

(#205) Maxximus


Maxximus
őstag

Van új android auto verzió. Mai.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#206) ZPKing válasza Maxximus (#205) üzenetére


ZPKing
tag

Szia ehhez van valami unlock ha jól tudom ugye?
Azért hogy lehessen még hozzá alkalmazásokat csatolni
mint pl a carstream.
tudsz esetleg linket az unlock-hoz?
Köszi

(#207) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Továbbra sem értem miért nem kezeli a telefont rendesen az Android auto-m. Ugye az a problémám, hogy felvenni és lerakni is csak a telefonon tudom. Ez egy Huawei Mate 10 pro esetében van. A korábbi Samsung Galaxy S7edge jól működött.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#208) Hyena válasza Tsebacsi (#207) üzenetére


Hyena
senior tag

Ez ugy hangzik mintha valami permission hianyozni neki....

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#209) Tsebacsi válasza Hyena (#208) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Külföldi fórumon is panaszkodnak rá, majd délután idelinkelem, mert most időm nem engedi :(

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#210) Tsebacsi válasza Tsebacsi (#209) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

[link] Az in call screen nem él nekem sem. Minden más működik. A waze hiba akkor szokott lenni amikor nincs frissítve a waze vagy az Android auto program. A zene spotify-al jól működik pl.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#211) Drakk válasza Maxximus (#205) üzenetére


Drakk
tag

Köszönöm! :)

Amit most gondolsz, holnapi életedet formálja.

(#212) Maxximus válasza ZPKing (#206) üzenetére


Maxximus
őstag

Nem tudok ilyenről.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#213) Maxximus válasza Tsebacsi (#207) üzenetére


Maxximus
őstag

Lehet a samu jobban fekszik . Note 8-al is fafa.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#214) Teewine


Teewine
tag

Jelentem én is lefrissítettem a térképeket. Keserves volt.

Az istenek nem akart települni, mindig hibát írt ki. Végül az lett a megoldás, hogy a Gracenote-ot törölni kellett a fejegységről, utána felment a térkép frissítés, majd vissza a Gracenote-ot.

Ha valaki hasonló problémába ütközne, ne csüggedjen, van megoldás.

Emotiva

(#215) Drakk válasza Teewine (#214) üzenetére


Drakk
tag

Gratulálok! :) Az F7 verzióra frissítettél?

Amit most gondolsz, holnapi életedet formálja.

(#216) Teewine válasza Drakk (#215) üzenetére


Teewine
tag

Igen.

Emotiva

(#217) sparta2


sparta2
tag

Szia!
A Gracenote-ot mi módon sikerült törölni?

(#218) Teewine válasza sparta2 (#217) üzenetére


Teewine
tag

Az autoinstall.lst fájlban az alábbiaknak kell szerepelniük:

[SYNCGen3.0_3.0.18025_PRODUCT]

Item1 = Gracenotes Eraser
Open1 = SyncMyRide\GB5T-14G386-SC_88394.tar.gz
Options = Delay,AutoInstall

Ebből látható, hogy kell a GB5T-14G386-SC_88394.tar.gz nevű fájl.

Innen letölthető: http://ivsu.binaries.ford.com/swparts/GB5T-14G386-SC_88394.tar.gz

Bővebb infó az alábbi oldalon:

https://mondeo-mk5.de/index.php/Thread/1832-HowTo-Sync3-Endlich-Kartenupdate-F7-f%C3%BCr-alle/?postID=53193&highlight=gracenote%2Beraser#post53193

Emotiva

(#219) sparta2 válasza Teewine (#218) üzenetére


sparta2
tag

Köszi az infót! :R

(#220) FreeBee


FreeBee
csendes tag

Sziasztok,
2017-es S-Maxot használok, ami a tapasztalatok szerint nem szíveli a Samsung telefonokat. Jelenleg egy S8-at használnék, de próbáltam A5-tel és S5 Minivel is.
A napokban kaptam egy ősrégi Lenovo Tabot kölcsön, stabilan megy vele az AA, nem dobja el Error 12-vel a kapcsolatot a Sync3.
Segítségeteket szeretném kérni: ha esetleg bki akinek az S8 Sync3 kombó (az alap navi nélküli verzió) működik és rám tudna szánni 15 percet egy rövid tesztre, nagyon hálás lennék.
Jó lenne beazonosítani a hibás komponenst.
Székesfehérvárról indulnék, de amennyit szívtam szívesen vállalok hosszabb utat is :-)
Nagyon köszönöm!

FT

(#221) Hyena válasza FreeBee (#220) üzenetére


Hyena
senior tag

Nekem egy Ford Focusom van es szinten S8-al hasznalom a Sync 3at,
Az android auto kifogastalanul mukodik hosszabb utnal sincs vele baj.
Nekem a navis infotainment van a kocsiban.
Az egyetlen dolog amit eszrevettem meg regebben, hogy a kabel minosege nagyon lenyeges szempont , ugyanis az olcso noname ebay-n vasarolt kabellel voltak stabilitasi hibak.
A gyari kabellel , vagy mas jo minosegu usb c vezetekkel nincsennek ilyen gondok.

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#222) Teewine válasza FreeBee (#220) üzenetére


Teewine
tag

A Settings/Android Auto Preferenc menüben engedélyezve van a szolgáltatás? Enable vagy Disable? Enable-n kell lennie, hogy működjön az android auto szolgáltatás. Továbbá nem árt, ha a használni kívánt készüléken telepítve van az Android Auto alkalmazás. Enélkül az alkalmazás nélkül sem megy ez a funkció.

Innen letölthető:

https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-auto/

Nálam tökéletesen működik S8-al az Android Auto szolgáltatás. Bár nekem navis Sync3 rendszerem van. Nem navis verzióval nincs tapasztalatom.

[ Szerkesztve ]

Emotiva

(#223) Maxximus válasza FreeBee (#220) üzenetére


Maxximus
őstag

3 hónapja használom Mondeo (2018) SYNC 3 (navi nélküli, nagy érintő LCD) +Note 8 (Oreo 8.0) + Android Auto v 3.3.5820+ Vaze = aránylag stabil rendszer, de korántsem bug mentes.

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#224) Maxximus válasza Teewine (#222) üzenetére


Maxximus
őstag

újabb (tegnapi ) Android autó verzió

Android Auto - Maps, Media, Messaging & Voice 3.4.5825

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#225) Teewine válasza Maxximus (#224) üzenetére


Teewine
tag

Nincs olyan ismerősöd,akinek szintén S8 mobilja van? Lehet nem lenne hülyeség egy másik S8-al kipróbálni, hogy azzal működik-e.

Tudom még ajánlani a fejegység gyári állapotra történő visszaállítását.Nálam például, ha kecskézett a telefon kapcsolódása, ez megoldotta a problémát.

Külföldi fórumokon sokan a gyenge minőségű adatkábelben látják a hibát. Én a gyárilag kapott kábelt használom. A gyári kábellel nincs semmi bajom.

A telefonodat jó lenne másik autóban is kipróbálni. A telefon hard resetét hagynám utoljára.

Emotiva

(#226) FreeBee válasza Teewine (#225) üzenetére


FreeBee
csendes tag

Sziasztok,
Köszönöm a tanácsokat.
A jelen S8-om előtt volt nálam egy másik kb 3 hónapig, tesztelésre. Nagyon vártam a véglegest, de nem hozott változást.
Egyébként a fejegység uezt csinálja az összes Samsung telefonnal - ráadásul a most a nemrég kiadott iPhone-ra
Applinkkel Sync3-mal összehozott Waze is fagy.
https://www.waze.hu/2018/a-ford-sync-3-es-a-waze/
Kb azonos módon, mint az S8-cal felépített kapcsolat, max 10 precenkent :-(
Sztem meglátogatom a szakszervizt...
Legyen szép a napotok :-)

(#227) Teewine válasza FreeBee (#226) üzenetére


Teewine
tag

Arról viszont nem írtál, hogy a fejegységet visszaállítottad-e gyári állapotra és utána mi a helyzet.

A szakszervízzel kapcsolatban nem nagyon biztatlak. Ahol én voltam a szoftver és térkép frissítésre azt nyilatkozták, hogy oldjam meg magamnak otthon WIFI-n, azért van benne. Azt éppen nem tették hozzá, hogy úgy oldom meg magamnak, ahogy akarom, de legyen más a tapasztalatod.

Emotiva

(#228) Maxximus válasza Teewine (#227) üzenetére


Maxximus
őstag

Kb ,ennyit értenek hozzá általában...de amikor eladják az autót nagy hangon, hogy persze,minden van benne,mindent tud !
Azután jöhet a fórumozgatás,hogy valamire tudd használni.
Elég szánalmas...
Én rádobtam az otthoni wifimre (a garázsban már látja ha beállok), de OTA-n még soha nem frissített, sztm nem is tud... :N

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#229) Tsebacsi válasza Maxximus (#228) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Dettó, nálam sem talál soha semmit.

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#230) forintuser válasza Maxximus (#228) üzenetére


forintuser
őstag

Szintén .Pedig csak egy fal, és három méter választ el a wifitől.

Holnapkészítést vállalok.

(#231) Teewine


Teewine
tag

Én ettől függetlenül szeretem az autót. Előtte egy 2008-as Mondeónk volt. A 2008-as Mondeo után nem érzem semminek a hiányát sem. Annak ellenére, hogy most Focus van, ami visszalépés egy kategóriát, mégis felszereltségben előrelépés. Kényelmetlenebbnek sem érzem ezt a Focust, mint az előző Mondeot.

Egyedül, ami zavar, hogy lenne egy jó navis fejegység, de hogy a mai világban miért okoz akkora problémát a szoftver fejlesztőknek a magyar nyelvet belerakni, azt továbbra sem értem. Főleg ha azt veszem alapul, hogy a navigációnak ha jól tudom az alapja a Here navigáció, amiben mindenféle nyelv megtalálható,de javítsatok ki ha ezt nem jól tudom.

Emotiva

(#232) FreeBee válasza Teewine (#227) üzenetére


FreeBee
csendes tag

Szia,
Nem tudom hogy kell visszaallítani, de a Szerviz azt állítja, h az előző alkalommal megtették.
Mai friss update az, hogy futtattak egy tesztet, ami megmutatja, h az auto is tudja, h vmi nincs rendben az AA-val.
Megkérdezték a központot, szerdán hívom őket.
Kérlek szorítsatok ;-), hha valami jó kerekedik ki ebből.
Üdv, FT

(#233) Teewine válasza forintuser (#230) üzenetére


Teewine
tag

Ne is foglalkozz vele. Nekem a garázsban van a jelerősítő. Úgysem megy a frissítés. Frissítés ellenőrzéskor csak teker és csak teker és nem történik semmi sem.

Emotiva

(#234) Teewine válasza FreeBee (#232) üzenetére


Teewine
tag

Gyári állapotra visszaállítás: Settings/General/Master reset. A Master reset menü legalul van.

Nem kell félni tőle, mert szinte semmi sem történik az autóval. A fejegységnek nincs köze magához az autóhoz, mármint a motor és egyéb vezérléshez. Nem az a rész lesz reszetelve, csak a fejegység.

Nekem például Master reset után még a rádió adókat sem kellett újra behangolnom, de legalább kitakarítja a hibás bejegyzéseket a fejegységből.

Hidd el ez az autó sem egy csoda, vagy egy űrhajó. Nem lehet elrontani semmit sem rajta. Erre azért vigyáztak a fejlesztők.

Emotiva

(#235) Bélaaaa


Bélaaaa
őstag

2017-es Focus, Sync 3.

Nem tudjátok, hogyan lehet rávenni a Carstreamot, hogy filmet tudjak nézni a kocsi 8"-os tabletjén?
AA telepítve van, stabil, de nincs meg a megfelelő menüpont, hogy el tudnám indítani a CarS-et.

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#236) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Hihetetlen dolog történt, ?talán a legutóbbi Android auto frissítés óta? van on-call képernyőm kábeles csatlakozás esetén is Huawei Mate10Pro telefonnal (eddig nem volt). Öröm bódottág! :DD

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#237) smallshark


smallshark
csendes újonc

Üdv mindenkinek! Tegnap kezdtem el csak foglalkozni a témával, jelenleg SYNC3 2.3 (17109) F6.1 van a kocsiban.
Meg tudná valaki mondani, hogy a Sync 3.0.13 (18025) frissítés csomagban mi a HB5T-14G386-AHH.tar.gz file, mert a két letöltött verzió közül az egyikben szerepel, a másikban nem.

FordKuga 2.0 TDCI 150 LE FWD ST 2017.09.

(#238) Teewine válasza smallshark (#237) üzenetére


Teewine
tag

Honnan töltötted le?

A hivatalos Ford oldalról csak egy fajta csomagot lehet letölteni miután a VIN kódot beírod. Én ezt a hivatalos csomagot ajánlom.

https://www.ford.co.uk/owner/resources-and-support/sync-bluetooth/update#/

Amúgy a kérdésedre a válasz:

-TBB is still the NAV check

-AHH contains the base image & normalizes between '16, '17, and '18 vehicles/APIMs

-SC deletes old stuff (gracenotes, &c.)

-BB nothing more than the voice_new recognition software

-AAB it appears undoes the normalizing that was done in -AHH

-BA nothing more than the gracenotes_new image

-AJ is all of the apps and some finishing bits

-AA generates the .xml file back to USB

[ Szerkesztve ]

Emotiva

(#239) smallshark válasza Teewine (#238) üzenetére


smallshark
csendes újonc

Köszi a választ, bár nem igazán értem mit is jelent pontosan........
Amit találtam az egyik a hivatalos verzió, melyet Te is ajánlottál, a másikhoz linket a www.mondeo-mk5.de
( https://www.mondeo-mk5.de/index.php/Thread/1832-HowTo-Sync3-Endlich-Kartenupdate-F7-f%C3%BCr-alle/?pageNo=47 ) oldalon leltem ivsu.binaries.ford.com/owner-p…581/WF0VXXGCEVHJ12972.zip

FordKuga 2.0 TDCI 150 LE FWD ST 2017.09.

(#240) Teewine válasza smallshark (#239) üzenetére


Teewine
tag

Emlékeim szerint a hiányos verzió azoknak kell, akik annó a 18025 verzió előtti Beta verziót feltették, mint én is. Akinek jelenleg is gyári állapot van, annak kell a teljes verzió.

Amiket írtam neked betűket, azok a fájlok nevének a végén a tar.gz előtt vannak. Az általad kérdezett AHH végű fájlt úgy tudnám neked szemléltetni, mint egy alap, fapados linux, mint mostanában a "minimal" telepítés, tehát maga a sallangmentes oprendszer.

Remélem így már érthető.

Korábban már beszéltünk róla, hogy nem tudod elrontani a frissítést. Legfeljebb kiírja a fejegység, hogy nem sikerült a frissítés és marad a jelenlegi verzió.

Emotiva

(#241) smallshark válasza Teewine (#240) üzenetére


smallshark
csendes újonc

Logikusan hangzik amit írsz, magam is így gondolkodtam, ezért is kérdeztem......hiszen a gyári, mondjuk úgy hivatalos verzió tartalmaz kevesebb file-t, amit a német fórumról szedtem, abban van a + AHH.
Egyébként megcsináltam a frissítést a VIN szám alapján letöltött hivatalos verzióval, álló motorral ( 114. hsz. szerint :R ). Egyből tökéletesen lefutott, kb. 20-25 perc alatt. Jelenleg SYNC 3.0 (18025). Log file visszatöltés nekem is hibát jelzett többszöri próbálkozásra is. Majd WiFi-n elintézik :)
Frissítés után AndroidAuto nem indult, reset-et (gyári visszaállítás) csináltam a fejegységen. Ezután tökéletesen működött minden.......egy darabig. Később a navigációk (Waze, Google) vagy el sem indultak, vagy pár másodperc után leálltak és visszaállították az üres AndroidAuto képernyőt az alsó "ikonsávval", ahonnét már csak az a megoldás, ha leválasztom a telefont.
Kipróbálom másik készülékkel......lehet, nem szeretik egymást. Vagy ha valakinek van más ötlete, tapasztalata, kérem ossza meg!

FordKuga 2.0 TDCI 150 LE FWD ST 2017.09.

(#242) Teewine válasza smallshark (#241) üzenetére


Teewine
tag

Én megpróbálkoznék mégy egy lehetőséggel.

Mégpedig visszaállítod gyári beállításra és utána egyszerre tartod nyomva a jobbra léptető fizikai gombot és a bekapcsoló gombot, míg újra nem indul a rendszer.

Emotiva

(#243) smallshark válasza Teewine (#242) üzenetére


smallshark
csendes újonc

Sajnos nem segített. A telefonommal van a baj. Másik készülékkel (Android 8.0) tökéletesen működik. Csak a navigációk nem mennek az enyémről, de hát pont ez lenne a lényeg. Köszönöm a segítséget!

Korábban már volt téma, csak idő előtt elhalt, hogy a klímavezérlés nem megy az érintőkijelzőről. Mondeokban megfigyelésem szerint mindben van "climate" menüpont, Focusban, Cmaxban, Kugában pedig azokban, melyekben nincs navi. Gondolom a Mondeoban azért szükséges feltétlenül, mert nincs fizikai gomb a levegőáramlás elosztásának kezelésére. A többi említett típusban van, így azokban nem szükséges.....de, nem is lehetetlen a jelek szerint.
Akinek nincs gyári navi a kocsijában meg tudja erősíteni a fentieket? Van valakinek ötlete, tapasztalata hogyan lehet kiegészíteni ezzel a lehetőséggel az egységet? Egyáltalán érdemes rajta agyalni, vagy felejtős?

FordKuga 2.0 TDCI 150 LE FWD ST 2017.09.

(#244) Teewine válasza smallshark (#243) üzenetére


Teewine
tag

Érdekes, mert nekem Galaxy S8-am van és nincs vele problémám.

Érdemes lenne még megnézni a fejegységen és a telefonon az engedélyeket, beállításokat.

Pl. ha Sygicet akarok használni, akkor kikapcsolom a fejegységen az Android Auto hozzáférést, olyankor a MobileApps funkció működik. Ha Google Maps-t, vagy WAZE-t akarok használni, akkor visszakapcsolom az AndroidAuto-t.

[ Szerkesztve ]

Emotiva

(#245) Drakk válasza smallshark (#243) üzenetére


Drakk
tag

Korábban írtam egy béta verzióról, ahol mintha megint megjelelent volna a klímavezérlés. Sajnos ez még egy béta verzió, hivatalos frissítést nem jött még ki.

[ Szerkesztve ]

Amit most gondolsz, holnapi életedet formálja.

(#246) smallshark válasza Teewine (#244) üzenetére


smallshark
csendes újonc

Sajnos más beállításokkal sem megy. Nekem Huawei P9 (Android 7.0) van, a páromnak Huawei P10 (Android 8.0)....azzal tökéletes, bármilyen beállításokkal. Majd cserélünk :DD

FordKuga 2.0 TDCI 150 LE FWD ST 2017.09.

(#247) Teewine válasza smallshark (#246) üzenetére


Teewine
tag

Én az ország keleti részén, Berettyóújfaluban lakok. Nem tudok esetleg személyesen segíteni? Az ország melyik részén laksz?

Emotiva

(#248) smallshark válasza Teewine (#247) üzenetére


smallshark
csendes újonc

Köszönöm, de ez most sajnos nehezen kivitelezhető, én budapesti vagyok. Közben még két telefonnal kipróbáltam és tökéletesen működik, szóval az én készülékemmel lesz a baj. Ha kicsit több időm lesz megpróbálom megfejteni a dolgot.
Kábelproblémára is gyanakodtam, többet is kipróbáltam, de nem megy......a többi készülék viszont bármelyikkel. Tehát ez is kilőve.

FordKuga 2.0 TDCI 150 LE FWD ST 2017.09.

(#249) dave182 válasza smallshark (#248) üzenetére


dave182
senior tag

Esetleg próbálj a telefonon egy factory reset-et, ha belefér, lehet segít...

(#250) Teewine válasza smallshark (#248) üzenetére


Teewine
tag

Ez is valami, hogy tudod mi a hiba forrása.

Emotiva

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.