Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-06-01 19:34:57

LOGOUT.hu

Egyelőre "kilóra" bemásolva feherzaj45 kolléga anyaga, köszönjük neki!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) Enoleyz válasza anonym1s (#649) üzenetére


Enoleyz
csendes tag

Sajnos nem az enyém :O Még csak tervbe van véve a telefon.
Igen az US is tökéletes ide. :) Nem is értem az ASUSt minek kellett még a WW és az US verziót is külön szedni :N

(#652) alexw801 válasza Enoleyz (#651) üzenetére


alexw801
senior tag

Üzletpolitika.
A WW verzió már kb. márciustól kapható, én az 550ML WW-t áprilisban rendeltem.
Az US verzióval kb. júniusban léptek piacra az USA-ban.
Sajnos eléggé korlátozzák a verziók eladását a régiókban, én pl. Tajvanban csak TW verziót tudtam volna venni, a hivatalos ár - 5% áfa áron. Nem vettem.

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#653) Enoleyz válasza alexw801 (#652) üzenetére


Enoleyz
csendes tag

Nekem ennyit nem jelent a 4G, úgyhogy nekem pandawillről fog érkezni :))

(#654) ATM_automata válasza Enoleyz (#653) üzenetére


ATM_automata
őstag

Tekintve, hogy milyen meredeken esnek a használt telefon árak, és mennyit avul egy készülék rövid idő alatt, későbbi eladásnál komoly szempont lesz, hogy van-e 4G vagy nincs. Ez kb olyan, mint a van-e klíma a kocsiban vagy nincs. Emlékszem mennyien mondták az ismerősök közül, hogy nem baj, hogy nincs a kocsijába klíma, mert neki nem is kell, meg amúgy is...aztán kb ugyan így prüszkölt az összes, amikor el akarta adni, hogy hát nem akarnak érte rendes pénzt fizetni, mert nincs benne klíma...

Egy dolgot megtanultam az elmúlt 20 év IT pályafutása alatt. Elavult technikába nem szabad pénzt tenni. Sajnos a 3G is ilyen a mobilszolgáltatóknak hála. Mire ezt el akarod majd adni, a 4G is múltidő lesz....arról nem is beszélve, hogy ahogy nézem árban nem nyersz rajta annyit, ha egyáltalán olcsóbb lesz mire mindent kiköhögsz utána /vám + áfa/ és még garanciád se lesz rá .

Amúgy most komolyan...100.000.-Ft fölött van pandán még az 1,8-as verzió is, a 2,3/64GB-os is inkább 110.000.-Ft felér jár + posta, vám, áfa. Komolyan van olyan ember, aki egy ilyen árfekvésű telefonnál sajnál 15.000.-Ft pluszt 2 év magyar garanciára meg korrekt hálózatkezelésre?

[ Szerkesztve ]

What else?

(#655) Enoleyz válasza ATM_automata (#654) üzenetére


Enoleyz
csendes tag

Ez csak a jelen állás szerint panda. Mire én telefont veszek bármerre változhat az ára, majd akkor tüzetesebben átnézem a kínálatot.( Meg addig hátha valami agyas kitalálja, hogyan kell feloldani a 4G frekvenciákat :D )
Nálam 100 a plafon, és ragaszkodom ehhez a telefonhoz.( Nem mintha egyszer is a kezemben fogtam volna ;] ).

[ Szerkesztve ]

(#656) twollah1976 válasza Enoleyz (#655) üzenetére


twollah1976
őstag

A Hardverapron arulnak ilyen telefonokat.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#657) alexw801 válasza twollah1976 (#656) üzenetére


alexw801
senior tag

Nagy szövegek voltak fentebb ez ügyben, ez mind "szürke", nincs magyar gari.

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#658) Prien válasza Enoleyz (#655) üzenetére


Prien
addikt

Meg addig hátha valami agyas kitalálja, hogyan kell feloldani a 4G frekvenciákat

Nem tudom,ha a modem nem támogatja , akkor megoldható lenne-e ez szoftveres mahinációval.... nem lenne rossz, mondjuk!

A kevés is több a semminél.

(#659) alexw801 válasza Prien (#658) üzenetére


alexw801
senior tag

A 4G freki váltás nem megoldott, sorg(e) orosz felhasználó Tajvanból a szakértő e kérdésben:
http://forum.xda-developers.com/zenfone2/general/how-to-change-4g-bands-ze551ml-t3091869/page15
Nem lehetséges.
Ezért nem vettem 90000 Ft-ért 4/64 GB 551ML-t, amikor ott jártam.

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#660) Prien válasza alexw801 (#659) üzenetére


Prien
addikt

A nálunk kapható modellekben hogy van megoldva vajon?

A kevés is több a semminél.

(#661) alexw801 válasza Prien (#660) üzenetére


alexw801
senior tag

Mi a kérdés???
A dobozon nyomtatott TW, CN, WW, US, stb.-t kell nézni.
Csak a WW lehet hivatalosan itthon forgalmazott.
Szürkén bármi lehet.

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#662) #03372544


#03372544
törölt tag

Szerintetek ez elírás, vagy miért ilyen olcsó az expansys-on?
Akárhogy nézem ez a 4G verzió az erősebb procival, de itthon ez 120nál kezdődik azt hiszem.

szerk.: basszus már nincs is, benéztem, tegnap még volt

[ Szerkesztve ]

(#663) Nigér válasza #03372544 (#662) üzenetére


Nigér
őstag

De legalább amíg volt, két színben is volt raktáron: black, fekete.

;]

(#664) sputyi70


sputyi70
aktív tag

Sziasztok. Voda 4g hez jó a tw vagy mindenképpen ww verzió kell?

(#665) #70516736 válasza sputyi70 (#664) üzenetére


#70516736
törölt tag

kell a ww csak az tudja a b20 800mhz-t

(#666) sputyi70 válasza #70516736 (#665) üzenetére


sputyi70
aktív tag

Köszi akkor a TW felejtős mindenképpen? Most van rendelés alatt és nem volna jó befürdeni vele.

(#667) Enoleyz válasza alexw801 (#659) üzenetére


Enoleyz
csendes tag

A francba én meg azt hittem csak szoftveresen van korlátozva :(( Nem tudjátok, valamelyik szolgáltatónál lesz kapható?

(#668) matteo_szg válasza Enoleyz (#667) üzenetére


matteo_szg
őstag

Dual SIM-es....esélytelen, hogy bekerüljön szolgáltatóhoz.

jupiiii

(#669) anonym1s


anonym1s
őstag

Hasznalta mar valaki tenyleges navigaciora? Mik a tapasztalatok?
Akiknek mar regebb ota megvan a telefon, nem tapasztaltok lassulast, fagyast, hirtelen merulo akksi, vagy egyeb hasonlo rendszerhibakat?
Holnapig el kene dontenem hogy ezt vegyem vagy az S5-ot.

[ Szerkesztve ]

(#670) alexw801 válasza Enoleyz (#667) üzenetére


alexw801
senior tag

Nem hinni kell, hanem utána olvasni:
http://forum.xda-developers.com/zenfone2/general
http://forum.xda-developers.com/zenfone2/general/asus-zenfone-2-flashing-recovery-mode-t3096596
http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=657946&st=2860
http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=658665&st=8780
http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=658672&st=1980

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#671) alexw801 válasza #70516736 (#665) üzenetére


alexw801
senior tag

Mi az a "CV" az aláírásodban?

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#672) ATM_automata válasza anonym1s (#669) üzenetére


ATM_automata
őstag

Én használtam, használom google maps és wazze navigációval. Egyikkel se volt gond. Hogy a merülése milyen? Hát milyen lehet, ha folyamatosan megy a net, kijelző meg a gps...merül...de hogy milyen mértéktől számít ez extrémnek azt nem tudom megmondani.

What else?

(#673) alexw801 válasza ATM_automata (#672) üzenetére


alexw801
senior tag

Én használtam az 550ML-t Tajvanban, Google Maps-szal (előre letöltött térkép darabbal) és a HERE-vel. Felváltva átkapcsolgattam, mindkettő kiválóan ment, 2 órás autó uton a tajpeji reptértől Taichung-ig és vissza. Az akku fogyás is elfogadható volt, nem volt töltőre kapcsolva. Az 551ML többet fogyaszt, sajna, de valamit valamiért.

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#674) #70516736 válasza alexw801 (#671) üzenetére


#70516736
törölt tag

Most már CN elírtam :B

(#675) sputyi70


sputyi70
aktív tag

Erre ránéznétek,hogy jó-e a Vodás 4g-re, ill. innen van-e sarc ?

[ Szerkesztve ]

(#676) keram2009 válasza sputyi70 (#675) üzenetére


keram2009
tag

Sarc az nem lesz UK-ből, de itt minden freki táblázat alapján nem világos pontosan milyen mert a ww típusokban nincs 700MHz inkább us verziónak tűnik így elsőre, de kérdezz rá a vevőtől az a biztos és megmondja

(#677) sputyi70 válasza keram2009 (#676) üzenetére


sputyi70
aktív tag

Köszi. Megkérdezem az a biztos. :)

(#678) ATM_automata válasza sputyi70 (#675) üzenetére


ATM_automata
őstag

310 font az mennyi most átváltva?

What else?

(#679) sputyi70 válasza ATM_automata (#678) üzenetére


sputyi70
aktív tag

Nem tudom még nem rendeltem meg, mert várok a válaszára a verzióval kapcsolatban. Ja Euró-ban van megadva az ár,de kb olyan 100k amit kinéztem.

[ Szerkesztve ]

(#680) Prien válasza sputyi70 (#675) üzenetére


Prien
addikt

A Z3560-as processzor a gyengébbik, szerintem. Z3580-as van az Edigitalban 140-ért, 2 év garival!

A kevés is több a semminél.

(#681) ATM_automata válasza Prien (#680) üzenetére


ATM_automata
őstag

Ezért is kérdeztem.

What else?

(#682) anonym1s válasza alexw801 (#673) üzenetére


anonym1s
őstag

Hali.
Biztos jok ezek, meg a sygic is, de engem az igo erdekel. Ha az nem megy rendesen, akkor a gps nem er semmit szamomra.
A topiknyito irta nehany nappal a nyitas utan hogy 10 perc hasznalat utan fagyott az igo nala, hasznalhatatlan volt. Ezert erdekel, hogy mukodik e rendesen.
Igo-val van valakinek tapasztalata?

(#683) szkorhetz


szkorhetz
őstag

Ennek az eladónak írtam, válltig állítja, hogy rendes WW a cucc, nem csak a szoftver. [link]

(#684) twollah1976 válasza szkorhetz (#683) üzenetére


twollah1976
őstag

Page not found...

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#685) mobileman válasza sputyi70 (#675) üzenetére


mobileman
aktív tag

Szerintem várd meg, míg megérkezik hozzám az első példány, aztán utána pontosabb képet fogok adni a várható verziókról...

BMW navigáció szerviz-» https://www.bmwmodulszerviz.hu

(#686) mobileman válasza szkorhetz (#683) üzenetére


mobileman
aktív tag

Enyém is ezt mondja, a lényeg a FDD-LTE alatt van, hogy támogatja- e a 800MHz- et, ezt nem írja, csak általánosan, hogy van LTE eu frekvenciára..

BMW navigáció szerviz-» https://www.bmwmodulszerviz.hu

(#687) ATM_automata válasza anonym1s (#682) üzenetére


ATM_automata
őstag

Az "IGO szülinapp" van meg, majd megnézem valamikor, hogy fagy-e vagy sem.

What else?

(#688) sputyi70 válasza Prien (#680) üzenetére


sputyi70
aktív tag

Tudom, hogy a gyengébb. 140 k nekem már elérhetetlen.

Mobileman@: Akkor várok annyira nem sürgős . Hátha a tied is jó lenne. :R Az a lényeg ne fussak lukra.

[ Szerkesztve ]

(#689) Prien válasza mobileman (#685) üzenetére


Prien
addikt

Várjuk az infókat! :R

Én valahogy nem tudom elképzelni,hogy ennyit kamuzzanak pl. a Minidealen...ott írja a 800MHz-et a 4/64 verzióra...296 dollárért... :U

A kevés is több a semminél.

(#690) szkorhetz válasza twollah1976 (#684) üzenetére


szkorhetz
őstag

Sorry, telóról voltam.

Közben out of stock. [link]

(#691) mobileman válasza Prien (#689) üzenetére


mobileman
aktív tag

296USD életben nem lesz a 4/64, jobb esetben hozzádvágják a 4/32 változatot nuku Vodafone használhatósággal, és ha nem tetszik, vagy nem azt kaptad, akkor meg küldheted vissza a pénzedért cserébe..

BMW navigáció szerviz-» https://www.bmwmodulszerviz.hu

(#692) Prien válasza mobileman (#691) üzenetére


Prien
addikt

Bekockáztatják a refound-os macerát? Mivel Paypal-el fizethető, így nekik mi a biznisz abban, ha nem azt küldenek, ami a honlapon több helyen fel van tüntetve?

A kevés is több a semminél.

(#693) mobileman válasza Prien (#692) üzenetére


mobileman
aktív tag

A paypal se olyan jó, igaz, hogy van refund, de meg tudják akadályozni, hogy végbemenjen.. Lehet, hogy pár dolláros tételnél leszarják a refundot, de pár száz dollárnál már már a fekvés..
Az is lehet, hogy eléggé meg van bolygatva ez a sok kiadott verzió, már ők se tudják, hogy melyik van. Én közvetlenül a kinti ügynökkel vagyok kapcsolatban, ők szállítják az általad ismert kínai webshopoknak is a telefont, nekem kerek perec megmondta, hogy jelenleg milyen van. De azt is hozzátette, hogy ha rendelek 50db- ot egyszerre, akkor le tudják szállítani a kívánt WW verziós készüléket. Lehet, hogy ez van a kínai áruházaknál, persze, hogy ott telik ennyi példányra..

[ Szerkesztve ]

BMW navigáció szerviz-» https://www.bmwmodulszerviz.hu

(#694) anonym1s válasza ATM_automata (#687) üzenetére


anonym1s
őstag

Kossz!
A szulinapp jo lesz, de kozben mar rendeltem egy feketet.
Remelem bevalik, de ha megsem, akkor eladom.

(#695) ATM_automata válasza anonym1s (#694) üzenetére


ATM_automata
őstag

A szülinapp csak magyar országot viszi tudtommal. Eddigi tapasztalataim alapján a Waze de már a Google navigáció is igen csak jól használható.

What else?

(#696) anonym1s válasza mobileman (#693) üzenetére


anonym1s
őstag

Ha meg lehetne akadalyozni hogy vegbemenjen egy refund, akkor semmi ertelme nem lenne a paypal vasarlo vedelmenek.
Kivancsi vagyok, szerinted hogyan tudjak meg akadalyozni.

(#697) mobileman válasza anonym1s (#696) üzenetére


mobileman
aktív tag

Úgy, hogy azonnal leveszik a pénzt a számláról.. Nem kaptál Te soha pénzt paypalon keresztül? :)
Max úgy csinálják, hogy a legközelebbi utaláskor nem továbbítja a más által vásárolt összeget, azonnal zárolják refundra...
De az is lehet, hogy közvetlenül leveszi a paypal az eladó összekapcsolt számlájáról a pénzt, feltéve, ha rendelkezésre áll a szükséges összeg.

[ Szerkesztve ]

BMW navigáció szerviz-» https://www.bmwmodulszerviz.hu

(#698) Prien válasza mobileman (#697) üzenetére


Prien
addikt

Szerencsére nincs negatív tapasztalatom külföldi vásárlással, de továbbra sem hinném,hogy kamu adatokkal nyomják el Európába a kínai hálózatos telefonokat...ennek a mai világban gyorsan híre menne a nemzetközi fórumokon, közösségi oldalakon és cseszhetnék a többi megrendelést- valamint a bolt iránti bizalmat sem gondolnám, hogy kockára tennék.

Te is tudsz szerezni ennyi pénzért WW Hardveres 4/64-est, nem? :)

A kevés is több a semminél.

(#699) cotag válasza mobileman (#693) üzenetére


cotag
senior tag

Írtam volna én privátot..de éjjel nem működött a privátüzenet küldés.Sorry.
Kérdeztem tőled ww verzió kapok e, és igent írtál rá...
Most utalnék és jó lenne tudni mi a helyzet, mert nem mindegy...
Mondjuk telenor 4G lenne a főkártyán, és a vodafonos sim csak hanghívásra lenne használva, tehát még a CN verzió jó lehet ha minden igaz.

(#700) alexw801 válasza anonym1s (#682) üzenetére


alexw801
senior tag

Az eladott 550ML telót a kollégám igazított iGO-val használja, sokat jár EU országokba cégautóval, működik.

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.