Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-06-01 19:34:57

LOGOUT.hu

Egyelőre "kilóra" bemásolva feherzaj45 kolléga anyaga, köszönjük neki!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1501) gusthy válasza Sword (#1500) üzenetére


gusthy
veterán

Nekem rendben volt minden :)

(#1502) Sword válasza gusthy (#1501) üzenetére


Sword
őstag

Lehet, hogy bonyolultabb eset vagyok ☺
Dual miatt valtok note 4-rol, ráadásul egy Gear S-t is életre kell keltenem majd valahogy.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#1503) matteo_szg válasza Sword (#1502) üzenetére


matteo_szg
őstag

Welcome back! :)

Várom a véleményed, mindenképp írj tapasztalatokat!

jupiiii

(#1504) twollah1976 válasza lovi27 (#1499) üzenetére


twollah1976
őstag

Jo parszor valaszoltam embereknek, hogy meg mi az elteres a CN es a WW verziok kozott, de nem jutott el a tudatukig

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#1505) WOT-H-A-C válasza anonym1s (#1498) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Valóban, kezd elindulni valami!! Bár a rom- ok igenbkezdeti állapotban vannak. Lesz ebből valami! :K

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#1506) gusthy válasza anonym1s (#1498) üzenetére


gusthy
veterán

Ez mindenképpen örömteli, bár egyelőre nem érzem szükségét custom / AOSP romoknak, elég jó a gyári. Hiába no, a 4GB RAM sok mindent megold :)

(#1507) e-newsee válasza Sword (#1492) üzenetére


e-newsee
addikt

Nem hiszem, hogy bármelyik iPhone ennél jobbat produkálna. És most nem az Asust dicsérem, csak mindenki az iPhone-ból, iPod-ból indul ki. Persze, az akkori MP3 lejátszós, meg okostelefonos mezőnyhöz képest tuti volt, de manapság a gyártók nagy része figyel erre, és utolérte a mezőny az almákat. Ezt pedig jónak írják.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#1508) Sword válasza matteo_szg (#1503) üzenetére


Sword
őstag

Köszi ☺
Úgy látom itt nem lesznek hw hibák, mint a padfone 2 esetében voltak. Reményekkel telve vágok neki a kalandnak.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#1509) gusthy válasza e-newsee (#1507) üzenetére


gusthy
veterán

Az a helyzet, hogy az Apple kitalált jópár olyan dolgot, ami miatt nehéz őket ezen a pályán megverni. Nem vagyok Apple-fan, sőt, de annak kivételesen van oka, hogy mindenki hozzájuk hasonlítja a zenelejátszókat. Kb az egyetlen telefon, ami legalább a félprofi eszközökkel köszönőviszonyban van (habár nyilván egy iPhone se egy b&o kategória.)

(#1510) gusthy válasza gusthy (#1509) üzenetére


gusthy
veterán

Hát....most gyorsan kipróbáltam. Egy kis Vivaldit raktam be, a gyári fülessel, azért ez nem csak az Apple-tól van fényévekre.
Amúgy ha megnézed a jelleggörbét, kb 20kHz-nél levág. És valóban, egy deka felhang nincs benne pl a hegedűnél.

[ Szerkesztve ]

(#1511) R4E/B válasza beloadjoker (#1482) üzenetére


R4E/B
tag

A ZenFone 2 Deluxe Edition telefon lényegében ugyanaz, csak annyit változik, hogy más színű és a hátlap más kialakítású lesz, nem 128GB a belső háttértár, hanem 256GB. :)
Specifikációk alapján, ha összehasonlítod a ZenFone 2 ZE551ML-t és a ZenFone 2 Deluxe Edition telefont akkor ugyanaz. Nézz utána nyugodtan, egyébként majdnem jól írtad a belső háttértárat. Sőt, mi több a Deluxenál már nem csak 64GB SD kártyát fogad, hanem 128GB-t is. :D Nekem elegendő a ZenFone 2 Ze551ML, majd jövőre szerintem egy ASUS ZenFone Zoom telefont is vásárlok, csak nem tudom mennyi lesz azt meg ajánlom mindenkinek, mert 1-2 fokozattal sokkal jobb lesz, mint a ZenFone 2 ZE551ML.

Sword: Nem szeretnék belekötni hol vásárlod meg, egyébként gondolkozni kellene és megkérdezni, hogy érdemes-e tőlük megvenni vagy sem? Érted? Itt hazai kereskedelemben van és a garancia 2 évre szól, hiába csak 32GB még ez is bőven elég, ha netán nem lenne elég akkor egy 64GB-s SD kártyát veszel és betolod. :) Nekem is így van még azt a 32GB-t nem sikerült telenyomni és egyébként is inkább az SD kártyára teszek fel videót, képet, zenét stb... iPon webshopban 124.000 forintért van és hivatalosan, a Digiprime webshopban megrendeled azt meg nem tudhatod honnan jön, az oké, hogy másnak jó, nincs probléma vele, hiába pecsételik le akár Cseh, Szlovák, Román garanciapapírod ami a dobozban van.

Nem akarok senkit elkeseríteni, rosszat sem akarok. Aki nem hivatalosan veszi meg annak lehet nincs problémája vele, de volt olyan aki vett és igen, sajnos volt és vissza kellett küldeni, de ez nem a Digiprime webshopnál volt, hanem a Radiumnál. Azért gondoljuk át, hol vesszük meg, én is a Digiprimnél szerettem volna a legfelsőbb kategóriát, de visszamondtam és azt mondtam nem kell elég lesz a 32GB-s verzió és hivatalos is és ASUS szerviz garanciális Magyarországon. Telefont, tabletet, notebookot soha nem fogok venni olyan helyen ahol nem hivatalosan van értékesítve. :) :)

Ez mindenkinek szól, hogy nem tudom, de a mostani frissítés, mintha javított volna az akkumulátor időtartamán, igaz hétfőn délelőtt feltöltöttem és ma 15%-nál volt. Elég jó, viszont tapasztaltam a Zene lejátszóban bugot, hibát. :D A lényeg, hogy számomra megfelel, lehet lesz még jobb is, meglássuk. :)

ASUS • IN SEARCH OF INCREDIBLE

(#1512) R4E/B válasza gusthy (#1510) üzenetére


R4E/B
tag

Van a Zene lejátszó, fülhallgató ikon, majd nézd már meg, hogy az equalizer nem mozog, mintha megakadt volna. :D Nézzetek utána, mert nekem egy helyben van és vibrál.

ASUS • IN SEARCH OF INCREDIBLE

(#1513) beloadjoker válasza R4E/B (#1511) üzenetére


beloadjoker
őstag

Elvileg a "sima" 64 és 32 gbos verziók is fogadnak 128as kártyákat legalábbis két napja nagyon bújom a fórumokat és mintha olvastam volna :)
Igen itt kérdezte valaki és alatta írták páran hogy próbálták és jó! xda

A garit meg itt lehet ellenőrizni elvileg!!!!! Ki is próbálhatnák az itt jelenlévők! Főleg a digiprimeos kollégánk :D
SNel lehet jobb alsó sarokban szerintem

http://support.asus.com/download/options.aspx?SLanguage=en&type=4

Egyébként valaki tudja hogy támogatja e az otg y-t tehát hogy otg közben még tölődik is a teló? Esetleg ha van valakinek ilyen kábele kipróbálhatná :) Ilyenre gondolok kép

[ Szerkesztve ]

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

(#1514) beloadjoker


beloadjoker
őstag

egyébként esetleg van itt valaki aki Oneplus Oneról jött?

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

(#1515) gusthy válasza beloadjoker (#1513) üzenetére


gusthy
veterán

Azt írta, hogy ez egy Asus 551ML, de ezt eddig is tudtuk :)
Viszont ha már arra jártam, beregisztráltam :)

(#1516) Sword válasza R4E/B (#1511) üzenetére


Sword
őstag

Még a Conrad a magyar szervíz?
Ha igen, akkor örülök, hogy elviszik máshova. Azért nem bolt garis a cucc, hanem szerviz garis, a kijovo futár nem érdekel, közel van a digiprime. Egyébként ha igaz, asus gold partnerek.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#1517) matteo_szg válasza Sword (#1516) üzenetére


matteo_szg
őstag

Nem, már a Telemax a telefonos szerviz.

jupiiii

(#1518) Sword válasza matteo_szg (#1517) üzenetére


Sword
őstag

Ez jobb hír.
Nem tudom, hogy ez gond e, hogy ott vettem, de nem akarok ezen rágódni. Nem bolti garis sufni GSM boltban vettem, nem lesz gond. Ha lesz, akkor annak meglesznek a következménye.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#1519) matteo_szg válasza Sword (#1518) üzenetére


matteo_szg
őstag

Ha Digiprime-nál vetted, nem lesz gond. Ha valami miatt a Telemax nem fogadná, a Digiprime-os srácok segítenek, és megoldják a szervizelést. Velük nem szokott ilyen téren probléma lenni.

jupiiii

(#1520) R4E/B válasza Sword (#1518) üzenetére


R4E/B
tag

Nem akartam rosszat írni sem sértőt, le is írtam. :) Mindenki ott vásárol ahol szeretne és ahonnan a legközelebb a számára. :)

[ Szerkesztve ]

ASUS • IN SEARCH OF INCREDIBLE

(#1521) twollah1976 válasza R4E/B (#1511) üzenetére


twollah1976
őstag

A vásárolós hozzáállásoddal teljesen egyetértek.
Inkább kicsivel több pénzt adok ki a normális garanciáztatás miatt az adott termékért, minthogy szívjak egy hatalmasat.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#1522) gusthy válasza twollah1976 (#1521) üzenetére


gusthy
veterán

Azért annyit tennék hozzá, hogy a Digiprime, ahogy valaki itt említette is, Asus Gold Partner. Azt gondolom, hogy ha nem tudná megoldani egy általa forgalmazott Asus termék garanciális javítását, akkor nem lenne az.

(#1523) twollah1976 válasza gusthy (#1522) üzenetére


twollah1976
őstag

Végül is.
Nem érzem szükségét a 64 gigás tárhelynek, még a 32-t is alig tudom kihasználni.
Az a 2-4 ezer forintnyi árkülönbség meg nem a világ.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#1524) gusthy válasza twollah1976 (#1523) üzenetére


gusthy
veterán

Ezért jó, hogy a világ sokféle :)
Amúgy nekem az is szempont, hogy ha majd egyszer megöregszik és eladom, a mindenkori csúcsmodell könnyebben elkel.

(#1525) FairyTail


FairyTail
újonc

Sziasztok!

Miért van az, hogy az Android OS 60% százalék energiát használ fel?
Mielőtt frissített volna a szoftver, teljesen jó volt, 10% körül volt az Android Os.

(#1526) Sword válasza twollah1976 (#1523) üzenetére


Sword
őstag

Lehet, hogy nem voltam teljesen pontos, magamnak vettem, nem Neked ;)
Nekem meg szempont. Sok fénykép, sok zene, sok alkalmazás amiket már nem lehet sd-re telepíteni és performancia miatt nem is érdemes.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#1527) beloadjoker válasza gusthy (#1515) üzenetére


beloadjoker
őstag

Értem, hát ez fura :F Azt hittem olyan mint a lenovo laptopoknál beírod az SN-t és kidobja hogy mikor vették a gépet miylen konfiggal mettől meddig van rá gari ilyesmi, akkor mire jó ez így :F Semmi mást nem közölt?
ÉS a reg mire jó?

Akkor otg yról senkinek semmi infója?

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

(#1528) lajos75


lajos75
senior tag

Sziasztok!

Lenne 2db. H9 edzett üveg fóliám eladó.
Érdeklődni privátban.

(#1529) gusthy válasza beloadjoker (#1527) üzenetére


gusthy
veterán

Fogalmam sincs :)

(#1530) freezer922


freezer922
aktív tag

Hali,

Esetleg van valakinek ötlete miért lehet az, hogy az utolsó 2 update-et nem akarja a teló elfogadni?
CN->WW firmware csere volt, 3 update maradt a legfrissebb firmware/recovery image után amit találtam amiből 1 felment viszont mikor a következőt próbáltam felrakni (simán átmásolni főkönyvtár és a telefon észre veszi, hogy update van), elkezdi ugyan de error-al nem történik semmi :x

(#1531) #70516736 válasza freezer922 (#1530) üzenetére


#70516736
törölt tag

Wipe cache volt az utolsó jó frissités után?
és egymás után kell felrakni őket
40>58>(59)>63>90
Az 59 nincs fent a fotán lehet nem is kell

[ Szerkesztve ]

(#1532) wakamano


wakamano
csendes tag

Sziasztok!
Most már 5. napja nyüstölöm, eddig nagyon tetszik!
A gyorstöltő egy igen jó találmány :)
Szerintem a fényképezés rendben van, egy telefontól nagyjából ezt a szintet várja az ember. Akinek ez kevés, vegyen tükörreflexes gépet vagy minimum egy brige-t.
Nálam a fényerő kb 1/3-on van napközben is, elégnek tűnik. Igaz tűző napnál nem nagyon volt használva.
A hang is rendben van, én Poweramp-t használok zenehallgatásra, ott elég sok mindent be lehet állítani + Sennheiser fülhallgató. (Így a gyári fülesem eladó, ha érdekel valakit - nekem az agybadugós fajták nagyon nem jönnek be.)
Viszont egyetlen problémám van, méghozzá a névjegyekkel. Egyszerűen nem tudom normálisan kiiratni a neveket. Vagy csak keresztneveket mutat vagy csak vezetékneveket... Alapból ez a program van fent: ASUS Dialer & Contacts, frissítettem, de semmi. Most vagy én vagyok béna vagy alapból a régi telefonom szarul mentette fel az adatokat?! Ötlet?

(#1533) R4E/B válasza wakamano (#1532) üzenetére


R4E/B
tag

Örülök, hogy tetszik és igen jól írtad akinek ez nem jön be az vegyen egy fényképezőgépet. :)

A gyári headset érdekelne, de komolyan, van nekem is, de azt nem használom, dobozban van. FoneMatet használok és szeretném a gyárit kímélni, még hozzá sem volt nyúlva és a fülpárnához sem. Írd meg privátban. :)

ASUS • IN SEARCH OF INCREDIBLE

(#1534) freezer922 válasza #70516736 (#1531) üzenetére


freezer922
aktív tag

Volt cache wipe is, próbáltam most 58ra 59et is rakni de azzal is error :|

(#1535) Sword


Sword
őstag

Használ valamelyikőtök Samsung Gear S-t a telefonhoz? Ha igen, beszélgethetnénk privátban?

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#1536) #70516736 válasza freezer922 (#1534) üzenetére


#70516736
törölt tag

Csinálj egy gyári visszaállítást
utána egy wipe, ha igysem megy akkor próbáld újra feltenni az 58 ast.
esetleg innen a teljes 90 est próbáld felrakni
Lent kiválasztod az oprendszert (android) és a frimwarenál a legfelső ww-s 90est 1.1GB

[ Szerkesztve ]

(#1537) korimv6


korimv6
aktív tag

Használja vki a CoolReader olvasó progit? Sajnos állandóan újra indul. Próbáltuk már újra indítani, de nem járt sikerrel. Lenne esetleg vkinek tippje mi a gond?

Körbe zárt villám.

(#1538) Söri0127 válasza lovi27 (#1398) üzenetére


Söri0127
tag

Köszönöm a segítséget!

SDK Managerrel sikerült orvosolni az USB kapcsolat problémáit.

Korábban már értekeztünk róla, hogy sajnos nem a gyors töltésre alkalmas töltőfejjel kaptam telefont. Viszont nekem e cikk szerinti töltőfejem van.

Kérdésem, hogy a cikk téved, vagy az én készülékemben van a hiba, ami miatt nem megy a gyors töltés?

Köszönöm! :)

Oneplus Nord3 5G <-- Oneplus 6 <-- ASUS Zenfone 2

(#1539) gusthy válasza Söri0127 (#1538) üzenetére


gusthy
veterán

Tehát ki se írja, hogy gyorstöltés?
A töltőn két feszültség kell, hogy szerepeljen, 5V/2A és 9V/2A.
Gyorstöltőt a 4GB-os modellekhez adnak, legalábbis a WW-khez biztosan.
Ha rajta van a két töltési feszültség és nem írja ki, hogy gyorstöltés, akkor go to szerviz (vagy bolt).

korimv6: kipróbáltam, nekem egyelőre jónak tűnik. Csináld azt, hogy alkalmazáskezelőben leállítás, törlöd a saját adatait, majd a cache-ét, majd uninstall és újra felrak.

[ Szerkesztve ]

(#1540) alexw801 válasza Söri0127 (#1538) üzenetére


alexw801
senior tag

Konkrétan mit kell tenni az SDK managerrel?
Az én laptopom céges, semmit nem tudok rá telepíteni (csak kérni a rendszergazdát...).

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#1541) Söri0127 válasza alexw801 (#1540) üzenetére


Söri0127
tag

Csináltam képernyőmentést arról, hogy én miket telepítettem. Plusz még az Intel Android USB driver.

kép1

kép2

[ Szerkesztve ]

Oneplus Nord3 5G <-- Oneplus 6 <-- ASUS Zenfone 2

(#1542) Söri0127 válasza gusthy (#1539) üzenetére


Söri0127
tag

Sajnos csak annyit ír, hogy "Töltés" :O És a felső sarokban az akku. ikonnál sincs a kicsi "+" jel.

És 4/32 GB-os 2,3 GHz-es gyári WW, a Media Markttól... És 5V/2A és 9V/2A... :W

[ Szerkesztve ]

Oneplus Nord3 5G <-- Oneplus 6 <-- ASUS Zenfone 2

(#1543) gusthy válasza Söri0127 (#1542) üzenetére


gusthy
veterán

Akkor kéretik reklamálni :) mert kellene neki. Ott gondolom, ki tudják próbálni egy másik töltővel.

(#1544) Sword válasza Söri0127 (#1542) üzenetére


Sword
őstag

Így azért sokkal könnyebb a helyzeted, mintha a jóskapista gsm-ben vetted volna.

Nyilván triviális, de nincs kikapcsolva (Note 4-nél ki lehet kapcsolni a fast charging-ot) véletlenül?

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#1545) Söri0127 válasza Sword (#1544) üzenetére


Söri0127
tag

Na várjunk! Ki lehet kapcsolni? Illetve be kell valahogy kapcsolni? Ha külön be kell, hogyan? :D

[ Szerkesztve ]

Oneplus Nord3 5G <-- Oneplus 6 <-- ASUS Zenfone 2

(#1546) Sword válasza Söri0127 (#1545) üzenetére


Sword
őstag

Note 4-nel a settings / battery alatt. Nekem a grafikonra kattintva jön elő.

[ Szerkesztve ]

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#1547) lovi27 válasza Söri0127 (#1538) üzenetére


lovi27
addikt

A gyors töltést csak a CyanogenMod ROM nem jelezte (de attól gyorstöltötte), de mióta a ZenUI-t használom az kiírja. Most, hogy mondtad már a + jelet is észrevettem... ;]
Ha műszaki vagy mérd meg a töltő kimenőfeszültségét, hogy több-e mint 5V (a ZF váltóáramot ír!), ha meg nem alacsony töltöttségi szintről nézd meg tölt-e legalább kb. 70%-ot 1 óra alatt. Esetleg a kábellel is lehet gond - persze, ha a hozzáadott akkor nem valószínű.

Milyen sebességgel ír a belső memóriára? Én nem tettem még fel az SDK-t, úgyis működik, de ha jót mondasz felteszem...

(#1548) alexw801 válasza Söri0127 (#1541) üzenetére


alexw801
senior tag

Köszi, a rendszergazda el lesz ragadtatva, hogy mindezt felteheti a céges laptopra.

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#1549) twollah1976 válasza alexw801 (#1548) üzenetére


twollah1976
őstag

Azért tartják a rendszergazdát, hogy dolgozzon.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#1550) R4E/B válasza gusthy (#1539) üzenetére


R4E/B
tag

Másnak válaszoltál ilyen kérdésre, viszont nekem akkor gyorstöltétes ezek mind megvannak és amikor töltöm a telefont az ikonba a + jel ott van. Végre, tudtam, hogy valaki írni fog erről. Nekem ki is írja, hogy gyorstöltés. :)

Megvan nekem az örömöm. :)

[ Szerkesztve ]

ASUS • IN SEARCH OF INCREDIBLE

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.