Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-06-01 19:34:57

LOGOUT.hu

Egyelőre "kilóra" bemásolva feherzaj45 kolléga anyaga, köszönjük neki!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1901) matteo_szg


matteo_szg
őstag

Ha még nem lett volna, van új firmware: 2.20.40.97_20150917_1572

jupiiii

(#1902) Gabi 8906


Gabi 8906
senior tag

Clash of Clans nevű játék működik a telon?

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#1903) e-newsee


e-newsee
addikt

Amúgy nézzétek meg az ipon árgrafikonját! Megjelenés után másfél hónappal esett nagyot az ára. Azután rá egy hónappal megint. Ezek alapján október közepén esélyes még egy komolyabb áresésre. Szerintem bemegy 110-112 környékére. Simán el tudom képzelni, hogy egy esetleges black friday, vagy karácsonyi akcióban alámegy 100-nak.
Akinél ott van a takaró vége, az megvárja. Aki meg tudta venni drágán, megvette. Akinek nem fontos az LTE-800, és nincs sok telóra szánt pénze, az megvette a CN verziót. Nincs ezzel semmi gond.
Én pl amikor januárban elolvastam, hogy a CES-en bejelentették a telefont, és hogy milyen baráti árat szántak neki, elkezdtem gyűjteni rá. Minden hónapban egy tízest. Nem azért, mert nem tudnám megvenni egyben is, de így megvan a spórolás érzése. :) Gondoltam, ha tényleg jó lesz a típus, akkor megveszem az ősszel. Ha elrontják, akkor majd nézelődök más típus után. Egyelőre a telefon jó, az ára még jobb, de azért megvárom az októbert.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#1904) Sebestyen01


Sebestyen01
őstag

Osztott kepernyore kepes a cucc? Nem tudja valaki, nem lelek ilyen opciot

(#1905) msfeco


msfeco
tag

Az új tulajdonosoktól kérdezném, hogy Ők nem tapasztalják-e az alábbi problémát ami enged idegesít.

Nálam a következő a jelenség: Hívás fogadáskor az első kb 2 másodpercet nem hallja a hívó fél. Tehát fogadom a hívást beleköszönök és pont ezt nem hallja.
Te elhúzzátok a csúszkát és már hallja is a másik amit mondtok?

(#1906) gusthy válasza matteo_szg (#1901) üzenetére


gusthy
veterán

Már épp mondani akartam, hogy két hete nem kaptunk semmit :)

(#1907) matteo_szg válasza msfeco (#1905) üzenetére


matteo_szg
őstag

Nálam nincs ilyen, pedig mostanra ez a 3-dik készülék nálam.

jupiiii

(#1908) maggi1886076 válasza msfeco (#1905) üzenetére


maggi1886076
addikt

Nekem Lenovo Vivbe Z-nél van ez a hiba cm12.1 alatt. ezt a telót most várom, remélem nem lesz ilyen bugja...rohadt idegesítő.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#1909) Sebestyen01 válasza msfeco (#1905) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Eddig nem jelezte ezt nekem senki! Nincs egy hete h vettem, de van benne mar par hivas!

(#1910) gusthy


gusthy
veterán

Mondjuk nagy újdonságokat nem hoz a .97, hacsak nem használja valaki török nyelven :)

(#1911) Sebestyen01


Sebestyen01
őstag

Osztott kepernyore vki?

(#1912) motoflug válasza Botigta (#1899) üzenetére


motoflug
őstag

Lehet en is nekiesek ma este. Remelem jol fog menni, nagyon idegesito ez a pop-up.

(#1913) Sebestyen01 válasza motoflug (#1912) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Nalunk ilyen miert nincs?

(#1914) motoflug válasza Sebestyen01 (#1913) üzenetére


motoflug
őstag

Erről beszéltem. Nálatok azért nincs valószínűleg, mert tudtátok frissíteni a telefont, ami nekem nem megy, mert egyszerűen hiányzik ez a menüpont. Manuális frissítés kell, ha megcsináltam beszámolok róla, illetve jobban letesztelem a telefont.

(#1915) Sebestyen01 válasza motoflug (#1914) üzenetére


Sebestyen01
őstag

:Y lehet megtapostam volna, ez de duhito...

(#1916) ATM_automata válasza matteo_szg (#1901) üzenetére


ATM_automata
őstag

THX. :R Van valami changelog hozzá?

What else?

(#1917) motoflug válasza Sebestyen01 (#1915) üzenetére


motoflug
őstag

Tegnap közel voltam hozzá. :((( ;]

(#1918) Botigta


Botigta
aktív tag

Rootolta már valaki a készüléket?

(#1919) anonym1s válasza twollah1976 (#1897) üzenetére


anonym1s
őstag

En azon szoktam rohogni amikor a 150-200 ezer ft-os telefonok topikjaiban ilyet olvasok hogy "kihoztam egyet reszletre, fizeteskor meg veszek kijelzovedo uveget ha nem megy el a penz masra" (ami kb 2000ft) :)

Samsunghoz meg annyit, hogy en is samsung telefonokat hasznalok az innov8 (2009) ota es egyikkel sem volt semmi hiba, a csaladban is eleg sok samsung cucc van (tv, mikro, huto, telefon, tablet) es soha nem volt semmi gond egyikkel sem.

[ Szerkesztve ]

(#1920) Sebestyen01


Sebestyen01
őstag

Olyan progi kellene nekem ami a hatterben is tud lejatszani a youtuberol zenet... Egy ertelmes nincs es osztott kepernyos modot sem talalok a gyari zibe app meg hat mer is tamogatna, minek azt... :W

(#1921) e-newsee válasza Sebestyen01 (#1920) üzenetére


e-newsee
addikt

Nem tudom, segít-e, próbáld ki ezt, hátha beválik:
How to Add Multi-Window on Any Rooted Android Smartphone/Tablet!

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#1922) Sebestyen01 válasza e-newsee (#1921) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Nem rootolom a telot, de nem ertem miert nnincsen benne gyarilag 5.5"on mar illo lenne, foleg ennyi ramnal! Igazabol a kepernyorogzitesnek sincs igy sok erzelme...

[ Szerkesztve ]

(#1923) anonym1s válasza msfeco (#1905) üzenetére


anonym1s
őstag

Hali.
Most teszteltem ezt, felhivtam magamat a masik telefonomrol es valoban nnics hang a hivo fel oldalan az elso masodpercben.
Viszont eleg ritka az olyan ember aki abban a masodpercben beleszol amint elhuzta a csuszkat, szerintem nemsokan vannak rajtad kivul :)
Amikor hivasom erkezik, elhuzom a csuszkat, aztan a fulemhez emelem a telefont, ez kb 1 masodperc, szoval az 1 masodperc hang nelkuli idot eszre sem veszem. Szerintem a tobbseg szamara ez a normalis, azert nem vette eszre eddig ezt senki.

(#1924) anonym1s válasza gusthy (#1910) üzenetére


anonym1s
őstag

En is lattam reggel a hirt a zentalkon, de akkor meg benne volt a release note-ban hogy javtva a kameraban a kepek sargas tonusa gyenge fenynel, most meg nincs ott.
Epp most telepitem a frissitest, 35,7mb.

[ Szerkesztve ]

(#1925) freezer922 válasza strcpy (#1891) üzenetére


freezer922
aktív tag

Kb. annyi amit leírtál. Vodkafon olyan frekin használja a 4g-t amit sajnos a kínai verzió nem támogat (bár vannak külföldi fórumon próbálkozások még ennek a feloldására is, bár nem túl nagy sikerrel :D).
Én új androidosként is itteni segítséggel megoldottam a legújabb firmware feltelepítését, noha eleve ww-s verzióval kaptam. Szóval szerintem ezeken kívül minden ugyan az mintha ww-s lenne.

(#1926) gusthy válasza anonym1s (#1924) üzenetére


gusthy
veterán

... Ez már a 90-esben is oda volt írva :)

(#1927) strcpy válasza freezer922 (#1925) üzenetére


strcpy
tag

Köszi! :)

OTA frissítés megy neked most WW-s rommal?

[ Szerkesztve ]

(#1928) motoflug válasza freezer922 (#1925) üzenetére


motoflug
őstag

Melyik linket hasznaltad? Ma fogok nekiesni en is.

(#1929) strcpy válasza Sebestyen01 (#1920) üzenetére


strcpy
tag

Spotify? :D

Youtube EULA-ja tiltja mindezt. Így a Play-ről is törlik azt az alkalmazást, ami képes lenne erre.
De valamelyik XPOSED modul tud a háttérben, illetve ablakban videót lejátszani. Csak ugye a root nálad nem játszik. :N

(#1930) Sebestyen01 válasza strcpy (#1929) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Lemindtam mar rola... Pedig mekkora fail hogy nem kepes ra ... Nem tudom higy ez miert serti az eulat hulyek azok.

(#1931) Sebestyen01


Sebestyen01
őstag

(#1932) strcpy válasza Sebestyen01 (#1930) üzenetére


strcpy
tag

Így utána olvasás nélkül arra tudnék tippelni, hogy köti őket a szerződés kiadó oldalról. Esetleg nem akarnak ingyenes zene streamet csinálni a YT-ből, használd helyette a Google Play Music-ot.
Mintha úgy derengene, hogy anno akartak előfizetős YT-ot, és lett is belőle népharag. Aztán gondolom ők is úgy ítélték meg, hogy ez nem fér bele a brandbe és megcsinálták a fentebb említett Play Music-ot.
De lehet, hogy tévedek.

(#1933) Sebestyen01 válasza strcpy (#1932) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Igen csak a plyel nem lehet belepni tube fiokra hogy mondjuk a lejatszai listat halgassa az ember... :W

(#1934) madrac


madrac
őstag

egyébként ha jól látom amazon.it-ről már nem szállítanak magyarországra, meg ahogy elnézem máshova se...

(#1935) twollah1976 válasza Sebestyen01 (#1920) üzenetére


twollah1976
őstag

Miutan a Google megvaltoztatta a YouTube felhasznalasi felteteleit az osszes lejatszobol eltunt a hatterben lejatszas lehetosege vagy egyszeruen eltuntek a lejatszok a Google Play-bol.

Keress ra a neten a FREEdi YT lejatszora az tud hatterben lejatszani.
A fejlesztesevel leallt a fejleszto igy vannak benne idegesito hibak.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#1936) msfeco válasza anonym1s (#1923) üzenetére


msfeco
tag

Köszönöm szépen, most megnyugtattál!

(#1937) Sebestyen01


Sebestyen01
őstag

Koszonom!

(#1938) Joe.36


Joe.36
addikt

Szépen dolgozik az asus megint van új frissítés :) tudja valaki mit javítottak ?

motoflug

Nálam hibátlan a víber, sőt eddig ezen a telefonon a legjobb, bt keresztül dumáltam a barátommal, vezetés közben itt Bp-en vagy fél órát és semmi hanghiba.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1939) Botigta


Botigta
aktív tag

Megőrülök, már az elején elakadtam a kézi romtelepítésnek, mert nem tudok letölteni a Mediafire-ről fájlokat...
Árulja már el valaki lécci, hogy hogyan kell:

https://www.mediafire.com/folder/pluv5loq749kw/Zenfone_2_CN_to_WW

Köszi

(#1940) Joe.36 válasza msfeco (#1905) üzenetére


Joe.36
addikt

Nálam nincs ilyen hang hiba, minden frissítés fent van, bár én bt headset el használom, azon veszem fel, nem szeretek tepsivel kézben telefonálni :D , meg sokat vezetek is.

Igen itthon minden túl van árazva, nemcsak ez az összes márka, sőt a samsung, vagy az alma... na azok igazán...
De ez az AUSUS márka, minőség, teljesítmény, alapján nagyon jó ár/érték arányban van, én is soknak tartottam érte a 116 ot, de szépen össze spóroltam az árát, mióta kijött a teszt erre vágytam... pedig nem vagyok gazdag, hitelre meg nem kell...De a rendes 2 év garancia az kell!

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1941) e-newsee válasza Joe.36 (#1940) üzenetére


e-newsee
addikt

+1 :K

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#1942) Semm1 válasza Botigta (#1939) üzenetére


Semm1
tag

Nem kell hozzá Mediafire, korábbanírtam a csere menetét... :)

(#1943) gusthy válasza Joe.36 (#1938) üzenetére


gusthy
veterán

Mindig felrakják a zentalkra,hogy mit.
Most épp egy török nyelvű hibát, meg valami ikon duplán volt, ami nekem fel se tűnt.

(#1944) motoflug


motoflug
őstag

Én nem értem mit rontok el. Próbálom frissíteni a firmwaret a gyökérbe másolós módszerrel, de állandóan elszáll Errorral a kis zöld robot.
Jelenlegi: LRX21V.WW-ASUS_Z00A-2.19.40.18_20150612_1183
Ezt akartam rátenni: UL-Z00A-WW-2.19.40.22-user. Elvileg stimmel minden. Mire kellene átnevezni?

(#1945) Joe.36 válasza gusthy (#1943) üzenetére


Joe.36
addikt

Reméltem hogy lehet végre neveket társítani a sim kártyákhoz... De köszi :)

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1946) freezer922 válasza motoflug (#1944) üzenetére


freezer922
aktív tag

Nekem is random az utolsó 2-3 frissítésnél elhalt a kis android, ekkor szóltak, hogy nem is kell úgy.
Egyszerűen ha már megvan egy firmware csere először amiben volt egy adott firmware/recovery file, utána csak rá kell dobni a legutóbbi asus.com-on található firmware-t gyökér könyvtárba, arról frissíteni és utána végrehajtani egy kikapcs->bemész recovery modeba->wipe cache->reboot. Aztán mennie kell, legalábbis nekem így ment :x

Ja és persze a full firmware-t is átnevezve kell rárakni.

[ Szerkesztve ]

(#1947) motoflug válasza freezer922 (#1946) üzenetére


motoflug
őstag

Köszi!

"Egyszerűen ha már megvan egy firmware csere először amiben volt egy adott firmware/recovery file..."

Én még idáig sem jutottam el. Leszedtem azt, amit be is írtam az előző hsz.-be, aztán azt próbáltam a gyökérből telepíteni.

Mit kellene előtte még tennem? :R

(#1948) Botigta válasza freezer922 (#1946) üzenetére


Botigta
aktív tag

Én ugyanezzel a problémával ülök itt jelenleg is a gép előtt...
Sajnos én sem értem teljesen azt, ami neked egyértelmű...
Kérlek, hogy próbálj meg gondolkodni a mi kis lamer fejünkkel, és úgy próbáld leírni, hogy mi is megértsük, mert így hasztalan az igyekezeted!
Ez mit jelentsen:
- ha már megvan egy firmware csere először amiben volt egy adott firmware/recovery file...
- Mit kell mire átírni a fájlnévben?
- mi az hogy full meg nem full FW?

Nekem még egyetlen FW csere sem sikerült, tehát nincs előző! Csak fetreng a robot a végén, hiba felirattal...

Én pl. Recovery módba sem tudom tenni, ill. azonnal megpróbál frissítést telepíteni, de megint leáll hibával...

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#1949) Botigta


Botigta
aktív tag

Csinálnám én ezt a módszert:
[link]

de a 7. pontnál elakadok, nem értem, hogy az ADB mappában nyomjak egy SHIFT-jobb klikk párosítást, és nyissak egy parancsablakot itt? Hát ez nekem nem sikerül...

(#1950) #70516736


#70516736
törölt tag

Probáljátok meg ezen leirás alapján feltenni

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.