Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-06-01 19:34:57

LOGOUT.hu

Egyelőre "kilóra" bemásolva feherzaj45 kolléga anyaga, köszönjük neki!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1851) motoflug válasza Semm1 (#1850) üzenetére


motoflug
őstag

Koszonom!
HR kesz, problema nelkul. Rom verzio valami 20150612-es.40.18-as talan, nem annyira tudom ertelmezni.

(#1852) Sebestyen01 válasza Gabi 8906 (#1849) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Akkor forma forma hangzasilag nekem is olyan volt, en mrguntam h bezarogat a hatterben mindig mindent mert szar volt a multitask ez jo nagyon jo!

(#1853) matteo_szg


matteo_szg
őstag

Most épp itt akciós:

[Speedshop]

jupiiii

(#1854) Semm1 válasza motoflug (#1851) üzenetére


Semm1
tag

Én most frissíteném, míg nem lakod be... Már jónak számító ROM van fent neked, de megéri.

(#1855) Botigta


Botigta
aktív tag

Sziasztok,

Nekem is pont most jött meg ugyanezzel a rommal. Ezt már lehet csak simán OTA-n frissíteni? Mert még nem találtam a frissítés menüpontot...

(#1856) twollah1976 válasza Semm1 (#1850) üzenetére


twollah1976
őstag

Meg kapott melle extra keylogert, stbt.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#1857) twollah1976 válasza matteo_szg (#1853) üzenetére


twollah1976
őstag

Az Ipon!-ban alapbol 118 ezer.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#1858) Joe.36 válasza twollah1976 (#1857) üzenetére


Joe.36
addikt

Ott állandóan változik az ára, néha érdemes ránézni én 116 ért vettem, másnapra 118 lett, most igen a speed shop ban a legolcsóbb mert akció van.
Ami nem kell program én törlöm, vagy letiltom...

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1859) Joe.36


Joe.36
addikt

Ahogy nézem elég jól bírja a [kijelző] :)

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1860) youngboy válasza twollah1976 (#1857) üzenetére


youngboy
senior tag

+ kiszállítási díj.
Speedshop-ban megint faragtak egy kicsit az áron.
Vajon meddig megy az ára lefelé? Meddig érdemes még várni?

(#1861) Joe.36 válasza youngboy (#1860) üzenetére


Joe.36
addikt

Szerintem karácsonyra lesz már 99 ért is.... Én már a 116 nak is örültem, de most van már 114.9 ért is.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1862) twollah1976 válasza youngboy (#1860) üzenetére


twollah1976
őstag

Aki Pesten lakik annak bőven megéri bemenni személyesen a boltba.
A Francia úti bolt este 8-ig van nyitva.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#1863) twollah1976 válasza Joe.36 (#1858) üzenetére


twollah1976
őstag

Lehet rosszul tudom, de a dollár, forint árfolyamhoz igazítják az árakat.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#1864) twollah1976 válasza Joe.36 (#1859) üzenetére


twollah1976
őstag

Az üveget nem karcolja a fém.
Próbálj meg egy egyszerű üvegpoharat megkarcolni ahogy a "tesztben" csinálja a kis indiai.

A homok vagy porszem sokkal hamarabb megkarcolja a kijelzőt.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#1865) motoflug


motoflug
őstag

Ha az About alatt nincs frissitesi lehetoseg, az mitol lehet?
Build-Nummer:
LRX21V.WW-ASUS_Z00A-2.1940.18_20150612_1183....
Vagy ez a legujabb?

(#1866) Botigta


Botigta
aktív tag

Könyörgöm segítsen már valaki, mert itt várok (1855-ös post): Ma jött meg a készülékem németből, WW-s rom van rajta, tudom ezt OTA-val frissíteni??? Mert én semmi ikont, alkalmazást, vagy menüpontot nem találok, amivel kereshetném a frissítést. (Most egy Xiaomi-m van, ot van egy Frissítés funkció)

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#1867) Joe.36 válasza twollah1976 (#1862) üzenetére


Joe.36
addikt

Én a Tüzér utcában vettem át személyesen, ott bontottuk ki az eladóval, meglehetett nézni hogy bontatlan, sérülés mentes, megvan minden tartozék, és utána lepecsételték a 2 éves gari papírt. Másnak is melegszik ha nagyon lemerült állapotban rakom fel a gyári töltőre ?

Botigta

Nálam van ikonja is kis kék felhő , és menüből is lehet, legalsó sor, legfelső része....

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1868) alexw801 válasza Botigta (#1866) üzenetére


alexw801
senior tag

Beállítások / Névjegy / Rendszerfrissítés / Frissítés ellenőrzése.
Legyen közben neten.

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#1869) motoflug válasza Botigta (#1866) üzenetére


motoflug
őstag

Nekem sincs ilyen opcio. Manualisan kene valahogy.

(#1870) youngboy válasza Joe.36 (#1861) üzenetére


youngboy
senior tag

Értem a viccet, csak van az a határ, amit már hajlandó vagyok kifizetni.
Bár már most is nagyon hajlok a vásárlás felé.

(#1862) AzEgyetlen1
Csak sokan nem ott laknak.

[ Szerkesztve ]

(#1871) Joe.36 válasza youngboy (#1870) üzenetére


Joe.36
addikt

Én komolyan gondoltam szépen megy le az ára úgy tudom 140 volt amikor megjelent, ünnepek előtt mindig vannak nagy akciók :) Nálam 116 volt a határ :D

motoflug

[Manuális frissítés]

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1872) motoflug válasza Joe.36 (#1871) üzenetére


motoflug
őstag

Ebben tok jol leirjak, szerencser mar WW-s rom van rajta. Koszonom! :R

(#1873) Joe.36 válasza motoflug (#1872) üzenetére


Joe.36
addikt

Sok sikert hozzá :)

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1874) motoflug válasza Joe.36 (#1873) üzenetére


motoflug
őstag

Hetvegen lesz idom megcsinalni. Remelem nem teszem tonkre. ;] :R

[ Szerkesztve ]

(#1875) anonym1s válasza Joe.36 (#1867) üzenetére


anonym1s
őstag

Hali.
Nekem is melegszik, szerintem ez normalis, mert 1,6A-el kezdi a toltest.

[ Szerkesztve ]

(#1876) Sebestyen01 válasza anonym1s (#1875) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Ki is irja hogy a telo jobban melegedhet normalis dolog!

(#1877) madrac válasza youngboy (#1860) üzenetére


madrac
őstag

nem hiszem, hogy mostanában ennél nagyon lejjebb menne az ára itthon. ha mindenképp itthonról akarod megvenni. de még mindig tetemes az árkülönbség a kinti árakhoz képest.

apropó, ezekszerint egyelőre senki se rendelt ilyen telót az olasz amazon-on keresztül?

[ Szerkesztve ]

(#1878) Sebestyen01 válasza madrac (#1877) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Ingyen kene vagy olcsoert ennyit is biven meger....

(#1879) madrac válasza Sebestyen01 (#1878) üzenetére


madrac
őstag

ha neked ez ennyire aprópénz, megdobhatnál azzal a 25 ezer forintos különbséggel, akkor megyek és megveszem... ez se ingyen van, se olcsón. érdekes értékrend...

(#1880) Sebestyen01 válasza madrac (#1879) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Tudasahoz kepest olcso igen is szerintem! Egy samuhoz kepest biztosan....

(#1881) Sebestyen01


Sebestyen01
őstag

Ha szukos a keret jon a 16gigas valtozat a 1.8as atommal ugyan ugy 4 giga rammal ... Ha meg nincs keret nem ezt kell venni, addig kel nyujtozni ameddig a takaro er :DD
Ha korbenez az ember a MAGYAR piacon a hasonlo kvalitasu telefonok kozt ez igen jo ar! Persze kinek mi a draga, igaz az szubjektiv, de arra meg az elso bekezdest tzdom idezni!

[ Szerkesztve ]

(#1882) gusthy válasza Sebestyen01 (#1881) üzenetére


gusthy
veterán

16 gigás 4GB RAM-mal adott változatról nem tudok, van olyan is?

(#1883) gusthy


gusthy
veterán

Mi a különbség a Kamera és a ZenFlash Camera között?

(#1884) Sebestyen01 válasza gusthy (#1882) üzenetére


Sebestyen01
őstag

(#1885) madrac válasza Sebestyen01 (#1881) üzenetére


madrac
őstag

Erről beszélek én is. Akinek nem pénz ekkora összegnél +25 ezer, ill. +25%-ot kiadni érte, az nyugodtan vegye azt, de azért ne csináljunk már úgy mintha nem lenne durván túlárazva ekkora különbségnél. Akinek meg számít az megoldhatja külföldi rendeléssel.
Attól függ miről váltana az ember, hogy megéri-e megvenni. A lassabb változat jóval kisebb teljesítményű ahogy elnéztem. Egyáltalán nem biztos hogy úgy megéri egyáltalán. Hasonlóan a 2GB-os változathoz.

[ Szerkesztve ]

(#1886) Sebestyen01 válasza madrac (#1885) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Akkor nem kell valtani... Mindennek van egy ara, itthol mivel nyomorlandben vagyunk ez tobb mint mashol el kell fogadni, de aki nem akar szopni a garral az mrgveszi itthol... Ha meg csak a kuszesokra van keret akkor azt, a ferrarit sem adjak suzuki arban csak mert az atlagkereset annyi... Nyilvan mindenki orulne ha feleennyibe kerulni hivatalos 2 ev garral de ez alom, mert ez azert csak egy ceg flagshipje...
Ehhez kepest akkor a tobbi telo milyen arban van, mert higy ennyiert ilyen meg egy nincs az fix... A kov lepcsofok a 180k plusz szarsung, lg, huawei, sony.... Tudnak tobbet nem(camba max de akkor mar inksbb ez meg egy kompakt valami) jobbak, nem.... Dragabbak, nem kicsit. A kistesok se szarok a zenui jol van optimalizalva 2gb ramon is smooth, max nem fogsz 50apot gyorsitotarazni csak 10et... Akinek az kell hogy atelje a telefonos IGSZI multitaskingot az meg nyitja a brifkot.

(#1887) 5Trepy1 válasza Sebestyen01 (#1886) üzenetére


5Trepy1
újonc

Úgy látom te lettél itt hirtelen az önkéntes f@szagyerek.
Lehet egy kicsit kevesebb vehemenciával is kommunikálni. Igen mindenki addig... míg a takaró. Ha Valakinek ez a telefon tetszik hadd engedtessék már meg neki, hogy kuporgasson és várjon míg az ár nem lesz neki megfelelő akár a pénze lesz annyi amennyi a teló ára vagy a teló ára megy kicsit lentebb. Nincs ebben semmi kivetnivaló.
Én pl a cikk és a fórum első pár hsz-e óta követem milyen a készülék és igen, nagyon szeretnék egy ilyen vasat magaménak tudni. Tisztában vagyok a korlátaimmal így addig várok míg nem lesz annyi pénzem, hogy elég legyen rá. Ezzel nincs semmi baj.

(#1888) Sebestyen01 válasza 5Trepy1 (#1887) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Ki mondta hogy baj van vele? A baj ott kezdodik hogy ha egy aranylag friss cuccot egybol felarban akarnak megvenni, persze korrekt garral meg a jobbik procival stb.... Na ez nem fog osszejonni!
Ugyeletes meg nem vagyok csak nappal pont a telo arat keresem utanna a csaladommal vagyok, majd este felnrzve reagalok arra amire kedvem szottyan, csak nem gond, tudod ez egy forum, eszmecsere onallo gondolatokkal... ;)
Azt pefig meg mindig tartom hogy minden hibaja ellenere ez egy igen is olcso felso kategorias gep! Az meg higy kinek mi az olcso magan szoc dolog, egy iphonehiz, vagy fuggetlen samuhiz kepest fele annyiba van...

[ Szerkesztve ]

(#1889) 5Trepy1 válasza Sebestyen01 (#1888) üzenetére


5Trepy1
újonc

Idő és konkurencia. Ezek vihetik az árakat mindig lentebb A teló ár/értékben tényleg nagyon jó, épp ezért is figyeltek fel sokan rá. A véleményezés és a kiosztás közt van különbség akár honnan nézzük. Továbbiakban ne offoljuk a fórumot. :) ha van vmi privát esetleg. :)

(#1890) Sebestyen01 válasza 5Trepy1 (#1889) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Legyen, irom akkor hogy velemenyem teljesen privat es magangondolatok hada mejjel nem kotelessege senkinek se egyet erteni! :R

(#1891) strcpy


strcpy
tag

Sziasztok!

Valaki kérlek mondja el nekem, hogy mindennapi használatban mekkora különbség van a CN és a WW verzió között?
Elvileg a 3G-t minden hálózaton megeszi, LTE-t csak Telekomnál és Telenornál. De lehet, hogy rosszul értelmeztem. Rommal mennyit kell mókolni?

Első kézből is szívesen fogadok információt. :)

(#1892) madrac válasza Sebestyen01 (#1888) üzenetére


madrac
őstag

Valamit akkor nagyon félreértettél, mert senki se akart félárban vagy áron alul megvenni semmit, és ezzel azonnali offenzívára és írásra kényszerítve az ilyen megmondó embereket. Csupán az a tény került megfogalmazásra, hogy idehaza még így is jócskán túl van árazva. Ezen teljesen fölösleges vitatkozni és személyeskedni. Az hogy valaki ennyi plusz pénzt se sajnál rá, a szíve joga, és más téma. Ettől még nem kell leszólni azokat akik nem így vannak ezzel.

(#1893) Botigta válasza motoflug (#1869) üzenetére


Botigta
aktív tag

Na akkor nem én vagyok a vaksi. Nekem sincs ilyen opció. Na akkor kezdhetem a leírás alapján mókolni...

(#1894) Sebestyen01 válasza madrac (#1892) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Idehaza a levego is tul van arazva...

(#1895) motoflug válasza Botigta (#1893) üzenetére


motoflug
őstag

Szolj, hogy mire jutottal. En talaltam meg egy bugot,ami miatt hasznalhatatlan lett kb. a telefon: minden appnal kijon egy pop-up, hogy hozzaferhet-e a kontaktokhoz,stb. Hiaba zarom be, mindig elojon. Borzaszto idegesito.

(#1896) Sebestyen01


Sebestyen01
őstag

Masoknak akkor hogy van? Honnan szarmaznak a keszulekek? Belhon, kulhon? Csak mert ha kulhon az nem a kedzulek hibaja ki tudja mi fut rajta...

(#1898) Sebestyen01 válasza twollah1976 (#1897) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Nyilvan elternek a felhadznalasi szokasok, de pl engem zavar hogy a TW felzabalja az osszes ramot, mas nagy gond nem volt egyik samummal se... Ez viszont ennyi penzert NEKEM nem volt palya... Plusz ez a unibody vekonyitjuk a telot elol hstul uveg dizajn foleg nem jon be naluk... Nem gaz ha nem lehet akksit cserelni, viszont akkor legalabb legyen benne combos telep... Munkatarsnak edge van powerbankal madzkal, vicc 1 napot nem bir ki a cucc pedig csak telozik netezik... De a 4 oras munkaveget nem birja ki! Kicsit elvetettek a sulykot de majd eszhez ternek, a note 5 4 giga ramnal is ujratoltoget, mar gondolkoznak a 6 gigason, mint higy optimalizalnanak. De ez is mint oly sok minden maganvelemeny, de a jotol tavol allnak, note4em prezentacio kozben kezdte ujratolteni az anyagot, ciki volt na, de ne aggidj az iphonrol is van velemenyem asszonynak az van, nem hitelbol almas boltbol, az kb a szanalom kategoria, ha telozik es hivom nem az van hogy foglaltat jelez ha nem h a hivott fel nem kapcsolhato... No comment.

(#1899) Botigta válasza motoflug (#1895) üzenetére


Botigta
aktív tag

Rendben, este ráveszem magam, aztán jelzek.

(#1900) gusthy válasza Sebestyen01 (#1884) üzenetére


gusthy
veterán

Azért ennek érdemes utánanézni, mert nem találtam ilyen változatot hivatalos specikben, simán lehet szándékos vagy véletlen elírás.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.