Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-06-01 19:34:57

LOGOUT.hu

Egyelőre "kilóra" bemásolva feherzaj45 kolléga anyaga, köszönjük neki!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) mobileman válasza WOT-H-A-C (#850) üzenetére


mobileman
aktív tag

Ha lenne rá töke', akkor nem lenne gond... :DDD

BMW navigáció szerviz-» https://www.bmwmodulszerviz.hu

(#852) twollah1976


twollah1976
őstag

Ha rootolom a telefont akkor utána is megkapom a gyári ROM frissítéseket?

Nekem elég zavaró mennyiségű tűnik a sok bloatware főleg a Clean Master.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#853) Kiskino válasza Kiskino (#844) üzenetére


Kiskino
csendes tag

Azt elfelejtettem mondani h mobileman-től vàsàroltam!!! :)

(#854) mobileman


mobileman
aktív tag

Még annyit hozzátennék, hogy én is "vidéki" vagyok, van többek közt egy LeTv One telefonom is, ennek ugyanaz a frekvencia kiosztása, mint az Asus Zenfone2 telefoné, és remekül működik itt a 4G...

BMW navigáció szerviz-» https://www.bmwmodulszerviz.hu

(#855) grobi007


grobi007
tag

Sziasztok!

Közben sikerült, sokat böngészve felrakni rá a WW-s firmvare-t.

Nekem az alábbi leírással sikerült össze hozni. Egy kis angol nyelvtudás nem árt hozzá, de egyszerű mint a bot.

+ kis segítség, ahol én elakadtam, és a leírásokban nem igazán van benne:

- a recovery és firmvare verzószáma meg kell egyezzen, más esetben elakad a telepítés
- ha felrakod a recovery-t és elindítod, Hiba!-t ír ki, ami nem hiba csak egy nagy kamu. Ilyenkor a power + hangerő fel gombot kell nyomni, és bejön a recovery

ADB, root és egyéb beszerzése, leírása tekintetében sokat segíthet alexw801 fórumtárs által linkelt XDA oldal is.

Ha minden flottul megy, kb. egy óra alatt a CN verzióból kínai program mentes, Google alkalmazásokat támogató és tartalmazó WW verzójú rom lehet a telefonodon.

Mindenkinek sok sikert, nem ördögi mesterség.

Ennyit nekem eddig még megért az 55 ezer forintos árelőny, persze cserébe még mindig el kell viselnem a kicsit gyengébb processzort, a 800 mhz frekvencia hiányát, ami pillanatnyilag várhatóan nekem nem fog számítani (T-Mobile, Pest megye), és a gyári 2 év garancia hiányát.

Persze ezt mindenkinek magának kell mérlegelnie.

Ha valakit érdekelhet, innen most 258 euro + 9 euro szállítási költséggel rendelhető európai (hollandia) raktárból DPD hozza. Múlt héten vasárnap rendeltem, e hét szombat délelőtt a kezemben volt a telefon (6 nap). Nincs áfa + vám fizetés.

[ Szerkesztve ]

(#856) lovi27 válasza grobi007 (#855) üzenetére


lovi27
addikt

258 dollár. Euróban 237 EUR.

(#857) grobi007 válasza lovi27 (#856) üzenetére


grobi007
tag

Jogos, elírtam..

(#858) anonym1s


anonym1s
őstag

Nektek meddig birja az akksi?
Nekem meg egy napot sem bir ugy, hogy szinte alig hasznalom, meg sim kartya sincs benne mert a regi kartyam normal meretu. Ha lenne benne 2 sim kartya meg fel napot sem birna?
Tegnap delelott 10 korul vettem le toltorol este 11-kor mar csak 13%-on volt, amibol csak 2,5 ora kijelzohasznalat volt (netezes).
Az akku menuben az Android OS a legnagyobb fogyaszto, 10-12-szer annyit hasznal mint a kijelzo. PL.kijelzo 4% az android os meg 51%. Ez nektek is ilyen? Szerintem ez nem normalis. Mi a franc fogyaszt ennyit ebben az android os-ben?
Az automatikus inditasban mar kikapcsoltam mindent.

[ Szerkesztve ]

(#859) anonym1s válasza grobi007 (#855) üzenetére


anonym1s
őstag

Hali.
Esetleg az tudod hogyan lehet ellenorizni hogy valoban ww verzios a telefon es nem csak ww rom a cn verzios telefonon?

Szerviz menube hogyan lehet belepni? Gondolom valami kod van hozza de nem talalom sehol.

(#860) grobi007 válasza anonym1s (#859) üzenetére


grobi007
tag

Ha jól tudom az európai WW-s modellekben a processzor is erősebb, nem 1,8 ghz-en hanem 2,3 ghz-en ketyegnek, ezt pedig meg tudod nézni a harverinformációkban.

Nem biztos, hogy ez a tuti, csak egy tip.

[ Szerkesztve ]

(#861) sputyi70 válasza anonym1s (#859) üzenetére


sputyi70
aktív tag

Rakd fel az AIDA64-et. Elvileg a rendszer/termék-nél írja hogy milyen verzió.

[ Szerkesztve ]

(#862) mobileman válasza anonym1s (#859) üzenetére


mobileman
aktív tag

A dobozon rajta van a kód, hogy CN vagy TW vagy WW stb...

BMW navigáció szerviz-» https://www.bmwmodulszerviz.hu

(#863) anonym1s válasza Prien (#720) üzenetére


anonym1s
őstag

Hali.
Hogyan leptel be a service menube? Mi a kod hozza?

(#864) anonym1s válasza sputyi70 (#861) üzenetére


anonym1s
őstag

Azzal (meg egyeb hw info programmal) mar neztem es WW van ott, csak nem vagyok biztos hogy ez a telefon verzioja es nem csak a rom ami rajta van.

(#865) anonym1s válasza mobileman (#862) üzenetére


anonym1s
őstag

A dobozon ww van es bontatlan volt a doboz de nyugodtabb lennek ha a telefonban latnam a tamogatott frekvenciakat mert a dobozt ujra csomagolni nem nagy melo.

Service menuhoz a kodot tudod?

(#866) WOT-H-A-C válasza anonym1s (#865) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

A bontatlan doboz megbízható!

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#867) anonym1s válasza WOT-H-A-C (#866) üzenetére


anonym1s
őstag

Kossz! Akkor nyugi van :)

A tul gyors akku merulesre van tipped? Van akinek 2 napot is bir, az enyem meg egyet sem.

[ Szerkesztve ]

(#868) WOT-H-A-C válasza anonym1s (#867) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Ez akár adódhat az eltérő felhasználási szokásaitokból is. Vagy csakbsimán beragadt egy app a memóriába és nem hagyja aludni a procit, ha rootolt a teló akkor tegyél fel egy wakelock detektort és az megmondja mivan.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#869) anonym1s válasza WOT-H-A-C (#868) üzenetére


anonym1s
őstag

Elso nap teljesen gyari allapotban volt, nem telepitettem ra egy programot sem, es csak a gyari bongeszot hasznaltam, es ha beragad valami program, akkor melegszik a telefon de ez nem volt meleg. Delutan 20% korul volt amikor ott hagytam az asztalon, aztan amikor haza ertem 5 ora hossza mulva, mar ki volt kapcsolva, es nem tudom mikor kapcsolt ki, lehet epp akkor, de lehet mar egy oraval korabban.
Tegnap este is ugy emlekszem 27%-on volt amikor leraktam es reggel fel8-kor mar ki volt kapcsolva. Szerintem nem normalis hogy keszenletben annyira merul (vagy meg gyorsabban) mint amikor hasznalom.

[ Szerkesztve ]

(#870) twollah1976 válasza anonym1s (#869) üzenetére


twollah1976
őstag

Kapcsold ki a helykeresést (GPS), bluethoot-t, a beállításokban az automatikus frissítés keresést.

Az akkumumlátornak kell pár nap mire beáll.

Az is lehet, hogy túl sokat keresi a hálózatot, ha csak beszéd alapú kártyád van állítsd át a hálózatot csak GSM-re.

[ Szerkesztve ]

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#871) alexw801 válasza anonym1s (#858) üzenetére


alexw801
senior tag

Így lehet az akku időt hosszabbítani:

http://www.asus.com/zentalk/forum.php?mod=redirect&goto=findpost&ptid=25133&pid=1437678 best way to save battery according to ASUS

1. Lower screen brightness

An overly bright screen consumes more power and can be harmful to the eye. To adjust brightness, swipe down from the notification bar twice and use the slider. Extend your battery life, and protect your eyes while doing so!

2. Shorten screen timeout time

To squeeze more juice out of your battery, you can shorten the screen timeout time so that your phone goes into sleep mode faster. Try changing the time from the default 1 minute to 15 seconds. To change this setting, tap Settings > Display > Sleep.
To change Cover View screen timeout time, go to Settings > ASUS Cover > Automatic sleep.

3. Trim unnecessary background apps

Prevent unnecessary apps you don't need from running in the background and consuming your battery by using Auto-start Manager. Tap Auto-start Manager to select apps you want to discontinue from running.

4. Use Smart-saving Mode

ZenFone 2 has many extremely useful battery modes, one of which is Smart-saving mode. It provides extra toggles for brightness, a feature that turns off internet, and an Extend Standby feature that lowers battery consumption by efficiently managing your push notifications when your phone is in sleep mode.
Tap Settings > Power management > Power Saver > Battery Modes > Smart-saving mode.

5. Tap Boost from Quick Settings

Have you ever wished for a single button that solves all your problems? When you tap Boost, not only does it make your phone faster, but it also lowers battery consumption. Swipe down from the notification bar twice to find the Boost button.

6. Choose Wi-Fi over 3G/4G Data

Using Wi-Fi instead of a data connection will use less battery because your phone doesn't need to constantly search for the network.
To turn on Wi-Fi, swipe down from the notification bar twice and tap the Wi-Fi icon.

7. Turn off Location Services, Bluetooth, and NFC

Don't be lazy! Turning off these services when you're not using them can extend your battery life. To turn these services off, swipe down from the notification bar twice and tap the Location, Bluetooth, or NFC icon.

8. Set up an Auto-switch mode schedule

You can't be using your phone all the time! Set up a time interval in Auto-switch mode to automatically switch to a lower battery consumption power mode when you're not using it. To do this, tap Settings > Power management > Power Saver > Auto-switch mode. After enabling this feature and choosing your starting and ending times, we recommend setting it to change to Ultra-saving mode (the default).

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#872) alexw801 válasza grobi007 (#860) üzenetére


alexw801
senior tag

WW = World wide
Mi az, hogy európai WW???

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#873) alexw801 válasza atonement (#831) üzenetére


alexw801
senior tag

Nem adott vele fülhallgatót az ASUS? Az enyémhez (mindkettőhöz) adtak és szuper.
Ilyen Piston 3-at csak a feleségem Honor 6-osához vettem, ahhoz nem volt füles.

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#874) grobi007 válasza alexw801 (#872) üzenetére


grobi007
tag

Bocsánat, hogy nem vagyok annyira tudományos és precíz mint Ti.

Ez alatt azt értettem, hogy azon modellek/verziók, amik az Európai piacra szántak. Itt egy gondolattal sem érintettem, hogy ez a modell máshol nem lehet forgalomban, csak európában.
Ha jól tudom, Kínában és Japánban vannak spéci szoftverrel forgalomban, máshol a WW.

(#875) e-newsee válasza anonym1s (#858) üzenetére


e-newsee
addikt

Nincs semmi trükk, ha nincs benne SIM kártya, ne csodálkozz, szerencsétlen attól még folyamatosan keresgél. Tedd repülős módba, amíg nem lesz bele kártyád, és próbáld ki úgy is! Nekem anno a k800i-m olyan volt, hogy ha véletlenül ledobtam, akkor elmozdult a kártya, és egyszer csak kiírta, hogy tegyek bele SIM-et. Ha ezt nem vettem észre időben, egy nap alatt lemerült, amúgy meg 3-4 napig kihúzta.
Csak egy ötlet, egy próbát megér.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#876) anonym1s válasza twollah1976 (#870) üzenetére


anonym1s
őstag

Hali.
Nekem a wifi, gps es mobilnet mindig be van kapcsolva minden telefonomon, nem szoktam ki-be kapcsolgatni, es nem akarok valtoztatni a szokasaimon egy telefon miatt.
Ha ezek miatt merul ilyen gyorsan, akkor inkabb eladom a telefont es veszek olyat, ami normalisan mukodik.
Szamomra felesleges benne a wifi, gps, meg mobilnet ha nem hasznalhatom folyamatosan, ugy ahogy mar megszoktam az evek alatt mas telefonjaimnal.

[ Szerkesztve ]

(#877) anonym1s válasza e-newsee (#875) üzenetére


anonym1s
őstag

Hali.
Ha nincs benne kartya akkor is keres halozatot? Mivel? Hiszen nincs benne kartya amivel halozatra tudna csatlakozni. En ugy tudtam csak akkor keres halozatot ha van benne kartya.
Azert teszek egy probat, biztos ami biztos :)
Kossz a tippet!
Majd irom a fejlemenyeket.

(#878) sputyi70 válasza anonym1s (#876) üzenetére


sputyi70
aktív tag

Őőőő ezek használatával nem csak ez a telefon merül gyorsan hanem az összes. :U

(#879) e-newsee válasza anonym1s (#877) üzenetére


e-newsee
addikt

Nem tudom, hogy az újabbaknál hogy működik, lehet, hogy ha nincs benne kártya, akkor letiltja az antennát. De a k800-nál ha kivettem a kártyát, gyorsabban merült, ez biztos.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#880) anonym1s válasza sputyi70 (#878) üzenetére


anonym1s
őstag

Igen igy van, abban az esetben ha hasznalom. Viszont en arrol beszelek, hogy ez az asus keszenletben is ugyanolyan gyorsan merul mintha hasznalnam, ami egyaltalan nem normalis.

Van itt a hazban most 5 telefon meg 2 tablet. Mindegyik 1% korul merul orankent keszenletben bekapcsolt wifi, gps meg mobilnettel (kiveve egyik tablet mert azon nincs mobilnet), de a zenfone 4-5%-ot merul orankent keszenletben. Most gps es sim kartya nelkul, repulo modban, minden hatter folyamat letiltva is merult 2%-ot orankent keszenletben, ugy hogy csak itt fekudt az asztalon.
Ez rohej.

(#881) #70516736 válasza anonym1s (#880) üzenetére


#70516736
törölt tag

akkor az szar
reggel 6-kor vettem le töltöröl
2 kártyával állandó wifi vagy mobilnettel
legalább fél óra beszélgetéssel
most 83% áll a teló

[ Szerkesztve ]

(#882) sputyi70 válasza anonym1s (#880) üzenetére


sputyi70
aktív tag

Lehet velem van a baj,de én alapból kilövök minden ilyet pont azért mert nem akku barát. :DDD Ha meg használni akarom két mozdulat és bekapcsolom.Nekem így megfelel az akku használat :D Persze megértem a te álláspontod is. ;)

(#883) Huha81 válasza anonym1s (#877) üzenetére


Huha81
tag

Szia,

lehet nem releváns, de nekem az előző telefonommal pont ez volt. Az egy kínai telefon volt, átlag 3 napig bírta az aksi. Egyszer megdöglött az egyik sim kártya benne és a telefon fél nap alatt lemerült. Feltöltöttem, de amíg nem tettem bele másik sim kártyát, addig sosm bírt fél napnál többet 1 töltéssel. Akkor még nem volt annyi eszem, hogy letíltsam a sim foglalatot :D

(#884) atonement válasza alexw801 (#873) üzenetére


atonement
csendes tag

Nekem nem jott hozza. Eddig Sony fulest hasznaltam, de kezd tonkremenni a bal oldalt, ezert kiprobaltam a Piston-t. ;-) Itt ahol en elek, egy kacat fules tobbe kerul, mint a Piston 3 a banggood-rol.

(#885) alexw801 válasza atonement (#884) üzenetére


alexw801
senior tag

Nem kérdés, hogy nem itthon kell fülest venni, hanem Ali, Banggood, eBay, stb.

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#886) anonym1s válasza #70516736 (#881) üzenetére


anonym1s
őstag

workin irta itt, meg itt, es itt, epp neked, hogy milyen szar az akkuido nala, es nalam is pont az a helyzet, az Android OS messze a legnagyobb fogyaszto, tizszer annyi mint az utana kovetkezo.
workin is azt irta hogy eladason gondolkodott ha ez igy maradt, es en is azon agyalok, mert ez igy egy rakas szar, nem telefon.
Ha az alairasod a telefonod verzioja, akkor a tied a gyengebb valtozat, nem ugyanolyan mint az enyem.

(#887) anonym1s válasza workin (#635) üzenetére


anonym1s
őstag

Hali.
Nalam is ugyanez a helyzet. Keszenletben is merul az akksi mint a titanic. Sikerult kezdened valamit ezzel?

(#888) Nigér


Nigér
őstag

Érdekes, nekem nincs ilyen problémám.
FR megvolt már? Egy próbát megérhet.

(#889) alexw801 válasza anonym1s (#886) üzenetére


alexw801
senior tag

#871
Ezeket alkalmazva kb. 3 napot elmegy készenlét és kevés telefonálgatás használattal, ez a legerősebb verzió. Az előző ML550 tellefonom észrevehetően hosszabb akku időt bírt, mint ez az ML551 64 GB teló. És tulajdonképpen mindenre elegendő volt az is, felesleges volt 30 ezerért váltani erre.
Én mindig 2 (céges) SIM-et használok, egyik hang üzemre, a másik adat üzemre (ez modembe való Tkom mobilnet kártya), de csak akkor kapcsolom be a mobil internet elérést, amikor használni akarom. Amúgy is neten lógok majd egész nap laptopon, otthon és munka közben is, nem kell, hogy még a telefon is ugyanezt tegye párhuzamosan.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#890) twollah1976 válasza alexw801 (#889) üzenetére


twollah1976
őstag

Az lenne a kérdésem, hogyha Vibert használok két SIMmel, az "A" SIM számához van rendelve a Viber szám és a "B" SIMmel netezek akkor is megkapom mobilneten keresztül az üzeneteket?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#891) alexw801 válasza twollah1976 (#890) üzenetére


alexw801
senior tag

Nem tudom, mert a Viber csak telepítve van, de nem használom. Én VoIP telefonálok több messzi országba rendszeresen, a másik fél mobil vagy drótos telefonnal fogadóképes, nem vár engem bekapcsolt Viber-rel.

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#892) Sanyi.mTs válasza twollah1976 (#890) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

elméletileg meg kellene kapnod, mint amikor nincs mobilneted, de wifin van.

(#893) workin válasza anonym1s (#887) üzenetére


workin
senior tag

igen, vettem hozzá egy powerbank -et... :)
Más nem jutott eszembe...

(#894) twollah1976 válasza Sanyi.mTs (#892) üzenetére


twollah1976
őstag

Ok, koszi.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#895) anonym1s válasza workin (#893) üzenetére


anonym1s
őstag

Nekem igen. Visszakuldom ezt a vackot es veszek egy normalis telefont.
Neztem az aida64 programban hogy az akksi merules 200mA es 600mA kozott ugral, atlagban 300mA korul keszenletben! Ez azt jelenti hogy jo esetben kibir 10 ora hosszat akkor ha nem hasznalom egyaltalan, ha hozza sem erek.
Utana neztem xda forumon es eleg sokan panaszkodnak a rettenet szar akku idore. Van akinek percenkent merul 1%-ot! Percenkent!
Allitolag a gyari kernel (akku menuben az Android OS) szar, az meriti az akksit ennyire. Allitolag kernel cserevel rendbe jon de nekem nincs kedvem ilyenekkel szarakodni. Nem azert veszek egy vadonat uj telefont sok penzert hogy mar elso nap kernelt csereljek meg butykolgessem azert hogy hasznalhato legyen.

A sokak altal szarszungnak nevezett galaxy s2 telefonom 3 evesen 0.8%-ot merul keszenletben allandoan bekapcsolt wifi, gps, es mobilnettel es siman elmegy masfel napot normal hasznalattal. 3 evesen!
Visszaterek a samsunghoz, az legalabb telefont csinal, nem ilyen rakas szart mint ez a zenfone 2.

En nem ajanlom senkinek hogy ilyen telefont vegyen.

[ Szerkesztve ]

(#896) alexw801 válasza anonym1s (#895) üzenetére


alexw801
senior tag

Nagy HISZTI!
És mennyiért vetted ezt a "sz@rt"? Melyik verziót?

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#897) #70516736 válasza anonym1s (#895) üzenetére


#70516736
törölt tag

55% on vagyok tegnap reggel 6-kor vettem le a töltőről, viszonylag kevés a kijelző idő kb 1,5h nem igazán volt időm nyomkodni.
1 nap alatt kb 4h kijelzővel estére kb 30% van még az aksiban.
a két telefon csak az órajelben különbözik de csak terhelésben, alapon az is 500mhz ketyeg.
Kifogtál egy hibás darabot ez mindegyik gyártóval előfordul

[ Szerkesztve ]

(#898) sputyi70 válasza anonym1s (#895) üzenetére


sputyi70
aktív tag

Ááá. Dobd ki. Ez nem neked való telefon. Vegyél Szarszungot,az való neked. Azért azt had tudjuk már meg mégis milyen akku idővel békélnél meg? 3-4 nap? Ugyan ezt te sem gondolod komolyan. :P

[ Szerkesztve ]

(#899) R4E/B


R4E/B
tag

Sziasztok!

Van véleményem nekem is, de nem fikázom, hogy így szar úgy szar. Igen, én is panaszkodom arra, hogy az akkumulátor szint hamar merül még akkor is, ha nem csinálok rajta semmit, de azért ne retardált viselkedéssel jöjjünk már elő, mert kezdem unni.
Másik dolog, hogy ha ennyien panaszkodnak nem csak itt, hanem külföldön is rengetegen akkor én szerintem az ASUS programozói biztos javítani fogják, nekik az a dolguk. Majd jön egy új frissítés amiben gondolom bele lesz építve az, hogy kevesebbet fogyasszon, nem a telefonnal van itt a gond kérem szépen, hanem a nem megfelelő beállítással én szerintem.
Szóval, ha lehet akkor aki nem elégszik meg vele az adja el, vegyen másikat és ne írogasson hülyeségeket, mert eldobom az agyam. Vagy vegyetek hozzá egy Powerbankot és minden problémád megoldódik, nincs többé akkumerülés. :D

Igazán már a hazai képviselet behozhatná kereskedelmi forgalomba a tartozékait, na majd mindjárt rákérdezek, mert már 1 hónapja és 15 napja van forgalomba a telefon.

ASUS • IN SEARCH OF INCREDIBLE

(#900) sajp63


sajp63
tag

Valaki mar megkapta OTAn a legfrisebb frissitest? (2.20.40 ..., WW)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.