Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-06-01 19:34:57

LOGOUT.hu

Egyelőre "kilóra" bemásolva feherzaj45 kolléga anyaga, köszönjük neki!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1751) #70516736 válasza Sebestyen01 (#1739) üzenetére


#70516736
törölt tag

Kikapcs+ hangerő le
Egyszerre nyomva

(#1752) gusthy válasza #70516736 (#1751) üzenetére


gusthy
veterán

Na igen, ez a sztenderd, de nekem nem akarja.

(#1753) #70516736 válasza gusthy (#1752) üzenetére


#70516736
törölt tag

2 mp ig nyomva kell tartani

(#1754) gusthy válasza #70516736 (#1753) üzenetére


gusthy
veterán

Téééééényleg, köszi!!!

(#1755) Joe.36


Joe.36
addikt

1 Nap használat után a véleményem.

+ Hatalmas végtelen erő és gyorsaság és stabilitás minden téren!
+ Nagyon kényelmes fogni
+ az ezüst hátlap nagyon szép, szinte fémes hatást nyújt, és nem gyűjti az újlenyomatot
+ Tökéletes és hibátlan duál sim rendszer végre egy jó telefonban
+ Nagyon szép a telefon a kijelző és a zen rendszer ami rajta van

- Gombok fura helyen vannak ( viszont szépek )
- 2 sim használata esetén, és ha sokat nyomkodom este tölteni kell aku szint 18%
- Autóban nanopadon picit billeg a hátlap kialakítása miatt

Nagyon féltem kiadni ennyi pénzt egy telefonra de nem bántam meg, nekem eddig ez jön be legjobban :K :C

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1756) #70516736 válasza Joe.36 (#1755) üzenetére


#70516736
törölt tag

Azért a két kártyás müködésen lenne mit javítani
A 2. Sim is kezelhetné a 3g/4g-t és választhassak melyiket akarom hogy a netten legyek
a számokhoz nem lehet hozzárendelni simet minden hívás elött ki kell választani
A kártyának csak a nevét lehet változtatni a szinét nem

(#1757) Joe.36 válasza #70516736 (#1756) üzenetére


Joe.36
addikt

Igen igazad van ezek engem is zavarnak, de maga a működése tökéletes, térerő stabilan van wifi mellett is mindkét simen, és senki nem panaszkodott hogy nem tud elérni.... És tényleg ha beszélek az egyiken, bejön a másik hívás is... :)

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1758) Joe.36


Joe.36
addikt

[Közben szépen megy le az ára... :)]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1759) erahurka válasza Joe.36 (#1758) üzenetére


erahurka
félisten

Csak akciós sajnos.

(#1760) madrac válasza Joe.36 (#1758) üzenetére


madrac
őstag

azért még mindig jóócskán 100 fölött van. még ez is nagyon túl van árazva nálunk.

(#1761) twollah1976 válasza madrac (#1760) üzenetére


twollah1976
őstag

A telefon nincs tularazva, az adoterhek miatt lett ilyen draga.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#1762) D4ni válasza twollah1976 (#1761) üzenetére


D4ni
őstag

4 giga ramnak mennyi lehet az adója? :D vicc ez az ország.

[ Szerkesztve ]

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#1763) Sword


Sword
őstag

Én is átvettem tegnap az enyémet, de mivel most kb. non-stop meló van, még belakni se nagyon van időm :(
Egyelőre azért jónak tűnik :)

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#1764) korimv6


korimv6
aktív tag

Bemész az Euronicsba, és megmondod, hogy ezt a telefont szeretnéd. Közlöd, hogy az Iponban mennyi, és ha adják közel annyiért, akkor viszed, ha nem, megveszed máshol. Ilyenkor szoktak engedni az árból, és nem kell a szar cetelem kártya. De mi bementünk, és megmondtam, hogy csak akkor viszem, ha odaadják 10 havi kamatmentesre. Odaadták :)

Körbe zárt villám.

(#1765) Sword


Sword
őstag

Úgy nézem a Gear S nem fog vele működni :O
Kinlódok a zenéimmel, sd-n vannak, nem nagyon akarja látni semelyik music player app.
Utóbbira van vmi gyors megoldás (az internal storage-ra másoláson kívül)?

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#1766) gusthy válasza D4ni (#1762) üzenetére


gusthy
veterán

Annak csak áfája van, a 32/64 giga belső tárhelynek van Artisjus sarca.

(#1767) gusthy válasza Sword (#1765) üzenetére


gusthy
veterán

Fel lehet küzdeni szinte mindenre, kicsit korlátozott lesz a működése.

(#1768) Joe.36 válasza madrac (#1760) üzenetére


Joe.36
addikt

Hát szerintem a többi felső kategóriás telefonhoz képest ez most nagyon jó ár/érték arányban van, tény hogy kintről olcsóbb, de ez nem a telefon hibája hanem azért ami itt van nálunk sajnos...
Én úgy tudom hogy 116 ért nem kapsz ilyen hardvert újonnan 2 év normális garanciával más gyártótól, ilyen minőségben.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1769) erahurka válasza Joe.36 (#1768) üzenetére


erahurka
félisten

Zenfone 2 és a Lenovo Vibe Shot best buy 120 körül, attól függően hogy a brutális hardver vagy a kamera és a prémium külső fontosabb.

(#1770) Luck Dragon válasza Joe.36 (#1768) üzenetére

Garanciáról jut is eszembe hogy asusnak merre lelhető a szervize?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#1771) Sword válasza gusthy (#1767) üzenetére


Sword
őstag

Nem akarom szét offolni a topicot, majd privátban megkeresnelek ha van tapasztalatod. Xda-s leírás alapján nem ment l, volt apk, ami nem települt fel.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#1772) Joe.36 válasza Luck Dragon (#1770) üzenetére


Joe.36
addikt

[Úgy tudom ide]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1773) Joe.36 válasza erahurka (#1769) üzenetére


Joe.36
addikt

Asus nekem jobb márka mint a lenovo, kamera nem érdekel, amire kell arra elég, ha komoly dologra kell használok arra megfelelő eszközt.
Nem tudom miért jön mindenki a kamerával, én kipróbáltam, fent van minden frissítés, és szerintem jó, nekem megfelel.

Lenovo Vibe

Gyengébb és kisebb kijelző, gyenge aksi, kevesebb ram, nem bővíthető, nem duál active, nem egy asus... stb

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1774) lovi27 válasza gusthy (#1750) üzenetére


lovi27
addikt

"-Vagy csak lősz, de nem töltesz...
- És a nénikéddel beszélj ilyen stílusban."

Nyugodtan vegyél csak vissza. Semmi sértő nem történt. Kötözködtél és a megjegyzés arra vonatkozott van-e alapja neki vagy ahogy már nem először, nem sok. És megint az utóbbi történt. Ezért inkább tájékozódj, mert a bunkó beszólás azt nem pótolja.

(#1775) erahurka válasza Joe.36 (#1773) üzenetére


erahurka
félisten

Bővíthető. Gyengébb de alapvetően elég a teljesítménye. Én szerettem amíg nálam volt, nem volt gondom vele.

(#1776) Sebestyen01 válasza Joe.36 (#1755) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Egyetertek veled en imadom nagyon , nekem is lemerul estere de annyi baj legyen 5h kijelzoido meg van!
A hatlap rem anyagaban festett mert szep nagyon fem hatasu xD

[ Szerkesztve ]

(#1777) Luck Dragon válasza Joe.36 (#1772) üzenetére

Köszi :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#1778) Sebestyen01 válasza Sebestyen01 (#1776) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Rendeltunk bayrol 522ft ert tempered glast addig vigyazni kell ra rem birja a majomuveg... :DD

(#1779) alexw801 válasza Sebestyen01 (#1778) üzenetére


alexw801
senior tag

Én is rendeltem, összetörve érkezett.

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#1780) Sebestyen01 válasza alexw801 (#1779) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Megnyugtato... :W

(#1781) erahurka válasza alexw801 (#1779) üzenetére


erahurka
félisten

Lapraszerelten! Neked kell összerakni otthon :D

(#1782) twollah1976 válasza D4ni (#1762) üzenetére


twollah1976
őstag

Nem a 4 giga ramnak van adója hanem a 16 giga belső tárhelynek (Artisjus), ezen kívül VÁM, ÁFA, kiskereskedelmi haszonkulcs és már ott tartunk ahol tartunk.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#1783) erahurka válasza twollah1976 (#1782) üzenetére


erahurka
félisten

Plusz a nagyker is ráteszi a hasznát. Sőt, van hogy gyártó -> nagyker -> nagyker -> kisker. Tehát a nagyker is nagykertől veszi, nem közvetlen az ASUS-tól.

(#1784) anonym1s válasza erahurka (#1769) üzenetére


anonym1s
őstag

Hali.
Ez a lenovo nagyon jol nez ki, es nekem epp elony hogy kisebb es konyebb mint a zenfone2, plusz az a processzor valoszinuleg kevesebbet fogyaszt a kisebb teljesitmeny es 8 mag miatt, ezert jobb akkuidore gondolok, de most beleolvastam a topikjaba es tobben panaszkodnak epp a kamerara, hogy nem hozza amit beharangoztak vele kapcsolatban. Megneztem a tesztben a kamera kepeket, es engem nem kapott el a "hu bazdmeg" erzes a kepek lattan. Jobbnak tunik a kameraja mint a zenfone2 de nem sokkal.

(#1785) Sebestyen01 válasza anonym1s (#1784) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Egyiketvseva cam miatt kell venni!

(#1786) anonym1s válasza Joe.36 (#1773) üzenetére


anonym1s
őstag

Hali.
Nem mindenkinek ugyanazok a dolgok lenyegesek mint neked.
Pl. tobben el vannak ajulva a multitasking kepesssegetol ami engem egyaltalan nem erdekel.
Engem pl. sokkal inkabb lenyugozne egy normalis kamera es amoled kijelzo, vagy ha nem 180g lenne hanem csak 120.
Epp azert jon mindenki a kameraval, mert ez volt a zenfone2 egyik nagy erossegenek beallitva, de a valosag az, hogy epp a kamera a telefon leggyengebb resze.
Nekem van fenykepezom (panasonic lx7) meg kameram (sony cx330) es komoly dolgokra azokat hasznalom, de ugyanezt elmodhatnam a szamitogeprol is, komoly dolgokra a laptopomat hasznalom, ott van igazi multitasking nem a zenfone-on.
Szoval nem igazan jo az a megkozelites hogy le van szarva a kamera mert komoly dolgokra hasznalok arra megfelelo eszozt, mert ugyanezt mondhatnank magarol a telefonrol is.
Ha mar beleraknak valamit a telefonba, akkor az legyen jo, vagy ne rakjak bele es legyen olcsobb a cucc.

(#1787) anonym1s válasza Sebestyen01 (#1785) üzenetére


anonym1s
őstag

Szerinted nem, de vannak sokan akiknek lenyeges a kamera is ugyanugy mint a wifi, gps, vagy pl. a szamomra lenyegtelen multitasking.

(#1788) Sebestyen01 válasza anonym1s (#1787) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Akkor vegyel mast ez nem kamerafon... A kijelzo meg hibatlan nem hianyzik a samoled... Ha nem tetszik a telo van masik igaz nem ennyiert, hajra kosz h beneztel.

(#1789) madrac válasza Joe.36 (#1768) üzenetére


madrac
őstag

Nem is egymáshoz képest gondoltam, hanem ha azt nézzük hogy olaszból 90-be van ugyanez, és nyilván már azon is van hasznuk. Tetemes árkülönbség. Félelmetes, ha ennek oka ezek a plusz adók, de van egy olyan érzésem, hogy nem csak erről lehet szó, hanem arról hogy nálunk más haszonkulccsal dolgoznak a kereskedők és senki sem igyekszik a másik árai alá ígérni...

(#1790) anonym1s válasza Sebestyen01 (#1788) üzenetére


anonym1s
őstag

Nem kell halalkodnod, benezek maskor is szivesen :)
Amugy igen, mar keresem a utodjat, pedig csak 6 hete vettem a zenfone2-t.
Nem azert mert rossz a telefon, hanem ezalatt a 6 het alatt kiderult, hogy a zenfone2 elonyei szamomra nem annyira fontosak.
Kisebb es konnyebb telefont keresek, alacsonyabb fogyasztassal, aminek jobb a kameraja.

(#1791) Sebestyen01 válasza anonym1s (#1790) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Hajra koszonjuk hogy megosztottad gondolataidat...

(#1792) Sword


Sword
őstag

SD vs. Music playerre vki?

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#1793) gusthy válasza anonym1s (#1786) üzenetére


gusthy
veterán

HogyHogy pontosak legyünk, az volt a kamera nagy kalandja, hogy sötétben is tud képet csinálni. És tényleg.

(#1794) erahurka válasza anonym1s (#1784) üzenetére


erahurka
félisten

Lesz róla egy olvasói teszt, érdemes lesz megnézni a képek miatt. Szerintem sem kiemelkedő kamera terén annyira amennyire kellene, viszont lehet vele iszonyat jó képeket csinálni, akár este is. Nyilván nem éjjeli városképeket, de ha kitámasztod vagy állványra teszed azért lehet alkotni. Engem inkább a Camera Api 2 hiánya zavart.

(#1795) gusthy válasza erahurka (#1794) üzenetére


gusthy
veterán

Viszont camera2 telefon alig van még :(

(#1796) Sebestyen01


Sebestyen01
őstag

Amugy komoly h csak a kamerarol van szo nem egy imx240es ez teny de pillanatelkapssra tobb mint jo, egyeb hiba meg nem igen lehet a telo rovasara felhozni teszi amit kell, support van mogotte 2 ev gar...

(#1797) anonym1s válasza gusthy (#1793) üzenetére


anonym1s
őstag

Gondolom a keves feny (baglyos) modrol van szo, de ebben is van egy kis csalas :)
Eloszor azt hittem a hosszabb zarido miatt csinal ertekelheto kepet sotetben, de nem. Megneztem a kep adatait, es a zarido 0.25 masodperc, viszont az ISO 1600. A zaridot kezi modban lehet novelni 0.5-ig, szoval nem a zarido a titka, hanem az, hogy az iso-t megemeli 1600-ra, amit kezi modban nem tudsz 1600-ig emelni, csak max 800-ig.
Nem vagyok fotos, nem is tudom mi az iso pontosan, csak annyit tudok, hogy minel magasabb, annal gyengebb a kep minosege
Kezi modban allits be 1/2 zaridot, meg 800 iso es csinalj egy kepet sotetben, aztan csinalj egyet a baglyos modban es megatod hogy a baglyos modban keszitett kep sem vilagosabb mint a kezi, csak sokkal szemcsesebb.

Ettol fuggetlenul a kamera nem rossz szerintem, nem a kamera miatt akarom lecserelni, illetve nem a kamera a fo oka, hanem azert mert kisse nagynak es neheznek talalom, tovabba netezeshez eleg egy gyengebb, kisebb fogyasztasu processzor is ami miatt hosszabb akkuidore szamitok.

Ja, amikor torlok egy programot, akkor az ikonja ott marad a programok kozott szurkere valtozva es azt kulon kell torolnom. Ez nektek is ilyen?

[ Szerkesztve ]

(#1798) Sebestyen01 válasza anonym1s (#1797) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Nem eltunik

(#1799) gusthy válasza anonym1s (#1797) üzenetére


gusthy
veterán

Ennél még trükkösebb. Négy pixelből csinál egyet, így persze több fény jut egy képpontra, persze így 3MPixeles lesz a kép.

(#1800) anonym1s válasza Sebestyen01 (#1798) üzenetére


anonym1s
őstag

Akkor nem ertem nekem miert maradnak ott.
Csinalok egy gyari vissza allitast, hatha az megoldja.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.