Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-06-01 19:34:57

LOGOUT.hu

Egyelőre "kilóra" bemásolva feherzaj45 kolléga anyaga, köszönjük neki!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1651) gusthy válasza Sword (#1650) üzenetére


gusthy
veterán

Wow

(#1652) Sword válasza gusthy (#1651) üzenetére


Sword
őstag

De kikapcsolva pont olyan volt, mint egy16 gigás 1.8 ghz-es CN verziós 2 Gb RAM-al :))

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#1653) gusthy válasza Sword (#1652) üzenetére


gusthy
veterán

Jó, ez igaz. De bekapcsolva nagyon zsír, nekem is olyan :)

[ Szerkesztve ]

(#1654) msfeco válasza gusthy (#1653) üzenetére


msfeco
tag

Szia!

Nálad a hívásfogadás zavartalan? Nálam a következő a jelenség: Hívás fogadáskor az első kb 2 másodpercet nem hallja a hívó fél. Tehát fogadom a hívást beleköszönök és pont ezt nem hallja.

Te elhúzod a csúszkát és már hallja is a másik amit mondasz?

(#1655) gusthy válasza msfeco (#1654) üzenetére


gusthy
veterán

Igazából nem tűnt fel eddig, majd megfigyelem.

(#1656) Joe.36


Joe.36
addikt

Üdv, [ezt] tervezem megvenni... mi a véleményetek ? Ez miért olcsóbb... ?

Joe

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1657) CorsairS válasza msfeco (#1654) üzenetére


CorsairS
csendes tag

Nálam az ezer éves HTC Desire Z-nél is ez van (droid 2.3.3).
Én arra tippelek, hogy amíg a füledhez emeled a telefon a hívás felvétele után, addig a teló kikapcsolva tartja a mikrofont. Persze ha fülhöz emelés közben veszed fel te is már a telefont, akkor zavaró a dolog :)

De ha már itt vagyok, és szemezek a telefonnal, egy kérdés: az 5,5" mennyire farmer zsebre rakható kategória? Mostani telóm már eléggé csere érett; és ezen meg a HTC M7 dual simen gondolkozok, de utóbbira már semmi frissítés nem fog érkezni, így az ASUS felé dől a mérleg. De a méret az zavar :)

(#1658) Sword válasza Joe.36 (#1656) üzenetére


Sword
őstag

Ennek semmi baja, jó a proci kódja is, gyári gari, iPon megbízható cég.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#1659) gusthy válasza Joe.36 (#1656) üzenetére


gusthy
veterán

Teljesen jó ez, nem extrém olcsó.

(#1660) Joe.36


Joe.36
addikt

Köszönöm a válaszokat :) :R . Én csak azon lepődtem meg hogy egy normális nem sufnigsm boltban van egész jó áron az árgép szerint.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1661) gusthy válasza Joe.36 (#1660) üzenetére


gusthy
veterán

Már csak meg kell venned :)

(#1662) Joe.36 válasza gusthy (#1661) üzenetére


Joe.36
addikt

Már megrendeltem holnap megyek érte :) eladom a 2 telefonomat abból jön vissza pénz, a munkám miatt nagyon fontos a jó duál simes megoldás. Meg nagyon tetszik... Van egy ASUS memo pad 7 . K013 ME176CX azon is ez a rendszer van és nagyon bejön :)

[Nekem a sárga van]

Mióta megvan sosem volt rajta fólia és használom rendesen és semmi karc... mintha új lenne...

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1663) anonym1s


anonym1s
őstag

Tesztelgettem ma jobban a kamerat, es azt kell mondjam, hogy sajnos tenyleg eleg gatya.
A fenykepek sem a legjobbak teljes nagyitasban, de ami legjobban zavar, es csak ma vettem eszre, hogy videozasnal nem tud 16:9 aranyu videot csinalni!
Persze a kesz video aranya 16:9 de ez nem valodi 16:9, hanem csak ra zoom-ol a 4:3-ra annyira hogy kitoltse a 16:9-et, es alul/felul levagja a kepet hogy meglegyen a 16:9 arany. Gyakorlatilag a latoszog csokken eleg drasztikusan videozas kozben.
Probaltam mas kamera programokkal is, de mindegyikkel ilyen, szoval ez nem szoftver hiba, hanem ilyen a kamera.

[ Szerkesztve ]

(#1664) Sebestyen01 válasza Joe.36 (#1656) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Én nem szaroztam megvettem a media marktban 130ért rendes garral, nagyon tetszik imádom, a kamera hidegen hagy pillanatokat el lehet loni vele igy is, komoly turara komoly gepet kell vinni! a szoft nagyon jo, sokkal jobb mint amikkel eddig dolgom volt(lg, samu, motorola sony) a kilelzo gyonyoru, a multitask itt valoban mukodik, nem zar be semmit napok utan sem... nekem best meg ha nem is a legolcsobban vettem ennyit sot meg tobbet is boven megert volna! :R

(#1665) msfeco válasza Sebestyen01 (#1664) üzenetére


msfeco
tag

Szia! Kérlek figyeld már meg a hívás fogadást, hogy nálad hogy működik.Nálam a következő a jelenség: Hívás fogadáskor az első kb 2 másodpercet nem hallja a hívó fél. Tehát fogadom a hívást beleköszönök és pont ezt nem hallja.
Te elhúzod a csúszkát és már hallja is a másik amit mondasz?

(#1666) msfeco válasza CorsairS (#1657) üzenetére


msfeco
tag

Szia!
Köszönöm, remélem arról van szó amire gondolsz. Nekem ez az első 5.5"-os telefonom, a méretét szokni kell. Illetve a feloldó gomb helyzetét is szokni kell.

(#1667) freezer922


freezer922
aktív tag

Én egy 4"-os lumia 520ról váltottam, bár én eleve nagyobb kijelzőt szerettem volna de a kezdeti "mekkora ez már"-on túl szerintem 2-3 nap alatt hozzá lehet szokni :D

Bár még mindig fura, hogy a farmer zsebben éppen, hogy elfér, néha még ki is lóg egy picit xD

(#1668) Sword válasza CorsairS (#1657) üzenetére


Sword
őstag

Én jelenleg egy Note 4-et hordok farmerzsebben vastagabb, QI-s hátlappal. Elől, nem hátul. Ha szűk farmert hordasz és 160 cm vagy nem biztos, hogy tudsz lépni egyet is, de én napi több km-t szoktam így sétálni.

[ Szerkesztve ]

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#1669) Sebestyen01 válasza msfeco (#1665) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Szia!
Nem figyeltem fel ilyen gondra, szerintem ot soft bug lesz nalad! :K

(#1670) msfeco válasza Sebestyen01 (#1669) üzenetére


msfeco
tag

Mit javasolsz? Gyári beállítások visszaállítása, aztán kiderül!?

(#1671) Joe.36 válasza Sebestyen01 (#1664) üzenetére


Joe.36
addikt

Nekem is nagyon tetszik, de nekem sok a 130, sőt még a 116 is, de ennél olcsóbbat nem találtam, ami nekem fontos hogy ne CN verzió legyen, Z3580 legyen, és rendes garancia legyen hozzá...
A Hülye azért nem vagyok nekem drága, az Ipon is jó bolt nagyon, régóta vásárolok ott... Bár most már megint feljebb ment egy picit az ára ott is mára... Most ott 118-119....
De nekem 116 ért megéri így...

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1672) Sebestyen01 válasza Joe.36 (#1671) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Persze ertem en, nyilvaan de kelletett egy telo hirtelen, fuggetlent akartam h ne kelljen raboskidni ujbol szolgaltatonal, es tudasahoz merten ez volt az egyetlen aminel szemem felcsillant! Volt 1db belole szep grafit na mondom te jossz velem ;]
Note 4, z2, g3 etc utan ez nekem bejovos! Note jo volt csak a femkeret kifeszitett hat azt a szello is mikrokarcolta, gyorsan mielott leharcolom ment is tovabb de nem bantam meg. Foliat uveget hol lehet ra venni amugy? :D

[ Szerkesztve ]

(#1673) Joe.36 válasza Sebestyen01 (#1672) üzenetére


Joe.36
addikt

Az a lényeg hogy neked tetszik :) nekem is bejön nagyon a tudása, sőt mintha erre a telefonra vártam volna, a munkám miatt is, hogy végre van ilyen is, futár vagyok, nagyon jó gps van benne, nagyon jó a duál sim, benne lehet a céges és a saját szám is, és nincs gond vele, nagy és szép kijelző, és nem kell vele vacakolni, hogy futhat e a böngésző, az igo, és és az office, meg a víber... stb... mert simán bírja...

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1674) Joe.36 válasza Sebestyen01 (#1672) üzenetére


Joe.36
addikt

[Pl itt is]

[Vagy ez]

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1675) Sebestyen01 válasza Joe.36 (#1673) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Smoothabb mint az asszony almaja :D :DDD na meg igen az eddigi gepekbe is volt ram de ott minden mindg bezarasra kerult itt meg 30 app futkos a hatterben es eyet se zar be a nay gyartok vehetik a peldat mert ez igy multitask!!!! Elkepedtem komolyan a noteon volt hogy 200mega ram nem maradt bongeszoben ujratoltogetett itt semmi :U A kamera meg nem erdekel, nem a legjobb de a celnak azt mondom megfelel, amire kell oda meg ildomos kompaktot vinni nem ezzel kinlodni! Az igp is bika, mai cuccokba nincs ilyen, aki meg a kompatibilitasi gondok miatt aggodik, en eddig nem talalkoztam vele szerintem supportolja a x86ot mar a legtobb app :K

koszonom rendelek akkor, helyben sajnos (debrecen) nincs sehol sem, gsmben csak pislogtak ahányba bementem h mihez is kéne :DDD az a jo ebben hogy nem ucattelo, keves jon ilyen az utcan szembe ;]

Egyetlen szorszalhasogato megjegyzesem van ha tolton van akkor a notific led nem villog ha jon valami csak a toltest jelzi :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1676) Joe.36 válasza Sebestyen01 (#1675) üzenetére


Joe.36
addikt

Kamera engem nem érdekel, általános dolgokra tökéletes, igazán komoly dolgokra meg használom Canon vagy Nikonvalamelyik termékét, azokkal egy telefon sem veszi fel a versenyt. Sztem nem is arra valók....
Bp en ahogy látom azért van hozzá ami kell.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1677) Sebestyen01 válasza Joe.36 (#1676) üzenetére


Sebestyen01
őstag

hat igen, ott van itt meg csak pislognak hogy ez mi is :U :W Aami nekem még pozitív hogy a wifi eros benne elegge, a pinceben levo routerre is fel tudok maszni ha kell :DDD
Arrol van valami info h milyen dac lakozik a chipben? Jelenleg egy sennheiser cx300al szoktam sokkolni a fülemet, elég szépen szol vele, de ha ertelmes a dac valtok mp3 formatumrol :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1678) gusthy válasza Sebestyen01 (#1664) üzenetére


gusthy
veterán

Ami azt illeti, az iPonban fura lenne, ha nem rendes garisat adnának, elég nagy cég, nem egy két négyzetméteres sufni GSM.

(#1679) Sebestyen01 válasza gusthy (#1678) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Nem meltattam az ipont nyilvan ott is rendes garral van :R de sajna nalunk nincs ipon, es ha most kell telo akkor most veszunk es ez kicsit tobbe kerul, de a vege ugyan az orom ;)

(#1680) gusthy válasza Sebestyen01 (#1679) üzenetére


gusthy
veterán

Ez igaz, bár ők szállítanak házhoz is :)
De valóban, miután megvan a cucc, már mindegy :)

(#1681) Sebestyen01 válasza gusthy (#1680) üzenetére


Sebestyen01
őstag

hat ha engem elkap a must have have nem varok futarra :DDD :B

(#1682) Semm1 válasza msfeco (#1666) üzenetére


Semm1
tag

Én egy 4.3-as kijelzőjű Xiaomi Mi2-ről váltottam, de egy pillanatig sem volt furcsa, mintha időközben felnőttem volna az 5.5-höz. :D

@Joe.36: Ehhez képest töredékárért lehet venni pl Aliexpressen fóliát vagy edzett üveget, utóbbit én 500 forintért rendeltem. ;)

(#1683) Sebestyen01 válasza Semm1 (#1682) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Utolso 4.3as telom egy HTC DHD volt, szerettem nagyon :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1684) gusthy válasza Sebestyen01 (#1681) üzenetére


gusthy
veterán

Jó, ezt értem :)

(#1685) #70516736


#70516736
törölt tag

A telenor 4g+ voda 2g jobban bírja aksi ügyileg mint a
Voda 3g+ a telenor 2g

2. Napja megy és 60% van az aksi

[ Szerkesztve ]

(#1686) Sword válasza gusthy (#1653) üzenetére


Sword
őstag

Holnap elvileg meglesz.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#1687) bassman70


bassman70
csendes tag

Sziasztok!
Nem tudna-e véletlenül segíteni valaki abban hogy a Facebook névjegyeim bekerüljenek a telefonkönyvbe.
Igen szinkronizáltam.
Igen letöröltem, feltelepítettem.
Igen be van pipálva a fiókoknál a szinkronizálás.
Igen a megjelenítendő névjegyek is be van pipálva.
A segítséget előre is köszönöm.

(#1688) gusthy válasza #70516736 (#1685) üzenetére


gusthy
veterán

...
Merthogy a 4G kevesebbet fogyaszt, mint a 3G

(#1689) erahurka válasza gusthy (#1389) üzenetére


erahurka
félisten

Annál jóval többet ki lehetne hozni belőle. A legtöbb 100,000 forint alatti Windowsos táblagépnél jóval erősebb hardver van benne.

(#1690) gusthy válasza erahurka (#1689) üzenetére


gusthy
veterán

Igen, de a 4GB RAM-ból azért lejön az Android, és mondjuk 2GB RAM-mal a Windows már nem olyan fényes.
Amúgy túloztam, persze.

[ Szerkesztve ]

(#1691) dime27


dime27
őstag

Akit esetleg érdekel eladó a kütyüm kérófelujítás miatt! :( :R

[link]

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#1692) Joe.36 válasza Semm1 (#1682) üzenetére


Joe.36
addikt

Kell erre? G3 a kijelző ha jól tudom... Egyébként megvan :)

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1693) Sword válasza dime27 (#1691) üzenetére


Sword
őstag

Nem lehet valami nagy a kéród ;]

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#1694) Joe.36


Joe.36
addikt

Megvan a telefon :) be is üzemeltem.... jött egy frissítés azzal elvolt egy darabig, aztán újra indult, és most eljut az ASUS feliratig alatta forog a karika és ennyi... Ilyenkor mi van ?

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1695) Sebestyen01 válasza Joe.36 (#1694) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Nekem 3 frissitest is szedett le azon tulment es bootolt tovabb...ota hiba lenne?

(#1696) Joe.36 válasza Sebestyen01 (#1695) üzenetére


Joe.36
addikt

Nem tudom nekem, semmi nincs fent, bekapcsoltam, jött 1 frissítés, és azóta ez van :(((

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1697) Sebestyen01 válasza Joe.36 (#1696) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Resart? Jol indul az uj telo....

[ Szerkesztve ]

(#1698) Joe.36 válasza Sebestyen01 (#1697) üzenetére


Joe.36
addikt

Nem... már nagyon ideges voltam.... már 1 órája csak ezt csinálta... végül bekapcs lenyomva 10 másodperc... ki be kapcs... és ugyanez... végűl kínomban kiszedtem a 2 sim kártyát és az Sd kártyát és most már működik... Jött megint 1 frissítés... Szóval ilyen is van ? :F

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1699) Joe.36 válasza Joe.36 (#1698) üzenetére


Joe.36
addikt

Most szépen mennek fel a telepítések így.... Normális hogy így melegszik a hátulja a kamera környékén ?

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1700) Joe.36


Joe.36
addikt

Ha fent van minden frissítés érdemes egy teljes újra telepítést csinálni ?

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.