Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-06-01 19:34:57

LOGOUT.hu

Egyelőre "kilóra" bemásolva feherzaj45 kolléga anyaga, köszönjük neki!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1951) freezer922 válasza Botigta (#1949) üzenetére


freezer922
aktív tag

shift+jobb klikk és ott választani kell a "parancsablak nyitása itt" opciót.

(#1952) e-newsee


e-newsee
addikt

Nem mintha bármikor is elgondolkodtam volna, de az ilyen CN/TW to WW cserével, és az azutáni frissítésekkel járó vacakolás végleg meggyőzött arról, hogy megéri gyűjtögetni a hazai forgalmazású, WW-s, 2 év garis készülékre. Soknak tűnhet a 25-30e Ft különbség, de ezért kapok:
- 2 év gyári garit
- kényelmesebb gariztatást, ha esetleg kellene
- szívásmentes frissítést
- LTE 800-at (nekem szempont, mert sokat járok vidéken)
Mindenki mérlegeljen, aztán döntsön a sokat emlegetett takarójának megfelelően. :)

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#1953) freezer922 válasza e-newsee (#1952) üzenetére


freezer922
aktív tag

Nekem megérte :D Tény, hogy kb. fél napot szívtam vele amíg megmondták miként kell csinálni, ezután pedig már nem macera és tényleg egy update felrakása is semmi. Spóroltam rajta vagy ~30ezret hazai árhoz képest és hát nem mellékesen én pár hét és külföldre utazom, így pedig nem számított, hogy most EU-n belül hova szól a gari.

(#1954) Joe.36 válasza e-newsee (#1952) üzenetére


Joe.36
addikt

+1 :K

( Én is annyira utáltam a régi androidos telefonoknál ezt a szívás, pl főzelék felrakása stb, vagy itt a frissítés ... nekem legyen jó a telefon úgy ahogy megveszem )

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1955) Gabi 8906


Gabi 8906
senior tag

Valaki Írja meg kérem hogy fut e rajta a Clash Of Clans játék. :R

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#1956) Sebestyen01 válasza e-newsee (#1952) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Kapsz 100gb google drive tsrhelyet is 2 evre ! Nekem ez is szempont pl...

(#1957) twollah1976 válasza e-newsee (#1952) üzenetére


twollah1976
őstag

+1!

Egyezik a véleményünk.
Vannak dolgok amiknél nem vagyok fillér baszó prütykölő.

Ha viszonylag jó áron el tudom adni a Samsung Galaxy Note 3mam akkor még olcsóbban kijövök, mintha külföldről rendelném.

[ Szerkesztve ]

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#1958) Joe.36 válasza twollah1976 (#1957) üzenetére


Joe.36
addikt

Én is ezt tettem, eladtam a 2 jó telefonomat, és hozzá raktam a különbözetet, is így vettem meg, fő szempont hogy aktív duál sim legyen.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1959) Mohhoj1986


Mohhoj1986
tag

Sziasztok! Nem tudom h jo helyre irom e, de lenne egy olyan kerdesem h van nalam egy Asus fonepad 7 tipusu phablet ami kinabol van. Emiatt nincs rajta semmi Google app meg Play aruhaz se. Mit lehet ezzel tenni??? Factory reset megoldana peldaul?

(#1960) Sebestyen01 válasza Mohhoj1986 (#1959) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Eu romot ra...

(#1961) Mohhoj1986 válasza Sebestyen01 (#1960) üzenetére


Mohhoj1986
tag

És olyat honnan tudok letolteni? Meg vmi tutorial is kene h hogy tudom rarakni. Ebbe tudsz segiteni?

(#1962) Sebestyen01 válasza Mohhoj1986 (#1961) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Telorol most nem vallalkozok ra de mas biztos fog linkelni, vagy keso este majd utannanezek!

(#1963) Mohhoj1986 válasza Sebestyen01 (#1962) üzenetére


Mohhoj1986
tag

Azt nagyon megköszönném.

(#1964) e-newsee


e-newsee
addikt

Lehet valahogy közvetlenül szinkronizálni a telefont az Outlook naptárral?

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#1965) ATM_automata válasza e-newsee (#1952) üzenetére


ATM_automata
őstag

Hányszor leírtam itt ugyan ezt, aztán ment a trollkodás, hogy milyen vagyok...2 hazai Zenfone2 is van már a családban, jó döntés volt itthon venni őket.

[ Szerkesztve ]

What else?

(#1966) Sebestyen01 válasza ATM_automata (#1965) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Persze higy jo, nincs is bajunk vele, nem kell copni a frisditesekkel, nirmalus gar, videki 4g... Akinek ez nem eri meg hat oke :DDD
Foleg most higy jon a 16/4gb rammal szerelt valtozat, akinek az sem fekszik arban hat nem tudom, nem ezt kell venni...

[ Szerkesztve ]

(#1967) motoflug


motoflug
őstag

Ez alapján próbálta valaki a frissítést? Elég korrekt kis irománynak tűnik.

(#1968) Botigta válasza #70516736 (#1950) üzenetére


Botigta
aktív tag

Megpróbáltam, az eredmény 1 perc múlva ugyanaz a fetrengő robot, hiba felkiáltással...

Még azt nem értem, hogy az egyik csomag 1,1Gb, a másik meg 130 Mb, ez miért lehetséges?

(#1969) Botigta válasza freezer922 (#1951) üzenetére


Botigta
aktív tag

Értem én, hogy
shift+jobb klikk és ott választani kell a "parancsablak nyitása itt" opciót.

De ezt hol kell elkövetni?

Köszi

(#1970) Botigta válasza freezer922 (#1953) üzenetére


Botigta
aktív tag

Nekem is megérte, még a szenvedés tudatában is a kinti rendelés, mert így bukni sem fogok akkorát, ha eladom...

Viszont ha neked sikerült az upgrade, kérlek, hogy írd már le, hogyan csináltad, mert jelenleg is nem egyedül áhítozom a megoldásra...

Köszi

(#1971) Sebestyen01 válasza Botigta (#1969) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Hat megerte volna az a plusz penz latod.

(#1972) Joe.36 válasza Botigta (#1970) üzenetére


Joe.36
addikt

Ha nem magyar garis, nehéz eladni, van itt 70 ért eladó... Többet ér az amire rendes 2 év garancia van. + Országos LTE

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1973) Sebestyen01 válasza Joe.36 (#1972) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Optimistan en 100on alul nem admam el... Sok igen, de olvasva a kinlodast boven megeri nekem a frissitesek keresese ikon :DDD

(#1974) #70516736 válasza Sebestyen01 (#1956) üzenetére


#70516736
törölt tag

Azt kapja a cn verzió is

(#1975) Joe.36 válasza Sebestyen01 (#1973) üzenetére


Joe.36
addikt

Én is úgy érzem ez most sokáig meg marad, nekem ez bőven elég, és úgy érzem sokáig elég lesz mindenre... Nekem keresni sem kell, jelez ha van :)

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1976) e-newsee válasza e-newsee (#1964) üzenetére


e-newsee
addikt

Váltsunk témát! :) Mármint a "ki-melyiket-veszi" témát. Aki tud, továbbra is segítsen nekik. Nem akarhatjuk, hogy emiatt megutálják a márkát. :)

Viszont erre tud valaki valamit írni?
Még nincs telóm, viszont jó lenne, ha értelmes módon tudnám majd szinkronizálni a naptárat a telefonnal. Mivel cégesnek (is) használnám, ezért kellenének a meetingek. Köszi!

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#1977) Sebestyen01 válasza e-newsee (#1976) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Ugyan en a google naptaratbhasznalom de az mukodott flottul! Outlookot nem latok a listaban, igy lehet csak manualisan!

[ Szerkesztve ]

(#1978) Sebestyen01


Sebestyen01
őstag

Viszont a gyari gmailben hozza tudod majd adni, es onnan szinkronizalni no gond fog menni:

(#1979) motoflug válasza Botigta (#1969) üzenetére


motoflug
őstag

Én asszem' rájöttem, hogy mi a bibi. Holnap tudom letesztelni.
A jobb klikkes meg nagyon egyszerű: ráviszed a kurzort a mappára lenyomod a shiftet meg a jobb klikket,és akkor megjelenik a lista, ahol ki tudod választani az 'Open command window here' opciót.

(#1980) e-newsee válasza Sebestyen01 (#1978) üzenetére


e-newsee
addikt

Az a baj, hogy szerintem nem, mert ez egy belső hálós céges Exchange szerver. A Gmail meg az outlook.com-ot fogja támogatni. Ezért kell időnként a géppel szinkronizálni a naptári eseményeket. Nem a telefonon akarom megkapni a meeting meghívót. Sőt, a leveleket sem akarom onnan kezelni, csak tudjam ott is megnézni, ha nem vagyok a gép előtt. Illetve ugyanebben az esetben figyelmeztessen a telefon, hogy hahó, meeting.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#1981) petyus80


petyus80
csendes tag

Sziasztok!

Ebben a topikban még új vagyok. Egyre inkább tetszik ez a telefon, HTC ONE X+ -ról térnék át erre. Ebayen találtam egy eladót, akinél a Z3580-as procival szerelt Zenfone jó áron van. Szerintetek ennél is lennének olyan problémák, mint az itt már kivesézett CN/TW-s kiadásuakkal?

[ASUS ZENFONE 2 4GB/32GB Z3580]

Előre is köszi a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#1982) freezer922 válasza petyus80 (#1981) üzenetére


freezer922
aktív tag

Írja, hogy item location china, szóval erre még jön áfa meg vám :x akkor már kb. ott vagy mintha itthon vennéd meg.

(#1983) madrac válasza freezer922 (#1982) üzenetére


madrac
őstag

Ja, 23.000 Ft híján majdnem ugyanott van :C

(#1984) Sebestyen01 válasza madrac (#1983) üzenetére


Sebestyen01
őstag

De lesz garija, es nem fig szopni a frissitesekkel... Egyesek azert nem olyan filleresek es talan ennyit a sajat kenyelme meger... Vagy ide csak diakmunkasok irnak 40k fizezessel hogy mindenki ugy sporol hogy ennyit se bir ki? Ertem en hogy minimalber meg faxom, de akkor venni kell egy nokia 3310et es orulni hogy lyuk van a seggen es szelel, nem almodozni... Komolyan minden nap olvasni ezt a filleteskedest mar szanalom!

(#1985) motoflug válasza Sebestyen01 (#1984) üzenetére


motoflug
őstag

Ne már. Miért baj az, hogy ha meg lehetett venni 65-70 között, akkor lecsaptunk rá többen? Én nem szidom a telefont, nem mondom, hogy szär, mert amikor rányomtam a PayPal fizetésre, akkor tudtam, hogy az első dolgom az lesz, ha kibontom, hogy romot cserélek. Vállaltam a szívást vele, mert ki akartam próbálni a készüléket. Mivel nem vagyok egy mélyvízguru, ezért sok utánajárásba telik, de megcsinálom, és használom jóízűen, neadjisten eladom, és veszek egy hazait. Talán egy ember írta, hogy eladja a szoftverfrissítés nehézsége miatt, több nem.
Szerintem térjünk vissza a topikba és segítsük egymást a szoftverfrissítésben, vagy a tanácsadásban, hogy ki hol vegye meg, aztán mindenki eldönti maga, hogy mit ér a kompromisszum Ft.-ban kifejezve.

(#1986) e-newsee válasza petyus80 (#1981) üzenetére


e-newsee
addikt

Mivel hogy ez is egy CN verzió, lehetnek.
Ha megnézed a leírás alján:
"4G LTE FDD: 2100MHz (1) / 1800MHz (3)"

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#1987) petyus80


petyus80
csendes tag

Köszönöm a hozzászólásokat.

(#1988) Joe.36 válasza motoflug (#1985) üzenetére


Joe.36
addikt

Csak kérdezem :) Ha kicseréled a romot, és közben vagy utána valamikor behal a telefon, és nem tudod vissza rakni a gyárit. Lesz garancia rá?

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1989) Semm1 válasza motoflug (#1979) üzenetére


Semm1
tag

A shift+jobb gombbal nem kell játszani egy Total Commander mellett. Sokkal egyszerűbb is, ha pl elsőre nem jön össze, a parancssorba írni, sőt, másolni amit az oldalon írtak. ;)

(#1990) Sebestyen01 válasza Joe.36 (#1988) üzenetére


Sebestyen01
őstag

:(

(#1991) motoflug válasza Joe.36 (#1988) üzenetére


motoflug
őstag

Visszaküldős a garancia, bár még egy hazainak utána kérdezek. ;) Félreértés ne essék, én nem vagyok a kinti olcsó rendelés hírnöke, olyannyira sem, hogy ez az első rendelésem ekkora tételben. Kipróbálom aztán megtartom/eladom. Szerencsére a mostani telefonom még bőven kiszolgál.

(#1992) #70516736 válasza Sebestyen01 (#1984) üzenetére


#70516736
törölt tag

Tudod mi a szánalom,hogy te akarodegmondani mire költsem a pénzem
2 hónapja még 50k volt a külömbség
Tudtam a hiányosságait de 2 hónapja használom és nem a nyálamat csorgatom
Az aprón 84ért megkapható az még mindig 30k az jelentős különbség nekem

[ Szerkesztve ]

(#1993) Sebestyen01 válasza #70516736 (#1992) üzenetére


Sebestyen01
őstag

En ugyan nem mondom meg de az apron sem uj van, es ugyan ugy nem ww... Errol ennyit!

(#1994) Kiskino válasza #70516736 (#1992) üzenetére


Kiskino
csendes tag

+1 :C

(#1995) #70516736 válasza Sebestyen01 (#1993) üzenetére


#70516736
törölt tag

nem ;] " venni kell egy 3310-es"

lehet hogy így közel az ötvenhez másképp látom a dolgokat
először is 100K nál nem adok többet telefonra van 2 gyerekem az autómon vezérlést kell cserélni tehát meg van a helye az 50K különbségnek
nem érdekel hogy cn-s ennek tudatában vettem, a garancia sem izgat 95 óta egy telefon sem ment még tönkre a kezeim között
azt hogy mennyit bukom ha eladom nem tudom de valószínűleg kevesebbet mintha 1,5X áron veszem meg

a frissítés meg egy átnevezéssel és egy újra indítással több mint a gyári ww-s verzion 20.40.18 óta az összes frissítés hiba nélkül felment pedig nem beszélek angolul

[ Szerkesztve ]

(#1996) gjoe válasza #70516736 (#1995) üzenetére


gjoe
őstag

Ezzel énis így vagyok, telefont csak kinntről rendelek.
Ez a 2/16-os lenne eu-ból 210 dollárért. tud valaki eu raktárból 4/32-t?

Egy kis plusszot megér a +2GB ram?

(#1997) motoflug válasza gjoe (#1996) üzenetére


motoflug
őstag

Szerintem megér. Ugyaninnen vettem EU warehouseból a 4gigásat.

(#1998) gjoe válasza motoflug (#1997) üzenetére


gjoe
őstag

Az már sajnos nincs. Az mennyi volt?
Lehet megkérdezném őket érkezik-e.

Ha felmegy a ww rom, akkor a b20 freki is menni fog?

[ Szerkesztve ]

(#1999) motoflug válasza gjoe (#1998) üzenetére


motoflug
őstag

65-70e forintig terjedett az ára amikor volt akciósan.

Nyitott BL-el talán igen.

[ Szerkesztve ]

(#2000) alexw801 válasza petyus80 (#1981) üzenetére


alexw801
senior tag

Már többször írtam ide, hogy lehet találni az angol eBay-en angliai feladási címmel telót. Én már kettőt vettem, mindkettő WW hardware verzió és hibátlan. Áfa semmi. Garancia macerás lenne, ha kellene.
Pl. ez volt az utóbbi, ma is ezt használom:
http://www.ebay.co.uk/itm/321766450239?_trksid=p2055119.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT
Ez csak UK címre szállított, fiam küldte tovább nekem.
Az eladó Hong Kong-i, valahogy beküldi helyi levélként, ezért volt kb. 10 nap, míg a fiam megkapta ott.
Az első Angliából ide küldte közvetlenül, de az is Hong Kong.
Semmi gond, én tisztelem Hong Kong-ot, voltam is már ott párszor. De ott ennyiért nem lehetne találni boltban.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.